PDA

View Full Version : Veerandfinaalid

Jeeg
23.03.02, 15:13
Ninii, neljapäeval siis sai paika pandud Meistrite Liiga veerandfinaalid ja ausalt öeldes on kõik päris huvitavad:

02.04.2002 Deportivo La Coruna - Manchester United
02.04.2002 Bayern München - Real Madrid
03.04.2002 Licerpool FC - Bayer Leverkusen
03.04.2002 Panathinaikos Ateena - FC Barcelona

Korduskohtumised 09. ja 10.03.2002.

Nonii, siin on siis näha ka mõnda vana ja huvitavat vastasseisu, kõigepealt Depor ja ManU, kes teatavasti väga dramaatilisi ja huvitavaid mänge Meistrite Liiga alagrupi esimeses faasis maha pidasid, Depor oli siis võidukam ja nüüd on kuraditel võimalus revensh saada.
Bayern München - Real Madrid kujul olev finaal on välistatud juba kolmandat aastat järjest kui nad on sattunud kokku enne finaali, siiamaani on olnud 2000. aastal edukam Real, eelmine aasta aga Bayern, kes siis (uuesti) selles omaette viimaste aasta võistluses juhtima läheb? ;)
Liverpool sai nüüd peale ülirasket ja keerulist vahegrupiturniiri võrreldes eelmise kahe paariga vähe kergema vastase, samas ei oleks ju aus öelda, et Leverkusen on niisamakerge vastane, ohei - BLi meistritiitel on ju pärtis käeulatuses ja oma lagrupp tänu lõpuponnistusele isegi võideti. Niisiis, saab näha kuidas kaks lõpuponnistajat omavahel poolfinaalkoha jagavad.
Ja Barcelona sai paberite järgi kõige kergema vastase, kuid Barcelonal on üks halb omadus: nõrgmate meeskondade vastu sageli eksida. Ateenal on jälle üks hea omadus: tugevamate vastu üllatada...

Siim
23.03.02, 20:21
Panathinaikos - Barcelona - Enne loosimist oli kolmel klubil lootust, et vastaseks tuleb Panathinaikos. "Õnn soosis" Barcelonat. Kuid arvan, et ka Panathinaikos võib rahule jääda. Kataloonia au ja uhkus on juba mitu aastat hädas stabiilsusega. Kreeka klubi jaoks on hea ka see, et esimene kohtumine peetakse kodus
Prognoos: Panathinaikos ;)

Bayern München - Real Madrid - Veerandfinaalide keskne paar. Mina isiklikult olen sellise loosiga rahul, sestüks kahest superklubist lükatakse veerandfinaalis välja. Seda on üliraske ennustada, mis siin toimuma hakkab. Arvan vaid, et Real esimest kohtumist EI võida.
Prognoos: Bayern :oih:

Deportivo La Coruna - Manchester United - Siit maalt hakkab MEISTRITE LIIGA. Deportivo eelmised võidud ManU üle ei tähenda midagi. Hispaanlastel on juba mitu aastat hea meeskond, kes areneb pidevalt. ManU-l on aga kombeks olla hädas just La Liga klubidega. Kõik tundub rääkivat ManU kahjuks. Välja arvatud kõhutunne:D Seega...
Prognoos: Manchester Utd

Bayer 04 Leverkusen - Liverpool - Alati on raske jääda objektiivseks, kui peab ennustama lemmikmeeskonna käekäiku. Enne loosimist lootsin pigem, et pool saab vastaseks ManU. Miks? Sest ManU on teada-tuntud. Nendega on kohtutud palju ja on teada, mida võib oodata. Leverkusen aga "kahtlane" Saksa klubi, kellelt võib igasugust mängu näha. Ühed inglased nad juba välja puksisid.
Prognoos: Liverpool. Süda ei luba teisiti.:)

Ertai
24.03.02, 00:52
;)
Orginally posted by Siim88

Bayer 04 Leverkusen - Liverpool - Alati on raske jääda objektiivseks, kui peab ennustama lemmikmeeskonna käekäiku. Enne loosimist lootsin pigem, et pool saab vastaseks ManU. Miks? Sest ManU on teada-tuntud. Nendega on kohtutud palju ja on teada, mida võib oodata. Leverkusen aga "kahtlane" Saksa klubi, kellelt võib igasugust mängu näha. Ühed inglased nad juba välja puksisid.
Prognoos: Liverpool. Süda ei luba teisiti.:)

Damn ma vihkan ka neid "kahtlasi"....ManU oleks ära saanud::) :lahe: aga krt...kahtlane klubi vastas....DEEM:deemon: :oih: :doh:

Aramis
24.03.02, 23:10
Ennustan edasi saama Reali,Manu,Pooli ja Barcat - õigemini pean neid paaride favoriitideks.
Soov aga oleks ,et kolmes paaris toimuks vastupidine ehk edasi läheks Bayern,Manu,Bayer ja Panathinaikos.

gnat
02.04.02, 00:08
Deportivo - ManU arvan et deportivo supermängimine ManU üle 1. gruppi faasis määrab kõik ja Deeeepor edasi.....

Liverpool- Leverkusen ...ei tea olen Liverpooli poolt aga
Leverkusen on heas hoos........... jälle lahtine :)

Real-München siin ma olen millegi pärast kindel et Real edasi

Pana-Barca loodan et Pana a kardan et Barca

yldiselt segane hinnang a see aasta väga segased paarid ka veerand finaalides:)

sicmic
02.04.02, 01:15
Depor - ManU
Läheb raskeks, väga raskeks, kuid lootus on suur, võimalused minu jaoks võrdsed.

Liverpool - Leverkusen
Hmm. Samuti raske öelda, kardan/arvan, et Leverkusen, kuid Liverpooli võimalused on pea samad.

Real - Bayern
Samuti pingeline...miskipärast tunne, et Real saab napilt edasi, kuid Bayern võib juba esimese mänguga õnne korral palju otsustada.

Pana - Barca
Sama, mis enamus - loodan Panat, kuid Barca on tõenäolisem.

Devil
03.04.02, 03:44
Orginally posted by gnat

Deportivo - ManU arvan et deportivo supermängimine ManU üle 1. gruppi faasis määrab kõik ja Deeeepor edasi.....

hehe valesti arvasid
manu võitis 2-0 esimese mängu ... kõik pole kyll veel läbi kuid depol on nyyd yliraske edasi saada ;).... go manu !!! :D, ja bayern võitis reali 2-1 ... seal kõik veel lahtine bayernil kyll edu ... kuid real võib bayerni hävitada hea päeva korral !!!

gnat
03.04.02, 04:41
aa kas sa nägid ka mis juhtus ManU mängijatega Keane kuuks ajaks väljas ja ega Bechamil paremini läinud ja Scholes sai oma kaardid täis nii et mine sa tea a Deeporil läheb raskeks kindlasti....... Realil on muidu minumeelest kodus paremad võimalused sest üks värav ikkagi ju löödi yldiselt väga segased seisiud :)

gnat
03.04.02, 04:43
aa kas sa nägid ka mis juhtus ManU mängijatega Keane kuuks ajaks väljas ja ega Bechamil paremini läinud ja Scholes sai oma kaardid täis nii et mine sa tea a Deeporil läheb raskeks kindlasti....... Realil on muidu minumeelest kodus paremad võimalused sest üks värav ikkagi ju löödi yldiselt väga segased seisiud :)

dreyd
03.04.02, 12:26
uuh üllatuste õhtu oli eile

Bayern ja Real-mängu sündmus number 1 oli muidugi my man McManaman´i mängu tulek II poolajal, kahjuks jah midagi superit ei juhtunud. kuigi Real sai selgelt tappa 2:1 on siiski tänu võõrsil löödud väravale neil pisut suuremad shansud edasi minna, minu arust mängu parim oli Hasan Salihamidzhiz tema söödud ja sööstud tegid asja ära.

MAnU ja Depor- uhu teine välk ja pauk, ausalt öeldes uskumatu, võrreldes viimaseid omavahel peetuid mänge. Beckhami laks oli nagu müts pähe Molinale. Manu on põhimõttelsielt edasi kah.

Loodame samasuguseid üllatusi ka täna, watch out Barca;)

dieter
03.04.02, 13:13
:kaabu:
Krt, kuigi Realil on Bernabeul gramm paremad väljavaated paarist võitjana väljuda, ei mataks mina siiski Bayernit veel maha, mainides, et selliste trikkidega iga meeskond ikka hakkama ei saa. Kogu mängu kaotusseisus olles ja penalti mööda lüües tuua viimasel kümnel minutil võit koju, see nõuab oskusi ja tahet. Ma olin eile tõesti üliõnnelik, ehkki Elberi latt ja Effe mööda löödud penalt tegid meele mõruks küll esialgu. Nüüd tuleb vaid end kokku võtta ja Madriidis näidata, mis puust on eelmise aasta meister ja edasi poolfinaali poole sammuda. :lahe:
Muideks Bayernit pole kodustaadionil alates 97. detsembrist keegi võitnud ning seega ka pole Hitzfeldi ajal Bayern kodustaadionil CL-is kaotusekibedust tundnud. Sama edukalt võiks jätkata ka võõratel väljakutel :lahe:

valdano
03.04.02, 13:28
paistis lisaks silma ka sellega, et tõmbas kohtuniku tühja koha pealt haneks ja see andis penalti.

Aramis
03.04.02, 13:38
Ma thaks näha ,kes mängib Manul kodumängus keskväljal:Giggsi ja Butti suutsin ise välja mõelda, edasi hakkas juba kiiva kiskuma.Veron,Keane,Becham vigastatud ja Scholes kaartidega väljas.Ja Tristan oleks pidanud punase saama Bechamile sissesõitmise eest - see oli liiga jõhker kollase jaoks.Ja Manu nt 7 värav oli super!!!
Teises paaris oleks mäng praeguseks juba tehtud kui BAyerni number seistse mängida saaks.Kuna ei saanud, siis tuli kasutda Bayerni igivana strateegiat - surume kuni vastane väsib.No esimesel poolajal silmaga oli midagi raske näha - Real lõi värava(Sergio kala) ja tundus platsil palli söötvat väga effektselt ja ka õnnestunult.
Tegelikult oli aga Bayerni surve olemas ja teise poolaja sündmused sealt ka tulenesid ja loomulikult kaks ülitäpset vahetust, sest ei Sagnol ega ka Sergio polnud oma ülesannete kõrgusel.Kui latti löödi ,siis mul tekkis paha aimdus - Bayerni latid on tavaliselt katastroofi tundemärk.Penalti tõi Brazzo väga osavalt BAyernile,kontakt oli tyhine ja oleks edasi mängitud oleks olukord väga ohtlik olnud.Aga Effe eksis.Kuid keksväli oli tunduvalt suutlikum palli ryndesse toimetamisega ja kui pall Elberile sattus siis see mees ka midagi sellega tegi.Sealt ka mõlemad väravad.Surve kandis vilja ja nüüd on Bernabeul võrdsete võimalustega edasiminek.
Keegi ütles ,et Real võib hea mängu korral Bayernit hävitada.Vaidlen vastu - kui Bayern mängib oma 100% tasemel ,siis ei suuda keegi teda hävitada.
Seega Real võib Bernabeul BAyerni hävitada ,kui viimasel keskpärane mäng välja peaks tulema.See on tõenäoline, sest harva suudavad külalismeeskonnad võõrsil oma täit taset näidata.

guitz
03.04.02, 20:20
Tristan oleks pidanud kindlalt punase saama.krt nii jõhkralt sisse sõita,et Beckham kuuks väljas.ManU võib minna keskväljal raskeks,kuid loodame,et noored välja veavad.Becks värav oli super,30 meetril täpselt risti.
Bayerni mängust rääkides oli esimene värav ikkagi Kahni süü,sest sellise palli oleks pidanud ära võtma,kuid pall põrkas enne väravat ja lendas Kahnist üle.Peale ebaõnnestunud penaltid mõtlesin,et Bayern siit võitu ei võta,kuid sakslased üllatasid.Kokkuvõtteks:tulevad huvitavad mängud.

sicmic
03.04.02, 21:54
Kurat küll, Depo!
saavad lutti ning siis hakkavad vastast lõhkuma, see mulle ei meeldi! :viha: Samuti ei meeldi mulle see, et keskväljale kedagi panna ei ole...
Mäng ise läks üllatavalt hästi, ootasin Depolt enamat, kuid eks Beckhami värav näitas koha kätte neile :)
Siiski ei tasu liiga vara laulma hakata, 90 min on veel ees...:oih:

Päev korda läinud :)

vello99
03.04.02, 23:39
Räägivad jah, et Beckham võiks juba järgmine nädal mängida. Kui tahavad siis palun, aga juhul kui nad ta MM-iks ära lõhuvad, siis on küll ******is.

Mis puudutab keskvälja, minu ennustus oleks giggs,johnsen,butt, silvestre (fortune)

Bayerni mängust niipalju, et Salimahahimihidimidits tegi ühe parima kukkumise, mida ma kunagi näinud olen. Kui seda ikka aeg-luubis vaatad, siis tekib kahtlus, et ta treeningul kohe teeb selles osas eritrenni. Samas hea, et ära ei löödud.

Aramis
04.04.02, 00:11
Velts , 12 punkti Brazzo nime hääldamise eest ;)...ma arvan et ta ei tee trenni, talle on need kukkumised sisse programmeeritud.Mees teenib äärel väga palju vajalikke vabalööke.Ja ometigi,kui kaitsja ei mängi ta vastu kehaga, siis ta jookseb selle üle - nii, et kaitsjate suhtes väga ebameeldiv sell.

Aramis
04.04.02, 05:04
Hea meel on tõdeda ,et finnish connection töötab tippjalgpallis endiselt.Tänaõhtuse mõlema mängu väravatega olid soomlased otseselt seotud.Hyypia lõi väravaks Oweni hiilgava söödu ja penalti Panathinaikosele teenis Joonas Kollka. Well done - millal eesti mehed hakkavad Meistrite Liigas tooni andma?

gnat
04.04.02, 11:07
hyypia wärav oli kyll väga hea kokkumäng liverpooli vahel ja see oli yllatav et liverpool kogu see aeeg vastu pidas igatahes tulevad kõik 4 mängu järgmine nädal väga huvitavad kõigil meeskondadel on võimalused veel edasi pääseda Deeporil on kahjuks kõige väiksem ja Panathinaikos oleks ka pidanud kasvõi veel ühe värava lööma kui nad tahavad edasi saada aga ehk neil õnnestub yllatada.....

dreyd
04.04.02, 12:05
uh taas üllatuste õhtu, seda kord natukene vähem, Pana võit Barca üle kodus siiski ilsmelt edasipääsu ei taga, kui just võõrsil paugutama ei minda.
Liverpool mnjah, läheb edasi küll

Aramis
04.04.02, 12:52
Küsiks lihtsalt ,milline mäng neist kahest siin nüüd üllatus oli?
Sinu jaoks on üllatus väga imeline asi või siis ootasid sa sellelt õhtult imelikke asju.

vandersell
04.04.02, 13:31
Pana pennal oli küll väga kaheldava väärtusega, nagu kordusest vaadatuna selgub. see aga ei õigusta Barca kaotust, kuid loodan, et koduväljakul pannakse asjad paika. Hyypiä valis küll õige aja, millal oma esimene eurovärav teha :õnnelik: Teine mäng kujuneb arvatavasti raskeks- vaid kaitsesse ei tohi jääda, muidu teevad sakemannid ära :oih: Aga loodame parimat ;)

dreyd
04.04.02, 13:38
Originally posted by Aramis

Sinu jaoks on üllatus väga imeline asi või siis ootasid sa sellelt õhtult imelikke asju.
arvan et Pana võit siiski Barca üle päris tavaline ei ole, või mis, see selleks ja arvan et sõna üllatuse üle ka ei hakka vaidlema, eks iga1 üllatub erinevalt erinevate asjade üle:)

mcnamara
04.04.02, 13:46
Kui nüüd kõiki nelja veerndfinaali vaadelda, siis vast esimene asi, mis silma hakkab: kõik kolm Hispaania klubi kaotasid. ;) Usun siiski, et vähemalt Barcelona lööb koduväljakul vajalikud väravad ära. Madridi suhtes nii kindel ei oleks - triipsokke :D saab ka kodus olema ülimalt raske võita. 'pooli võib muidugi kritiseerida liiga kaitsele orienteeritud mängu pärast, kuid usun, et eile oli see õigustatud. Owen mängis targalt, mitte liiga teravalt - andis parem häid sööte, kui jooksis ise. Kõik selleks muidugi, et järjekordset hamstringi-vigastust ära hoida.
Kõik kokku: pakun, et järgmisel nädalal on favoriidid Bayern, ManU, Liverpool ja Barca.

Aramis
04.04.02, 14:31
Originally posted by dreyd

arvan et Pana võit siiski Barca üle päris tavaline ei ole, või mis, see selleks ja arvan et sõna üllatuse üle ka ei hakka vaidlema, eks iga1 üllatub erinevalt erinevate asjade üle:)

Kreeka klubi võit Kreeka pinnal pole kunagi üllatus.Vaata rohkem jalgpalli, siis saad aru mis tavaline ja mis üllatus.
Sõna üle ei taha minagi vaielda, lihtsalt konkeetse õhtu tulemused olid nii ette arvatavad kui ette arvatav jalgpall üldse olla võib.

Siim
04.04.02, 18:38
Eilsed mängud üllatusi ei valmistanud. Ka Pana edu oskasin ette näha. Ise vaatasin Liverpool-Leverkusenit ja jäin rahule. Eelkõige rahustas see, et Leverkusen oli minu silmis oodatust kehvem. Mängiti küll võõrsil, aga mänguline allajäämine oli minu silmis küllaltki selge. Alles lõpus hakati ka ise tegutsema. Pooli kaitse aga näitas taas oma headust. Kui Liverpool peaks kordusmängus juhtima minema, siis mina küll ei tea, kust sakslased need 3 väravat võtavad.

jyriöö
04.04.02, 19:15
Panathinaikose edu pole tõesti üllatus. Pole nad eurosarja kodumängudes jumal teab kui kaua kaotust pidanud tunnistama. Barca võimetus kodus nõrgemaid võita võib Kreeka klubi ka heal juhul poolfinaali aidata.
Pooli võidu määras võrdsete mängus ära Placente õnnetu tegevus. Kodumeeskond paistis end hoopis paremini tundvat kontrate peale mängides, kus paaril korral jäi eduseisu suurendamisest puudu ainult viimane täpne sööt. Kodus võib Leverkusen hoogsalt rünnates just selle reha peale astuda.
Kokkuvõtteks - eile oli soomlaste päev

dreyd
04.04.02, 20:21
jah tõepoolest selles valguses, et Pana kodus mängis, 1:0 võit Barca üle teab mis üllatus ei ole, siiski jätkuvalt üllatab Barca nigel viimase aja resultatiivsus. see selleks.

gnat
05.04.02, 23:58
aga kas muidu pana-l kedagi selles mängus puudu ei olnud we???? sest päevalehes oli treener öelnud et 100%-list pana näeeb järgmine mäng või oli see lihtsalt väljend et pana mängis sitalt????

Siim
06.04.02, 00:18
Originally posted by gnat

aga kas muidu pana-l kedagi selles mängus puudu ei olnud we???? sest päevalehes oli treener öelnud et 100%-list pana näeeb järgmine mäng või oli see lihtsalt väljend et pana mängis sitalt????

Kui ma ei eksi, siis selline tegelane nagu Karagounis oli puudu.

vtp
06.04.02, 04:15
nii see oleks tegelt lõputult 2ge matš ju siis selguks kahes liigas inglise meister!:deemon:

Aramis
06.04.02, 05:18
Eelkõneleja on asjast jälle valesti aru saanud.See ei oleks tore kui kahes liigas korraga maa meistreid selgitatakse.Väike mõte on tõesti Bayer-Bayerni finaalil:D , aga olgem ausad ,see poleks põnev.Nii, et ei mingeid samariiklike kohtumisi euroliigas.Lepime selle kokku!Minu arust on nii nagu praegu asi täica huvitav.

gnat
07.04.02, 02:24
minu meelest oli ka üle-eelmine aasta igav kui ma ei eksi siis olid valencia ja real finaalis see oleks normaalne kui igast riigist pääseks üks ½ finaali ntx pana, depor, mynchen ja liverpool või mis iganes aga see selleks ........ ma hakkasin mõtlema et mis on saanud itaalia jalgpallist kahel viimasel aastal Cl-is ei ole nad 2. ringist edasi jõudnud ja see aasta lasti ju dino zoff ka peale esimesi mänge kohe laziost lahti. muidu mängivad itaalased ju hästi ei teaa ..???

vtp
07.04.02, 03:33
aga siis v6iks olla bayern myncen vs. ManU. jah itaalia pole cl-is säranud. isiklikult meeldib mulle roma.

Aramis
07.04.02, 03:43
Praegu, et saada nelja eri riiki poolfinaalidesse peaks võitma Panathinaikos,Real,Manu ja Leverkusen või siis Pana,Bayern,Pool ja Deportivo - rohkem variante vist pole.Esimene on veel enamvähem võimalik ,aga üldiselt vist jääb selline asi ära.

gnat
07.04.02, 04:53
ise muidu olin ka Roma fänn ja lootsin et paneb kogu CL- i kinni aga läks nii........ a ma arvan et fifty fifty võimalus et erinevad maad poolfinaalis esindatud sest minumeelest on CL paras loteriii :) :) :) :) :)

Aramis
07.04.02, 12:45
Ei ole ilus teiste iga sõna kommenteerida ,aga ikkagi arvan ma ,et kui sa nii arvad ,siis oled sa ise üks paras loterii:viha: .See, et sa aru ei saa asjadest ei anna sulle neid õigust neid suvaliste ebaõigete nimedega nimetada.Ja näiteks konkreetselt Roma langes välja mitte liisutõmbamise tagajärjel vaid sellepärast, et ta ei olnud piisavalt tugev.

Ma ei tea ,mis mulle sisse on läinud, aga arvestage ,et ma ei kavatse tulevikus ka igasugust jama taluda vaid ütlen üsna kiirelt ,mis ma arvan.

Artur
07.04.02, 15:39
Originally posted by gnat

ise muidu olin ka Roma fänn ja lootsin et paneb kogu CL- i kinni aga läks nii........ a ma arvan et fifty fifty võimalus et erinevad maad poolfinaalis esindatud sest minumeelest on CL paras loteriii :) :) :) :) :)

Väga huvitav mees sa oled: väidad, et oled Roma fän, endal aga Arsenali avatar. Tegelikult on Meistrite Liigas üks väga kerge ja teada-tuntud reegel, mida ei tohiks kahtluse alla seada: parim võidab. Pole tähtis, kui hästi sa UCL-is mängid, meeskondade ülesanne on ikkagi võita. Võid ju terve kohtumise vältel domineerida, aga kui vastasmeeskond nõelab kiire kontrarünnakuga ja mängu ära teeb, siis on ikkagi see meeskond parim, kes selle värava lõi. Ühesõnaga: Euroopa Meistrite Liiga võidab parim. Muid variante pole.

Aquilotta
07.04.02, 17:18
Originally posted by Artur

Väga huvitav mees sa oled: väidad, et oled Roma fän, endal aga Arsenali avatar.

AS Roma avatari valida võimalik ei ole ju:naer2:. Mina selle üle ei muidugi kurvasta :ham2:

Artur
07.04.02, 17:53
Originally posted by Lubella

[quote]Originally posted by Artur

Väga huvitav mees sa oled: väidad, et oled Roma fän, endal aga Arsenali avatar.

AS Roma avatari valida võimalik ei ole ju:naer2:. Mina selle üle ei muidugi kurvasta :ham2:

See väike viga sai nüüd parandatud.

apunkto
08.04.02, 00:42
Ühesõnaga: Euroopa Meistrite Liiga võidab parim. Muid variante pole.

100% see küll nii pole, kui näiteks määratakse ebaõiglane penalti näiteks..ja seda on cl-is tehtud küll ja veel. Ja minu arust on jalgpall üldse selline mäng, kus ei saa öelda, et võitis parim. Trans-Flora näiteks, sa ei saa ju ometi mulle öelda, et trans on võimsalt parem kui flora..võib ju väita, et selles mängus oli parem aga üldiselt ta ju parem ei ole või mis? vähemalt mitte nii palju:D

Aramis
08.04.02, 02:26
Jah , ao-lt päris asjalik tähelepanek ja Flora-Trans hea näide.
Mina seletaks seda nii, et Flora-Trans oli kõigest üks mäng pikal turniiril,kus kõik kõigiga mitu korda läbi mängivad.Seda teadsid ja selle teadmisega mängisid mõlemad pooled.Sama kehtib kõigi samasuguste alagrupi turniiri mängude kohta igas liigas.Mängu võit pole oluline,kui sa edasi saad.Kõik teavad seda ja ei pinguta maksimaalselt võrreldes play-off tüüpi actioni või veel parem finaalmänguga.Ja isegi kui kohtunik annab pendla, siis ega nad õhust ei tule ja võitja selgub igal juhul.
As Roma võis mängida häid mänge, aga konkurents oli tugev ja edasi ta ei saanud.Kogu lugu- asi mutt.Itaalia klubid nimede ja mängija väärtuste kohalt on eeskujulikud - küll aga tulemustega on asi õnnetu.
JA Ac Milani fännid - mis juhtus Westfalenstaadionil? Kas Milan on kunagi Amorosot Serie A päevil miskit viisi solvanud?Piinlik öelda, aga olin kogu aeg Dortmundi edasipääsemises kindel, aga see oli ilmne üllatus.

Artur
08.04.02, 02:58

Jah , ao-lt päris asjalik tähelepanek ja Flora-Trans hea näide.
Mina seletaks seda nii, et Flora-Trans oli kõigest üks mäng pikal turniiril,kus kõik kõigiga mitu korda läbi mängivad.Seda teadsid ja selle teadmisega mängisid mõlemad pooled.Sama kehtib kõigi samasuguste alagrupi turniiri mängude kohta igas liigas.Mängu võit pole oluline,kui sa edasi saad.Kõik teavad seda ja ei pinguta maksimaalselt võrreldes play-off tüüpi actioni või veel parem finaalmänguga.Ja isegi kui kohtunik annab pendla, siis ega nad õhust ei tule ja võitja selgub igal juhul.
As Roma võis mängida häid mänge, aga konkurents oli tugev ja edasi ta ei saanud.Kogu lugu- asi mutt.Itaalia klubid nimede ja mängija väärtuste kohalt on eeskujulikud - küll aga tulemustega on asi õnnetu.
JA Ac Milani fännid - mis juhtus Westfalenstaadionil? Kas Milan on kunagi Amoroso Serie A päevil teda miskit viisi solvanud?Piinlik öelda, aga olin kogu aeg Dortmundi edasipääsemises kindel, aga see oli ilmne üllatus.

Aramis, kui ma nüüd päris aus olen, siis ma arvasin kogu aeg, et ega selle Dortmundi vastu kerge ei tule, olin vägagi pessimistlik. Samas pean ütlema, et UEFA Karikasarjast väljalangemine ei ole veel maailmalõpp, kui nüüd asja teisest küljest vaadata, siis võib loomulikult väita, et kui juba nii kaugele jõutud, siis tuleks ka midagi ära teha. Muuseas, nii capitano Paolo Maldini kui ka peatreener Carlo Ancelotti arvates pole veel kõik edasipääsemisvõimalused kadunud. Nii väitsid mõlemad mehed ühes teleintervjuus. Itaalia meediale kui ka fännidele tegid aga otse loomulikult sellised avaldused palju nalja. Kõik võimalused on läinud - see on paraku reaalsus. Alla me ei anna ja ennast lõplikult kaotajateks ei tahaks tunnistada, kuid San Sirol pole suurt midagi oodata, see paar on praktiliselt, kuis mitte teoreetiliselt, kaotatud. Tegelikult ei ole minu jaoks kunagi UEFA Cup teab mis oluline olnud. Meile, Itaalia klubide toetajate jaoks on esmatähtis ikkagi liiga, kõik muu on, kuidas öelda, on selline meeldiv lisa :) Igal juhul kõigile Saksa jalgpalli austajatele minu suurimad suurimad õnnesoovid. Läks nii, nagu läks, nüüd tuleb see Meistrite Liigasse tagav 4. liigakoht välja mängida ja ma oleks rahul.

Mis puutub Interisse, siis usun ikkagi, et korduskohtumises õnnestub neil Feyenoordist jagu saada. Hector Cuper on tõesti meeskonna mängima pannud, tõsi, viimased kaks kohtumist kaotatud, kuid kogu hooaega üldiselt võib kindlasti õnnestunuks pidada. Lisaks heale treenerile on minu arvates üheks Nerazurri edu põhjuseks kindlasti nende hea ostupoliitika: kui eelnevatel hooaegadel on Inter teenitult kandnud "Itaalia lolli suurklubi" tiitlit, siis see aasta on ostetud mängijaid, keda neil on tõesti vaja olnud ja kes ei ole päris superstaarid, kuid kes kuuluvad kindlasti Euroopa jalgpalliparemikku. Võib-olla parim näide on endine Perugia keskkaitsja Marco Materazzi, kes on juba tänaseks päevaks vaieldamatult tõusnud Itaalia tippkeskkaitsjate sekka. Cristiano Zanetti täht lõi lõkkele just Interis. Francesco Toldo on olnud see aasta ääretult hea, mees tõestas, et oli seda suurt raha väärt, mis tema eest välja käidi.

gnat
08.04.02, 11:36
ise muidu olin ka Roma fänn ja lootsin et paneb kogu CL- i kinni .....

nagu ma siin kirjutasin siis olin ma roma fän, selle ajani mil nad galaga kaklema läksid sest minumeelest ei tulnud see jalgpallile eriti kasuks, roma vastu mul pole midagi eriti ja nende liiga tegemistest itaalias olen ikka huvitunud aga ma pole enam nende otsene fän.

loterii all pidasin ma silmas seda et kui ntx see aasta real sai kaks gruppi järjest niisama palli taguda aga kui vaadata ntx arsenali gruppi ei tahax ju uskuda et pana peaks juventusest ja arsenalist parem olema aga ex igayx ise teab.
aga sellega olen ma täisesti nõus et parem võidab ja see on minumeelest täiestri loomulik, kuid minumeelest peab ka veidikenegi õnne olema sest ma ei usu et realil oleks nii kergelt läinud kui ta olex ntx leverkuseni asemel 2. gruppi faasis olnud....... aga igayhel on oma arvamus ja loodan et Aramis ei pea seekord midagi ära sõnuma, kuid kui tahad siis sõnu sest.....minul on oma artvamus ja see loeb minujaoks

mcnamara
08.04.02, 13:49
Ei soovi siinkohal eriti enam Itaalia klubide üle arutada, nad on selleks hooajaks CL-s minevik. Kuigi Artur - vaevalt sa ütleksid, et Itaalia klubidele loeb ainult kodune liiga, kui nad Euroopas veel tegijad oleksid. :D
Aga tuletan kõigile veelkord meelde: ManU ja Liverpool EI SAA omavahel finaalis kokku minna, sest nende paaride võitjad on loositud samasse poolfinaali. Sama lugu ka Barca ja Real Madridiga. Küll võivad finaalis teoreetiliselt kokku minna Bayern ja Bayer ning Deportivo ja Real või Barca ja Deportivo.

Aramis
08.04.02, 14:03
Ei saa siin midagi ära sõnuda ,sest iga inimese arvamus on respekti väärt, juhul kui ta seda arvamust põhjendada suudab( ja seda sa just tegid).
Reali näitele on seletuseks eelmiste aastate hea mängu eest saadudu hea paigutus ja seda ära kasutades on ta tõesti mõnevõrra lihtsamalt pääsenud.Aga näed Suurmeesülevalt maksis kätte andes veerandfinaali BAyerni.Playoffide paaride loosimine on tõesti loterii ,sellega pean sinuga nõustuma - neile meeldib kohe seda loosimise asja seal UEFAs ja Fifas iga natukese aja tagant teha.Aga lõpptulemusele ei oma see mingit tähtsust.Nii, et Meistrite Liigas kasutatakse loosimise abi aga ta ise küll loterii pole.

vello99
08.04.02, 18:27

Meile, Itaalia klubide toetajate jaoks on esmatähtis ikkagi liiga, kõik muu on, kuidas öelda, on selline meeldiv lisa :)

Hmm, kas sa ise ikka päris sellesse usud:). Või on see iga aasta suureneva enesesuggestsiooni tulemus.

Aramis
09.04.02, 14:44
Täna siis teema üks kahest olulisemast päevast - siis tuleb uus teema teha :oih:
Toppmöller Bayerist ajas suhteliselt arusaamatut juttu, et nemad kavatsevad kohe rünnakule paiskuda ja Pooli vastu on parim kiire värav saada.Õudselt kohtlane jutt minu meelest.Kui Pool värava lööb, siis peab Bayer kolm lööma ja see on tõsine probleem - samas ,ma hakkan juba Toppmölleri taktikat läbi nägema.Tuleks tõesti eeldada, et Pool lööb ühe värava iga juhul ära.seega enda kolme värava´ga tuleks kiirelt alustada.On ka üsna tõenäoline, et Bayer suudab need kolm väravat ära lüüa(eelmised mängud 3-1,3-1).Seega Liverpooli võidu võti peitub kahes väravas, mida ründava BAyeri vastu on täitsa võimalik lüüa.Hmm, mis siis saama hakkab?Ma usun, et Pooli fännid ei pea võimalikuks ,et Poolile kolm väravat lüüakse.Raske uskuda tõesti.Minagi kokkuvõttes kaldun uskuma Toppmöllerit - Pool on edasipääsule favoriit!

Siim
10.04.02, 03:39
:kurb1:

...Ei piisanud kahest, Aramis, ei piisanud... :kurb4: :kurb4: :kurb4:

Martin
10.04.02, 03:45
Ütleme siis nii Bayern-Liverpool 4:2 = USKUMATU mäng!

Punkt.

Rohkem ei kommenteeri.

moochie
10.04.02, 03:45
Originally posted by Siim88

:kurb1:

...Ei piisanud kahest, Aramis, ei piisanud... :kurb4: :kurb4: :kurb4:
Tunnen kaasa...:deemon: :kiisu:

gnat
10.04.02, 03:49
väga kahju hakkab Panast, nad väärisid poolfinaali kohta :suurnutt: :suurnutt: :suurnutt: :suurnutt: kohe nii kurb akkas peale mängu ma tunnistan ausalt et barca yldse ei meeldi aga täna oli barca parem jah hea et leverkusen väemalt koha kinni pani ega tegelt liverpool mängis ka hästi igatahes loodan et homme deepor ja real väemalt võidavad siis olex rahul aga tänane Pana mäng oli kohe suurt suurt kiitu väärt äkki võidavad järgmine aasta poolfinaali koha ja ehk finaali omagi aga seda weel nääb igatahes neilt hea hooaeg ja väga visa mäng barca vastu nii see kahjux on :(

Undi
10.04.02, 03:49
oh minge perse...vastu ööd selline laks...kuna mängu otse ei näinud,:sega8: siis nüüd kadus igasugune isu kordust vaadata...

kurat teid, brasse, võtaks :viha: :silm3:
aarghhhhhhhh :kurb7:

Rain
10.04.02, 03:54
t*ra küll.
hakkasin just plastiliinist pisikest litmaneni kuju voolima, kui too kuramuse neljas löödi.
käed siiani värisevad. oleks vaja end kusagil välja elada, lähen vist teed keetma.

Aramis
10.04.02, 05:14
Tunnen kõigile Poolikatele kaasa.Kurat, kui Litti ära lõi ,siis ma peaaegu leppisin sellega, sest Litti on alati tegija vend olnud.Aga noh ,siis tuli Lucio keskkaitsest(!) ja lõi värava.Särgi alla oli kirjutatud 100% Jesus - siit ka võidu võti.
Kui mäng lahti harutada, siis Owen ei kasutanud ära häid võimalusi ja Ballack lõi kaks uhket ja olulist väravat.see mees ruulib täna meie kandis.
Tuleb au anda kodumeeskonnale ,kes suutis rünnata ja hoida äärtel palli.Teise poolaja kolme puhta ründaja taktika oli hiilgavalt tegus ja tõesti pole nii palju palle Liverpooli vastu sisse näinud löödavat.

coco
10.04.02, 05:50
Uskumatu mängudepäev!
Mõlemast paarist sai parem variant poolfinaali.Mõlemad mängud olid väravaterohked, täis ründavat jalgpalli ja mina olen tulemustega absoluutselt rahul!

Barcelona-Panathinaikos

Väga hea lõpptulemus, Barca tegi endal elu rakskeks lastes kohe alguses konstantinoul kuskil 23-24lt meetrilt Bonano värava paremasse tagumisse nurka tulistada, kuid õnneks Barca kogus end ja päeva kangelaseks tõusis Luis Enrique kes oskuslikult saviola söödust esiteks 1:1 tegi ja teise poolaja alul Rivaldo karistuslöögist peaga 2:1, Barca viis poolfinaali eelkõige Xavi hea sööt keskväljalt Saviolale, kes näitas närvi ja palli külmalt kreeklase väravavhist mööda lõi.
Iseenesest pakkus mäng ka natuke nalja, näiteks üks Pana mängija karistusala ääres ligi kümme kehapetet tegi, tungis karistusalasse siise, ainult ühe asja unustas, palli nimelt:ham9: , ja seejärel lihtsalt murule kukkus, muidugi, peale saviola 3.1 väravat otsustas keegi Barca fännidest platsile mingi lõunamaise kuke:ham7: ringi siblama saata, seda aeti juba oma 2-3 minutit taga, mängijad vaid vahtisid lollide nägudega, huumorisoont kataloonlastel on peab tõdema(mina isiklikult oleks pidanud naerukrampidesse koolema sel hetkel:naer5:).
Mängu viimasel 10nel minutil läks asi eriti kurjaks ära, Bonano jooksis väravasuult välja, põrkas kokku vastase ründajaga ja jäi seejärel liikumatult lamama, kusjuures Pana Olisadebegi ei pääsenud kergelt, sai kõva peapõrutuse, Bonano sõidutati platsilt minema(loodetavasti midagi ülitõsist ei ole).Muide, unustasin mainida et pärast seda Bonano väljajooksu mängiti veel olukord lõpuni ja Barca päästis olukorras paremkaitsja Carles Puyol kes väravajoonelt palli ära lõi
5ndal lisaminutil lõi keegi kreeklane veel ohtlikult kuskil mõni sentimeeter Reina(kes Bonano viga saamise tõttu platsile oli tulnud) paremast väravapostist mööda, kõik oleks võind Barcaele veel halvasti lõppeda aga õnn soosib ikka võitjaid:jump2: ja lõpp hea kõik hea.Barcelona on minu favoriit CLi võidule, igatahes.

Leverkusen-Liverpool

Kindlasti mitte vähem intrigeeriv mäng kui Nou Campi heitlus, ja jällegi, minu favoriit sai edasi, tulemusega olen vääägagi rahul, paistab tõesti nii et Leverkusen on Bayernilt üle võtmas saksamaa parima klubi tiitlit, Bundesligas ollakse esimene, Bayern on vist 5-7 punktiga maas ja tiitlivõitlusest praktiliselt väljas, tiitel ostsustatakse tõenäoliselt Bayeri ja Dortmundi vahel.meitsrite liigas tänase õhtuse resultaadiga kindlustas Leverkusen endale koha poolfinaalis ja Bayernil on veel kõvasti rabelemist et nii kaugele jõuda, Real Madriidi vastu võõrsil ei saa just kerge olema, arvestades et Realile piisab 1:0 võidust, seda saab juba varsti nägema igaljuhul, kuidas asi laheneb.
Igaljuhul, sakslaste kangelaseks tõusis brass Lucio kes tugeva löögiga Leveri poolfinaali viis, 84ndal minutil, Dudek oli väravasuul võimetu.
Enne seda oli just mõni minut tagasi soomlane Litmanen Poolile poolfinaali koha andnud, tehes oma löögiga seisu 3:2 Leverkuseni poolt vaadatuna, Leverkuseni poolt lõi veel 2 väravat Michael Ballack ja ühe Berbatov, Pooli poolt lõi esimese poolaja lõpuminutitel nurgalöögist peaga 1:1 kaitsja Abel Xavier.Väga pingeline mäng kokkuvõttes kus edasisaaja polndu hetkekski kindel nagu ka päeva teises kohtumise Nou Campil, isiklikult on Leverkusen vaikselt sümpatiseerima hakanud, eriti kõvad tegelased on bras Ze Roberto(kus mehel on alles hea tehnika ja platsinägemine ning sööduoskus) ja Ballack(kiire ja väga hea löögiga).

Homsetest mängudest(õigem oleks öelda tänastest) loodaks sama huvitavaid showsid näha saada, Deportivo ja ManU vahelisest võilusest ootan täiega ManU komistamist, Depo 3:0!!! ja ManU CL-ist :baibai: .veel lisa miseryt neile, vähe sellest et Arsenal Premeiri tiitli ära napsab:kaval:

Real ja Bayern clashist loodaks Reali edasipääsu, mis pole just võimatu eksole, 1:0 võit juba garanteerib edasipääsu ja siis oleks hea pilt, Real, Depo, Lever, Barca pofinaalides, mis jälle tõestaks et Hispaania klubijalgpall Euroopa tasandil on ülivõimas.Loodetavasti lähevad asja nii nagu ma siin praegu ennustan, eelkõige võitku Coruna ManU-t:r66m17:
Vuuh, homne päev toob selgust eniveis.
Tänane päev oli igati kordaminek.

mcnamara
10.04.02, 13:11
Kaotus on kaotus. Minule meenutas Leverkusen-Liverpool eelmise aasta UEFA karika finaali 'pooli poole pealt vaadatuna. Ainult selle vahega, et tookord kasutasid nad oma võimalused ära, seekord mitte. Nii nõrka kaitsemängu aga polegi 'poolilt 11 kuud nähtud. Ja siis muidugi need Oweni 3! üksi läbipääsemist. :viha: Midagi on selle mehega korrast ära - kui ta suvisel MM-il sama ebalevalt mängib,pole inglastel sealt head loota...
Aga klubijalgpallis tuleb alati järgmine hooaeg. Bayerile palju õnne, nad väärisid edasipääsu;)

Troonik
10.04.02, 17:25
Kuna Arsenal veerandfinaali ei jõudnud, siis olen nüüd Barca poolt ning eilne võit Panathinaikose üle oli vägagi magus! Nüüd läheb siis Barca kokku kas Reali või B.Müncheniga...loodan, et vastaseks tuleb Real, kuna ma saksa jalgpalli ei seedi. Ainus norm saksa tiim on B.Dortmund!! Barca-Real, see tuleks ülikõva mäng!! Aga eks näha ole...

Aramis
11.04.02, 03:43
Ma arvasin, et kaotada Realile on auasi ja olin leppinud võimaliku kaotusega.Aga nüüd, peale mängu, olen ma vihane.Sellist Reali oleks hea meelega tahtnud võita - füüsiline mäng on üks asi ,aga kui appi võetakse karatelöögid, siis on asi kurjast.Eriti kehva mulje jättis Carlose Brazzo vastane akt.Jeremias payback ei olnud ilus, aga teise värava eelne Rauli,küll kogemata Linke pihta löödud hoop oli kurjast.
Kui kaks mängu kokku võtta, siis tänu koduväljakueelisele võitis parim.Oleks Bayern saand kodus mängida, oleks BAyern võitnud.Aga ei saanud ja Real sai võidu kätte.Muud ei olegi nagu kommenteerida.Manu edaisminek oli kindel niigi.

Nii, et Barca- Real
ja Bayer - Manu

Rainman
11.04.02, 03:46
Manchesteri mängu oli täna lausa lust vaadata, kõik sujus kui õlitatult. Deportivo jättis endast üdini negatiivse mulje, jäi mulje, et tuldi vastaseid vigastama (koduväljakul jäi ju väheks), mitte mängima. Eriti pinda käis see Duschler, kes oleks pidand juba varem punase saama. Mängu võitjas polnud algusest peale kahtlust. Giggsi värav oli väga ilus, vana kaval rebane :kaval:

Poole silmaga vaatasin ka TV3 pealt teist poolfinaali, aga see paistis eriti mudamaadluse stiilis mäng olevat. Ime, et kohtunik teise värava ära luges, Raul pani ju rahulikult Linkele molli. Ja muidugi ei saa ära mainimata "suurepärast" Reali fänni Mardisalut, kes pidevalt omadele kaasa hõiskas :kisakõri:

gnat
11.04.02, 04:07
njaaah aina hullemaks läheb....... mix depor on sellist idiootide karja hakkanud mängima ok tristanile andsin mina veel andex aga see mis träna toimus oli mõtetu muidu lootsin just deepori peale et ehk teeb ära ... nyyd on mu favortiit kindlalt real ja usun et barca saab olema kergem vastane kui bayern jah ega see bayern - real mäng ka midagi ilusat polnud ja ega sealt midagi loota polnud ikkagi pinge ju suuur. aga mõlemad meeskonad mängisid hästi kuigi bayern ei saanud rynnet kuidagi tööle ja kui said siis löödi kohe ära

muidu keegi peax uue posti tegema "poolfinaalid" ise ei viici peax nyyd yle paari päeva magama kaaa

mcnamara
11.04.02, 13:29
Hispaanlaste eilne käitumine oli kriminaalne. Nii Reali fännide kui Depori mängijate. Ka parima tahtmise juhul ei saaks edaspidi nende poolt olla.:deemon: Barcelona ei ole ennast veel nii vastikust küljest näidanud ja katalaanide meeskond tundub ka üldiselt Realist sümpaatsem, nii et loodan nende pääsu finaali. Real-Barcelona mängud saavad olema meeletud võitlused, kus tavareeglid vaevalt enam kehtivad.
ManU - Leverkusen saab inglaste poolt olema raske võitlus. Ilma Beckhami ja Keane'ita puudub ManUl vaimne liider. Ei julge võitjat ennustada, ehkki eelistaksin muidugi inglasi.

vandersell
11.04.02, 14:21
Originally posted by Rainman

Ja muidugi ei saa ära mainimata "suurepärast" Reali fänni Mardisalut, kes pidevalt omadele kaasa hõiskas :kisakõri:
ise eile eriti pallimängu ei jälginud, panin rõhku :õlu: aga aeg-ajalt pidin küll pead tõstma, sest pardisalu prääksus päris kõvasti. Ühesõnaga- mänge kommenteerida ei saa, kuid tulemusi küll. Real-bayern - suht kama, kes võitis, Mina- andunud saksavastane-olin seekord isegi B-ni poolt- ja seda ainult seetõttu, et barca saaks neile ära panna. seekord jääb nägemata, aga intriig on nüüd seda suurem- vanad "sõbrad" :arm2: saavad kokku.. oi-oi, kus tulevad mängud :reiv: Teine poolfinaal... järjekordselt jätab külmaks aga siiski ManU poolt- Solskjaer on ikka viimased mängud ülikõva olnud- kui ma ei eksi, siis viimases kolmes mängus (PL-CL) on ta 5 väravat kõmmutanud. Igatahes- Barca võidab ;)

guitz
11.04.02, 15:59
Enne mulle isegi Depor meeldis,kuid peale eilset mängu ei meeldi.Vihkan isegi neid.Beckham tehti uuesti vigaseks,nagu esimese mängu veast ei piisaks.Sissesõit oli karm ja Becks viidi kanderaamiga ära.Krt Keane,Beckham,Johnsen väljas.Raskeks läheb,kuigi järgmiseks mänguks on Scholes tagasi.Giggs,Solskjaer ja Veron on heas vormis.Fortune näitas ka head mängu.Väratest rääkides oli Giggsi värav ikka super.Keskjoone lähedalt triblada läbi kaitsjate ja lüüa ilus värav:õnnelik: Teine Depori värav oli ebaõnn,sest Barthez liikus ühele poole,kuid pall põrkus Buttist teisele poole.
P.S. Manchester United võidab

Che
11.04.02, 17:55
tr! ei ole küll real'i fänn, aga nende võit Bayern'i üle oli igati teenitud. ja 'kolki' said nad minu arvates kah rohkem kui nemad Bayern'ile andsid. tegemist oli siiski väga ühepoolse mänguga (ca 62/38). mis kõige tähtsam - ilusam jalgpall võitis. kaks tõika vaid, mis minu silmis reali mainet vähendasid. fännid -sinna pole suurt parata. Luis Figo -ei eita, mõned ilusad (isegi väga) liigutused. samas kogu see teater ajab ikka oksele.

mis Manu'sse puutub, siis samuti teenitud võit. samas ikka kahju kah. Depor mängis (kui kõik laabus) ikka väga ilusat jalgpalli (Arsenaliga näituseks). ja tegemist oli, Leverkuseni ja Panathinakose kõrval, selgelt väiksema klubiga. mängupildis jäi silma, et kui Keane ja Beckham eemal, mängis Veron tunduvalt paremini. vice versa sama lugu La Corunas nädala eest. hea näide, et mängib ikka meeskond, mitte nimekiri.

Maarek
11.04.02, 18:28

Ma arvasin, et kaotada Realile on auasi ja olin leppinud võimaliku kaotusega.Aga nüüd, peale mängu, olen ma vihane.Sellist Reali oleks hea meelega tahtnud võita - füüsiline mäng on üks asi ,aga kui appi võetakse karatelöögid, siis on asi kurjast.

Minu arust olid selle mängu räpaseks muutmistel põhiteened just Bayerni meestel ja ebasümpaatia Effie vastu ainult suurenes.
See mündietendus oli tobeduse tipp. Kohtuniku tegevusest jäi küll mulje, et tegu puhta simuleerimisega.

vello99
11.04.02, 21:43
Originally posted by Maarek

[quote]Originally posted by Aramis

See mündietendus oli tobeduse tipp. Kohtuniku tegevusest jäi küll mulje, et tegu puhta simuleerimisega.

V.a muidugi kui kordusest oli näha kuidas tõenäoliselt isegi mitte münt vaid välgumihkel vms. talle vastu pead sadas ja sealt pool meetrit eemale hüppas.

coco
12.04.02, 05:56
tegelikult, julgen öelda et kuigi Duscher läks palli pärast võitlusesse kaks jalga ees, ja see oli kindlasti viga, ei olnud see mingi eriti jõhker taklaus, Tristani taklaus Riazoril oli sellesmõtes palju jõhrkam, sest Duscher läks palli pärast võitlusesse, becks, pärast ebaõnnestunud puudet lükkas palli natuke pikalt ette, ja Duscher kasutas võimaluse ära ja lendas olukorda sisse, julgen öelda et midagi tahtlikku selles küll polnud.
Aga samas, olen rahul, Old Traffordi mänguks Manu read hõrenevad, natuke Arsenalilegi eelist, vähe selles et GvB ja Pires pikajaliste vigastustega väljas on, nüüd ka kaks Manu keskväja võlurit väljas.
Kuigi, Inglismaa World Cupi dreamile pani Becksi vigastus küll tõsise paugu, eks vaatab mida see Sven nüüd kombineerib kokku, Dyer vist Becksi kohale.

Muidugi kõigil Manu toetajatel on nüüd kohe vastu öelda et juba horror viga oli ja hispaanlased on nii pahad poisid, ärge nähke vaeva, eks igal ühel oma arvamus, jalgpall on meeste mäng ja Beckhamil lihtsalt ei vedanud ning loodetavasti teeb Deportivo nüüd kerged järeldused ka oma kehva ja ebasümpaatse mängu üle.

Che
12.04.02, 15:37
Duscheri sissesõit oli ka minu silmis võitlus palli pärast. sama ütles Ferguson. lihtsalt ebaõnn, et see kõik nii lõppes. pealegi vigastas Beckham oma vasakut jalga alles kukkudes.kolaka Duscheri käest sai ta aga parema jala pihta. mitte, et ma siin kedagi väga õigustada püüan, aga see Beckhami mütologiseerimine lihtsalt ei istu.

Maarek
12.04.02, 17:14
Originally posted by vello99

Originally posted by Maarek

[quote]Originally posted by Aramis

V.a muidugi kui kordusest oli näha kuidas tõenäoliselt isegi mitte münt vaid välgumihkel vms. talle vastu pead sadas ja sealt pool meetrit eemale hüppas.

Eks seda jama lendas kohe hulgim sealt alla, aga see millega tegu ma küll arvata ei oska. Võibolla tõesti välgumihkel. Aga see selleks. Selle jama tegigi tobedaks just kohtunik, kes paanikasse läks ja oma lipukesega vehkima hakkas.:D

Aramis
12.04.02, 20:13
Nii, et sa arvad Maarek, et kogu situatsioonis oli süüdi kohtunik ja pealtvaatajate käitumine oli kooskõlas jalgpalli heade tavadega.Ok, way to go, man!