320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti meistriliiga fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti meistriliiga fantasy

    Nüüd kui vana hooaeg on läbi ja uus tulekul, siis kui võimalik oleks see teha. Kas meil oleks helgeid päid, kes suudaks ära teha? Sest statistikat ju tehakse meistriliiga kohta.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    #2
    Oleks ülikõva kui midagi sellist sünniks, aitas kindlasti mingil määral ka meistriliiga jälgimist populariseerida.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Nüüd kui vana hooaeg on läbi ja uus tulekul, siis kui võimalik oleks see teha. Kas meil oleks helgeid päid, kes suudaks ära teha? Sest statistikat ju tehakse meistriliiga kohta.
      Kas saan ikka õieti aru, et mõtled EMKL Ži. Uus hooaeg on ju juba mitu vooru käinud.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
        Kas saan ikka õieti aru, et mõtled EMKL Ži. Uus hooaeg on ju juba mitu vooru käinud.
        Ma ei mõista su loogikat, aga pidasin siiski silmas jalgpalli
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          #5
          Sellega on kaks varianti, kas osta valmis script ja panna eesti mehed asemele või ise nokitseda.

          Ise peale sõjaväge suutsin natuke asjaga tegeleda ja tekstipõhise põhja valmis teha, aga kuna sinna läheb meeletult aega, siis valmis ma sellega ei jõudnudki.

          Kui kellelgi on tõsisem huvi asja arendada ja programmerimisega tuttav, siis võib privas ühendust võtta.
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            #6
            Kas ma sain õigesti aru, et sa mõtled pesapalli? Eestis ei mängita pesapalli.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
              Kas ma sain õigesti aru, et sa mõtled pesapalli? Eestis ei mängita pesapalli.
              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Ma ei mõista su loogikat, aga pidasin siiski silmas jalgpalli


              Kuidas sa nii mööda saad lugeda. Ja Eestis mängitakse pesapalli küll.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Ma ei mõista su loogikat, aga pidasin siiski silmas jalgpalli
                Kuna mängude sektoris olid järjest NBA teemad, siis aju luges kuidagi ka selle korvpalliks.
                Aga JÜRVI tegi lihtsalt nalja.

                Kommentaar


                  #9
                  Tahtsin Soccerneti kogukonnale öelda, et midagi kindlat lubada ei saa aga uurin sellise asja loomist.

                  Kui kellelgi on sellega seoses mingeid vägevaid ideid või tahaks kuidagi õlga alla panna(disain, programmeerimine jne) siis võib priva teel ühendust võtta.
                  Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                  Kommentaar

                  Working...
                  X