PDA

View Full Version : Räige Kaklus

DelPiero
27.03.02, 21:55
Kas keegi nägi Eesti fännisektoris toimund peksmist. Niipalju nägin, et politsei andis vastu lõugu ja värava taga oli tuli lahti. Kas kellegil oli au selles osaleda? Mis oli põhjus?

Siim
27.03.02, 22:40
"Au" osaleda ei olnud. Minu teada keegi Eesti fännidest seal ei osalenudki. Põhjuseks oli see, et venkud tulid meie juurde tüli norima ja seejärel kasutasid pürotehnikat. Politsei ei jäänud muidugi ükskõikseks ja nii see asi läks...

DelPiero
27.03.02, 22:57
Blue supportersid jäid kaklusest tõesti eemale, aga siiski kaklus oli silmapaistev

thierry
27.03.02, 23:52
Mis seal plakatil kirjutatud oli, millega venelased väidetavalt eestlasi provotseerisid?

thierry
27.03.02, 23:55
See peksmine (korra loomine) oli ikka vöimas, kes vähegi pärast mentide kohale lendamist nende lähedusse sattus, sai kohe täiega kumminuiaga ja ikka niikaua kui enam ei liigutanud.Politseil oli ikka eriti vahva päev-said venelasi materdada (teatud mõtte õigustatult siiski) ja Eesti tegi Venemaale jalkas ka ära.

Ott
28.03.02, 00:06
See, et osad venelased said mentide käest peksa oli igati ÕIGUSTATUD, kuna kokkuleppe kohaselt poleks nad tohtinud sinna tulla ning mendid läksid neile peale alles siis kui eestlased "tagant lükkasid":kaval:

sicmic
28.03.02, 00:07
njah...materdamine käis...mis seal vabaduse platsi juures toimus?

Jaan
28.03.02, 00:50
Vene delfis väitis keegi, et oli üks plakat, mis ütles "Hozjaeva vernulisj 1940-2002". See on isegi provotseeriv, aga sii-sii-sii-pii särgid ja lipud on juba tôsine solvang. Mis näo oleks vankad teinud, kui eestlased oleks kui üks mees haakristilipu all staadionile marssinud, parem käsi natslikuks saluudiks üles tôstet?

hyttynen
28.03.02, 01:14
Whatever mis toimus statkal, asi sai alguse juba Vabaduse Platsil kui mu 3 kursakaaslast sai umvbes 20 venelase käest korraliku keretäie lisaks jäid ilma ka kahest fännimütsist ja ühest sallist. Venelased lendasid lihtsalt kambaga selja tagant peale nii et vastu polnud võimalik hakata! Sorry venelased aga te olete ikka tõelised "SEAD"!!!!!!!!!!!!!!!

maailmakunn
28.03.02, 01:35
Selline küsimus, et kas põhilised kaklejad (Vabaduse väljakul, staadionil) enne ja pärast mängu olid Eestis elavad venelased või siis Venemaalt pärit kujud.

Eriti vastik oli ikka vaadata neid venelasi, kes Eestis elavad ja siis Russia särkidega hängisid. Ka siis, kui Vene koondis Eestisse saabus, siis lennujaamas oli neid näha ning silma jäi üks Levadia fänn (isiklikult ei ole klubi vastu midagi), kes seal TV-le ja ajalehtedele poseeris, sall sirutatud kätel ning Vene koondise särk seljas müts peas. Vastik.:viha: :viha:

mängur
28.03.02, 01:43
See oli kindlasti meie kõigi armastatud Der Boss! Ta oli juba Lev. ja FCF mängul selles varustuses kohal- ERITI HAIGE MEES (isiklikult ei ole mehe vastu midagi).

Jaan
28.03.02, 04:27
Praegu oled ääretult ülekohtune. Loe 26. märtsi Molodjozh Estoniit, kus kirjutatakse kelle poolt rahvas on. Kolm Levadia fänni - Boss, George, Roxeg kinnitavad, et on Eesti poolt ning loodavad, et Pareiko saab platsile. Kusjuures ise olen Bossiga natuke suhelnud - normaalne mees on. Samuti paari Levadia fänniga enne Iiri mängu - tüübid eesti keelest halligi ei jaganud, aga kinnitasid, et on Eesti poolt.

http://www.moles.ee/02/Mar/26/23-1.php

Jaak
28.03.02, 09:55
Üldiselt tuleb väita, et ENAMUS koduvenelasi oi siiski eesti poolt ja seda lausa täiega!! Kui Opi 2:1 lõi hüppas üks mulle sõna otseses mõttes sülle ja karjus "jeesti-jeesti" päris lahe:-). Muide, paljud sellised Eesti fännid kandsid vene hokikoondise särki. Küsisin ühelt,et miks?
Vastus väga lihtne, tavaline üliõpilane ei jakse lihtsalt selle mega hinna eest eesti koondise särki osta... Vene hokikoondise särgi võib aga Piitrist u.200 eegiga kätte saada. Nii, et EJL võiks tõsisest asja üle järele mõelda.

P.S. Igal juhul oli eile Lillekülas küll kõigi aegade efektiivsem integratsiooni programm Eesti Vabariigi ajaloos. Palju õnne kõigile võidu puhul!!!:õlu:

vandersell
28.03.02, 11:13
georgiga ma vist rääkisin peale mängu staadioni lähistel ja hiljem pubis- normaalne mees paistis olevat st. Eesti poolt. On vist mingi räige äärmuslane, sest kodumängudel pidi bänn peal olema

Sass (45)
28.03.02, 13:19
Tahaks täpsustada, et poll segas ennast staadionil vahele peale seda kui põletati ära eesti lipp - sest see on seaduserikkumine "riigisümboolika teotamine". Tulevärgi ja loosungite pärast ei tehta harilikult midagi.

Sass (45)
28.03.02, 13:21
1x asi veel, palju Narvalasi elasid kaasa Vene koondisele just sellepärast, et seal mängib oma Narva endine klemm sees. Ja tegelikult oli neil win-win olukord oma riigi koondis võitis ja oma klemmi meeskonda sai nähtud mängimas + veel natuke actionit!!:D

DelPiero
28.03.02, 14:33
Aga vene fännisektoris oli ka mingi kisma? Kellegi mytse loobiti sealt alla

rterras
28.03.02, 15:10
esimese kisma ajal jäid vahemalt üks ment ja turvas mütsist ilma

thierry
28.03.02, 15:33
Minu kõrval oli mängu ajal sellne vahva vene rahvusest tüüp (Levadia fänn vist), kes kisas "russkie sassii" ("venelased imege" , kui ma ei eksi)- väga pull oli. :)

Ertai
28.03.02, 15:33
Ma kuulsin, et rongkäigu ajal olevat vist tagapool tyype pekstud, siis ette helistatud aga keegi appi ei läinud...oli midai taolist?

thierry
28.03.02, 16:21
Perse küll- ma vihkan eestlasi, et meile on juba sisse kodeeritud, et kui kusagil mingi jama on siis tõmmatexe saba jalge vahele ja kiiresti minema, olgu neid venelasi kasvõi 3x vähem. Alles hiljem hakatekse mõtlema, "et oot-oot, midagi on mäda, meid oli ju rohkem ja oleksime kindlalt neist jagu saand". :viha: Närvi ajab selline asi, et laseme kõigil endale pähe istuda.:viha:

vaikiv mees
28.03.02, 16:34
Trammis Balti jaama & Mere pst vahel läks koduvenelastel omavahel andmiseks, kui 2 olid Eesti & neist veidi vanem mees Vene poolt.:kaval:

sicmic
28.03.02, 17:35
Orginally posted by thierry

Perse küll- ma vihkan eestlasi, et meile on juba sisse kodeeritud, et kui kusagil mingi jama on siis tõmmatexe saba jalge vahele ja kiiresti minema, olgu neid venelasi kasvõi 3x vähem. Alles hiljem hakatekse mõtlema, "et oot-oot, midagi on mäda, meid oli ju rohkem ja oleksime kindlalt neist jagu saand". :viha: Närvi ajab selline asi, et laseme kõigil endale pähe istuda.:viha:

tähendab...oli ju korralikult ja korduvalt seletatud, et mingit kismat ei tule. seepärast on mul hea meel, et eestlased tagasi ei läinud. see kisma lagundas aga rongkäigu pikaks ja tükiliseks. kahju. krdi venkud! (neile on see peksmine vist sisse kodeeritud)

niisiis oleks oopis tagasi minemine olnud endale pähe istuda laskmine...eesmärk oli rahu säilitada, mitte üleolekut demonstreerida.

Ertai
28.03.02, 17:49
Orginally posted by m1ck

Orginally posted by thierry

tähendab...oli ju korralikult ja korduvalt seletatud, et mingit kismat ei tule. seepärast on mul hea meel, et eestlased tagasi ei läinud. see kisma lagundas aga rongkäigu pikaks ja tükiliseks. kahju. krdi venkud! (neile on see peksmine vist sisse kodeeritud)

niisiis oleks oopis tagasi minemine olnud endale pähe istuda laskmine...eesmärk oli rahu säilitada, mitte üleolekut demonstreerida.

Rahu säilitada?Ega keegi ometi selle pärast seal rongkäigu lõpus, kes abi vajas peksa saanud?Või sai?

Ertai
28.03.02, 17:50
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=1&id=120510
seal seletamist...

vibu
29.03.02, 10:56
Vabaduse juures lööming- nagu venelased üle tee tulid, nii läks andmiseks. Nemad alustasid. Politseist nägin mina vaid 3-4 meest. Lipp kisti meite käest ära ja läks kaootiliseks lahmimiseks. Tiblad passisid just seda momenti, kus kolonn läks pikaks ja siis andsid sabale löögi. Et eespoololijad ei teadnud taga toimuvast midagi, siis tuligi vahe sisse. Oleks nad teadnud, oleks suuremaks löömaks läinud. Tegemist oli kohalike venelastega- paar miutit peale kätsi algust tõmbasid nad juba mäest üles kik en di köki poole plagama. Enne kui "sõbrad " politseidt kohale jõudsid.

aiFo
29.03.02, 21:21
nujaa... nii yldharival eesmärgil mainiks ära selle, et ka tartus pidasid 3 jalkahaigla tegelast (anz, riq, raud) ja 2 mittehaigla tegelast lahingut tibladega, tiblasid oli nii 3 korda rohkem... yhes6naga pisut ebav6rdne seis eestlaste jaoks v6i nii... tulemiks oli see, et katki läksid yks estlane, yks tibla ja yks trumm, millest kogu asi alguse sai... etendus toimus raekoja platsil kella 4 paiku hommikul ning l6ppes napilt enne kurba l6ppu tänu eesti politsei tublile tegutsemisele... soovime riqle ja anzule (reaali kevadturniir kaputt:() kiiret paranemist!:)

pRmt!

aiFo.

Ultras
30.03.02, 00:06
Noh, kui soovite, siiv vaatake:
http://www.hot.ee/roxegphotos/17/gr.jpg
http://www.hot.ee/roxegphotos/17/sector.jpg

Seal on George, Roxeg, Boss