320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN
    Ja jällegi üllatas mind eesti jalgpallipublik nagu viimasel ajal Tallinnas kombeks,vähese vaatajate arvuga. ....
    Eesti liiga vaatamine ei ole Tallinnas absoluutselt popp,vaatamata sellele ,et liigamängud on sel aastal väga huvitavad. EJL peaks tegema tõsist analüüsi ja uurima ,milles on probleem ja otsima nendele küsimustele vastuseid.
    Pühad!
    Löuna aeg, perekondlikud löunad jne.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Jah... sellel publiku teemal ma sõna ei võta. Alati võiks rohkem olla ja käiks isegi sagedamini, kui viibiks Tallinnas. Aga need tantsutüdrukud, kes peaksid olema miskid publikumagnetid või midagi seesugust, ei anna asjale küll midagi juurde. Jalgpall ja tantsutüdrukud pole küll eriti teemad, mis kokku sobiksid... Ok, võib-olla meessoost publiku arvates on lahe, kui mingid tipsid keset staadioni ennast painutavad ja pärast pool mängu kiljuvad, aga mind küll isiklikult veidi häiris selline arutu trällamine. Ja tegelikult päris piinlik oli ka, kui FC Flora tantsutüdrukud TVMK esimese värava puhul rõõmsalt \"jeeeeeeeeeeeeeee\" karjusid.... Natuke rohkem oleks võinud vaesekestele asja seletada...

      Mäng iseenesest hakkas juba nagu ilmet võtma - võrreldes varasematega, kus jalgpall kui selline on üsna olematu olnud ja platsil on lihtsalt sihitult ringi sebitud.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Mäng oli päris vaadatav, kuigi ilm oleks võinud soojem olla.
        Aga publik...
        Suuremat osa publikust tean ma nimeliselt, ikka samad näod käivad aastast aastasse vaatamas, kõik jalgpalliga lähemalt või kaugemalt seotud inimesed.
        Ostsin siis ka õlle et mängu nautida, kuid turva keelas sellega tribüünile minemast.
        Pidin siis oma õlli limpsima kuskil kangi all, kust poolt väljakut näha polnud.
        Peale selle oli mul ka kaasas ka 3a poeg, kelle pärast oli pidev hirm et ta kuskilt alla kukub või midagi talle lagunevast statast pähe sajab.
        No selline õhkkond ei kutsu küll publikut vaatama, kui ei suudeta tagada elementaarseidki tingimusi jalgpalli nautimiseks.
        "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          mäng oli ea .. ilm oleks võinud tiba soojem olla .. või oleks pidanud mina pisut rohkem purjus olla

          tantsutüdrukud olid tõesti tüdrukud .. lapsed .. las kasvavad .. hea et sedagi on ..

          Oluline on, et nad vastu peaksid .. hooaja lõpuks ehk rõkkavad juba ka Rootsi Kunniga ühes taktis

          minule meeldisid ka paar pohmas/purjakil flora vänni, kes vahetpidamata oma kohatute röökimistega mulle kõhulihaste trenni tegid

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Originally posted by yheksa
            Pühad!
            Löuna aeg, perekondlikud löunad jne.
            Ei väsi kordamast Tartu Merkuur - Alutaguse Lootus 400 inimest (Florat ei hakka mainimagi). Männikult vinnatud tribüüne Tartus pole, seisa poole põlveni poris, kuid ikkagi tullakse vaatama.

            Tõesti tasub mõelda. Pühad pole mingi vabandus, lisaks oli veel ideaalne ilm.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Originally posted by Martin


              Originally posted by yheksa
              Pühad!
              Löuna aeg, perekondlikud löunad jne.
              Ei väsi kordamast Tartu Merkuur - Alutaguse Lootus 400 inimest (Florat ei hakka mainimagi). Männikult vinnatud tribüüne Tartus pole, seisa poole põlveni poris, kuid ikkagi tullakse vaatama.

              Tõesti tasub mõelda. Pühad pole mingi vabandus, lisaks oli veel ideaalne ilm.
              mille üle siin nüüd siis mõtlema peab
              et kas kõik meistriliiga mängud Tartusse kolida vä? :P
              It says so in the scriptures!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Originally posted by Martin

                Ei väsi kordamast Tartu Merkuur - Alutaguse Lootus 400 inimest (Florat ei hakka mainimagi). Männikult vinnatud tribüüne Tartus pole, seisa poole põlveni poris, kuid ikkagi tullakse vaatama.

                Tõesti tasub mõelda. Pühad pole mingi vabandus, lisaks oli veel ideaalne ilm.
                Usud sa tõesti, et selline publikuhulk püsib kogu hooaja vältel ? Mul on küll kuri kartus, et jalgpalli Tartus suhtutakse nagu rändtsirkusesse või uue kaubamaja avamisse. Et visatakse pilk peale ja korras. Regulaarseteks külastajateks jäävad ikkagi ühed ja samad vutinarkomaanid, muudele inimestele jääbki staadionil käimine täiesti juhuslikuks ja haruharvaks sündmuseks.
                Hetkel tundub muidugi kõik roosiline olevat, ja annaks jumal(või kes iganes) et ka jääks, aga ei tasu ka veel Tartut Eesti jalgpallipealinnaks pidada. Kõigepealt oleks vaja ikka väärikalt kaardile saada. Potensiaalist puudust ei tohiks olla, ilus algus on juba tehtud. Nüüd on kõik meie jalgpallijuhtide oskuste ja tahtmise taga.
                Nii palju siis Tartust.
                Üldiselt on mulle mitmel pool jäänud mulje, et publikule tehakse enda arust justkui teene neid võistlusi vaatama lubades. Suhtumine, kus tunned end kutsumata külalisena, ei tõmba muidugi staadionile, saali või kuhu iganes. Peale inventari puuduliku seisundi või suisa puudumise, on minu arvates ka palju endiselt suhtumise taga. Jah, loomulikult on ka vastupidiseid näiteid hulgaliselt. Lihtsalt eestlane vajab alati väikest tagant torkimist, utsitamist ja meelitamist, küll ta siis tuleb.
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Kas keegi enne Flora ja TVMK mängu mingeid reklaame ka kuskil nägi? Mulle jäid igatahes ainukesena silma nelja või üheksa ruutsentimeetrised kuulutused Eesti Päevalehes.
                  Ega sellise reklaami peale tulegi kohale rohkem kui sadakond fanaatikut.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Originally sted by Jorgan
                    mille üle siin nüüd siis mõtlema peab
                    et kas kõik meistriliiga mängud Tartusse kolida vä? :P
                    Võiks küll Tartusse jah

                    Ei, tegelikult on asi selles, et esiteks on Tartus arvatavasti piisavalt noor publik, kes on mängudele koondunud. Teiseks on normaalne piletihind (10 krooni) ja kolmandaks on tegemist väikse linnaga, kus tekib klubiga samastumine palju lihtsamalt.

                    Tallinn on see-eest aga kole ja suur urgas, kus ükski tont ei viitsi Lasnamäelt kuhugi kokk arenale liikuda, saagu või tasuta. Ja klubidega puudub igasugune side kah.

                    Cerny Petr <--- ma arvan, et hooaja osas kuskil keskmiselt 300 inimest jääb Tartu mängudele kindlasti. Ja see oleks juba kaks korda rohkem kui Tallinnas.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Flora kodukal on yleval karikav6istluste eelvaated. Siin veel millegipärast ei ole. Aga ehk tuleb varsti kah. Igatahes ei ole vist yheski korduskohtumises enam intriigi. K6ik on suhteliselt suurelt v6itnud esimese mängu. Ainuke kel hea mängu puhul mingeid väljavaateid oleks on vast Valga, kes mängib kodus ja vajab vaid sama suurt v6itu kui nad just Merkuuri yle meistrikas said.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        Nii , viskasin mõned pildid ka kodukale üles. Muide , mulle meenus et mängu vaheaja pidi toimuma loosimine kus hooajakaardi omanike vahel loositakse välja DVD-mängija ja muid auhindu. Ma ise ei pannud tähele , Flora kodulehekülg ka ei kajasta selle teemal miskit... Kes võitis siis ?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Originally posted by ugla


                          Nii , viskasin mõned pildid ka kodukale üles. Muide , mulle meenus et mängu vaheaja pidi toimuma loosimine kus hooajakaardi omanike vahel loositakse välja DVD-mängija ja muid auhindu. Ma ise ei pannud tähele , Flora kodulehekülg ka ei kajasta selle teemal miskit... Kes võitis siis ?
                          hea küsimus
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Originally posted by ugla


                            Nii , viskasin mõned pildid ka kodukale üles. Muide , mulle meenus et mängu vaheaja pidi toimuma loosimine kus hooajakaardi omanike vahel loositakse välja DVD-mängija ja muid auhindu. Ma ise ei pannud tähele , Flora kodulehekülg ka ei kajasta selle teemal miskit... Kes võitis siis ?
                            jah .. mul poleks ka auhinna vastu midagi .. poolajal nagu lasti muusikat ja kemplesid need lapsed seal.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              FC Levadia II - FC Flora 1 : 4

                              Piirojalt jälle värav.
                              Juba teist mängu järjest resultatiivne.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Piiroja on jah k6vasti rähnima hakanud viiasel ajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X