320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

rongkäik staadionile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rongkäik staadionile

    Kuna ametlik rongkäik Eesti-Venemaa mängus \"keelati\" ära,kas toimub mingi aletrnatiiv-variant? Kus toimub suurem kokkusaamine?
    @hytt

    #2
    .... eks ikka Tammsaare pargis kus mujal...
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by jansa

      .... eks ikka Tammsaare pargis kus mujal...
      .................................................. ...............
      aga kui ilm kole siis Georges Brown on meeleldi meie võõrustaja...
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Ilm on ilus!!
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Kell 17.00 hakkab rongkäik?
          Või varem?
          Halva ilma korral Time-Out oleks vist ka päris hea koht kookusaamiseks - seda eriti just vähemlikviidsemal rahval. Õlu 12.-
          memer of Gaskoff fan club

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by indrek

            Kell 17.00 hakkab rongkäik?
            Või varem?
            Halva ilma korral Time-Out oleks vist ka päris hea koht kookusaamiseks - seda eriti just vähemlikviidsemal rahval. Õlu 12.-
            :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::

            aga vähe rahvast mahub...GB lubas ka mingit 20 .-EEkist Warnsteiner vms. pakkuda ..-10% JH kaardiga lisaks..Time Out võiks olla nö. viimane pit stop enne statkale jõudmist
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #7
              Time Out on hea mõte.
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #8
                Hmm, kas ma saan õieti aru, et Eesti fännid koguvad oma kamba kokku George Browns'is? Kui, siis mis kell seal alustatakase ja mis kell sealt liikuma hakatakse?!
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  ..time out on hea m6te...ja 6lu 12veel parem...aga jansal on 6igus sinna ei mahu...ja weel selline kysimus...kas mulle tundub ainult v6i on gb kuidagi vaga yleolew suhtumine klienti... olen seda paarkorda nagu omal nahal tunnetanud....aga pole seal ka pikka aega kaind...kas on ehk midagi muutund..:хnnelik:
                  jimmy.james

                  Kommentaar


                    #10
                    rongkäik

                    Time Outis on vähe ruumi ja paras urgas kaa samas. Võiks siiski minna George Brown'i. Seal olevat kuuldavasti soodushinnaga õlu. Aga ega Sveijk ka halb mõte pole? Pubisse võiks ju varem minna 15.00/16.00?
                    @hytt

                    Kommentaar


                      #11
                      Kui siiamaani on kõik kogunemised olnud Tammsaare pargis, siis ma ei saa aru, miks peaks see kusagil mujal toimuma. Kui asi on selles, et kardetakse politseile jalgu jääda n. õllejoomisega, siis jah... millal see enne on seganud, peaasi, et mõistuse piires Ilm ei tohiks ka segavaks faktoriks olla, õlled püsivad külmad
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Nagu kõik teavad on luba marsiks antud . Veel kord teavitan sellest tänasest jutuajamisest linnaisadega.
                        Kogunemine on Tammsaarepargis juba alates kella 2-3-st
                        Jasealt algab 16.30 liikumine etteplaanitud marshruuti pidi.
                        Pubides võib igaüks istuda ,kes tahab ,kuid ametlikult me baarides enne mängu ei kogune,sest ilm on ilus.
                        Ja nagu ma juba Jalgpallihaigla all olevas teemas kirjutasin
                        tuleb kõikjal pidada väga ranget korda.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #13
                          mnjah. ses mõttes ma ei saagi aru, miks seda marsiluba taotlema mindi...kas soovisite ikka kaubelda välja luba autoteel liikuda? loogiline, et kõnniteel võib liikuda
                          kas rongkäik oli ainus põhjus piketiks?
                          kas keegi ehk selgitaks lühidalt piketi peamisi eesmärke, et täitsa selge oleks?


                          ma olen vist väga loll.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #14
                            m1ck ,seletan sulle eraldi ,et saaksid ilusasti aru,mis toimus.
                            Ka esimene kord küsisime seda sama mida nüüdki.Me ei ole
                            ei eelmine ega ka seekord nõudnud liikluse sulgemist.Lihtsalt
                            seekord millegi pärast usuti meid ,et suudame korda pidada
                            ja lliklust ei häiri ning meile teatati ,et marssimine pole keelatud. Ilmselt tuli kusagilt kõrgemalt korraldus meid mitte takistada. Siis sai veel ka üht-teist staadioni teemal räägitud ,kuid midagi tarkka sealt ei kuulnud.Mingeid poliitilisi
                            teemasi me ei puudutanud samuti ei olnud juttu Aivar Pohlakust ega FCF-i rahadest. Kokkuvõttes on kõik poliitikud väga vastikud ja valelikud tüübid ,kes valetavad suusisse nii,et silm ka ei pilgu. KÕIK,SEE OLIGI PIKETI EESMÄRK
                            SAAVUTADA MARSSIMISE LUBA.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #15
                              no tore, nüüd ma ei ole enam loll.
                              mina sain sellest telejutust nii aru, et keegi ei ole kunagi kõnniteel trampimist keelanud...seepärast jättis see pikett veidi mõttetu mulje mulle...a eks te teate neid tagamaid paremini.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar

                              Working...
                              X