320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

müün juventuse salli alates 1000 kr.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    müün juventuse salli alates 1000 kr.

    ehe sall toodud toriinost.

    [by Artur: ja mis on sellel sallimüügil tegemist Jalgpallihaiglaga?] Moved.
    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

    #2
    Soovitan moodustada sellest sallist kott ja tõmmata see endale pähe!
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      müün oma vanu sokke. käinud nendega Roomas. hind alates 1200st kroonist.
      pesemisvõimalus.
      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        #4
        tundub, et juve on mingi eriahnepäitsude kokkutulek...üldjuhul ei maksa sallid pooltki sellest...ükskõik kui originaal see on.

        või üritad mingit megakasumit teenida?
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #5
          ei tea jah mis too sell mõtleb

          kõige rohkem 200 saaks minu käest. aga kuna mind ei koti juve siis ei tahaks tasuta ka

          Kommentaar


            #6
            1000-ga kyll ei taha. Paarikymne krooniga. 10 krooni

            Kommentaar


              #7
              Tüüp registreeris ennast soccerneti lootusega, et ta sallile hakkab hull enampakkumine!
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Pakkumine

                45 raha on minu viimane sõna...ilma naljata...isegi siis pean elama kuivikutega

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by Alessandro Del Piero

                  1000-ga kyll ei taha. Paarikymne krooniga. 10 krooni
                  nalja üritssid või?

                  sulle peaks see kõige rohkem korda minema ju. endal vanamuti logo ja puha avatariks

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by eston

                    kõige rohkem 200 saaks minu käest. aga kuna mind ei koti juve siis ei tahaks tasuta ka
                    Mina ei saa jälle sellest lausest aru

                    Kommentaar


                      #11
                      asi nii et kui ma leks mingi ilge juve fänn siis annaks 200 selle salli nässi eest aga kuna ma pole siis ei tahaks seda kaltsu ka tasuta

                      Kommentaar


                        #12
                        eston, 1000 krooniga kyll ei taha. Ostan selle salli asemel Eesti koondise särgi ja salli

                        Kommentaar


                          #13
                          1000ga ei taha seda vist keegi. tolle salli hind on umbes 200 krooni kui ise torinost tuua. isegi odavam ma arvan. aga sa pakkud 10 krooni. seda 10t ma mõtlesingi et kas see on mingi nali kui endal juve vapp ja särk ja värk nime kõrval

                          Kommentaar


                            #14
                            ja üldiselt on mul kahtlus, kas see sall üldse originaal on, kui ta on toodud toriinost...kõlab kuidagi kahtlaselt eestipärastelt, nagu epukakerdiprääma või kapakohila. Torino oli vist see Itaalia kohake?:P
                            Aga noh...

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Kaida

                              ja üldiselt on mul kahtlus, kas see sall üldse originaal on, kui ta on toodud toriinost...kõlab kuidagi kahtlaselt eestipärastelt, nagu epukakerdiprääma või kapakohila. Torino oli vist see Itaalia kohake?:P
                              Aga noh...
                              Kuigi eesti keeles on viimasel ajal tendents kirjutada kohanimesid nii nagu kohalikud seda teevad - Helsinki, n2iteks, siis ennevanasti kirjutati ikka eestip2raselt. Helsingi, eksole. Sama lugu Torino/Toriino, Milano, Milaano.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar

                              Working...
                              X