320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Jah, tegelikult olen ma hoopis L2tis.

    Ma ei saa aru, et kuidas see v6imalus hakata Transi toetama tuli? Mormooni misjon2r t6i ukse taha f2nnklubi ankeedi ja pileti m2ngule v6i?

    6lle joomine pole teile muidugi k6ige t2htsam - te joote ju va haljast.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Tjah...Ei tahaks küll ärrituda, aga kas tõesti ei ole kellegil võimu seda ajuhälbega tibla blokeerida?
      Tema räme ila rikub jalgpallifänni mainet.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Originally posted by Jaan


        Jah, tegelikult olen ma hoopis L2tis.

        Ma ei saa aru, et kuidas see v6imalus hakata Transi toetama tuli? Mormooni misjon2r t6i ukse taha f2nnklubi ankeedi ja pileti m2ngule v6i?

        6lle joomine pole teile muidugi k6ige t2htsam - te joote ju va haljast.
        Kle kui ma elasin teises riigis siis kuidas ma sain Transi toetada??? mõtle ise....Ja veel ytlen sulle (kui sa veel ei tea), et õllejoomisest on palju tähtsamaid tegevusi, näitex meeskonna toetamine ja überalles-i taolistele jobudele käitumisreeglite õpetamine. Teadagi et sihukesi allakäind subjekte saab ainult yhtemoodi õpetada hehe (kahjux maailmas selliseid sitapäid jätkub, kuid peab ju neid kasvatama, kui nad ise endaga toime ei tule või kui nende joodikust vanemad neile omal ajal pähe ei tagunud mis hea ja mis halb on :-)
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Originally posted by überalles


          Tjah...Ei tahaks küll ärrituda, aga kas tõesti ei ole kellegil võimu seda ajuhälbega tibla blokeerida?
          Tema räme ila rikub jalgpallifänni mainet.
          Kle ma ei saa aru mis põhjusel sa julged väita et ma venelane olen, pealegi tibla....
          Kuule vali sõnu mees ja ära plätra kui ei tea fakte...Meenutab ju solvunud kooliplika juttu...
          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Pealegi Überalles, kui kedagi meist peax blokeerima siis tingimata olex sina esimene, soovitan foorumi reeglitega tutvuda esmalt kui hakata oma postitui teostama...
            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Originally posted by PHILIPZ


              Pealegi Überalles, kui kedagi meist peax blokeerima siis tingimata olex sina esimene, soovitan foorumi reeglitega tutvuda esmalt kui hakata oma postitui teostama...
              Hea küll, oletame et ei ole tibla, lihtsalt üllatavalt loll eestlane. Aga seda enam: mõtle enne kolm korda oma lasu sisu läbi, siis pane kirja. Sa raiud oma valet lihtsalt närvidele käimiseks...ja pean tunnistama, et väga mõjusalt

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Hea küll, 1/3 koondisest kaotas. Mängu ma ei näinud aga jalgpallis loeb ikkagi tulemus, mitte kes domineeris. Halvasti mängib ta turniiril nagunii.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Aga tegelikult pole veel kõik ju nii halvasti. Lihtsalt Pijpers peab meestega rääkima. Karmilt

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Philipz .. sa oled tõsine kloun.

                    Räägi palun veel fänlusest, sa ju tervelt aastast 2001 transi fänn olnud.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flo

                      Originally posted by jots


                      Philipz .. sa oled tõsine kloun.

                      Räägi palun veel fänlusest, sa ju tervelt aastast 2001 transi fänn olnud.
                      Kle mis seal vahet kaua ma fänn olen olnud? Vot teie jalgpallihaigla näitex on juba ammu olemas, pealegi teil on ju sitax liikmeid, ikka yle 100 arvan et on. Aga mida te olete saavutand? Kus olete käinud? Vastus - midagi ja kusagil, ainult oma A le Coq Arenal istutegi, võibla koondise mänge olete käind vaatamas välismaal, aga meil ju juttu meistriliigast, siin teie fänlus on ju 0 ! Ma ei räägi nyyd et Transi fännid teab mis head on ja et igal pool käinud, aga ikkagi võrrelge - meie oleme olnud aasta ja meid on vähe, teid aga palju ja ammu ja naguinii ei saa midagi tõsist koos ette võtta...
                      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flo

                        Klounid on need kes koondise mängudel mässivad ja riputavad ennast igasugu jamaga täis ja siis uhkelt räägivad: \"Mina olen fänn!!! Mina!!!\" Veel naljakam kui värvitaxe ka pea koos juustega lipu värvidesse ja siis kogu selle kambaga tasakesi tribyynil võileibu ja viina tarvitataxe...Usu et varem on selline kamp klounikari, sest oma riietusega nad ajavad naerma...Muidugi kui lugu olex nagu Euroopas siis see olex ju normaalne, aga meil asi isegi pole la\"hedalgi sellele kuidas seal meeskonda toetataxe...Nii et esmalt on vaja asja teha, siis klounaad korraldada hehe...
                        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Sa ajad r2igelt sassi oma ideaalse tegelikkuse ja faktid. Sa ei tea tegelikku olukorda ning siis ajad mingit oletuslikku jama. Umbes nagu Keskn2dal, aga veel hullem.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Originally posted by PHILIPZ


                            Originally posted by jots


                            Philipz .. sa oled tõsine kloun.

                            Räägi palun veel fänlusest, sa ju tervelt aastast 2001 transi fänn olnud.
                            Kle mis seal vahet kaua ma fänn olen olnud? Vot teie jalgpallihaigla näitex on juba ammu olemas, pealegi teil on ju sitax liikmeid, ikka yle 100 arvan et on. Aga mida te olete saavutand? Kus olete käinud? Vastus - midagi ja kusagil, ainult oma A le Coq Arenal istutegi, võibla koondise mänge olete käind vaatamas välismaal, aga meil ju juttu meistriliigast, siin teie fänlus on ju 0 ! Ma ei räägi nyyd et Transi fännid teab mis head on ja et igal pool käinud, aga ikkagi võrrelge - meie oleme olnud aasta ja meid on vähe, teid aga palju ja ammu ja naguinii ei saa midagi tõsist koos ette võtta...
                            Miks sa arvad, et kui oled JH-s siis oled Flora fänn? Kui sa vastandad end koondise põhilistele fännidele, näitab see sinu kohta üsna palju. Heia Transad

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Nii, turkmeenlasi võideti 3:0. Tundub, et ka Reim on tervenenud ja alustab homme ehk juba algkoosseisus. Homme peetava veerandfinaali vastane selgub C-grupi mängust Pahtakor-FBK Kaunas (täna kell 16:00)
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Ütleme nii, et mäng oli hea ja viimane värav oli vabshee ülikõva! Ja kõik homme pöialt hoidma.
                                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X