320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Idapiirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    4.Idapiirkond

    Tahaks ja huvitaks väga mis võimalused mis klubidel sel hooajal ida piirkonnas ka on.Loodan ,et siin ikka liigub mehi kes on idas või olen ma ainus????.

    #2
    siin on mõningad minu ennustused:

    Flexa Aseri =eelmine aasta peaaegu jõudsid ülesse,see aasta ka ühed võimalikud edasiminejad

    Kehra Tempori =lõpetavad hooaja esimeste seas
    Dünamo Kopli =jäävad 3-5 kohale

    JK Kaitseliit/Kalev =keskmisest kehvem (alates 6....kohast)

    FC Energia =sama tase enam vähem,areng on toimunud muidugi ka

    FC Jyri =tundmatud ,ei oska öelda

    Tallinna JK II =ei tea ,ilmselt keskel

    FC Joker =võitlevad kesk kohtade pärast ja kõrgemad

    F.C.A. Estel-86 =ei tea võibolla ka keskel

    Turba NJK II =arvan ,et võitlevad koos Energiaga

    Tuletan meelde ,et idas on tase ühtlane ja kõigil on võimalused ja tuleb vihane võitlus punktide pärast.
    ilmselt kõige jõhkram piirkond 4.liigas,tuleb palju

    Kommentaar


      #3
      Olles eelmine aasta Infowebiga selles divisionis mänginud ,siis oskan vanu satse hästi iseloomustada.Momendi seisuga peaks lisaks Kehrale,Aserile esikohakonkurentsis olema ka Ajaxi 86.Ka Kopli mäng oli eelmisel aastal nii ebastabiilne ,et heal juhul võivad nad päris tugevad 0lla.Ise loodan,et Kaitseliidul läheks hästi.
      Ja soe soovitus ,kui teil Tallinnas on ennem mäng ja hiljem Aseris ,siis ei maksa eriti sõna võtta.Aseri võõrsilmäng võib olla valus kogemus.Ka Kehra on niijanaa.See vantidega jantimine ongi selle Ida suurim miinus.

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by TSA

        FC Energia =sama kehvad (liigasse püsima jäämine on Saavutus
        FC Soccernet pani oma kodusaalis ÄÄsmäel FC Energia 8:6 kotti, kusjuures juhtisime isegi 6:1.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #5
          Ka mina mängisin eelmine aasta IV idas.
          Aseri ja Kehra on eelmisest aastast seal kõige tegijamad.
          Nagu Aramis juba väitis on Aseris mängimine üks "lahe "tegevus. Kodus tuleb neid "loputada" nii palju , kui võimalik.Edu Teile kõigile seal tsoonis.

          Kommentaar


            #6
            Originally posted by kotkas


            Ka mina mängisin eelmine aasta IV idas.
            Aseri ja Kehra on eelmisest aastast seal kõige tegijamad.
            Nagu Aramis juba väitis on Aseris mängimine üks "lahe "tegevus. Kodus tuleb neid "loputada" nii palju , kui võimalik.Edu Teile kõigile seal tsoonis.
            Lihtsalt huvi p2rast v2ike kyss Kehra kohta. Kas seal eelmine aasta m2ngisid veel kaks paksu venda (yhte hyytakse Kabaniks) ja ees mingi t6mmu vend?
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              eks see mängimine seal suht raske ole kuna,pooled on venelased ja teada tuntud jõhkardid. Eelmine aasta oli nii ,et kui palli said midid juba kartma hakkama sest ei saand 1sek palli hoida kui juba sisse sõideti.
              Vähemalt mul oli nii ,sain palli ja järgmine asi mida nägin oli taevas ja tuntsin hirmsat valu.
              Võrreldes põhjaliigaga on ida SURM,põhjas saad palli vaatad sõõdad ja jooksed.
              Meil õnneks Aseriga väga suuri probleeme ei olnud

              Kommentaar


                #8
                Ega meilgi Aseris probleeme polnud.Aga seda lihtsalt sellepärast ,et asjalood kujunesid nii.Aseriga viimane mäng ja nad teiseks poleks saanud ja me kolmandaks ei saanud kukkuda, nii me kaotasime mängu ilma suurema kärata ära.Aga kui midagi kaalul on ,siis ei soovita küll seda viimase Aseri mängu taha jätta.
                Mis Kehra paksudesse puutub, siis mingi vana paks päss lokkis juustega tuli neil vahetusest sisse.Muid pakse ei mäleta.Meie Kehraga kodumängu iseloomustas müstiline tõsiasi, et olime kuni 80 mintuini 4-0 ees ja siis mäng lõppes 4-3.

                Kommentaar


                  #9
                  2rge halage niipalju. Ise neli hooaega idatsoonis m2nginuna ytlen, et kui liiga tehakse paned vastu. Saad aeg-ajalt kollaseid, aga siis teab ka vastane, et ei ole ikka m6tet hakata mingit jama tegema. Ja yks kuldne reegel - m2ng j22gu platsile, ei ole m6tet peale m2ngu midagi jeblada. Kuigi ma olen ypris j6ulise, et mitte 8elda toore stiiliga (l2bi aegade lemmikm2ngija on Stuart Pearce!), ei saanud kuskil kere peale. Ei tulnud isegi keegi midagi ytlema kunagi.

                  V2ike n2ide ka. Tapa-Rakvere m2ngud olid tulised kohalikud derby'd ja mina, kiirusega mittehiilgav m2ngija pidin alati Akimovi ja Altebergi (ehk keegi teab?) vastu mitte just lubatuid v6tteid kasutama. Ei meeldinud see neile. Samas olen korduvalt Tapa m2ngudel kohtunik olnud ja polnud viga midagi. Tyybid olid isegi r66msad, et "semljak" kohal on.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    ok

                    Kuule ARAMIS ega sa juhuslikult Infowebi mängija ei ole aga kui mul on õigus ,siis miks FC Infoweb enam ei osale????
                    Muide Jaan sa ajad päris arukat juttu aga minu puhul oli nii ,et sõitsin ka mina pärast talle jõhkralt tagant sisse ja nügisin selga ,mille peale mees nii vihastas ,et kui ma palli sain tuli ta soovig mid tappma ja kui väitsin kohtunikule ,et mida ta teeb ,siis tema väitis,et ei näinud ja et oli mängu olukord. AGA see selleks ,muide Jaan kus sa mängid

                    Kommentaar


                      #11
                      Originally posted by TSA

                      Muide Jaan sa ajad päris arukat juttu aga minu puhul oli nii ,et sõitsin ka mina pärast talle jõhkralt tagant sisse ja nügisin selga ,mille peale mees nii vihastas ,et kui ma palli sain tuli ta soovig mid tappma ja kui väitsin kohtunikule ,et mida ta teeb ,siis tema väitis,et ei näinud ja et oli mängu olukord. AGA see selleks ,muide Jaan kus sa mängid
                      M2ngu ajal ikka emotsioonid keevad yle. Nagu ma juba ytlesin, oluline on neid mitte v2ljaku k6rvale kaasa v6tta. Enam ma ei m2ngi kuskil. Omal ajal sai Rakvere eest pelatud natuke ja Fauna tarvis kah. V6ib-olla l2hen yhte v6istkonda suvel, aga neil on p2ris hea tase ja ei tea kas tahavadki mind.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #12
                        Jaan kui tahad siis

                        Aga Jaan kui sa mängida ikka tahad veel siis sulle pakumine:kas sa tahaksid mängida see aasta FC Energia eest. Kui põhimõtteliselt oled nõus siis anna teada ja räägin rohkem sulle ,kas sa elad Rakveres?????

                        Kommentaar


                          #13
                          TSA -Infoweb osaleb ,aga nime all FC Haiba ja kuulub seega V.Liiga Lääne alagruppi.see samm sai just ette võetud allpool mainitud põhjustel.
                          Ja Jaan poiss , mängu ajal olen minagi tuttav toore stiiliga ja ei tee kurvaks kui keegi seda harrastab mõistuse piires.Aga just seesamune peale mängu toimuv võib idapiirkonnas olla problemaatiline.Kui aus olla ,siis meil kordagi probleemi ei tekkinud.Telefonil oli midagi Kehras olnud, võibolla Kotkas teab rääkida ,meil läx seal valutult hoolimata 2-1 võidust.

                          Kommentaar


                            #14
                            Originally posted by TSA


                            Aga Jaan kui sa mängida ikka tahad veel siis sulle pakumine:kas sa tahaksid mängida see aasta FC Energia eest. Kui põhimõtteliselt oled nõus siis anna teada ja räägin rohkem sulle ,kas sa elad Rakveres?????
                            Ei paku pinget see madalamates liigades jebimine enam. Vilistamine on p6nevam. Ja elukohast niipalju, et vaata minu postitusest natuke vasakule, sinna NUFC vapi alla, eksole. Aga t2nan kutsumast.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Kohtunik

                              Aramis muide peale mängu teemat meil juhtus üks kord selline asi kõrvemaal ,et meie mängija lõi poolelt väljakult sisse ja oleks mängu võitnud kui kohtunik ei oleks kõrvemaa kasuks viimasel minutil pennut määranud (kusjuures ei olnud pennu õigustatud) ja siis pages kohtunik peale mängu autosse ja vajutas kaasi põhja ,sest osad meie mängijad oleks talle lihtsalt PEKSA andnud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X