320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müstika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müstika

    Meil on kontoris mingi proua, kes pidevalt tuleb ruumi uksest sisse ja mitte kunagi välja ei lähe. Et noh 10x päevas siseneb, aga kordagi ei nähta teda lahkumas. Müstika

    #2
    Ta on nii suure persega, et su mälu blokeerib rahuliku une eesmärgil selle pildi ning sa unustad selle hetke kui ta ruumist väljub.

    Kommentaar


      #3

      Kommentaar


        #4
        Tegelikult ei pea siin anaaalüüsima daami tagumenti, vaid võib ka enda elus kogetud müstilised seigad kirja panna.

        Kommentaar


          #5
          ma ükskord nägin ühte võileiba ja pärast selle ärasöömist ei ma teda enam MITTE KORDAGI näinud.... mis võsapetsi tel nr on?

          Kommentaar


            #6
            Müstika, mida kõike Venemaal võib juhtuda

            Kommentaar


              #7
              ..ja ma lootsin, et Eesti peaaegu kõige ägedam punkbänd sai oma teema

              Müstika / Moblapood

              SELLES POES ON MISKIT KAHTLAST
              SEST ET MÕNISADA JÕMMI
              TUNGLEB SISSE UKSEST AKNAST
              OLLES LUKUSTANUD BEMMID

              MOBLA POOD - NIIDIRULL KAO VÄLJA
              MOBLA POOD - TÜRA KÜLL SAAB NALJA
              MOBLA POOD - VÕRDLEME MOBIILE
              MOBLA POOD - KÜLL MU BEMM ON KIIRE
              MOBLA POES ON LAHE VÄRK
              IGA JOPE PEAL ON NAIGI MÄRK
              JÕMMIL MOBLA KOHAL KÜÜRUS SELG
              ENDAL MÕTTES KEERLEB VALUVELG
              KUULE JOBU MILLES KÜHVEL
              SINU MOBLA ON JU VUHVEL
              RANNO, TULE VAATA LOLLI
              TA VIST TAHAB SAADA MOLLI

              MOBLA POOD - NIIDIRULL KAO VÄLJA
              MOBLA POOD - TÜRA KÜLL SAAB NALJA
              MOBLA POOD - VÕRDLEME MOBIILE
              MOBLA POOD - KÜLL MU BEMM ON KIIRE
              VÄLJAS KUMMIVILINAL
              JÕMMID KIHUTAVAD KITSAL TÄNAVAL
              RAHULDAMAKS SOOVI KANGET
              ANDA KELLELEGI STANGET

              Kommentaar


                #8
                Ülevalt naaber puurib absoluutselt iga nädalavahetus, pole mina aru saanud mida ta puurib. Ning vähe sellest, on täna jõululaupäev, ning kell 3 hakkab mees(vaevalt et naine) jälle puurima.Väga tore on kuulata terve õhtu kuidas tema seal puurib, kas siis tõesti jõuludel midagi targemat teha pole.. kummaline..

                E: äratasid veel õe ka ülesse, säh teile jõulurahu!

                Kommentaar


                  #9
                  Müstika on omakorda see, et ka minu naaber puuris täna!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    #10
                    aga minu naaber kolis üldse ära, juba 3 nädalat tagasi. aga vot täna hommikul kuulsin kuidas keegi naabrite teisel korrusel kolistas nii mis jube....müstika

                    Kommentaar


                      #11
                      Kert Kütt lasi enesele 17 minutiga lüüa 5 väravat!
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        #12
                        Kui see on see tüüp, kelle seljal ilutseb 69, siis ei imesta. Ega oskused ei mängi, coolness-factor mängib.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                          Kert Kütt lasi enesele 17 minutiga lüüa 5 väravat!
                          Kas sa ei arva, et meeskond lasi nii palju lüüa, mitte väravavaht? Ja öelda, et Kütil pole oskuseid on ikka selge liialdus.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Kas sa ei arva, et meeskond lasi nii palju lüüa, mitte väravavaht? Ja öelda, et Kütil pole oskuseid on ikka selge liialdus.
                            Ei arva. Sest teised väravavahid suutsid sellised pallid ära võtta mida Kütt sisse imes. Ise oli enamikes väravates süüdi ja siis vingus peale väravaid nagu miski eit. Neljanda värava puhul tuli kutt müüri seisma. Pall keerutati lihtsalt mööda. Niiet vastus sinu küsimusele on, et arvan, et meeskond ei olnud süüdi. Oli kahjuks üks ebaõnnestunud ja närviline väravavaht.
                            Algselt postitas alehis
                            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Kui see on see tüüp, kelle seljal ilutseb 69, siis ei imesta. Ega oskused ei mängi, coolness-factor mängib.
                              Pisut rohkem kui 12 tunni pärast pole 69 enam cool, asemele tuleb 4,4098

                              Sotsiaalminister Hanno Pevkur esineb vana-aastaõhtul "Aktuaalses kaameras" erakorralise teadaandega: " Seoses Eesti liitumisega euroalaga 1. jaanuarist 2011 hakkab senine Kaamasutra poos kandma nime 4,4098
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar

                              Working...
                              X