PDA

View Full Version : La Liga ilma kahe suureta

Mõnuagent 007
13.12.10, 22:13
Tere
Kuna Hispaania kõrgliiga kipub minema üha igavamaks kahe meeskonna vaheliseks mürgeldamiseks, siis pakub mulle huvi hoopis muu.
Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks?
Millist La Liga mängu viimati vaatasite, kus Barcelona või Real Madrid kaasa ei teinud?
Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt?

Mõnuagent 007
13.12.10, 22:15
Vastan ka ise:
- Mina toetan Getafet. Kui kunagi sai Reali toetatud, siis oli Getafe alati väga vastik vastane, kes keeras mängu lukku ja lõpuks võttis kusagilt ussim*nnist veel võidu ka ära. Aga aastal 2008 suutsid nad murda nii UEFA kuubikus kui karikasarjas väga kaugele ning sealt välja langedes pakkusid nad väga vihase mängu, kus mõlemas jäädi väga viimasel hetkel pagunitest ilma.
- sel hooajal sai vaadatud Valencia-Sevilla mängu, kus kohtunik Sevillale veidike pahandust tegi. Valencia võitis.
- ei oska. ausalt.

WeThePeople
13.12.10, 22:25
Toetaks Betisi või Sociedadi. Betis väga sümpaatne sats. Sociedadi ei teagi miks.
Vist oli see sama Valencia-Sevilla.
Espanyol on neljas praegu veel v, eelmine nädal oli veel.

lorenzo
13.12.10, 22:28
Ma ei tea, pole nagu kindlat kedagi teist lemmikut. Eks tavaliselt selle poolt saa veidi rohkem olla kel oleks rohkem potentsiaali liidritele hambaid näidata. On välja kujunenud grupp klubisid, mis vähe rohkem tähelepanu saavad kui teised hetkel- Villarreal, Atletico, Athletic, Valencia, Deportivo ja Real Betis

Viimati vaatasin Atletico-Deportivo mängu.

Espanyol?

S.Ramos
13.12.10, 22:50
Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks? Ilmselt Villareali, kuna vähemalt Reali vastu on nad ikka püüdnud rünnata ka ( nimelt meeldivad loomulikult ründavad meeskonnad )
Millist La Liga mängu viimati vaatasite, kus Barcelona või Real Madrid kaasa ei teinud? Eemh, mingi streamiga oli, et enne Reali mängu käis .. Vist Villareal mängis kellegiga..
Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt? Ei oska.

Iceman
13.12.10, 23:21
Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks? Mina toetan Herculest. pm sp, et mu lemmikmängija läks sinna suvel.
Millist La Liga mängu viimati vaatasite, kus Barcelona või Real Madrid kaasa ei teinud?
Täiesti algusest kuni lõpuni viimane mäng oli mul Hercules - Villareal oktoobri keskel. viimastel nädalatel olen teisel poolajal hakanud Herculese mänge vaatama.
Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt? Ei oska.

peters
13.12.10, 23:22
La Liigasse suhtutaksegi normaalselt, nii nagu peabki välisliigasse. Mitte nii, nagu primeeri, kus mingitel mõttetutel Boltonitel ja Sunderlandidel on Eestis palju fänne, selle asemel, et Eesti klubide fänniks hakata. :D

2mSööt3mMööda
13.12.10, 23:37
*Pakun, et mulle sümpatiseeriks Valencia või Sevilla oma julge mängustiiliga.
*sellest on möödunud üle aasta kindlasti. Kunagi kui Soome urheilukanava veel La Ligat näitas, siis sai päris tihti igasugu eri madistamisi jälgitud sealt.
Üldiselt ei viitsigi enam eriti täispikki mänge vaadata väga. Piirdun CL'i kohtumistega ning mõnikord kui on käimas suurem mäng viitsin streami käima panna(hetkel manu-arsenal just käib taustal).
*Teadsin küll kuna just reedel uurisin tabelit enne ennustuste tegemist.

Muidu olen Dannariga sama meelt, et natuke igavaks kisub see totaalne üleolek seal La Ligas.

_AI_
14.12.10, 00:06
1. Hetkel Atletico, kunagi sai kaasa elatud Deporile ka Barca kõrval. Üldiselt sümpatiseerib ka Bilbao, fanaatilise koduse toetuse tõttu. La ligat sai kunagi kõvasti jälgitud Spordilehest ning ka Tiit Karuks oma pikemas spordiuudistes ikka mainis tulemusi. Maal ju teisi võimalusi ca 15 a tagasi ei olnud.
Seda, et neljas peaks ikka Espanyol, teadsin tänu Eurogoalsile ja Phil Balli/Eduard Alvarezi kolumnidele Soccernet.com'is.
Üldiselt, see, mis toimub on üsna jabur. Eriti muidugi see Reali osturalli, et iga hinna eest Barcaga sammu pidada. A noh, madristad võiksid muidugi mu viimast lauset igoreerida.
Teistest mängudest piilusin mingi aeg tagasi Atletico mängu kellegagi, aga noo näed, kellega täpselt, ei mäleta. Eks sporti niigi palju jälgitud, peaks ikka muud elu ka elama.

matys
14.12.10, 00:09
Bilbao on siis see chosen one, kuna mulle meeldib nende põhimõte mängitada ainult baski soost mängijaid. Viimati vaatasin Bilbao sa Sociteadi mängu. Kas äkki Valencia ei ole neljas?

eika
14.12.10, 00:11
Ma täna tahtsin just Barka teemas küsida, kas nende fännidel on reaalselt ka põnev igal õhtul arvuti ette istuda, et neid 5-0 mänge vaadata. Viimasel kahel hooajal 53 mängu ja 2 kaotust. 2! Aru ma ei või, mis naudingut seliste mängude vaatamine võiks pakkuda.

edit 1: Ja siiski kõige tüütumad jalgpallifännid on Barca omad, kes alati viskavad kinda "Real kulutab jaburalt palju, aga Barca on omamoodi nunnu omakasvandike klubi" saamatu aru, et tegelikult Barca kulutab teiste Hispaania (ja Euroopa) klubidega võrreldes üleminukutele ja palkadele ULMELISI summasid. Noh, umbes nagu see torge oli:

Üldiselt, see, mis toimub on üsna jabur. Eriti muidugi see Reali osturalli, et iga hinna eest Barcaga sammu pidada. A noh, madristad võiksid muidugi mu viimast lauset igoreerida.

Aga see on räme offtopik ja ärge mulle vastu karjuma hakake, sest teema on hoopis muus.

edit 2: Ja kui ma juba diletandina sõna võtsin, siis minu 3 eurosenti ka küsimustele

Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks?
Sesmõttes, et ma ei toeta esimest suurt kahte, aga Valencia või Betis. Vastavalt kunagine Kily Gonzalese põlvkonna ja FM überpikamängu põhjal

Ma põgusalt olen erinevaid La liga mäng üritanud vaadata, aga täit mängu pole ammu vastu pidanud. Liiga üllatustevaba shit.

Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt?
Ei.

Mõnuagent 007
14.12.10, 00:31
Tegelikult omal moel võime olla ju ka õnnelikud, et näeme Barca näol sisuliselt viimaste aastakümnete võimsaimat meeskonda (vist). Et Pele oli kunagi maailma parim jalgpallur, aga näe, ise näinud pole. Samamoodi olla Rijkaard-van Basten-Gullit Milan väga kõva olnud, aga selleks olin ka liiga noor. Nüüd siis Barcelona. Ainult, et saaks see periood juba ükskord mööda ja hakkaks üllatusi juhtuma. Olin ikka loll, kui kunagi kurvastasin Deportivo La Coruna või Valencia tiitli üle.

eika
14.12.10, 00:41
24 aastat ja ainult 4 korda on võitnud mitte Madrid või Barca. Üllatusi on ikka eriti naiivne oodata, eriti arvestades seda, et raha näib mängivat aasta-aastalt aina suuremat rolli edus (vaadates kasvõi viimaste aastate Meistrite Liigat ja olematuid üllatusi).

Mõnuagent 007
14.12.10, 00:54
Tegelikult on kurb see, et just praegu lõppes Valencia-Osasuna 3:3 mäng. Skoor juba näitab, et tegu oli tõelise põnevusmänguga, aga samal ajal olen ma üsna kindel, et neid vaatajaid oli kaduvvähe. Sellest saab omamoodi jälle aga põhjenduse, et miks peaks telerahasid võrdselt maksma, kui vaadatakse ainult suuremaid meeskondi ja nii jooksebki raha kahele suurele. Huvitav muidugi, et mida ise Barca ja Reali suured fännid sellest arvavad? Ma ei mõtle neid meie foorumi ninnunännusid, aga ikka neid, kellel juba emapiimaga Hispaania jalgpall kaasa pannakse.

lorenzo
14.12.10, 01:55
no mul poleks telerahade võrdse jagamise vastu midagi. tegelt olekski huvitav teada telerahade täpset süsteemi. ideaalis võiks õigused olla liiga enda käes.

mis aga minu arust on mõtetu on klubide enda tv-kanalite näitamine. vähemalt mitte sellises formaadis nagu seda siiani olen näinud. Real Madrid ja Barca TV suht ainuke mõte on et näeb uute mängijate esitlusi. MUTV laseb peale mängu eetrisse fännide heietusi. Chelsea vist samamoodi. Inter TV-d olen põgusalt näinud ja sealt on alati mingeid kordusmänge näidatud. Benfica TV aga näitab mängu ajal kommentaatoreid, kes siis kommenteerivad mänge. et nagu milleks selline asi? (stiilinäide siin- http://www.youtube.com/watch?v=ObFFGrlQEAk)

maanus
14.12.10, 02:25
Deportivo peaks olema see klubi - alates sellest kui panid Manu paika Tristaniga, üleüldse oli selline lahe sats, vahepeal omasid kõige vanemat mängijast vanaisa oma tegevkoosseisus, andisd veelkord tappa kõrgelt lendavale Milanile siin aastaid kuus tagasi, Roy käis kimbutamas sakslasi ja treener oli toona tegija. Nüüd küll kõrgelt ei lennata aga pole hullu.
Ei valeta, kui Reali mängu ei vaata siis pigem vaatan midagi muud, kas siis Ligue 1 või Portugali Superliiga mänge, ja viimase puhul on jopanud, et mitte ainult Benfica mänge, kuidagi ka Sportingu mängud on ette jopanud koos mõnusa anglosaksi kommiga ja naudin ka seda sest ka seal osatakse mängida.
Peast pannes kas Valencia mitte pole seal neljas, Villareal nagu oli kolmas,

_AI_
14.12.10, 11:11
No ma ei saa õiendamata jätta,Eika, siiski. Keegi ei ole öelnudki, et Barca ei kulutaks üleminekutele. Ibra näide on siinkohal kohe kaabuna varnast võtta. Lisame Alvesi. Sellest hooajast Villa. Ülejäänud siiski sellest koosseisust (millest kirjutas ka PB ühes oma viimases kolumnis), mis minu hinnangul viimase 15 a parim meeskond, on üles ehitatud oma jalgpallikoolist tulnud meestele selgroole. See on üsna kõva saavutus (võõrsile läinud noortest lisaks tegijatest veel siia nt ka Arteta ja Fabregase). Jah, äkki ühekordne nähtus, ei me ette tea, aga tunnustust vääriv ja võib mõnikord ka uhkusest rinna kummi lüüa küll, kui sellest põhjust on. Ja midagi pole teha, kui tahad sammu pidada selle võistkonnaga ning endal pole selliseid mehi võtta, siis tuleb pappi pritsida ning ma ei oleks sugugi kindel, et Barca ise seda ei teeks.
Ja see, et nendele meestele tuleb palka maksta, on muidugi omaette jutt. Võiks teha ka Ajaxit, aga Barcelona ei ole Ajax. Nii lihtne see ongi.

Jasper
14.12.10, 13:33
lahe lugu, vennas. (Y)

dannari küsimused
1. kunagi mõtlesin vist, et oleks lahe baske toetada, aga siis lugesin ETA kohta.
2. ei mäleta.
3. Espanyoli oleks pakkunud ka teemat lugemata.

matys
14.12.10, 14:08
Aga mis sul ETA vastu on?

Jasper
14.12.10, 14:34
Aga mis sul ETA vastu on?
http://en.wikipedia.org/wiki/Bixente_Lizarazu

matys
14.12.10, 14:41
Et nagu selle pärast, et ETA lihtsalt nõudis Lizarazult raha? Okei,ma mõtlesin, et sa oled mingi põhimõtteline terrori/vabadusvõitluse vastane.

eika
14.12.10, 17:23
allase tabel on lahe- eelmine aasta, kui 2. ja 3. koha vahe oli 25 punkti on vargsi eemale jäetud. Ja on välja toodud, et esineljas on nii mitu meeskonda ja esikuues nii mitu meeskonda, aga samas on sama hiilivalt mööda hiilitud kogu dannari poindist, et viimase 6 aasta jookul on vaid korra mitte Real/Barka esiduosse jõudnud.

_AI_
14.12.10, 18:43
allase tabel on lahe- eelmine aasta, kui 2. ja 3. koha vahe oli 25 punkti on vargsi eemale jäetud. Ja on välja toodud, et esineljas on nii mitu meeskonda ja esikuues nii mitu meeskonda, aga samas on sama hiilivalt mööda hiilitud kogu dannari poindist, et viimase 6 aasta jookul on vaid korra mitte Real/Barka esiduosse jõudnud.

Eks ta ole. Igasugu tabeleid võib analüüsida, tehes metoodika selliseks, mis aitab soovitud lõpptulemust demonstreerida. Mõnikord aitab lihtsalt külamehe kalle "kaine" pilk asjale: hetkel on ikka asi käest ära. Vaadates La Liga klubide finantspottidesse ning arvestades, mis majandusköögis üldiselt toimub, siis kipub senine trend (peavoolus võimistanüüdoligi) veel tugevnema. Ok, Malaga sai endale uued rikkuritest omanikud, istuvad aga hetkel ikka tagumises pooles. Valencia suutis vist miski viis-kuus vooru sammu pidada vms (u, ei viitsi kontollida), Villarealil pole tegelikult ka muud lootust, kui hoida hooaja lõpuks kaotus II kohale alla 10 p.
Ja samal ajal on Hispaania valitsev maailma- ja euromeister.
Makes me wonder....

lorenzo
14.12.10, 19:04
samas miskit pole ka teha kui Hispaania vuti austajad tahavad Hispaania klubisid ka edaspidi CL-i võitmas näha. Barca ja Real on hetkel ainsad kes suudavad inglastele vastu hakata. Ülejäänud klubide edu oleks suhtkoht pigem üllatuse sarnast kui et tavapärane. Nii et pigem tuleb loota sellele et ka teised klubid tulevad eelkõige majanduslikult järgi.
Siin aga on mitmed probleemseid punkte. Esiteks näiteks staadionite mahutuvuse erinevus, klubide populaarsus. Barcelonal oli eelmisel hooajal keskmine 78000, Villarrealil näiteks 17000. Palju keskmine piletihind on? No ütleme näiteks et 40 eurot. Barca oleks sellise piletihinnaga teeninud iga mäng piletituluna juba mingi 3,1 miljonit eurot, samas Villarreal kaukasse kukkus mingi 680000 eurot. 38 mänguga teeniti vastavalt 117,8 miljonit ja 25,8 miljonit. Need on ikka päris suured erinevused juba ja seda puhtalt piletituluga. Lisaks igasugused särgimüügid jne.

count
14.12.10, 19:52
1.Deportivo La Coruna. Mingil ajastul mängiti seal ilusat jalgpalli. Head mängumehed, Tristaniga eesotsas, olid ajad kus otsisin Valeroni särki... Selline sümpaatne jalkumeeskond , kus keegi polnud ülemakstud. Ja muidugi mu lemmikmäng Milaniga kodus, Jasperi kõige märjem ja kurvem unenägu, kus Depor tegi Milanile uuemat ja vanemat :P Sai pubis kõvasti laamendatud suurest rõõmust.
2.Ei teagi kohe...aga ju see oli mingi Sevilla mäng, mille peale raha oli panustatud...
3. Peast ma pakun et 4ndal kohal on Villareal, kuskil uudistes olen lugenud et Rossi ikka skoorib.
------------------------------------------------------------------------
Ja ma päris nii ei ütleks et barca 5-0 võidud igavad on, igaljuhul vaataks Barca ülemvõimu kui manu Arsenali 1:0 pallikeerutamist ja kohtunikule nutmist. Eks barcal sellepärast ongi nii palju fänne ülemaailmselt, sest nende mängustiil on lihstalt paljudele eeskujuks(loe: nii peakski jalgpalli mängima).
Real Madrid pole kunagi oma rahakotisüsteemiga meeldinud, Interi kõrval üks kõige ebasümpaatemaid satse EVER. Ja kõik mängjad , eranditult, kes sinna läinud on, on oma hinge maha müünud. Ma ei te ühtegi Reali mängjat kes ilma raha saamata putsasidki jalga viitsiks panna...
minu subjektiivne arvamus.

Mõnuagent 007
14.12.10, 19:56
Ma ei te ühtegi Reali mängjat kes ilma raha saamata putsasidki jalga viitsiks panna...

Et ülejäänud jalgpallurid lasevad niisama mängulustist profijalgpallis ringi?
Ja kui ma ei eksi, siis üldiselt on palgad Barcelonas suuremad ja Real laristab pigem üleminekutasusid makstes ehk mängija ja raha on Barcelonas sõbralikumas suhtes.

molbert
14.12.10, 20:17
Iseneesest peaks Atletico Madridil küll raha ja feimi piisavalt olema, et suurde mängu sekkuda. Ei tea kuidas viimastel aastatel lood on, aga paar aastat tagasi tundus küll, et tegu jõukama klubiga, kui Manchester United näiteks(Mõtlen ostujõudu).

Sevellas, Villarrealis ja Valencias oleks ka nagu head mängijad olemas, aga stabiilsusest ja heast treenerist jääb ehk puudu.

Jasper
14.12.10, 20:34
38 mänguga...

19 kodumängu.

lorenzo
14.12.10, 20:39
19 kodumängu.

aijah, minu viga. no jagage siis viimased numbrid kahega..mingi 60 ja 13 milli siis. ikkagi suur vahe

Yattara
14.12.10, 20:51
Iseneesest peaks Atletico Madridil küll raha ja feimi piisavalt olema, et suurde mängu sekkuda. Ei tea kuidas viimastel aastatel lood on, aga paar aastat tagasi tundus küll, et tegu jõukama klubiga, kui Manchester United näiteks(Mõtlen ostujõudu).

Rahaga on nüüd Atleticol lood kehvasti. Nagu ka enamikel Hispaania klubidel. Samas kui kedagi osta vaja, siis suurele klubile omaselt küllap need miljonid ka kusagilt leitakse.

ericbana
14.12.10, 22:11
1. Üritan igal võimalusel jälgida Deportivo mänge. Südame võitsid nad juba siis, kui Champions Leagues aastatel 2001-2003 suurepärast mängu näitasid ning ründefaasis tegutsesid sellised mehed nagu Diego Tristan, Roy Makaay ja Valeron. Eriti mälestusväärne oli muidugi see, kui Manchesterile kahes mängus ära lükkasid ning seejärel kahjuks Leedsilt tappa said. Samuti lammutasid Juventusega, Milaniga, Arsenaliga jne. Tegemist minu jaoks lihtsalt nii legendaarse klubiga.
2. Viimati jälgisin eilset Valencia - Osasuna kohtumist, milles ei pidanud pettuma.
3. Espanyol. Tean, sest hoian päris tihedalt silma peal ka nende tegemistel, sest nad ikkagi Barca linnarivaalid ju. :)

football2u
15.12.10, 00:15
edit 1: Ja siiski kõige tüütumad jalgpallifännid on Barca omad, kes alati viskavad kinda "Real kulutab jaburalt palju, aga Barca on omamoodi nunnu omakasvandike klubi" saamatu aru, et tegelikult Barca kulutab teiste Hispaania (ja Euroopa) klubidega võrreldes üleminukutele ja palkadele ULMELISI summasid. Noh, umbes nagu see torge oli:

Tüütute Barca fännide point on vist pigem, et parimad on saadud tasuta.
Vahi pilti, Masiakasvatus ruulib!!
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/04/16/article-1265747-09290424000005DC-582_634x460.jpg

orbitaaljaam
15.12.10, 18:59
Real Madrid .... Ja kõik mängjad , eranditult, kes sinna läinud on, on oma hinge maha müünud. Ma ei te ühtegi Reali mängjat kes ilma raha saamata putsasidki jalga viitsiks panna...

Kaka väga hõisates mu mäletamist mööda ei läinud.

1. Valencia
2. vaatan üldse vähe, hea kui meistrite liigat jõuan jälgida
3. ei tea

ericbana
15.12.10, 19:25
Tüütute Barca fännide point on vist pigem, et parimad on saadud tasuta.
Vahi pilti, Masiakasvatus ruulib!!
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/04/16/article-1265747-09290424000005DC-582_634x460.jpg

No ja siis lisaks veel Puyol, Bojan, Jeffren, Busquets, Pedro, Valdes, kes kõik on Barcelonaga liitunud juba päris varajases nooruses ning kelle eest pole müstilisi summasid pidanud välja käima....

rainis007
15.12.10, 19:56
Toetaksin, või tegelikult toetangi Atleticot. Atletico on sümpaatne sats, seal on väga häid mängijaid (Forlan, Agüero, De Gea, Reyes, Godin, Simao) ja kui nad oma mängu käima saavad, siis ainult vaata ja imetle.

Viimane mäng oli äkki Sociedad vs Atletico kui õigesti mäletan

Ja neljandal kohal oli vist Espanyol ?

alehis
15.12.10, 20:13
Aga kuidas kommenteerite Eto'o vahetamist Ibraga? ja veel peale makstes? ah?

Mõnuagent 007
15.12.10, 20:15
Kurat, ärge hakake nüüd jälle ulguma, et real on paha ja barca veel hullem. See teema polnud selleks.

ericbana
15.12.10, 20:18

Iga tippklubi juurde käib mängijate ostmine ja müümine. Häid ja halbu tehinguid on igal meeskonnal. Fakt on lihtsalt see et Barcal on tubli 50% põhitegijatest ikka oma mängumehed. Kõik. Enam ei vaidle.

Barca-Freddy
15.12.10, 20:20

Äkki loeks postitusi ka enne, kui plõksima tuled?

No ma ei saa õiendamata jätta,Eika, siiski. Keegi ei ole öelnudki, et Barca ei kulutaks üleminekutele. Ibra näide on siinkohal kohe kaabuna varnast võtta. Lisame Alvesi. Sellest hooajast Villa. Ülejäänud siiski sellest koosseisust

----

1. Valencia. Sümpaatne meeskond, kus on sümpaatsed mängijad ja mängitakse ilusat jalgpalli.

2. Pole see hooaeg isegi kõiki Barca mänge näinud. Mõned Reali omad ka vaadatud, aga peale nende 2 nagu ei mäletagi, kas käimasoleval hooajal mõne teise mängule olen peale sattunud.

4. Liigatabelil koguaeg silm peal ja 4. kohal peaks olema praegu (üllatuslikult) Espanyol.

_AI_
06.01.11, 11:50
keegi real madridi üleminekute spreadsheet'i teab leida? tahaks barcelonaga võrrelda.

Kamoon, mees. Valemas teemas nagu ei oleks saanud seda küsida?

budu
06.01.11, 12:12
keegi real madridi üleminekute spreadsheet'i teab leida? tahaks barcelonaga võrrelda.

siin teemas ei eksisteeri klubisi nagu Barcelona ja Real Madrid

football2u
06.01.11, 23:07
Kui Barca kõrvale jätta, siis on kindel lemmik Celta Vigo. Aastas jälgin vaid mõnda nende kohtumist, kui skoore vaatan alati. Hetkel on nende üks parimaid poegi Roberto Trashorras. Meeskonnal on kuulsusrikas ajalugu, kuid tänapäevaks on see hääbunud. Hooajani 2006/07 palliti kõrgliigas (ühe erandiga) ning oldi ka Euroopas arvestatav jõud. Pärast hooaega 2006/07, kui teise liigasse kukuti, pehmelt öeldes on pallitud seal liiga keskmikuna. Sel aastal ollakse kõrgliigakursil ning kui see peaks juhtuma, siis võivad nad minu kui ühe püsifänniga arvestada:)
http://ebigh.com/1888/images/celta-vigo.gif

Üllatuslikult on seal pallinud ka mitmed tänapäeva tuntud nimed nagu näiteks: Mario Suarez (Villareal), José Manuel Pinto (Barca), Nene & Claude Makélélé (PSG), José Enrique (Newcastle), David Silva (Manchester City), Manuel Almunia & Carlos Vela (Arsenal) ning Valeri Karpin, Sylvinho, Jordi Cruyff (pensil). http://www.silvagol.com/wp-content/uploads/2008/07/silva-celta2.jpg

Parimad tulemused: Liverpoolile 3:1 ja 1:0. Benficale 7:0 ning Juventusele 4:0. Barcale kaotati UEFA Cup'i veerandfinaalis 4:4 võõrsilkollidega.

Suurim rivaal: Deportivo La Coruña
Suurim saavutus: 1 UEFA Intertoto kopsik aastast 2000

E: Kas ma olen Eestis ainuke teadaolev Celta Vigo fänn?:confused:

matheous
06.01.11, 23:45
1. Villareal. Sai sümpaatseks tänavuse hooaja 11ndast voorust, kui tuldi Camp Nou'le vägagi nauditavat vutti mängima.
2. Villareal - Mallorca
3. Tabelil üle 2-3 vooru pilk peal ja hetkel 4ndal kohal Valencia!?

Raitsu
07.01.11, 23:52
The bottom club in the Premier League earns more through television rights than the third-highest team in Spain.

JanK
08.01.11, 14:30
Deportivo la Coruna. Kindlalt teistest favvim. Põhjus labane - PES 10's mõtlesin mingi huvitava klubiga ML teha, võtsin Depori, Guardado, selajal veel Felipe ja muidugi magnifico Adrian - superb.

Kasepats-Pidur
13.01.11, 13:58
Asjakohane artikkel välismeediast. (http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/sid_lowe/01/08/laliga.duopoly/index.html) Varsti peaks sellele ka teine osa tulema.

Last year, Real Madrid broke a points record in La Liga but still didn't win the title. Barcelona had broken it too. they finished on 99 points. This season, they are on course to break the 100-point barrier.

Pep Guardiola called the number of points being racked up by the two sides as "fucking barbaric."

Cristiano Ronaldo alone has scored more goals than 10 teams. Yes, teams.

Nohik
04.04.11, 22:52
Vahe esimese ja viimase vahel premmis on 35 punkti. La ligas on esimese ja viienda vahe 36 punkti.

Peale Barça ja Reali mängude olen Hispaanias ainult vaadanud Las Palmase mänge. Teiste mänge olen ainult jupiti natuke jälginud

WeThePeople
05.04.11, 20:25
Vahe esimese ja viimase vahel premmis on 35 punkti. La ligas on esimese ja viienda vahe 36 punkti.

Peale Barça ja Reali mängude olen Hispaanias ainult vaadanud Las Palmase mänge. Teiste mänge olen ainult jupiti natuke jälginud

hakkab jälle see jant pihta et Premm on maailma kõige põnevam ja La Liga on nii ebahuvitav või?

Mõnuagent 007
05.04.11, 22:37
hakkab jälle see jant pihta et Premm on maailma kõige põnevam ja La Liga on nii ebahuvitav või?

Mina olen vist tänavu viitsinud ainult ühte La Liga mängu otsast lõpuni vaadata. Sevilla võit Valencia üle. Ja on jah igav. Väga igav ja üha igavamaks läheb.

budu
05.04.11, 23:26

kas sul on vastuväiteid?palju punkte on hispaania tabeli lõpus olevad meeskonnad esikuuikult röövinud ja võrdle seda inglise omadega

WeThePeople
05.04.11, 23:45
See kui huvitav üks või teine asi on võib puhtalt inimeses kinni olla? Või ei?

_AI_
05.04.11, 23:48
kas sul on vastuväiteid?palju punkte on hispaania tabeli lõpus olevad meeskonnad esikuuikult röövinud ja võrdle seda inglise omadega

Kellele ema, kellele tütar. enne Villareal vs Atletico, kui Stoke vs Blackburn või Bolton. Kivipall võib olla võitluslik, aga ei, aitäh.

Nohik
07.04.11, 16:51
Kellele ema, kellele tütar. enne Villareal vs Atletico, kui Stoke vs Blackburn või Bolton. Kivipall võib olla võitluslik, aga ei, aitäh.

Kui sa tahad Villareal vs Atleticot millegagi Inglismaa jalgpallis vorrelde siis oleks selleks paariks näiteks Chelsea ja Liverpool mitte Stoke ja Blackburn.

_AI_
07.04.11, 17:04
Kui sa tahad Villareal vs Atleticot millegagi Inglismaa jalgpallis vorrelde siis oleks selleks paariks näiteks Chelsea ja Liverpool mitte Stoke ja Blackburn.

See Chelsea kes ??? summasid on kulutanud meestele Abra ajal? Ma võin võtta siis ka San Sebastiani ning Betise nt...mõl mänge on jälgitud suurima mõnuga kui Blackburn ja Stoke.

_AI_
20.04.11, 18:41
Happy days, Mõnuagent!
http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/id/909448/la-liga-side-to-be-renamed-team-dubai-after-takeover?cc=5739

BlueBlackWhite-
23.04.11, 22:07
Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks? Villarreali mäng on läbi aastate sümpaatne olnud ning olen mõni aasta tagasi, kui veel CLis mängiti neile pöialt hoidnud, aga nüüd on sellest meeskonnast paljud juba lahkunud, ja enam neid jälginud ei ole.
Millist La Liga mängu viimati vaatasite, kus Barcelona või Real Madrid kaasa ei teinud? Ausaltöeldes pole see aasta vaadanudki. Real Madridi fännina vaatan kas Reali või Barca mänge, muude mängude vaatamiseks poel mahti olnud.
Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt? Tabelit mitte vaadates, Villarreal äkki? Kontrollisin üle, ongi hetkel nemad.

lorenzo
23.04.11, 22:29
SharK, mis puudutab su postituse esimest poolt, siis vist ajad Villarreali ja Valenciat omavahel segamini.

WeThePeople
30.04.11, 23:55
Mõlemad suured kaotasid, meil on maailma kõige põnevam liiga!!!

Mõnuagent 007
01.05.11, 19:33
Oodake, selgitage mulle nüüd seda Segunda divisioni üles tulekut? Et kaks saavad otse ja siis 3-6 mängivad play-offi? Hea küll, aga kui seal on neljandal kohal Barcelona B, mis niikuinii kõrgliigasse ei pääse, siis kas see tähendab, et nad lihtsalt ei osale play-offis ja seitsmes koht saab ka üritada? Või hoopis, et nad osalevad, aga kui nad võitma peaks, siis saab nö. teine koht edasipääsu? Või saab näiteks (juhul kui) neljandana lõpetava Barcelona vastane ehk viies meeskond otse playoff finaali?

norsk
01.05.11, 22:01
et nad lihtsalt ei osale play-offis ja seitsmes koht saab ka üritada?

See variant peaks õige olema.

jürks
01.05.11, 23:19
Miks nad ei pääse niikuinii siis?

S.Ramos
02.05.11, 08:08
Miks nad ei pääse niikuinii siis?

Reservid ei saa mängida esindusmeeskonnaga samas liigas, nagu Eestiski.

Kasepats-Pidur
09.06.11, 14:48
La Liga's Team of the Season, not including "them." (http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/sid_lowe/06/08/team.of.season/index.html?sct=sc_t11_a2)

Tofoa
09.06.11, 15:13
Kui võtta välja Real Madridi ja Barcelona mängud ning punktid, siis kuidas tabeliseis välja oleks näinud?

matheous
09.06.11, 17:09
Team PLD W D L GF GA GD PTS
Valencia 34 21 8 5 60 33 +27 71
Villarreal 34 18 8 8 50 33 +17 62
Atlético Madrid 34 17 7 10 60 44 +16 58
Athletic Bilbao 34 18 4 12 56 42 +14 58
Sevilla 34 17 6 11 59 48 +11 57
Espanyol 34 15 4 15 45 44 +1 49
Málaga 34 13 7 14 51 50 +1 46
Racing Santander 34 12 10 12 39 41 -2 46
Getafe 34 12 8 14 45 48 -3 44
Osasuna 34 12 8 14 44 40 +4 44
Sporting de Gijón 34 10 13 11 33 39 -6 43
Levante 34 12 7 15 39 47 -8 43
Real Sociedad 34 13 3 18 45 53 -8 42
Zaragoza 34 11 9 14 36 45 -9 42
Mallorca 34 12 6 16 40 51 -11 42
Deportivo La Coruña 34 10 11 13 30 37 -7 41
Hércules 34 8 8 18 33 52 -19 32
Almería 34 6 11 17 33 50 -17 29

Tofoa
09.06.11, 18:05
Barca ja Real Madrid ei komistanud Valencia, Villarreali, Atletico Madridi ega Atletic Bilbao vastu. Sevillale anti vaid punktike.