320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Originally posted by vare


    Vabandan, pole kuuglit vaevanud ega siia teemassegi ei satu sageli... Kuid miks on tolle asjanduse nimetus \'FCF Supporters Club\'?
    rahvusvaheline värk

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      sinu rõõmuks võib alati asjandust kutsuda ka pillimängu-ja lauluselts \'Jalgpalliklubi Floora Toetajate ja Sõprade Ühisus\'.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Originally posted by vare


        Vabandan, pole kuuglit vaevanud ega siia teemassegi ei satu sageli... Kuid miks on tolle asjanduse nimetus \'FCF Supporters Club\'?
        Aga palun,kui soovid midagi koduvillast pakkuda siis võtame hea meelega kuulda ja teeme ära. Ilma naljata.
        Esialgu võtame malli ,rahvusvahelisest praktikast.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN

          Esialgu võtame malli ,rahvusvahelisest praktikast.
          See on veel üks klounaad, millest ma pole kunagi aru saanud. Ja ei saa arvatavasti ka edaspidi.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Martin! Jalgpall ongi üks suur tsirkus ja klounaad ,mis miljonitele tööd ja leiba ning elamusi pakub ja ma olen tähele pannud ,et sina tõesti ,nagu sa ise ütled ei saa ega hakkagi kunagi sellest aru saama nii nagu näiteks mina. Aga selles pole midagi hullu,kõik ei peagi asjadest ühtviisi aru saama .Siis oleks jõle igav elada.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Originally posted by ROOTSI KUNN
              Martin! Jalgpall ongi üks suur tsirkus ja klounaad ,mis miljonitele tööd ja leiba ning elamusi pakub ja ma olen tähele pannud ,et sina tõesti ,nagu sa ise ütled ei saa ega hakkagi kunagi sellest aru saama nii nagu näiteks mina. Aga selles pole midagi hullu,kõik ei peagi asjadest ühtviisi aru saama .Siis oleks jõle igav elada.
              Õnneks ei saa sina ka täpselt aru sellest, et millest mina aru ei saa. Ja tore on ka see, et

              Aga ehk aitad mind selle probleemiga, et miks eestlased (nt. siin) teevad kõike ummisjalu nii \"nagu välismaal tehakse\"?

              Aitähh.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                alati võib muidugi jah ka hakata jalgratast leiutama. iseasi, kas see ka sisse toob.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Rääkides jalgratastest siis on mind alati hämamstanud, et miks esimestel jalgratastel olid rattad erineva suurusega, kuidas on võimalik sellise asja peale tulla?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Originally posted by Jyrka


                    Rääkides jalgratastest siis on mind alati hämamstanud, et miks esimestel jalgratastel olid rattad erineva suurusega, kuidas on võimalik sellise asja peale tulla?
                    ülekannet oli lihtsam teha kui vedav ratas suurem.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Üpris pretsedenditu. Meistriliiga kalendrit nihutab klubi sõpruskohtumine

                      Seoses Djurgården FF ja FC Flora Tallinna vahelise sõprusmängu kuupäeva muutmisega on Eesti 2004. a. jalgpalli meistrivõistluste meistriliiga kalendrisse sisse viidud järgmine muudatus:

                      II voor - esmaspäev, 22. märts kl. 18.00 JK Merkuur Tartu - FC Flora Tallinn, Ülenurme staadion (esialgselt 27. märtsil).

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        siit võivad rootsi keele oskajad lugeda, mis tsirkust homme viasat meile näitab. niipalju kui ma aru saan, on tegu saalijalgpalliturniiriga, kus matsh kestab 14 min ja millest võtab osa ka flora vastane djurgarden. ehk, et kui huvi on ja varem nende mängu näinud pole, siis vähemalt mingisugust aimu võib saada.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'


                          Kavanditest tugevaim on min tagasihoidliku hinnangu põhjal parem-ülevalpoolne - mis suht korraliku mitte liiga ülepingutatud disainiga on.
                          kahel alumisel on roheline kiri rohelisel - praktiliselt võimatu lugeda.
                          Ülemine vasakpoolne lihtsalt üle kujundatus, liiga detailide rohke, arvestatades lipu funktsiooni.

                          Mis puutub foorumlase Martini virisemisesse igasuguste asjade osas, siis ta teeb seda alati. Aga eks nii käituvad ikka inimesed kes millegagi hakkama ei saa.
                          memer of Gaskoff fan club

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Ärge unustage ,et need on alles kavandid ja seal tuleb veel muudatusi. Näit: on ettepanek vahetada Supporters ja asemele läheks Forever jne.
                            Pakkuda võivad kõik ,kel asja vastu huvi.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              endale isiklikult istuvad ülemised paremini ja eriti veel see parempoolne. igatahes müts maha fitti ees, et viitsib möllata nende märkide, sallide ja lippudega
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                või siis panna sõnade \'supporters\' või \'forever\' asemele näiteks \'meie oma\' või \'igavesti\' või kas \'igavesti meie\'

                                Kommentaar

                                Working...
                                X