320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kus oli eesti politsei???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus oli eesti politsei???

    Ikkagi ei mahu mulle hinge see kuidas politsei käed rüpes tallinna linnavalitsuse vastas pealt vaatas, kuidas meie mehi peksti. Kurat küll, draamateatri juurest Vabaka ristini sõitis politseiauta meie kõrval ja siis vajutas gaasi ja sõitis minema!!! Ja mis toimus teisel pool teed!!?? Russid käisid keset teed ja politsei oli nende taltsutamisel niiii mannetu. Aga endal on mingi 10 sekundit elust kadunud. Mäletan, et tuli mingi löök ja järgmine hetk olin juba 15 meetrit eemal...

    Palun siia kommentaarid-kogemused sellest konkreetsest hetkest
    Supplies!

    #2
    politsei auto oli muideks seal kakluse kõrval, aga na hoidusid lihtsalt eemale
    ELAGU EESTI POLITSEI

    Kommentaar


      #3
      selline on nüüdminu arvamus EESTI POLITSEIst...puhas jobukari...vaatavad käed taskus kui oma mehi pekstakse....ja FALCK võib ka koju minna koos pluutoga eesotsas....

      Kommentaar


        #4
        Mõistagi jättis suhteliselt halva mulje ka sissepääsude juures valvanud isikud, arvatavasti ESSist . Seda seetõttu, et kui nad mind metalliotsijaga "skännisid" ja see hoiatavalt piiksus pidevalt tasku juures siis nad isegi ei vaevunud küsima mis mul taskus on. Samamoodi oli ka lugu mapiga, mille ma küll avasin aga mille sisust ei tahtnud keegi midagi teada.

        Põhimõtteliselt oleks ma võinud staadionile sisse marssida kaks granaati taskus ja püstol mapis aga ju ma siis tundusin pealtnäha niivõrd ohutu olevat, et mind niisama lasti sisse jalutada.

        Kommentaar


          #5
          väravas turva katsus mul taskut ja ütles, et vist on mobiiltelefon, aga ei vaevunud üle kontrollimagi, samas oleks see võinud olle ka lapik rakett

          Kommentaar


            #6
            Tänu sellistele jobudele , saidki venelased võimaluse oma rakette loopida ja tulevärke korraldada.
            299195

            Kommentaar


              #7
              minule öeldi väravas et mingu ma kiiremini kui tahan mängule jõuda ja ärgu ma takistagu teisi.. seda selle peale kui olin küsinud kas mind läbi ei otsitagi??? krt olek seda teadnud oleks võind ju tankiga staadionile sõita.
              Kamikaze - " Like a friend dropping in"

              Kommentaar


                #8

                See pyrotehnikaga staadionile ilmumine on vastasmeeskondade
                fännidel juba harjumuseks saamas. Eelmine suvi Flora Zagrebi
                mängul oli sama nali. Zenidi fänn kysis mult juba päev enne mängu
                kas pyrotehnikaga möllata tohib...

                Kommentaar


                  #9
                  Nojah, hea, et mõni mees ei vaevunud mopeedi staadionile vedama (Meenuta juhtumit Itaalias mõni aeg tagasi). Sellise nõrga turvamise juures oleks sellega ka sisse lastud.
                  PS. tore, et vähemalt toolid oma kohtadele jäid
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by jyrioo
                    PS. tore, et vähemalt toolid oma kohtadele jäid
                    Mine tea. Mu sõber väitis, et nägi, kuidas esimesel poolajal tooliplate vene tribüünilt alla lendas.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kui mina staadionile sisenesin, siis kahte vene meest igatahes oma vodkapudelitega sisse ei lastud. Ei teagi, mis nad nendega siis tegid.
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #12
                        Turvakontroll

                        turvad olid alla igasugust arvestust, mul oli taskus närvigaas ja muud nänni ning isegi ei küsitud, et mis on.
                        Häbi-häbi falck.
                        Go Estonia!!!
                        Jalgpallihaigla juhatuse liige

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Rainman

                          Kui mina staadionile sisenesin, siis kahte vene meest igatahes oma vodkapudelitega sisse ei lastud. Ei teagi, mis nad nendega siis tegid.
                          arvatavasti lahendasid 10 m eemal ära, viskasid pudelid ära ja marssisid sisse.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #14
                            kole lugu

                            ...mis sellesse vabaduse valjaku actionisse puutub....siis oli see taielik akkrynnak...mind paastis halvemast vaid see et just m6ned sekundid enne laksin putkast 6lut ostma...ja siis jarsku....keeran ymber..mis madin on???....algul ei saanud arugi kes keda peksab...jooksin lahemale....fakk mis madin...kaks s6pra olid juba maas...saatsingi kohe oma 6lle mingi ljohha poole teele...jobi sai pihta ja 6lle laks puruks(kahjud 10eeku)algul nagu ei oskand kuskilt alustada...mingil vankal sain weel kuskilt kinni....ei maletagi k6ike tapselt aga sama jarsku kui tulid ...olid persed laind ka...
                            tulemus...
                            ...minu lahmast tuttvusringkonnast....yhele pudeliga seljatagant pahe....yhele millegi teravaga otsa ette...kas katkine pudel or something...yhel vist peap6rutus...van der sar sind l66di ka pudeliga vaa ja su s6pra????...see teeb juba viis..ja need on inimesed keda ma hasti tean..aga seal oli neid veel...
                            yldiselt raakisin veel nadalavahetusel tyybiga..kes naitas mulle oma kahte logisevat hammast ...tema madistas tribyynidel...veel olid nad laind linna ja kakelnd veel nii umbes paar korda...ja see k6ik olevat l6ppend kellegi pussitamisega..tapsemalt rohkem ei tea....yldiselt v6ib ainult ette kujutada kui palju oli tegelt linnas kaklusi selpaewal...
                            ...kui ma ennem russe ei vihkand siis teen ma seda nyyd taiega...ise arvan et peaks tegema mingi noodi..naiteks prantsusmaal on venelased jargmisena....et teex mingi hoiatava noodi prantsusmaafannidele ala et russid olid hiljuti siin kaklesid j6id laaberdasid provotseerisid jne....mis siis kui russe sinna ei s6idagi aga juba selleparast et jobude nime maarida...ahh mis arvate jalgpallihaigla juhatus???????



                            jimmy.james

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by jimmy
                              van der sar sind l66di ka pudeliga vaa ja su s6pra
                              van der sell siiski:P aga mul on väike lünk sees küll. Pärast panin tähele, et peas oli kaks muhku sellises kohas, mis kukkumisel tekkida ei saa, nii et, arvatavasti sain pudeliga- aga lõug paraneb ja sõbral pole ka hullu. Aga üks piidrikari olid nad küll
                              Supplies!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X