PDA

View Full Version : Naised välismaal

INCE
08.11.10, 13:51
Uus situatsioon Eesti naistejalgpallis on aluseks ka uuele teemale.

Tiina Trutsi siirdumine AC Milani ei pruugi jääda viimaseks uudiseks. Katrin Loo ja Pille Raadiku liikumised USA ja Rootsi suunal ootavad tõenäoliselt ametlikke kinnitusi :)

17
08.11.10, 15:03
Ärme ikka ründa sündmuste käigust ette. Pärast on nagu Operigagi, kes kangesti Sunderlandi ja igale poole mujale mängima läks, nüüd päevitab hoopis Küprosel.

INCE
08.11.10, 16:10
Ärme ikka ründa sündmuste käikudest ette. Pärast on nagu Operigagi, kes kangesti Sunderlandi ja igale poole mujale mängima läks, nüüd päevitab hoopis Küprosel.

Mis sündmustest ette ruttamisest sa seletad. Kui juba peatreener selle välja kuulutab ju siis on sündmused niikaugele ikka välja arenenud.

17
08.11.10, 16:11
Saaremaal me tsiteerime selle peale ikka üht teada-tuntud jalgpallitreenerit: "Tark ei tormi."

:)

Virtuoso
08.11.10, 18:30
Mis sündmustest ette ruttamisest sa seletad. Kui juba peatreener selle välja kuulutab ju siis on sündmused niikaugele ikka välja arenenud.
Milline peatreener seda kinnitanud on?

INCE
08.11.10, 21:16
Milline peatreener seda kinnitanud on?

Meil siin Eestis ainult üks peatreener ongi ;), võid tema käest üle küsida. Võibolla mõni liikumine jooksis mul kõrvust mööda ... kuid et lisaks neile oli juttu ka Trutsi üleminekust (mis tänaseks on juba toimunud) polnud põhjust ka ülejäänud kahe suhtes kahelda, või kuidas sulle tundub?

spoke
08.11.10, 22:28
Meil siin Eestis ainult üks peatreener ongi ;), võid tema käest üle küsida. Võibolla mõni liikumine jooksis mul kõrvust mööda ... kuid et lisaks neile oli juttu ka Trutsi üleminekust (mis tänaseks on juba toimunud) polnud põhjust ka ülejäänud kahe suhtes kahelda, või kuidas sulle tundub?

Kuna Signy kuhugi siirdub?? Vaevalt tal ambitsioonid puuduvad :)

Virtuoso
08.11.10, 22:37
Mul ei ole vaja midagi üle küsida, tean isegi kuidas asjad meie klubis on. Sina ilmselt vajad aga tõlkeabi, sest ei usu, et midagi "välja kuulutati". Mulle tundub, et sa jagad siin juba laskmata karu nahka ja ma ei mõista milleks see vajalik on.

Tofoa
08.11.10, 22:45
Minu arust välismaa naised on koledamad kui kodumaa omad.

INCE
08.11.10, 23:44
Mul ei ole vaja midagi üle küsida, tean isegi kuidas asjad meie klubis on. Sina ilmselt vajad aga tõlkeabi, sest ei usu, et midagi "välja kuulutati". Mulle tundub, et sa jagad siin juba laskmata karu nahka ja ma ei mõista milleks see vajalik on.

Minul ei ole vaja mingi karunahka jagada, liiati veel laskmata ;) Samas ma ei saa aru, mille üle sa nii ärritunud oled. Kui sa tead kuidas sul asjad klubis on, siis on ju suurepärane. Imelik oleks kui ei teaks. Ja tänan tõlkeabi pakkumast, aga niipalju ma siiski mõistan, kui inimene soovib kohalolijaid millestki olulisest informeerida, või tahad öelda, et ka Trutsi üleminekul pole tõepõhja all?
Kui Loo ja Raadiku kohta käiv info ei vasta tõele, siis nii ütlegi, mis siin keerutada nagu kass ümber palava pudru.

Virtuoso
09.11.10, 10:47
Sama hea on vist põhukotiga vaielda... Mina ei taha midagi öelda, küll sellekohane teade tuleb kui miskit konkreetset peaks paigas olema.

estsoccer
11.11.10, 18:55
Minuteada kuskil oli juba juttu sellest et siirdus AC Milani.

INCE
21.12.10, 10:27
Katrin Loo siis USA-sse (http://sport.postimees.ee/?id=360491) täpselt nagu peatreener ütles ;)

ericbana
21.12.10, 23:06
Juhtub nagu Lindperega.

Aílton
22.12.10, 02:24
Juhtub nagu Lindperega.

Mis siis? Et on üks oma võistkonna võtmemängijaid?:)

ericbana
22.12.10, 07:49
Mis siis? Et on üks oma võistkonna võtmemängijaid?:)

Või ei leia enam koondise jaoks aega. :)

INCE
11.03.11, 15:13
Pille Raadiku klubiotsingud siis selleks korraks kenasti ja tulemuslikult lõppenud :)
Aland United on kahtlemata tippklubi, ning Soome meistrina osalenud ka UEFA Womens Champions Leagues.
Loodame, et Pille seal ennast ka põhisse suudab mängida.
Eesti naiste jalgpallile on see kindlasti ülioluliseks verstapostiks.

http://www.naistenliiga.fi/taustasivut/artikkeliarkisto/?num=29229

Edson
15.03.11, 15:29
Nonäed. Ka väikesest amatöörklubist võib võrsuda profijalgpallureid. Kuigi jah, Eesti mõistes on tegemist pika ajalooga klubiga ;) Jõudu Pillele!

INCE
24.04.11, 13:27
Räägiks siis ikka reaalselt välismaal mängivatest naistest ka :)
Pille Raadik avas väravaarve Soomes kui skooris Aland Unitedi 5:0 võidumängus KF10 Kokkola üle viimase värava.

Unitedi koosseis siis ka:

Maria Rönnbäck (85 Ellen Ahlström), Janelle Cordia, Karolin Pettersson, Pille Raadik (82 Sigrid Salminen), Maryette Karring (82 Anna Eriksson), Tanja Petäjä, Rachel Watkins, Elizabeth Ruberry, Maiju Ruotsalainen, Felicia Schroeder, Frida Thilén (82 Victoria Eriksson).
varus: Sigrid Salminen, Anna Eriksson, Victoria Eriksson, Ellen Ahlström

urmar
24.04.11, 14:17
http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=7&id=2864

Uudis ka sellest sündmusest