PDA

View Full Version : EJL-i hinnapoliitika

gaskoff
21.03.02, 13:56
Hiljuti oli kuskil uudis, et Eesti-Vene mängule on müüdud kõigest umbes 3000 piletit. Otsene põhjus sellele on pileti liiga kõrge hind. 250 krooni - see ei ole normaalne. Venemaa ei ole Holland, mis kubiseb staaridest ja mida tullakse vaatama.
Kõrge piletihinnaga teeb EJL kõigile Eesti fännidele karuteene. Tõsimeelsed fännid mängule tulemata ei jäta, kuid kindlasti takistab see lihstate (spordi-)huviliste tulemist staadionile. See aga pärsib fännide juurdekasvu.
EJL peaks hakkama rohkem mõtlema nooremale publikule - selleks peaks loodama soodustused õpilastele ja üliõpilastele, peredele. Noortesse tuleb süstida jalgpallipisik ja harjutada neid juba varakult staadionil käima.
Ka täiskasvanute pilet peaks olema soodsam. Ma ei näe mingit põhjust nii kõrgel piletihinnal, vähemalt mitte praegusel hetkel. Inimesed, kes oleks huvitatud, aga ei ole suured jalkafännid jäävad lihtsalt koju teleka ette.
Võib ju mõelda, et selliseid fänne meil polegi vaja. Päris nii see siiski ei ole - selleks, et jalgpall ja fänlus areneks ei pea kõik (üli-)tõsiusksed fännid olema. Pole midagi teha, aga tänapäeva maailmas otsustab palju raha ning just seda toovad jalgpallile \"mittetõsiusksed\".

tanielo
21.03.02, 14:25
Traditsiooniliselt on sõprusmängude piletid ikka valikmängude omadest odavamad olnud.
Seetõttu on kole mõeldagi, kui palju järgmised valikmängude piletid maksta võivad. :oih:

kojamees
21.03.02, 15:27
Arva ära kui paljud "Dvigateli" treialid tuleksid Eesti-Vene mängu vaatama,kui piletihind oleks 100:_???Kas on ikka kõigile vaja teha see taskukohaseks.
Ma eeldan et ).mai mängu piletihind on alla 250:-,kuigi kardan et on vist 150.-.
"SOTAST" rõõmu vist ei tule.:õlu:

kyps
21.03.02, 15:35
Minu teada valikmängude piletite hinnad peaksid olema kindlaks määratud UEFA poolt ja eriti tõusta ei tohiks.

Ühed hinnad nii Soomes, Poolas kui Saksamaal

Aff
21.03.02, 15:38
Olen Gaskoffiga ikka nõus, et sõpruskohtumistel peab hind odavam olema. Praegu olen ma tõesti võimeline selle raha maksma, aga just koolinoortel on sellist raha küll üsna raske kokku saada. Mis puutub igassugustesse vantidesse, kes mängule odavama piletihinna korral saabuksid, arvan, et publiku juurdekasvu tuleb noorte seast tunduvalt enam.
:õlu:

kojamees
21.03.02, 15:43
Venemaa ei ole Makedoonia.
Ja ega me ka käed rüppes istu.:õlu:

kyps
21.03.02, 15:45
Njahh, kõrge hinna puhul võib tekkida vastupidine efekt, et kohale tulevad mingid rikkurid, kes ei salli et nende ees kätega vehitakse, karjutakse, lippu lehvitatakse ja lausa hull lugu kui keegi peaks korraks püsti tõusma.

Ise nad häält ei tee, passivad paigal ja hea on kui värava peale plaksutavad:viha:

jimmy
21.03.02, 16:05
..kypsiga nõus... ja weel ise pidin kõrgr piletihinnapärast
tervelt yhenädalavahetuse kaine olema...mõelda vaid..tehke järgi:viha:

:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

ugla
21.03.02, 17:37
Mulle käib eriti närvidele see MasterCard-i reklaam
mida Meistrite Liiga ajal lastakse :
Tema lemmikmängija vutisärk 180 EEK
2 piletit supermatshile 300 EEK
Mis pagana riigi hinnad need on , kui meil maksab
rahvusvahelise mängu pilet vähemalt 200 ? :viha:

tanielo
21.03.02, 17:42
Orginally posted by ugla

Mulle käib eriti närvidele see MasterCard-i reklaam
mida Meistrite Liiga ajal lastakse :
Tema lemmikmängija vutisärk 180 EEK
2 piletit supermatshile 300 EEK
Mis pagana riigi hinnad need on , kui meil maksab
rahvusvahelise mängu pilet vähemalt 200 ? :viha:

Jah, sama teema, nagu Arnold Rüütli öeldud bensiinihind:"No mis ta maksab? ... 1-2 krooni liiter!" :D

oku
21.03.02, 19:03
Üsna jamad on jah beed hinnad. Koondise mängu ei hakkaks ma boikottima ka siis kui pilet on 350 krooni, aga oleme ausad - veidi kõrge hind on küll küsitud.

Millal oleks staadionil mõnusam istuda - kui seal on 3000 inimest (fännid, vastasmeeskonna fännid, rikkurid ja mõned veel :)) või 9000 inimese keskel, kellest kolmandik on treialid :D?

Undi
21.03.02, 19:10
Orginally posted by okuzuna
Millal oleks staadionil mõnusam istuda - kui seal on 3000 inimest (fännid, vastasmeeskonna fännid, rikkurid ja mõned veel :)) või 9000 inimese keskel, kellest kolmandik on treialid :D?
100% 9000 inimese keskel, sest kolmandik on neist ikkagi oma ja vastasmeeskonna fännid ja küll värava puhul ka 'treialitest' häält tuleb ja ega nad tõeliste fännide olemist ka eriti ei häiri, sest te nnagunii ühes pundis. Juba silmale oleks kenam pilgeni täis staadion, mulle ei meeldi tühjad istmed, isegi kui ülejäänud statka päris fänne täis oleks.

indrek
21.03.02, 19:13
Mulle meeldiks kui oleks 3000 krooni, siis me vaataksime Mõisa Jürkaga mängu kahekesi.;)

Pätu
21.03.02, 21:54
mis sellest et sõprusmängul 250 pilet... :doh:

kui see staadion oleks valmis, siis oleks nõus küll selle 250 eeku välja käima miski sõpruskohtumise eest, aga hetkel on märtsi kuu, staadion on pooleli, ja seal on äärmiselt külm kuna seal tekib tuulekoridor...:(

oleks pileti hind väiksem, oleks rohkem inimesi, oleks ka soojem:)

minul näiteks külmusid kõik kohad peale kasahhi mängu ära, kuna tuult tuli kõikjalt ja vaadates ilmateateid, siis see ilm just väga palju soojem ei ole sel päeval... kuigi, kas seda eestlaste ilmateadet ikka uskuda saab :D

Jyrka
21.03.02, 21:57
Orginally posted by eestieest

mis sellest et sõprusmängul 250 pilet... :doh:

kui see staadion oleks valmis, siis oleks nõus küll selle 250 eeku välja käima miski sõpruskohtumise eest, aga hetkel on märtsi kuu, staadion on pooleli, ja seal on äärmiselt külm kuna seal tekib tuulekoridor...:(

oleks pileti hind väiksem, oleks rohkem inimesi, oleks ka soojem:)

minul näiteks külmusid kõik kohad peale kasahhi mängu ära, kuna tuult tuli kõikjalt ja vaadates ilmateateid, siis see ilm just väga palju soojem ei ole sel päeval... kuigi, kas seda eestlaste ilmateadet ikka uskuda saab :D
Selleks see pilet ongi kallis et staadium valmis saaks
Peame ära kannatama

Peku
21.03.02, 22:03
äh, minu arust võiksid need õpilaste piletihinnad tõesti odavamad olla... ja üleüldse piletihinnad.. ja pärast ajakirjanduses räägitakse, et publikut oli vähe ja et korvpall on spordiala number 1... see ei lähe mitte! vähemalt on jalgpallil mingi organiseeritud fänlus.. :D
:õlu:

eston maravilha
21.03.02, 22:03
ohv topik aga kaua võib staadionit ehitada. lester siti ehitab oma uue 32000 staadioni valmis poolteise aastaga. sama tegi ka sautämpton. ja meil ei saa akkama mingi näruse 9000 mahutava pommiauguga.

Peku
21.03.02, 22:05
ja jyrka
staadium?? staadium kirjutatakse nagu staadion juu...
staadium=staadion:õlu:

ROOTSI KUNN
21.03.02, 22:11
Olen Eestieestiga nõus ,et kvantiteet ei vasta kvaliteedile.
Samuti julgen kahelda selles ,et antud mängu piletiraha eest midagi suurt ehitab- üht-teist ehk küll. Kõige olulisem on minu meelest ikka see,et just noorte vutifännide ja mängi-
jate võimalused on sellega nullitud. Ja Jalgpallihaigla liikmena ei saa ma EJL-hinnapoliitikaga nõustuda.Me ei ole veel nii rikkad ,et ka sõprusmänge sellise hinnaga vaadata.
otsatribüünide kohad oleks pidanud vähemalt
100.eeku odavamad olema.:viha:

Rainman
21.03.02, 22:17
Ehk võiks Jalgpallihaigla teha EJL-i poole mingi pöördumise nende hindade suhtes? :kratsti: Et tulevastel mängudel ikka arvestataks rohkem lihtsama rahvaga. Gaskoffi postituses juba põhjendusi küllaga. Iseasi kas see avitaks :oih:

Pätu
21.03.02, 22:40
need piletite hinnad võiksid ikka hakata sõltuma kohast nagu "muumaailmas", sest ikka ots on odavam kui külg, jne...

aga noh, mina ei saa miskit teha, kui siin foorumis pläägutada :D

Sen
21.03.02, 23:09
Siinkohal oleks huvitav märkida kui palju Eesti-Holland pilet minule maksma läks.
Kuna järjekorras ei viitsinud seista ostsin meile kõigile teada-tuntud tegelase käest 500.-eekuga pileti, mille ma suutsin enda korteris ära kaotada:(
Kuna kartsin et mäng jääb nägemata, ostsin ajalehe kuulutuse peale uue pileti, seda juba 600.-eekuga.:viha:
Päev(!)enne mängu leidsin pileti teisest toast ülesse:D
Müüsin 400.-krooniga ühe pileti ära, millest 100 krooni on see vend siiamaani võlgu.
Seega läks mu pilet maksma 800.-krooni :viha:

Aga mäng vääris seda raha!

Küsimus: Kui pilet oleks 100 krooni, siis miks ma peaksin mingile hangeldajale maksma 250 krooni, et mängu näha.
Saate ehk aru mida ma mõtlen.

Aga lastele võiks pilet küll poole odavam olla.

Poborsky
22.03.02, 02:19
Pilet on liiga kallis, vähemalt laste ja vanurite jaoks küll.

jansa
22.03.02, 11:42
Orginally posted by Rainman

Ehk võiks Jalgpallihaigla teha EJL-i poole mingi pöördumise nende hindade suhtes? :kratsti: Et tulevastel mängudel ikka arvestataks rohkem lihtsama rahvaga. Gaskoffi postituses juba põhjendusi küllaga. Iseasi kas see avitaks :oih:

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::

Sa eksid kui arvad et me seda ettepanekut teinud ei ole! See oli vist isegi jaanuari lõpus kui sai seda EJL-s arutatud. Siis aga prognoositi et see mäng müüb ennast nagunii ka 250.- lõpuni täis ja siis lisas veel hr. Sirel kuldsed sõnad : "EJL-l on konservatiivne hinnapoliitika" Eks omad vicad peksavad. Arvan et kui lõpuks tulid nad JH vastu ja olid nõus -10% hinnaalandust tegema ja oma tribüüni andma ..eks järgmine samm on siis õpilased-üliõpilased (vanurid?) jne.. See peab kuidagi konkreetselt kontrollitav olema (ISEC, jne õppimist tõestav dokument) pass kui taodelda vanuse piiri ülemmäära kes saaks odavamalt jne. Aga see on nö. deelo tehnikii...See kord on rong juba läinud, ootame järgmist mängu. Kindlast teeb JH kõik endast oleneva et Makedoonia mängu pilet ei maksaks 250.-. Sest sellisel juhul on staadionil max. 1000 inimest..kui sedagi.
Seniks...tõmmakem püksirihm koomale;)