PDA

View Full Version : FC Flora

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

Jeeg
22.03.02, 23:54
22.03.2002, 19:30; A. Le Coq Arena:
FC FLORA TALLINN - FC LEVADIA MAARDU 1:0 (0:0) (15. voor)

¤Kohtunik: Uno Tutk
¤Värav: 48. Larsen
¤Hoiatused: 44. Novikov, 74. Tarassenkov - 44. Tshelnokov
¤FC Flora: Kaalma, Allas, Stepanov, Piiroja, Saviauk, Kristal, Haavistu, Novikov, Kulik, Larsen (68. Lindpere), Tarassenkov (74. Saharov).
¤FC Levadia Maardu: Jaroszevski, Kulikov (82. Bragin), Prins (92. E. Ratnikov), V. Leitan, Tshelnokov, Tatarinov, Hohlov-Simson, Olumets (73. Bohomol), Kalimullin, Shvets, Krõm.

Kommentaar:
No täitsa okei mäng oli Flora poolt vaadatuna, hoolimata libedast ja alla igasugust arvestust olevat muruolukorda näitasid Flora ääremängijad tublisid tehnilisi elemente, üleüldse oli näha tehnikakülje paranemist, sh. ka Kulikul.
Kaitses olid head Piiroja ja Allas, keskväljal Kristal ja Haavistu, Larseni peavärava võib nimetada iluväravaks kui ta Haavistu eeltöö (tsenderduse) ilusti lati alla lükkas. Levadia mäng oli mannetuvõitu, poolvõimalused...

Ott
23.03.02, 12:16
Üldiselt oli mäng tõesti OK, parem oleks võinud ainult ka 1. poolaeg olla. Õnneks löödi kohe teisel poolajal 1:0 ning sellest hetkest karjusime levadia fännid täielikult tervel poolajal üle.
Hmm, Larsen lõi värava ja meie karjusime "Hamre, Hamre..."
sellepärast ta kuidagi imelikuks vist jäigi:D :D :D
Kuliku mäng oli küll väga halb, ise ta ei osanud palli üldse edasi tuua, sittus mõned head võimalused ära, aga jah, eks ta olegi Floras praegu lihtsalt "äralööja"
Hea mäng oli, põnev hooaeg tuleb!

Rohkem kaasaelajaid vaja!!!

Jaak
23.03.02, 12:43
Tähelepanekuid mängust:

1. Väljak oli oodatust palju paremas korras
2. Juhtus mida kartsin - Floral pole meest, kes väravaid suudaks lüüa -ehk Hamre?
3. Levadia on väheke tugevam kui mullu, kuid meistritiitlit sellise mänguga kui eile kindlasti ei saa
4. Levadia fännid on hakanud eesti keelt purssima - positiivne
5. Levadia fännid ropendavad palju - negatiivne
6. Flora fännid - füüsiliselt kohal, aga mehed, mehed Levadia 5 fänni tegid teile küll pika puuga ära. Milles asi?
7. Mark Shvets - ei läinud Florast ikka vist just sõbralikult ära, mees oli ikka totaalselt närvis terve mängu.
8. Parim Floralane - Sass Saharov
9. Parim Levadialane - Vladimir Tshelnokov
10. Igal juhul on tulemas põnevaimad meistrivõistlused kui kunagi varem!!

jots
23.03.02, 13:21
1. Väljak oli oodatust palju paremas korras
2. Juhtus mida kartsin - Floral pole meest, kes väravaid suudaks lüüa -ehk Hamre?
7. Mark Shvets - ei läinud Florast ikka vist just sõbralikult ära, mees oli ikka totaalselt närvis terve mängu.
8. Parim Floralane - Sass Saharov
9. Parim Levadialane - Vladimir Tshelnokov

Krt, kes fännidest võttis selle mõtte, et tegemist oli Hamrega, mina kurat ei teadnud neid norrakaid nägupidi seega arvasin, et platsil on Larsen, kes hooajaeelsetes treeningmängudes paremini esinenud (ja kes tegelt oligi platsil) - aa kui fännid karjuma hakkasid, et Hamre, Hamre siis mõtlesin, et ju eksisin ja kisasin ka - nüüd mark maani - Rootsi Kunn on süüdi, tema kõige kõvemini karjus Hamret.
Muuseas kui panid tähele kuidas Shvets pärast mängu lahkus - kaelakuti Pijpersiga - millegi üle rõõmsalt vesteldes.
Shvets polnud mitte närvis, vaid soovis ennast näidata ja koondisekutset saada.

Ja üldse ma tegin soccerneti portaalis mängu eelvaate - 22 mehest panin 2 levadia mängijat valesti - nii, et lugege seda ja ärge enam sõna võtke :)

Jaak
23.03.02, 13:57
Orginally posted by jots

Muuseas kui panid tähele kuidas Shvets pärast mängu lahkus - kaelakuti Pijpersiga - millegi üle rõõmsalt vesteldes.
Shvets polnud mitte närvis, vaid soovis ennast näidata ja koondisekutset saada.

...suht hästi mängis küll, ei vaidle ja tema lahkumise hetke tõesti ei näinud.

Koondisesse võiks mees igal juhul kuuluda.

INCE
23.03.02, 14:17
Kuna teema on kahes kohas siis teen ühe copypaste ka siia.

Ilm oli vilets ja rahvas pidi kõvasti külmetama.Staadion pole sugugi rohkem valmis kui eelmise aasta lõpus ja sellepärast soovitan kõigile Eesti-Vene mängule minejatele.Soojalt riidesse, veel parem kui ka "liviko soe pesu" seljas on, aga see selleks.
Mäng oli hooajaalgusele ja ilmale vastav.Võib julgelt väita , et Flora oli peaaegu kogu kohtumise jooksul (va viimased 10 minutit) aktiivsem, kontrollis mängu täielikult ja Levadial tegelikult sansid puudusid (esimesel poolajal kohe kindlasti).II poolaeg tegi ka Levadia kaks ohtlikku pealelööki, mis aga Kaalma väga oskuslikult tõrjus/püüdis. Flora avavärav oli väga ilus ja väga tehniliselt teostatud.Kristali tsenderduse tüstis Larsen peaga üle väravavahi otse lati alla, super. Florakatel oli võimalusi teisigi , aga kas puterdas Kulik(suht nõrk mäng) või siis jõudis Sergo jaole, igaljuhul mäng oli mõlemalt poolt väääega rabe. Vahetustega panid mõlemad treenerid 10-sse.Eriti teravdas mängu Borissovi sisse tulek viimasel veerandil ja kohati oli Flora kaitsel päris tegemist, et kord majas hoida. Samas tekitasid Levadia värava all pinget noorukesed Saharov ja Lindpere , kes kombineerisid päris kenasti, aga ei suutnud kumbki seda lõppunkti panna.
Kokkuvõttes oli ilus ja vaadatav mäng .Ka Uno Tutk kohtunikuna ei pannud kirvest.Eriti koomiline oli Tarassenkovile antud kollane kaart, mille mees sai demonstratiivse mänguaja viivitmise/platsilt lahkumise eest.Ma pole näind Tutki varem nii kiirelt jooksmas , kui ta Tarassenkovi enne väljakuserva kätte sai ja kollase ära andis. Väga õige kaart ja samas lollilt/mõttetult teenitud.
Mängu paimad olid 100% Hohlov Simson levadiast ja Kristal Florast.
Lisaks veel juurde , et Levadia kõige kehvem mees oli nr. 11 (?), kelleloli 4(???) korda täpselt sama võimalus lüüa 16 kastilt värav, aga tema hakkas vedama ja tegi iga paari meetri tagant pette ja siis söötis tagasi keskele.Minu eees olnud levaadia poolehoidjad olid vihast kõngema , kui vend oma järjekordset triblingut alustas.Igal juhul arvan , et neljast ühe oleks ta raudselt sisse löönud , kuna Kaalmal oli seda liikumist suht keeruline jälgida.
Mis puutub flora fännide hamre röökimisse , siis jäin ka ise kahtlema, kumb neist trollidest siis ikka see nr.10 on. Oli vist ike Larsen.:)

PS. Soovin ka kõikidele soccernetlastele head alanud jalgpallihooaega!

-----------------------------
Lord Of The Players -Marco Van Basten -

Jeeg
23.03.02, 15:24
Jaak, eksid.
Levadia fännid ei teinud meile üldse ära, ammugi siis pika puuga... :oih:

INCE
23.03.02, 15:30
Orginally posted by yeg

Jaak, eksid.

Peldikupaberi- ja kassatšeki rullide väljakule loopimises tegid igatahes :)
Huvitav kas keegi mängu filmis ka???:lahe:

thierry
23.03.02, 21:27
See mäng läks ju küll suht täbarasti, kui peale Larseni väravat hakati Hamre nime skandeerime:( . Seetõttu võiks mängijatel nimed selja peal olla. Muidugi Pijpers on pealtvaatajatele asja väga raskeks teinud- mitte igal mängijal pole oma number, vaid enne mängu jagataks numbreid vastavalt positsioonile väljakul. Niisiis!!! Võiks teha nagu meie armsad põhjanaabrid (vähemalt saalihokis(bändis)), et nimes saab sejale kinnitada krõpsu või muu sellisega. Pealtvaatajatele teeks see olukorra ju tunduvalt lihtsamaks, kas pole?!!:õnnelik:

Ott
23.03.02, 22:49
Kahju jah, et rikkal klubil pole särgil nimesid...see selleks, aga kas ka särgi numbreid vahetatakse?

Devil
23.03.02, 22:53
yeah yeah yeah
ma olen happy et flora võitis ja hea et tasavägine mäng oli...
tunnen kaasa fännidele, kes seal kylmetusid aga jah dublid olete gooooooo Flora ja teised :P

maailmakunn
24.03.02, 00:46
To Ott.
Särginumbrid on FCF-is nagu koondiselgi vastavuses mängupositsioonidega, niiet kellegil oma kindlat numbrit ei ole.

jots
24.03.02, 05:54
Kristali tsenderduse tüstis Larsen peaga üle väravavahi otse lati alla, super. Florakatel oli võimalusi teisigi , aga kas puterdas Kulik(suht nõrk mäng) või siis jõudis Sergo jaole, igaljuhul mäng oli mõlemalt poolt väääega rabe. Vahetustega panid mõlemad treenerid 10-sse.Eriti teravdas mängu Borissovi sisse tulek viimasel veerandil ja kohati oli Flora kaitsel päris tegemist, et kord majas hoida.
Tähendab lugesid mu eelmist postitust - kui asja eriti ei jaga siis pole mõtet rääkida. Muidu kõik normaalne ainult Borisssov ei mängi Levadias.

Ja värav oli tingitud poolaka rämedast eksimusest.

Ja natuke imelik on nimetada mängu rabedaks, kui 75% esimeset poolajast hoidis Flora palli ja ehitas mängu lühikese sööduga üles.

Krt, ma üldse ei saa paljudest tegelastest aru, kas te vaatasite mängu või onaneerisite?

nwa
24.03.02, 08:24
jube asialik. auh:punastama :punastama :punastama

Jeeg
24.03.02, 11:31
Hmm, Jots - võta vähe rahulikumalt, SOccernet on sõbralike inimeste koht.

Keegi ju isiklikku midagi öelnud ei ole ja kui ka nende teadmised on sinu omade kõrval kääbused, siis las olla ja sina järgi seda vanasõna, mis räägib laitmisväärt asjade puhul aitamisest, ühesõnaga: olgem rahulik! ;)

INCE
24.03.02, 13:18
Orginally posted by jots

Tähendab lugesid mu eelmist postitust - kui asja eriti ei jaga siis pole mõtet rääkida. Muidu kõik normaalne ainult Borisssov ei mängi Levadias.

Ja värav oli tingitud poolaka rämedast eksimusest.

Ja natuke imelik on nimetada mängu rabedaks, kui 75% esimeset poolajast hoidis Flora palli ja ehitas mängu lühikese sööduga üles.

Krt, ma üldse ei saa paljudest tegelastest aru, kas te vaatasite mängu või onaneerisite?

Tundub , et sina jots jagad siin foorumis ainukesena asja.Jaga siis seda ka teistega.See, et ma parandasin Borissovi Braginiks tulenes sellest, et ma ei ajanud näpuga kavalehel numbreid ja nimesid kokku, samuti pole ma just eriti suur Levadia fänn, et mehi nägupidi tunda.Sorry.

Ma ei istunud küll selle värava taga kuhu Larsen kolli lõi ja ei saa sulle 100% väita , et väravavaht ei eksinud.Küll aga nägin täpselt , et pealöök mille Larsen (mitte Hamre , nagu sina arvasid) oli soorituselt SUPER. Kui Jaroszevski oleks ka väravajoonel seisnud , ka siis oleks seda palli olnud väga raske päästa, sest löök oli täpselt lati alla.

No sinu palju kiidetud lühikese sööduga mängu ülesehitust ei paistnud küll mitte kusagilt (vähemalt esimesel poolajal).Küll aga hiilgasid regulaarsete valesöötudega küll Saviauk küll Allas ja eriti Tarassenkov.
Rõõmu valmistas see , et Tibu pani vaid ühe kirve (st. lõi palli tribüünile) ja tegelikult oli tema see , kes Flora viigist (võibolla isegi kaotusest päästis).Erinevalt sinust nägin omakorda neid situatsioone juba väga lähedalt.

Onaneerimise kohapealt jätan sulle vabad käed.:)

ROOTSI KUNN
24.03.02, 13:24
Nii,paistab et panin pasa maha selle Hamrega. Võtan omaks,et ajasin nad segi. Eks tuleb järgmine kord vist Larsenilt vabandust paluda või välja teha.:P
Aga nüüd mängust ja publikust rääkides siis ei karjunud Levadia omad meid üle ühtegi. Nimelt on statal nii võrd hea akustika ,et isegi 2-3 inimese kisa kostab hästi ,kui ise vait olla. Kui meie ikka häält tegime siis polnud kedagi kuulda
seda ütles mulle inimene ,kes ise külje peal istus.
Väga sita ilma kohta oli meid suht palju ja Levadiaid vähe,
kokku publikut parajalt.
Mäng oli heatasemelineega ma siin spetsialistidega analüüsis
võistlema ei hakka,kuid Jots on mängu olemust üpris hästi kirjeldanud.
FC-i mängus oli ikka uut kvaliteeti palju. Ka Levadia oli tugevam,kui eelmine aasta. Ja arvestage ,et hooaeg pole veel õieti alanudki ning mäng siiski mõlemalt poolt üsna ettevaatlik.
Kokkuvõttes oli FCF-ülekaal siiski suurem ,kui seda oli mängu tulemus. Mängijad: Haavistu kõva areng on näha,
Kulik oli esialgu rabe ,kuid olen kindel ,et varsti läheb pauk lahti:D ,Kristal väga hea,Lindpere hea. Natuke justkui eksi
Raio liiga palju ,kuid tema puhul võib andeks anda ,pole ta ju talv läbi õieti trennigi teinud. Meeskond kokkuvõttes
hinne 4- . Prandamisruumi peab jätma.:)

Ultras
24.03.02, 18:35
Kes tahab, voib vaadata pildid:
http://www.hot.ee/roxegphotos/soccer/sector2.jpg
http://www.hot.ee/roxegphotos/soccer/tors.jpg
http://www.hot.ee/roxegphotos/soccer/sector.jpg
http://www.hot.ee/maarduultras/photo/flora/sector.jpg

(c) www.hot.ee/maarduultras/

jots
24.03.02, 19:32
Jättes nüüd vahelduseks eneserahuldamise teema - ja tulles mängu juurde tagasi - siis mina ootasin Levadia meekonnalt küll ilusamat mängu tegelikult.

Teen ühe ennustuse, kui vanurid Krõm, Olumets, Bragin jt. jätkavad sama moodi mängimist, siis Pasi peab platsi puhtaks lööma ja noored mehed mängima panema - täpselt samamoodi nagu tegi Teitur Floraga oma viimasel ametisoleku aastal.

Kusjuures yeg - ma sinu soovitatud vanasõna kohaselt talitangi.

Tegelikult on teravad edasiviiv jõud. Ja ma arvan, et tänu minu postitustele tead nüüd INCE väga täpselt, kus mängib Bragin ja kus mängib Borissov.

Oma vabanduseks võin veel öelda, et vaadake mis kell ma oma eelmise postituse tegin.

Wuppi
24.03.02, 19:34
Hooaja esimene mäng oli tõesti hea heinamaal, kuid Flora miinuseks võib öelda, et kaitse äärtelt pisut lonkas, kuid mitte hullult. Aga ärge unustage, et esimene Flora vahetus Lindbere sisse tulek tõstis Flora rünnakuid veelgi, seda enam andis ta ka häid sööte ette. Teine vahetuski polnud halb, kui saabus Saharov. Stepanovil oli aga huvitav müts peas esimesel poolajal (side vigastuse tõttu). Mina annan Rootsi Kunnile andeks selle väikese eksimuse kohta, sest hüüdsin sama moodi valesti ning staadionil ei jõudnud õieti näha seda nägu, kes palli saatis väravasse. Pealegi see oli ju kõigest hooaja esimene kohtumine mida te veel ootate.
Särgi numbrite kohta niipalju, kui et, kes mäletab siis oli nii mõnelgi mängijal eelmine hooaeg samad numbrid. Põhimängijate numbrid on samad ainult väiksed positsioonide koha muumised seal tekkisid. Ja üllatav uus särgi värv kujundusega, parem kui lihtsalt valge. Kuigi Levadial oleks pidanud olema valge seljas või on Flora põhi värv muudetud valgeks, see on küsimus.

INCE
24.03.02, 19:46
Orginally posted by jots

Jättes nüüd vahelduseks eneserahuldamise teema - ja tulles mängu juurde tagasi - siis mina ootasin Levadia meekonnalt küll ilusamat mängu tegelikult.

Teen ühe ennustuse, kui vanurid Krõm, Olumets, Bragin jt. jätkavad sama moodi mängimist, siis Pasi peab platsi puhtaks lööma ja noored mehed mängima panema - täpselt samamoodi nagu tegi Teitur Floraga oma viimasel ametisoleku aastal.

Kusjuures yeg - ma sinu soovitatud vanasõna kohaselt talitangi.

Tegelikult on teravad edasiviiv jõud. Ja ma arvan, et tänu minu postitustele tead nüüd INCE väga täpselt, kus mängib Bragin ja kus mängib Borissov.

Oma vabanduseks võin veel öelda, et vaadake mis kell ma oma eelmise postituse tegin.

OK! Klaar.Mis puutub minu postitusse, siis panin kirja tõesti omapoolsed mänguemotsioonid ja kui sulle jots tundub, et mõned mõtted olid nagu sinu peast võetud, siis on mul ainult hea meel , et me mõnedest asjadest ühtemoodi aru saame.Peace!
Mis puutub vanurite mängu ,siis minu meelest ei mänginud Krõm ja Olumets sugugi kehvemalt kui kogu Levadia.Lihtsalt Flora ei lasknud neil vabalt tegutseda ja Krõm oli Saviaugu ja Piiroja vastu püsti hädas (siit ka võis mulje jääda kui erilisest käpardlikkusest).
Tegelikult olen nõus (Bragini kohta ei oska öelda), et Pasi peaks platsi puhtaks lööma ja uut verd sisse tooma, iseasi kas see hr.Levada plaanidega kokku langeb(ja keda siis ikkagi nimetada uueks vereks).Pole tänavu ju(erinevalt möödunud hooajast) võimalik teha kõiksuguseid vangerdusi Pärnust Maardusse ja tagasi.:) :lahe:

jots
24.03.02, 19:48
Särgi numbrite kohta niipalju, kui et, kes mäletab siis oli nii mõnelgi mängijal eelmine hooaeg samad numbrid. Põhimängijate numbrid on samad ainult väiksed positsioonide koha muumised seal tekkisid.
Jagan jälle teadmisi, kes veel tähele pole pannud, siis Floras (ja ka koondises) pole mängijatel kindlaid number, 11 platsile minejat panevad selga särgid 1-11 ja kõik
kaitseliin paremalt vasakule 2,3,4,5
poolkaitsjad 6,8,10
ääreründajad 7 ja 11
keskmine ründaja 9

ja see, et näiteks allase number võrreldes eelmise hooaja muutunud pole on tingitud sellest, et ta mängib endiselt paremat äärekaitsjat ehk siis 2.

Muuseas päris paljud võistkonnad ja eriti koondised kasutavad seda süsteemi.

Wuppi
24.03.02, 19:58
Orginally posted by jots
Jagan jälle teadmisi, kes veel tähele pole pannud, siis Floras (ja ka koondises) pole mängijatel kindlaid number, 11 platsile minejat panevad selga särgid 1-11 ja kõik
kaitseliin paremalt vasakule 2,3,4,5
poolkaitsjad 6,8,10
ääreründajad 7 ja 11
keskmine ründaja 9

ja see, et näiteks allase number võrreldes eelmise hooaja muutunud pole on tingitud sellest, et ta mängib endiselt paremat äärekaitsjat ehk siis 2.

Muuseas päris paljud võistkonnad ja eriti koondised kasutavad seda süsteemi.

Jah, sul on õigus ning ma sain juba eelmistest tekstidest päris hästi aru, mida sa sellega öelda tahtsid. Ma tean seda väga hästi ka ise kui Kulik või mõni teine mängija mängis eelmine hooaeg sama koha peal, kus praegugi, siis jääb talle selga sama numbriga särk. Sellegi poolest võiks Arno anda igale mängijale oma kindla numbri ja asi klaar ning meie (fännid või muidu jalgpalli huvilised) ei pea mõtlema oma peasopidest, kes parasjagu platsil on ja teha kiirelt omad märkmed ära, kellel on vaja.

jots
24.03.02, 20:09
Aga mõtle teistpidi, kui igal positsioonil on number, siis hea mängu jälgida - nr. 5 trügib vastase trahvikasti - tohho tonti mida vasakkaitsja seal teeb?!

Ühesõnaga mäng paremini jälgitav (ja seda ennekõike treenerile). Mängijatelegi parem seletada, et nr 9 peab palli kätte saama ja seda hoidma mitte aga, et see esimene ründaja, teate küll, see mida meil Kulik mängib, peab palli kätte saama ja seda hoidma.

mängur
24.03.02, 21:17
Kuigi Levadial oleks pidanud olema valge seljas või on Flora põhi värv muudetud valgeks, see on küsimus.

-----------------------------

Kui meeskondadel on sarnaste värvidega särgid, siis kodumeeskond peab kasutama teist särki. Kuna FCF mängis kodus, siis oligi nende kohustus kasutada teist vormi (mitte rohelist).

Kosk
25.03.02, 18:17
Orginally posted by INCE

Orginally posted by yeg

Jaak, eksid.

Peldikupaberi- ja kassatšeki rullide väljakule loopimises tegid igatahes :)
Huvitav kas keegi mängu filmis ka???:lahe:

Oleks meie tribüünilt midagi lennanud, oleks ca 10 venda kohe vangis olnud.

borat
26.03.02, 11:51
Orginally posted by maailmakunn

Särginumbrid on FCF-is nagu koondiselgi vastavuses mängupositsioonidega, niiet kellegil oma kindlat numbrit ei ole.

Nii et nr. 5 (Saviauk) on siis keskkaitsja, onju?

gaskoff
26.03.02, 12:34
nr 5 on vasakkaitse

------1-------
2---3---4----5
--6--10--8---
7-----------11
------9-------

peaks vist olema midagi taolist

gaskoff
üldse mitte strateegiaspets

eston maravilha
26.03.02, 14:31
------1-------
2---4---5----3
--6--10--8---
7-----------11
------9-------

ma ei tea muidugi kuidas floras asjad käivad aga laias maailmas on nii et nr 5 on keskaitse tavaliselt

tavaline 442 oleks selline

-------1-------
2---4---5----3
7---6---10---8
---9-----11---

Jaak
26.03.02, 14:39
ma ei tea muidugi kuidas floras asjad käivad aga laias maailmas on nii et nr 5 on keskaitse tavaliselt

tavaline 442 oleks selline

-------1-------
2---4---5----3
7---6---10---8
---9-----11---

Flora mängib 4-3-3 selles ongi erinevus

thierry
26.03.02, 16:54
Igal pool Euroopas, kus on numbrid pandud kohtade järgi, kasutatakse seda süsteemi mille on välja käinud härra gaskoff. Neid kahe viimase postitaja variante kasutati "ennemuistsetel aegadel"

eston maravilha
26.03.02, 19:36
mis kuradi ennemuistsetel aegadel. vaata natuke kuidas on inglismaal numbrid välja jaotatud

ja asi mida kasutati ennemuistseltel aegadel on numbrite jagamine positsioonide järgi. et tänapäeval selle peale tulla nagu floras tehtud peab ikka eriline piider olema. aga noh kui nike rohkem särke kui 16 ei anna siis pole midagi teha

Jaan
26.03.02, 19:47
Lapsed, asi on niimoodi:
-----------1-----------
2------5------6-----3
------------------------
7------4------8-----11
------------------------
--------9-----10-------

Ainuke aga on siin see, et 6 ja 4 on sageli vahetuses. Algselt on 4 olnud keskkaitsja, aga Inglismaal on kujunenud see kaitsva pooliku numbriks.

Väga palju sôltub konkreetse maa jalgpalliajaloost ja kuidas algne mängijate paigutus on arenenud. Näiteks argentiinlastel on nr. 5 tagumine keskpoolkaitse.

jots
26.03.02, 20:36
Gaskoffil õigus, mujal maailmas võivad nad kasutada millist süsteemi tahes, kuid Flora ja koondise puhul

(väike modifikatsioon - 10 mängib 6,8 eespool)

------1-------
2---3---4----5
--6-------8---
------10-----
7-----------11
------9-------

ehk siis numbrid hakkavad liikuma vasakult paremale.

Ott
26.03.02, 21:26
Nii, esmaspäeval siis jällegi flora kodumäng:

Esmaspäev, 1. aprill
kl. 19.30 FC Flora Tallinn – JK Trans Narva, A. Le Coq Arena.

Ise arvan, et Floral tuleb Narvaga raske mäng nagu ka mängud Narvaga eelimisel aastal. Loodan, et rahvast tuleb ikka sama palju kui eelmine kord (või rohkemgi, kuna ilm oli halb) ning kaasa tuleb jällegi elada sama innukalt, mis siis, et me enam Levadiaga ei mängi, ergutama peab igal matshil!!!
Loodan, et kõik tunevad seekord Larseni ära.:oih: :)
Muideks ka seda, et Narva eest mängib esmaspäeval võibolla noor T.Kink, kes tegi lepingu, mille alusel käib narva mängudel kuid trenni võib teha Tallinnas ehk siis ikka Real Tallinnaga.

...aga Trans saab pähe ja Flora võitleb VÕIDUNI!!!

thierry
26.03.02, 22:11
No ok-ok....Inglismaal on võibolla tõesti nii, aga Hollandis(meie peatreener on ju pärit sealt) mängivad küll 100% võistkondi sama numbrite asetusega nagu Eesti koondis. Tegelikult oleks ju muidugi tore kui igal mängijal oleks oma number,aga.....

ROOTSI KUNN
26.03.02, 23:11
1apr. kohale tuleb minna igal juhul. Mäng saab olema ,kardan et FCFsuure ülekaalu tähe all. Kuid Narva on alati olnud võitleja ja lõpuni kusjuures. Eks näis ,mis saab.
Ja Larseni tunnen nüüd unepealt kurat ära.:P

willane
29.03.02, 20:43
Orginally posted by Ott

Muideks ka seda, et Narva eest mängib esmaspäeval võibolla noor T.Kink, kes tegi lepingu, mille alusel käib narva mängudel kuid trenni võib teha Tallinnas ehk siis ikka Real Tallinnaga.

...aga Trans saab pähe ja Flora võitleb VÕIDUNI!!!

huvitav leping ... kuidas ta kavatseb siis Transi mängu sulada? Tallinnast? interneti teel?
Ott, on tal mitteamtöörmängija leping ka?

Ott
29.03.02, 22:28
Muidu mängib ta Real Tallinnas. Endale on teda kutsunud fc flora ning teised meistrilliga kõvemad klubid, mis ta peab seal 4. 3. liigas siis passima või?
Sellise lepingu tegi ta kuna ta ei taha Narva Transi pärast sel aastal kooli pooleli jätta ning kui ta suvel välismaale ei lähe siis loodab ta Transiga suvel euromängus silma hakata.
Parem selline leping kui istuda sellise 3. liigas sellisel noorel ja heal mängijal.
Treeningmängul kolmapäeval kuressaare vastu lõi ta 3 väravat, nägid mängu, nägis sa, et ta pole sinna kuidagi sisse sulanud?
Talle tehti eraldi selline leping kuna ta on nii HEA!
Olen üsna kindel, et ta pääseb esmaspäeval Flora vastu väljakule, kuid ma ei usu, et ta väravat lööb, kuna Floral on väga-väga hea kaitse.

Ärme nüüd edaspidi siin eriti teemast mööda lähme, tegemist ju FC Flora kohtumistega!;)

mängur
29.03.02, 23:01
Natuke veel teemast mööda:

Tal ei ole lepingut Narvaga. Iseasi palju ta sealt tegelikult saab. Olgem ausad saab KÜLL.

thierry
30.03.02, 00:13
See et ta kuressaarele mingis hooajaeelses mängus kus Kurel mitmed põhimängijad puudusid- 3 väravat lõi ei tee tast nüüd kohe kindlasti mingit tegijat. Näitamise koht on Flora vastu meistrivõistluste mängus, aga ei usu et ta seal millegi erilisega hakkama saab- aga võibolla pean hiljem oma sõnu sööma.:õnnelik:

INCE
30.03.02, 00:56
Kui vana (noor) see Kink siis ikkagi on ja miks teda koondise nimekirjas pole kui ta NII hea on???

Jaan
30.03.02, 01:23
Kink on 16. Minu teada on teda Floras proovitud kyll, aga vennal pidi staarihaigus olema. Ja olles teda siseturniiril ninud, siis ega see arvamus v2ga vale olegi.

Chazlor
30.03.02, 02:29
:kaval:
Tarmo Kink

See on üks huvitav kuju. Mängib mees tõesti väga väga hästi, nagu juba mitu aastat on näha olnud. Temal selle aastased esitused (küll saalis) olid muljetavaldavad. Usun, et Trans sai endale väga kõva mängja juurde, kuid vahest ei löö tema täht veel see aasta särama. Noor ikke veel.
Suhtumine : See on teine teema. Kui sind õpetab hr. Aivar Tiidus (pea et vist isa eest), siis midagi head sealt loota pole. Kuid kui võrrelda tema suhtumist mängu selle aasta lõpu turniiril ja eelmise aasta omal (millele järgnes mehel üpris pikk võistlukeeld) - on see kindlasti paranenud. Loodetavasti võtab mõistuse pähe ja tulevikus meie koondisele väärt lisa.

maailmakunn
01.04.02, 23:35
Nu nii,
Vaatasin just, et FC Flora hävis Narva Transile 1:6.
Kes käis mängul, äkki oskate öelda, mis toimus???
Seis on küll :D :D :D :D :D

Virtuoso
01.04.02, 23:53
Palju on süüdistatud Flora 1.aprilli nalja ning siis otsustati vist, et võiks ühe sellise tõsisema praktilise nalja korraldada. Minu vajus küll suu lahti. Ma arvan, et see on selle hooaja üllatustulemus nr1.

shepard
02.04.02, 00:21
mis toimus... noh Flora ründas ja Narva lõi vasturünnakutest väravaid. Paistab et Florale sobib mäng tugevamate vastastega rohkem, kui saab ise kaitses olla ja siis vasturünnakutele mängida. Ise rünnakul olles unustatakse kaitse ikka täiega ära, eriti kui Piiroja kaitsest ründajatele appi läks. Hea mulje jätsid Narva poolt Kink ja Gruznov. Kink'il on tehnika ja pallitunnetus väga hea, ka väravasoont paistab olevat ning vasaku löök on väga tugev. Mängu parim värav oligi minu arvates Kink'i löök paremalt trahvikasti äärest vasaku jalaga otse lati alla. Gruznov - lööb alati oma kohad ära, kui võimalus antakse. Tundub, et Floral on täpselt samatüübiline mängija puudu - rünnatakse küll, aga pole meest, kes ära lööks.
Aga ülikõva 1. aprilli tulemus ;) Ei usuks, kui poleks näinud...

gnat
02.04.02, 00:28
tõesti paneb imestama et:
1. flora kaotas
2. lasti sisse 6 väravat
ja see on minumeelest walus hooaja algus
a see kindlasti õpetab ka florat et kaitse ei tohi longata.....

Kosk
02.04.02, 10:31
Orginally posted by ROOTSI KUNN

1apr. kohale tuleb minna igal juhul. Mäng saab olema ,kardan et FCFsuure ülekaalu tähe all. Kuid Narva on alati olnud võitleja ja lõpuni kusjuures. Eks näis ,mis saab.
Ja Larseni tunnen nüüd unepealt kurat ära.:P

Flora seekorde ülekaal mängus osutus küll oma võrgust võtmisele :P

Rainman
03.04.02, 13:39
Originally posted by Ott

Olen üsna kindel, et ta pääseb esmaspäeval Flora vastu väljakule, kuid ma ei usu, et ta väravat lööb, kuna Floral on väga-väga hea kaitse.

Päris hea nali :õlu:

Ott
03.04.02, 17:36
Originally posted by Rainman
Päris hea nali :õlu:

Njah, ei oodanud floralt sellist aprillinalja...
:oih:
Igatahes hea, et Tarmo värava lõi, ja veel ilusa!!!

Wuppi
04.04.02, 13:15
Jah esmaspäevane mäng oli küll üle kõigi ootuste.
Aga heagi, et Piiroja lõi värava. Esimene poolaeg meeldis mulle isiklikult isegi rohkem (seisu poolest). Teisel poolajal praktiliselt iga Narva rünnak osutus väravaks. See oli huvitav, kuidas Kunn ütles mängu jooksuliga natukese aja tagant, mis seis tuleb ja niiga juhtus. Mina ühel momendil hüütsin "Klaariks", kuid seepeale tuli Narvalt 5 värav.
Eriti nagu midagi ei oska öelda, kui et nad oleks võinud täpsemalt üritada ja joosta end ikka õige koha peale. Mitte et ühelt äärelt tuleb sööt Haavistule aga ta jookseb hoopis seljataha kuna oli tulnud liiga lähedale väravale. Ja selle tulemusena kogu rünnak luhtus, selliseid üritusi oli mitmeid.
Vaatame ja ootame, et uus mäng toob parema tulemuse, seda eriti seetõttu, et mängidakse ju Tallinna Levadia vastu ja sedagi Flora treening väljakul.

FC K2K
04.04.02, 18:27
Nii poisid. Palun käige oma arvamused-ennustused homse Flora-Tln. Levadia mängu kohta lauale. Ise pakuksin nüüd kõva sauna Levadiale. Tõenäoliselt on Arno oma poisid peale esmaspäeva korralikult käsile võtnud ja nüüd võetakse lähimad kolm-neli liigamängu ülima tõsidusega. Pakuksin FCF-i 5-0 võitu. Väravad Kulikx2, Larsen, Saharov ja keegi veel.

Ott
05.04.02, 02:38
Arvan ka ise, et Flora võidab homme suurelt. Peaksid vähemalt võitma enda ja fännide huvides, halba tulemust küll enam ei tahaks...

eks homme näeb

FC K2K
06.04.02, 16:24
Taipohh kehvalt jälle!!!

ROOTSI KUNN
06.04.02, 17:21
Olime siis väikse seltskonnaga vaatamas seda Levadia ja
FCF-i mängu. Enamus rahvast oli Wismaris nagu arvata võiski. FCF- surus kõvasti ,kuid jälle sama probleem ,mis mängus Narva vasty, pole viimistlust. Momente oli kuhjaga ,kuid keegi ei saanud korralikult löögile. Vastane oli muidugi ka enamus aega 10 mehega kaitses. Mängu lõpptulemus oleks 3-1 pidanud olema ,kuid kohtunik Lattik jättis millegi pärast ühe värava lugemata, mis Levadia kaitsja jalast sisse läks. Ning FCF-i värava võib puhtalt Tibu kontole
kanda sest kukkus mees palliga oma väravasse. Tibu on minu meelest praegu täielikus alavormis ning ebakindel.
Esimest korda mängis siis Ray Frankel ning minu meelest tegi väga korraliku partii kuid mees vajab veel meeskonda sissesulamist.

Troonik
07.04.02, 03:22
Järgmine FCF liigamäng 13. aprillil TVMK Tallinn - FC Flora Tallinn. Flora peab ennast kokku võtma. Kui ollakse hädas Narva Transi ja Tallinna Levadiaga, siis midagi head TVMK vastu muidu loota pole... Tõotab tulla kõva lahing! Loodan, et FCF saab oma "mõõnast" üle ja võidab...

FC K2K
08.04.02, 16:11
Pidi olema üks kõva luuserdaja. Mees pidi trennis hullult viilima ja näiteks laagris kus Flora käis (Turkmeenistan oli vist) oli mees esimesel päeval jalavigastuse saanud ja ülejäänud kaks nädalat oli vend lihtsalt teeselnud, et oi kui valus ja paha ning trenni teha ei saa. Kahju küll kui temasuguse klassiga mängumees niimoodi viilib ja tundub, et mees suhtub Eestisse ükskõikselt. Vaid ooteaeg siinolemine kuni pääseb kuhugi tõelisse liigasse mängima. Muidugi on see tõsi ka aga siiski võiks ta ennast vormis hoida ja kohalikule publikule natukenegi rõõmu teha.

Rain
08.04.02, 16:44
Originally posted by ROOTSI KUNN
Esimest korda mängis siis Ray Frankel ning minu meelest tegi väga korraliku partii kuid mees vajab veel meeskonda sissesulamist.
No ma ei tea. Mina nägin sellest kohtumisest küll vaid esimest poolaega (õhutemperatuur ja tuulepoiss olid üle taluvuspiiri), kuid seltsimees frankelit ei eristanud flora hallist massist peale nahavärvi miski. Levadialastel polnud tema ülemängimisega probleeme, poisi söödutäpsus oli praagipoolne, peamäng kehvapoolne. Oli selgelt aistitav, et ta pole südamega mängu juures.
Ok, siin võib olla tõesti mitu põhjust:
1) Nagu ütles ka treener- rayd kammitses ülepüüdlikkus vms. Kuid kordan, minu vaatevinklist polnud sellest püüdlikkusest, veel vähem ülepüüdlikkusest küll mingit märki.
2) Ray pole tolle kunstmuruga lihtsalt harjunud. Oleme ausad, murul ja kunstmurul mängimisel on ikka 2 vahet sees, need on peaaegu et kaks erinevat spordiala.
3) jne.

Võib-olla olen tema vastu liiga karm, nägin ju ainult ühte poolaega. Ning selles olen kindel, et murule pääsedes saab ta oma tehnikat ja värki paremini esile tuua. Igaljuhul loodan siiralt, et ta ennast lähitulevikus tõestab.

thierry
08.04.02, 19:11
laagris kus Flora käis (Turkmeenistan oli vist)

Flora oli laagris Itaalias ja seal samas sai ka Frankiln vigastada.

FC K2K
08.04.02, 20:40
Õigus tõesti. Flora oli laagris Itaalias. Vabandan oma eksimuse pärast.

ROOTSI KUNN
09.04.02, 14:49
Täna siis karikamäng,kus sama Tallinna Levadia jälle vastas
vaatame ,mida FCF ja võibolla ka Ray(kui platsile pääseb)
suudavad. Oleks juba aeg näidata tõeliseid oskusi.

willane
10.04.02, 00:35
pooajaks 0-2!!!!! kas vastu õhtut on mõtted juba mujal või ei leia hämaras motivatsiooni üles?

ugla
10.04.02, 02:13
Nojah lõppseis 2:2 õnneks... Esimene poolaeg täielik
õudusunenägu... Teisel läks mäng juba käima, aga ikkagi
palju häid võimalusi jäeti realiseerimata.. Ja muidugi see
kiirustades mööda löödud pennal.... :deemon:

nwa
10.04.02, 09:17
Elagu Eesti vuti lipulaev
minu meelest on naad rohkem turistid:myts2: :myts2: ja kounid:myts3: :myts5:
no Levadia tallinnast peaks jagu saama iga kell

Rainman
10.04.02, 14:30
Kaalma, Stepanov, Reim, Allas, Novikov ei mänginud. Tundub, et Taavi Rähn sai jälle mingi prohmakaga hakkama :oih:

ROOTSI KUNN
10.04.02, 14:52
Meistriliigas ei ole enam sisuliselt ühtegi meeskonda ,kellele võib nulli enne mängu kirja panna.
Tehke endale see selgeks ükskord. Pean silmas paari eelkirjutajat. Paar ,kolm aastat tagasi oli jah tõesti nii.
Samas ei näe mina FCF mängus esialgu põhjust paanikaks .
Terve hooaeg on võimatu vormis olla ,olgu see siis Flora või
kes iganes. Pink on pikk,mängijaid palju ja kõik tugevad tundub hoopis et klubi hakkab tasapisi vormi jõudma. Minu mäletamist mööda ei ole FCF kunagi varakevadel hiilgemängu mänginud ja ka Arno rahulikkus tõestab mu sõnu ,et vormi tipp on planeeritud suvepoole ,kui meistrite liiga mängud algavad. Taavi Rähnilt jälle ebaõnnestunud tagasisööt ,kuigi kogu ülejäänud mängu mängis mees hästi.
Pigem oli see Kisseljovi ja Rähni ühine viga sest väravavaht oleks pidanud varem välja jooksma.
Igal juhul olen eilse tulemusega kokkuvõttes rahul kõik liigub õiges suunas.KÕIK ON BRO, NAGU ÜTLEVAD ROOTSLASED

ugla
10.04.02, 16:43
Ega suurt kobisemist ei olegi , tore et meeskondade tase ühtlustub. Lihtsalt sai Frankelile ja norralastele (pennal ikkagi) liialt suuri lootusi pandud... Aga noh eks aeg näitab ,
mängitud ju 4 mängu alles.

13
10.04.02, 17:03

Meistriliigas ei ole enam sisuliselt ühtegi meeskonda ,kellele võib nulli enne mängu kirja panna.
Tehke endale see selgeks ükskord. Pean silmas paari eelkirjutajat. Paar ,kolm aastat tagasi oli jah tõesti nii.
Samas ei näe mina FCF mängus esialgu põhjust paanikaks .
Terve hooaeg on võimatu vormis olla ,olgu see siis Flora või
kes iganes. Pink on pikk,mängijaid palju ja kõik tugevad tundub hoopis et klubi hakkab tasapisi vormi jõudma. Minu mäletamist mööda ei ole FCF kunagi varakevadel hiilgemängu mänginud ja ka Arno rahulikkus tõestab mu sõnu ,et vormi tipp on planeeritud suvepoole ,kui meistrite liiga mängud algavad. Taavi Rähnilt jälle ebaõnnestunud tagasisööt ,kuigi kogu ülejäänud mängu mängis mees hästi.
Pigem oli see Kisseljovi ja Rähni ühine viga sest väravavaht oleks pidanud varem välja jooksma.
Igal juhul olen eilse tulemusega kokkuvõttes rahul kõik liigub õiges suunas.KÕIK ON BRO, NAGU ÜTLEVAD ROOTSLASED

Julgeks vastu väita midagi polebro,kui kaotad kodus transile 6-1 ja mängid kodus tallinna levadiaga 2-2 viiki!!!

Või ma eksin?

Troonik
10.04.02, 17:51
Flora tüübid võiks ükskord ometi üles ärgata! Kaks korda Tallinna Levadiaga hädas olla pole just hea märk. Kas järgmise mängu võidaks juba T.Levadia!? Esimese ju FCF võitis 2:1, siis 2:2 ja nüüd järgmine mäng äkki 2:3. See juba oleks midagi!! Tallinna Levadia on ju nii mõttetu meeskond ning sellise materjaliga tiim nagu Flora peaks neist iga kell üle käima! Loodan muidugi, et olukord peatselt muutub...:sega4:

Jaak
11.04.02, 00:58
Eilsel mängul tekkis ikka päris mitu korda tahtmine peast kinni haarata ja valjusti appi karjuda. Kuidas saab üks meeskond järjekindlalt teha ühte ja seda sama viga - kasutada ründajatele palli toimetamiseks kas pikka söötu kaitsjatelt ette või siis veel hullem - loota Kristalile, kes järjekindlalt rikkus ära 99% olukordadest, kus söödumäng saadi käima ja väikest viisi survet Levadiale avaldama hakati:viha: EI SAA ARU!!!

Hindaks ka teisi mehi:

Kiseljov - mängis hästi ja tundub vähemalt mängijate juhendamisel ja jalga mängus olevat miljon korda parem kui Tibu.

Rooba - jäi noorte Levaadikute vastu selgelt aeglaseks, pole ka sel aastal eriti vormis. Lülitus paaril korral ka rünnakusse, kuid sihik on ikka täiesti kõver.

Piiroja - suht normaalne mäng, aga magas ka kohati terava Dõmovi sööstud maha.

Rähn - kui poleks olnud seda "suurepärast" eeltööd Levadia teisele väravale võiks öelda, et üks FCF-i parimatest. Vähemalt rünnaku algatamises ja söödutäpsuses on ta Raiost üle. Aga suutis jah oma "Hollandlase" jälle ära teha...

Saviauk - vigu eriti ei teinud, midagi hiilgavat ka mitte. Paar korda lülitus ilusa söödumänguga rünnakule, kuid nii nagu kõik teisedki korrad kombineeriti rünnakud lihtsalt üle.

Frankel - tehniliselt hea, aga tundus nagu ei viitsi mängida. Loodetavasti on tegu sisseelamisraskustega Eesti liigasse.

Kristal - no comment, selgelt "man-of.the.match" negatiivses mõttes. Söödutäpsus on ikka alla igasugust arvestust.

Larsen - on stabiilselt omal tasemel, lollusi ei tee, aga midagi oleks nagu puudu. Üle ühe poolaja mängida ei jaksa.

Haavistu - oli äärel küll päris terav, kuid ikka vanad vead tehniliselt krobe ja rünnakud kombineerib üle, kuni kaotab palli.

Hamre - möödalöödud pennal + värav. Midagi muud ei teinud, sest lihtsalt ei saanud palli ette.

Saharov - oli päris hea. Kahju, et pendla olukorda ei jõudnud enne ära lüüa, oli väravat väärt.

Kulik - parem kui senised mängud. Võttis üsna hästi peaga palle alla, kuid erilist väravavõimalust ei tekkinud, annab lootust, et hooaja jätkudes veel ehk suudab midagi ära teha.

Tarassenkov - värav ja palju teravaid momente, õnnestunud vahetus Arno poolt.

Lindpere - minu arvates FCF-i mängu parim, meenutas juba pisut Operit Venemaa vastu. Head täpsed söödud, nägi hästi väljakut, lõi ka paar korda ohtlikult peale. Ootaks Jukilt sel hooajal põhikoosseisu murdmist.

vaikiv mees
11.04.02, 20:58
noored mehed Saharov & Lindpere jätsid ka eelmisel a-l endast hea mulje; Kulik, teistest rääkimata, pole sellele tasemele veel jõudnud.Ning rekordinternatsionaalist kallis kunagine klassivend on tõesti oma paremate päevade hale vari
ei tea-ei tea, mis mehi vaevab (Venemaa mängu psühho-füüsilised mõjud peaks nüüd ammu möödas olema), varsti peaks hakkama ikka vormi tõusma. Üldse on sümptomid kahtlaselt 99a moodi, kui võõrsil tuli koondise suurepärane võit Leedu üle & siis täielik agoonia. Ehk lahtiseletatult- põhjused olid majanduslikud. Loodame, et Savisaar ei ole oma põhjendamatute claimidega Pohlakut pankrotti ajanud

ROOTSI KUNN
12.04.02, 14:06
Homme Titaanide heitlus.
Kes keda siis homme ahju paneb see on küsimus ,mis paljusid meist vaevab enne homset tulist vutilahingut. Pinget on isegi rohkem ,kui enne mängu Levadiaga sest TVMK on ilmselt praegu tugevam. Ise ennustaksin ,et FCF on mõõnast
välja tulemas ,kuid ikkagi mitte nii tugev ,et kindlat võittu ennustada. Kahju ,et mäng jälle Wismaris toimub sest seal pole pealtvaatajatele küll mitte mingeid tingimusi loodud.
Kurat see staadionite probleem ajab lausa hulluks ja siis tahavad veel ,et rahvas ka vaatama tuleks.

Ott
12.04.02, 16:28
Arvan ka ise, et flora on vormi kogunud, igatahes viigiga võiks kindlasti rahule jääda, tvmk-d võita oleks praegu vast liiga raske, aga kui tuleb võit...siis :õlu: :õlu: :r66m9:

hmm, tegelt on ka time out hea koht, vähemalt odav aga karta on, et liiga täis

13
12.04.02, 19:27
Ei tea mida vloora fännid ,siis ütelvad kui homme kaotatakse TVMK-le.Arvatavasti mitte seda,et vloora on mõõnast väljumas.

Isiklikult hoian TVMK-le pöialt!!!:jump2:

ROOTSI KUNN
12.04.02, 23:34
Originally posted by 13

Ei tea mida vloora fännid ,siis ütelvad kui homme kaotatakse TVMK-le.Arvatavasti mitte seda,et vloora on mõõnast väljumas.

Kuule 13 mina ei ole küll aru saanud millise klubi poolehoidja sa oled. Tundub ,et sa vist isegi seda ei tea.
Kui aga tahad hirmsasti FCF-a vastu olla siis ära ole prostituut vaid vali endale mingi konkreetne lemmikklubi.
Ja,kui FCF homme kaotab siis fännid usuvad oma klubisse
ja tema võimalustesse siiski. Kardan ,et ka sellest on sul raske aru saada.

13
13.04.02, 20:32
Ega mul kindlat lemmikut polegi.Kui siis ainult TVMK ja see nagu rohkem oma asi kelle poolt olen.

Ja kas mul peabki olema kindel lemmik?VAEVALT!!!

Wuppi
14.04.02, 00:52
Väravad: 32. Kurjanov - 45. Kristal, 51. Kulik

Hoiatused: 89. Lindpere

Mäng oli nii lahe, kui ka igav, pall põrkas ja veeres liiga kiiresti. Tibu koperdas ja esimene värav oli just nimelt tema apsakas, kuid meie õnneks Kristal ühel hetkel ärkas ja kõmmutas selle viigi ära. Frankel sibas mööda platsi nagu ma ei tea, mis ime, tuleb võtab palli ära ja viib edasi, kuid väravat nendest olukordadest ei tullnud. Kulik lõi väga ilusa värava söödu ja keeru pealt parema jalaga. TVMK väravavaht Usoltsev tuli mängu 10nel viimasel lõppu minutil teisele platsi poolele omadele appi, mida Tibu ja teised kahjuks ei märganud eriti, kuid oleks võinud, sest värav seisis TVMK'l üpriski kaua tühjana. Üks hea üritus küll oli Reimilt, kuid kahjuks üle otsajoone. Siis kõndis Usoltsev näoga oma värava suunas ja sedagi Florast keegi ei märganud.
Aga lõppkokuvõttes oli mäng üle pika aja super. Vaheajalgi tuli üks vend platsile suur kummi liimi tünn käes ja hakkas muru kokku liimima, mis tal ka õnnestus üpriski hästi.:silm4: :r66m7:

willane
14.04.02, 02:40
nõus, väga hea mäng oli.

ugla
14.04.02, 02:55
Jaa, seda Florat me tahtsimegi :r66m9: . Tundub ,et norrakad ei ole veel valmis Flora eest võitlema.Frankel
tegi ilusaid manöövreid , Kuliku löök oli kena. Miskipärast
sai Sass aga vähe palli , kuigi üsna oli vaba. Haavistul
aga ei läinud löögid kohe mitte üldse... Aga kokkuvõttes
oli tore mäng , aga jah Kotteri viled ja tegemised jätsid küll soovida ...:trafck:

Insener
14.04.02, 15:43
Kui siin kirutakse Maardu Levadia välisoste, siis Flora mehed peaks küll suu kinni hoidma. Floral on ainult üks hea välis mängija - Frankel. Need norrakad on küll hõredad, las nad pallivad Valga eest. Aga noh üldiselt ikka mõnusam kui Eesti meistriliigas ka mõni muu rahvus peale venelaste esindatud on.

Jaak
14.04.02, 17:18
Flora oli ootamatul suurelt üle. Mängu skoor võinuka vabalt olla ka 5:1, kuid kaks korda postide pihta ( Kulik, Haavistu) ja mõned viimasel hetkel rünnakul võetud valed otsused( Lindpere, Haavistu) siiski rohkemat ei võimaldanud. Annaks siis jälle ülevaate oma arvamusest Flora erinevatest mängijatest.

Kaalma - jätkuvalt alavormis, värav oli konkreetselt ainult tema süü. Tabasin värava järel hetke, kus Kiseljov ja Pareiko teineteisel sügavalt silma vaatasid, pole vist mõtet kommenteerida mida mehed sisimas mõtlesid.

Saviauk - norm. mäng kaitsjaid on sedakorda raske hinnata, kuna TVMK ei suutnud midagi eriti ohtlikku korraldada.

Stepanov, Piiroja - võtaks nad üheks kokku. Mängisid kindlalt, läksid julgelt ründesse. Raiolt ka üks ca. 35 m tehtud pommlöök, mis aga läks liiga keskele, et erilist ohtu kujutada.

Allas - on talvega üks suurema arengu teinud floralastest, väga kindel ka seekord.

Reim - keskmine esitus hoidis üsna hästi palli.

Frankel - hea mäng, kahjuks sai pisut 1 pa lõpus viga ja oli sunnitud mängu pooleli jätma. Hea tehnika, võiks teda proovida ka ründava poolkaitsja kohal. Üldiselt oli Reim-Frankel paar parem kui Borissov-Smirnov, seda eriti tänu Borissovi suht kahvatule mängule.

Kristal - poleks väravat löönud, oleks jälle kriitiline. 2 pa kaitsva pk kohal oli kindlam, kui ründava pk kohal 1 pa-l. Eksis liiga palju jälle söötudega.

Tarassenkov - seekord suht kahvatu, aga ei saanud ka eriti palli.

Haavistu - nagu ikka, rügab kõvasti tööd, aga oma võimalusi ära lüüa ei oska. seekord oli neid 3....

Kulik - mängu parim, kohe kindlasti. võttis ees väga hästi palle maha, anadis kristalile briljantse väravasöödu ja lõi ise ka tehniliselt väga ilusa kolli. Talvega on tehnika ja kiirus oluliselt paranenud. Hamrel läheb raskeks põhikoosseisu pääseda.

Vahetusmehed:

Lindpere - jällegi väga terv ja hea, astub kõvasti juba Kristalile kandadele. Mängib juba praegu paremini ja ainult Arno usaldus võita ja siis on põhis. Koos Allase ja Kulikuga üks selle hooaja alguse positiivsemaid üllatajaid.

Saharov - nagu ka Tarass ei saanud vasakule äärde eriti palli, seega raske hinnata.

Glazza
14.04.02, 19:04
Originally posted by Jaak

Tabasin värava järel hetke, kus Kiseljov ja Pareiko teineteisel sügavalt silma vaatasid, pole vist mõtet kommenteerida mida mehed sisimas mõtlesid.

Mis jama see on - mis nad seal tegid??

Jeeg
14.04.02, 19:18
Eeelkõige küsiks vahepeale küsimuse, et mida Pareiko seal mängul tegi? Tuli niisama vaatama või polegi ta õieti enam Rotori mängija?

Üleüldse on tihtipeale mängijaolukorrad eestlastega segased. Täiesti ähmased lisaks Pareiko olukorrale on ka Tohver või nt. eelmine aasta Hohlov-Simson. Mis siis Krõmist saab nüüd? Otsib uut klubi või lööb raha laiaks?

ROOTSI KUNN
15.04.02, 02:01
Kõige vähem huvitab mind, mis saab Krõmist, Teema on ikkagi FCF-i mängud.
Tõesti valmistas FCF-i mäng seekord palju rõõmu ja seda ka koos Papa ja teiste FCF-i fännidega ka platsiservas väljendasime. Sellise mänguga võiks isegi euroopa palliplatsidel tegusid teha. Loodan ,et meeste mäng nüüdsest aina paraneb. Ühinen peaaegu täies Jaagu kommentaaridega ja ei hakka muud lisama ,kui et Frankel oli võrreldes eelmise mängyuga nagu öö ja päev. Kui nii edasi läheb siis hoidke vastased alt.
Närvi ajas see ,kus see mäng toimus. Ei tribüüne ega puhvetit ühesõnaga täielik kolhoos. Eesti jalgpalli vaat ,et kaks tippmeeskonda mängivad ja sellistes tingimustes.
Kas nii loodab vutiliit publikut juurde meelitada? Mäng oleks kindlasti teleülekannet väärinud ,kuid kohalikud tingimused olid kohutavad.
Tallinnasse on hädast 2-3 väkest ja mõnusat staadioni vaja
kus 1000-1500 istekohta ja mis oleks puhtalt vutistaadionid.
OK. see on juba teine teema.
Ootame siis põnevusega järgmist mängu.

vaikiv mees
15.04.02, 14:56
Nõus, et päris norm mäng seekord.:) Haavistu võinuks ikka tühja väravasse ühegi ära lüüa.

Esimene värav puhas väravavahi viga. Tibu jälle 5m väravast väljas (60-a eesti mehed vaheajal)

FC K2K
16.04.02, 09:28
Omalt poolt tahaks ka öelda, et suht igav mäng oli. Flora oli küll selgelt üle, kuid oma poolel mõttetut veeretamist oli minu arust liiga palju. Mitmed korrad rünnakul käitusid mehed liiga isekalt - prooviti ise läbi murda selle asemel et anda veel üks sööt vabale mehele paremal positsioonil. Aga noh, võit TVMK üle ju tuli ja see ongi peamine. Jõudu FCF-ile!

Wuppi
17.04.02, 01:12
Omalt poolt tagant järele üks täpsustus. Tibu eksimused tulid sellest, et ta jooksis värava all koguaeg edasi ja tagasi ning peale selle koperdas üpriski palju enne TVMKlaste peale lööke.

Jaak
19.04.02, 22:02
FCF-Lootus 4:0. Masendavalt ühepoolne mäng, värava võimaluste ja territoriaalse ülekaalu seisukohalt võinuks ka 10:0 olla. Suuremat skoori takistas enamasti see, et meestel oli kange tahtmine kaevurite värav palle kõrini täis lüüa ja eks kõik tahtsid ikka ise jalga valgeks saada. Suht palju löödi seetõttu ka kaugelt peale. Ei tea kas Lootus ei üritanudki mängida või on nad lihtsalt sel aastal nii kehvad.

Haavistu on ikka totaalselt õnnetu jalaga vend. Jälle suutis samasugusest olukorrast nagu TVMK vastugi posti lüüa, lisaks ei jäänud palju puudu,et üks tema corner oleks väravasse keerand, aga ikka seda va õnne poisil ei ole.

ugla
19.04.02, 22:30
Hamre väravad tulid ikka erilise kobinaga... pallid peaaegu veeresid väravasse :) Lootuse väravavaht jättis küll
amatööri mulje , eriti huvitav oli see miks ta ise maast lahti
ei löönud..

Miq
19.04.02, 23:33
Originally posted by ugla

Hamre väravad tulid ikka erilise kobinaga... pallid peaaegu veeresid väravasse :) Lootuse väravavaht jättis küll
amatööri mulje , eriti huvitav oli see miks ta ise maast lahti
ei löönud..

No ma ei tea kas olen mina loll või sina loll, aga minuarust oli Hamre 1 värav üliilusa eeltöö vili, kus nii kaitse kui väravavaht tõmmati ilusti piimale. Haavistu kohta niipalju, et see löök, mis posti läks, tundus olevat rohkem sööduna Kulikile, kes loomulikult ei viitsinud jalga välja sirutada.

ugla
21.04.02, 01:11
No heakene küll, eks siis mina olen :D , lihtsalt ma ei näinud midagi ilusat nendes väravates..

Jeeg
22.04.02, 03:32
Nii! Ja homme rahvas (!!!) on meil vaja FC Flora aidata Karikavõistlustel poolfinaali, teatavasti tuli kodukamaral alca'l (ehk A Le Coq Arenal) leppida 2:2 viigiga. Ja et floorakad end teist korda üllatada ei laseks tuleks anda ka enda poolt kõik ja kuigi ma ise ei ole just flora fänn, tahaks seda suhteliselt põnevat (ja kui ta selleks ei kujune siis väravaterohkeks floora poolelt) matshi ikkagi vaatama minna.

Teeksin ka ettepaneku mõndadega koos minna, kes autoga või just jala ei lähe ;), mäng toimub teatavasti Viimsi staadionil ja sinna saab bussidega 1 ja 1A, mis viivad Meriväljale, mai tea - kas 1A viib lausa Viimsi staadionile ka või?

Igatahes võiks selgitada kindla bussi, mille peale Coca-Cola Plazalt minna. Kokku leppida tuleb lihstalt bussi väljumiskellaaja järgi. Mis te arvate?

PS. Pilet peaks olema lastele jms 10.- kuni 20.-
...ei garanteeri küll :kaval:

Jeeg
22.04.02, 21:05
Siiskit sllegus täna koolis, et mul lihstalt ei oleks aega kohtumist vaatama tulla, loodetavasti siiski nii mõnigi otsustas juba minu postituse peale minna ja läheb ka ;)

ugla
22.04.02, 23:56
TALLINNA FC LEVADIA* - FC FLORA TALLINN 1:1 (1:1)
Väravad: 32. Apalinski - 26. pen. Kulik

Flora karikast väljas :kurb5: . Keegi kohalkäinutest võiks kommenteerida...:kurb10:

kojamees
23.04.02, 00:55
Oleme oodatud PÄRNU
FC Pärnu Levadia fännid helistasid mulle ja soovisid teada kas oleme valmis söpruskohtumisex:jump2: mäng ise toimub reedel 26.aprillil Pärnus.:ingel: Kas oleme söpruskohtumiseks valmis??:naer5: ?Igaljuhul mäng toimub abiväljakul ja kestab 2* 20 min.Luban ilmselt neile .et läheme kohale:ham8: :ham4: :ham5:

ROOTSI KUNN
23.04.02, 14:03
Pärnusse peab küll minema,ise olen nõus oma autoga kolm meest peale võtma.
Nüüd aga eilsest FCF-i mängust. Flora surus mis jaksas ,kuid teravate löökideni jõuti 3-4 korda. Levadia sai teisel poolajal umbes 5 korda palliga üle keskjoone. Närvis olid kõik nii rahvas ,kui mängijad. FCF hakkas liialt vara rabistama ja palli huupi ette lööma nii kadus ka viimane mängujoonis.
Tulemust teavad kõik.

Sen
24.04.02, 17:57
Reedel 26.aprillil väljub buss Sakala keskuse parklast kell 15.00 suunaga Pärnu kus toimub FC Pärnu Levadia ja FC Flora fännikohtumine ja meistriliiga mäng.
Edasi-tagasi bussisõidu hinna saab teada tänase päeva jooksul ja see tuleb tunduvalt odavam kui liinibussiga sõitmine.

Kosk
24.04.02, 21:08
Mitmekohaline buss on?

Miq
24.04.02, 22:07
Niipalju veel lisaks infut, et FC FLORA maksab kinni pool bussireisi maksumusest. Arvatavasti tuleb hinnaks 50-60 eeku. Buss pidi kuulu järgi ikka 40 kohaline (või noh midagi sinnakanti) olema nagu suured bussid ikka.

Aaslav-Kaasik
25.04.02, 20:43
Peate vist väga rahul olema (Flora), et Tln Levadiast liigamänguski jagu saite.
Ülihõredad!

Ariol
27.04.02, 18:21
Kurat nyyd passi mingi 3 n'a'dalat enne kui Levadiaga m'a'ng tuleb

ugla
02.05.02, 00:48
kl. 19:00 Viljandi linnastaadion

VILJANDI JK TULEVIK - FC FLORA TALLINN 2:3 (2:1) LÕPPSEIS

Kohtunik: Hannes Kaasik

Väravad: 22., 44. Ustritski - 23. Saharov, 89. Kulik, 90.+3 Piiroja

10. Tarassenkov ei realiseerinud penaltit

Hoiatused: 74. Kristal

JK Tulevik: Kütt, J. Sirel, Pärnpuu, Mutle, R. Klavan (82. Vink), Nahk, Lelov, Alonen (89. Tölpus), Jürisson (71. Zahovaiko), Dovydenas, Ustritski.

FC Flora: Kaalma, Allas, Piiroja, Saviauk, A. Stepanov (77. Frankel), Kristal, Reim, Tarassenkov, Kulik, Saharov (77. Lindpere), Hamre (65. Larsen).

Aiai , tundub et oli karm mäng... Keegi kohalkäinu võiks kenasti kommenteerida.

Jyrka
02.05.02, 01:12

89. Kulik, 90.+3 Piiroja

See paneb mõtlema....

martin007
02.05.02, 01:27
Viljandile ei ole ette nähtud võita Florat.

john
02.05.02, 02:16
mulle tundus küll et kohtunik oli flora poolt, pennal anti lambist
ja teise värava eel tehti väravavahile korralik viga. kõik väravad tuli florale tänu ülekaalule peamängus.
pohlak kukkus ka seal staadionil millegi pärast lõugama kellegi pealtvaataja peale, tundus et see lõugamine oli vist kohtuniku pärast

Jaan
02.05.02, 06:48
Yldjuhul on Hannes Kaasik hea kohtunik. Samas kirjutas ajalehes, et enne teist v2ravat oli Kytt nurgal88gi maha pillanud. Mitte et see nyyd eriline yllatus oleks. Aga Viljandi kaotatud punktidest on kyll r2igelt kahju.

willane
02.05.02, 14:37
ajalugu on hea õpetaja, kahjuks on inimesed viletsad õpilased ... eelmisel hooajal võttis Levadia süsteemi Lev T klubi põhivõistkonnalt 3 punkti, mis maksis hooaja lõpus "hõbeda". FCF-s on ilmselt head õpilased. iga punkt on "kulla" (saamiseks) hinnas. edu edaspidiseks!

Börf
02.05.02, 14:41
Go flora

Chazlor
04.05.02, 06:02
Kaasik on hea kohtunik ja see mäng kaotati tänu suurele ebaõnnele ja enda väsimisele. Müts maha Viljandi ees võitluse eest ja nemad küll meelega ei kaotanud, lihtsalt kustusid lõpuks. Viimased 15 minutit istusid oma kastis ja lahmisid palli minema. Esimene poolaeg oli aga Viljandi päralt ja teise poolaja kui Flora surus, oli see enamasti hambutu. Ei vedanud Viljandlastel.
Muuseas on normaalne, et mängus pannakse 3 või 4 minutit otsa, sest olid vahetused ja paar vigastust...
Tervitades

ugla
15.05.02, 03:45
FC FLORA TALLINN - MAARDU FC LEVADIA 1:3 (1:1) LÕPPSEIS

Väravad: 15. A. Stepanov - 40. Tshelnokov, 71. Tshopik, 90. Shvets

Hoiatused: 28. Novikov - 67. Tshelnokov

Mäng oli masendav. Flora kaitse oli null. Poleks Tibu häid
tõrjeid teinud oleks skoor vabalt 5:1 võinud olla....:kurb3:

mcnamara
15.05.02, 13:13
Eilne mäng oli üsna masendav tõesti. Olin üle hulga aja jälle staadionil...ja imestasin selle üle, et Floral pole poolkaitset nagu ollagi. Üksnes Tarassenkov äärel üritas teisel poolajal midagi korda saata. Kristal ja Reim kas ei ole üldse vormis, või siis hakkab nende aeg pikapeale otsa saama.
Eks see poolkaitse ole vist ka koondise tuleviku seisukohalt suur valulaps. Teistes liinides pole asi nii hull.
Eilse mängu aga otsustas suuresti Levadial vahetusest sisse tulnud ukrainlane. Ta tõi mängu midagi uut.

ROOTSI KUNN
15.05.02, 13:40
Enne mängu Poolaga teeb sihuke asi murelikuks,sest vähemalt 4-5 meest kuuluvad ka koondisse.
Kristal pole juba pikemat aega midagi teha suutnud ja ka Reim ei ole endisel tasemel ,kuigi eile ta minu meelest mängis paremini ,kui eelmistes mängudes. On vist aeg muutusteks , kuigi kui vaadata Levadia kaitseliini siis seal ju puha vanad olijad.
Lisaks kõigele ei suudetud standardolukorda lahendada ja Marko lõi ka ülisoodsa võimaluse väravavahile kätte.
Kokkuvõttes ei olnud mäng just halb ,kui mitte arvestada kaitse ,õigemini Rooba prohmakaid. See mees küll koondise kohta ei vääri.(vist oli nimekirjas).
Igatahes on nüüd väga põnev seis ja kui nüüd mulgid ka veel kedagi üllatama peaks siis mina enam meistrit ennustada ei julge.

ROOTSI KUNN
15.05.02, 14:01
SEE OLI ALLA IGASUGUST ARVESTUSTKURAT KAS SELLEST ENAM ASJA SAAB KÕIGE KOLEDAM SELLES MÄNGUS

vaikiv mees
15.05.02, 15:27
Ma loodan, et Pohlak vähemalt enam ei väida, et see on parim muru Euroopas vms. Ei tea, kas keegi kastab ka seda? Sooja on nagu küll olnud. Tibu polnudki seekord kõige kehvem, tõi hoopis paar rasket palli ära. Ja lõpus ei osanud Arno jälle muud teha kui Piiroja ette lükata (nojah, tema hea peamäng jne tuli ju ainus väravgi Stepanovilt) Niiet kaitses oli ainult Saviauk üksi& Levadia järgmine värav rippus pidevalt õhus.
Lõpuks jälle tavakohane tsitaat rahvahulgast:
"Tibu, võta pall kätte, vaata, mis juhtub!"
(Kõiki &kõike arvustanud lõbustate inimeste soovitus palliga väljaspool karistusala viibinud Kaalmale)
nii u.keskealised Levadia poolehoidjad ei hoidnud kokku väljendeid kritiseerimaks oma meeste uimast kaitset& ründajaid, kes ei viitsi vabale positsioonile joosta

FC K2K
15.05.02, 16:33
Reimil polnud küll viga midagi, mängis täitsa hästi. Tarassenkov see-eest võiks endale vee peale tõmmata. Kõik pallid, mis talle söödeti suutis mees p*****e keerata. Ja üldiselt ei mõista mina miks ostetakse välismaalt mängijaid ja siis nühitakse nendega pinki (Frankel, Larsen). Mõlemad minu arvates eile tegid korraliku esituse. Kuigi muidugi siiani nähtud mängude põhjal võib öelda, et Ray-poiss ei viitsi ilma pallita vobshee midagi teha. Aga siiski on tehnika-uss teda üsna tugevalt purenud ning Arno võiks teda vähe rohkem Floras mängitada mitte Valgas.
Paistab, et Kristali aeg hakkab läbi saama. Eile mees jälle suht kehvalt. Tuli kohe meelde ka mäng TVMK vastu, kus Kristal pani suht paska. Ja huvitav, mis Novikoviga on juhtunud, eelmine aasta tegi mehetegusid ja see aasta täitsa null, kas on poiss pidu hakanud kõvasti panema või mis?

vaikiv mees
15.05.02, 17:36
Originally posted by FC K2K
. Ja üldiselt ei mõista mina miks ostetakse välismaalt mängijaid ja siis nühitakse nendega pinki (Frankel, Larsen).
Lastakse vist duublites natukene harjutada &harjuda, kui meenutada, siis enamik Flora leegionäre on esimese aastakese seal olnud

Wuppi
15.05.02, 22:12
Ei oska selle mängu kohta enam midagi arvata. Floras vist kehvad päevad viimasel ajal. Mina saabusun öeldi, et juhime 1:0 aga siis tulid kohe 3 vastu väravat Levadialt ja asi mokas. Ei tea, kuid loodan, et 27. mai Viljandi Tulevikuga näidatakse paremat mängu.

Jaan
16.05.02, 04:58
Originally posted by vaikiv mees

Lastakse vist duublites natukene harjutada &harjuda, kui meenutada, siis enamik Flora leegionäre on esimese aastakese seal olnud

No ega ikka ei ole kyll. Kui mees on hea, siis pannakse p6hisse ja lammutab mis kole - Johansson, Alsaker, Haugland. Need mehed olid Floras tipud, praeguseid leegion2re pole kahjuks oma silmaga n2inud ja seega ei oska kommenteerida nende taset v6rreldes kohalikega. Igatahes kui mehed on v6rdsed, pole v2lismaalasi siia tuua. Las maamehed taovad ka palli ning see tuleb klubidele vist odavam kah.

FC K2K
28.05.02, 12:23
Flora tõi küll võidu koju, kuid mängupilt jäi ikka üsna kehvaks. Emotsionaalset jalkat võis näha alles viimasel 15 kuni 20nel minutil. Nagu esimesed 70 minutit mehed oleksid unes platsil. Väravad Hamre ja Tarassenkov.

ROOTSI KUNN
28.05.02, 16:07
Suurmäng 5.juunil Kadriorus kell 19.00

FCF- i fännid ,hakkame juba aegsasti ettevalmistusi tegema.
Nagu kõik teavad on meie traditsioonilised kohad väiksel tribüünil ,seal kus kunagi 1991.a. sai alustatud. Tore oleks ,kui kõik kes me sealt välja kasvasime ka kohale tuleksid. Lisaks ootame ka paljusid uusi FCF-i fänne nii noori ,kui vanu. Ka mäng ise on ülioluline sest see kes võidab
läheb ka turniiritabelit juhtima. Mäletatavasti saime eelmise mängu lutti ,nüüd oleks aeg põdral sarvi kärpida.
Nii,et kõik Kadriorgu ning omadele kaasa elama.

Eilsest mängust niipalju ,et Viljandi osutas päris südi vastupanu ning neil olid ka omad võimalused. Tarassi viimane värav oli ikka väga ilusate killast ning Kütti küll üheski väravas süüdistada ei saa. Viljandi kaitse oli nadi.

mcnamara
28.05.02, 16:23
Kas seekord oli Lillekülas ometi eelnevast õppust võetud ja väljakut enne mängu kastetud? Või lendas jälle tolm janustel nurmedel?:D

Sen
28.05.02, 17:06
Jah, 5.juunil toimub tõesti Kadriorus suurmäng Lavadia ja FCF-i vahel.
Kuid enne seda algusega 18.00 korraldab FC Levadia Maardu teise rahvusvahelise heategevusaktsiooni "Lastele tervis - EI narkootikumidele"
Ürituse patrooniks on kuuekordne teivashüppe maailmameister Sergei Bubka, kes saabub FC Levadia kutsel spetsiaalselt Tallinnasse.

FC Levadia ootab üritusele 4000 last, nad kõik pääsevad staadionile tasuta ja saavad kaasa kingikoti.

4000 last ?????? jäävadki ootama:D

Sen
28.05.02, 17:10
Originally posted by mcnamara

Kas seekord oli Lillekülas ometi eelnevast õppust võetud ja väljakut enne mängu kastetud? Või lendas jälle tolm janustel nurmedel?:D

Tolmu ei lendanud, kuid muru oli endiselt ebatasane ja pehmelt väljendades sitt.

ugla
28.05.02, 17:20
Aga Frankel mängib küll kuidagi väga tagasihoidlikult ,
tea kas kardab viga saada või pole tal erilist stiimulit siin rabeleda... aga Sassi mängule 10 punkti.

tank
28.05.02, 17:20
Tegelikult tolmas väljak küll. Kui alumiselt tribüünilt see ei paistnud, siis ülemiselt küll.

Kaarel
05.06.02, 16:29
MM on võtnud küll põhitähelepanu, aga kas keegi täna ka Levadia-Flora heitlust vaatama läheb?

Sen
05.06.02, 17:06
Originally posted by Kaarel

MM on võtnud küll põhitähelepanu, aga kas keegi täna ka Levadia-Flora heitlust vaatama läheb?

Aga loomulikult Kaarel, mida küsimus?
See ju algab 19.00 siis MM läbi.

Peku
06.06.02, 01:51
nii... mäng läbi, 1:1
kurat see viimane värav ikka pidi tulema II lisaminutil...:viha: :viha:
mhh.. aga Reim ikka kõige lühem, lõi värava:D:D

jyriöö
06.06.02, 02:14
Mnjah, Kaalma "hiilgas" järjekordselt :viha: . Siukest laksu sisse lasta :sega10: , no ei saa aru. Eesti koondise teine väravavaht my ass :deemon:

Wuppi
06.06.02, 02:34
Mäng oli enamus jaolt igav. Siis tuli Reim mängu ja tõi natuke teravusi juurde ja lõpuks lõi ka ilusa värava ära. Aga sina jyrioo käi mängudel ka siis näed täpsemalt, mis toimus. Mis sa seal tööl ja kodus ikka niisama passid.

Jeeg
06.06.02, 03:58
Tundub, et kohapeal oli päris hea õhkkond, igatahes minu kadrioru korterisse, mis asub staadionist vähem kui kilomeeter olid kõik eredamad momendid kuulda ;)

Kahju, et ise kohapeal ei saanud olla - vaja veel kooliga mässata.

PS. Reim kui üks mulle sümpatiseerivamaid eesti koondislasi lõi siis värava peaga ve?!

-Antz-
07.06.02, 06:56
muidu oli jube jama mäng, aga kui reim peale tuli ja tegema hakkas, siis läks paremaks. värava laksas sassi söödust kenasti peaga ära! aga frankel näiteks väga tagasihoidlikult esineb, nagu ei viitsiks mängida. kui väravahõngu on, siis teeb paar kiiremat liigutust, muidu sörgib vaikselt...
ja kaalmal oli ilmselt raske seda lööki näha, kuna päike oli jube madalale vajunud... hea vabandus muidugi... aga mina küll temal tohutut süüd ei näe...
sitt lugu, et nii lõpus ära lasti laksata. eelmise korra 1:3 eest oli revanš juba taskus...

Rainman
10.06.02, 14:33
Eilne mäng Pärnuga oli päris hea. Siiski jäeti päris palju häid võimalusi kasutamata. Kaalmal küll palju tööd polnud, korra pidi palli võrgust välja noppima, kuid pärnaka löök oli ka superilusti tahanurka. Lindpere tuli, nägi ja võitis - 2 kolli, milledest esimene jäi mul kahjuks nägemata :(

jjriado
14.06.02, 00:57
Mis kuradi tripper see jälle on. No kohe kuidagi ei saa Transile vastu.:viha:
Mis Stepanovist saanud on, pole teine kahes viimases kohtumises platsil käinud. Ega ta ometi katki pole läinud?

ROOTSI KUNN
14.06.02, 02:02
Ei tea, mis se küll peaks tähendama. Meeskond on ikka äärmiselt ebastabiilne ja
paistab ,et Narvast enam jagu ei saadagi. Samas ei mängi Narva sugugi kõige paremat
mängu.

Ott
14.06.02, 03:23
Krt vihale ajab jah, et ei saa kuidagi Transist jagu, loll komme see millest tuleb jagu saada, loodetavasti on 2 järgmist tulemust Narvaga juba Florale positiivsed. Pole Trans nii tugev, TVMKlt 7:0 jne. Aga jah, eks nad võitlevad just Flora vastu alati täiega! (:deemon: :viha: )
Ei tea jah kus Stepanov on olnud, ega Haavistu pole ka 2 mängu juba mänginud ja ta peab õppima rohkem enda võimalusi ära lööma. Norrakatest on Larsen minu arust hea, jagab ilusaid sööte karistusalasse ja on ka päris terav.

üldiselt Flora võiks mängida stabiilsemalt! ja leida parema mehe ründesse, Kulik on nii uimane, et kaitsjad eeotsas Piirojaga lähevad tihtipeale ette ära ja siis mis saab kaitsest?

mihkel
14.06.02, 21:22
Kulikust ja Tarassist pole Floral viimastes mängudes mingit kasu olnud. Krt Tarass ikka äärmiselt mannetu. Frankelil oleks ka aeg mängima hakata ja esimene värav ära lüüa. Viimaste mängude põhjal võib olla rahul Sassi, Lindpere ja Reimiga. Loodame, et euromängudeks võetakse ennast kokku:kop:.

Jaak
15.06.02, 14:08
Mehed, kus on Haavistu? Pole juba 3 mängu vähemalt varumeeste pingilgi olnud?

raido
16.06.02, 00:09
Aivar Anniste ja Meelis Rooba pole ka pikka aega mängida saanud.

van der Sarjas
18.06.02, 02:50
Aivar Anniste ja Meelis Rooba pole ka pikka aega mängida saanud.

Anniste kohta ma ei oska arvamust avaldada, aga oled sa raido näinud kuidas Rooba on see hooaeg mänginud kui on platsile saanud? Kui FCF soovib tiitlit, tuleks kunagine imelaps sinna pingile jättagi.

Ariol
22.06.02, 06:04
T'a'na toimus yks *yli p6nev* m'a'ng.
Flora 0-0 TVMK. Ainuke aktiivne mees platsil oli kohtunik, kes p'a'ris lahkelt kollaseid jagas. Tabeli seis hakkab suht perse minema, k6igist konkurentidest yks m'a'ng rohkem peetud aga kolm vastas kolme punkti kaugusel:sega2:

willane
29.06.02, 18:45
Algselt tegi selle postituse Ariol

Tabeli seis hakkab suht perse minema, k6igist konkurentidest yks m'a'ng rohkem peetud aga kolm vastas kolme punkti kaugusel:sega2:
selle nähtuse nimi on enneolematult huvitav hooaeg Eestis!

jyriöö
09.07.02, 02:22
Kuuldused Lilleküla stata kehvast murust on jõudnud ka üle mere. Seetõttu ajas Poom Eestisse kohale Derby County groundsmani, kes eestlaseid nõu ja jõuga abistas. Tema reisist Eestisse saate lugeda siit (http://www.therams.co.uk/index2.asp) Artikliks: the green, green grass of Poom. Mina igatahes sain jalgpallimuru kasvatamise koha peale hulka targemaks :)

vandersell
09.07.02, 12:44
Loodame, et sellest käigust mingit kasu ka tõuseb, sest praegune olukord ei kannata kriitikat.

junks
13.07.02, 03:11
Oskab keegi öelda, mis maksab pilet FC Flora vs Nicosia Apoel mängule?

jyriöö
13.07.02, 03:25
kl. 19.30 A. Le Coq Arena

FC FLORA TALLINN - TALLINNA FC LEVADIA 2:1 (0:0) LÕPPSEIS

Kohtunik: Kristo Tohver

Väravad: 63. Hamre, 67. Lindpere - 62. R. Jagudin

Hoiatused: 26. Piiroja, 75. Sidorenkov - 25. Pashins

FC Flora: Kaalma, Saviauk, Piiroja, Stepanov, Sidorenkov, Reim, Haavistu (73. Larsen), Kristal (61. M. Rooba), Kulik, Hamre, Lindpere (80. Saharov).

Tallinna FC Levadia: Hermanson, Valuiski, Shishov, Pashins, J. Leitan, Timofejev, Dmitrijev, Kirilov (61. Kuslap), R. Jagudin, Apalinski, Dõmov (70. Voskoboinikov).

Flora oleks pidanud juba peale esimest kolmveerandtundi 3:0 ees olema. Võimetus momente realiseerida hakkab juba frustratsiooni tekitama :kurb6: . Levadia värav tuli ilusast kontrast peale seda, kui Piiroja keskjoone lähedal palli kaotas. Õnneks suudeti koheselt vastata ja ka ette minna. Sealtmaalt suruti lõpuni. Ei saa märkimata jätta Levadia väravas seisnud Hermansoni head mängu.

mihkel
13.07.02, 03:33
Originally posted by junks

Oskab keegi öelda, mis maksab pilet FC Flora vs Nicosia Apoel mängule?

100 ja 40 eeku.

ROOTSI KUNN
13.07.02, 14:10
FCF-i mängus oli märgata paranemist ja füüsilist üleolekut ,kuid täpsus just otsustavate pealelöökide sooritamisel, oli jube.Hermansonil õnnestus seevast Levadia väravas kõik. Eraldi tahaks märkida Lilleküla muruplatsi ,mis hakkab tasapisi Kadriorule järele jõudma,kuid jääb veel sytike alla. Loodetavasti on see juba järgmiseks koondise mänguks Eesti parim muruväljak. Jälle loobin kriitikat Marko Kristali aadressil, kes näitab jätkuvalt, et ta pole üldse vormis. Ei saa mina Arno taktikast aru. Teet Allasel on kahjuks trennis saadud venitus ja mees ei olnud kolmapäevases kohtumises kindel,
see oleks Florale küll suur kaotus.
Lindpere areneb üha edasi ,samuti oli aktiivne lõpus sisse tulnud Rooba Mella.
Piiroja sõimas teisi ,kuigi ise keeras paraja sita ,kui Levadia värava lõi.
Kokkuvõttes läheb ikka Nikosia vastu väga raskeks, õnne on vaja,ropult.

ROOTSI KUNN
13.07.02, 14:16
KÕIK KOLMAPÄEVAL FLORAT TOETAMA!!Seekord jõuame 2 ringi

Kaarel
13.07.02, 19:45
FC Flora vs. Tln. Levadia mängul oli tõsiselt häiriv otsatribüünil olnud mõndade peaaltvaatajate mölin Tln. Levadia väravavahi suunas. Olin ise ka Flora poolt, kuid väga halb oli kuulda kui mõned tüübid hakkasid Levadia eestlasest väravavahti mõnitama, kes tegi väga hea mängu ning oleks kindlasti kandidaat Eesti noortekoondisesse.

ROOTSI KUNN
14.07.02, 15:39
KOLMAPÄEVAL 20.00 KRISTIINE KESKUSES

KÕIK FCF -I FÄNNID KOGUNEME SIIS VASTAVALT KOKKULEPPELE KOLMAPÄEVAL KELL 20.00 KRISTTINE KESKUSES.

tanielo
15.07.02, 14:05
Kas keegi teab, kui palju pilet maksab?

Miq
15.07.02, 15:02
Originally posted by Kaarel

FC Flora vs. Tln. Levadia mängul oli tõsiselt häiriv otsatribüünil olnud mõndade peaaltvaatajate mölin Tln. Levadia väravavahi suunas. Olin ise ka Flora poolt, kuid väga halb oli kuulda kui mõned tüübid hakkasid Levadia eestlasest väravavahti mõnitama, kes tegi väga hea mängu ning oleks kindlasti kandidaat Eesti noortekoondisesse.

\"..... on pasa ja võit on meie oma!\" Tuleb meelde äkki koondise mängudelt tuttav viisijupp? Vastaste psühholoogiline mõjutamine on alati käinud jalgpalli ja fännide juurde, seega mina ei leia küll midagi taunitavat selles, kui vastaste vv-ga mölisetakse, eriti kui on veel teada, et see mees on täielik Flora vastane. Vat kui läheb juba müntide jms loopimiseks, siis on natuke halvemini lood. Ja see, et mees on eestlane, ei ole küll minu arust eriti mõjuv põhjus, miks talle ei tohiks midagi öelda, see näitab juba pigem sinu rassismikalduvusi. Kindel kandidaat Eesti noortekoondisesse - sellele küsimusele vastas Hermanson ise Flora-U23 mängul, kus ta suutis uskumatult isegi möödaläinud pallid võrku tuua, nii et noortekoondises nii ebastabiilsel vennal küll suurt midagi teha pole.

armin
15.07.02, 15:34
Hermansonist

Jah, mis seal siis ikka oli. Keegi ütles.. \" milllal sellele lapsele juba 1 ära lüüakse + kas latti hüpata suudab\". Täiesti tavaline mängu juurde käiv asi. Huvitav oli hoopis see, et tuli ka vastukaja. Poisi närvid ütlesid kohe üles \" s**u täis ennast\". Koondises oleks ikka tugevama kavaga meest vaja.

Kaarel
15.07.02, 16:42
\"..... on pasa ja võit on meie oma!\" Tuleb meelde äkki koondise mängudelt tuttav viisijupp? Vastaste psühholoogiline mõjutamine on alati käinud jalgpalli ja fännide juurde, seega mina ei leia küll midagi taunitavat selles, kui vastaste vv-ga mölisetakse

Kui ma eksi, siis Sa ise seal mängul ei olnud, seega võid sa olukorda endale valesti ette kujutada. LIhtsalt mingid suvalised jorsid, kes ise tõenaäolielt palli vaid tribüünilt või telekast näinud, hakkasid lambist vastaste väravavahiga mölisema, sest Flora talle sisse ei saanud.

vandersell
15.07.02, 17:16
LIhtsalt mingid suvalised jorsid, kes ise tõenaäolielt palli vaid tribüünilt või telekast näinud, hakkasid lambist vastaste väravavahiga mölisema, sest Flora talle sisse ei saanud.
Oot-oot! Kas ma ei tohi kommenteerida teiste mängu kui ma ise ei mängi? Vbla ma ei tohiks ka siin foorumis olla?

PS. Mind seal statal ei olnud ja konkreetsest situatsioonist midagi ei tea aga lihtsalt...

Kaarel
15.07.02, 17:58
Loomulikult on jalgpallis publik see, kes mängijaid kas ergutab või maha teeb. Selleks on ka täielik õigus. Aga praegues olukorras oli nii, et vastaste väravavaht mängis tegelt väga hästi, kuid mõned kodumeeskonna pooldajad hakkasid teda maha tegema. Ma saan aru kui ta oleks sitalt mänginud.

Kui sa jälgid natuke ka mujal toimuvat jalgpalli, siis sa oled kindlasti tähele pannud, et kodupublik annab tihti tunnnustust vastasmeeskonna mängija heale esitusele, kui ta seda väärt. Kohe kindlasti ei hakata hea mängu korral vastasmeeskonna mängijat mõnitama. Pigem vilistatakse omad välja, kui kehvalt mängitake.

gratos
15.07.02, 18:01
mis siin ikka vaielda , eks igaüks elab omamoodii kaasa :ham2:

vandersell
15.07.02, 18:27
Kaarel, ma olen sinuga täiesti nõus. Mind lihtsalt ärritas see lõik ;)

...suvalised jorsid, kes ise tõenaäolielt palli vaid tribüünilt või telekast näinud...

gratos
15.07.02, 18:32
aga selline vastasmeeskonna ärritamine käib ju jalgpalli juurde

kojamees
15.07.02, 18:36
Kolmapäev
Sada nägu pidi Küproselt tulema kaasaelama.Ei tea kas rahulikud või mitte.Kui saab nendega kontakti proovime orgunnida fännidevahelist matsi enne mängu nii 20:00 kuni 21:00.Sellest johtuvalt kas Kristiine kaubanduskeskuse esine ons üige aeg ja õige koht.Kui me seal liiklust hakkame takistama on jama võix jääda Tammsaare juurde,sest mida sest itaalase näraka kuuti(loe:kristiine keskus) ikka tasuta reklaamida.:õlu: :õlu:

kojamees
15.07.02, 18:43
Pepud pruunix
Seda selleks juhuks kui tekkib soov näidata vastastele kannikaid ehk nagu öeldakse\"hägust ilma\".:jump2: :jump1: :jump2:

ROOTSI KUNN
16.07.02, 03:21
Kaarel, minu meelest seal küll keegi Hermansoni ei mõnitanud või ma lihtsalt ei kuulnud seda.
Kuid tegelt , mis sa arvad kas FCL poolehoidjad loevad Florakatele luuletusi või?
Vaevalt küll. Igaüks elab omamoodi kaasa ja kui ta täidab staadioni eeskirju siis on tal õigus karjuda mis talle meeldib. Või tahab keegi siinkirjutajatest öelda ,et ta pole kunagi ühtegi roppu sõna vastaste aadressil hüüdnud. Mind ennast häiribki kõige rohkem just ropendamine ,sest meie lähedal on alati palju lapsi kes seda kuulavad.
Samas pean tunnistama ,et ei suuda vahest isegi mõnda krõbedat sõna tagasi hoida.
Minu seisukoht on selline ,olgu see vastste värvavaht kui hea tahes ,ta jääb ikka vastaseks ja mingit aplausi ta mult ei teeni. SIsemas võin ju talle mingit kiitust avaldada ,kuid mängu ajal segan vastaseid kuidas suudan. Ja omasid ei laida ma kunagi ,isegi mitte halva mängu järel ,sest kõik me teeme elus vigu ja mehi tuleb kannustada ,kui midagi viltu läks.
Olen FCF-i fänn olnud juba 11 aastat ja näinud igasuguseid aegu,kuid kui väljakul
FCF ja ükskõik mis teine klubi siis on vastase koht ahjus.;)

Kaarel
16.07.02, 04:27
Kuid tegelt , mis sa arvad kas FCL poolehoidjad loevad Florakatele luuletusi või?

Ma arvan, et LEvadia fännidega ei peaks ennast võrdlema.

Olen FCF-i fänn olnud juba 11 aastat ja näinud igasuguseid aegu

Seda minagi. Selle aja sisse mahuvad Flora vastasena Normad, Tevalted, Lantanad jne. Flora on ika püsima jäänud, teised mitte.

Rainman
16.07.02, 18:05
Originally posted by kojamees

Kolmapäev
Sada nägu pidi Küproselt tulema kaasaelama.Ei tea kas rahulikud või mitte.Kui saab nendega kontakti proovime orgunnida fännidevahelist matsi enne mängu nii 20:00 kuni 21:00.Sellest johtuvalt kas Kristiine kaubanduskeskuse esine ons üige aeg ja õige koht.Kui me seal liiklust hakkame takistama on jama võix jääda Tammsaare juurde,sest mida sest itaalase näraka kuuti(loe:kristiine keskus) ikka tasuta reklaamida.:õlu: :õlu:
Raimo helistas ja andis teada, et fännidevahelise matši organiseerimine käib täie hooga. Kes on huvitatud kaasa mängimast, pangu ennast siia siis kirja :lahe:

Raimo
16.07.02, 21:49
Niisiis homsest päevast.
Sain just Kojamehe ja Rootsi Kunniga kokku ning tulemus:

KOGUNEME HOMME kl 18.00 TAMMSAARE PARGIS, kust hakkame STAADIONILE MINEMA kl 19.15.
Niisiis Kristiine Keskuse ees KOGUNEMIST EI TOIMU!!!

FÄNNIMÄNG TULEB KL 20.00 KUNSTMURUVÄLJAKUL, mängu pikkus on 2x25 minutit. Fännimängu suhtes pole veel lõplikku selgust, see selgub täna kl 20.30.

ROOTSI KUNN
16.07.02, 22:48
HOMME 18.00 TAMMSAARE PARKKI

KÕIK FCF-I FÄNNID JA KA MUIDU RAHVAS ON HOMME OODATUD TAMMSAARE PARKKI ,KUST SIIS SIIRDUME MÄNGULE.
Ja nagu Raimo juba mainis jääb Kristiinesse kogunemine ära.;)
Myide kes tahab võib ka varem pargis kohad sisse võtta ja ega surnuks lüüa.:lahe:

pelaja
16.07.02, 23:05
Rainman......mes selle askeldamisega on?:sega4:
tasapisi....

Raimo
17.07.02, 02:40
niisiis, fännimäng jääb kahjuks ära. Nicosia fännidel on mingid asjaajamised linnas.

Chazlor
17.07.02, 04:12
Hea küsimus pelaja :)

Mis selle askeldamisega siis ikka on Rainman :P

Aga homme, siis pasunad kaasa ja omadele kaasaelama.
Teine ring ja mõni inglise klubi siit me tuleme :)

Tervitades

Kaarel
17.07.02, 05:43
Aga homme, siis pasunad kaasa ja omadele kaasaelama.

Loodan, et sa ei pea silmas neid, mis seda häirivat peenikese häälega piiksumist teevad. Juba Teitur Thardarsson soovitas need koju jätta, sest nad segavad.

Chazlor
17.07.02, 15:51
Ei ei mitte need peenikesed pasunad, vaid ikke suured metsasarved. Aga inglise klubideni jõudmiseks peab veel Mariborile ära panema, seda muidugi pärast Hapoelile koti pähe tõmbamist.

Pöidlad pihku ;)

kessu
17.07.02, 17:18
Originally posted by tanielo

Kas keegi teab, kui palju pilet maksab?

peaks olema 100.-/ 40.-

Martin
17.07.02, 18:36
Ütleb siis ette ära ka selle, et Stepanovi asemel keskkaitses täna Taavi Rähn ning Tarassenkovi asemel äärel Joel Lindpere. Kahtlane on ka Piiroja ning Kuliku osavõtt, kuid esimene neist arvatavasti tuleb ikka väljakule.

mihkel
17.07.02, 19:19
Originally posted by Martin

Tarassenkovi asemel äärel Joel Lindpere.
...Lindpere oli Tarassenkovi asemel juba eelmisel reedel Tln Levadia vastu. Oli oluliselt teravam, kui Tarass seda terve hooaja jooksul on suutnud.

pelaja
18.07.02, 07:01
Originally posted by Martin

Ütleb siis ette ära ka selle, et Stepanovi asemel keskkaitses täna Taavi Rähn ning Tarassenkovi asemel äärel Joel Lindpere. Kahtlane on ka Piiroja ning Kuliku osavõtt, kuid esimene neist arvatavasti tuleb ikka väljakule.

martin vaat, et yleliialt ylemeeliuks ei lähe......keegi peab meist siis \"kaine peaga\" kah mõtlema:)

pelaja
18.07.02, 07:02
vakk.... see kasti sees tuli tiotaalselt vale kamm!

Aaslav-Kaasik
19.07.02, 02:20
Kes huvitus Aaslav-Kaasikuga kohtumisest????
dzann34@hotmail.com

Olge lahked!:lahe:

gratos
25.07.02, 11:38
krt jama, flora kaotas võõrsil 0:1 APOELile, mängiti 10\'kesi, Piiroja eemaldati :viha:

Wingback
25.07.02, 15:03
Eemaldati ka Arno Pijpers:viha: Selle eest et ta näitas kohtunikule kätega, et tema meest löödi. See Yugo kohtunik võiks end põlema panna!

Antz
25.07.02, 15:42
Igatahes kuradi sitt. Aga vana tõde, kui ise väravat ei löö. lüüakse sulle.:sega3:

ROOTSI KUNN
25.07.02, 22:07
No krt. ütlen ma, on ikka ühed vietnami tüügassead need slaavi kohtunikud.
Hakkasime siis meie eile enne mängu PAPAGA ,tema kodumaale saabumist tähistama.
Tuju oli võiduootuses muidugi viimasepeal. PAPA lasi õlli mõnuga ja mina nagu täna 25.a tagasi , Vana-Tallinnat. Samas näppisime internetis ML- mängude tulemusi.
Kõik sujus kuni 50.min hästi ja siis hakkas allamäge veerema. Ja enne me pidama ei saanudki ,kui kell 3.00 klubis Hollywoodis ,lugematu arvu buberteedieas beibede seltskonnas. Aga nagu vanasõna ütleb: ega vana vares iga päev kuldkella leia. Ei jätnud siis meiegi juhust kasutamata:kaval: ja nigu vanad maaparandajad ikka, kus niiske koht seal kohe toru sisse:D . PAPA ,vana päss üritas küll ennas mitu korda pellerisse ära peita , kuid kui juba nooredki hiired mu kotkapilgu eest plehku ei saand ,kus siis veel ligi 100 kg kaaluv peakokk.
Lõpuks tegid väsitav AMERICA reis ja tarbitud õll oma töö ning tubli sõber PAPA jättis mind üksi lahinguväljale , otsustas,koju sõita ja koti peale visata. Mina aga Flora kaotust trotsides, peas
kättemaksumõtted ,lendasin AMORINA otsustavasse lahingusse , tõmmates rindu julgustuseks kaasavõetud pool pudelit Vanakat.
Tagajärjeks oli see ,et ärkasin hommikul üles Viru hotellis 5.korrusel, kaisus kaks piltilusat ja ajudeta blondiini,kes lausa oigasid naudingust ,et said ausalt ja ööläbi FCF-ile oma ihu ja hinge ohverdada. Tuttidel oli meie rõõmuks seljas, boyfriendide kingitud vinge CHANEL sekspesu (mingid bemaritega,kuked -blondide jutt)
. Blondid olid pöördes ja tegid lesb.shoud ,mina imesin laisalt külma shamppi ja sõber bundes, kellest veel juttu tuleb, vahtis karp lahti ning luges kokku ,et eemisel õhtul tõmbasime sirgeks kõigest tühised (tema) kümme tonni. Flora kaotus oli nagu nõiaväel unustatud. Ennelõunat jäid blondid siga täis, ignoreerisid korraldusi ja üritasid mingitele neegritele koridoris strippi teha. Tagatipuks selgitati mulle uut teooriat pere planeerimisest ,mis olevat tihedalt seotud heeringaparvede liikumisega Atlandil ookeanil. Mul viskas lõpuks kopa ette ning toppisime bundesiga ämmadel suu pappi täis,et nad vait jääksid.
Vaimustatuna minu ja tervikuna eesti jalgpallifännide kõrgest mooralist ,otsustasid piigad tervitada eesti jalkafänne, , just eelmisel õhtul õpitud nabatantsuga. Koos toaomaniku, Saksa
Liitvabariig kodaniku ja bundesliiga klubi Hamburg fänni Christianiga,kellega olin just eelmisel õhtul sõlminud pikaajalise sponsorlepingu,otsustasime banketi lõpetada väikse
mi-..ti ja shampusevanniga . Tahaks tänada ka hotell Viru töökat kollektiivi ,kes vaatamata turismihooajal valtsevale hotellikohtade puudusele ,olid nad lahkesti nõus meid neljakesi ,poole hinnaga ,ühte tuppa paigutama. Saame aru,pere vaja kõigil toitta.
Christian palus mul tervitada kõikki eesti vutifänne ning ostis endale ka eesti koondise särgi ja salli.
Kahjuks peangi nüüd linna põrutama sest kuradi bundes juba helistas ja teatas et täna on kordusõppused, millega see kõik lõppeb,seda loete homme ,kui veel elus olen.
Nüüd aga Virusse ja sealt Troikasse PAPALE külla.

:P :P :õnnelik: :õnnelik:

Kosk
26.07.02, 01:14
Miks ma ei kuulnud oma telefoni helisemas öösel? ah? :viha:

Repserto LuaLua
26.07.02, 16:14
Olles ise kah samal õhtul Holly külastaja võin kinnitada et kui klubisse läksin siis kohtasin seal esimeste inimestena tõesti kaht soliidses eas härrat kelledeks tuvastasin PAPA ja R.KUNNI.. Ilmselt liikus uudis nende klubikülastustest juba varem noorte totside ringkondades, sest õhtul oli seal tõesti erakordselt palju rahvast ja eriti noort FCF-janulist liha.

:õlu:

ROOTSI KUNN
27.07.02, 02:31
Hei ,hei Lua!

Sinuga kohtumine on ka ainuke enam -vähem selgem moment Hollywoodist . Kahju ,et pärast ära kadusid ,õigem oleks öelda ,et mina lihtsalt ei näinud peale kahe totsi enam kedagi.
Siiski oli kokkuvõttes päris lõbus.:õnnelik:

jansa
29.07.02, 01:04
... hea oleks teada kust kohapealt see sinu bundes eesti fännisalli ostis? Minu teada ei ole neid enam ammu kuskilt saada nagu või?

jyriöö
30.07.02, 01:51
FC FLORA TALLINN - PÄRNU FC LEVADIA 7:0 (1:0)

Väravad: 10., 50., 90. Hamre, 65. M. Rooba, 69. Saharov, 74. Piiroja, 78.
Anniste

Hoiatus: 84. Kauge

FC Flora: Kaalma, Allas, Rähn, Piiroja, Sidorenkov, M. Rooba (70.
Frankel), Haavistu, Reim (70. Anniste), Hamre, Lindpere (67. Vunk),
Saharov.

Pärnu FC Levadia: Mironov, Galkin, Kauge, Põldme, Pinka, Kiviselg (67.
Samkov), Lepik, Joost, Uibo, Fenin, Tammeleht.

Päris korralik latakas, meeste jalad jälle lahti läinud. :D

Jyrka
30.07.02, 01:55
Pärnu vastu ei olnud just raske skoorida :õnnelik:

ugla
30.07.02, 02:29
Ütleme nii et Kuliku puudumine muutis mängupildi ilusamaks. Reim oli
kuidagi nõrk. Sass tegi ilusa töö. Ja muidugi oli Pärnu tase ka üsna nõrk , teine poolaeg
oli kaitse null.

Seda ka veel et mis seis selle Frankeliga on ? Sisseelamise periood peaks nagu möödas
olema aga mängida ta ikka ei taha ? Mis mõttega ta ülde Florasse võeti ?

rauno
30.07.02, 03:03
Originally posted by jansa

... hea oleks teada kust kohapealt see sinu bundes eesti fännisalli ostis? Minu teada ei ole neid enam ammu kuskilt saada nagu või?

Mina nägin üpris hiljuti Kaubamajas müügil kusjuures eesti fännisalle,miski max kuu tagasi:)

Rainman
30.07.02, 04:54
Fännisalle on igalt poolt saada. :lahe:

mihkel
30.07.02, 12:34

Ütleme nii et Kuliku puudumine muutis mängupildi ilusamaks.

Jah,ilma Kuliku, Tarassi ja Kristalita oli mängus teine teravus. Teist poolaega oli lausa lust vaadata. Mehed võitlesid üle tüki aja isukalt. Sass ja Haavistu oli teravad, luues võimalusi Hamrele, kes need kübaratrikiks vormistas. Vabalt oleks mänguseis võinud olla 9-0, supervõimaluse lasi luhta Vunk. Silmailu pakkusid Rooba ja Anniste karistuslöögid:). Pärnakad suutsid terve mängu jooksul teha vaid 1-2 pealelööki.
Järgmine mäng TVMK vastu;).

ROOTSI KUNN
30.07.02, 17:50
No jah Pärnust muidugi suurt vastast polnud ning seda võitu pole mõtet üle hinnata.
Aga midagi positiivset võis siiski leida ja järgmises mängus TVMK-ga pannakse jõuvahekorrad tegelikult paikka. Hea oleks kui pinge säiliks Meistriliiga lõpuni ja medalid otsustataks alles viimases voorus . Praegu ei julge küll medalikomikut ennustada. Aga siiski: 1. FC FLORA
2. TVMK
3. TRANS

Hea ,kui Pärnu jääks ja Tallinna Levadia välja kukuks.:lahe:

erx
30.07.02, 19:27
hea vaadata kuidas Vungile v6imalus antakse:jump1:

Pätu
30.07.02, 22:18
mihkel, mis sa räägid ? rooba ei löönud karistuslööki. reim \"lõi\" selle tema ette ja tema luihtsalt virutas :P

jansa
30.07.02, 23:39
..ilmselt saavad JH liikmed teisipäevase TVMK-Flora mängule tasuta piletid, nii et kes soovib mängu kaema tulla andku teada. Täpsem inff peale neljapäevast kokkusaamist TVMK fännklubi presidendiga (Geidar)....

gianluca
31.07.02, 02:05
kus on publik?
sellel hooajal on Tallinas toimuvad mängud (Flora,Levadia ka eurosarjad), kuidagi väga hõredad olnud.
Flora ilma Kulikuta ja Krisatalita oli hoopis parem.
Reimi ja Frankeli võiks ka vabalt asendada, Frankel nagu ei taha ja Reim eksib viiamsel ajal keskväljal lubamatult palju.
Positiivne oli Juksi ja Sassi omavaheline koostöö ja vähemasti oli näha ka väravanälga Flora poolelt.

Juks
31.07.02, 04:24
Juksi ja Sassi omavaheline koostöö??? Sorri, aga tahaks väga teada saada, mis mu nimekaimu pärisnimi on. ;)

jots
31.07.02, 05:28
Mõeldi vist Jukit (see peaks ta hüüdnimi vms olema) - Joel Lindperet.

ROOTSI KUNN
01.08.02, 15:35
Ei noh teisipäevast mängu minnakse igal juhul vaatama,kuid ma nagy ei saanud Jansa postitusele pihta. Mis president jne. Tasuta pilet oleks muidugi teretulnud nähtus.
Ja üldsegi peaks teisipäeval kõik FCF-i loosungid ja taustajõud kohale ajama,et vineer korralikult põlema panna. AHJU!:D

Tembu
01.08.02, 17:12
Kristali kohapealt nii palju,et sain juhuslikult tema naisega (tüdruksõber vms) reede õhta kokku. Sai nats viina joodud ja siis see asi tuligi välja et Marko tema kaasa on...Ega ta eriti rõõmus polnud,kui Kristal-poissi maha tehti....Äkki oli minu kriitikast kasu ja sellega ka mäng paraneb?!:)

Peku
02.08.02, 01:38
andke andeks, kui keegi seda maininud on, aga kas te olete seda juttu kuulnud??(ma ei tea, kui palju selles tõtt om)igastahes, kui flora oleks võitnud nicosiat ja siis järgmist klubi, siis flora oleks kokku läinud ei kellegi muuga, kui ManU-ga ja siis oleks küll flora kohtumisel täismaja

Siim
02.08.02, 01:45
Originally posted by Peku

andke andeks, kui keegi seda maininud on, aga kas te olete seda juttu kuulnud??(ma ei tea, kui palju selles tõtt om)igastahes, kui flora oleks võitnud nicosiat ja siis järgmist klubi, siis flora oleks kokku läinud ei kellegi muuga, kui ManU-ga ja siis oleks küll flora kohtumisel täismaja

Ei... Flora oleks läinud kokku AEK Ateenaga. ManU-ga kohtub Zalaegerszeg - NK Zagreb paari võitja. AEK oleks igatahes olnud suht kerge III ringi kohta... ja seda enam on kahju, et Flora teekond see aasta nii vara lõppes.

..oleks..oleks... oleks..:(

andi
02.08.02, 14:24
FC FLORA MÄNGIB HÄSTI ka sellepäras on ta kõva meeskond,et neil on kõvasti raha saavad häid mehi osta!

eston maravilha
02.08.02, 17:28
yeah....wotever

sicmic
02.08.02, 17:33
Originally posted by andi

FC FLORA MÄNGIB HÄSTI ka sellepäras on ta kõva meeskond,et neil on kõvasti raha saavad häid mehi osta!

Jaah, muidugi on neil kõvasti raha...stata juba ammu valmis ning nende miljonite eest, mis neil varuks, saaks veel mõne ehitada!!

mõtle ikka ka enne, kui kirjutad ;)

vaherhar
02.08.02, 18:09
Igaüks kirjutab mida tahab kuhu tahab millest tahab. Kui ei meeldi,ignoreerige ärge virisege.Mõnel on see esimene kokkupuude fännidega.Nad on võibolla noored ja rumalad ja ei tea mida kirjutavad.Palun mõistvat ja kannatlikku suhtumist nende suhtes.

mcnamara
02.08.02, 18:21
Originally posted by vaherhar
Igaüks kirjutab mida tahab kuhu tahab millest tahab. Kui ei meeldi,ignoreerige ärge virisege.Mõnel on see esimene kokkupuude fännidega.Nad on võibolla noored ja rumalad ja ei tea mida kirjutavad.

Vabandust, aga mõttetuste lugemine foorumis segab siiski ja mitte vähe. Läheb kaotsi aega ja närvirakke. Ei saa ignoreerida ega õigustada rumalust.

ROOTSI KUNN
05.08.02, 21:45
Loodan ,et järgmine teade läheb asjalikuna ajalukku::P

Homsele Meistriliiga tippmängule TVMK versus FCF saavad 30-nd Jalgpallihaigla liiget tasuta pileti. Piletid on minu käes ning jagan välja põhimõttel, kes ees see mees.
Koguneme Tammsaare parkki kell 18.00 ja sealt stardin kell 18.15 juba Kadriorgu.
FCF- fännidel paluks kõik klubiga seotud plagud kaasa võtta. KÕIK HOMME MÄNGULE:doh: :kaval: :D

priit
06.08.02, 16:23
ehk keegi ytleks, et palju see pilet TVMK-Flora lihtsurelikule maksma läheb????

Chazlor
06.08.02, 16:34
Allo

TVMK mängu pilet on lihtsurelikule täpselt 30 krooni. Õpilastele on vist mingi soodustus, aga pead ei anna. Üliõpilastele ei ole :(

Tervitades

ROOTSI KUNN
06.08.02, 16:45
Originally posted by priit

Pilet maksab 25.- ,mis minu meelest on küll vga odav sellise matshi eest . Kui sul raha on aga lihtsalt kahekümneviiekast kahju siis jää parem koju.
Kui aga raha pole ja mäng huvitab siis tule kohale ja annan ühe tasuta pileti sulle.:)

priit
06.08.02, 16:54

Originally posted by priit

Pilet maksab 25.- ,mis minu meelest on küll vga odav sellise matshi eest . Kui sul raha on aga lihtsalt kahekümneviiekast kahju siis jää parem koju.
Kui aga raha pole ja mäng huvitab siis tule kohale ja annan ühe tasuta pileti sulle.:)

tänan pakkumast aga ma arvan et selle 25 jaaku leiab ikka sellise mängu jaoks :kaval:

Alo
07.08.02, 01:30
Homsele Meistriliiga tippmängule TVMK versus FCF saavad 30-nd Jalgpallihaigla liiget

Tundub, (http://www.fcflora.ee/?cath=1#uid1394) et oli huvitav mäng.. Äkki keegi ütleks, miks Piiroja pidi 2 väravat lööma, ründajad ei saanud hakkama? :)

Alo

priit
07.08.02, 01:45
sest Piiroja tahab inglismaale minna!!! :lahe: :lahe: ;) ;)

ROOTSI KUNN
07.08.02, 03:47
Mäng oli väga põnev. Esimesed 10.min ei saanud FCF kuidagi mootorit tööle, nagu tavaliselt. Ja vineer kasutas selle kohe kiiresti ära. Hea ,et uks kord, kuigi võimalusi oli veel. Esimese poolaja keskel kombineerisid juba rohelised ladusamalt ning olid paremad ,kuid jällegi Frankeli puterdusest said taburetid värava. Teisel aga näitas FCF
head sisu ja võitlust ning Piiroja ,kes tegutses kogu mängu suurepäraselt, lõi kaks kolli.
Mõlemad sobiksid õppefilmi. Kindlalt tegutses Taavi Rähn ,Lindpere lõhkus vastaste kaitset ja Hamre triblas ning jõudis lõpuni võidelda. Positiivselt üllatas vahetusest tulnud Kristal ,kes pani keskvälja lõpuks kinni . Ka Sass ja Haavistu olid üpris head.
Kokkuvõttes oli see FCF üks parimaid mänge sel hooajal .
:õnnelik: Lõpus oli FCF -il kontratest veel mitu suurepärast võimalust ,kuid tulemus ei muutunud. Tundub ,et see oli üks otsustavamaid mänge teel meistritiitli poole ja TVMK-l on juba väga raske kulda püüda. Hoopis Narva võib siin tegusid teha. Levadia jääb sel aastal kindlalt neljandaks.

Glazza
07.08.02, 21:32
Ma olen erimeelsusel nii mitmeski seisukohas..

Esiteks - Flora kohe kindlasti ei domineerinud seda mängu. Esimesel poolajal ei olnud Flora üheski elemendis parem. Peale mängu arutasin mõned laused ka ühe Flora paadunud austajaga, kes üritas mind veenda, et mänguliselt parem võitis ja Flora oli kogu aeg võidus kinni. Usun, et sinu seisukoht tuleneb ka sellest.

Mina vaatasin mängu neutraalse pilguga. Kohe kindlasti valitses TVMK esimest poolaega. Kui ilmselt teha statistikat niiöelda heade võimaluste loomise kohta, siis oleks see nii 7:1 TVMK kasuks. Floral oli minu mälu järgi vaid üks ohtlikum olukord, mis langes ka õnnega sülle. Mitu korda jooksid-mängisid TVMK äärepoolikud oma kaitsja üle ning said anda ohtliku söödu väravaesisele. TVMK ei löönud oma võimalusi lihtsalt üleolevusest tulenenud lohakuse tõttu ära. Söödumäng ning keskväli olid ka sinisärkide käsutada.

Tõepoolest - Flora oli üle teisel poolajal. Kristal oli selgelt parem paariline Reimile, kes kogemustega keskvälja valitsesid. Lisaks andis miskipärast tunda ka TVMK puudulik füüsis, nad lihtsalt ei kestnud.

Jälle läheb sama rada - TVMK on meeskonnana parim, aga Flora võtab kulla. Nii see lihtsalt on. Samas ei nõustu ma sinu pakutud Transi tõusuga - Levadiat nad ei edesta.

xxxxxx
08.08.02, 23:21
See mäng oli küll super Eesti liiga kohta.Jumala põnev oli,mõlemad võistkonnad üritasid ikka rünnata ja nii palju väravaid...
Aga samas jäeti palju 1-1 võimalusi kasutamata.
Frankel ei saanud eriti hakkama ja Kristalist oli üle pika aja seal kasu.
Aga ma ei saanud hästi aru,mis see Glen seal pingi peal askeldas.Ta nagu vaatas rohkem publikut kui mängu.
Kristo Tohver oli vist ka aktiivses tujus,koguaeg otsis treenerite,mängijate ja kohtunikega kontakti:D :D :D Teda oli päris naljakas vaadata,vahepeal jalutas niisama rigi ja...

Sun
08.08.02, 23:38
Originally posted by 13

Üldiselt oli ilus mäng mõlemalt poolt.

ugla
13.08.02, 14:54
FC FLORA TALLINN - VILJANDI JK TULEVIK 5:1 (3:0) LÕPPSEIS

Kohtunik: Raivo Lattik

Väravad: 27. Lindpere, 28., 31., 62. Hamre, 80. Haavistu - 64. Dovydenas

Hoiatused: 62. Sidorenkov - 37. Zahovaiko

FC Flora: Kaalma, Allas, Stepanov, Piiroja, Sidorenkov, Frankel, M. Rooba (46. Haavistu), Reim (56. Kristal), Kulik (51. Larsen), Hamre, Lindpere.

JK Tulevik: Kütt, J. Sirel, Pärnpuu, Kirs (65. Meet), Alonen, Lelov, Dovydenas, Jürisson, Enver Jääger, Ustritski, Zahovaiko (65. Tölpus).

Flora poolt kena mäng. Hamre oli tubli , Kulik õnneks vahetati välja. Lindperelt
hea mäng. Sass on vist vigastatud ? Eelmine mäng Pärnuga sai ta päris valusa laksu...
Pildikesi mängust näete siit. (http://www.zone.ee/ugla)

Seda kah veel ,et kas Meistriliiga mängudel see läbiotsimine sisenemisel on ikka hädavajalik ? Eile katsus mind mingi turban läbi ja hakkas siis käsi minu taskutesse
toppima. Küsimuse peale et mis toimub , vastas ta kindlalt et mul on taskus terariist !
Nojah võtsin siis pastaka taskust ja näitasin talle seda \"terariista\" , tüüp kobas mind veelkord põhjalikult läbi ja saatis siis minema. Ausaltöeldes kole ebameeldiv oli.
Ei vabandust ega midagi...

ROOTSI KUNN
13.08.02, 15:34
Pingutavad vahest üle jah selle kontrollimisega. Mul näiteks keeras ka deodorandi pudeli eile lahti ja kukkus nuusutama. Röögatasin siis pässile ,et see on HUGO BOSS ja maksab nii ja nii palju ning lasin talle väikse vurtsu. Vana oli õnne täis, lasi meid pärast Seniga isegi viinakoksiga sisse.
Aga mänguga jäin mina igatahes rahule ja hea ,et koondislased on mõnusas vormis. See annab algavateks mängudeks lootusi.

indrek
13.08.02, 15:47
Kunn, lugesid õhtulehest Pijpersi arvamust - kurtis et flora oli vilets. Eduseisus lohakad jne. Õnneks Viljandi oli piisavalt nõrk.

ROOTSI KUNN
13.08.02, 15:56
Lugesin seda Arno arvamust ,kuid eks treener peab ikka omi eesmärke silmas ja kaitses oli FCF-il tõesti probleeme. Kahjuks andsid mulgid nõrga lahingu ,ootasin neilt enamat.:)

ROOTSI KUNN
19.08.02, 01:18
Kaevurid on kodus hirm sitked vennad ja nagu tulemusest näha tuli võit viimastel minutitel. Hea seegi! Narva sai just Lootuselt viimase kaotuse ja kaevurite kodus jällegi.
Homme on muidugi jälle tippmäng Kadriorus. Loodan ,et fanera võidab.:lahe:

Jeeg
27.08.02, 07:27
No püha röhistus - misasja see Kulik seal platsil teeb, öelge mulle palun mu kallid kaasmaalased?!

Joodikust vabamaadleja parim esitus täna oli see, kui ee... ega tegai ühtki kohta välja tuua. Fakt on see, et poiss on vormist vääääga väljas ja suurim põhjus seisneb siiski rohkes õlletarbimises.

murri
28.08.02, 00:23
Kas keegi oskab öelda miks Flora kohtumine peab alati teistest sama vooru kohtumistest erineval päeval toimuma? sega9:
Vähemalt viimased viis vooru on küll sellise mulje jätnud.:

martin007
28.08.02, 00:48
KOLMAS REEGEL – ENESEKONTROLL. Pijpers ei pea imelikuks, et jalgpallurid tarbivad alkoholi. “Hollandis võid sa osta marihuaanat igal tänavanurgal, kuid see ei tähenda, et peaksid muutuma narkosõltlaseks,” iseloomustab peatreener enesekontrolli tähtsust.

xxxxxx
03.09.02, 00:02
FC Flora kaotas Tallinna Levadiale 2:1!:kurb4: :viha:
See nüüd muidugi veel puudus...
TALLINNA FC LEVADIA - FC FLORA TALLINN 2:1 (1:0) LÕPPSEIS

Kohtunik: Raivo Lattik

Väravad: 45. Kirilov, 82. Voskoboinikov - 81. Hamre

Hoiatused: 23. Timofejev - 65. Piiroja

Tallinna FC Levadia: Hermanson, Shishov, Timofejev, Dõmov, Kirilov, Dmitrijev, Nool, Apalinski, Fenin, R. Jagudin, J. Leitan.

FC Flora: Kaalma, Allas, Stepanov, Piiroja, Saviauk, Reim, M. Rooba, Kristal, Hamre, Frankel, Lindpere.

Kaastunne kõigileFCF fännidele...

Oll
03.09.02, 02:25
Motivatsiooni puudus?
FCF koosseisu vaadates peaks tulemus olema oi-oi kui erinev tegelikust...:(

Sun
03.09.02, 02:44
Originally posted by Oll

Motivatsiooni puudus?
FCF koosseisu vaadates peaks tulemus olema oi-oi kui erinev tegelikust...:(

-Antz-
03.09.02, 05:08
mitte just eriti optimistlik enne horvaatia-mängu või mis...?:(

Juks
14.09.02, 02:33
Täielik pomm:
FC Flora - Tallinna Levadia 10:0 !!!!!!!!!

Any comments mängulkäinud?

Igatahes täielik must reede Levadia poistel ja milline magus revansh Florakatel!

Peku
14.09.02, 02:35
:D:D::D:D 10:0
Väravad: 8., 34. Tarassenkov, 24., 49., 54. Hamre, 27. A. Stepanov, 40. Haavistu, 42., 64. pen., 82. A. Kulik

hamre hat-trick :D:D

Juks
14.09.02, 04:20
Põldoja Ants käis kohapeal ja otsustas sellest loo kirjutada ehk tavakeeles SLÕhtuleht üllitas ka artikli mängu kohta ( http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=128262 )

Muide, kas tegemist on Flora rekordvõiduga meistriliigas?

ugla
14.09.02, 04:23
Flora sai täieliku revanshi , Tallinna Levadial täielik must reede :kaval:
Ei saa ka ära märkimata jätta Levadia väravavahi \"tublit\" tööd :D
Mõningaid sutsu uduseid pilte näeb siit. (http://www.zone.ee/ugla)

shepard
14.09.02, 05:54
ugla
Kas pealtvaatajaid ei lastud staadionile, et nii vähe rahvast?

ps
udused pildid tekivad tavaliselt sellest et käed värisevad...
;-)

-Antz-
14.09.02, 08:13
Originally posted by Juks

kas kunagi aastate eest flora mingit maardu olümpia nimelist satsi 19:0 ei võitnud...?
ei oska kosta, kas see läheb nüüdse meistriliiga arvestusse (ja kas see mäng ikka päris meistrivõistluste oma oli), aga kuskilt mälusopist tuli selline tulemus küll esile ja flora resultatiivseim mees pani selles kohtumises vist 7 kolli...
tea kas oma vana mälu ikka veel usaldada võin... eks teadjamad viivad siia omad parandused sisse!

Jaan
14.09.02, 10:16
Kuima 6iet m2letan, siis on rekordtulemus kas 24-0 v6i 27-0. Yks osapool on igatahes Sillam2e ja teine kas Tevalte v6i Flora. Kusjuures, pigem Tevalte ja 11 kolli mees siis sealt. Flora lypsis neid vist 19-0 ja 7 kolli l6i tollane edurivimees Urmas Kirs. Aga alles paar aastat tagasi l6i Viljandi J6hvit kodus 14-0 v6i 14-1.

ugla
14.09.02, 13:59
Rahvast oli nagu ikka Meistriliiga mängul , vast heal juhul 1000 ? Pildipeal pole
rahvast sellepärast et ida(?) tribüünile ei lasta. Sest lääne tribüünil on ju parem,
suvel paistab päike näkku ja puha :(

Tegelt mismoodi neid tribüüne üldse jaotatakse ? Praegu panin omaloomingut ja
kompassi kah pole kunagi statal kaasas olnud...

asdf
14.09.02, 15:16
Supertulemus Floralt :D Loodetavasti läheb FCF sama hooga ka lõpuni välja :õnnelik:

kotkas0
14.09.02, 15:19
heal juhul 1000?????:naer6:
ma pakun et pigem mingi 150-200
igaljuhul mitte \'u\'le 300

Jaak
14.09.02, 15:25
Originally posted by Juks

Põldoja Ants käis kohapeal ja otsustas sellest loo kirjutada ehk tavakeeles SLÕhtuleht üllitas ka artikli mängu kohta ( http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=128262 )

Ei, Flora rekord on 19:0 aastast kas 92 või 93 FC Maardu vastu. Aga viimase 5 aasta rekord kindlasti.

ugla
14.09.02, 17:02
Ok-ok , liigne optimistm minu poolt :õnnelik: Aga kas kuskilt on võimalik täpset pealtvaatajate arvu teada saada ? FC Flora kodukal sellist infi pole...

gianluca
14.09.02, 18:03
Selle hooaja odavaim pilet: iga 4 krooni eest üks värav.
Ei tea kus nüüd kõik need inimesed olid, kes tähtede mängul olid, et ma piletit koos sõber Uglaga ei saanud?

xxxxxx
15.09.02, 18:21
Pakun,et rahvast oli umbes 400,sest mängul viibisid ka amatööride koondised ja palju siukseid inimesi keda muidu sealkandis harva näeb.Igaljuhul saime nüüd Levadialt revanśi.
Veel pealtvaatajaist:muidu viibib FCF mängudel keskeltläbi 125 piletiga pealtvaatajat ja veel umbes 50 piletita pealtvaatajat.
Parimate soovidega,
:lahe: XXXXXX

kotkas0
16.09.02, 01:35
Keegi t\'a\'na \"Meistriteliiga n\'a\'dalat\" n\'a\'gi? :r66m10:
Loodetavasti n\'a\'itab florakaid ka tulevikus ja siis juba t\'a\'htsama asja kui esimeses eelringis v\'a\'ljalangemise p\'a\'rast. Aa kurat endagi l6ust sai \'a\'ra n\'a\'htud:r66m8:

sosku
17.09.02, 13:54
Originally posted by Jaan

Kuima 6iet m2letan, siis on rekordtulemus kas 24-0 v6i 27-0. Yks osapool on igatahes Sillam2e ja teine kas Tevalte v6i Flora. Kusjuures, pigem Tevalte ja 11 kolli mees siis sealt. Flora lypsis neid vist 19-0 ja 7 kolli l6i tollane edurivimees Urmas Kirs. Aga alles paar aastat tagasi l6i Viljandi J6hvit kodus 14-0 v6i 14-1.

Panin siis mõningad suuremad tulemused ritta:
24:0 FC Tevalte - Sillamäe 1993
19:0 FC Flora - FK Maardu 1992
19:0 FC Norma - Tartu Esdag 1993
14:0 Viljandi Tulevik - Jõhvi EP 1999
12:0 FC Flora - FC Norma 1994
12:0 TVMK - FC Kuressaare 2001
0:12 FC Kuressaare - Narva Trans 2001
11:0 Narva Trans - Sillamäe 1993
11:0 Nikol - Tartu Dag 1994
11:1 Jõhvi EP - Viljandi Tulevik 1993
10:0 FC Flora - Tallinna Levadia 2002
10:0 Narva Trans - Tartu Merkuur 1993
10:0 Nikol - FC Norma 1994
10:0 FC Lantana - Pärnu JK 1995
10:1 FC Tevalte - Tartu Merkuur 1993
9:0 Jõhvi EP - Tartu Merkuur 1993
9:0 Narva Trans - FC Valga 2000
1:9 Jõhvi EP - Maardu Levadia 1999

kotkas0
22.09.02, 22:07
Flora 5-0 Narva:naer6: :naer4: :r66m7: :r66m9:

asdf
23.09.02, 19:12
Narva sai suhteliselt haledalt pähe :deemon: Treener ütles ajakirjanikele, et väsimus kallal..viina liiga palju visanud vist :P