320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Ja t2nane Raimo Aasa nimeline huumoripreemia l2heb Narva, Philipzile. Tuletan meelde, et kes kolm korda j2rjest preemia v6idab, saab selle igaveseks enda valdusesse.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      ROOTSI KUNNile
      FC Spartak-Alania Vladikavkaz ostis Skontolt kaks meest: Mihails Miholaps ja Zurab Menteshashvili. Esimene neist Läti koondises, teine mingi grusiin.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Originally posted by PHILIPZ


        Originally posted by ROOTSI KUNN


        Ma vahepeal teemat eriti ei külastanud aga vaatan ,et Philipz ja LootusFan on siin suurest rõõmust sappi kõvasti pritsinud.
        Milleks üksteise kallal haukuda? Mina arvan ,et kui suvel tulevad liigamängud siis anname neile lihtsal Lillekülas naha peale ja kogu lugu. Eks siis näha ,kas nad on nii kõvad ultrad ,või lihtsalt jutumehed.
        Juba parem heheehee...Hakka rahvast kokku ajama! Kutsu yks Ameerikast, teine Lätist, kolmas Norrast, neljas põhjanabalt jne hehe...Ehk suvex saad normaalse koosseisu valmis (nii umbes 100-200 meest et meile kallale tungida)...
        NB !!! 6-ndal aprillil saate te ju Narvat kylastada, meil ju mäng (Trans - Kaktused) haha...

        Shto maltsik matka upala ili otshko zashala. Su vastus ei olegi enam õnnestunud nali .
        Järelikult väike hoiatus mõjus tervisele kasulikult.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Loodame siis, et tänane mäng toob edu ning poolfinaalis tekib võimalus revansheerida livoonia cupi kaotus Skontole. Enne peavad mõlemad loomulikult täna võitma.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            0:1 Flora taga.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Masendav! Juba 0:2. Krohmal mõlemad väravad 7. ja 38. minut

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                hea kui info kohe kätte jookseb töölistele...ainult tulemus on kehvapoolne
                Jalgpallihaigla liige

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Soitke koju, poissid, ara raiske oma raha! xa-xa-xa ... ... ... FLORA - SUX!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Originally posted by LootusFan


                    Soitke koju, poissid, ara raiske oma raha! xa-xa-xa ... ... ... FLORA - SUX!
                    Kurb on asja juures see, et sa, sõber, ei saa ilmselt arugi mida sa praegu valesti teed...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Lootus võiks olla õnnelik kui ta vaid 0:3 ükskõik millisele teisele Meistriliiga klubile kaotaks.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        mnjah..pole nagu millestki rääkida, l6puks hakkas ka Kisseljov \'Rähna panema\'

                        P.S hea asi seegi, et komm-imisel NTVle abiks olnud Lehiste andis venkudele päris hea ülevaate Eesti vuti arengutest
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Soitke koju, poissid, ara raiske oma raha! xa-xa-xa ... ... ... FLORA - SUX!
                          Mnja, jalgpallifänni elementaarne reegel: austa vastaseid (sinna alla kuuluvad nii mängijad kui fännid). Kui mu meeskond kaotab, lahkun staadionil ja ei elan elu edasi, mitte ei oota järgmised kuud momenti, millal mu meeskonna ahju pannud võistkond hävib, et siis kusagil foorumis kilgata: \" ... sux, ha-ha-ha!\"

                          Ütleme nii, et väga igav elu oleks.

                          Teine asi meenub mulle 7-8 aasta tagusest ajast, kui ma pisike tattnokk olin ja esimesi flora mänge käisin vaatamas.
                          Ühel kehtnas toimunud mängul oli seis selline, et palju flora fänne ja 2 vastase fänni. Minu pisike aju genereeris valmis kurikavala plaani, et lõpp lahe oleks kui ma vastase fänne hakkaks lumepallidega pilduma - nad mulle kallale ei julgeks tulla, sest flora fänne on nii palju. (Philips, Lootus umbes sama karistamatuse tunne oli mul nagu teil, kui istud oma arvuti taga ja pritsid aga hoogsalt tatti välja foorumisse).

                          Meisterdasin oma lumepalle ja kilkasin ise rõõmust kui saabusid PAPA ja Poborsky, ning ütlesid, vat mees, lugu selline, et nagu üks lumepall lendab vastase fännide pihta, nii lendad kohe ka sina siia tribüüni taha võssa ja tagasi tallinna sõidad bussi pakiruumis.

                          Minu imestanud pilgu peale seletati, vat praegu on flora kodumäng flora fänne rohkem. Aga kui saabub teise meeskonna kodumäng siis jõudude vahekord on teine....

                          Ma sain aru asjast.

                          Ühesõnaga sõnavõtjad, kui tahate fänni kombel igalpool oma meeskonda toetamas käia, siis ei ole just eriti tark otsus enne palju vastaste kallal möliseda.
                          Jalgpallihaigla Liige

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Originally posted by vaikiv mees


                            mnjah..pole nagu millestki rääkida, l6puks hakkas ka Kisseljov \'Rähna panema\'
                            Kel huvi võib mängu 1. ja 3. väravat vaadata 7tv uudistest kell 22.45.
                            Kolmas värav on eriti masendav... Kiseljovile jah Rähna kombed külge hakand seal Moskvas.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Originally posted by Jaan


                              Ja t2nane Raimo Aasa nimeline huumoripreemia l2heb Narva, Philipzile. Tuletan meelde, et kes kolm korda j2rjest preemia v6idab, saab selle igaveseks enda valdusesse.
                              hehe aitäh jah preemia eest. Aga nii pole ikka päris aus et kui on huumori preemia ja pole näitex kõige igavama jutu eest preemiat. Mul on juba viimase preemia jaox kandidaat valitud - see Barca fänn mingi tobeda nick name-iga mida esimesest korrast meelde jätta on võimatu :-)
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Originally posted by ROOTSI KUNN

                                Shto maltsik matka upala ili otshko zashala. Su vastus ei olegi enam õnnestunud nali .
                                Järelikult väike hoiatus mõjus tervisele kasulikult.
                                Isegi sõnaraamatu abil ei saanud sinu messist aru...sorry Aga ytlen et igas naljas on ka nats tõtt nii et mõtle ise...Ega ma niisama midagi siin ei kirjuta kunagi...Lihtsalt foorumi rahvas liiga tihti solvub asjadele millele normaalne inimene ei pööraxki yldse tähelepanu, mõnes mõttes ei ole te midagi erilised inimesed, sest et kokkuvo~ttes teil sama jutt nagu neil keda te vihkate ja kellest räägite et nad pole fännid jne...
                                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X