PDA

View Full Version : TrioBeti fänniturniir 2010

mazz
16.11.10, 18:59
Tere jälle. Soccernet.ee korraldab teist aastat fännide vahelist vutiturniiri ning käesolevaga algas sellele registreerimine. Maksimaalselt saame vastu võtta 10 tiimi.

Turniir kannab nimisponsori järgi seekord TrioBeti fänniturniiri nime. Esimese turniiri korraldamisest ammutatud kogemused ja nimisponsori kaasamine lubavad loodetavasti korraldada juba sujuvama turniiri ja veel suurema show. Tahaks kindlasti täita kogu saali fännide, fännide fännide ja teiste huvilistega.

Üldiselt on jutt praegu sisuliselt sama, mis mullu. Plaanid on küll suuremad, aga nendest siis, kui need ka reaalsuseks saavad.

Põhiinfo

Turniir toimub EJL-i aastalõputurniiri raames Kalevi spordihallis pühapäeval, 19. detsembril kell 17:00-22:00.
Turniiril mängivad kuni 10 võistkonda, jagatult kahte alagruppi. Gruppides mängivad kõik üksteisega läbi, seejärel peetakse poolfinaalid, pronksimäng ja finaal. Mänguaeg on sõltuvalt osalejate arvust kuni 10 minutit, kümne võistkonna korral 9 minutit.
Võistkonnas peab olema 7-15 mängijat. Väljakul on korraga 5+1 mängijat. Soovi korral võivad osaleda ka naised.
Mängud toimuvad kunstmurukattel, mis tähendab, et mängijad peavad kandma kunstmuru- või sisejalatseid. Säärekaitsmed on omal vastutusel rangelt soovituslikud.
Fänniturniiril osalevad mängijad ei tohi osaleda ühelgi teisel aastalõputurniiril toimuval turniiril. Fänniturniir on ikkagi fännidele, mitte jalgpalluritele.

Mida pakume?

Mängupaik, kohtunikud jms on Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) poolt.
Soccernet.ee reklaamib ja kajastab turniiri suures mahus. Kohal on tasemel fotograafid, igast võistkonnast tehakse eraldi galerii.
Korraldame publikumänge, selgitame välja parimad "fännide fännid" ehk parimad turniirile kaasaelajad.
Jagame ohtralt auhindu. Praeguseks on juba sponsoritena kinnitatud A. Le Coq ja SupporterGrupp, kes toetasid turniiri auhindadega ka eelmisel aastal. EJL paneb parimatele tavapäraselt välja karikad.
Plaanis mitmesugused üllatused!

Registreerimine

Osavõtutasu on NULL krooni.
Eelregistreerimiseks tuleb võistkonna esindajal saata e-mail aadressile siim@soccernet.ee ning kinnitada oma fännigrupi valmisolekut osalemiseks. Varajane registreerumine ei garanteeri veel kohta turniiril, kuid tuleb kindlasti kasuks.
Registreeruma on oodatud kõik Eesti fänniühendused, kuid ajapiirangu tõttu võib juhtuda, et kõik soovijad turniirile ei pääse. Lõpliku otsuse turniirile pääsevate võistkondade osas langetavad korraldajad 1. detsembriks, loosides siis ka alagrupid, kinnitades ajakava ning saates osalevate võistkondade esindajatele informatsiooni mängijate registreerimise kohta.

Kohtume Kalevi spordihallis!

Maku59
16.11.10, 23:12
Loodame et tuleb samatore või tegelt võiks tulla veel lõbusam päev ;)

Tofoa
16.11.10, 23:46
Tofoa & Co on oma tiimiga kohal!

mazz
23.11.10, 23:19
Esimese nädala jooksul on osalussoovist teada andnud 9 fänniühendust:

FC Flora, FC Kuressaare, Pärnu Vaprus, Paide linnameeskond, Pärnu JK, RummaBastards, FC Levadia, Jalgpallihaigla ja Nõmme Kalju.

Eelregistreerumiseks on aega veel nädal!

Mis veel uudist? Lisaks TrioBetile, A. Le Coqile ja SupporterGrupile on auhinnasponsorite sekka lisandunud ka Coca Cola. Esialgse nõusoleku turniiri kommenteerimiseks on andnud Ott Järvela. Ja endiselt on kavas mitmeid üllatusi...

zaz
24.11.10, 00:39
A kuulge, pange foorumi läbukunnidest ka tiim kokku ja võistlema! Veelgi lõbusam vaadata siis ju!

Martin
24.11.10, 08:06
A kuulge, pange foorumi läbukunnidest ka tiim kokku ja võistlema! Veelgi lõbusam vaadata siis ju!

see on täitsa kuldne idee

eika
24.11.10, 12:20
Ma pakkusin cannumanile jutukas välja idee, et läheks Narva Transi fännidena võistlema, aga ta ei võtnud vedu :(

NARVA TRANS FTW!

(maailma kõige sisukam 5000 postitus)

gamer
24.11.10, 15:38
Kindlasti on veel vaeseid ja väeteid klubisid, kellele foorumirahvas saaks sümboolselt õla alla panna;)

cannuman
24.11.10, 15:59
Eino Soccerenti Läbukunnide eest mängida oleks puhas au muidugi. Kui mingi eriti mõistliku satsi kokku saaks, siis võiks mõelda kah vist.
Et noh Smutov ja Eikavic ja Dannarinho, et mis teeme siis? Takunaator vist mängib FCS eest ja Evu mis iganes ülikooli võistonna eest?
Kes veel põhiläbustajad on kes mängida mõistavad?

Edit: vaatasin protokollist järgi:
Kasper, tofoa, Saarlane

Teiresias
24.11.10, 16:41
kuskilt on kõrvu jäänd, et Tofoa pidavat ka mingi klubi värve esindama juba...

gamer
24.11.10, 16:51
kuskilt on kõrvu jäänd, et Tofoa pidavat ka mingi klubi värve esindama juba...

mõned postid üleval pool;)

zaz
24.11.10, 20:03
Ma pakkusin cannumanile jutukas välja idee, et läheks Narva Transi fännidena võistlema, aga ta ei võtnud vedu :(

NARVA TRANS FTW!

(maailma kõige sisukam 5000 postitus)

kusjuures, Transi eest mõtlesime isegi siin omakandi kuttidega äkki välja astuda :D

Even
24.11.10, 21:30
Eino Soccerenti Läbukunnide eest mängida oleks puhas au muidugi. Kui mingi eriti mõistliku satsi kokku saaks, siis võiks mõelda kah vist.
Et noh Smutov ja Eikavic ja Dannarinho, et mis teeme siis? Takunaator vist mängib FCS eest ja Evu mis iganes ülikooli võistonna eest?
Kes veel põhiläbustajad on kes mängida mõistavad?

Edit: vaatasin protokollist järgi:
Kasper, tofoa, Saarlaneülikooli eest ma ei mängi. läbukunnide eest oleks mul AU mängida.

orbitaaljaam
24.11.10, 21:49
ideid võistlusvormi värvideks ja fänni-nänniks

http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3751&highlight=kaotas+pedelipu

Elari#3
25.11.10, 17:13
Saarlane mängib fännide eest arvatavasti ;)

gamer
25.11.10, 20:45
Aga et tiitlikaitsjaid polegi siis sel aastal või lihtsalt unised?

Vahkito
25.11.10, 22:53
ja suht huvitav olex teada, et mille järgi valitaxe need 10 satsi, kes turniirile pääsevad.

cannuman
26.11.10, 00:25
pmst mazz ütles mulle ausalt ära, et kui ma talle 2 õlle teen, siis on Läbukunnid valitute seas :)

Elari#3
26.11.10, 00:35
Selle kohta võib öelda valjusti: ALTKÄEMAKS :D

mazz
26.11.10, 01:36

Jaa, kes pakub kolm?

Tegelikult ei ole kindlaid kriteeriumeid, 1. detsembril tuleb korraldajatel pead kokku panna ja raske otsus langetada. Praeguseks hetkeks on siis 12 sooviavaldust (Flora, Kuressaare, Vaprus, Paide, PJK, RummaBastards, Levadia, JPH, Kalju, Tammeka, Läbukunnid, Sillamäe).

gamer
26.11.10, 08:01

Tavaline riigihange Eesti Vabariigis;)

freestyle01
26.11.10, 16:30
a kas siis see ei mängi suurt rolli, et kes ennem registreerus, see saab ka?

mazz
29.11.10, 11:20
Registreerimine on läbi!

Korraldajad panid eile õhtul pead kokku ja otsustasid, et võtame eelisjärjekorras vastu võistkonnad, kes osalesid ka esimesel fänniturniiril. Kuna kõik kümme mullust võistkonda on juba ka tänavu soovi avaldanud, siis tähendab see ühtlasi seda, et tänavune koosseis on sisuliselt lukus:

Tallinna Flora, FC Kuressaare, Pärnu Vaprus, Paide linnameeskond, Tallinna Levadia, Jalgpallihaigla, Nõmme Kalju, Tartu Tammeka, Sillamäe Kalev, Viljandi Tulevik.

Vabandame välja jäänud võistkondade ees. Loodetavasti saame järgmisel aastal turniiri suuremaks venitada ja kõik soovijad vastu võtta.

jansa
29.11.10, 12:31
Ja kogu maailm vajus ühe hetkega kildudeks ning elul puudub edasi elamise mõte.... Solvunud-pettunud-masendunud! Jõule pole olemas!

freestyle01
29.11.10, 16:55
regamisel puudub ju point suht, kui niikuinii igal aastal aint vanad olijad on. ja niipalju siis "kes ees, see mees" järgmisest :D

elx
29.11.10, 16:57
Keegi pidi ju välja jääma, minu arvates on praegu rakendatud põhimõte väga õige.

Tofoa
29.11.10, 19:19
PJK naiskonna fännidele oleks võinud ju ikka ruumi teha :(

zaz
30.11.10, 10:31
regamisel puudub ju point suht, kui niikuinii igal aastal aint vanad olijad on. ja niipalju siis "kes ees, see mees" järgmisest :D

ongi, tra nahhui, bljät!
aint lastakse üle siin foorumis traa!

nr24
30.11.10, 10:38
Oi, läheb paugutamiseks ;) raskekahurivägi on kohal see aasta

freestyle01
01.12.10, 20:52
ongi, tra nahhui, bljät!
aint lastakse üle siin foorumis traa!

sitaks hästi panid ära prgst- ma olen täiega uhke su üle.

zaz
02.12.10, 10:10
auh-auh!

mazz
03.12.10, 15:34
Niisiis surmagrupp (http://soccernet.ee/fanniturniiri-loos-toi-kaasa-surmagrupi) :p

Kohapealsete tegevuste osas värskeid uudiseid niipalju, et Lauajalgpall.ee tuleb kohale kahe lauajalgpalli lauaga. Ning palju uudiseid on veel soolas...

elx
03.12.10, 16:05
Niisiis surmagrupp (http://soccernet.ee/fanniturniiri-loos-toi-kaasa-surmagrupi) :p

Kohapealsete tegevuste osas värskeid uudiseid niipalju, et Lauajalgpall.ee tuleb kohale kahe lauajalgpalli lauaga. Ning palju uudiseid on veel soolas...

Ei julgeks nii öelda.. mängud olid mõningaste väljalangemistega eelmisel aastal suhteliselt tasavägised. Nagu aga harrastajate puhul ikka saab lõpuks otsustavaks, kes sel konkreetsel päeval parajasti mängivad. Seega eelmise aasta tulemuste järgi mina panuseid ei teeks.

jansa
03.12.10, 16:43

..surma - oleks seal külvanud vaid meie punt! :)

nr24
03.12.10, 18:00
Parem ongi alguses tugevamad välja lülitada ja finaalmängus suureskooriliselt võita :)

elBiD
03.12.10, 18:37
Eelmine aasta ei õnnestunudki Kure vastu mängida. Ootan huviga. :)

mazz
09.12.10, 14:37
Roosa Panter mängib vaid Rootsi Kunni vastu (http://soccernet.ee/roosa-panter-mangib-vaid-rootsi-kunni-vastu)

Kunn väljakule!

Tofoa
09.12.10, 15:40
Nõmedate Kalju fännide asemel Läbukunnid!!!

Sir. Nuutu
10.12.10, 01:27
Kunn vist välismaal siis

Ēelik Destan
10.12.10, 13:25
Kunn vist välismaal siis

Kunn ei saa välismaal olla ju, kui tema on üks turniiri sporsoritest:D

PETSINHO
10.12.10, 14:00
Kunn ei saa välismaal olla ju, kui tema on üks turniiri sporsoritest:D

Loll jutt suhu tagasi.

jansa
10.12.10, 15:06
..see kuidas ISA-Kalmet väljakul paterdama hakkab - seda nalja tahan küll näha... püsin kaine!

P.S. Aga noh loodame et ta seal Taimaal end vormi ajab..noored tüdrukud-poisid jne.

Sen
14.12.10, 09:33
..see kuidas ISA-Kalmet väljakul paterdama hakkab - seda nalja tahan küll näha... püsin kaine!

P.S. Aga noh loodame et ta seal Taimaal end vormi ajab..noored tüdrukud-poisid jne.

Taimaal me puhkasime, kõva trenni tegime Cambodias, Phnom Penh-i Olümpia Staadionil. Noh Kunn tegi trenni, mina olin treener ;)

mazz
14.12.10, 16:11
Show-mäng Eesti tipptreenerid vs Soccernet.ee! (http://soccernet.ee/tipptreenerid-tulevad-fanniturniiril-valjakule)

Võib hakata panuseid tegema, kui suure sauna treenerid meile kütavad (või siis mitte). Kohapeal ootavad täpseimaid ennustajaid auhinnad.

Rein
14.12.10, 16:16
Show-mäng Eesti tipptreenerid vs Soccernet.ee! (http://soccernet.ee/tipptreenerid-tulevad-fanniturniiril-valjakule)

Võib hakata panuseid tegema, kui suure sauna treenerid meile kütavad (või siis mitte). Kohapeal ootavad täpseimaid ennustajaid auhinnad.

Soovitan panna Soocerneti peale, sest Bondarenko mängib!

gamer
14.12.10, 16:20
Ja kui veel näiteks Usolja väravasse sokutada, peaks Soccerneti võit rohkem kui kindel olema.

kitty72
16.12.10, 14:24
Jõudu & Jaksu & Edu kõigile pühapäevaks :P Kohtumiseni

Nüüd elan Sillamäel,
korter on aus ja hea ...
Kõige selle eest kiitma
ma Tiit Vähit pean :D

eelmise aasta säravaim laul Pärnakate poolt :D

meesmuiste
16.12.10, 16:21
Nüüd elan Sillamäel,
korter on aus ja hea ...
Kõige selle eest kiitma
ma Tiit Vähit pean :D

eieiei, minu mälu järgi oli see ikka nii:

Nüüd elan Sillamäel,
korter on aus ja hea ...
Ning selle õnne eest
Tiit Vähit kiitma pean!

:D

http://www.youtube.com/watch?v=daEjSybnAws

kitty72
16.12.10, 16:55
eieiei, minu mälu järgi oli see ikka nii:

Nüüd elan Sillamäel,
korter on aus ja hea ...
Ning selle õnne eest
Tiit Vähit kiitma pean!

:D

http://www.youtube.com/watch?v=daEjSybnAws

hahaha guuuuuuuuuud (Y)

HABE
16.12.10, 21:16
hahaha guuuuuuuuuud (Y)

Roosa Panter väljakul
Rootsi Kunn väljakul
Sillamäe Kitty roosade papudega väljakule !!! :D

Rein
17.12.10, 00:56
Roosa Panter väljakul
Rootsi Kunn väljakul

Mida sa sokid?
Paljaste tissidega hoopis!

cannuman
17.12.10, 01:40
Üleval vilkuval bänneril reklaamitav Fännide laululahing tundub üsna suunatud "hankena" :D

kesa
17.12.10, 10:14
Viimaste kuulduste kohaselt olevat kutsutud Aastalõputurniirile õhkkonda looma üllatuskülalisena Poznani Lechi rohkearvuline fännigrupp.
Oodake pressiteadet.

http://www.youtube.com/watch?v=NuwVi8dSQWk

kitty72
17.12.10, 10:38
Roosa Panter väljakul
Rootsi Kunn väljakul

Meie olemegi koorekiht :D

Sen
17.12.10, 12:08
Viimaste kuulduste kohaselt olevat kutsutud Aastalõputurniirile õhkkonda looma üllatuskülalisena Poznani Lechi rohkearvuline fännigrupp.
Oodake pressiteadet.

http://www.youtube.com/watch?v=NuwVi8dSQWk

Ja mida ütleks selle kohta Einar Lillo?
Esimene suurem võit Lillo üle on saavutatud, kasvõi täringujalgpalli veerandfinaalis :D
Suured turvajõud olid ka seda mängu turvamas kuna tegu oli siiski suure turvariskiga. Pahad vs head.
Senaator - Einar Lillo 4:2 ;)

kesa
17.12.10, 12:26
Ja mida ütleks selle kohta Einar Lillo?
Esimene suurem võit Lillo üle on saavutatud, kasvõi täringujalgpalli veerandfinaalis :D
Suured turvajõud olid ka seda mängu turvamas kuna tegu oli siiski suure turvariskiga. Pahad vs head.
Senaator - Einar Lillo 4:2 ;)

Rõõm kuulda, see võit kaalub üle kaotuse finaalis.
Kas enne turniiri ikka läbi otsiti?

Täringujalgpalli juurde kuuluv säraküünal, 0,3-ne lahja õlu, väike laualipp... kindlasti turvariskina rangelt keelatud.

WeThePeople
17.12.10, 18:16
isegi siin..

ROOTSI KUNN
17.12.10, 20:30
Roosa Panter väljakul
Rootsi Kunn väljakul

Krt. minu osalemine on veel suure küsimärgi all. Ei tea ,kas sain Kambodiast ,Mekongi kallastelt tsetsekärbse hammustuse või Phnom Penhi Martini baarist mingi muu kahtlase viiruse :).
Peab vist Hiiule kontrolli minema. Mul treener Sen juba täna käis ja lasi 3 liitrit verd välja vahetada .

HABE
17.12.10, 21:52
Krt. minu osalemine on veel suure küsimärgi all. Ei tea ,kas sain Kambodiast ,Mekongi kallastelt tsetsekärbse hammustuse või Phnom Penhi Martini baarist mingi muu kahtlase viiruse :).
Peab vist Hiiule kontrolli minema. Mul treener Sen juba täna käis ja lasi 3 liitrit verd välja vahetada .

Vabandused, vabandused ja vabandused Kunn.

Kitty, aga koorekiht võikski ju väljakul olla seekord :P

almar
17.12.10, 22:17
[QUOTE=ROOTSI KUNN;1255218]Krt. minu osalemine on veel suure küsimärgi all. Ei tea ,kas sain Kambodiast ,Mekongi kallastelt tsetsekärbse hammustuse või Phnom Penhi Martini baarist mingi muu kahtlase viiruse :).

Et siis veenides voolamas kolm liitrit alkoholi:D "Pole paha"

HABE
17.12.10, 23:38
Noor, alles 2007 a. ilmavalgust näinud Kalju maskott Roosa Panter esitas väljakutse oma igivanale rivaalile, FC Flora maskotile Rootsi Kunnile, kes olnud jalkafänn juba ajast, kui President Päts veel noor poiss oli.

Jalgpalliportaali Soccernet.ee vahendusel esitatud väljakutse lubas Rootsi Kunn ka ilusti vastu võtta, kinnitades seda oma lisamisega võistkonna koosseisu. Kinnitatud andmetel Flora esitoetaja seda vastaseisu ka natuke pelgab. Seda kinnitab ka asjaolu, et Pantriga palliplatsil kohtumiseks oli vaja teha treeninglaager Tais.

fcfloraforever
17.12.10, 23:43
Noor, alles 2007 a. ilmavalgust näinud Kalju maskott Roosa Panter esitas väljakutse oma igivanale rivaalile, FC Flora maskotile Rootsi Kunnile, kes olnud jalkafänn juba ajast, kui President Päts veel noor poiss oli.

Jalgpalliportaali Soccernet.ee vahendusel esitatud väljakutse lubas Rootsi Kunn ka ilusti vastu võtta, kinnitades seda oma lisamisega võistkonna koosseisu. Kinnitatud andmetel Flora esitoetaja seda vastaseisu ka natuke pelgab. Seda kinnitab ka asjaolu, et Pantriga palliplatsil kohtumiseks oli vaja teha treeninglaager Tais.

Ära nüüd nii egoks ka mine:D:D
Räägi parem välja, kus Roosa Panter mitu kuud treeninglaagris viibinud on:)?

HABE
17.12.10, 23:53

See oli lõik interneti ilmunud artiklist :D
Roosa Panter käis Barcelonas treenimas ja õppimas maailma parimatelt Messilt, Xavilt ja Iniestalt.

-RoMaRiO-
17.12.10, 23:54

Kaineris oli nagu olnud, kui õigesti aru sain.

fcfloraforever
18.12.10, 00:21
Kaineris oli nagu olnud, kui õigesti aru sain.

See usutavam jah:D

HABE
18.12.10, 00:22
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/maailm/video-jalgpallifannid-panid-lasteturniiril-voimsa-ilustulestiku-pusti.d?id=36818857
Kes teeb järele???

-RoMaRiO-
18.12.10, 01:52
See oli lõik interneti ilmunud artiklist :D
Roosa Panter käis Barcelonas treenimas ja õppimas maailma parimatelt Messilt, Xavilt ja Iniestalt.

Kaido, hoidu seentest! Messit, Xavit ja Iniestat Lasnamäe kaineris näha on ikka liig :)

jazzjansa
20.12.10, 09:26
Täpselt nagu Aivar Kuusmaa kolmesedki üheksakümne esimesel aastal N.Liidu korvpallimeistrivõistlustel , ning nagu ka üheksakümne seitsmenda aasta kergejõustiku Maailmameistrivõistlustel Ateenas palja tissiga jooksnud Eritrea jooksjagi, täpselt samamoodi jääb mulle eilsest päevast igavesest ajast igavaseks meelde hetk, kui meie enda jalgpallivirtuoos Siim Pulst aka mazz, legendaarselt Martin Reimilt endalt palli röövis, ning siis sellega vastaste värava suunas purjetas. Enneolematult kirjeldamatult võimas spordimälestus minu tallearhiividesse.

Sarnaselt eilsega tahtsin ka vabandada kõigi nende lauluhäälte ees, kes mult ˛üriiliikmena pädevamat kompetentsi ootasid ning väljuhäälselt viit punkti nõudsid. Ütlen ausalt, et olin pimestatult kinni makstud, mistõttu jäid platsil olles viied punktid jagamata. Aga sellegipoolest olite Te kõik hästi vahvad, v.a. fitti ja billy kes no absoluutselt viisi ei pea.

Mister
20.12.10, 10:23
Kes treenerid vs soccernet mängus väravad lõid?

Tofoa
20.12.10, 10:34
Levadia ja Flora fännid kukkusid järgmiseks aastaks liigast välja ning asemele tõusid PJK ning Läbukunnid.

Vahkito
20.12.10, 10:56
Kes treenerid vs soccernet mängus väravad lõid?

Treenerite esimese lõi Kristal ja kolmanda või neljanda Bondarenko. Annan järje yle ;-)

Stinger
20.12.10, 11:04
vähemalt pulli sai

jansa
20.12.10, 11:15
[QUOTE=Vahkito;1256009]Treenerite esimese lõi Kristal ja kolmanda või neljanda Bondarenko. Annan järje yle ;-)[/QUOTE

ühe( treenerite teise) lõi Dugan, ühe lõi vv suure apsaka järel Prins.

Piksenool
20.12.10, 11:17
Mulle meeldis esimeses Sillamäe mängus pooleks mänguks väljakule tulnud väravavaht, kes mängis tanksaabastes. Üks saabas oli veel katkigi ja see oli McGayveri teibiga kinni tõmmatud. A kuna ta väga mängida ei osanud ja kedagi katki ei suutnud teha, siis vahetati kahjuks turniiri lõpuni välja.

Alati kui mängisid Sillamäe või Levadia, siis oli kohe teada kui neile värav löödi. Terve spordihall oli siis nagu üks suur pere ja aplodeeriti Sillamäe või Levadia vastu skoorinud meeskonnale. Huvitav, miks see nii oli :)?

jazzjansa
20.12.10, 12:43
Alati kui mängisid Sillamäe või Levadia, siis oli kohe teada kui neile värav löödi. Terve spordihall oli siis nagu üks suur pere ja aplodeeriti Sillamäe või Levadia vastu skoorinud meeskonnale. Huvitav, miks see nii oli :)?

Ausalt öeldes aplodeeriti ka siis kui Marko Kristalit "Kristalit" tegemas nähti, ehk siis aka kümnelt-üheteistkümnelt meetrilt Teda palli kõrgustesse löömas nähti, nii et Sinu kandikuliselt provokatiivsel süvaanalüüsil pikemalt ei peatuks. Muideks see irvitav alatoon tuletas endale meelde aegu, kui noore poisina isa käekõrval karoona meistrivõistlustel sai käidud , ja sealgi siis nähtud, kuidas mõnd äpardunud lööki naerupahvaku toonil vastu võeti. Teinekord lausa juhtus et lööks oli nii nadi, et kõrvaltseisjatel jäänd muud üle kui plaksutada selle löögi peale, mistõttu ma ei näe midagi imelikku, kui emotsioone välja näidatakse. Küll aga mulle äratab kahtlust isiku individuaalne areng, kui viimane kellegi kolmanda osapoole emotsioone püüab analüüsida. Nii et kas on tegemist psühholoogi endaga või panen aja kirja ja tuled koos minuga Temakese juurde. Mul näituseks aeg järgmisel nädalal kinni pandud ja söögid-joogid ka selle juurde kõik organiseeritud. Kolmapäeval, pool kümme õhtul oleme valma! Astu aga ligi ja analüüsime siis kõik koos seda. Või toda.

Teie,
Mis Vaevab Sinu Südant jne.

ROOTSI KUNN
20.12.10, 13:10
Nagu Stinger eespool ütles siis pulli sai aga oleks võinud ja peaks rohkem saama.
Fänniturniir ei tohiks minna liiga sportlikuks ,sest siis kaob asja mõte.Turniiri eredamad kujud olid ju ikka Papa, Greenbergid,Kojamees ,Tuleviku tüdrukud ,Roheline Panter jvm. Ilusat jalgpalli saab järgnevatel päevadel nautida küll ja küll aga fänniturniir jäägu siiski nende päralt ,kes rohkem tribüünidel oma õllelihast treenivad ja puuhobustena ringi jooksevad nagu näiteks mina eile. Minusugusel 50+ vanal tarikal pole ju mõtet mängida Paide suguste noorte treenitud sälgude vastu ,sest ma vahepeal ei näinud isegi ,kus pall oli :)
Ma ei usu ,et ma suudan järgmiseks aastaks ennast paremasse vormi viia ja ilmselt pean treeneri( Sen) lahti laskma ,sest mul oli ka selge ületreening.
Aga ,et me järgmiseks aastaks saaksime julgelt uue perspektiivika pundi kokku panna ,kus võitleksid sellised tuntud tähed nagu : Vosjem noll , Kesa , Sen ,Oll, Pent, mina ja veel mitmed elukoomikud ja ,et me ikka rahvale nalja ka saaks teha siis soovitaks korraldajatel sisse viia mõned muudatused.
1. võistkonnas peab olema vähemalt 2 naismängijat
2. võistkonnas peab olema vähemal kolm 40 + vanuses mängijat ja nad peavad ka mängima .
Fännivõistkondadena tunnustan mina igatahes rohkem Viljandi Tulevikku , Pärnu Karusid, Jalgpallihaiglat, Nõmme Kaljut. Kuigi Paidel mängis hästi ka üks tütarlaps aga ma ei näinud nende seltskonnas näiteks neid Paide taate ,lihtsaid inimesi platsi äärest kellega me hooaja viimasel mängul juttu puhusime ja keda ma tihti ka Tallinnas olen Paide mängudel näinud . Võibolla eile mänginud Paide kutid vahest käivad tõesti ka jalgpalli vaatamas aga ausalt pole näinud ,sest ega ma väga palju ei eksi ,kui ütlen ,et tean nägupidi vist 90 % Eesti Meistriliigat külastavast publikust. Kurb fakt. (:
Järgmisel aastal võiks turniir olla näiteks laupäeval ja suurema osalejate arvuga . Tean ,et sel aastal soovisid osaleda näit. Rumma Bastards nimeline fänniseltskond ( tuntud rämedate hooliganidena erinevatelt välisreisidelt )kes kodukamaral ennast siiski viisakalt on üleval pidanud. Nendega mängides oleks näiteks meie loodaval 40 + jõugul järgmisel aastal paras karvu kitkuda.
Otepääl on üks punt ,kes tahaks kindlasti mängida jne.
Igatahes ärge nüüd arvake ,et Kunn tuli tegi paar mängu ja kukub kohe kõiki õpetama aga need on lihtsalt mõned mõtted ,et see vahva turniir ikka edasi püsiks ja rohkem lõbusamaks muutuks .Et publik keda oli arvukalt , saaks nabani naerda ja ,et kõik ei jookseks ringi nii tõsiste nägudega .
Õnnitlused võitajatele ja loodetavasti innustab see võit neid rohkem liigamänge külastama ning jõudu korraldajatele ,et turniiri veelgi põnevamaks ja atraktiivsemaks teha .

Piksenool
20.12.10, 13:28
Ausalt öeldes aplodeeriti ka siis kui Marko Kristalit "Kristalit" tegemas nähti, ehk siis aka kümnelt-üheteistkümnelt meetrilt Teda palli kõrgustesse löömas nähti, nii et Sinu kandikuliselt provokatiivsel süvaanalüüsil pikemalt ei peatuks. Muideks see irvitav alatoon tuletas endale meelde aegu, kui noore poisina isa käekõrval karoona meistrivõistlustel sai käidud , ja sealgi siis nähtud, kuidas mõnd äpardunud lööki naerupahvaku toonil vastu võeti. Teinekord lausa juhtus et lööks oli nii nadi, et kõrvaltseisjatel jäänd muud üle kui plaksutada selle löögi peale, mistõttu ma ei näe midagi imelikku, kui emotsioone välja näidatakse. Küll aga mulle äratab kahtlust isiku individuaalne areng, kui viimane kellegi kolmanda osapoole emotsioone püüab analüüsida. Nii et kas on tegemist psühholoogi endaga või panen aja kirja ja tuled koos minuga Temakese juurde. Mul näituseks aeg järgmisel nädalal kinni pandud ja söögid-joogid ka selle juurde kõik organiseeritud. Kolmapäeval, pool kümme õhtul oleme valma! Astu aga ligi ja analüüsime siis kõik koos seda. Või toda.

Teie,
Mis Vaevab Sinu Südant jne.

Oled joogine või?
Mingit süvaanalüüsi ei teinud ja irvitavat alatooni ka siin polnud. Oli vaid tähelepanek, et terve saali rahvas oli üksmeelselt nende kahe klubi fännide vastu.
Minu puhul pole tegemist psühholoogiga ja järgmisel nädalal ei vaja ka Temakese abi. Aitäh süüa-juua pakkumast, aga jätan jah seekord tulemata. Läheks kahe suure püha vahel paljuks.

Rahulikke pühi,
Piksenool

Even
20.12.10, 13:35
ühe korra oli sitt olukord kui sillamäe-tuleviku mängus mingit kutt ühe neiu maha jooksis ja see haiget sai. kahju hakkas.

fcfloraforever
20.12.10, 14:16
[QUOTE=Vahkito;1256009]Treenerite esimese lõi Kristal ja kolmanda või neljanda Bondarenko. Annan järje yle ;-)[/QUOTE

ühe( treenerite teise) lõi Dugan, ühe lõi vv suure apsaka järel Prins.

Kristal lõi esimese, Reim lõi teise, Prins lõi minu eksimusest kolmanda, ja Bondarenko neljanda.

Maku59
20.12.10, 14:34
Rootsi Kunn aga sinu jutust tuleb siiski välja see, et need fännid on sellised kes ise ei treeni ning tegelevad koguhingega ainuld fännlusega see pole ju üldse reaalne. Pmst meie kamp oli seeaasta peaaegu täpselt sama mis eelmine aastagi tuli juurde vaid 1 tüdruk ning 4poissi ning isegi finaalis mängis tüdruks ning see peaks juba näitama seda, et me nautisime täiega seda mitte et hoiame neid sees kes meie kõige nö treenitumad olema peaks. See, et mõned fännid lihtsalt tegelevad oma põhiala kõrvalt Paide LM fännlusega ning kui avaldavad soovi nüüd osaleda turniiril ning äkitselt saavad osaliseks et ei tee ei sobi meie formaati, meie formaat näeb ette vaid neid kes ei on vaieldamatult igal mängul kohal ning ei treeni. Ja no jalgpall on juba sport kus niikuinii läheb asi lõpuks hasardini kus kõik pingutavad maksimaalselt nii et minumeelest siiani on need sätted mis on Soccernet seadistanud täiesti piisavad et turniir oleks atraktiivne ja lõbus ka vaatajaskonnale.

elx
20.12.10, 15:09
Rootsi Kunn aga sinu jutust tuleb siiski välja see, et need fännid on sellised kes ise ei treeni ning tegelevad koguhingega ainuld fännlusega see pole ju üldse reaalne. Pmst meie kamp oli seeaasta peaaegu täpselt sama mis eelmine aastagi tuli juurde vaid 1 tüdruk ning 4poissi ning isegi finaalis mängis tüdruks ning see peaks juba näitama seda, et me nautisime täiega seda mitte et hoiame neid sees kes meie kõige nö treenitumad olema peaks. See, et mõned fännid lihtsalt tegelevad oma põhiala kõrvalt Paide LM fännlusega ning kui avaldavad soovi nüüd osaleda turniiril ning äkitselt saavad osaliseks et ei tee ei sobi meie formaati, meie formaat näeb ette vaid neid kes ei on vaieldamatult igal mängul kohal ning ei treeni. Ja no jalgpall on juba sport kus niikuinii läheb asi lõpuks hasardini kus kõik pingutavad maksimaalselt nii et minumeelest siiani on need sätted mis on Soccernet seadistanud täiesti piisavad et turniir oleks atraktiivne ja lõbus ka vaatajaskonnale.
Kusjuures ma üldse ei pea pahaks, et need noroed treenitud poisid Paide LM-i toetavad - vastu pidi aga mul tekib küsimus, et kas siin pole mitte tegemist ressursi raiskamisega - kas tõesti kõik need treenitud poisid-tüdrukud ei mängi mõne klubi juures, mis aastalõpukalt osa võtab? Sel juhul pean ütlema - skaudid Paidesse! Seal on palju avastamata talente ja kui nad õigel ajal muu tegevuse juurest jalgpalli juurde tuua, võib koondis veel väga kõrgele tõusta;)

Ēelik Destan
20.12.10, 15:15
[QUOTE=. Pmst meie kamp oli seeaasta peaaegu täpselt sama mis eelmine aastagi tuli juurde vaid 1 tüdruk ning 4poissi ning isegi finaalis mängis tüdruks ning see peaks juba näitama seda, et me nautisime täiega seda mitte et hoiame neid sees kes meie kõige nö treenitumad olema peaks. See, et mõned fännid lihtsalt tegelevad oma põhiala kõrvalt Paide LM fännlusega ning kui avaldavad soovi nüüd osaleda turniiril ning äkitselt saavad osaliseks et ei tee ei sobi meie formaati, meie formaat näeb ette vaid neid kes ei on vaieldamatult igal mängul kohal ning ei treeni.[/QUOTE]

no samas see ei ole ka normaalne kui mängivad MLi , Esiliiga tasemel kuttid

jazzjansa
20.12.10, 15:18
Oled joogine või?
Mingit süvaanalüüsi ei teinud ja irvitavat alatooni ka siin polnud. Oli vaid tähelepanek, et terve saali rahvas oli üksmeelselt nende kahe klubi fännide vastu.
Minu puhul pole tegemist psühholoogiga ja järgmisel nädalal ei vaja ka Temakese abi. Aitäh süüa-juua pakkumast, aga jätan jah seekord tulemata. Läheks kahe suure püha vahel paljuks.

Rahulikke pühi,
Piksenool

Kui siis jääknähud. Äsja väljusin "tsüklist", nii et võin vabalt siin-seal kummitusi näha. Vaime ka. Lendavaid krokodille mitte enam nii väga. Kui siis ainult hilistel öötundidel ja unenägudes, mis võibolla et polegi päris unenäod. Kõik siiski aga taandub sellele et mis kuufaas parasjagu nagu on.

Aga jah naastes teemasse, siis panin ka tähele et Kalju panter tegi turniiri lõppedes kena Sillamäe neiuga koos pilti ja oli üsna mitmeid ilminguid veel, kus
arendati sõprussuhteid(" Suitsu on? On, näed võta. " "WC-s on seal jah? Daaa" ) , nii et selles suhtes võin omi hapukurke soolama tulla küll Sinu poole, kui Sa edaspidigi suudad mulle kenasti ära tõestada, et kogu saal rõkkas rõõmust, kui Sillamäele/Levadiale värav löödi.

Halola,
Absurdihuumor mulle meeldib! :)

Martin
20.12.10, 19:02

See on päris hea mõte. Kiidan heaks.

jansa
20.12.10, 19:16
[QUOTE=jansa;1256014]

Kristal lõi esimese, Reim lõi teise, Prins lõi minu eksimusest kolmanda, ja Bondarenko neljanda.

Minu viga - Dugan lõi EJL vs ajakirjanikud mängus ühe ilusa kolli...

Mister
20.12.10, 19:47
Kaua nende piltidega aega läheb? Eile nagu hakati üles laadima, aga täna õhtuks pole midagi.

meesmuiste
20.12.10, 20:34

Ma olen vastu seepärast, et karupojad paneks see raskesse olukorda.

Ilmselgelt pole Vapruse fännid ju profid. Liiati parimad treenitud mehed meil ju ei mänginud - Juveman oli vigane ja ma jõudsin alles viimase mängu ajal kohale. Ei teagi kas nutta või naerda :D

HABE
20.12.10, 20:46
ROOTSI KUNN, müts ma sinu ees. See et sa eile mängisid, mitte keegi ei uskunud seda seni kuni sa tõesti väljakul olid. Isegi kui sa saabusid eile Kalevi spordihalli ma ei uskunud, et sa mängima hakkad.
Ma võin kinnitada, et ainus kord kui Nõmme Kalju aplodeeris Levadiale löödu värava puhul oli nende viimane alagrupi mäng, kus muidu oleks meil nendega surnud ring tekkinud ja meie välja kukkunud väravatevahega.
Tüdrukud, kes eile mängisid, tubli et julgesid tulla väljakule. Pean tunnistama, et käis mõte läbi kutsuda naisväravavaht aga ta oleks lihtsalt katki löödud. Meil juba sai seegi väravavaht kulmu rulli :D
Tänan laheda turniiri eest!!!

HABE
20.12.10, 20:51

Ilmselgelt pole Vapruse fännid ju profid. Liiati parimad treenitud mehed meil ju ei mänginud - Juveman oli vigane ja ma jõudsin alles viimase mängu ajal kohale. Ei teagi kas nutta või naerda :D

Sel juhul peab sulle tõesti kaasatundma kui sa Vapruse viimaseks mänguks kohale jõudsid. See oli meilt uskumatult hea mäng, kuigi jah, meil oli selg vastu seina juba.
Pühapäeva hommik ma rääkisin Brandoniga ja ütlesin, et kõik peale 2 tiimi peaks olema võidetavad isegi heal juhul (targasti kompunnitud tiim) ning 3. koht. Nii läkski. Tulemus ei olnud oluline aga lisamotivaatoriks, et teha mingil määralgi show-d ja tulemust käsikäes. Selle aasta sats meil peaks olema nõrgem kui eelmise aasta oma aga aitas meeskonnavaim nagu Kuret.

ROOTSI KUNN
20.12.10, 20:56

Mees sa alahindad Karusid :) ja üsna kõvasti . Mõned head aastad tagasi ,kui Vaprus veel ML -i mängis ja FCF-i poolehoidjad Pärnus Karude vastu fännimänge pidasid oli nende rannatiimis üks väga kena tshikk.:) Ja üldse võib Pärnut Eesti naistejalgpalli pealinnaks pidada ning ,kui sealt kahh ei leia siis ma ei tea kust veel võiks leida?

Teiresias
20.12.10, 22:03
Mees sa alahindad Karusid :) ja üsna kõvasti . Mõned head aastad tagasi ,kui Vaprus veel ML -i mängis ja FCF-i poolehoidjad Pärnus Karude vastu fännimänge pidasid oli nende rannatiimis üks väga kena tshikk.:) Ja üldse võib Pärnut Eesti naistejalgpalli pealinnaks pidada ning ,kui sealt kahh ei leia siis ma ei tea kust veel võiks leida?

Ongi naistejalka pealinn ja siin ongi häid naisjalgpallurid, aga nende kõrge taseme tõttu justnimelt nad ei saagi kaasa lüüa nagu ise ka juba välja tõid(et osavamad ei tohiks osaleda)

meesmuiste
21.12.10, 01:46

Selles, et Pärnu naiste jalka pealinn on, ma ei kahtlegi. Aga niipalju kui viimasel ajal olen saanud karudega tripkal olla, siis pole nende seltskonnas väga naisi näinud. Peab härrastele märkuse tegema :) Kuigi kodumängudel tribüünil muidu neid olnd jah.

gamer
23.12.10, 10:44
Operatiivsusest on kuidagi uudiste ja ülevaadetega seonduvalt puudu.

elx
23.12.10, 13:01
Kergelt hakkab jah juba sündmus ise ära ununema. Ja seda, et kõige tähtsam tiitel Pärnusse jõudis, sellest pole nagu eüldse juttu olnud. Aga vähemalt pildigaleriid on olemas.

cannuman
23.12.10, 13:10
ah mis te nüüd. Jututoas on siiani reklaam, et juba sel pühapäeval toimub turniir.

gamer
23.12.10, 13:33
Kergelt hakkab jah juba sündmus ise ära ununema. Ja seda, et kõige tähtsam tiitel Pärnusse jõudis, sellest pole nagu eüldse juttu olnud. Aga vähemalt pildigaleriid on olemas.

No JPH galerii läbib endiselt tsensuuri vist:)

alehis
23.12.10, 13:38
Oot-oot, kas laululahingu võitis tõesti see sama Pärnu seltskond, kes hooajajooksul kokku viis minutit laulu jõristasid?

mazz
23.12.10, 13:52
Kahetsusväärselt jäi JPH pildigalerii toppama ja lõpuks üldse sündimata ning selle ootuses venis ka vastav uudis. Piinlik lugu, vabandused haigete ees.

Aga turniir ise oli värvikas, nagu olemasolevatest galeriidest (http://soccernet.ee/triobeti-fanniturniir-piltides) näha, ning selle eest kõigile osalejatele suur-suur aitäh!

Arenguruumi jagub alati, järgmine aasta teeme jälle paremini, aga oli ju päris lõbus, ei? Erinevate kohustustega ringi sebides nägin ma ise lõpuks täispikkuses ainult finaalmängu (ja laululahingut), aga tundus, et publik jäi rahule.

Järgmise korrani!

elx
23.12.10, 15:01
Oot-oot, kas laululahingu võitis tõesti see sama Pärnu seltskond, kes hooajajooksul kokku viis minutit laulu jõristasid?
Tähtis on ajastus;)

mazz - kindlasti ollakse üldjoontes rahul ning loomulikult ootame juba järgmist aastat, esmalt on aga ees ootamas veel allesjäänud turniirid sel aastalõpukal.

Vahkito
23.12.10, 19:56
Õnnitlused Vaprusele laululahingu võidu eest! Väärisite seda. Nõme on see, et kui päev enne lahingut lubati terve minut joriseda siis kohapeal asi ei toiminud ja punkte hakati juba jagama paarikymne seki pärast. Loomulikult saame aru, et oldi ajakavaga jännis a ikkagi... Meil oli täpselt minutiline kava, mis koosnes kolmest loost a jõudsime sellest vaevalt yhe ette kanda kui juba punkte jagati.
Huvitav kuidas UrmasEpner mõmmikute etteastet kommenteerix...irw

toonetikas
23.12.10, 20:54
Kummaline oli ka see, et alguses oli info, et laululahingus soovivad osaleda 5 10-st, siis lõpuks lõõritasid kokku 8 gruppi. Punktide jagamine oli ka päris hämmastav ja kummaline!

StenS
06.01.11, 17:32
Kummaline oli ka see, et alguses oli info, et laululahingus soovivad osaleda 5 10-st, siis lõpuks lõõritasid kokku 8 gruppi. Punktide jagamine oli ka päris hämmastav ja kummaline!

maailm ongi kummaline:D

jazzjansa
07.01.11, 21:49

No viite oli seal saalis väärt aint üks inimene ja tema tol päeval ei laulnud. Nelja said need, kel oli lauljate hulgas kas silmailu, rohket massi või sütitavat hingestatust. Kõik kes vähem said, siis minu ühene soovitus on neil järgmine aasta rohkem paljastatud ihu näidata. Või kuidas see Zenja Fokin nüüd ütlebki - "koori(ge) paljaks" vms.

Armastusega
Saare Mikk