320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Originally posted by fittibaldi


    sa oled ethan ikka ni loll, et valus hakkab.

    kõigepealt, you said: \"ning agressiivne ja julm mäng on üks, mis Eesti liigast seni puudu on alati olnud.\" kui see ei ole jõhkruse pooldamine, siis ma ei tea mis on.

    ja vormelit ma, hea kaasfoorumlane, juba ammu ei vaata; samas ma leian, erinevalt sinust, et avariid, pilpad ja veri ei ole just see, mis võidusõidu huvitavamaks teeb. loodetavasti ei ole ma üksi.

    soovitan sul käia kõikidel romurallidel ja vaadata rohkem rägbit ja hokit, seal ei tohiks sinu nn. emotsionaalsusest puud tulla.

    oled tõesti praegu oma jutuga puusse pannud, ja Meie Ego ei puutu siinjuures üldse asjasse.

    ja edit: amadeus, vaidlus ei tekkinud päris sellest.
    romurallisid olen jälginud, ragbit eriti mitte, hokit vaatan ikka suht tihti.

    sinu postituses ongi üks minu jutu sisule vasturääkiv element, nimelt avarii, pilpad ja veri. püüa nüüd sealt leida seda, millest sa seni aru pole saanud. Meie Ego puutub samuti asjasse.

    muuseas mulle sinu postitused on küll meeldinud, s.t. huvitav vahest lugeda. praegusega sa just omale mainet ei kasvata imho. selle pildumise vms-ga aga noh, vahet pole.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      nagu ikka, kisuvad kõik vaidlused offtopicuks, sestap ka viimane post minu poolt selle konkreetse asja kohta.

      Originally posted by ethan
      Kahtlemata teevad avariid F1 ja WRC huvitavamaks... .
      ja taas ja uuesti:

      Originally posted by ethan
      ning agressiivne ja julm mäng on üks, mis Eesti liigast seni puudu on alati olnud.
      inimesed on erinevad, mina vaatan võidusõitu võidusõidu enda pärast. ringrajal mees mehe, rallis mees kella vastu. ma ei saa nõustuda, et avariid midagi sellele alale juurde annaksid - aga võib-olla ma ei saa maailma asjadest kah aru. ja kui sulle meeldivad avariid, siis mismoodi need \'pilpad\' kyll vasturääkivaks elemendiks muutuvad? verd, jumal tänatud, tänasel tehnika- ja kosmoseajastul, näeb jalgrattaspordis tihedamini, kui motospordis. ning loodetavasti sa tead, mida tähendab \'kujundlik kõneviis\'.

      jalgpallis ei loe ma positiivseks \'julma mängu\', vaid austan miskipärast fair playd. imelik, eks. sina aga ei saa kuidagi aru võitlusliku mängu ja tahtliku jõhkrutsemise eristumisest ja räägid valemist \'mida rohkem kaarte=seda parem mäng\'. tsiteerides kultusmultikat 2 stupid dogs: now isn\'t that nice - BUT IT\'S WROOOONG!!!

      Minu Ego on suursuur, kusjuures selle sees on veel üks ego, mis on välimisest hulga suurem, kuid ma keeldun endiselt aru saamast, mismoodi see asjasse puutub.

      Ka mina olen leidnud su postitused enamjaolt asjalikud olema, seda enam üllatab mind sinupoolne säherdune mõtteviis.

      Mingit oma maine kasvatamise või kahandamise asja ega ka muud PR värki ma siin foorumis ei aja, seega selle pärast ei muretse. ka ei leia ma, et oleks sind millegagi \'pildunud\'. olen võrdlemisi emotsionaalne inimene ja tihtipeale ei vali sõnu, seega anna andeks, kui \'nii loll et nutma ajab\' sind hingepõhjani solvas.

      aitab jamast, ma lähen nüüd rattaga sõitma. head õhtupoolikut.

      edit: kirjavead
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        ettepanek: poisid tehke õlled ja olete veel suuremad sõbrad!!!!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Else mängu esimene poolaeg lõppes ainult 1-0 FCF-i kasuks aga teisel poolajal vajusid noored ikka päris ära. Viimane mäng Arenal lõppes mäletatavasti FCF-i napi 1-0 võiduga
          Ja jällegi selline tähelepanek ,et Valgas ,kus mitte kui sittagi ei toimu ja kuhu tuleb mängima Eesti jalgpallitippklubi,tuleb mängu vaatama vaid 80 inimest, Kas puudud teave ,reklaam ? Provintsides peaks ometi huvi suurem olema ,kuigi FC Valga pole kohalik sats .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Originally posted by ROOTSI KUNN
            Provintsides peaks ometi huvi suurem olema ,kuigi FC Valga pole kohalik sats .
            Miks peaks valgalastele huvi pakkuma mingid meeskonnad, mis Tallinnast kohale veeretatakse (mõlemad meeskonnad tulid arvatavasti samas bussis kah), et seal mingi mõttetu näidismäng pidada?

            Kusjuures 80 inimeste on parem tulemus kui nii mõnelgi teisel \"supermängul\".
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Originally posted by ROOTSI KUNN
              Ja jällegi selline tähelepanek ,et Valgas ,kus mitte kui sittagi ei toimu ja kuhu tuleb mängima Eesti jalgpallitippklubi,tuleb mängu vaatama vaid 80 inimest, Kas puudud teave ,reklaam ? Provintsides peaks ometi huvi suurem olema ,kuigi FC Valga pole kohalik sats .
              Sa veel küsid miks :O ?
              Sellise idiootse süsteemiga ei saagi ühelgi meeskonnal fänne välja kujuneda.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Originally posted by Ono


                Originally posted by ROOTSI KUNN
                Ja jällegi selline tähelepanek ,et Valgas ,kus mitte kui sittagi ei toimu ja kuhu tuleb mängima Eesti jalgpallitippklubi,tuleb mängu vaatama vaid 80 inimest, Kas puudud teave ,reklaam ? Provintsides peaks ometi huvi suurem olema ,kuigi FC Valga pole kohalik sats .
                Sa veel küsid miks :O ?
                Sellise idiootse süsteemiga ei saagi ühelgi meeskonnal fänne välja kujuneda.
                Flora, Levadia, TVMK, Narva, Kohtla-Järve, Kuressaare jt. fännide kujunemisel ei tohiks mingeid takistusi olla peale vinguva eestlase hoiaku

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Niih, panin lõpuks oma kodukale üles pildid Flora karika poolfinaalist. Ka karikafinaali pildid on üleval muude klubide all.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Riik võib Lilleküla staadioni lõpuni ehitamiseks laenu anda
                    Riik kaalub Lilleküla jalgpalli-staadioni väljaehitamiseks jalgpalliliidule soodsat laenu andmist ja jalgpallikompleksis väikese osaluse ostmist tingimusel, et puuduvast 90 miljonist kroonist leiab jalgpalliliit ise viiendiku, kirjutab Eesti Päevaleht.

                    Eesti Jalgpalliliiduga rahvus-staadioni väljaehitamiseks läbirääkimisi pidava rahandusministeeriumi hinnangu järgi võiks riik toetada jalgpallikompleksi valmimist osaliselt rahaliselt ja osaliselt alaliidule soodsat laenu andes.

                    Kokku vajab staadion kogu kompleksi valmimiseks 90 miljonit krooni.
                    «Riigi eeltingimus on, et jalgpalliliit peab sellest katma vähemalt viiendiku,» ütles rahandusministeeriumi nõunik Kalle Kukk. “Kui riik peaks otsustama osaluse omandamise kasuks, siis on loogiline, et osaluse suurus vastaks riigipoolse investeeringu osakaalule.»

                    Kokku peaks riik seega leidma staadioni väljaehitamiseks ligikaudu 70 miljonit krooni, millest jalgpalliliit peab hiljem laenuna saadava osa tagasi maksma.

                    Jalgpalliliidu presidendi Indrek Kanniku sõnul oleks nendelt otseseks investeeringuks nõutava ligi 20 miljoni krooni leidmine keeruline, kuid võimalik. «Kui mitte selle aasta jooksul, siis veidi pikema aja jooksul kindlasti,» ütles Kannik.

                    Kõnealuse 90 miljoni krooni eest saaks ehitada staadioni veekindlaks, mis takistaks betoon-ehitise lagunema hakkamist. Samuti saaks selle raha eest tribüünide kohale varikatuse.

                    «Otseselt staadionile läheks kogu vajaminevast rahast üle poole,» rääkis Kannik. «Ülejäänu eest saab staadioni kõrvale rajada kaks muruväljakut ja tagumise kunstmuruväljaku ümber ehitada halli, mis lubab harjutada talvetingimustes.»

                    Kanniku sõnul loodab ta riigiga jõuda rahastamise asjus positiivsele kokkuleppele paari nädala jooksul.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Riigi toetust ootav FC Flora on suurtes maksuvõlgades - BNS

                      Riik kaalub Lilleküla jalgpallistaadioni ehituse lõpetamise rahastamist vaatamata sellele, et staadioni haldamist korraldav jalgpalliklubi FC Flora on suur maksuvõlglane.

                      Maksu- ja tolliameti andmeil ulatus FC Flora ehk MTÜ Jalgpalliklubi FCF maksuvõlg koos intressidega aprilli lõpus 14,7 miljoni kroonini. FC Flora on suuruselt Eesti 14. maksuvõlglane.

                      Suurima osa võlast moodustavad füüsilise isiku tulumaks summas ligi 5,6 miljonit ja sotsiaalmaks summas ligi 8,2 miljonit krooni. Sotsiaalmaksuvõla tasumine on ajatatud, tulumaksuvõla on FC Flora kohustatud tasuma 30. juuniks sel aastal.

                      Kuigi mõnemiljonilisi maksuvõlgnevusi oli FC Floral ka varem, tekkis suurem maksuvõlg 2002. aasta septembris, mil maksuamet määras maksuotsusega ligi 7,7 miljonit krooni täiendavaid makseid, rääkis maksuvõlga kommenteerinud maksu- ja tolliameti pressiesindaja Aivar Pau BNSile.

                      Maksuotsuse üle on käimas kohtuvaidlus.

                      Maksuotsuse põhjuseks oli asjaolu, et MTÜ Jalgpalliklubi FCF maksis oma mängijatele tasu madala maksumääraga piirkonnas registreeritud äriühingu FCF Inc-i kaudu ja ei tasunud sellelt tulu- ja sotsiaalmaksu.

                      MTÜ Jalgpalliklubi FCF tegevusest saadav tulu laekus maksuameti andmeil tegelikult FCF Inc-ile. Näiteks FC Flora mängijate müügi eest ei laekunud raha mitte mittetulundusühingule, vaid suures osas FCF Inc-ile.

                      Maksuamet asus toona seisukohale, et formaalselt on olemas küll kaks firmat, kuid tegelikult on tegu sama äriühinguga. FCF Inc ametlikult töötajaid ja tegutsemiskohta Eestis ei olnud.

                      Seega tegutses ühel aadressil ja samade isikute juhtimisel ühel ja samal alal kaks eraldi äriühingut - üks oli Eesti äriühing ja maksukohustuslane, teine offshore ja makse ei maksnud, leidis maksuamet.

                      Riik kaalub Lilleküla jalgpallistaadioni väljaehitamiseks jalgpalliliidule laenu andmist ja kompleksis väikese osaluse ostmist tingimusel, et puuduvast 90 miljonist kroonist leiab jalgpalliliit viiendiku.

                      Lilleküla jalgpallistaadion kuulub ASile FCF Lilleküla Jalgpallistaadion, mille asutaja ja aktsionär on MTÜ jalgpalliklubi FCF.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        öelge nüüd mulle, kus mujal peab üks jalgpalliklubi maksma mängijate müügist teenitust tulumaksu, kuna ma tõesti seda ei tea ning minu pähe ei mahu nii ebaloogiline nõudmine!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Mille poolest on mängijate müügist saadav tulu erinev ükskõik millisest muust tulust ning miks ei peaks selle pealt tulumaksu maksma?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Originally posted by Kaarel


                            Mille poolest on mängijate müügist saadav tulu erinev ükskõik millisest muust tulust ning miks ei peaks selle pealt tulumaksu maksma?
                            Võib-olla olen ma lihtsalt naiivne, aga spordiklubi, MTÜ, ei peaks minu arvates tulumaksu maksma. Mind väga huvitab, kas sellist praktikat mujal ka harrastatakse?

                            Muideks, ETV teeb FC Flora CL eelringi kodumängust otseülekande.
                            ETV suvi on täis suuri otseülekandeid

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Originally posted by ethan
                              ETV suvi on täis suuri otseülekandeid
                              Suvi täis mõnusat telekavaatamist. Peab kangemate prillide tarvis raha hakkama koguma...

                              *vabandust selle teemast möödapaneku osas*

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                FC Flora keskkaitsja Enar Jääger (sünd. 18.11.1984) sõitis laupäeval Jaroslavli Šinnikuga nädalaks ajaks Slovakkiasse treeninglaagrisse. Jaroslavli Šinnik asub Venemaa meistrivõistlustel 13 vooru järel 12. kohal, olles kogunud 3 võitu, 5 viiki ja 5 kaotust.

                                et siis selline tore uudis
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X