320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müüa PS3 + 10 mängu + GH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müüa PS3 + 10 mängu + GH

    Paneks siis müüki sellise asja:

    * Playstation 3 konsool - ostetud 2009. veebruaris, see paksem variant (uus on mingi õhuke vist), 60 GB mäluga.
    * Komplektis 1 pult.
    * 10 mängu: NBA Live 2009, FIFA 09, FIFA 10, Assasins Creed 2, Harry Potter and the Order of the Phoenix, Midnight Club Los Angeles, Call of Duty Modern Warfare 2, Motorstorm Pacific Rift, GTA 4, Need for Speed Shift.
    * Guitar Hero nänni: 2 kitarri (Guitar Hero World Touri oma, Guitar Hero Les Paul kitarr), ning mängudena Guitar Hero WT ja Guitar Hero Metallica.

    NB! Tõesti ei ole huvitatud mingi eraldi jubinatega kauplemisest. Seega, kes soovib võiks olla huvitatud siiski kogu komplektist. Lisaks noh tegin lihtsalt enda jaoks arvutuse kui palju ma eos selle kõige peale kulutanud olin (16 000.-) ning pärast seda vihkasin ennast mõnda aega...

    Põhjus müümiseks: asi funkab täiesti korralikult ning see teeb loobumise kõige raskemaks, et pole ühtegi probleemi temaga olnud. Kuid paraku ma lihtsalt avastasin, et mingi viimase poole aasta jooksul on olnud null huvi sellega mängida ja filme saan vaadata ka DVD pealt.

    Hind: pole eesmärk selle müügiga mingi retsilt pappi teenida ega miskit vaid lihtsalt lahti saada mõistliku summa eest. Ühesõnaga alghind on 5000.- EEK (320.- EUR). Sellest allapoole lihtsalt süda ei taha anda seda. Kes iganes kõige kiiremalt huvi üles näitab saab kätte.
    Mes que un club!

    #2
    Kus komplekt asub ?

    Kommentaar


      #3
      Tartus
      Mes que un club!

      Kommentaar


        #4
        kui sa siin väidad, et PS3 160Gb ja paksem versioon, siis kas ise vahetasid kõvaketta ümber, ei ürita mingit trollimist teha, aga paksu versiooni tehti 40, 60 ja 80 gb, edasi läks õhukene juba

        Kommentaar


          #5
          Jep..õigus...my bad...viga parandatud...
          Mes que un club!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas sayonara Vaata postitust
            Põhjus müümiseks: asi funkab täiesti korralikult ning see teeb loobumise kõige raskemaks, et pole ühtegi probleemi temaga olnud. Kuid paraku ma lihtsalt avastasin, et mingi viimase poole aasta jooksul on olnud null huvi sellega mängida ja filme saan vaadata ka DVD pealt.
            sebi endale mingi Uncharted, Metal Gear, Street Fighter voi Tekken voi midagi sarnast. Vanemad asjad peaks suht odavad olema ka veel. Seda siis kui aega/viitsimist oleks.

            Pane hinnavaatlusesse teema ulesse. Keegi sealt ikka ostaks.

            Kommentaar


              #7
              ee... kui mul palgapäeva ( 15. jaanuar ) ära ootad, siis võtaks ära selle

              Kommentaar


                #8
                ....4500.- ja ostan lastele järel-jõulukingiks kohe/täna-homme ära.
                Kui oled minupakkumisega nõus siis kontaktid on mul :
                50 54366 Jaanus
                rumma@propartnerid.ee

                terv, Jansa
                RummaBastards!

                Kommentaar

                Working...
                X