PDA

View Full Version : V. Suure-Jaani CUP



heinz7
16.11.10, 16:49
V. Suure-Jaani CUP 2010/2011 Saalijalgpall

Korraldaja Suure-Jaani Vallavalitsus , Suure-Jaani Gümn. ja SK Tääksi.
Läbiviia Sander Projekt OÜ.
Turniiril vilistavad EJL poolt litsenseeritud kohtunikud.

VANUSEKLASS ,AEG JA KOHT

P - 19.12.2010 Mehed
P - 09.01.2011 2000a. poisid
P – 16.01.2011 Naised
P – 23.01.2011 2003a. poisid
L – 12.02.2011 2001a. poisid
P – 13.02.2011 Mehed
P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud

Kõigis noorte vanuseklassides on lubatud osaleda kahel mängijal, kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal. (sarnaselt EMV juhendile)


Algus kell 09.00.

Võistlused toimuvad Suure-Jaani Gümnaasiumi spordihoones
(Tallinna 24 Suure-Jaani Viljandimaa ).

VÕISTLUSE TINGIMUSED

Väljak 40m x 20m.
Värav 3 X 2
Pall nr.3 2003a.-2001a.
Pall nr.4 2000a.
Pall nr.5 1993a. – Mehed - Naised

Turniirile lubatakse kuni kümme võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast.
Mänguaeg sõltub meeskondade arvust(15-20 min.)Võistkonnad jagatakse kahte alagruppi,
alagruppide võitjad ja teisele kohale tulnud võistkonnad moodustavad omavahel
poolfinaalpaarid(A1-B2,B1-A2),kes selgitavad finalistid.
Võistkonnas maksimum 12 mängijat.Väljakul korraga 5+1mängijat.
Mängud toimuvad vastavalt sisejalgpalli määrustele.Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu.
Kollane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist, punane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist ja jätab järgmise mängu vahele.
Väravavaht paneb palli mängu käega ja üle poole platsi põrketa visata ei või .Mängust püütud palli võib väravavaht käest jalaga üle poole platsi lüüa küll.
Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga. Mängijate vahetus on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva küljejoone.
Võistkonna esindaja peab võistluse korraldajale esitama mängijate nimekirja enne oma esimese mängu algust.
Mängijatel peab kaasas olema EJL mängija kaart või isikut tõendav dokument.
NB!Kõik võistkonnad jälgivad spordihoones kehtestatud käitumisreegeleid ja vastutavad oma asjade eest ise! Turniiri korraldajad ei vastuta varguste, vigastuste ega ka haigestumiste eest!

PAREMUSEJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide üldsumma põhjal,kusjuures võit annab kolm punkti, viik ühe punkti ja kaotus null punkti.Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:
a) üldine väravate vahe
b) omavahelise mängu punktid
c) võitude arv
d) penaltid

REGISTREERIMINE

Turniiriks registreerida hiljemalt üks nädal enne turniiri algust telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil serka@paalalinn.com.

NB.Võistkonnad pääsevad turniirile registreerimise järjekorras.

OSAVÕTUMAKS
Osavõtumaks võistkonnal 1000.-EEK või 65.-EUR mis tuleb tasuda Sander Projekt OÜ arvele 10220058770013 SEB Eesti Ühispank (selgituseks kirjutada meeskonna nimi).Kohapeal tasumiseks leppida eelnevalt kokku korraldajaga tel.51 91 32 93 või e-maili aadressil serka@paalalinn.com

AUTASUSTAMINE

Kolme paremat võistkonda autasustatakse karikatega ja medalitega.
Ülejäänud meeskonnad saavad meened.

in-the-stone
16.11.10, 22:21
Pane Raatuse Dt kirja! 19 dets mehed

heinz7
17.11.10, 14:53
Pane Raatuse Dt kirja! 19 dets mehed

Turniiriks registreerida hiljemalt üks nädal enne turniiri algust telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil serka@paalalinn.com.

mina kahjuks ise registreerimisega ei tegele !

elex
19.11.10, 00:29
Pane Raatuse Dt kirja! 19 dets mehed

Viiendal Suure-Jaani CUPil on veel ainul kaks vaba kohta!
(Pühapäeval - 19.12.2010 meeste turniir).
Kui soovite osaleda,siis võtke korraldajaga ühendust!Kõige parem on registreerida e-maili teel,kus kirjutate :1.Võistkonna nimi, 2.Kontaktisik 3.e-maili aadress ja kontakttelefoni number.Peale seda korraldaja saadab teile meili peale registreerimise kinnituse kus on kõik osavõtjad ja ajakava!
Nii et Raatuse Dt võtke korraldajaga ühendust!

elex
22.11.10, 22:39
Tere!
Suure-Jaani Cup’i juhendis oli väike viga aastaarvudega.Tüdrukute turniir toimub 27.02.2011.Vabandame arusaamatuse pärast!

elex
22.11.10, 22:58
Osavõtjad Suure-Jaani CUP 2010/2011

P - 19.12.2010 Mehed

1.„JK Puhja“
2.„FC Veeriku“
3.„Ambla Vallavõistkond“
4.„Rolling“
5.„SK Tääksi“
6.„Scanweld FK“
7.„Tallinna Kotkad“
8.„Viljandi Kotkad“
9."Sõbrad"
10."FC Tarvastu“ ????


P - 09.01.2011 2000a. poisid

1.Sk Tääksi 1
2.Sk Tääksi 2
3.JK Viljandi Tulevik 2
4.JK Viljandi Tulevik 1




P – 16.01.2011 Naised

1.JK Viljandi Tulevik 2
2.JK Viljandi Tulevik 1




P – 23.01.2011 2003a. poisid

1.SK Tääksi




L – 12.02.2011 2001a. poisid

1.JK Viljandi Tulevik 2
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.Sk Tääksi 1
4.Sk Tääkisi 2



P – 13.02.2011 Mehed

1.„JK Pärnu-Jaagupi“
2.„Viljandi Kotkad“
3.„SK Tääksi"
4.„Rolling“




P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud

1.FC Elva
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.JK Viljandi Tulevik 2
4.Põltsamaa Tervis

vapor4
29.11.10, 19:10
Kui keegi alt hüppab sis Rantipol meeste turniirile oleks tulija!

elex
30.11.10, 14:28
Kui keegi alt hüppab sis Rantipol meeste turniirile oleks tulija!

OK! Jäta palun oma kontaktandmed juhendis märgitud meilile.
Kas 13.02.11 ei taha osa võtta?

elex
30.11.10, 14:41
Kui keegi alt hüppab sis Rantipol meeste turniirile oleks tulija!

Just praegu „Ambla Vallavõistkond“ loobus, nii et üks koht on hetkel vaba!!!!
NB! Registreerimine on ainult meili teel !!! Kes ees see mees!!!

elex
30.11.10, 14:57
Osavõtjad:Viies S-J CUP 2010/2011

P - 19.12.2010 Mehed –
1.„JK Puhja“
2.„FC Veeriku“
3.„Rolling“
4.„SK Tääksi“
5.„Scanweld FK“
6.„Tallinna Kotkad“
7.„Viljandi Kotkad“
8.„Vändra“
9.„Sõbrad“

P - 09.01.2011 2000a. poisid
1.Sk Tääksi 1
2.Sk Tääkisi 2
3.JK Viljandi Tulevik 2
4.JK Viljandi Tulevik 1
5.FC Paide
6.PJK
7.FC Ajax 1???
8.FC Ajax 2???


P – 16.01.2011 Naised
1.JK Viljandi Tulevik 2
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.Kuusalu Lauritsa FC
4.SK 10 Premium 1
5.SK 10 Premium 2


P – 23.01.2011 2003a. poisid
1.SK Tääksi
2.FC Valka
3.FC Ajax 1 ???
4.FC Ajax 2 ???
5.FC Tarvastu???



L – 12.02.2011 2001a. poisid
1.JK Viljandi Tulevik 2
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.Sk Tääksi 1
4.Sk Tääksi 2
5.FC Ajax 1 ???
6.FC Ajax 2 ???


P – 13.02.2011 Mehed
1.„JK Pärnu-Jaagupi“
2.„Viljandi Kotkad“
3.„SK Tääksi“
4.„Rolling“


P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud
1.FC Elva
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.JK Viljandi Tulevik 2
4.Põltsamaa Tervis
5.FC Tarvastu
6.SK 10 Premium

elex
30.11.10, 15:24
Turniir on täis!!!
Osavõtjad:Viies S-J CUP 2010/2011

P - 19.12.2010 Mehed – TÄIS !!!!!
1.„JK Puhja“
2.„FC Veeriku“
3.„Rolling“
4.„SK Tääksi“
5.„Scanweld FK“
6.„Tallinna Kotkad“
7.„Viljandi Kotkad“
8.„Vändra“
9.„Sõbrad“
10."Rantipol"

elex
01.12.10, 00:53
Ajakava Suure-Jaani CUP 2010/2011
Pühapäeval - 19.12.2010 Mehed
Mänguaeg 1x18 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 09.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).


A-alagrupp
1.JK Puhja
2. Viljandi Kotkad
3. Rolling
4.Rantipol
5. Scanweld FK

B-alagrupp
1.Vändra
2. SK Tääksi
3. FC Veeriku
4. Tallinna Kotkad
5. Sõbrad

1. 09.20 A (1-2) JK Puhja - Viljandi Kotkad
2. 09.40 B (1-2) Vändra - SK Tääksi
3. 10.00 A (3-4) Rolling - Rantipol
4. 10.20 B (3-4) FC Veeriku - Tallinna Kotkad
5. 10.40 A (1-5) JK Puhja - Scanweld FK
6. 11.00 B (1-5) Vändra - Sõbrad
7. 11.20 A (2-3) Viljandi Kotkad - Rolling
8. 11.40 B (2-3) SK Tääksi - FC Veeriku
9. 12.00 A (4-5) Rantipol - Scanweld FK
10. 12.20 B (4-5) Tallinna Kotkad - Sõbrad
11. 12.40 A (1-3) JK Puhja - Rolling
12. 13.00 B (1-3) Vändra - FC Veeriku
13. 13.20 A (4-2) Rantipol - Viljandi Kotkad
14. 13.40 B (4-2) Tallinna Kotkad - SK Tääksi
15. 14.00 A (3-5) Rolling - Scanweld FK
16. 14.20 B (3-5) FC Veeriku - Sõbrad
17. 14.40 A (1-4) JK Puhja - Rantipol
18. 15.00 B (1-4) Vändra - Tallinna Kotkad
19. 15.20 A (2-5) Viljandi Kotkad - Scanweld FK
20. 15.40 B (2-5) SK Tääksi - Sõbrad
21. 16.00 A5-B5
22. 16.20 A1-B2
23. 16.40 A4-B4
24. 17.00 B1-A2
25. 17.20 A3-B3
26. 17.40 3-4 koht
27. 18.00 FINAAL

elex
05.12.10, 22:09
P - 09.01.2011 2000a. poisid
1.Sk Tääksi 1
2.Sk Tääkisi 2
3.JK Viljandi Tulevik 2
4.JK Viljandi Tulevik 1
5.FC Paide
6.PJK
7.FC Ajax 1???
8.FC Ajax 2???


P – 16.01.2011 Naised
1.JK Viljandi Tulevik 2
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.Kuusalu Lauritsa FC
4.SK 10 Premium 1
5.SK 10 Premium 2
6.JK Tammeka
7.JK Saarepiiga

P – 23.01.2011 2003a. poisid
1.SK Tääksi
2.FC Valka
3.FC Ajax1 ???
4.FC Ajax 2???
5.FC Tarvastu???




L – 12.02.2011 2001a. poisid ja tüdrukud
1.JK Viljandi Tulevik 2
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.Sk Tääksi 1
4.Sk Tääksi 2
5.Nõmme JK Kalju (tüdrukud)
6.Põltsamaa JK Sport
7.FC Ajax 1???
8.FC Ajax 2???
9.FC Helios ???
10.Pärnu JK ???

P – 13.02.2011 Mehed
1. „JK Pärnu-Jaagupi“
2.„Viljandi Kotkad“
3.„SK Tääksi“
4.„Rolling“
5.Põltsamaa JK Sport



P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud
1.FC Elva
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.JK Viljandi Tulevik 2
4.Põltsamaa Tervis
5.FC Tarvastu
6.SK 10 Premium

vapor4
13.12.10, 16:04
mis palliga mängitakse? kas futsali või tavapalliga`?

elex
14.12.10, 22:55
mis palliga mängitakse? kas futsali või tavapalliga`?

Tavapall nr.5.
Kohtumiseni turniiril.

elex
14.12.10, 23:16
Lp.Jalgpalli huvilised!!!
Viimasel hetkel JK Puhja ütles et kahjuks ei saa osaleda!!!
Nii et üks koht on vaba!!!
Kas on võistkond kes sooviks osaleda???
Muidu kõik ajakavad on saadetud ja turniiri graafikut ei tahaks muuta....
NB! Asendus võistkond peab arvestama JK Puhja mängukellaaegadega mis on ajakavas!!!
Registreerimine tel.51913293 või serka@paalalinn.com

elex
17.12.10, 21:18
UUS!!!Ajakava Suure-Jaani CUP 2010/2011
Pühapäeval - 19.12.2010 Mehed
Mänguaeg 1x18 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 09.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).


A-alagrupp
1.Vändra 1
2. Viljandi Kotkad
3. Rolling
4.Rantipol
5. Scanweld FK

B-alagrupp
1.Vändra 2
2. SK Tääksi
3. Friends United
4. Tallinna Kotkad
5. Sõbrad

1. 09.20 A (1-2) Vändra 1 - Viljandi Kotkad
2. 09.40 B (1-2) Vändra 2 - SK Tääksi
3. 10.00 A (3-4) Rolling - Rantipol
4. 10.20 B (3-4) Friends United- Tallinna Kotkad
5. 10.40 A (1-5) Vändra 1 - Scanweld FK
6. 11.00 B (1-5) Vändra 2- Sõbrad
7. 11.20 A (2-3) Viljandi Kotkad - Rolling
8. 11.40 B (2-3) SK Tääksi - Friends United
9. 12.00 A (4-5) Rantipol - Scanweld FK
10. 12.20 B (4-5) Tallinna Kotkad - Sõbrad
11. 12.40 A (1-3) Vändra 1 - Rolling
12. 13.00 B (1-3) Vändra 2- Friends United
13. 13.20 A (4-2) Rantipol - Viljandi Kotkad
14. 13.40 B (4-2) Tallinna Kotkad - SK Tääksi
15. 14.00 A (3-5) Rolling - Scanweld FK
16. 14.20 B (3-5) Friends United- Sõbrad
17. 14.40 A (1-4) Vändra 1 - Rantipol
18. 15.00 B (1-4) Vändra 2 - Tallinna Kotkad
19. 15.20 A (2-5) Viljandi Kotkad - Scanweld FK
20. 15.40 B (2-5) SK Tääksi - Sõbrad
21. 16.00 A5-B5
22. 16.20 A1-B2
23. 16.40 A4-B4
24. 17.00 B1-A2
25. 17.20 A3-B3
26. 17.40 3-4 koht
27. 18.00 FINAAL

Ma loodan et see ajakava on lõplik ja rohkem loobujaid ei tule(turniirini on jäänud vaid üks päev).
Vabandan nende meeskondade ees kes seekord turniirile ei mahtunud.

kaitz
19.12.10, 23:16
Turniiri esinelik:

1.Friends United
2.Rantibol
3.Tln Kotkad
4.Vilj Kotkad.

sass.G
20.12.10, 22:04
Turniiri esinelik:

1.Friends United
2.Rantibol
3.Tln Kotkad
4.Vilj Kotkad.

rantipol siiski Luide!!!

kaitz
21.12.10, 17:35
rantipol siiski Luide!!!

Jjhag paraku mitte korpall:D

Puljong83
22.12.10, 23:11
Küsimus korraldajatele.
Kas meeskondade pilte kuskil internetis ka näeb?

alehis
23.12.10, 13:29
Kas võib meeste turniiril noortetiimiga ka osaleda, vanuses u 16?

kaitz
24.12.10, 01:18
Kas võib meeste turniiril noortetiimiga ka osaleda, vanuses u 16?

Kes sind keelab:D

elex
24.12.10, 12:54
Tere!
Turniiri meeskondade pilte saate näha sellelt aadressilt. http://picasaweb.google.com/maarika.angel/SuureJaaniCup201011Mehed19122010#

Kas U16 peaks olema 1994-95 sündinud poisid?Vanuse järgi võivad nad juba meeste all mängida.eelmisel turniiril mul enda noorte meeskond mängis ka ja jäi 8-ndaks.Nii et võite registreerida.

elex
27.12.10, 15:39
Tulemused S-J CUP 2010 mehed

1. 09.20 A (1-2) Vändra 1 - Viljandi Kotkad 0:2
2. 09.40 B (1-2) Vändra 2 - SK Tääksi 5:0
3. 10.00 A (3-4) Rolling 2 - Rantipol 0.4
4. 10.20 B (3-4) Friends United- Tallinna Kotkad 1:1
5. 10.40 A (1-5) Vändra 1 - Scanweld FK 3:0
6. 11.00 B (1-5) Vändra 2- Rolling 1 0:0
7. 11.20 A (2-3) Viljandi Kotkad – Rolling 2 3:0
8. 11.40 B (2-3) SK Tääksi - Friends United 1:1
9. 12.00 A (4-5) Rantipol - Scanweld FK 4:0
10. 12.20 B (4-5) Tallinna Kotkad – Rolling1 4:0
11. 12.40 A (1-3) Vändra 1 - Rolling 2 3:0
12. 13.00 B (1-3) Vändra 2- Friends United 0:1
13. 13.20 A (4-2) Rantipol - Viljandi Kotkad 0:5
14. 13.40 B (4-2) Tallinna Kotkad - SK Tääksi 2:1
15. 14.00 A (3-5) Rolling 2 - Scanweld FK 3:0
16. 14.20 B (3-5) Friends United- Rolling 1 4:1
17. 14.40 A (1-4) Vändra 1 - Rantipol 0:1
18. 15.00 B (1-4) Vändra 2 - Tallinna Kotkad 0:1
19. 15.20 A (2-5) Viljandi Kotkad - Scanweld FK 0.0
20. 15.40 B (2-5) SK Tääksi – Rolling 1 0:2
21. 16.00 A5-B5 Scanweld FK- SK Tääksi 0:3
22. 16.20 A1-B2 Viljandi Kotkad - Friends United 0:1
23. 16.40 A4-B4 Rolling 1- Rolling 2 2:0
24. 17.00 B1-A2 Tallinna Kotkad – Rantipol 2:3
25. 17.20 A3-B3 Vändra 1 - Vändra 2 1:2
26. 17.40 3-4 koht Viljandi Kotkad - Tallinna Kotkad 1:2
27. 18.00 FINAAL Friends United - Rantipol 2:1


1. Friends United
2. Rantipol
3. Tallinna Kotkad
4. Viljandi Kotkad
5. Vändra 2
6. Vändra 1
7. Rolling 1
8. Rolling 2
9. SK Tääksi
10. Scanweld FK

elex
27.12.10, 16:00
Viiendal Suure-Jaani CUPil on veel vabu kohti!

Kui soovite osaleda,siis võtke korraldajaga ühendust!Kõige parem on registreerida e-maili teel,kus kirjutate :1.Võistkonna nimi, 2.Kontaktisik 3.e-maili aadress ja kontakttelefoni number.Peale seda korraldaja saadab teile meili peale registreerimise kinnituse kus on kõik osavõtjad ja ajakava! Osavõtumaks võistkonnal 65.-EUR.
REGISTREERIMINE
Turniiriks registreerida hiljemalt üks nädal enne turniiri algust telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil serka@paalalinn.com.

Osavõtjad:Viies S-J CUP 2011


P - 09.01.2011 2000a. poisid

1.Sk Tääksi 1 (Est)
2.Sk Tääkisi 2 (Est)
3.JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
4.JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
5.FC Paide (Est)
6.PJK (Est)
7. SK Limbazi (Lat)


P – 16.01.2011 Naised

1.JK Viljandi Tulevik 2(Est)
2.JK Viljandi Tulevik 1(Est)
3.Kuusalu Lauritsa FC (Est)
4.SK 10 Premium 1(Est)
5.SK 10 Premium 2 (Est)
6. Leisi JK Saarepiiga (Est)
7. JK Tammeka (Est)
8. Põlva FC Lootos (Est)


P – 23.01.2011 2003a. poisid

1.SK Tääksi (Est)
2.FC Valka (Lat)




L – 12.02.2011 2001a. poisid

1.JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
2.JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
3.Sk Tääksi 1 (Est)
4.Sk Tääksi 2 (Est)
5. Nõmme JK Kalju (tüdrukud) (Est)
6. Põltsamaa JK Sport (Est)

P – 13.02.2011 Mehed

1.„JK Pärnu-Jaagupi“ (Est)
2.„Viljandi Kotkad“ (Est)
3.„SK Tääksi“ (Est)
4.„Rolling“ (Est)
5.Põltsamaa JK Sport (Est)


P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud

1.FC Elva (Est)
2.JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
3.JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
4.Põltsamaa Tervis (Est)
5.FC Tarvastu (Est)
6.SK 10 Premium (Est)

vapor4
27.12.10, 22:17
rantipol kah kirja

elex
28.12.10, 02:40
rantipol kah kirja

Aga palun! Registreerige meili teel nagu ikka.Eelmisel korral mängisite hästi,aga seekord äkki õnnestub paremini ja ehk saate võidukarika koju viia :)
Aitäh meie turniiril osalemise eest ja ilusat vana aasta lõppu!

elex
11.01.11, 23:17
P – 13.02.2011 Mehed

1.„JK Pärnu-Jaagupi“ (Est)
2.„Viljandi Kotkad“ (Est)
3.„SK Tääksi“ (Est)
4.„Rolling“ (Est)
5.“Põltsamaa JK Sport“ (Est)
6. "Rantipol" (Est)
7."FC Metrpool Pärnu"(Est)
8. „Vändra JK“(Est)
9. „Märjamaa Kompani“(Est)
10.“JK Puhja“(Est)

elex
11.01.11, 23:21
V. Suure-Jaani CUP 2011
Saalijalgpall

Korraldaja Suure-Jaani Vallavalitsus ja Suure-Jaani Gümnaasium.
Läbiviia Sander Projekt OÜ.
Turniiril vilistavad EJL poolt litsenseeritud kohtunikud.

VANUSEKLASS ,AEG JA KOHT

P - 09.01.2011 2000a. poisid
P – 16.01.2011 Naised
P – 23.01.2011 2003a. poisid
L – 12.02.2011 2001a. poisid
P – 13.02.2011 Mehed
P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud

Kõigis noorte vanuseklassides on lubatud osaleda kahel mängijal, kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal. (sarnaselt EMV juhendile)


Algus kell 09.00.

Võistlused toimuvad Suure-Jaani Gümnaasiumi spordihoones
(Tallinna 24 Suure-Jaani Viljandimaa ).

VÕISTLUSE TINGIMUSED

Väljak 40m x 20m.
Värav 3 X 2
Pall nr.3 2003a.-2001a.
Pall nr.4 2000a.
Pall nr.5 1993a. – Mehed - Naised

Turniirile lubatakse kuni kaksteist võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast.
Mänguaeg sõltub meeskondade arvust(15-20 min.)Võistkonnad jagatakse kahte alagruppi,
alagruppide võitjad ja teisele kohale tulnud võistkonnad moodustavad omavahel
poolfinaalpaarid(A1-B2,B1-A2),kes selgitavad finalistid.
Kui võistluses (ühes vanuseklassis) osaleb kuni 7 võistkonda,siis mängitakse turniirisüsteemis(kõik kõikidega läbi).
Võistkonnas maksimum 12 mängijat.Väljakul korraga 5+1mängijat.
Mängud toimuvad vastavalt sisejalgpalli määrustele.Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu.
Kollane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist, punane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist ja jätab järgmise mängu vahele.
Väravavaht paneb palli mängu maast jalaga. Käega üle poole platsi põrketa visata ei või .Mängust püütud palli võib väravavaht käest jalaga üle poole platsi lüüa küll.
Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga. Mängijate vahetus on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva küljejoone.
Võistkonna esindaja peab võistluse korraldajale esitama mängijate nimekirja enne oma esimese mängu algust.
Mängijatel peab kaasas olema EJL mängija kaart või isikut tõendav dokument.
NB!Kõik võistkonnad jälgivad spordihoones kehtestatud käitumisreegeleid ja vastutavad oma asjade eest ise! Turniiri korraldajad ei vastuta varguste, vigastuste ega ka haigestumiste eest!

PAREMUSEJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide üldsumma põhjal,kusjuures võit annab kolm punkti, viik ühe punkti ja kaotus null punkti.Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:
a) üldine väravate vahe
b) omavahelise mängu punktid
c) võitude arv
d) penaltid

REGISTREERIMINE

Turniiriks registreerida hiljemalt üks nädal enne turniiri algust telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil serka@paalalinn.com.

NB.Võistkonnad pääsevad turniirile registreerimise järjekorras.

OSAVÕTUMAKS
Osavõtumaks võistkonnal 65.-EUR mis tuleb tasuda Sander Projekt OÜ arvele 10220058770013 SEB Eesti Ühispank (selgituseks kirjutada meeskonna nimi).Kohapeal tasumiseks leppida eelnevalt kokku korraldajaga tel.51 91 32 93 või e-maili aadressil serka@paalalinn.com

AUTASUSTAMINE

Kolme paremat võistkonda autasustatakse karikatega ja medalitega.
Ülejäänud meeskonnad saavad meened.

Antud juhend on ühtlasi osavõtukutseks.

elex
17.01.11, 23:22
Turniir on täis!!!
Osavõtjad:Viies Suure-Jaani CUP 2011

P – 13.02.2011 Mehed

1.„JK Pärnu-Jaagupi“ (Est)
2.„Viljandi Kotkad“ (Est)
3.„SK Tääksi“ (Est)
4.„Rolling“ (Est)
5.“Põltsamaa JK Sport“ (Est)
6. "Rantipol" (Est)
7."FC Metrpool Pärnu"(Est)
8. „Vändra“(Est)
9. „Märjamaa Kompani“(Est)
10.“JK Puhja“(Est)
11."Leisi JK" (Est)
12.“ Eestimaa Rahvuste Ühendus“(Est)

hannes10
18.01.11, 00:14
Jääme alagruppe ootama! :)

elex
21.01.11, 22:50
Ajakava 13.02.2011-MEHED.Suure-Jaani Cup 2011.
(Turniiri algus 09.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 20 min.enne oma esimese mängu algust,väljakul korraga 5 +1 ,värav 2x3 , pall nr.5).

A - alagrupp
1 „SK Tääksi“
2 „JK Pärnu-Jaagupi“
3 „Rolling“
4 „Märjamaa Kompani“
5 „ Leisi JK"
6 „JK Puhja“

B - alagrupp
1 „Viljandi Kotkad“
2 “Põltsamaa JK Sport“
3 „Rantipol"
4 „FC Metrpool Pärnu"
5 „Eestimaa Rahvuste Ühendus“
6 „Vändra“

1 09.00 A 1-6 „SK Tääksi“ - „JK Puhja“
2 09.18 B 1-6 „Viljandi Kotkad“ - „Vändra“
3 09.36 A 2-3 „JK Pärnu-Jaagupi“ - „Rolling“
4 09.54 B 2-3 “Põltsamaa JK Sport“ - „Rantipol"
5 10.12 A 4-5 „Märjamaa Kompani“ - „ Leisi JK"
6 10.30 B 4-5 „FC Metrpool Pärnu" - „Eestimaa Rahvuste Ühendus“
7 10.48 A 1-2 „SK Tääksi“ - „JK Pärnu-Jaagupi“
8 11.06 B 1-2 „Viljandi Kotkad“ - “Põltsamaa JK Sport“
9 11.24 A 3-4 „Rolling“ - „Märjamaa Kompani“
10 11.42 B 3-4 „Rantipol" - „FC Metrpool Pärnu"
11 12.00 A 5-6 „ Leisi JK" - „JK Puhja“
12 12.18 B 5-6 „Eestimaa Rahvuste Ühendus“ - „Vändra“
13 12.36 A 1-3 „SK Tääksi“ - „Rolling“
14 12.54 B 1-3 „Viljandi Kotkad“ - „Rantipol"
15 13.12 A 2-5 „JK Pärnu-Jaagupi“ - „ Leisi JK"
16 13.30 B 2-5 “Põltsamaa JK Sport“ - „Eestimaa Rahvuste Ühendus“
17 13.48 A 6-4 „JK Puhja“ - „Märjamaa Kompani“
18 14.06 B 6-4 „Vändra“ - „FC Metrpool Pärnu"
19 14.24 A 1-5 „SK Tääksi“ - „ Leisi JK"
20 14.42 B 1-5 „Viljandi Kotkad“ - „Eestimaa Rahvuste Ühendus“
21 15.00 A 2-4 „JK Pärnu-Jaagupi“ - „Märjamaa Kompani“
22 15.18 B 2-4 “Põltsamaa JK Sport“ - „FC Metrpool Pärnu"
23 15.36 A 3-6 „Rolling“ - „JK Puhja“
24 15.54 B 3-6 „Rantipol" - „Vändra“
25 16.12 A 1-4 „SK Tääksi“ - „Märjamaa Kompani“
26 16.30 B 1-4 „Viljandi Kotkad“ - „FC Metrpool Pärnu"
27 16.48 A 2-6 „JK Pärnu-Jaagupi“ - „JK Puhja“
28 17.06 B 2-6 “Põltsamaa JK Sport“ - „Vändra“
29 17.24 A 5-3 „ Leisi JK" - „Rolling“
30 17.42 B 5-3 „Eestimaa Rahvuste Ühendus“ - „Rantipol"
31 18.00 A1-B2
32 18.18 B1-A2
33 18.36 3 -4
34 18.54 FINAAL

elex
14.02.11, 23:26
pildid.13.02.Suure-Jaani Cup.2011


https://picasaweb.google.com/maarika.angel/SuureJaaniCup13022011#

I- „Viljandi Kotkad“
II-„Eestimaa Rahvuste Ühendus“
III- "Suure-Jaani United" (Rolling)
IV- „SK Tääksi“