320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Originally posted by jots


    Soitke koju, poissid, ara raiske oma raha! xa-xa-xa ... ... ... FLORA - SUX!
    Mnja, jalgpallifänni elementaarne reegel: austa vastaseid (sinna alla kuuluvad nii mängijad kui fännid). Kui mu meeskond kaotab, lahkun staadionil ja ei elan elu edasi, mitte ei oota järgmised kuud momenti, millal mu meeskonna ahju pannud võistkond hävib, et siis kusagil foorumis kilgata: \" ... sux, ha-ha-ha!\"

    Ütleme nii, et väga igav elu oleks.

    Teine asi meenub mulle 7-8 aasta tagusest ajast, kui ma pisike tattnokk olin ja esimesi flora mänge käisin vaatamas.
    Ühel kehtnas toimunud mängul oli seis selline, et palju flora fänne ja 2 vastase fänni. Minu pisike aju genereeris valmis kurikavala plaani, et lõpp lahe oleks kui ma vastase fänne hakkaks lumepallidega pilduma - nad mulle kallale ei julgeks tulla, sest flora fänne on nii palju. (Philips, Lootus umbes sama karistamatuse tunne oli mul nagu teil, kui istud oma arvuti taga ja pritsid aga hoogsalt tatti välja foorumisse).

    Meisterdasin oma lumepalle ja kilkasin ise rõõmust kui saabusid PAPA ja Poborsky, ning ütlesid, vat mees, lugu selline, et nagu üks lumepall lendab vastase fännide pihta, nii lendad kohe ka sina siia tribüüni taha võssa ja tagasi tallinna sõidad bussi pakiruumis.

    Minu imestanud pilgu peale seletati, vat praegu on flora kodumäng flora fänne rohkem. Aga kui saabub teise meeskonna kodumäng siis jõudude vahekord on teine....

    Ma sain aru asjast.

    Ühesõnaga sõnavõtjad, kui tahate fänni kombel igalpool oma meeskonda toetamas käia, siis ei ole just eriti tark otsus enne palju vastaste kallal möliseda.
    Muidugi on sul õigus jne...Aga ma juba kunnile kirjutasin et erilist mõtet pole siin selliseid asju kirjutada kui tegelikult ise käitud nii nagu need kellega vaidled...
    Pealegi ma kordan veelkord et ma ei solva siin foorumis kedagi, lihtsalt räägin sellest et mulle Flora ja yldse kaktuste systeem ei meeldi jne, paljud inimesed solvuvad liiga kiiresti, asjast aru saamata ja hakkavad kirjutama mulle vastusex igasugu tobedusi ja solvanguid, mis mind sittagi tegelt ei huvita...Minu arust olex just palju tobedam käitumine kui ma iga päev kiidax teie Florat ja nende fänne aga siis kui kohale tulex siis hakkax solvama jne, see on ju idiootsus...Eriti kui te tulex Transi kodumängule...Lihtsalt kui mulle midagi ei meeldi siis ma sellest ytlen, aga paljusi asju ei tulegi solvanguna aru saada...Pealegi ma teen tihti ju nalja hehe, mulle ju Huumori Preemia antud :-)
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flo

      Originally posted by jots


      Soitke koju, poissid, ara raiske oma raha! xa-xa-xa ... ... ... FLORA - SUX!
      Mnja, jalgpallifänni elementaarne reegel: austa vastaseid (sinna alla kuuluvad nii mängijad kui fännid). Kui mu meeskond kaotab, lahkun staadionil ja ei elan elu edasi, mitte ei oota järgmised kuud momenti, millal mu meeskonna ahju pannud võistkond hävib, et siis kusagil foorumis kilgata: \" ... sux, ha-ha-ha!\"

      Ütleme nii, et väga igav elu oleks.

      Teine asi meenub mulle 7-8 aasta tagusest ajast, kui ma pisike tattnokk olin ja esimesi flora mänge käisin vaatamas.
      Ühel kehtnas toimunud mängul oli seis selline, et palju flora fänne ja 2 vastase fänni. Minu pisike aju genereeris valmis kurikavala plaani, et lõpp lahe oleks kui ma vastase fänne hakkaks lumepallidega pilduma - nad mulle kallale ei julgeks tulla, sest flora fänne on nii palju. (Philips, Lootus umbes sama karistamatuse tunne oli mul nagu teil, kui istud oma arvuti taga ja pritsid aga hoogsalt tatti välja foorumisse).

      Meisterdasin oma lumepalle ja kilkasin ise rõõmust kui saabusid PAPA ja Poborsky, ning ütlesid, vat mees, lugu selline, et nagu üks lumepall lendab vastase fännide pihta, nii lendad kohe ka sina siia tribüüni taha võssa ja tagasi tallinna sõidad bussi pakiruumis.

      Minu imestanud pilgu peale seletati, vat praegu on flora kodumäng flora fänne rohkem. Aga kui saabub teise meeskonna kodumäng siis jõudude vahekord on teine....

      Ma sain aru asjast.

      Ühesõnaga sõnavõtjad, kui tahate fänni kombel igalpool oma meeskonda toetamas käia, siis ei ole just eriti tark otsus enne palju vastaste kallal möliseda.
      Kle Jots !
      Tegelt huvitav ja väga imelik mess sul!
      Vaata siia: \"lendad kohe ka sina siia tribüüni taha võssa ja tagasi tallinna sõidad bussi pakiruumis\" Ja siis vaata siia:\"vat praegu on flora kodumäng flora fänne rohkem\" .
      Ja nyyd mul tekib yx va\"ikene kysimus: Kuhu sa Tallinnast (kui oli kaktuste kodumäng) Tallinnasse bussiga sõitsid, pealegi pakiruumi perspektiiviga, olex huvitav teada... Võibolla olen ma valesti sinu kirjanduslikust stiilist valesti aru saand, siis anna teada :-)
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Kui sa nüüd tähelepanelikult loed, siis seal oli kirjas selline koht nagu Kehtna. Ja seal toimusid kunagi ka valitud FC Flora kodumängud. Vot nii on lood!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Originally posted by iir


          Kui sa nüüd tähelepanelikult loed, siis seal oli kirjas selline koht nagu Kehtna. Ja seal toimusid kunagi ka valitud FC Flora kodumängud. Vot nii on lood!
          Tean et Kehtna, aga see on ikka Tallinnast ca 50 kilti ju, Flora fännidele liiga suur maa sõita hehe :-)
          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Kas sa oled loll v6i analfabeetik?
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Originally posted by Jaan


              Kas sa oled loll v6i analfabeetik?
              I\'ll take loll for 500, Alex!
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Originally posted by ROOTSI KUNN


                Ma vahepeal teemat eriti ei külastanud aga vaatan ,et Philipz ja LootusFan on siin suurest rõõmust sappi kõvasti pritsinud.
                Milleks üksteise kallal haukuda? Mina arvan ,et kui suvel tulevad liigamängud siis anname neile lihtsal Lillekülas naha peale ja kogu lugu. Eks siis näha ,kas nad on nii kõvad ultrad ,või lihtsalt jutumehed.
                Tsiteerin yhte Transi fa\"nnni, kuna tal pole vo~imalust siia postitust saata. Vot mida ta kirjutab:

                \"Kuule Rootsi Kunn, sa siin liiga palju ajad jama. Ma olin Aastalo~pu turniiril ja na\"gin ise et keegi flora fa\"nnidest ei toetanud oma meeskonda. Nii et meistriliiga ma\"ngudel na\"eme millised julged fa\"nnid ise olete...\"

                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Naljad naljadega aga see mis siin toimub on juba raskem juhus...

                  Juba saab siin kohata umbes sellise sisuga jutte:

                  - Tere, kas sitt lendab?
                  - Mina olen Peeter

                  On kaks varianti: kas siin on mingid spioonide õppused ja mehed katsetavad ennast, või siis tyybid on flora hävinguga Moskvas nii omadega läbi et lollix on läinud...
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    No mida Transi f2nnid, 6igemini tervelt yks, keda ma seal n2gin, siis tegid? Vahtisid kah niisama.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Originally posted by PHILIPZ


                      Originally posted by ROOTSI KUNN


                      Ma vahepeal teemat eriti ei külastanud aga vaatan ,et Philipz ja LootusFan on siin suurest rõõmust sappi kõvasti pritsinud.
                      Milleks üksteise kallal haukuda? Mina arvan ,et kui suvel tulevad liigamängud siis anname neile lihtsal Lillekülas naha peale ja kogu lugu. Eks siis näha ,kas nad on nii kõvad ultrad ,või lihtsalt jutumehed.
                      Tsiteerin yhte Transi fa\"nnni, kuna tal pole vo~imalust siia postitust saata. Vot mida ta kirjutab:

                      \"Kuule Rootsi Kunn, sa siin liiga palju ajad jama. Ma olin Aastalo~pu turniiril ja na\"gin ise et keegi flora fa\"nnidest ei toetanud oma meeskonda. Nii et meistriliiga ma\"ngudel na\"eme millised julged fa\"nnid ise olete...\"

                      Kuule tont , kui fännamisest rääkida siis võiksid küll oma karbi kinni hoida . Sa rippusid alles isa kellakottides ,kui mina juba staadionil käisin .
                      Ja ega sa nüüdki rohkem teemat ei valda . Ma ei ole küll õieti ühtegi arukat mõtet sinu postitustest välja lugenud. Niisama möliseda ja ärbelda oskab igaüks. Sinu ponjatied oma klubi toetamisest on väga primitiivsed ,kaugel sellest ,millised on minu ja mu sõprade arusaamad. Käi enne natuke laias ilmas ringi ja tule siis seletama.
                      Ja ära palun mulle rohkem siis foorumisse postita ,sest mul ei ole huvitav sinuga suhelda.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        Originally posted by ROOTSI KUNN


                        Originally posted by PHILIPZ


                        Originally posted by ROOTSI KUNN


                        Ma vahepeal teemat eriti ei külastanud aga vaatan ,et Philipz ja LootusFan on siin suurest rõõmust sappi kõvasti pritsinud.
                        Milleks üksteise kallal haukuda? Mina arvan ,et kui suvel tulevad liigamängud siis anname neile lihtsal Lillekülas naha peale ja kogu lugu. Eks siis näha ,kas nad on nii kõvad ultrad ,või lihtsalt jutumehed.
                        Tsiteerin yhte Transi fa\"nnni, kuna tal pole vo~imalust siia postitust saata. Vot mida ta kirjutab:

                        \"Kuule Rootsi Kunn, sa siin liiga palju ajad jama. Ma olin Aastalo~pu turniiril ja na\"gin ise et keegi flora fa\"nnidest ei toetanud oma meeskonda. Nii et meistriliiga ma\"ngudel na\"eme millised julged fa\"nnid ise olete...\"

                        Kuule tont , kui fännamisest rääkida siis võiksid küll oma karbi kinni hoida . Sa rippusid alles isa kellakottides ,kui mina juba staadionil käisin .
                        Ja ega sa nüüdki rohkem teemat ei valda . Ma ei ole küll õieti ühtegi arukat mõtet sinu postitustest välja lugenud. Niisama möliseda ja ärbelda oskab igaüks. Sinu ponjatied oma klubi toetamisest on väga primitiivsed ,kaugel sellest ,millised on minu ja mu sõprade arusaamad. Käi enne natuke laias ilmas ringi ja tule siis seletama.
                        Ja ära palun mulle rohkem siis foorumisse postita ,sest mul ei ole huvitav sinuga suhelda.
                        \"Kohe näha ,et vanad sõbrad\"

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Tsiteerin yhte Transi fa\"nnni, kuna tal pole vo~imalust siia postitust saata. Vot mida ta kirjutab:

                          \"Kuule Rootsi Kunn, sa siin liiga palju ajad jama. Ma olin Aastalo~pu turniiril ja na\"gin ise et keegi flora fa\"nnidest ei toetanud oma meeskonda. Nii et meistriliiga ma\"ngudel na\"eme millised julged fa\"nnid ise olete...\"
                          Hmm kolm tegelinskit, kes vahepeal paar korda trans karjusid ... mille järgi nad kindlaks tegid, et keegi florat ei toetanud.

                          Üldiselt mina näiteks ei näe erilist mõtet debiilselt hõikuda terve mängu järest flora, flora. Samuti ei pea ma vajalikuks fännistaatuse näitamiseks seista loll irve näol vahekäigus ja vibreerida vasakult-paremale.
                          Okei kui sinu ja su sõprade jaoks on see tähtis, siis on. Samas on väga naljakas see, kui te kolmekesi peate oma kaasaelamistehnikaid ainuõigeteks fänni \"toetamistehnikateks\".

                          ..

                          tee meie elu lihtsaks ja ütle asi siis lõpuks välja: \"MINA olen ainuke eesti jalgpallifanaatik!\"
                          Jalgpallihaigla Liige

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Originally posted by zoolazorts


                            Mine silita kassi, paranoik. Ja loe Kalevipoeg ka läbi.
                            noh ma ju ytlesin et kas hullux läind või flora kautus mõjub senimaani...hahaha
                            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Originally posted by ROOTSI KUNN

                              Kuule tont , kui fännamisest rääkida siis võiksid küll oma karbi kinni hoida . Sa rippusid alles isa kellakottides ,kui mina juba staadionil käisin .
                              Ja ega sa nüüdki rohkem teemat ei valda . Ma ei ole küll õieti ühtegi arukat mõtet sinu postitustest välja lugenud. Niisama möliseda ja ärbelda oskab igaüks. Sinu ponjatied oma klubi toetamisest on väga primitiivsed ,kaugel sellest ,millised on minu ja mu sõprade arusaamad. Käi enne natuke laias ilmas ringi ja tule siis seletama.
                              Ja ära palun mulle rohkem siis foorumisse postita ,sest mul ei ole huvitav sinuga suhelda.
                              Heh vanur ära röögi, hoia oma tervist parem, sest vanadel inimestel on see nõrk. Teadagi et primitiivsed mul on toetamise võtted. Sul ja jalkahaigla fännidel on terves Euroopas UNIKAALNE toetamisviis, sellega ma ei vaidle ju - võrreldes teiega on teised maailma fännid yldse debiilikud ja kretiinid, sest nad toetavad oma meeskonda primitiivselt. Teie toetamisviis aga seisneb selles et Pubis õlut juua ja mängudel syya krõpse. Kummardan sellise käitumise ees mu jumal !
                              HAHAHAHA

                              P.S: kui sa minuga suhelda ei soovi siis sa ju võixid mitte suhelda, mina sind kyll ei sunni...
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                - Tere, rumalad lennutavad sitta üksteise pihta.
                                - Mina olen Uudo
                                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X