320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veerandfinaalid

    Ninii, neljapäeval siis sai paika pandud Meistrite Liiga veerandfinaalid ja ausalt öeldes on kõik päris huvitavad:

    02.04.2002 Deportivo La Coruna - Manchester United
    02.04.2002 Bayern München - Real Madrid
    03.04.2002 Licerpool FC - Bayer Leverkusen
    03.04.2002 Panathinaikos Ateena - FC Barcelona

    Korduskohtumised 09. ja 10.03.2002.

    Nonii, siin on siis näha ka mõnda vana ja huvitavat vastasseisu, kõigepealt Depor ja ManU, kes teatavasti väga dramaatilisi ja huvitavaid mänge Meistrite Liiga alagrupi esimeses faasis maha pidasid, Depor oli siis võidukam ja nüüd on kuraditel võimalus revensh saada.
    Bayern München - Real Madrid kujul olev finaal on välistatud juba kolmandat aastat järjest kui nad on sattunud kokku enne finaali, siiamaani on olnud 2000. aastal edukam Real, eelmine aasta aga Bayern, kes siis (uuesti) selles omaette viimaste aasta võistluses juhtima läheb?
    Liverpool sai nüüd peale ülirasket ja keerulist vahegrupiturniiri võrreldes eelmise kahe paariga vähe kergema vastase, samas ei oleks ju aus öelda, et Leverkusen on niisamakerge vastane, ohei - BLi meistritiitel on ju pärtis käeulatuses ja oma lagrupp tänu lõpuponnistusele isegi võideti. Niisiis, saab näha kuidas kaks lõpuponnistajat omavahel poolfinaalkoha jagavad.
    Ja Barcelona sai paberite järgi kõige kergema vastase, kuid Barcelonal on üks halb omadus: nõrgmate meeskondade vastu sageli eksida. Ateenal on jälle üks hea omadus: tugevamate vastu üllatada...
    See kiri siin on all

    #2
    Panathinaikos - Barcelona - Enne loosimist oli kolmel klubil lootust, et vastaseks tuleb Panathinaikos. "Õnn soosis" Barcelonat. Kuid arvan, et ka Panathinaikos võib rahule jääda. Kataloonia au ja uhkus on juba mitu aastat hädas stabiilsusega. Kreeka klubi jaoks on hea ka see, et esimene kohtumine peetakse kodus
    Prognoos: Panathinaikos

    Bayern München - Real Madrid - Veerandfinaalide keskne paar. Mina isiklikult olen sellise loosiga rahul, sestüks kahest superklubist lükatakse veerandfinaalis välja. Seda on üliraske ennustada, mis siin toimuma hakkab. Arvan vaid, et Real esimest kohtumist EI võida.
    Prognoos: Bayern

    Deportivo La Coruna - Manchester United - Siit maalt hakkab MEISTRITE LIIGA. Deportivo eelmised võidud ManU üle ei tähenda midagi. Hispaanlastel on juba mitu aastat hea meeskond, kes areneb pidevalt. ManU-l on aga kombeks olla hädas just La Liga klubidega. Kõik tundub rääkivat ManU kahjuks. Välja arvatud kõhutunne Seega...
    Prognoos: Manchester Utd

    Bayer 04 Leverkusen - Liverpool - Alati on raske jääda objektiivseks, kui peab ennustama lemmikmeeskonna käekäiku. Enne loosimist lootsin pigem, et pool saab vastaseks ManU. Miks? Sest ManU on teada-tuntud. Nendega on kohtutud palju ja on teada, mida võib oodata. Leverkusen aga "kahtlane" Saksa klubi, kellelt võib igasugust mängu näha. Ühed inglased nad juba välja puksisid.
    Prognoos: Liverpool. Süda ei luba teisiti.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by Siim88



      Bayer 04 Leverkusen - Liverpool - Alati on raske jääda objektiivseks, kui peab ennustama lemmikmeeskonna käekäiku. Enne loosimist lootsin pigem, et pool saab vastaseks ManU. Miks? Sest ManU on teada-tuntud. Nendega on kohtutud palju ja on teada, mida võib oodata. Leverkusen aga "kahtlane" Saksa klubi, kellelt võib igasugust mängu näha. Ühed inglased nad juba välja puksisid.
      Prognoos: Liverpool. Süda ei luba teisiti.
      Damn ma vihkan ka neid "kahtlasi"....ManU oleks ära saanud: aga krt...kahtlane klubi vastas....DEEM

      Kommentaar


        #4
        Ennustan edasi saama Reali,Manu,Pooli ja Barcat - õigemini pean neid paaride favoriitideks.
        Soov aga oleks ,et kolmes paaris toimuks vastupidine ehk edasi läheks Bayern,Manu,Bayer ja Panathinaikos.

        Kommentaar


          #5
          Deportivo - ManU arvan et deportivo supermängimine ManU üle 1. gruppi faasis määrab kõik ja Deeeepor edasi.....

          Liverpool- Leverkusen ...ei tea olen Liverpooli poolt aga
          Leverkusen on heas hoos........... jälle lahtine

          Real-München siin ma olen millegi pärast kindel et Real edasi

          Pana-Barca loodan et Pana a kardan et Barca

          yldiselt segane hinnang a see aasta väga segased paarid ka veerand finaalides



          Kommentaar


            #6
            Depor - ManU
            Läheb raskeks, väga raskeks, kuid lootus on suur, võimalused minu jaoks võrdsed.

            Liverpool - Leverkusen
            Hmm. Samuti raske öelda, kardan/arvan, et Leverkusen, kuid Liverpooli võimalused on pea samad.

            Real - Bayern
            Samuti pingeline...miskipärast tunne, et Real saab napilt edasi, kuid Bayern võib juba esimese mänguga õnne korral palju otsustada.

            Pana - Barca
            Sama, mis enamus - loodan Panat, kuid Barca on tõenäolisem.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by gnat

              Deportivo - ManU arvan et deportivo supermängimine ManU üle 1. gruppi faasis määrab kõik ja Deeeepor edasi.....
              hehe valesti arvasid
              manu võitis 2-0 esimese mängu ... kõik pole kyll veel läbi kuid depol on nyyd yliraske edasi saada .... go manu !!! , ja bayern võitis reali 2-1 ... seal kõik veel lahtine bayernil kyll edu ... kuid real võib bayerni hävitada hea päeva korral !!!

              Kommentaar


                #8
                aa kas sa nägid ka mis juhtus ManU mängijatega Keane kuuks ajaks väljas ja ega Bechamil paremini läinud ja Scholes sai oma kaardid täis nii et mine sa tea a Deeporil läheb raskeks kindlasti....... Realil on muidu minumeelest kodus paremad võimalused sest üks värav ikkagi ju löödi yldiselt väga segased seisiud

                Kommentaar


                  #9
                  aa kas sa nägid ka mis juhtus ManU mängijatega Keane kuuks ajaks väljas ja ega Bechamil paremini läinud ja Scholes sai oma kaardid täis nii et mine sa tea a Deeporil läheb raskeks kindlasti....... Realil on muidu minumeelest kodus paremad võimalused sest üks värav ikkagi ju löödi yldiselt väga segased seisiud

                  Kommentaar


                    #10
                    uuh üllatuste õhtu oli eile

                    Bayern ja Real-mängu sündmus number 1 oli muidugi my man McManaman´i mängu tulek II poolajal, kahjuks jah midagi superit ei juhtunud. kuigi Real sai selgelt tappa 2:1 on siiski tänu võõrsil löödud väravale neil pisut suuremad shansud edasi minna, minu arust mängu parim oli Hasan Salihamidzhiz tema söödud ja sööstud tegid asja ära.

                    MAnU ja Depor- uhu teine välk ja pauk, ausalt öeldes uskumatu, võrreldes viimaseid omavahel peetuid mänge. Beckhami laks oli nagu müts pähe Molinale. Manu on põhimõttelsielt edasi kah.

                    Loodame samasuguseid üllatusi ka täna, watch out Barca

                    Kommentaar


                      #11

                      Krt, kuigi Realil on Bernabeul gramm paremad väljavaated paarist võitjana väljuda, ei mataks mina siiski Bayernit veel maha, mainides, et selliste trikkidega iga meeskond ikka hakkama ei saa. Kogu mängu kaotusseisus olles ja penalti mööda lüües tuua viimasel kümnel minutil võit koju, see nõuab oskusi ja tahet. Ma olin eile tõesti üliõnnelik, ehkki Elberi latt ja Effe mööda löödud penalt tegid meele mõruks küll esialgu. Nüüd tuleb vaid end kokku võtta ja Madriidis näidata, mis puust on eelmise aasta meister ja edasi poolfinaali poole sammuda.
                      Muideks Bayernit pole kodustaadionil alates 97. detsembrist keegi võitnud ning seega ka pole Hitzfeldi ajal Bayern kodustaadionil CL-is kaotusekibedust tundnud. Sama edukalt võiks jätkata ka võõratel väljakutel
                      ¡No Pasarán!

                      Kommentaar


                        #12
                        Salihamidzhiz

                        paistis lisaks silma ka sellega, et tõmbas kohtuniku tühja koha pealt haneks ja see andis penalti.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma thaks näha ,kes mängib Manul kodumängus keskväljal:Giggsi ja Butti suutsin ise välja mõelda, edasi hakkas juba kiiva kiskuma.Veron,Keane,Becham vigastatud ja Scholes kaartidega väljas.Ja Tristan oleks pidanud punase saama Bechamile sissesõitmise eest - see oli liiga jõhker kollase jaoks.Ja Manu nt 7 värav oli super!!!
                          Teises paaris oleks mäng praeguseks juba tehtud kui BAyerni number seistse mängida saaks.Kuna ei saanud, siis tuli kasutda Bayerni igivana strateegiat - surume kuni vastane väsib.No esimesel poolajal silmaga oli midagi raske näha - Real lõi värava(Sergio kala) ja tundus platsil palli söötvat väga effektselt ja ka õnnestunult.
                          Tegelikult oli aga Bayerni surve olemas ja teise poolaja sündmused sealt ka tulenesid ja loomulikult kaks ülitäpset vahetust, sest ei Sagnol ega ka Sergio polnud oma ülesannete kõrgusel.Kui latti löödi ,siis mul tekkis paha aimdus - Bayerni latid on tavaliselt katastroofi tundemärk.Penalti tõi Brazzo väga osavalt BAyernile,kontakt oli tyhine ja oleks edasi mängitud oleks olukord väga ohtlik olnud.Aga Effe eksis.Kuid keksväli oli tunduvalt suutlikum palli ryndesse toimetamisega ja kui pall Elberile sattus siis see mees ka midagi sellega tegi.Sealt ka mõlemad väravad.Surve kandis vilja ja nüüd on Bernabeul võrdsete võimalustega edasiminek.
                          Keegi ütles ,et Real võib hea mängu korral Bayernit hävitada.Vaidlen vastu - kui Bayern mängib oma 100% tasemel ,siis ei suuda keegi teda hävitada.
                          Seega Real võib Bernabeul BAyerni hävitada ,kui viimasel keskpärane mäng välja peaks tulema.See on tõenäoline, sest harva suudavad külalismeeskonnad võõrsil oma täit taset näidata.

                          Kommentaar


                            #14
                            Tristan oleks pidanud kindlalt punase saama.krt nii jõhkralt sisse sõita,et Beckham kuuks väljas.ManU võib minna keskväljal raskeks,kuid loodame,et noored välja veavad.Becks värav oli super,30 meetril täpselt risti.
                            Bayerni mängust rääkides oli esimene värav ikkagi Kahni süü,sest sellise palli oleks pidanud ära võtma,kuid pall põrkas enne väravat ja lendas Kahnist üle.Peale ebaõnnestunud penaltid mõtlesin,et Bayern siit võitu ei võta,kuid sakslased üllatasid.Kokkuvõtteks:tulevad huvitavad mängud.
                            C’mon Man United!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Kurat küll, Depo!
                              saavad lutti ning siis hakkavad vastast lõhkuma, see mulle ei meeldi! Samuti ei meeldi mulle see, et keskväljale kedagi panna ei ole...
                              Mäng ise läks üllatavalt hästi, ootasin Depolt enamat, kuid eks Beckhami värav näitas koha kätte neile
                              Siiski ei tasu liiga vara laulma hakata, 90 min on veel ees...

                              Päev korda läinud
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar

                              Working...
                              X