320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL-i hinnapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EJL-i hinnapoliitika

    Hiljuti oli kuskil uudis, et Eesti-Vene mängule on müüdud kõigest umbes 3000 piletit. Otsene põhjus sellele on pileti liiga kõrge hind. 250 krooni - see ei ole normaalne. Venemaa ei ole Holland, mis kubiseb staaridest ja mida tullakse vaatama.
    Kõrge piletihinnaga teeb EJL kõigile Eesti fännidele karuteene. Tõsimeelsed fännid mängule tulemata ei jäta, kuid kindlasti takistab see lihstate (spordi-)huviliste tulemist staadionile. See aga pärsib fännide juurdekasvu.
    EJL peaks hakkama rohkem mõtlema nooremale publikule - selleks peaks loodama soodustused õpilastele ja üliõpilastele, peredele. Noortesse tuleb süstida jalgpallipisik ja harjutada neid juba varakult staadionil käima.
    Ka täiskasvanute pilet peaks olema soodsam. Ma ei näe mingit põhjust nii kõrgel piletihinnal, vähemalt mitte praegusel hetkel. Inimesed, kes oleks huvitatud, aga ei ole suured jalkafännid jäävad lihtsalt koju teleka ette.
    Võib ju mõelda, et selliseid fänne meil polegi vaja. Päris nii see siiski ei ole - selleks, et jalgpall ja fänlus areneks ei pea kõik (üli-)tõsiusksed fännid olema. Pole midagi teha, aga tänapäeva maailmas otsustab palju raha ning just seda toovad jalgpallile \"mittetõsiusksed\".

    #2
    Traditsiooniliselt on sõprusmängude piletid ikka valikmängude omadest odavamad olnud.
    Seetõttu on kole mõeldagi, kui palju järgmised valikmängude piletid maksta võivad.

    Kommentaar


      #3
      Arva ära kui paljud "Dvigateli" treialid tuleksid Eesti-Vene mängu vaatama,kui piletihind oleks 100:_???Kas on ikka kõigile vaja teha see taskukohaseks.
      Ma eeldan et ).mai mängu piletihind on alla 250:-,kuigi kardan et on vist 150.-.
      "SOTAST" rõõmu vist ei tule.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Minu teada valikmängude piletite hinnad peaksid olema kindlaks määratud UEFA poolt ja eriti tõusta ei tohiks.

        Ühed hinnad nii Soomes, Poolas kui Saksamaal

        Kommentaar


          #5
          Olen Gaskoffiga ikka nõus, et sõpruskohtumistel peab hind odavam olema. Praegu olen ma tõesti võimeline selle raha maksma, aga just koolinoortel on sellist raha küll üsna raske kokku saada. Mis puutub igassugustesse vantidesse, kes mängule odavama piletihinna korral saabuksid, arvan, et publiku juurdekasvu tuleb noorte seast tunduvalt enam.
          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            #6
            Venemaa ei ole Makedoonia.
            Ja ega me ka käed rüppes istu.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #7
              Njahh, kõrge hinna puhul võib tekkida vastupidine efekt, et kohale tulevad mingid rikkurid, kes ei salli et nende ees kätega vehitakse, karjutakse, lippu lehvitatakse ja lausa hull lugu kui keegi peaks korraks püsti tõusma.

              Ise nad häält ei tee, passivad paigal ja hea on kui värava peale plaksutavad

              Kommentaar


                #8
                ..kypsiga nõus... ja weel ise pidin kõrgr piletihinnapärast
                tervelt yhenädalavahetuse kaine olema...mõelda vaid..tehke järgi


                jimmy.james

                Kommentaar


                  #9
                  Seoses hindadega..

                  Mulle käib eriti närvidele see MasterCard-i reklaam
                  mida Meistrite Liiga ajal lastakse :
                  Tema lemmikmängija vutisärk 180 EEK
                  2 piletit supermatshile 300 EEK
                  Mis pagana riigi hinnad need on , kui meil maksab
                  rahvusvahelise mängu pilet vähemalt 200 ?

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by ugla

                    Mulle käib eriti närvidele see MasterCard-i reklaam
                    mida Meistrite Liiga ajal lastakse :
                    Tema lemmikmängija vutisärk 180 EEK
                    2 piletit supermatshile 300 EEK
                    Mis pagana riigi hinnad need on , kui meil maksab
                    rahvusvahelise mängu pilet vähemalt 200 ?
                    Jah, sama teema, nagu Arnold Rüütli öeldud bensiinihind:"No mis ta maksab? ... 1-2 krooni liiter!"

                    Kommentaar


                      #11
                      Üsna jamad on jah beed hinnad. Koondise mängu ei hakkaks ma boikottima ka siis kui pilet on 350 krooni, aga oleme ausad - veidi kõrge hind on küll küsitud.

                      Millal oleks staadionil mõnusam istuda - kui seal on 3000 inimest (fännid, vastasmeeskonna fännid, rikkurid ja mõned veel ) või 9000 inimese keskel, kellest kolmandik on treialid ?
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by okuzuna
                        Millal oleks staadionil mõnusam istuda - kui seal on 3000 inimest (fännid, vastasmeeskonna fännid, rikkurid ja mõned veel ) või 9000 inimese keskel, kellest kolmandik on treialid ?
                        100% 9000 inimese keskel, sest kolmandik on neist ikkagi oma ja vastasmeeskonna fännid ja küll värava puhul ka 'treialitest' häält tuleb ja ega nad tõeliste fännide olemist ka eriti ei häiri, sest te nnagunii ühes pundis. Juba silmale oleks kenam pilgeni täis staadion, mulle ei meeldi tühjad istmed, isegi kui ülejäänud statka päris fänne täis oleks.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mulle meeldiks kui oleks 3000 krooni, siis me vaataksime Mõisa Jürkaga mängu kahekesi.
                          memer of Gaskoff fan club

                          Kommentaar


                            #14
                            mis sellest et sõprusmängul 250 pilet...

                            kui see staadion oleks valmis, siis oleks nõus küll selle 250 eeku välja käima miski sõpruskohtumise eest, aga hetkel on märtsi kuu, staadion on pooleli, ja seal on äärmiselt külm kuna seal tekib tuulekoridor...

                            oleks pileti hind väiksem, oleks rohkem inimesi, oleks ka soojem

                            minul näiteks külmusid kõik kohad peale kasahhi mängu ära, kuna tuult tuli kõikjalt ja vaadates ilmateateid, siis see ilm just väga palju soojem ei ole sel päeval... kuigi, kas seda eestlaste ilmateadet ikka uskuda saab
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by eestieest

                              mis sellest et sõprusmängul 250 pilet...

                              kui see staadion oleks valmis, siis oleks nõus küll selle 250 eeku välja käima miski sõpruskohtumise eest, aga hetkel on märtsi kuu, staadion on pooleli, ja seal on äärmiselt külm kuna seal tekib tuulekoridor...

                              oleks pileti hind väiksem, oleks rohkem inimesi, oleks ka soojem

                              minul näiteks külmusid kõik kohad peale kasahhi mängu ära, kuna tuult tuli kõikjalt ja vaadates ilmateateid, siis see ilm just väga palju soojem ei ole sel päeval... kuigi, kas seda eestlaste ilmateadet ikka uskuda saab
                              Selleks see pilet ongi kallis et staadium valmis saaks
                              Peame ära kannatama

                              Kommentaar

                              Working...
                              X