PDA

View Full Version : Kes võidab mõmm-mõmmi

oskarluts
31.08.01, 22:09
Isiklikult pakun argetiinat

guitz
31.08.01, 23:11
Inglismaa võidab finaalis Saksamaad 4:0!

netu
01.09.01, 11:31
no võidab muidugi Itaalia!!! :kaval:

sass
01.09.01, 14:12
ma isiklikult loodan et võidab argentiina

chilli_bo
01.09.01, 18:07
Seal ju sellised p**ahunnikud ja peded nagu Batistuta ja Crespo ja Veron ja jumal teab kes veel. Kuid nagu ma juba eelmises foorumis antud teemal ütlesin: Arse võõrleegion paneb jälle asja kinni.

sicmic
01.09.01, 19:07
Holland v6idab! HAHHAA. Holland ei p22segi MM-ile, sest kaotab kolmapäeval Eestile 0:5.

Editisin seda postitust veidi, kuna muutus ka soccerneti uudis...

Jeeg
01.09.01, 20:27
Finaal: Argentiina - Inglismaa 2:3

sicmic
01.09.01, 21:42
Orginally posted by yeg

Finaal: Argentiina - Inglismaa 2:3

olex see vast magus kättemax, ja Argentiinal saab keegi rumala asja eest punase ka...

sicmic
02.09.01, 11:25
Kuigi Euro 2000 lõpus ei oleks osanud arvata ega loota, et Inglismaa MM-il midagi korda saadab, olen vimasel ajal sunnitud oma arvamust veidi muutma. Ericcson on tõesti toonud mmeskonda värskusepuhangu ja on korduvalt tõestatud, et Inglismaad ei tohi veel maha kanda, eriti veel peale seda, kui nad eile purustasid oma vanad rivaalid sakslased.

Manchester
02.09.01, 22:01
Arvan , et Argentiina võidab , aga ise olen

INGLISMAA poolt. Muide Portugal ruulib ka

vibu
03.09.01, 00:15
Tähtis, et Euroopa näitaks muudele maailmajagudele koha kätte.

apunkto
03.09.01, 15:54
Seda on vara ennustada ja nii ma ei teagi muud, kui seda, et Itaalia võidab vinaalis Argentiinat.

Maarek
04.09.01, 14:11
Minu jaoks pole kahtlustki: Argentiina

Pöialt hoian ka Portugalile.

kyps
05.09.01, 12:17
Ennekõike olen euroopa meeskondade poolt. Viimased MM-id on näidanud et õige jalgpallikants on just Euroopas. Noh \'94 oli 8 hulgas 7 eurotiimi ja \'98 6 tükki.

Muu maailm saabki ülbitseda ainult Argentiina ja Brasiiliaga.

Siim
05.09.01, 16:19
Väga loodaks, et Inglismaa paneb asja kinni. Paraku on karta, et võitjaks tuleb Prantsusmaa, Argentina või Brasiilia (mitte mingil juhul alahinnata).

Yazid
06.09.01, 18:47
Kõige tõenäoseim võitja on minu arvates Prantsusmaa (>20%)-igatpidi tugev ja kindel meeskond,lõpus kivikõva.
Suured favoriidid on veel Argentiina (u15%)
Itaaalia(>10%),Brasiilia(u10%)
Saksa võib kah head mängu teha,aga ei usu et
ta lõpuni vastu peab,saab jälle kellegi käest suurelt (n.0-3).2006 võidab tema.
Ka Kamerun ja Nigeeria võivad midagi suurt ära teha.
Ka Inglismaa on viimasel ajal tugevust näidanud.

Yazid
07.09.01, 17:51
PS. Ma arvan,et MMi ei võida see kes lööb teistele rohkem ,vaid see kes laseb endale vähem lüüa.

Lauri
08.09.01, 07:38
No kuna on veel vara tegelikke kaalutletuid ennustusi teha, siis ilmselt kõik hääletavad oma lemmikute poolt. Ex ma teen sama. Brasiilia võidab, ja Ronaldo lööb finaalis 2 väravat, yhe neist penaltist. Tegelikkuses on lisax Brasiiliale veel minu pretendentide nimekirjas Prantsusmaa, Itaalia, Argentina. Kindlasti tuleb kuskilt yllataja, samas tahaks näha Portugali edu.

Ott
08.09.01, 14:24
Ise olen Rootsi ja Hispaania poolt.:D

Kosk
09.09.01, 13:23
Argentiina võidu vastu poleks midagi. Sümpaatne meeskond. Minu jaoks kõige sümpaatsem rahvusmeeskond väljaspool Vana Maailma.
Loodan siiski, et Inglismaa triumfeerib.

eston maravilha
10.09.01, 12:56
INGLISMAA võibolla

argentiina on ka üks peapretendente

negu
13.09.01, 22:27
finaal on Brazilia v Argentina 3:1 Väravad on Bra: Rivaldo 2väravat ja ronaldo Arg: batistuta

:mupet: kes julgeb vastu vaielda see mailige.

dreyd
14.09.01, 12:25
hinge ja südame ning lisaks muude siseelundite toetusel elan kaasa vaid ainult INGLISMAALE, kuigi reaalsuses see saab olema väga raske(võit ma mõtlen), kuid siiski on hea ning vägev tunne kaasa elada sellisel tippudetipulikul üritusel nagu seda on vuti MM mõnele riigile, kuhu EEstil vist asja selle 50 aasta sees asja ei ole(ilmselt)

go England(aga mitte Seaman)

moochie
15.09.01, 21:54
Finaal!
Portugal-Prantsusmaa
Tulemust parem ei paku...:õnnelik:

-Loom-
21.09.01, 18:57
INGLISMAAAAAA!!!!!

keegi ei suuda petada owenit....ja keskv2li ca suht norm...kaice ca parem....inglismaa teeb 2raa k6ikgile .:-))))))

MARX
27.10.01, 14:33
Arvatavasti võidab Argentiina oma Euroopas mängivate supertähtede tõttu , aga favoriit on ka Prantsusmaa ning kui Inglismaa kosub , siis hoian just neile eriti pöialt

greenday
30.10.01, 17:22
Ingländ

Wingback
31.10.01, 01:43
Argentiina võidab! Kuigi pöialt hoian Itaaliale seal.

ROOTSI KUNN
04.11.01, 16:53
Mis kuradi pärast neid aregumaid: Argenttinat ja Brasiiliat kogu aeg topitakse. Võtaks parem kodukamarale lähemalt-- ROOTSI võidab finaalis Taanit 3-2:love: :love:

Repserto LuaLua
04.11.01, 17:03
Ei tea, kes võidab, aga loodan igatahes Hispaania triumfi.

Yazid
04.11.01, 18:31
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Mis kuradi pärast neid aregumaid: Argenttinat ja Brasiiliat kogu aeg topitakse. Võtaks parem kodukamarale lähemalt-- ROOTSI võidab finaalis Taanit 3-2:love: :love:
Päris nii lähedalt kah võtta ei saa.5 väravat finaali kohta on ikka liiga palju,max 3 tükki.

Oll
07.05.02, 04:47
Võidab ITAALIA(kui just pennude peale asi jälle ei lähe)
ja kui midagi täitsa p**** läheb siis võidab see ,kes Itaalia play-offis välja lööb.
Tegelikut oleks vist kõige realistlikum pakkuda Prantsusmaad, aga sellisel juhul on suvi küll v*****.
Portugalile hoian ka pöialt.

Edson
20.05.02, 16:38
Teate ma kardan seda MM-i. Ka kergejõustikus oli esialgu suur üllatus kui neegripoisid hakkasid äkki kiiresti silkama ja valgetest kaugemale-kõrgemale hüppama. Varsti muutus asi tavaliseks ja nüüd imestatakse kui mõni valge mees musta võidab.
Tüürin sinna, et Nigeeria vajutab see kord vist kõigile koti pähe. Märke sellest on küllaga- olümpiavõit, head esitused praegu, kus kõiki loputatakse, kiired, tehnilised mängijad. Võibolla oleks Nigeeria või Kameruni võit esialgu värskendav vaheldus aga ma kardan et see vaheldus võib kestma jääda analoogiliselt kergejõustikuga. Ja see ei meeldi mulle kohe mitte. Loodan, et neegrid lähevad enne poolfinaali raha pärast kisklema.. :)

Loodan Iirimaa, Inglismaa, Taani edusse!
Ei, ma ei ole rassist.

kyps
20.05.02, 16:47
Ehh, lagritsa poistel hakkab raudselt play-offides katus sõitma:) Ainuke vähegi sümpaatne sats sellelt mandrilt on Senegal.

Oi kui lahe oli ikka vaadata kuidas eelmine mm Taani nigereid loputas. Oleks veel brassidele kah ära lükanud, aga see paganama Rivaldo:(

vandersell
20.05.02, 16:55
Originally posted by Edson
Ei, ma ei ole rassist.
kindlasti mitte :ham5:

coco
21.05.02, 05:34
võidab kas Prantsusmaa või Brasiilia, Brasiilia koondises hakkab täiega Romario eest kolle taguma Ronaldinho, kes võidab ka golden-booti, Ronnie lõi Kataloonia vastu mõni päev tagasi 2 kenat väravat ja 2 päeva enne seda Espanyol B kooseisu vastu mängides sai hat-trickiga hakkama, loodan parimat, tema poolt mängitav jalgpall on lihtsalt nii nauditav, liikumin, petted, söödud, tõsted, karistuslöögid, suurepäerane kiirus ja kiirendus..
Ühesõnaga, Brasiilia või Prantsusmaa ja Ronnie hakkab lammutama, täiega!!

elx
24.05.02, 20:21
Ise olen Rootsi ja Saksamaa poolt, kuid kuid eeldan, et ega Saksamaa küll kaugele jõua ja ega Rootsigi finaali ei jõua. Samas, kui nüüd peaks võitma mingi Euroopa tiim, siis tehakse sellega ajalugu, sest pole ju eurooplased väljaspool enda mannert kunagi võitnud, küll on teinud seda aga brasiillased Rootsis 1958ndal aastal. Kaldun arvama, et Argentiina paneb kogu asja kinni.

Oll
04.06.02, 21:08
Itaalia teeb asja ära, kui just pennude peale ei lähe.:D

Oll
27.06.02, 17:12
Algselt tegi selle postituse Oll

Itaalia teeb asja ära, kui just pennude peale ei lähe.:D

Pennude peale ei läinudki aga see-eest said kohtunikud oma tööga "VÄGA HÄSTI" hakkama.
Graham Poll näitas, miks võiks tähtsates mängudes siiski videokordusi vaadata.

Udupasun
27.06.02, 17:15
Deutschland, Deutschland über alles...

Sass (45)
27.06.02, 18:44
:D Kõik lootused on suunatud Saksamaa poole, kuid kainelt mõeldes on Brasiilial rohkem shansse :( , eriti peale seda kui manki sai teise kollase kaardi....:viha: