320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Põhja-Korea hoiatab!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Põhja-Korea hoiatab!

    Kui count ja tofoa trollimist ei lõpeta, soccernet hävitatakse!

    #2
    Algselt postitas Kim-Jong Vaata postitust
    Kui count ja tofoa trollimist ei lõpeta, soccernet hävitatakse!

    Meie foorumis on paljudel häid sidemeid Jaerock Leega, seega Põhja-Korea võib p***e minna!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Kim-Jong Vaata postitust
      Kui count ja tofoa trollimist ei lõpeta, soccernet hävitatakse!
      kuhu raha saab kanda?

      Kommentaar


        #4
        Lõuna koreakas tervitab !

        Kommentaar


          #5
          see kasutaja on mõttetu ilma avatarita.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #6
            Raha saab kanda Michael Joacksoni arvele, selle leiate wikipediast.

            Jaerock-Lee on muuseas juba 2 kuud avalikkusele teadmata surnud...

            Kommentaar


              #7
              kle viitsid ella kui see nali naljakaks muutub.....

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Kim-Jong Vaata postitust
                Kui count ja tofoa trollimist ei lõpeta, soccernet hävitatakse!
                millised on tingimused?
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Ropendamine, taga rääkimine, teiste meeskondade sõimamine/laimamine.

                  Igasugu rämps noh, saa aru.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Kim-Jong Vaata postitust
                    Ropendamine, taga rääkimine, teiste meeskondade sõimamine/laimamine.

                    Igasugu rämps noh, saa aru.
                    kas saame notariaalselt kinnitada ka reeglid, kus on ropendamise (vanarahvas ja indigo lapsed , erinev kultuur ja arusaamad) piir, kus on tagarääkimise (tihtipeale räägin ette) piir , kus on teiste (kes omastas "teised" meeskonnad) sõimamise (mis kategoreesub sõimuna, nt. kui berbatov lööb värava ja ma olen õnnelik, kas ma tohin postida?) laimamine(kes loob tõekomisjoni, et reguleerida, mis on fakt ja mis on laim ja mis on nn. "gray area"{kas üldse selline määratlus võib olla}, kuidas kinnitada tõekomisjoni objektiivsus)? Kas nt Tofoale kehtivad samad reeglid mis mulle? Või olen ma lühema niidi otsas? Kes maksab notari tasud(kui on üldse vaja tasuda)?
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #11
                      Mõlemale samasugused reeglid.

                      No ütleme, et "kurat" ei ole roppsõna, aga "munn ja vitt" on. Saad ise ka aru, ega sa mingi pooletoobine pole(selle eest juba hävitaksin foorumi).

                      Tasu pole vaja. Üldiselt kui sul on roma avatar, siis ega sa vist väga berbatovi kohta häid sõnu küll ei ütleks...


                      Ega sa nii totu ka pole. Üldsiselt ma võiks juba mõelda hävitamise peale.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma isegi ei oska seisukohta võtta.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Kim-Jong Vaata postitust
                          Tasu pole vaja. Üldiselt kui sul on roma avatar, siis ega sa vist väga berbatovi kohta häid sõnu küll ei ütleks...
                          Aga kus sa võtad et ma tahan sinna AS Roma avatari??? Ma olen juba väga kaua tahtnud seal helendamas näha Berbatovi näoga avatari, tema juubeldavat nägu , peale jäjekordset hattricki! Aga nagu sa tead, siis soccernetis ei ole sellist avatari ja custom avatar maksab raha ja vajab tugevaid IT alaseid teadmisi, et googlist otsida see õige pilt ja õige suurus jne. Ja pealegi custom avatari lisamine maksab raha, ja kuna ma olen teadupärast vaesest perest, siis mul ei ole võimalik seda avatari ka lunastada. Enda kaitseks võin öelda , et viimased kaks jõuluaega olen jõuluvanalt just seda Berba avatari kõige rohkem soovinud, aga tulutult - hakkan kaotama usku, et ta üldse minust hoolib...
                          Ja siit ka siis minu palve. Kuna härra Kim Jong tegeleb väga suureulatusliku terrorismiga, siis ehk on tal mõned kroonid annetada, et ma saaksin selle custom avatari ja koos sellega ka õiguse oma ühte suurimat lemmikmängjat EVER kiita ja laita, kui seda õigeks ja vajalikuks pean! Suured tänud juba ette!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #14
                            No kuule, roma ja manu fänn korraga olla on ju eriti naljakas

                            Kuna terrorism on homme teostumas, siis raha ma sulle ei anna. Kogu mu raha läkski selle peale.

                            Kommentaar


                              #15
                              Forza Italia since 94!

                              Forza Englang since 2010?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X