320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Originally posted by rauno


    floralt täna jälle hea mäng,vatsupidiselt levadiale kes mängisid sõna otseses mõttes s*tasti ja mis veel ullem ka vigaderohkelt ja jõhkralt.

    tänast mängu vaadates ei näe küll ühtki põhjust miks levadia peaks finaalis olema,a seal nad on kole mäng nende poolt

    vigastused kuuluvad (paraku) jalgpalli juurde ning agressiivne ja julm mäng on üks, mis Eesti liigast seni puudu on alati olnud.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      oot mis tundsid kohe puudust või?
      nt pauk mis piiroja välja lõi, oli väga ebasportliku käitumise tulemus. tõesti kahju, et selliseid asju nii vähe eesti liigas näeme..
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Tra. Raio on siis Shoti ja Taani mängust väljas,kahju aga mäng on juba kord selline. Ei ütleks ,et väga jõhker mäng oli ,pigem närviline ja pingeline . Publikule ,mida oli häbematult vähe ,põnev.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Kohtunikud olid taas tase omaette. Lipumehed seisid niisama käsi püksis. Seda olukorda, mille tulemusena Piiroja välja langes, ei pidanud kohtunikud millekski, kuigi löödi ikka väga kõva koss.
          Ja kui Arbeiter välja saadeti, siis sellele olukorrale eelnes olukord, kus Arbeiter lihtsalt tõmmati pikali. Aga noh, Arbeiteri närvid ei pidanud vastu ja punane oli õige.
          Samamoodi oli õige Lindperele antud teine kollane.
          Samas hämmastas mind see, et Levadia mehed ei suutnud palli tühja väravasse saata, kui Kaalma pidevalt keskväljal seikles. See on ikka tase omaette, mida Levadia mehed eile näitasid. Teed iga päev trenni ja siis väljakul väristad jalga. Uskumatu!
          Loodetavasti on neil finaalis parem päev. Muidu tuleb väga ühekülgne mäng.

          \"Kaasik, vaata kella, bljäd\", ütles üks Levadia fännitar viimastel minutitel juba üsna närviliselt.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Mille eest Arbeiter punase sai,keegi ehk kommenteeriks lähemalt?
            "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Originally posted by fittibaldi


              oot mis tundsid kohe puudust või?
              nt pauk mis piiroja välja lõi, oli väga ebasportliku käitumise tulemus. tõesti kahju, et selliseid asju nii vähe eesti liigas näeme..
              kui fittibaldile meeldib jälgida mänge, kus agressiivsus puudub siis tasub jälgida ehk naiste jalgpalli. ei leia tihti tasemel mänge, kus kaardid jagamata jäävad. Eesti liiga mängudel juhtub seda alatihti. Kollased kaardid tähendavad ju suhteliselt otseselt ka seda kui keskendunult ja pühendunult mängitakse. Kaardivaba mäng vihjab aga emotsioonitule palliveeretamisele.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                flora ja eesti koondise üks põhitalasid on kõige magusamal ajal viga saanud, parem aeg sellepoolest, et proovida välismaale siirduda.
                algul arvati, et jalaluumurd, kuid hoopis oli välja tõmmanud tugevasti ja põletik sees, aga jalg pandi kipsi ikka, loodame kiiret paranemist.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Originally posted by ethan


                  Originally posted by fittibaldi


                  oot mis tundsid kohe puudust või?
                  nt pauk mis piiroja välja lõi, oli väga ebasportliku käitumise tulemus. tõesti kahju, et selliseid asju nii vähe eesti liigas näeme..
                  kui fittibaldile meeldib jälgida mänge, kus agressiivsus puudub siis tasub jälgida ehk naiste jalgpalli. ei leia tihti tasemel mänge, kus kaardid jagamata jäävad. Eesti liiga mängudel juhtub seda alatihti. Kollased kaardid tähendavad ju suhteliselt otseselt ka seda kui keskendunult ja pühendunult mängitakse. Kaardivaba mäng vihjab aga emotsioonitule palliveeretamisele.

                  Siinkohal nõustun igati ethani väitega, et kui pole kaarte, pole mängu. Toogem siinkohal või näiteks viimatise MM-i F-alagrupi kohtumise Inglismaa ja Nigeeria vahel. Mäng oli ilmetu ning vale ei ole väita, et kumbki väljakul käinud meeskond ei saanud mitte millegagi hakkama. Miks ma seda siinkohal räägin. Sest just selles eelpool kirjeldatud mängus ei õnnestunud kummalgi meeskonnal teenida auga välja kollast hoiatuskaarti või punast eemaldamisekaarti. Mitte ühtegi..Ühtainust isegi mitte..Kui ühes teises mängus( Saksamaa-Iirimaa), kus samuti ei teenitud kaarte , löödi vähemalt väravaid, siis Inglismaa-Nigeeria kohtumine meenutas mulle pigem multifilmi \"Loomade jalgpall\". Ma küll ei poolda jõhkrat sissesõitmismängu, kui aga on valida Valgevene malemeistrivõistluste eelringide otseülekande ning Inglismaa-Nigeeria kohtumise korduse näitamisega, siis valin selgelt esimese variandi.
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Originally posted by ethan


                    Originally posted by fittibaldi


                    oot mis tundsid kohe puudust või?
                    nt pauk mis piiroja välja lõi, oli väga ebasportliku käitumise tulemus. tõesti kahju, et selliseid asju nii vähe eesti liigas näeme..
                    kui fittibaldile meeldib jälgida mänge, kus agressiivsus puudub siis tasub jälgida ehk naiste jalgpalli. ei leia tihti tasemel mänge, kus kaardid jagamata jäävad. Eesti liiga mängudel juhtub seda alatihti. Kollased kaardid tähendavad ju suhteliselt otseselt ka seda kui keskendunult ja pühendunult mängitakse. Kaardivaba mäng vihjab aga emotsioonitule palliveeretamisele.
                    no agressiivse ja jõhkra mängu vahel on ikka väike vahe ka ju.
                    see nagu küll mängu ei ilusta kui sa mehe jõhkralt jalust niidad ja see valugrimassides pikali,siis läed juurde veel jalaga togima et mis teeskled.
                    ja selle eest ka punane,muidu oleks ehk kohtunik kollase kaardi andnud
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      nimelt ebasportlikkusest räägin. loe läbi ka mida ma kirjutan.

                      aga phmtselt rõõm selle üle, et kaarte jagatakse (siis on vinge mäng jee) - jätab mulje, et sa vaatad nt vormelit või rallit ka selleks, et ehk mõnd avariid näha? siis on ka näha, et mehed ikka ilgelt kimavad ja näed kipub tulema vigu ette... püha masendus.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        Originally posted by jazzjansa

                        Originally posted by ethan

                        kui fittibaldile meeldib jälgida mänge, kus agressiivsus puudub siis tasub jälgida ehk naiste jalgpalli. ei leia tihti tasemel mänge, kus kaardid jagamata jäävad. Eesti liiga mängudel juhtub seda alatihti. Kollased kaardid tähendavad ju suhteliselt otseselt ka seda kui keskendunult ja pühendunult mängitakse. Kaardivaba mäng vihjab aga emotsioonitule palliveeretamisele.
                        Siinkohal nõustun igati ethani väitega, et kui pole kaarte, pole mängu. Toogem siinkohal või näiteks viimatise MM-i F-alagrupi kohtumise Inglismaa ja Nigeeria vahel. Mäng oli ilmetu ning vale ei ole väita, et kumbki väljakul käinud meeskond ei saanud mitte millegagi hakkama. Miks ma seda siinkohal räägin. Sest just selles eelpool kirjeldatud mängus ei õnnestunud kummalgi meeskonnal teenida auga välja kollast hoiatuskaarti või punast eemaldamisekaarti. Mitte ühtegi..Ühtainust isegi mitte..Kui ühes teises mängus( Saksamaa-Iirimaa), kus samuti ei teenitud kaarte , löödi vähemalt väravaid, siis Inglismaa-Nigeeria kohtumine meenutas mulle pigem multifilmi \"Loomade jalgpall\". Ma küll ei poolda jõhkrat sissesõitmismängu, kui aga on valida Valgevene malemeistrivõistluste eelringide otseülekande ning Inglismaa-Nigeeria kohtumise korduse näitamisega, siis valin selgelt esimese variandi.
                        käisite jälle koos liimi nuusutamas?

                        jazzjansa, tore kammpäkk! meenuvad need ilusad ajad, kui sa foorumiga liitusid ja kohe hakkasid sigadele pärleid pilduma!

                        aga muidu on päris tore mõtteviis: mida rohkem kollaseid, seda parem mäng. nt. meie saime teisipäeval vene pässide käest 9:3 pähe, nemad kollast ei saanud, meie saime. Juhuu, meil oli superhea mäng! Nemad aga, kamoooon, no nii santi palliveeretamist pole ammu enam näinud!!

                        igaljuhul, ethan ja jazzupoiss lugege rauno ja fitti postid veelkord läbi ja siis veel üks kord (ehk kleepub midagi ka selle väikese aju külge) ja vahelduseks mõelge ka enne kui pritsite!
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Originally posted by fittibaldi


                          nimelt ebasportlikkusest räägin. loe läbi ka mida ma kirjutan.

                          aga phmtselt rõõm selle üle, et kaarte jagatakse (siis on vinge mäng jee) - jätab mulje, et sa vaatad nt vormelit või rallit ka selleks, et ehk mõnd avariid näha? siis on ka näha, et mehed ikka ilgelt kimavad ja näed kipub tulema vigu ette... püha masendus.
                          nimelt emotsionaalsusest räägin. loe läbi ka mida ma kirjutan.

                          aga phmtselt jõhkruse pooldamisest pole ma sõnagi öelnud. Kahtlemata teevad avariid F1 ja WRC huvitavamaks... või meeldib fittibaldile jälgida, kuidas üks mees peale igat pit-stopi liidriks läheb, kui ta juba pole liider, ning siis 70 ringi uhkes üksinduses lõpuni veeretab? loomulikult ei jälgi ükski terve mõistusega inimene midagi selleks, et näha kedagi füüsiliselt valu saamas või midagi veel hullemat, mida ei taha nagu eriti öeldagi.

                          eks ma olen nõnna noor ja rumal, et Teiega Egoga vaielda on nagu peaga vastu seina jooksmine. Vabandust jällegi, mu lugupeetud talendi austajad.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Ei ole nagu suurt vaidlemist yldse väärt. On ju siililegi selge (vabandust Siil ) et juhtub mänge mis on toored ja sellet6ttu inetud ja juhtub ka mänge kus on v6itluslikkust kyll ja kyll aga k6ik on syndsuse piirides ja seega kaarte ei jagatagi. Kaardid ja mängu ilu v6i isegi v6itluslikkus ei ole omavahel sugugi nii otseses seoses. Seda enam , et mäng millest vaidlus tekkis oli just ajakirjanduse väitel v6itluslik, mitte toores.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              sa oled ethan ikka ni loll, et valus hakkab.

                              kõigepealt, you said: \"ning agressiivne ja julm mäng on üks, mis Eesti liigast seni puudu on alati olnud.\" kui see ei ole jõhkruse pooldamine, siis ma ei tea mis on.

                              ja vormelit ma, hea kaasfoorumlane, juba ammu ei vaata; samas ma leian, erinevalt sinust, et avariid, pilpad ja veri ei ole just see, mis võidusõidu huvitavamaks teeb. loodetavasti ei ole ma üksi.

                              soovitan sul käia kõikidel romurallidel ja vaadata rohkem rägbit ja hokit, seal ei tohiks sinu nn. emotsionaalsusest puud tulla.

                              oled tõesti praegu oma jutuga puusse pannud, ja Meie Ego ei puutu siinjuures üldse asjasse.

                              ja edit: amadeus, vaidlus ei tekkinud päris sellest.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Tagasi vaadates tundub kyll, et see konkreetne vaidlus algas Flora Levadia mängu teemedel. Kui te siin jätkate lihtsalt mingit varasemat vaidlust siis selle kohta ei oska mingit seisukohta v6tta ,sest ei ole teadlik tast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X