320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

La Liga ilma kahe suureta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    La Liga ilma kahe suureta

    Tere
    Kuna Hispaania kõrgliiga kipub minema üha igavamaks kahe meeskonna vaheliseks mürgeldamiseks, siis pakub mulle huvi hoopis muu.
    Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks?
    Millist La Liga mängu viimati vaatasite, kus Barcelona või Real Madrid kaasa ei teinud?
    Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt?

    #2
    Vastan ka ise:
    - Mina toetan Getafet. Kui kunagi sai Reali toetatud, siis oli Getafe alati väga vastik vastane, kes keeras mängu lukku ja lõpuks võttis kusagilt ussim*nnist veel võidu ka ära. Aga aastal 2008 suutsid nad murda nii UEFA kuubikus kui karikasarjas väga kaugele ning sealt välja langedes pakkusid nad väga vihase mängu, kus mõlemas jäädi väga viimasel hetkel pagunitest ilma.
    - sel hooajal sai vaadatud Valencia-Sevilla mängu, kus kohtunik Sevillale veidike pahandust tegi. Valencia võitis.
    - ei oska. ausalt.

    Kommentaar


      #3
      Toetaks Betisi või Sociedadi. Betis väga sümpaatne sats. Sociedadi ei teagi miks.
      Vist oli see sama Valencia-Sevilla.
      Espanyol on neljas praegu veel v, eelmine nädal oli veel.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        #4
        Ma ei tea, pole nagu kindlat kedagi teist lemmikut. Eks tavaliselt selle poolt saa veidi rohkem olla kel oleks rohkem potentsiaali liidritele hambaid näidata. On välja kujunenud grupp klubisid, mis vähe rohkem tähelepanu saavad kui teised hetkel- Villarreal, Atletico, Athletic, Valencia, Deportivo ja Real Betis

        Viimati vaatasin Atletico-Deportivo mängu.

        Espanyol?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #5
          Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks? Ilmselt Villareali, kuna vähemalt Reali vastu on nad ikka püüdnud rünnata ka ( nimelt meeldivad loomulikult ründavad meeskonnad )
          Millist La Liga mängu viimati vaatasite, kus Barcelona või Real Madrid kaasa ei teinud? Eemh, mingi streamiga oli, et enne Reali mängu käis .. Vist Villareal mängis kellegiga..
          Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt? Ei oska.

          Kommentaar


            #6
            Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks? Mina toetan Herculest. pm sp, et mu lemmikmängija läks sinna suvel.
            Millist La Liga mängu viimati vaatasite, kus Barcelona või Real Madrid kaasa ei teinud?
            Täiesti algusest kuni lõpuni viimane mäng oli mul Hercules - Villareal oktoobri keskel. viimastel nädalatel olen teisel poolajal hakanud Herculese mänge vaatama.
            Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt? Ei oska.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              #7
              La Liigasse suhtutaksegi normaalselt, nii nagu peabki välisliigasse. Mitte nii, nagu primeeri, kus mingitel mõttetutel Boltonitel ja Sunderlandidel on Eestis palju fänne, selle asemel, et Eesti klubide fänniks hakata.

              Kommentaar


                #8
                *Pakun, et mulle sümpatiseeriks Valencia või Sevilla oma julge mängustiiliga.
                *sellest on möödunud üle aasta kindlasti. Kunagi kui Soome urheilukanava veel La Ligat näitas, siis sai päris tihti igasugu eri madistamisi jälgitud sealt.
                Üldiselt ei viitsigi enam eriti täispikki mänge vaadata väga. Piirdun CL'i kohtumistega ning mõnikord kui on käimas suurem mäng viitsin streami käima panna(hetkel manu-arsenal just käib taustal).
                *Teadsin küll kuna just reedel uurisin tabelit enne ennustuste tegemist.

                Muidu olen Dannariga sama meelt, et natuke igavaks kisub see totaalne üleolek seal La Ligas.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  #9
                  1. Hetkel Atletico, kunagi sai kaasa elatud Deporile ka Barca kõrval. Üldiselt sümpatiseerib ka Bilbao, fanaatilise koduse toetuse tõttu. La ligat sai kunagi kõvasti jälgitud Spordilehest ning ka Tiit Karuks oma pikemas spordiuudistes ikka mainis tulemusi. Maal ju teisi võimalusi ca 15 a tagasi ei olnud.
                  Seda, et neljas peaks ikka Espanyol, teadsin tänu Eurogoalsile ja Phil Balli/Eduard Alvarezi kolumnidele Soccernet.com'is.
                  Üldiselt, see, mis toimub on üsna jabur. Eriti muidugi see Reali osturalli, et iga hinna eest Barcaga sammu pidada. A noh, madristad võiksid muidugi mu viimast lauset igoreerida.
                  Teistest mängudest piilusin mingi aeg tagasi Atletico mängu kellegagi, aga noo näed, kellega täpselt, ei mäleta. Eks sporti niigi palju jälgitud, peaks ikka muud elu ka elama.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    #10
                    Bilbao on siis see chosen one, kuna mulle meeldib nende põhimõte mängitada ainult baski soost mängijaid. Viimati vaatasin Bilbao sa Sociteadi mängu. Kas äkki Valencia ei ole neljas?

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma täna tahtsin just Barka teemas küsida, kas nende fännidel on reaalselt ka põnev igal õhtul arvuti ette istuda, et neid 5-0 mänge vaadata. Viimasel kahel hooajal 53 mängu ja 2 kaotust. 2! Aru ma ei või, mis naudingut seliste mängude vaatamine võiks pakkuda.

                      edit 1: Ja siiski kõige tüütumad jalgpallifännid on Barca omad, kes alati viskavad kinda "Real kulutab jaburalt palju, aga Barca on omamoodi nunnu omakasvandike klubi" saamatu aru, et tegelikult Barca kulutab teiste Hispaania (ja Euroopa) klubidega võrreldes üleminukutele ja palkadele ULMELISI summasid. Noh, umbes nagu see torge oli:
                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Üldiselt, see, mis toimub on üsna jabur. Eriti muidugi see Reali osturalli, et iga hinna eest Barcaga sammu pidada. A noh, madristad võiksid muidugi mu viimast lauset igoreerida.
                      Aga see on räme offtopik ja ärge mulle vastu karjuma hakake, sest teema on hoopis muus.

                      edit 2: Ja kui ma juba diletandina sõna võtsin, siis minu 3 eurosenti ka küsimustele

                      Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks?
                      Sesmõttes, et ma ei toeta esimest suurt kahte, aga Valencia või Betis. Vastavalt kunagine Kily Gonzalese põlvkonna ja FM überpikamängu põhjal

                      Millist La Liga mängu viimati vaatasite, kus Barcelona või Real Madrid kaasa ei teinud?
                      Ma põgusalt olen erinevaid La liga mäng üritanud vaadata, aga täit mängu pole ammu vastu pidanud. Liiga üllatustevaba shit.

                      Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt?
                      Ei.

                      Kommentaar


                        #12
                        Tegelikult omal moel võime olla ju ka õnnelikud, et näeme Barca näol sisuliselt viimaste aastakümnete võimsaimat meeskonda (vist). Et Pele oli kunagi maailma parim jalgpallur, aga näe, ise näinud pole. Samamoodi olla Rijkaard-van Basten-Gullit Milan väga kõva olnud, aga selleks olin ka liiga noor. Nüüd siis Barcelona. Ainult, et saaks see periood juba ükskord mööda ja hakkaks üllatusi juhtuma. Olin ikka loll, kui kunagi kurvastasin Deportivo La Coruna või Valencia tiitli üle.

                        Kommentaar


                          #13
                          24 aastat ja ainult 4 korda on võitnud mitte Madrid või Barca. Üllatusi on ikka eriti naiivne oodata, eriti arvestades seda, et raha näib mängivat aasta-aastalt aina suuremat rolli edus (vaadates kasvõi viimaste aastate Meistrite Liigat ja olematuid üllatusi).

                          Kommentaar


                            #14
                            Tegelikult on kurb see, et just praegu lõppes Valencia-Osasuna 3:3 mäng. Skoor juba näitab, et tegu oli tõelise põnevusmänguga, aga samal ajal olen ma üsna kindel, et neid vaatajaid oli kaduvvähe. Sellest saab omamoodi jälle aga põhjenduse, et miks peaks telerahasid võrdselt maksma, kui vaadatakse ainult suuremaid meeskondi ja nii jooksebki raha kahele suurele. Huvitav muidugi, et mida ise Barca ja Reali suured fännid sellest arvavad? Ma ei mõtle neid meie foorumi ninnunännusid, aga ikka neid, kellel juba emapiimaga Hispaania jalgpall kaasa pannakse.

                            Kommentaar


                              #15
                              no mul poleks telerahade võrdse jagamise vastu midagi. tegelt olekski huvitav teada telerahade täpset süsteemi. ideaalis võiks õigused olla liiga enda käes.

                              mis aga minu arust on mõtetu on klubide enda tv-kanalite näitamine. vähemalt mitte sellises formaadis nagu seda siiani olen näinud. Real Madrid ja Barca TV suht ainuke mõte on et näeb uute mängijate esitlusi. MUTV laseb peale mängu eetrisse fännide heietusi. Chelsea vist samamoodi. Inter TV-d olen põgusalt näinud ja sealt on alati mingeid kordusmänge näidatud. Benfica TV aga näitab mängu ajal kommentaatoreid, kes siis kommenteerivad mänge. et nagu milleks selline asi? (stiilinäide siin- http://www.youtube.com/watch?v=ObFFGrlQEAk)
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X