320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paul_500 ehk Paul Saaremaalt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paul_500 ehk Paul Saaremaalt

    Tere!
    Kuna ma olen siin foorumis veel suhteliselt uus kasutaja, siis mai tea kas teil on siin kombeks, nagu väga paljudes teistes internetifoorumites on, et uued kasutajad teevad endast alguses ikka tutvustava teema ja räägivad endast, oma hobidest ning ta käest küsitakse veel küsimusi ehk ka kui soovi leidub. Aga ma teen siis otsa lahti.
    Nimi: Paul L*****
    Elukoht: Sündisin Saaremaal, kuid juba pikemat aega olen töö ja nendega kaasnevate kohustuste pärast pidanud viibima pealinnas.
    Lemmikklubi: Eestist meelivad mulle Kure muidugimõista, kuid ka Pärnu Vaprus(mul elas 1 hea lapsepõlvesõber Pärnus ja temaga sai koos ikka käidud vutti vaatamas ESS Kalevi nimelisel staadionil)
    Väikese remarki korras mainin ära, et mulle ei sümpatiseeri venelaste satsid ja ma lausa jälestan Levadiat - ma küll ei tea miks, aga Levadia klubi nime kuuldes lähevad mul vaat et alati seljakarvad turri ja suhu tuleb kibe mekk.
    Hobid: Uudiste lugemine, keegel, samuti vaatan palju filme.

    Niiet nüüd ma siis ootaksin, et teie küsiksite minu käest midagi, et andke tuld! Ma olen nõus meeleldi vastama.
    Tulistage!
    Last edited by Paul_500; 18.01.11, 18:39. Põhjus: eemaldasin ühe tekstiosa, kuna osad foorumikasutajd on täielikud turakad.

    #2
    Tere Paul,

    siin on sulle mõned meie foorumi naisliikmed. Kindlasti leiad endale sealt sobiva.
    Edu Soovides

    Kommentaar


      #3
      või kui sa juhuslikult gay oled siis vajuta siia

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Tere Paul,

        siin on sulle mõned meie foorumi naisliikmed. Kindlasti leiad endale sealt sobiva.
        Edu Soovides
        Sau orbitaaljaam.
        Kas sa tahtsid minu kulul nalja heita või? Sest no need naised, eriti need kuulsused, pole küll siit foorumist kohe raudselt, kuid nad pole eestlasedki.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          või kui sa juhuslikult gay oled siis vajuta siia
          Päris hea nali, Cannuman.

          Ma unustasingi lisada, et suurtest väljamaa klubidest meeldivad mulle FC Barcelona, Müncheni Bayern ja Londoni Chelsea. Eriti ei meeldi mulle Manchesteri United ja Londoni Arsenali

          Kommentaar


            #6
            kas sa oled miko varikas?

            Kommentaar


              #7
              minu varikas. Ausalt

              Kommentaar


                #8
                Ei, ma ei ole kellegi varikas. Issand, kas teil foorumis on tavaks siis vaenulik suhtumine uutesse kasutajatesse? Või teil on ka siin foorumis samuti kasutusel, nö "rebaseaeg" uutele liikmetele?

                Kommentaar


                  #9
                  viimane variant. Senikaua kuni sa mänksi fänn pole, on see "vaenulik" suhtumine nali. Teretulemast!

                  Kommentaar


                    #10
                    Eks sa andsid teema tüdrukute peale viimisega kerge põhjuse ka natuke nalja visata.

                    Võta rahulikult, tutvu foorumiga, poeta mõni asjalik kommentaar ja küll kõik sujub.
                    Tere tulemast!
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Eks sa andsid teema tüdrukute peale viimisega kerge põhjuse ka natuke nalja visata.

                      Võta rahulikult, tutvu foorumiga, poeta mõni asjalik kommentaar ja küll kõik sujub.
                      Tere tulemast!

                      +1
                      Kahjuks on seda vist palju nõutud. Poiss on ikka päris hoos.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #12
                        ma läheks taga kinno vb....

                        Kommentaar


                          #13
                          Saarlane sina we? Otsid uusi väljakutseid, sest Milani teema lihtsalt ei tööta enam sinu fantaasiate peal, nagu elektrimootoriga auto, kes poole siberi tee peal üles ütleb.


                          Kahju, et kurb-a enam liikvel pole, tema oleks sulle ikka öelnud, et tee uus foorum, enda tutvustuseks ja kuna sa nagunii mode oled, siis ilmselgelt sa sinna poole tüürid, mazz, maarek ja teised külapoisid on ikka elus veel?

                          Siililegi on selge, et see on foorumi demokraatlike valimistega seotud reklaam kampaania.
                          Üritad nagu laudatadi oma tsinkplekist mannerguga foorumlaste udarate kallale roomata, läbi pehme sõnnikuse heinavaiba ja siis foorumlasi lüpsta
                          Steven Seagali sarnase käeviibutusega. ↲Et foorumlased saaksid suvepäevadel bocki aurude all tinistades röökida, läbi kuivand lehma si*a tuleb naabermaja rita.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #14
                            Tere Paul, kuidas su emal läheb?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Saarlane sina we? Otsid uusi väljakutseid, sest Milani teema lihtsalt ei tööta enam sinu fantaasiate peal, nagu elektrimootoriga auto, kes poole siberi tee peal üles ütleb.


                              Kahju, et kurb-a enam liikvel pole, tema oleks sulle ikka öelnud, et tee uus foorum, enda tutvustuseks ja kuna sa nagunii mode oled, siis ilmselgelt sa sinna poole tüürid, mazz, maarek ja teised külapoisid on ikka elus veel?

                              Siililegi on selge, et see on foorumi demokraatlike valimistega seotud reklaam kampaania.
                              Üritad nagu laudatadi oma tsinkplekist mannerguga foorumlaste udarate kallale roomata, läbi pehme sõnnikuse heinavaiba ja siis foorumlasi lüpsta
                              Steven Seagali sarnase käeviibutusega. ↲Et foorumlased saaksid suvepäevadel bocki aurude all tinistades röökida, läbi kuivand lehma si*a tuleb naabermaja rita.
                              Kurb kuskil miski paev prookas, et ta on tagasi, kuna ta tegi oma foorumi aga keegi polevat huvi tundnud, et liituda.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X