320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bochum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bochum

    Man.City on ainuke tõeline klubi inglismaal. Saksamaal on selleks Bochum. Staar on Jong Tae Se.









    Bayern on maaklubi.

    #2
    tundub et ma olen ainuke fänn sel superklubil. ma olen isegi rõõmus selle üle, kuna saan üksi bochumi tiitlite üle rõõmustada ja paieerni fänne sõimata.

    Kommentaar


      #3
      Noh meil on kombeks BL 2 klubisi eriti mitte haipida
      Mis mul silma jäi oli Bochumi ja Stadioni sildid tee ääres, kui ma Essenist Dortmundi mängu vaatama sõitsin. Ju oli staadion kuskil tee ääres, aga pime oli sunnik.

      Kommentaar


        #4
        Paraku nii ta on. Ega sellega feimi ei saa.

        Kommentaar


          #5
          Noo eks nad enamus aja oma lähiajaloost veetnud ikka 1. Bundesligas. Hetkel ka klubi suhteliselt heas hoos, kuid hooaja kehv algus jätab nad siiski 8. tabelireale(vahe 3. kohaga samas vaid 3 punkti). PS! Täna kohtutakse Auega ja seda saab jälgida Eurosport 2 vahendusel.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Noh meil on kombeks BL 2 klubisi eriti mitte haipida
            Nojah, eelmine hooaeg läks natuke aja taha, aga uuest hooajal alates Saksamaa valitseja!

            Kommentaar


              #7
              Bochum on seitsme järjestikuse võiduga tõusnud BL2's kolmandale kohale. Eile võideti üsna ilmetus mängus suure õnne najal Augsburg. Heitlik hooaja algus on saanud veidi kindlama jätku.

              Kommentaar


                #8
                Hea põhjus Bochumi teema 5. lehelt üles kaevata!

                Respect.

                Kommentaar


                  #9
                  Viaplays olemas. Bochumi esimene värav Mainzi vastu Gerrit Holtmannilt tasub ülevaatamist.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vaatasin Bochum - Hoffenheim highlightse. Tundus lõbus 2. poolaeg. Bochum oleks pidanud 4/5-0 võitma. Selle asemel venitati lõpuni ja kindlustati võit väravaga 70 meetrilt.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Vaatasin Bochum - Hoffenheim highlightse. Tundus lõbus 2. poolaeg. Bochum oleks pidanud 4/5-0 võitma. Selle asemel venitati lõpuni ja kindlustati võit väravaga 70 meetrilt.
                      See oli Obochumi-onudelt muidugi bold move panna 1:0 seisult väravavaht pennalt taevasse lööma.

                      Kommentaar


                        #12
                        Mingi Bochumi amööb tõi meeskonnale tõenäoliselt tehnilise kaotuse ja kopsaka trahvi.
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X