320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Head mõtted õhtu juhile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Head mõtted õhtu juhile

    Pean läbiviima ühe firma ürituse ja kohale tulijaid on 100 ringi. Siit ka abipalve Teile. Kas te olete kuskil sellisel üritusel osalenud ja mis mänge/tegevus ja muud sellist võiks organiseerida. Hea oleks, kui suudaksite tuua enda positiivseid näiteid. Ei pea olema samasugusest üritusest, peaasi, et oleks lõbus tegevus inimestele. Kasvõi lõbus jälgida.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    #2
    Alkohol-alkohol-alkohol.

    Sellest ei saa üle ega ümber.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Pean läbiviima ühe firma ürituse ja kohale tulijaid on 100 ringi. Siit ka abipalve Teile. Kas te olete kuskil sellisel üritusel osalenud ja mis mänge/tegevus ja muud sellist võiks organiseerida. Hea oleks, kui suudaksite tuua enda positiivseid näiteid. Ei pea olema samasugusest üritusest, peaasi, et oleks lõbus tegevus inimestele. Kasvõi lõbus jälgida.
      Kahjuks ei ole mul ühtegi positiivset näidet tuua õhtujuhtidest ega juhtidega õhtutest. Kõik need on olnud piinlikud ja tüütud. Isegi viin ei aita minu puhul. Aga see muidugi on mu isiklik probleem. Sorri, et teemat solkisin, aga pidin selle välja ütlema.

      Kommentaar


        #4
        Mina tunnen ka enamasti ebamugavust peojuhtide suhtes. Kui on mingi rahvalik mäng, siis palun alati, et see taak minust mööda läheks.

        Kommentaar


          #5
          Miks küll pidin ma õhtujuht lahku kirjutama. Ei mõista. See selleks.
          Ega alati on nii, et osad tahavad mängida ja osad tahavad vaadata. Ja osad vaid juua, aga selleks, et kõigile oleks midagi, pean ma midagi siiski läbiviima
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            #6
            2 sõna: peenisenukuteater

            Kommentaar


              #7
              Kas professionaalset õhtujuhti pole mõttes muretseda?
              Mängudest oskan soovitada ainult Kivinägu, Pipit ja muidugi Küpisemängu.

              Kommentaar


                #8
                Võiksid anda konkreetsemaid detaile?

                Mis vanuses inimesed on? Kas noored 15-25 või vanemad? Või üldse pensionärid?

                Tean omast kogemusest, et näiteks tehakse viktoriin, grupid pannakse paika. 100 inimesega muidugi on asi keerulisem. Mul oli kunagi miski 50-60 inimest, ja siis tehti vist mingi 8 6-liikmelist rühma. Viktoriin võiks olla teemakohane, midagi mis tööga näiteks seotud, või siis mõni populaarne valdkond, näiteks sport. See oli päris positiivne kogemus kuna lõpuni säilis pinge võitja osas. Viktoriin peaks muidugi ka olema koostatud vähemalt 15 küsimusega. Sai seda mängitud terve õhtupooliku laua taga söögi/joogi kõrvale.

                Aga kasuta otsingut, ehk ikka midagi tarka leiad. Kui inglise keel suus, siis peaks midagi ikka saama, ise siin praegu googledasin sellisele lehele: http://www.greatgroupgames.com/adult-group-games.htm

                Kommentaar


                  #9
                  Pole raha, et kedagi palgata.
                  Kasutasin eesti otsingut ja leidsin eurovanasõnad, mida kavatsen kasutada viktoriini asemel ja see kes ära arvab, saab midagi head.
                  Aga viktoriin on hea mõte.

                  Kellele see suunatud on? On töö inimesed alates 25 - 50. Mõned üksikud on alla ja üle, aga see on keskmine seltskond. Ja nagu alati on nii, et kõik ei taha teha ja osad on alati nõus tegema. Osalemine võiks olla kuni 20 inimesele. Ülejäänud naudivad muid asju.

                  Olen veel mõelnud selliseid inimeste ära tundmise mänge ja kirjelduse mänge. Pigem otsin mänge, kus saaks tegutseda.

                  Ja eriti suured tänud vaimutsejatele. Tehke endale üks pluss otsmikule.

                  Teistele lihtsalt tänud!
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    #10
                    Viktoriin on jah kõige lihtsam variant. Ei pea kusagil ees end lolliks tegema. Muud tarka ma endiselt ei oska öelda

                    Kommentaar


                      #11
                      Kohe näha, et tegemist haritud inimesega ja on pikka aega oldud lavakunstikateedriõppejõuks.

                      Nimelt ma juhiksin ka tähelepanu antud saidilt mängule "Slap Jack", või see tähendab selle übermodifitseeritud variandile "Slap Butt" . Nimelt sai alles hiljaaegu väiksemas õdusas seltskonnas viimati nimetatud "mängu" omal nahal kogetud. Tõsi, tegemist oli valdavalt naisssoost isikute seltskonnaga , kuid mina isikuliselt ei kurtnud küll, kui kari kenasid näitsikuid rinnahoidjate väel oma äravõetud t-särke veekaussi kastsid ning siis üksteist nendega piku kintse ja tagumikke tuuseldama hakkasid. Nalja ja melu ning meeleolu missugust. Muidugi mängu eelduseks on eelnevalt kaks pudelit rummi ja hulganiselt kokse ära juua, aga alkoholist Teil vaevalt et seal puudust tuleb. Nii et "SÄRGID MAHA" !!!
                      ps_ Lisaks oleks garanteeritud see, et hommikul pärast tulist mänguööd, saaksid kõik asjaosalised Sulle ainuisikuliselt kurtma tulla, et "Ole hea ning vaata kas mu tagumik on jõhkralt punane. Mul valutab siit." Ja siis sa vaatad ja ..... assa, näed seal suurt karvast vinni ning Su söögiisu lähebki ära, mispeale haarad taas pudeli järgi, et sealt hingerahu taas leida.
                      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma peaksin siiski märkimisväärseks ka seda, et meie hulgas on neid, kes ei kõhkle hetkekski, avades keset kaunist tööpäeva lehekülje nimega "adult group games" serverist greatgroupgames.com!

                        Kommentaar


                          #13
                          tööpäev-tööarvuti-töötund. miks ei peaks?
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X