320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Anal Fisting

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Anal Fisting

    Poisid, tüdrukud, neiud ja noormehed, härrad ja prouad teie kogemused, fantaasiad ja mõtted on teretulnud.......................TULD!!!!


    Enjoy

    #2
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      ..anaalne-nikkumine ja anaalne-fisting ei ole vist sama lõbu - parandage mind kui (s)eksin
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Vau, mis mõtted tulevad hommikul. Kas sa unustasid pildi lisada?
        Ilma piltideta ei vea see teema välja.
        AILTON

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas jansa Vaata postitust
          ..anaalne-nikkumine ja anaalne-fisting ei ole vist sama lõbu - parandage mind kui (s)eksin
          Minu meelest üks on tüvi ja teine oks. Kui definitsiooni asemel suurusi võrrelda, siis vastupidi. Aga ma pole (s)ekspert, seega teen ettepaneku moodustada anaalse tõe komisjon.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            seega teen ettepaneku moodustada anaalse tõe komisjon.
            Tõstatan selle liikmete valimisel Martini, roheliseKonna, estoni ja jazzjansa kandidatuurid.

            The truth is in there!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Tõstatan selle liikmete valimisel Martini, roheliseKonna, estoni ja jazzjansa kandidatuurid.

              The truth is in there!
              Raivo19! Raivo19!
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #8
                Nagu mu hea kadunud sõber Valdek Vänt ikka tarvitses sellistel puhkudel öelda, on pruuni maailma telgitagustega tutvumine umbes sama, nagu päikseliselt palaval suvepäeval lahtise katusega Ferrariga sõita ning valgusvoori taga seisatudes kuulda ja näha ei kuskilt nähtavale ilmunud Linnar Priimäge, kes siis rõõmsal toonil Sulle palavalt naeratedes teatab "Hey , You pretty boy. Nice damper!"
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar

                Working...
                X