320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Originally posted by ugla


    Hamre väravad tulid ikka erilise kobinaga... pallid peaaegu veeresid väravasse Lootuse väravavaht jättis küll
    amatööri mulje , eriti huvitav oli see miks ta ise maast lahti
    ei löönud..
    No ma ei tea kas olen mina loll või sina loll, aga minuarust oli Hamre 1 värav üliilusa eeltöö vili, kus nii kaitse kui väravavaht tõmmati ilusti piimale. Haavistu kohta niipalju, et see löök, mis posti läks, tundus olevat rohkem sööduna Kulikile, kes loomulikult ei viitsinud jalga välja sirutada.
    Jube Tige Kala

    Kommentaar


      #92
      No heakene küll, eks siis mina olen , lihtsalt ma ei näinud midagi ilusat nendes väravates..

      Kommentaar


        #93
        Nii! Ja homme rahvas (!!!) on meil vaja FC Flora aidata Karikavõistlustel poolfinaali, teatavasti tuli kodukamaral alca'l (ehk A Le Coq Arenal) leppida 2:2 viigiga. Ja et floorakad end teist korda üllatada ei laseks tuleks anda ka enda poolt kõik ja kuigi ma ise ei ole just flora fänn, tahaks seda suhteliselt põnevat (ja kui ta selleks ei kujune siis väravaterohkeks floora poolelt) matshi ikkagi vaatama minna.

        Teeksin ka ettepaneku mõndadega koos minna, kes autoga või just jala ei lähe , mäng toimub teatavasti Viimsi staadionil ja sinna saab bussidega 1 ja 1A, mis viivad Meriväljale, mai tea - kas 1A viib lausa Viimsi staadionile ka või?

        Igatahes võiks selgitada kindla bussi, mille peale Coca-Cola Plazalt minna. Kokku leppida tuleb lihstalt bussi väljumiskellaaja järgi. Mis te arvate?

        PS. Pilet peaks olema lastele jms 10.- kuni 20.-
        ...ei garanteeri küll
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #94
          Siiskit sllegus täna koolis, et mul lihstalt ei oleks aega kohtumist vaatama tulla, loodetavasti siiski nii mõnigi otsustas juba minu postituse peale minna ja läheb ka
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #95
            TALLINNA FC LEVADIA* - FC FLORA TALLINN 1:1 (1:1)
            Väravad: 32. Apalinski - 26. pen. Kulik

            Flora karikast väljas . Keegi kohalkäinutest võiks kommenteerida...

            Kommentaar


              #96
              FC Flora versus FC Pärnu Levadia

              [glow tcolor=sinine, fcolor=hall, size=8, strength=4]Oleme oodatud PÄRNU[/glow]
              FC Pärnu Levadia fännid helistasid mulle ja soovisid teada kas oleme valmis söpruskohtumisex mäng ise toimub reedel 26.aprillil Pärnus. Kas oleme söpruskohtumiseks valmis?? ?Igaljuhul mäng toimub abiväljakul ja kestab 2* 20 min.Luban ilmselt neile .et läheme kohale
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #97
                Pärnusse peab küll minema,ise olen nõus oma autoga kolm meest peale võtma.
                Nüüd aga eilsest FCF-i mängust. Flora surus mis jaksas ,kuid teravate löökideni jõuti 3-4 korda. Levadia sai teisel poolajal umbes 5 korda palliga üle keskjoone. Närvis olid kõik nii rahvas ,kui mängijad. FCF hakkas liialt vara rabistama ja palli huupi ette lööma nii kadus ka viimane mängujoonis.
                Tulemust teavad kõik.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #98

                  Reedel 26.aprillil väljub buss Sakala keskuse parklast kell 15.00 suunaga Pärnu kus toimub FC Pärnu Levadia ja FC Flora fännikohtumine ja meistriliiga mäng.
                  Edasi-tagasi bussisõidu hinna saab teada tänase päeva jooksul ja see tuleb tunduvalt odavam kui liinibussiga sõitmine.

                  Kommentaar


                    #99
                    Mitmekohaline buss on?
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      Niipalju veel lisaks infut, et FC FLORA maksab kinni pool bussireisi maksumusest. Arvatavasti tuleb hinnaks 50-60 eeku. Buss pidi kuulu järgi ikka 40 kohaline (või noh midagi sinnakanti) olema nagu suured bussid ikka.
                      Jube Tige Kala

                      Kommentaar


                        Peate vist väga rahul olema (Flora), et Tln Levadiast liigamänguski jagu saite.
                        Ülihõredad!
                        Aaslav-Kaasik

                        Kommentaar


                          Kurat nyyd passi mingi 3 n'a'dalat enne kui Levadiaga m'a'ng tuleb
                          Valetab

                          Kommentaar


                            kl. 19:00 Viljandi linnastaadion

                            VILJANDI JK TULEVIK - FC FLORA TALLINN 2:3 (2:1) LÕPPSEIS

                            Kohtunik: Hannes Kaasik

                            Väravad: 22., 44. Ustritski - 23. Saharov, 89. Kulik, 90.+3 Piiroja

                            10. Tarassenkov ei realiseerinud penaltit

                            Hoiatused: 74. Kristal

                            JK Tulevik: Kütt, J. Sirel, Pärnpuu, Mutle, R. Klavan (82. Vink), Nahk, Lelov, Alonen (89. Tölpus), Jürisson (71. Zahovaiko), Dovydenas, Ustritski.

                            FC Flora: Kaalma, Allas, Piiroja, Saviauk, A. Stepanov (77. Frankel), Kristal, Reim, Tarassenkov, Kulik, Saharov (77. Lindpere), Hamre (65. Larsen).

                            Aiai , tundub et oli karm mäng... Keegi kohalkäinu võiks kenasti kommenteerida.

                            Kommentaar


                              Originally posted by ugla


                              89. Kulik, 90.+3 Piiroja
                              See paneb mõtlema....

                              Kommentaar


                                Viljandile ei ole ette nähtud võita Florat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X