PDA

View Full Version : Suure-Jaani CUP 2011



elex
01.12.10, 01:32
V. Suure-Jaani CUP 2011(Saalijalgpall).


P – 16.01.2011 Naised
P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud

Algus kell 09.00.

Võistlused toimuvad Suure-Jaani Gümnaasiumi spordihoones
(Tallinna 24 Suure-Jaani Viljandimaa ).

Turniirile lubatakse kuni kaksteist võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast.
Mänguaeg sõltub meeskondade arvust(15-20 min.)
Võistkonnas maksimum 12 mängijat.Väljakul korraga 5+1mängijat.

OSAVÕTUMAKS 65.-EUR .

Turniiriks registreerida hiljemalt üks nädal enne turniiri algust telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil serka@paalalinn.com

Osavõtjad S-J CUP 2011

P – 16.01.2011 Naised
1.JK Viljandi Tulevik 2
2.Kuusalu Lauritsa FC
3.SK 10 Premium 2
4.JK Viljandi Tulevik 1
5.SK 10 Premium 1

P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud
1.FC Elva
2.JK Viljandi Tulevik 2
3.FC Tarvastu
4.JK Viljandi Tulevik 1
5.Põltsamaa Tervis
6.SK 10 Premium

elex
05.12.10, 15:26
Osavõtjad S-J CUP 2011

P – 16.01.2011 Naised
1.JK Viljandi Tulevik 2
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.Kuusalu Lauritsa FC
4.SK 10 Premium 1
5.SK 10 Premium 2
6.JK Tammeka
7.JK Saarepiiga

P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud
1.FC Elva
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.JK Viljandi Tulevik 2
4.Põltsamaa Tervis
5.FC Tarvastu
6.SK 10 Premium

Maku
06.12.10, 14:59
Osavõtjad S-J CUP 2011

P – 16.01.2011 Naised
1.JK Viljandi Tulevik 2
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.Kuusalu Lauritsa FC
4.SK 10 Premium 1
5.SK 10 Premium 2
6.JK Tammeka
7.JK Saarepiiga

P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud
1.FC Elva
2.JK Viljandi Tulevik 1
3.JK Viljandi Tulevik 2
4.Põltsamaa Tervis
5.FC Tarvastu
6.SK 10 Premium

Täiendaks veidi :), naiste 7.real olev naiskond on Leisi JK Saarepiiga.

Toredat Jõulukuu jätku :)

Margus Kuusk

elex
27.12.10, 16:01
Viiendal Suure-Jaani CUPil on veel vabu kohti!

Kui soovite osaleda,siis võtke korraldajaga ühendust!Kõige parem on registreerida e-maili teel,kus kirjutate :1.Võistkonna nimi, 2.Kontaktisik 3.e-maili aadress ja kontakttelefoni number.Peale seda korraldaja saadab teile meili peale registreerimise kinnituse kus on kõik osavõtjad ja ajakava! Osavõtumaks võistkonnal 65.-EUR.
REGISTREERIMINE
Turniiriks registreerida hiljemalt üks nädal enne turniiri algust telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil serka@paalalinn.com.

Osavõtjad:Viies S-J CUP 2011


P - 09.01.2011 2000a. poisid

1.Sk Tääksi 1 (Est)
2.Sk Tääkisi 2 (Est)
3.JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
4.JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
5.FC Paide (Est)
6.PJK (Est)
7. SK Limbazi (Lat)


P – 16.01.2011 Naised

1.JK Viljandi Tulevik 2(Est)
2.JK Viljandi Tulevik 1(Est)
3.Kuusalu Lauritsa FC (Est)
4.SK 10 Premium 1(Est)
5.SK 10 Premium 2 (Est)
6. Leisi JK Saarepiiga (Est)
7. JK Tammeka (Est)
8. Põlva FC Lootos (Est)


P – 23.01.2011 2003a. poisid

1.SK Tääksi (Est)
2.FC Valka (Lat)




L – 12.02.2011 2001a. poisid

1.JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
2.JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
3.Sk Tääksi 1 (Est)
4.Sk Tääksi 2 (Est)
5. Nõmme JK Kalju (tüdrukud) (Est)
6. Põltsamaa JK Sport (Est)

P – 13.02.2011 Mehed

1.„JK Pärnu-Jaagupi“ (Est)
2.„Viljandi Kotkad“ (Est)
3.„SK Tääksi“ (Est)
4.„Rolling“ (Est)
5.Põltsamaa JK Sport (Est)


P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud

1.FC Elva (Est)
2.JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
3.JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
4.Põltsamaa Tervis (Est)
5.FC Tarvastu (Est)
6.SK 10 Premium (Est)

elex
04.01.11, 14:30
P – 16.01.2011 Naised

1.JK Viljandi Tulevik 2(Est)
2.JK Viljandi Tulevik 1(Est)
3.Kuusalu Lauritsa FC (Est)
4.SK 10 Premium 1(Est)
5.SK 10 Premium 2 (Est)
6. Leisi JK Saarepiiga (Est)
7. JK Tammeka (Est)
8. Põlva FC Lootos (Est)
9. JK Vändra Vaprus (Est)
10. EVL (Est)
11. Pärnu JK (Est)

elex
04.01.11, 14:32
V. Suure-Jaani CUP 2011
Saalijalgpall

Korraldaja Suure-Jaani Vallavalitsus ja Suure-Jaani Gümnaasium.
Läbiviia Sander Projekt OÜ.
Turniiril vilistavad EJL poolt litsenseeritud kohtunikud.

VANUSEKLASS ,AEG JA KOHT

P - 09.01.2011 2000a. poisid
P – 16.01.2011 Naised
P – 23.01.2011 2003a. poisid
L – 12.02.2011 2001a. poisid
P – 13.02.2011 Mehed
P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud

Kõigis noorte vanuseklassides on lubatud osaleda kahel mängijal, kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal. (sarnaselt EMV juhendile)


Algus kell 09.00.

Võistlused toimuvad Suure-Jaani Gümnaasiumi spordihoones
(Tallinna 24 Suure-Jaani Viljandimaa ).

VÕISTLUSE TINGIMUSED

Väljak 40m x 20m.
Värav 3 X 2
Pall nr.3 2003a.-2001a.
Pall nr.4 2000a.
Pall nr.5 1993a. – Mehed - Naised

Turniirile lubatakse kuni kaksteist võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast.
Mänguaeg sõltub meeskondade arvust(15-20 min.)Võistkonnad jagatakse kahte alagruppi,
alagruppide võitjad ja teisele kohale tulnud võistkonnad moodustavad omavahel
poolfinaalpaarid(A1-B2,B1-A2),kes selgitavad finalistid.
Kui võistluses (ühes vanuseklassis) osaleb kuni 7 võistkonda,siis mängitakse turniirisüsteemis(kõik kõikidega läbi).
Võistkonnas maksimum 12 mängijat.Väljakul korraga 5+1mängijat.
Mängud toimuvad vastavalt sisejalgpalli määrustele.Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu.
Kollane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist, punane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist ja jätab järgmise mängu vahele.
Väravavaht paneb palli mängu maast jalaga. Käega üle poole platsi põrketa visata ei või .Mängust püütud palli võib väravavaht käest jalaga üle poole platsi lüüa küll.
Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga. Mängijate vahetus on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva küljejoone.
Võistkonna esindaja peab võistluse korraldajale esitama mängijate nimekirja enne oma esimese mängu algust.
Mängijatel peab kaasas olema EJL mängija kaart või isikut tõendav dokument.
NB!Kõik võistkonnad jälgivad spordihoones kehtestatud käitumisreegeleid ja vastutavad oma asjade eest ise! Turniiri korraldajad ei vastuta varguste, vigastuste ega ka haigestumiste eest!

PAREMUSEJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide üldsumma põhjal,kusjuures võit annab kolm punkti, viik ühe punkti ja kaotus null punkti.Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:
a) üldine väravate vahe
b) omavahelise mängu punktid
c) võitude arv
d) penaltid

REGISTREERIMINE

Turniiriks registreerida hiljemalt üks nädal enne turniiri algust telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil serka@paalalinn.com.

NB.Võistkonnad pääsevad turniirile registreerimise järjekorras.

OSAVÕTUMAKS
Osavõtumaks võistkonnal 65.-EUR mis tuleb tasuda Sander Projekt OÜ arvele 10220058770013 SEB Eesti Ühispank (selgituseks kirjutada meeskonna nimi).Kohapeal tasumiseks leppida eelnevalt kokku korraldajaga tel.51 91 32 93 või e-maili aadressil serka@paalalinn.com

AUTASUSTAMINE

Kolme paremat võistkonda autasustatakse karikatega ja medalitega.
Ülejäänud meeskonnad saavad meened.

elex
07.01.11, 22:10
Ajakava Viies Suure-Jaani CUP 2011
Pühapäeval - 16.01.2011 NAISED.
Mänguaeg 1x15 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 09.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 20 min.enne oma esimese mängu algust).


A - alagrupp

1 JK Viljandi Tulevik 1
2 SK 10 Premium 1
3 JK Tammeka 1
4 Kuusalu Lauritsa FC
5 Põlva FC Lootos
6 JK Vändra Vaprus

B - alagrupp

1 JK Viljandi Tulevik 2
2 SK 10 Premium 2
3 JK Tammeka 2
4 Leisi JK Saarepiiga
5 EVL
6 Pärnu JK


1 09.00 A 1-6 JK Viljandi Tulevik 1 - JK Vändra Vaprus
2 09.17 B 1-6 JK Viljandi Tulevik 2 - Pärnu JK
3 09.34 A 2-3 SK 10 Premium 1 - JK Tammeka 1
4 09.51 B 2-3 SK 10 Premium 2 - JK Tammeka 2
5 10.08 A 4-5 Kuusalu Lauritsa FC - Põlva FC Lootos
6 10.25 B 4-5 Leisi JK Saarepiiga - EVL
7 10.42 A 1-2 JK Viljandi Tulevik 1 - SK 10 Premium 1
8 10.59 B 1-2 JK Viljandi Tulevik 2 - SK 10 Premium 2
9 11.16 A 3-4 JK Tammeka 1 - Kuusalu Lauritsa FC
10 11.33 B 3-4 JK Tammeka 2 - Leisi JK Saarepiiga
11 11.50 A 5-6 Põlva FC Lootos - JK Vändra Vaprus
12 12.07 B 5-6 EVL - Pärnu JK
13 12.24 A 1-3 JK Viljandi Tulevik 1 - JK Tammeka 1
14 12.41 B 1-3 JK Viljandi Tulevik 2 - JK Tammeka 2
15 12.58 A 2-5 SK 10 Premium 1 - Põlva FC Lootos
16 13.15 B 2-5 SK 10 Premium 2 - EVL
17 13.32 A 6-4 JK Vändra Vaprus - Kuusalu Lauritsa FC
18 13.49 B 6-4 Pärnu JK - Leisi JK Saarepiiga
19 14.06 A 1-5 JK Viljandi Tulevik 1 - Põlva FC Lootos
20 14.23 B 1-5 JK Viljandi Tulevik 2 - EVL
21 14.40 A 2-4 SK 10 Premium 1 - Kuusalu Lauritsa FC
22 14.57 B 2-4 SK 10 Premium 2 - Leisi JK Saarepiiga
23 15.14 A 3-6 JK Tammeka 1 - JK Vändra Vaprus
24 15.31 B 3-6 JK Tammeka 2 - Pärnu JK
25 15.48 A 1-4 JK Viljandi Tulevik 1 - Kuusalu Lauritsa FC
26 16.05 B 1-4 JK Viljandi Tulevik 2 - Leisi JK Saarepiiga
27 16.22 A 2-6 SK 10 Premium 1 - JK Vändra Vaprus
28 16.39 B 2-6 SK 10 Premium 2 - Pärnu JK
29 16.56 A 5-3 Põlva FC Lootos - JK Tammeka 1
30 17.13 B 5-3 EVL - JK Tammeka 2
31 17.30 A1-B2
32 17.47 B1-A2
33 18.04 3 -4
34 18.21 FINAAL

Pennal.
17.01.11, 19:01
Kas kuskilt pilte turniirist on võimalik näha?

elex
17.01.11, 23:07
Piltide link
http://picasaweb.google.com/maarika.angel/SuureJaaniCup16012011#

elex
18.01.11, 13:56
Tulemused Viies Suure-Jaani CUP 2011.Pühapäeval - 16.01.2011 NAISED.

1. Põlva FC Lootos
2. JK Tammeka 1
3. Pärnu JK
4. Leisi JK Saarepiiga

1 09.00 A 1-6 JK Viljandi Tulevik 1 - JK Vändra Vaprus 1:0
2 09.17 B 1-6 JK Viljandi Tulevik 2 - Pärnu JK 0:0
3 09.34 A 2-3 SK 10 Premium 1 - JK Tammeka 1 0:1
4 09.51 B 2-3 SK 10 Premium 2 - JK Tammeka 2 1:1
5 10.08 A 4-5 Kuusalu Lauritsa FC - Põlva FC Lootos 0:3
6 10.25 B 4-5 Leisi JK Saarepiiga - EVL 2:0
7 10.42 A 1-2 JK Viljandi Tulevik 1 - SK 10 Premium 1 0:1
8 10.59 B 1-2 JK Viljandi Tulevik 2 - SK 10 Premium 2 0:1
9 11.16 A 3-4 JK Tammeka 1 - Kuusalu Lauritsa FC 2:0
10 11.33 B 3-4 JK Tammeka 2 - Leisi JK Saarepiiga 1:0
11 11.50 A 5-6 Põlva FC Lootos - JK Vändra Vaprus 4:0
12 12.07 B 5-6 EVL - Pärnu JK 0:2
13 12.24 A 1-3 JK Viljandi Tulevik 1 - JK Tammeka 1 1:1
14 12.41 B 1-3 JK Viljandi Tulevik 2 - JK Tammeka 2 1:1
15 12.58 A 2-5 SK 10 Premium 1 - Põlva FC Lootos 0:1
16 13.15 B 2-5 SK 10 Premium 2 - EVL 1:0
17 13.32 A 6-4 JK Vändra Vaprus - Kuusalu Lauritsa FC 0:1
18 13.49 B 6-4 Pärnu JK - Leisi JK Saarepiiga 0:0
19 14.06 A 1-5 JK Viljandi Tulevik 1 - Põlva FC Lootos 0:1
20 14.23 B 1-5 JK Viljandi Tulevik 2 - EVL 1:0
21 14.40 A 2-4 SK 10 Premium 1 - Kuusalu Lauritsa FC 0:0
22 14.57 B 2-4 SK 10 Premium 2 - Leisi JK Saarepiiga 1:2
23 15.14 A 3-6 JK Tammeka 1 - JK Vändra Vaprus 0:0
24 15.31 B 3-6 JK Tammeka 2 - Pärnu JK 0:0
25 15.48 A 1-4 JK Viljandi Tulevik 1 - Kuusalu Lauritsa FC 0:0
26 16.05 B 1-4 JK Viljandi Tulevik 2 - Leisi JK Saarepiiga 0:2
27 16.22 A 2-6 SK 10 Premium 1 - JK Vändra Vaprus 0:0
28 16.39 B 2-6 SK 10 Premium 2 - Pärnu JK 0:1
29 16.56 A 5-3 Põlva FC Lootos - JK Tammeka 1 2:1
30 17.13 B 5-3 EVL - JK Tammeka 2 -:+
31 17.30 A1-B2 Põlva FC Lootos - Pärnu JK 2:0
32 17.47 B1-A2 Leisi JK Saarepiiga - JK Tammeka 1 1:2
33 18.04 3 -4 Leisi JK Saarepiiga - Pärnu JK 0:2
34 18.21 FINAAL Põlva FC Lootos- JK Tammeka 1 1:0

elex
21.02.11, 11:40
Ajakava Viies Suure-Jaani CUP 2011
Pühapäev - 27.02.2011 1993 aasta - tüdrukud
Mänguaeg 1x18 min. jooksvalt.
Algus kell 10.00 Suure-Jaani Gümnaasiumi spordihoones
(Tallinna 24 Suure-Jaani Viljandimaa ).
Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 20 min.enne oma esimese mängu algust,väljakul korraga 5 +1 ,värav 2x3 , pall nr.5.



P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud

1. JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
2. SK 10 Premium 1 (Est)
3. FC Elva (Est)
4.Põltsamaa Tervis (Est)
5.FC Tarvastu (Est)
6. JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
7. SK 10 Premium 2 (Est)

1 10.00 1-6 JK Viljandi Tulevik 1- JK Viljandi Tulevik 2
2 10.20 2-3 SK 10 Premium 1- FC Elva
3 10.40 4-5 Põltsamaa Tervis - FC Tarvastu
4 11.00 7-1 SK 10 Premium 2 - JK Viljandi Tulevik 1
5 11.20 6-2 JK Viljandi Tulevik 2 - SK 10 Premium 1
6 11.40 3-5 FC Elva - FC Tarvastu
7 12.00 4-7 Põltsamaa Tervis - SK 10 Premium 2
8 12.20 1-5 JK Viljandi Tulevik 1- FC Tarvastu
9 12.40 2-4 SK 10 Premium 1- Põltsamaa Tervis
10 13.00 6-5 JK Viljandi Tulevik 2 - FC Tarvastu
11 13.20 7-2 SK 10 Premium 2- SK 10 Premium 1
12 13.40 6-3 JK Viljandi Tulevik 2- FC Elva
13 14.00 4-1 Põltsamaa Tervis - JK Viljandi Tulevik 1
14 14.20 7-3 SK 10 Premium 2 - FC Elva
15 14.40 2-1 SK 10 Premium 1- JK Viljandi Tulevik 1
16 15.00 5-7 FC Tarvastu - SK 10 Premium 2
17 15.20 4-6 Põltsamaa Tervis - JK Viljandi Tulevik 2
18 15.40 1-3 JK Viljandi Tulevik 1 - FC Elva
19 16.00 2-5 SK 10 Premium 1 - FC Tarvastu
20 16.20 6-7 JK Viljandi Tulevik 2 - SK 10 Premium 2
21 16.40 3-4 FC Elva - Põltsamaa Tervis