320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Igatahes homme/ülehomme saab kõik selgeks.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      jamh.kui jalgpall ikkagi juvitab ja arenal viitsitakse florat toetamas käia(seda kah harva),siis võiks viitsida ikkagi kadriorgu kah minna.
      püütkem rohkem viitsida ja liigutada.
      ja see pileti hind ei ole kah teab mis kõrge nüüd.
      kui vaadata mis inglismaal toimub siis on seal rahvast puupüsti täis ja seda ka 2 divisionis rääkimata 1 divisionist ja üldse kõigetipust.
      olge fännid ja käituge kui ühed.
      edu.

      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        No publiku teemal ei viitsi küll ammugi jahuda . Ise olin loomulikult kohal ja oli teisigi FCF-a fänne. Janno debüüdiga võib isegi rahule jääda ja seekord oli mäng igatahes parem ,kui Tuleviku vastu. Noori kasutas palju ja üks neist ka õigustas ennast.
        Kuna istusin väiksel tribüünil siis kahjuks ei näinud ,kes seal Flora pingil veel istus.
        Teleintervjuus AK-s igatahes oli Janno sümpaatselt enesekindel ja moingit lolli pläma ei ajanud. Jelle istus tribüünil ja tegi märkmeid.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Tegelikult jäi too kõnealune korraks isegi telepildile uudistes (võimalik klippi sport.etv.ee pealt uuesti kaeda, kes tahab), aga mis siin tühja loba ajada.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Miks ma Jellet kuskil ei näinud?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              aga Flora värav oli küll lahe. tuli meelde Ronaldinho koll Inglismaale...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas 17


                Miks ma Jellet kuskil ei näinud?
                Sest Jelle istus üksinda vastastribüünil rahvast eemal. Lehes isegi kirjutati sellest täna.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Keegi ei tea midagi Flora-Lootus tulemusest.FCFlora.ee sonib midagi mingist 0-0 viigist,aga see ei saa ju ometi tõsi olla

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas promootor


                    Keegi ei tea midagi Flora-Lootus tulemusest.FCFlora.ee sonib midagi mingist 0-0 viigist,aga see ei saa ju ometi tõsi olla
                    see mäng toimub täna.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Ma küll ei tahaks spekuleerida, kuid ühtteist oli täna Flora treeneritepingil märgata. Kivisild Kivisillaks, kuid tema kõrval istus, ning mitmel korral ka juhendas mehi keegi, keda mina polnud varem näinud (ning ma olen ka nägupidi paljude eesti jalgpalliinimestega kursis, mitte ainult ekraanipidi). Seda võin ma ütelda, et tegu polnud absoluutselt Jellega.
                      Karel Voolaid .. hooaja algusest peale Flora abitreener olnud.
                      www.jkpiraaja.ee

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        aga kuda siis mäng oli iseenesest? mängupilt? keegi teab?
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Kas zuma postituse näol oli tegu iroonia kõrgema pilotaažiga või lihtsalt rumalusega, aga igaljuhul olgu see siia selgituseks:

                          18.10.2004 18:00 FC Flora Tallinn - FC Lootus Alutaguse, A. Le Coq Arena
                          www.jalgpall.ee
                          http://www.last.fm/user/lennartk

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Algselt postitas ilms


                            nagu ma ei tunneks Voolaidu ära.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Algselt postitas ethan


                              Algselt postitas ilms


                              nagu ma ei tunneks Voolaidu ära.
                              Äkki ta oli maskeerunud
                              Ma küll kahtlen , et keegi väljastpoolt lastaks treeneripingile sebima kui tal eelnuvalt mingisugust lepingut ei ole. Kandidaate ei tooda ju treeneripingile asjaga tutvuma ja kätt proovima. Kui neil on huvi siis nad ikka jälgivad tegevust tribüünilt. Kui leping käes , siis minnakse platsi äärde.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                alutaguse sai floralt kotid taha.

                                FC FLORA TALLINN - FC LOOTUS ALUTAGUSE 9:0


                                Väravad: 8. Reinumäe, 23. Enver Jääger, 27., 55., 68. Ahjupera, 65., 67., 69., 82. Zahovaiko

                                Hoiatused: 52. Pomazan

                                FC Flora: Kaalma, Bärengrub, Enar Jääger, Post, Sirevicius, Reinumäe, Enver Jääger, Reim (46. Kristal), Ahjupera, Zahovaiko, Saharov (80. Kuresoo).

                                FC Lootus: Starodubtsev, Tarassu, Dobrovolski, Škaleta (24. Iodo), Vigovski, Demidovitš, Golitsõn (80. Petenko), Popov, Tomaševski, Ametov, Pomazan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X