PDA

View Full Version : Kus oli eesti politsei???

vandersell
28.03.02, 10:23
Ikkagi ei mahu mulle hinge see kuidas politsei käed rüpes tallinna linnavalitsuse vastas pealt vaatas, kuidas meie mehi peksti. Kurat küll, draamateatri juurest Vabaka ristini sõitis politseiauta meie kõrval ja siis vajutas gaasi ja sõitis minema!!! :viha: :viha: Ja mis toimus teisel pool teed!!?? Russid käisid keset teed ja politsei oli nende taltsutamisel niiii mannetu. Aga endal on mingi 10 sekundit elust kadunud. Mäletan, et tuli mingi löök ja järgmine hetk olin juba 15 meetrit eemal...

Palun siia kommentaarid-kogemused sellest konkreetsest hetkest

gratos
28.03.02, 10:35
politsei auto oli muideks seal kakluse kõrval, aga na hoidusid lihtsalt eemale
ELAGU EESTI POLITSEI:viha:

põts
28.03.02, 11:07
:viha: selline on nüüdminu arvamus EESTI POLITSEIst...puhas jobukari...vaatavad käed taskus kui oma mehi pekstakse....ja FALCK võib ka koju minna koos pluutoga eesotsas....

Darren
28.03.02, 11:42
Mõistagi jättis suhteliselt halva mulje ka sissepääsude juures valvanud isikud, arvatavasti ESSist . Seda seetõttu, et kui nad mind metalliotsijaga "skännisid" ja see hoiatavalt piiksus pidevalt tasku juures siis nad isegi ei vaevunud küsima mis mul taskus on. Samamoodi oli ka lugu mapiga, mille ma küll avasin aga mille sisust ei tahtnud keegi midagi teada.

Põhimõtteliselt oleks ma võinud staadionile sisse marssida kaks granaati taskus ja püstol mapis aga ju ma siis tundusin pealtnäha niivõrd ohutu olevat, et mind niisama lasti sisse jalutada.

gratos
28.03.02, 11:48
väravas turva katsus mul taskut ja ütles, et vist on mobiiltelefon, aga ei vaevunud üle kontrollimagi, samas oleks see võinud olle ka lapik rakett:kaval:

INCE
28.03.02, 12:17
Tänu sellistele jobudele , saidki venelased võimaluse oma rakette loopida ja tulevärke korraldada.:viha:

Kamikaze
28.03.02, 12:39
minule öeldi väravas et mingu ma kiiremini kui tahan mängule jõuda ja ärgu ma takistagu teisi.. seda selle peale kui olin küsinud kas mind läbi ei otsitagi??? krt olek seda teadnud oleks võind ju tankiga staadionile sõita. :viha:

mihkel
28.03.02, 13:15
See pyrotehnikaga staadionile ilmumine on vastasmeeskondade
fännidel juba harjumuseks saamas. Eelmine suvi Flora Zagrebi
mängul oli sama nali. Zenidi fänn kysis mult juba päev enne mängu
kas pyrotehnikaga möllata tohib...

jyriöö
28.03.02, 13:38
Nojah, hea, et mõni mees ei vaevunud mopeedi staadionile vedama (Meenuta juhtumit Itaalias mõni aeg tagasi). Sellise nõrga turvamise juures oleks sellega ka sisse lastud.
PS. tore, et vähemalt toolid oma kohtadele jäid

Alo
28.03.02, 14:07
Orginally posted by jyrioo
PS. tore, et vähemalt toolid oma kohtadele jäid

Mine tea. Mu sõber väitis, et nägi, kuidas esimesel poolajal tooliplate vene tribüünilt alla lendas.

Rainman
28.03.02, 15:22
Kui mina staadionile sisenesin, siis kahte vene meest igatahes oma vodkapudelitega sisse ei lastud. Ei teagi, mis nad nendega siis tegid.

Stinger
28.03.02, 16:18
turvad olid alla igasugust arvestust, mul oli taskus närvigaas ja muud nänni ning isegi ei küsitud, et mis on.
Häbi-häbi falck.
Go Estonia!!!

sicmic
28.03.02, 16:28
Orginally posted by Rainman

Kui mina staadionile sisenesin, siis kahte vene meest igatahes oma vodkapudelitega sisse ei lastud. Ei teagi, mis nad nendega siis tegid.

arvatavasti lahendasid 10 m eemal ära, viskasid pudelid ära ja marssisid sisse. :D

jimmy
01.04.02, 17:33
...mis sellesse vabaduse valjaku actionisse puutub....siis oli see taielik akkrynnak...mind paastis halvemast vaid see et just m6ned sekundid enne laksin putkast 6lut ostma...ja siis jarsku....keeran ymber..mis madin on???....algul ei saanud arugi kes keda peksab...jooksin lahemale....fakk mis madin...kaks s6pra olid juba maas...saatsingi kohe oma 6lle mingi ljohha poole teele...jobi sai pihta ja 6lle laks puruks(kahjud 10eeku)algul nagu ei oskand kuskilt alustada...mingil vankal sain weel kuskilt kinni....ei maletagi k6ike tapselt aga sama jarsku kui tulid ...olid persed laind ka...
tulemus...
...minu lahmast tuttvusringkonnast....yhele pudeliga seljatagant pahe....yhele millegi teravaga otsa ette...kas katkine pudel or something...yhel vist peap6rutus...van der sar sind l66di ka pudeliga vaa ja su s6pra????...see teeb juba viis..ja need on inimesed keda ma hasti tean..aga seal oli neid veel...
yldiselt raakisin veel nadalavahetusel tyybiga..kes naitas mulle oma kahte logisevat hammast ...tema madistas tribyynidel...veel olid nad laind linna ja kakelnd veel nii umbes paar korda...ja see k6ik olevat l6ppend kellegi pussitamisega..tapsemalt rohkem ei tea....yldiselt v6ib ainult ette kujutada kui palju oli tegelt linnas kaklusi selpaewal...
...kui ma ennem russe ei vihkand siis teen ma seda nyyd taiega...ise arvan et peaks tegema mingi noodi..naiteks prantsusmaal on venelased jargmisena....et teex mingi hoiatava noodi prantsusmaafannidele ala et russid olid hiljuti siin kaklesid j6id laaberdasid provotseerisid jne....mis siis kui russe sinna ei s6idagi aga juba selleparast et jobude nime maarida...ahh mis arvate jalgpallihaigla juhatus???????

:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

vandersell
01.04.02, 17:50
Orginally posted by jimmy
van der sar sind l66di ka pudeliga vaa ja su s6pra
van der sell siiski:P aga mul on väike lünk sees küll. Pärast panin tähele, et peas oli kaks muhku sellises kohas, mis kukkumisel tekkida ei saa, nii et, arvatavasti sain pudeliga- aga lõug paraneb ja sõbral pole ka hullu. Aga üks piidrikari olid nad küll :viha: :viha:

Artista
01.12.02, 19:51
Surfasin siin niisama veidi netis ja vaat, mis leidsin! (http://www.rus-hool.narod.ru/fuck-estonia.html) Ehk siis fotod mingite Peterburi Zeniidi ultrate käigust Eesti-Vene mängule. On uhkelt oma \'kangelasteod\' ka netis jäädvustanud. Eeh, otsisin selle vana teema üles ja panin selle lingi siia, et asi arhiveeritud oleks ning mingi lisaettekujutus taoliste tüüpide suhtumisest samuti olemas. Tegelt ikka pagana vastik värk.

PS. Juhin tähelepanu html-faili nimele!

PPS. Avastasin nüüd ise selle lingi peal klikkides, et soccerneti roppuste väljapraakija on nii võimas, et isegi netiaadressides asendab need ära. Ehk kui klikkite sellel lingil, siis asendage need neli tärni, mis tulevad enne sidekriipsu ja estoniat, selle tuntud neljatähelise ja ingliskeelse coitus interruptust tähistava sõnaga.

kojamees
01.12.02, 20:34
Mitte midagi ei leidnud,aga loodan et keegi niilib nende meili aadressi.Mul ka oma arvamus jpg. de näol.:õlu: :õlu: :õlu: Meil vist kõigil endast pilte,mis neile hirmsasti korda läheb.:hacker: :õlu: Las vaatavad:hacker: ja avavad ja :hacker: avavad ja vaatavad.

Darren
02.12.02, 02:15
Olgu nende piltidega kuidas on, aga 2:1 on õnneks tähtsam :)

vandersell
02.12.02, 11:18
Originally posted by Artista

PPS. Avastasin nüüd ise selle lingi peal klikkides, et soccerneti roppuste väljapraakija on nii võimas, et isegi netiaadressides asendab need ära. Ehk kui klikkite sellel lingil, siis asendage need neli tärni, mis tulevad enne sidekriipsu ja estoniat, selle tuntud neljatähelise ja ingliskeelse coitus interruptust tähistava sõnaga.
Hmm, minul on see neljatäheline sõna täiesti nähtav...
Aga vaadake neid raiskasid, nii kõvad mehed nad siiski pole, et oma nägusid näidata julgeksid.

Stinger
02.12.02, 12:27
Kolmanda pildi peal on hea näha, kuidas meie omad kaklust pealt vaatavad, kurat kes seal ennast ära tunneb võiks küll nüüd häbeneda:(
Kahju, et ma rongkäigu ees olin, muidu oleks ka rusikad verele saanud:kaval:

Hellik
02.12.02, 12:51
Krt, see asi ei anna mulle siiamaani rahu :viha: Kahjuks olin ka mina oma sõpradega(kes on pealegi minust oluliselt tugevamad \"rusikad\") rongkäigu eesotsas ja toimunud madinast kuulsime alles staadioni juures :(

P.S. Pole küll eriti kakleja-tüüp, kuid omade kaitseks eest tuleb alati välja astuda!

FCB
02.12.02, 23:54
Aia ai ai ikka karm värk. huvitav miks mind seal ei olnud, ilmselt mingi saatuse märk , et mul polnd määratud peksa saada või anda kellegile.
Igatahes kes osalesid, neile avaldan tunnustust .
ja need raketid, why the f*** on nad keelatud ? keda krd\'it see segab ?? mingit kaklust see ka ei põhjusta tribüünidel ja sisse saab nendega vabalt jalutada. milles näeb FIFA probleemi ? Eestikatel võiks olla lubatud, toob vbl rohkem publikut väljakule kui telekas Spordiuudistes näitab raketiga juubeldavaid fänne . :kaval:

jjriado
03.12.02, 00:17
Originally posted by FCB

Aia ai ai ikka karm värk. huvitav miks mind seal ei olnud, ilmselt mingi saatuse märk , et mul polnd määratud peksa saada või anda kellegile.
Igatahes kes osalesid, neile avaldan tunnustust .
ja need raketid, why the f*** on nad keelatud ? keda krd\'it see segab ?? mingit kaklust see ka ei põhjusta tribüünidel ja sisse saab nendega vabalt jalutada. milles näeb FIFA probleemi ? Eestikatel võiks olla lubatud, toob vbl rohkem publikut väljakule kui telekas Spordiuudistes näitab raketiga juubeldavaid fänne . :kaval:

Huvitav tõesti, miks raketid keelatud on. Iseenesest ei tohiks ju mingit kaklust tekkida, kui kodumeeskonna fänn mõnel külalisel raketiga pea otsast ära laseb.:kratsti:

Kaarel
03.12.02, 00:46
Originally posted by jjriadoHuvitav tõesti, miks raketid keelatud on. Iseenesest ei tohiks ju mingit kaklust tekkida, kui kodumeeskonna fänn mõnel külalisel raketiga pea otsast ära laseb.:kratsti:

Ma ei ole küll pürotehnika spetsialist, kuid kaldun arvama, et see valgusrakett, millega fännid tribüünil vehivad, ei ole kuskilt püstolist ega raketiheitjast väljalastav. Seega suht ebareaalne, et keegi nende tõttu oma peast ilma peaks jääma.:kaval:

greenday
03.12.02, 00:46
Miks on raketid keelatud? Äkki sellepärast, et nad on OHTLIKUD! Jesus!:oih:

Tembu
03.12.02, 10:47
Originally posted by Stinger

Kolmanda pildi peal on hea näha, kuidas meie omad kaklust pealt vaatavad, kurat kes seal ennast ära tunneb võiks küll nüüd häbeneda:(
Kahju, et ma rongkäigu ees olin, muidu oleks ka rusikad verele saanud:kaval:

...just selles see point oligi,et nn rongkäik jagunes mitmeks osaks ja ei suudetud KOOS statkale minna...Ja miks keegi olevat pealt vaadanud?Lihtsalt asi lõppes nii kiiresti kui ka algas..sekundite mäng ainult.
Ise hoidsin sel ajal suure lipu nurka kolonni lõpus...kaasmaalastele appi ei jõudnud minna puht füüsilistel põhjustel...

erx
03.12.02, 13:05
hea motiiv, et vene keelt õppida:D . Kas saaks trükitähtedega **** kirjutada, nii et ka vene keelt mitte arusaavad inimesed (mina) aru saakš :keel2:

--edit--
sain aru.... lihtsalt muutsin oma seadetest miski vulgaarsuste lubamise ära :)

jansa
03.12.02, 13:28
... selleset eelnevast lähtub taaskord tõsiasi et eestlased ei oska kokkuhoida ja kambavaim puudub, oluline on vaid enda naha hoidminse ning terveks jäämine...see kehtib ka jalkafännide osas (mis mind eriti kurvaks teeb) ja on ilmekalt välja tulnud ka paljudes teistes seikades kus pole füüsilise vägivalla vms. tegemist N: kuidas süütud inimsese saavad endale trahvid tooli olematu viskamiste eest, kuidas omasid ei saa kas või 10.- EEKi kaupa toetada kes väljalennu eelneval päeval perekonnaliikme kaotuse puhul ei saanud välisreisile kaasa tulla olles eelnevalt kogu reisi eest maksnud, kuidas lipitsemise ja pugemise eesmärgil poetakse ja tehakse kaaslasi maha EJL ja FCFi juhatuse ees, kuidas rongkäigud läbi linna muutuvad kaootilisteks ja lagunevad, puudub ühine kordineeritud laulmine staadionil jne. jne. Mul on häbi selle suhtes et me sellised oleme ja mul on väga kurb kui me sellisteks jääme...:(
Mõtlemis ainet on palju...

Stinger
03.12.02, 15:00
Originally posted by jansa

mul on väga kurb kui me sellisteks jääme...:(

äkki ikka ei jää, sitemaks vaevalt olukord minna saab aga paremaks küll:õnnelik:
tuleb ikka positiivselt mõelda
tulin just õuest ja nii ilus ilm on:D

Pealik
03.12.02, 20:31
Ennast kahjuks või õnneks nende piltide pealt ei leidnud kuid hoolika uurimise järele leidsin oma õllepurgi mis lööma ajal taskust välja oli kukkunud.:viha:

Alo
04.12.02, 16:10
Originally posted by jansaMul on häbi selle suhtes et me sellised oleme ja mul on väga kurb kui me sellisteks jääme...:(
Mõtlemis ainet on palju...

Tõsi

Selles valguses äkki leiaks positiivsetki AFC taoliste ühenduste esilekerkimises, \'tuleme 50kesi Tallinna\' jne. Kui eestlased piisavalt palju peksa saavad (loe: lasevad oma sõpru peksta ning saavad peksa, kuna oma sõbrad neid hätta jätavad), äkki lõpuks tuleb ka mõistus p**** kaudu koju ning hakatakse üksteise eest seisma? Igatahes peaks igaüks natuke mõtisklema, mida tema teeks kriitilises olukorras, ka ülekaaluka vaenlase vastu, nii et pärast häbi ei oleks.

Alo

kyps
04.12.02, 16:49
Njah, ise olin kah seal saba lõpus ja ei saand selle kakluse ajal veel arugi, kes oma kes vastane (päris algust ei näinud kuna olin sabas viimane), rääkimatta sellest et trummi kaelast saada ja kaklusesse sekkuda. Võibolla rongkäigu ees olnutel on sellest intsidendist vale arusaam, et mingi kamp peksis eestlasi, teised vahtisid pealt ja ei teinud midagi. Asi toimus nii kähku et laks laks laks ja kui eestlased vastu hakkasid lööma, jooksid nad kohe kümne tuule poole minema. Kogu see värk kestis minu arvates mingi 15 sekundit.

Need kes ees olid ja räägivad, et oleks ise kõvasti kolkinud...no võibolla. Aga fakt on see, kui kannatanud läksid haavu pesema ja ma ronkäigu ette läksin ja palusin neid oodata siis seisak oli u. 10 sekundit ja me pidime statkale ikka mingi viiese pundiga tulema.

fitti
02.01.03, 20:05
hehee, teisel pildil olen mina see kes jalaga parasjagu kõhtu saab (heledad teksad ja tagi on seljas). löömast on möödas juba mingi 9 kuud, a jala peal on veel sinikas alles..:viha:

Oll
26.03.03, 00:24
Ei jaga üldse vene keelt aga tundub, et link on maas.
Ega kellegil mõnda uut linki või lihtsalt pilte sellest mälestusvääärsest päevast pole?

jalgpallu20
26.03.03, 16:38
fuck da police, mis ma muud selle peale öelda oskan:viha:

b0xter
31.03.03, 01:35
Nojah, siis kui ned Vabaduse väljakul pexti olid enamus rongkäigu inimestest juba kosmose juures kui helises telefon ja keegi ytles et eestlaseid lahmitaxe, politsei oli ka käed ryppes istund ja ootand vict kuna vanaema pannkooke teeb... igatahes staadioni juures mõtlesin Andrega et lähex toox paar õlle... läxime lähima putkani (kuskil Väike-Ameerikas) ja sialt tagasi tulles tänava otsas on raudtee ylekäik... tulime sellest napilt yle kui Andrele rusikad näkku lendasid .. talt võeti sall ära ja ma sain sealt jooxu ... (venelasi oli kõva 20 + inimest, niiet sinna jääda olex võrdunud haiglaga :S) aga see sellex ... sain jooxu ja siis tuli mulle rusikas näkku, jooxupealt san sellele vennale tagasi väänatud, kui järsku 2x2 tyyp ees seisis, endamisi mõtlesin juba et no nyyd on kiirabiautoga vaja varsti väike tripp teha, aga hakkasin siis tagasi jooxma.. ja lõppudelõpux olid 5 russi mul jalgadega kallal, ma ei saand miskit mäest yles joostud :P libisesin alla koguaeg, aga siis 1 neist tibladest oli natukenegi normaalsem ja ytles \"aitab\" ning siis sain sealt jooxu .. otsemaid politseiauto juurde muidugi. Ytlesin siis neile, et vabandage saate korrax (näitasin suuna) sinna sõita, et russid pexavad mu sõpra ja mida nemad mulle vastasid! seal peab olema politseiauto patrullis väljas, et me ei saa midagi teha ja kui ei ole siis me ikkagi sinna ei lähe kuna me siin patrullima peame ning viimased sõnad olid: joo vähem! ja tõmbas uxe kinni :viha: t*ra sellist eestipolitseid me siis tahtsimegi w??

Stinger
31.03.03, 01:54
Originally posted by b0xter

Nojah, siis kui ned Vabaduse väljakul pexti olid enamus rongkäigu inimestest juba kosmose juures kui helises telefon ja keegi ytles et eestlaseid lahmitaxe, politsei oli ka käed ryppes istund ja ootand vict kuna vanaema pannkooke teeb... igatahes staadioni juures mõtlesin Andrega et lähex toox paar õlle... läxime lähima putkani (kuskil Väike-Ameerikas) ja sialt tagasi tulles tänava otsas on raudtee ylekäik... tulime sellest napilt yle kui Andrele rusikad näkku lendasid .. talt võeti sall ära ja ma sain sealt jooxu ... (venelasi oli kõva 20 + inimest, niiet sinna jääda olex võrdunud haiglaga :S) aga see sellex ... sain jooxu ja siis tuli mulle rusikas näkku, jooxupealt san sellele vennale tagasi väänatud, kui järsku 2x2 tyyp ees seisis, endamisi mõtlesin juba et no nyyd on kiirabiautoga vaja varsti väike tripp teha, aga hakkasin siis tagasi jooxma.. ja lõppudelõpux olid 5 russi mul jalgadega kallal, ma ei saand miskit mäest yles joostud :P libisesin alla koguaeg, aga siis 1 neist tibladest oli natukenegi normaalsem ja ytles \"aitab\" ning siis sain sealt jooxu .. otsemaid politseiauto juurde muidugi. Ytlesin siis neile, et vabandage saate korrax (näitasin suuna) sinna sõita, et russid pexavad mu sõpra ja mida nemad mulle vastasid! seal peab olema politseiauto patrullis väljas, et me ei saa midagi teha ja kui ei ole siis me ikkagi sinna ei lähe kuna me siin patrullima peame ning viimased sõnad olid: joo vähem! ja tõmbas uxe kinni :viha: t*ra sellist eestipolitseid me siis tahtsimegi w??

Soovitan sul kirjutada avaldus politsei tegevuse peale, siis võib vähemalt loota, et Bulgaaria mängu eel on nad natukegi aktiivsemad. Usu mind, nad võtavad jalad parsest välja kui ülevalt poolt käsk tuleb, kui see puudub on nad pohhuistid ehk Eesti Politsei.

fitti
31.03.03, 02:02
on kellelgi infi bulgaaria fännide kohta? räägitakse, et ida-euroopa klubide ultrad on võrdlemisi äkilised, kehtib see ka koondise toetajate kohta? ehk et, kas tuleb vaim valmis panna eesti-venemaa korduseks?:kaval:

Cravedigga
01.04.03, 11:26
väga kahtlen kas midagi sellist hakkab juhtuma, eesti fännid on ju tegelikult väga sõbralikud, keegi meist pole mingi õhutaja. ja ei usu eriti ,et bulgaaria fänne siia eriti palju kokku tuleb.

Stinger
01.04.03, 14:06

igatahes staadioni juures mõtlesin Andrega et lähex toox paar õlle...
...ning viimased sõnad olid: joo vähem....

Aga kui nüüd veel järgi mõelda, siis oli mentidel õigus, sa oled alles 17, mida kuradit sa selle õllega teha tahtsid? Ära juua?:kaval:
Nagu fittibaldi arvas, et piimaga peaks läbi ajama:D

Sen
01.04.03, 14:19
Originally posted by Stinger

igatahes staadioni juures mõtlesin Andrega et lähex toox paar õlle...
...ning viimased sõnad olid: joo vähem....

Aga kui nüüd veel järgi mõelda, siis oli mentidel õigus, sa oled alles 17, mida kuradit sa selle õllega teha tahtsid? Ära juua?:kaval:
Nagu fittibaldi arvas, et piimaga peaks läbi ajama:D

Mendid vaevalt teadsid et ta 17 on, seda enam et ta siis oli üldse 16 :D

b0xter
01.04.03, 16:59
/me irwitap :P