PDA

View Full Version : Tarmo Kink

Leheküljed : [1] 2

willane
30.03.02, 11:03
jah, kui on olemas Solbergi ja Kolbassenko (nüüd Nahk) rubriik, siis miks miite ka Tarmo oma.

olen Tarmo tegemisi viimased aastat 3 jälginud. arvan, et noor ja andekas, kuid ka vanusest tulenevalt tujukas, üleolev, ebastabiilne jne.
isiklikult loodan ja hoian pöialt, et tast asja saaks. see vajab paraku ka enda kokku võtmist. nii platsil, treeningul kui ka suuvärgi osas. viimane oskus tuleb vist vanusega, milleni ta veel jõudnud pole.
hea, kui Transis platsile saab, sealt tulevad ka kogemused. siiski arvan, et ta kauaks piirilinna ei jää. seda enam, kui pikka siduvat lepingut pole. arvatavasti on mängijaõigused veel Tiiduse käes, poiss Transis ehk ainult rendil või laenuks!?
jätkake nüüd teie ...

ROOTSI KUNN
30.03.02, 13:44
Tarmo Kink = Martin Müürsepp või veel andekam ainult
et jalgpallis. Kui Mürkast loodeti esimese suurusjärgu tähte siis kahjuks sinna päris tippu ta polegi jõudnud.Räägitakse ,et iseloomudelt olevat nad sarnased
kuraasi ja auahnust on piisavalt. Isiklikult Kinki ei tea ,kuid mängimas olen näinud. Teemant ,kuid lihvimatta ja head ning karmi treenerikätt oleks seal vist kõige rohkem vaja.
Siin hea just möödunud Eesti-Vene mängust võrdlusi ja näiteid meeskonnatööst tuua. Muidygi peab satsis ka teemante olema ,kuid ta on ikkagi see kivi ,mis terve kellavärgi osana seiereid liigutab. Ei sooviks tegelikult Tarmole sellist sportlasteed nagu Mürkal. Vaid hoopistasasemat aga järjepidevat arengut kuni maailma tippklubini välja. Kõik sõltub väga paljudest asjaoludest
treener(nagu juba mainisin),klubi,koondus(esialgu ilmselt noorte) ja lõpuks manager ja kõige tähsam Tarmo ise ja ta tervis. Treenerite koha pealt oskan vähe kaasa rääkida sest ma pole mingi asjatundja managere pole aga eestis eriti palju ja tundub siiski ,et jäme ots FCF-is töötavatel inimestel.
Ei tahakls ,et ta näit: Venemaale satuks. Kuid sooviks ,et Hollandisse ja siin võivad Arno sidemed juba kasuks tulla .
Arvan ,et üks Aivar peaks teise Aivariga kas või hetkeks kõik
vanad jamad unustama ja poisi tulevikku silmas pidades
ühise kohvilauataha maha istuma ning suud puhtaks rääkima
Mõlemad on isiksused kahtlematta. Üks strateeg ja teine andekas noortetreener ,kuid eesmärk ikkagi ühine see on eesti jalgpalli viimine maailma paremate sekka. Ja ütlen seda juba täie veendumusega ,usun kindlalt ,et 2008.A.
EM-oleme juba esindatud. Me veel ei tea isegi ,mis selles valiktsükklis toimub. Annaks jumal poistele jõudu.
Aga Tarmo Kink- ile soovin edukat seda hooaega siin ,sest praegu teda veel laia maailma saata on vara.

mängur
30.03.02, 15:17
NII andekas ta nüüd ka ei ole! Ja vähemalt siiani on ta olnud LIIGA LOLL inimene, et tippu jõuda. Ta võib ennast parandada, aga kui seda ei tee ,siis on üks paljudest andekatest kes oma elu ära põletab!

ROOTSI KUNN
30.03.02, 15:34
Seda küll aga mida sa 16 .a. käest ikka nõuad.
Ja müürsepp oli sama loll ,kui jäi Rootsis võistlustel olles
poes varastamisega vahele. Ja muidugi võib ka ajakirjandus talle karuteene teha,kui liiga pasundama hakkavad ,sest siis klutil jälle rohkem põhjust nina püsti ajada.

jots
30.03.02, 17:00
Muuseas Kure mängus oli tüübil olnud I poolaaeg mitu korda sellised olukorrad, kus ümberringi teised transi mängijad vabad aga Kink lõi peale - ja sai roppu sõimu - teiseks poolajaks pandi tüüp paika ning siis mängis ta nagu noor kunn.

Kingi üks suur miinus on, et ta mängib ainult vasaku jalaga, paremat jalga kasutab üliharva (pealelöömiseks ma mõtlen) ja seda ka ainult siis, kui söödetakse talle tühja värava ette parema jala peale.

Tüüpiline Kingi lahendus (vähemalt niipalju kui teda saalis olen mängimas näinud) ülikiire kehanõks paremale ning siis vasakult mööda ja väga tugev pealelöök vasakuga.

Ehk mõistusega kaitsja katab Kingil vasaku poole kinni ja sunnib teda paremalt mängima.

Eks esmaspäeval Flora mängul näeb.

Glazza
30.03.02, 17:49
Ma arvan, et laiema jalgpalliringkonnaga tuttavatele inimestele ei ole see anne kindlasti uus.

Samas tean seika, mille läbi ta ametlikust liigast pooleks aastaks kõrvale löödi jõuluturniiril Tallinnas, kus ta mõtetus olukorras penaltite löömise ajal läks ja kohtuniku läbi sõimas.

Samas see aasta teda seal uuesti nähes tean tõdeda, et oma iseloomu kontrollimises on ta teinud paraja hüppe. Tarmo otsis pigem oma mängulisi võimalusi, kui jälitas kohtunikku ning sarjas mängijaid ning mäng oli ka koheselt effektiivsem.

Tõeline pärl, kinldapeale. Eriti kui arvestada praegust Eesti mängustiili, mis nõuab ette 4 (vähemalt kolm) marukiiret venda ning see võti lõikab hästi. Venemaa suurim häda oligi - ääres Terja ja Haavistu (Sass veel enam) ning laitmatu Oper keskel. Arvan, et seal peaks olema kunagi kohta ka Tarmo Kink'i jaoks. Ande poolest on ta juba vähemalt neist esimesest kolmest tohutult ees..

Edu talle..

ROOTSI KUNN
02.04.02, 01:50
Tarmo Kink lõi tänases FCF-i ja Narva Transi vahelises oma
esimese värava Meistriliigas. Lisaks oli see vaieldamatult kõige ilusam ja kavalam värav selles mängus. Mis seals ikka
algus on tehtud. Poiss oli tubli ,kuigi kippus paaril korral isetsema. Aga küll venelased ta paikka panevad. Selles
vanuses oli vist ainult Andres Oper meil liigas tegija,rohkem
küll ei mäleta. Vaatame ,mis saab edasi.

Jaan
02.04.02, 10:08
Kingi vanuses m2ngis Oper alles 2. liigat kui sedagi. Meistriliigas on kyll juba 14. aastaselt platsil k2idud. Yks Tartu mees miski 94. aasta paiku - ei tule nimi meelde. V6ib-olla oli TJunin? Aga, et keegi 16. aastaselt kolli oleks l88nud, seda kyll meelde ei tule.

Kosk
02.04.02, 10:23
Tarmo puhul on tegemist tõesti üliandeka noore mängumehega. Tal on kõike, mida perspektiivikal jalgpalluril vaja. Ainus puudumine ongi ehk suhtumine (loe: ülbus), seda märkasin ma juba umbes viis aastat tagasi kui me koos ühes koolis käisime. Kui sai sõprade/koolivendadega käidud palli tagumas, siis Kink oli alati see mees, kes vingus ja halas. Kui ise sitta keeras, siis ei tunnistanud. Ja huvitav-huvitav, kust ta sellise ülbuse pärinud on? Eks ikka Tiiduselt endalt, kes mõned aastad tagasi kohtunikule tugevalt molli pani ja selle eest ka mängukeelu sai, kui pika, ei mäleta. Tiidus ju ülse kogu aeg ja alati röögib ja sõimab oma mängijaid ning igal võimalusel on sigaülbe vanamees. Ja noh, kui selline tüüp last kasvatab, siis pole ka imestada, et lapse sisse ülbus sisse pugenud.
Kunagi eriti ammu tatis miski saksa vutiklubi Tarmot juba saksamaale vedada, aga Tarmo ei tahtnud minna ehk siis Tiidus keelas, minu arvates õige tegu kah, sest poisil oleks kindlasti nii noorelt koduigatsus peale tulnud.
Ka sellist juttu olen kuulnud, Kink hakkas juba kaheastasel palli jalaga taga ajama.
Igatahes mina näen Tarmo Kingis üht parimat, kui mitte kõihge paremat eesti noormängijat, kellel on veel kõvasti arenguruumi nii mängulises küljes kui ka suhtumise osas, kui ta vaid õige treeneri käe alla satuks ja õigel ajal eestist minema saaks, et areng toppama ei jääks, mis kindlasti juhtub, sest meie oma meistriliiga on täiesti perspektiivitu ja mehel lihtsalt kaoks motivatsioon ennast arendada ja treenida.

Rain
02.04.02, 10:42
Orginally posted by Kosk
...sest meie oma meistriliiga on täiesti perspektiivitu ja mehel lihtsalt kaoks motivatsioon ennast arendada ja treenida.
Meistriliiga on tõepoolest perspektiivitu. Kui sa ikka 16 aastaselt liigadebüüdis eesti meistrile (loe koondisele) värava ära lükkad, siis pole sul siin maarjamaal tõesti midagi teha.

INCE
02.04.02, 10:57
Eelkirjutajaid lugedes selgub , et Tarmo Kink on üks ütlemata andekas vend, kellest küll laiem üldsus alles nüüd on teada saanud.Ehk on selliseid noori talente veel ? Teadjamad võiksid neid tutvustada.;)

willane
02.04.02, 11:47
Orginally posted by Kosk

Ka sellist juttu olen kuulnud, Kink hakkas juba kaheastasel palli jalaga taga ajama.
minu poeg on aasta ja lükkab ka teadlikult jalaga palli enda ees:D :D . oleks seda enne teadnud, oleks ehk Tarmo siis nimeks pannud

Maarek
02.04.02, 12:24
Orginally posted by willane

Orginally posted by Kosk

minu poeg on aasta ja lükkab ka teadlikult jalaga palli enda ees:D :D . oleks seda enne teadnud, oleks ehk Tarmo siis nimeks pannud

Minu 1,5-aastane proovib juba otse õhust lüüa;) ;)

Jyrka
02.04.02, 18:43
Orginally posted by Maarek

Minu 1,5-aastane proovib juba otse õhust lüüa;) ;)
Ma ka ükskord proovisin :D

ROOTSI KUNN
02.04.02, 18:46
Natuke teemas kõrvale.
Ma ei ütleks ,et eesti liiga on perspektiivitu.Tase on ikkagi iga aastaga paremaks läinud ja meistrivõistlused huvitavamad. Ütleks nii ,et kõik lihtsalt ei saa marjamaale ja mõnele jääb siin kitsaks. Ja kui on väga hea mängija siis ta peabki paremas liigas mängima. Kink peaks ikka veel aastake-kaks-kolm siin mängima ning mehistuma, samuti ka
noorte koondises mängima. Tegelikult on temasuguseid andeid terve euroopa täis ja üles leitakse nad ikkagi koondiste mängudest.

willane
05.04.02, 21:41
SC Reali avalduse alusel otsustas EJL taastada Aivar Tiiduse õigused töötada treenerina. Tarmol on jälle ametlikult treener;)

Glazza
05.04.02, 21:43
Originally posted by Jaan

Aga, et keegi 16. aastaselt kolli oleks l88nud, seda kyll meelde ei tule.

Kuskil kirjutas ka, et 16 aastat ja 195 päeva on Eesti ML rekord..

willane
07.04.02, 17:44
minu ennustus. Kink ON osav ja üks tulevikulootustest. kuna tal pole Transiga lepingut, siis hakkab peagi jaht tema mängijaõigustele. ka Flora poolt. ilmselt saab võimalik hind suht soolane olema, seega ostjate ring Eestis suht väike. Tiidusele õiguste tagasi andmine oli esimene samm FCF-i (ja koondise) poole. kui poiss areneb, on välismaale müües juba hoopis teine hind!

gnat
08.04.02, 01:44
minu arvtates on Kink juba 20-selt kuskil AaB tasemes klubis ja 3 aastat hiljem kuskil Inglise liiga esi 6 klubis. mis aga eesti jalgpalli perspektiivi puudutab siis kas siin ei ole räägitud sellestr etr kas lähiajal meistriliigas ka klubide arv suureneb ntx 12 sest kui vaadata kuidas areneb jalgpall siis kui on erinevaid vastaseid ja erinevad mehed vastas siis areneks jalgpall kõvasti kiiremini .....väemalt minumeelest aga siin tekib uus kysimus et kas kuskilt on välja võluda 4 klubi kes sellel tasemel panex???? a minumeelest tõstaks see kindlasti liiga taset.

PraS
10.04.02, 19:34
sama juttu räägiti ka ju Piiroja kohta aasta tagasi,et hollandi ja belgia klubid hakkavad tormi jooksma jne(samamoodi Haavistu kohta).Kingist ma loodan tõesti head kutti, kuid mine tea kas talle kuulsus pähe ei hakka, nagu kunagi mõnele (nimesi nimetamatta)

Kaarel
13.04.02, 01:26
Loodan, et juhtum, ei kujune hapudeks viinamarjadeks.

Glazza
13.04.02, 04:16
Selle suhtumise kohta veel kaks sõna. Nähes Transi karikamängu tuleb tõdeda, et Kink seal oma egol lennata ei lasknud. Nagu juba ennist mainitud, pannakse ta transi venelaste poolt üsna vaka alla. Kink'i eelnevad egolennud olid ju suuresti tingitud sellest, et ta omavanustest peajagu üle oli. Merkuuri vastu sai ta aga mitmed korrad sarjata ning vastu ei olnud tal midagi kurta.

willane
14.04.02, 02:43
täna mängis Lev Tallinna vastu kõik üle, kuid ei suutnud 1-1 realiseerida. ssiki tubli saavutus!:)

Be[er]wolf
19.04.02, 21:50
Aga mina m6tlesin et millal Pohlaku Aivar :arm3: Kingi v6iks Kaktustesse osta et noh seal siis areneda ja mollata

Bobik
23.04.02, 01:55
Transi eest karikavõistlustel 4 väravat!!!!!!!!

Liiga ull laks!!!

willane
27.04.02, 03:05
Trans orienteerub ainult ühe mehe tahte järgi ... ja see pole mitte Kink, vaid ikka GRUZNOV! kui ta teda söötudega ei toida, siis on kohe jama majas ... loodan, et tal jätkub püsivust oma aeg ära oodata.

ROOTSI KUNN
27.04.02, 15:58
Gruznoff või Kink ..asi pole selles
lihtsalt Eeesti Meistriliiga on niivõrd huvitav ,et ennustamine
on juba omaette kunst ja mängud ettearvamatud. Liigume õiges suunas ja peatselt on staadionid publikut täis nagu eile Pärnus ,kus oli ligi 2000 inimest ja suurepärane atmosfäär

Da Booob
28.04.02, 20:23
Isegi ligi on liig, mis liig.

Bobik
02.05.02, 04:00
Uskumatu,aga iga mäng kutilt värav.Palju tal neid see hooaeg juba on ka?

Jaan
02.05.02, 06:52
Liigas kolm ja karikas viis.

kurkull
04.05.02, 18:54
Nägin teda mängimas Pärnu Levadiaga, liigutus on tal olemas

ROOTSI KUNN
15.05.02, 13:52
Nüüd siis klutt koondisesse võetud ning kõik teed viivad.......
Moskvasse,kus toimub suur rahvusvaheline turniir ,kus võistelb ka Eesti U-18 koondus ,mida mina pean eesti kõigi aegade tugevaimaks noortekoondiseks.
Enne saab aga U-18 mänge ka kodukamaral jälgida esimene mäng on 21.mail teine 4.juunil ja siis oli üks veel ,vastasteks
esiliiga meeskonnad.
Igatahes ,kui peale U-21 ja FCF mängu Maarjamäel Kinkiga
rääkisin siis oli vend päris laheda olemisega. Meie olime muidugi juba paar päeva kuttitega tina pand nii,et jutust suurt midagi ei mäleta. Kink igatahes itsitas kogu aeg ,kui talle midagi ütlesin.

Ott
15.05.02, 16:12
21.mail aga Tarmot koondises ei näe, kuna järgmisel päeval on tal karikamäng.

FC K2K
15.05.02, 16:21
Tõepoolest, kõigi aegade tugevaim U-18. Kõige rohkem pakuvad huvi Kink ja Klavan. Kinki vist teavad kõik aga Klavan esiliigas kõva tegija. Saab huvitav turniir olema!

PraS
16.05.02, 20:07
ehk teeb ka raudnagel mehetegusi

vaikiv mees
21.05.02, 19:36
Kink-poiss kui meistriliiga& karikamängude peale Eesti suurim väravakütt andis ETV jalgpallinädalale intervjuu

kurkull
08.06.02, 16:02
Muide Pärnu Levadia vastu Pärnus oli ta nõrk. Oma süü selles ka Pärnu kaitsel kes poisile päris palju haiget tegid.

vaikiv mees
06.02.03, 18:30
kaevaks vana teema välja; niikaua kuni lõplikku kinnitust Venemaale siirdumisest pole, võib meistriliiga all kirjutada küll

agent tapeti kuu aega tagasi (http://www.ekspress.ee/viewdoc/70083C615A3A3789C2256CC3004FE5E2)

duff_K
06.02.03, 21:37
... aga Pohlak ju ütles et alla 18 aastaseid mängijaid ei tohi välismaale müüa .... mõtles ta selle ise välja :D..... või on siukke reegel olemas ka äkki keegi teadjam oskab valgustada ?.

ROOTSI KUNN
06.02.03, 21:46
Teatavasti tegi Tarmo juba ka esimese kontrollmängu Moskvas ,Spartaki ässadega koos mängides Hakka või uskuma ,et Tarmo Kink-ist saab Eesti kõigi aegade kuulsam jalgpallur. Miks ka mitte, poisil on kõik eeldused olemas. Nüüd on veel natuke õnne ja asjaolude kokkulangemist vaja ja klutist saab esimese suurusjärgu täht.
Hoiame pöialt!!:) Vperjod Tarmulja, za ordenami!!!

raido
06.02.03, 22:32
Tarmol on 1 viga, mis võib tulevikus suurt tähtsust omada. Nimelt ta on liiga temperamentne. Veel rohkemgi kui Anelka. Aga võibolla ta suudab oma suhtumist parandada. Igatahes talendikas mängija on ta niikuinii.

Hunt
07.02.03, 00:27
päris kõva kui ta jõuab startakisse ennast välja võidelda! Kindlasti saab sealt ta tublisti kogemusi juurde ja kes teab mis siis tulevikus saab!:kaval:

Jaan
07.02.03, 02:30
Kink on teinud praeguseks kaks m2ngu Spartaki eest, m6lemas sekkudes vahetusest. Esimeses silma ei paistnud kaheksateistkymne minuti jooksul, aga teises, mille Spartak v6itis 4-2, tegi kahele v2ravale eelt88. Vastased olid Venemaa teise liiga satsid, seega mitte eriti k6vad ning ennatlikke j2reldusi pole m6tet hakata tegema. Aga loodame parimat. Muuseas, oskab keegi r22kida, kus see 18-aastaste v2ljamaale mineku keeld kirjas on? Kui l2htuda t88seadusandlusest (viimasel ajal Euroopas popp vaatenurk), siis ma ei n2e kuidagi, et see asi v6imalik oleks. Aga ma ei ole jurist ja seadusepygalaid nii h2sti ei tunne.

duff_K
07.02.03, 03:08
Pohlak pani Kingi välismaa klubi otsingule lõpliku punkti: \"Alla 18aastaste jalgpallurite rahvusvahelised üleminekud on keelatud. Täna on Kingil vanust 17 aastat ja kolm kuud.\"

Niimoodi oli see igatahes soccerneti uudises.

Epic
07.02.03, 03:23
Originally posted by Hunt

päris kõva kui ta jõuab startakisse ennast välja võidelda! Kindlasti saab sealt ta tublisti kogemusi juurde ja kes teab mis siis tulevikus saab!:kaval:

startak ,see ka mingi kõva vene klubi ve?:sega10:

vaikiv mees
07.02.03, 04:27
Originally posted by Jaan
Kink on teinud praeguseks kaks m2ngu Spartaki eest, m6lemas sekkudes vahetusest. Esimeses silma ei paistnud kaheksateistkymne minuti jooksul, aga teises, mille Spartak v6itis 4-2, tegi kahele v2ravale eelt88. Vastased olid Venemaa teise liiga satsid, seega mitte eriti k6vad ning ennatlikke j2reldusi pole m6tet hakata tegema. Aga loodame parimat. Muuseas, oskab keegi r22kida, kus see 18-aastaste v2ljamaale mineku keeld kirjas on? Kui l2htuda t88seadusandlusest (viimasel ajal Euroopas popp vaatenurk), siis ma ei n2e kuidagi, et see asi v6imalik oleks. Aga ma ei ole jurist ja seadusepygalaid nii h2sti ei tunne.

venelastele teda vist esitletaksegi kui 18a (http://www.rambler.ru/db/sport/msg.html?s=216&mid=3178661):doh: igatahes lisaks v2raval88jatele v22rib eestlane 2ram2rkimist

Artista
07.02.03, 06:48
Ma pole Pohlaku kommentaari lugenud ja ka mina pole jurist, kuid kuidas saab ühe riigi jalgpalliliit keelata selle riigi kodanikku mängida teise riigi klubis? Päris pähkel, kas pole? :oih:

ROOTSI KUNN
07.02.03, 21:19
Originally posted by Artista

Ma pole Pohlaku kommentaari lugenud ja ka mina pole jurist, kuid kuidas saab ühe riigi jalgpalliliit keelata selle riigi kodanikku mängida teise riigi klubis? Päris pähkel, kas pole? :oih:

Ma ei tea ,kes selle müüdi on lendu lasknud,kuid alla 18.aastaste üleminekud on UEFA keelanud ,mitte meie Liit. See selleks!
Aga viimased uudised Moskvast on ,et Tarmo jättis Spartaki peatreenerile Romantsevile ja teistele treeneritele kustumatu mulje. Täpselt nii ongi pressiteates öeldud. Mul on küll karvane tunne ,et poiss hakkab varsti kusagil MÄNGIMA.
Ja ime ,et Eesti ajakirjandus pole veel poissi avastanud. Jobud on nad niikuinii!!:lahe:

Jaan
07.02.03, 22:33
Mhh... Aga kuidas siis n2iteks Inglismaale l2hevad 17-aastased soomlased v6i aafriklased?

Artista
07.02.03, 23:16
Originally posted by ROOTSI KUNN
Ja ime ,et Eesti ajakirjandus pole veel poissi avastanud. Jobud on nad niikuinii!!:lahe:

No päris nii see ikka pole: \"Teismeline Tarmo Kink pürib vutiredelil Andres Operi kõrvale (http://www.postimees.ee/index.html?number=725&op=lugu&id=76232)

Iseasi muidugi, et misasi see vutiredel on? ;)

ROOTSI KUNN
08.02.03, 00:56
Ma kujutan ette ,et kui poiss tõesti peaks tippklubisse sattuma ,mis siis veel toimuma hakkab. Aivar Tiidus peaks kollase pressi (Kroonika.Seltskond) tast eemale hoidma.
Visnapuu Postimehest on ainuke ,kes Tarmost on kirjutanud,Vaher Õhtulehest samuti
kuid üldiselt Eesti rahvas ei tea tast küll midagi.:oih:

Sun
08.02.03, 01:03
Küll rahvas tast kuulma hakkab ,ennem on vaja midagi märkimisväärset.Siis panevad eriti need tähele, kes talle korra ei öelnud.

Artista
08.02.03, 02:38
Kutt läheb Spartakiga ka Türki laagrisse (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=89197&number=726&rubriik=8)

winnie
08.02.03, 02:40
No ongi Tarmo Kink Spartakis.
Äsja teatas Sovetski Sport et Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga.
Vot nii Pohlak -Tohlak.:D

winnie
08.02.03, 02:45
Oh seda Pohlakut küll, vaata kus mul jurist välja karanud!
Pange tähele , ma ei pane imeks kui hakkab Eeesti mängijaid ära ajama.
Et nad Venemaa koondise eest esineksid!
Pohlak peaks Eesti jalgpalli huvides kõik tegema, et Kink kohe Spartaki eest mängima hakkaks.
Nüüd kus Kink sai lepingu Spartakiga peaks just see olema Pohlaku põhiülesanne!

rauno
08.02.03, 14:12
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=135344

tarmo enda juttu ka;)

to winnie:

mis see Pohlaku põhiülesanne nüüd on kui Kink on lepingu saanud?Tarmo eest mängima hakata või?:D

winnie
08.02.03, 14:42
Kui Pohlak ei intrigeeriks, saaks Kink mängima Spartaki eest juba märtsis. Muidu hakkab ta põhikoosseisus mängima järgmine aasta. Aga kui Pohlak toetaks Kinki ...

rauno
08.02.03, 15:23
selge:P

ROOTSI KUNN
08.02.03, 15:49
Originally posted by winnie

No ongi Tarmo Kink Spartakis.
Äsja teatas Sovetski Sport et Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga.
Vot nii Pohlak -Tohlak.:D

Ma ei saa aru ,mis Pohlak siia puutub. Mõnele tundub fakt ,et Kink suurklubisse sai palju vähemtähtsamana, sellest ,et Kink Florasse ei läinud. Haige värk!!

fitti
08.02.03, 17:36
peaasi et poisil endal katus pealt ära ei sõida...
ja vene maffia talle käppa peale ei pane:kaval:

Ostoos
08.02.03, 17:39
Nojahh, eks näis kas saab lõplikult lepingu või ei. Kui Kink tõesti Spartakisse mahub siis on see küll Eesti jalgpallile positiivne uudis. Samas pole minule, eelnevaid intervjuusid silmas pidades, sümpaatset muljet ta jätnud. Tundub kuidagi ülbevõitu. Aga ma võin ju ka eksida.

winnie
08.02.03, 19:48
FIFA
Art. 12

International transfers of players under the age of 18 shall only be permitted under the following conditions:

as a general rule, when the family of the player moves to the country in which the new club is located for reasons that are not linked to football

raido
08.02.03, 20:58
Originally posted by Ostoos

Nojahh, eks näis kas saab lõplikult lepingu või ei. Kui Kink tõesti Spartakisse mahub siis on see küll Eesti jalgpallile positiivne uudis. Samas pole minule, eelnevaid intervjuusid silmas pidades, sümpaatset muljet ta jätnud. Tundub kuidagi ülbevõitu. Aga ma võin ju ka eksida.
Ta ongi ylbe, nagu ma oma varasemas postituses mainisin. Lisaks on tal hea vasak jalg ja tehniline ka.

PraS
09.02.03, 08:06
aga see eest pole tal paremat jalga eriti nagu ebnamusel sc reali meestel:P

winnie
09.02.03, 19:44
Täna näidati Kinki Spartaki telesaates \"Spartaki väljak\".
Saade lõpetati Kingi suure plaaniga ja tekstiga et tema paistab eriliselt silma.
Harva kui niimoodi tehakse seal üldse.
Natuke näidati tema mängu ka.
See saade on 7 tv peal. See on meie kõikides sat-pakettides olemas. Järgmisel nädalal on kordused.
Vaata programmi www.telesport.ru pealt. Otsi : Pole Spartaka.

Silver
09.02.03, 21:55
Tundub, et Kink on tōusnud Spartaki ridades suht kuulsaks uustulnukaks, kui isegi teles venda näidatakse ja kiidetakse. Tore on kuulda. ;)

Glazza
10.02.03, 01:43
Selle reegliga on jah nii, et on võimalik sõlmida eelleping, mida tehti ka Tarmoga, mis muutub ametlikuks 18ks saamise järel. Niikaua kui üleminek ei ole ametlik on mängija enda valida kus ta treenib. Aga kas see siis tähendab, et algaval hooajal ta platsile minna ei saa esinduskoosseisu eest. Ehk reservis on mängimine lubatud.

Samas on küllaga näiteks Inglismaa tippklubides noori talente. Huvitav, kas neil on siis mitteametlikud lepingud.

winnie
10.02.03, 02:10
Äsja teatas Sovetski Sport et Kink antakse hooajaks Spartaki poolt põhikoosseisu ülesse!

Kas tõesti saadi Eestis aru:)
http://www.sovsport.ru/gazeta/default.asp?date=2003/2/10&id=100177

ROOTSI KUNN
10.02.03, 02:38
Sovsport. ütleb ,et suure tõenäosusega antakse Kink hooajaks meeskonda ülesse.
Uskumatu aga tõsi. Annaks jumal ,et mingit jama vahepeal ei juhtuks. Egas midagi ,kallis Eesti rahvas ,hakkame Moskva Spartaki särke ostma ja Peterburis Zenidi ja Spartaki mängudel käima:D .

ethan
10.02.03, 19:16
mind huvitab, keda on Tiidus peale Operi ja Kinki veel treeninud (tuntuks saanud, mitte S.C.Reali mängijad)?

Niivõrd kui mina olen mõistnud, kasvatas Tiidus Operit ainult tema treeningute esimestel aastatel (Oper siis miskine 10-aastane võinii), aga igatahes, nii Oper kui Kink on mõnevõrra temperamentsed (lisaks Oper oli ja Kink on talendikas), mitte just ehk kõige intellektuaalsemad mängijad, nagu treener nõnda mängijad. Seepärast huvitabki, keda siis Tiidus veel treeninud on?

Aff
10.02.03, 19:38
Lindpere ja Haavistu on kindlasti tema käe alt pärit (läbi käinud). Rohkem ei tule meelde.

Manager
10.02.03, 20:22
Igaljuhul suur samm Eesti jalgpalli jaoks.

Nüüd peaks ka koonduse uks natuke avanema.

tkkt
10.02.03, 21:11
kahtlen sygavalt, et ta nyyd kohe yhe suur hurraga koondisesse võetaxe...

priity
10.02.03, 21:36
Originally posted by zuma17

tuletaks meelde, et kink on koondises, noorte omas nimelt. kusjuures ka mitu mängu nende ridades peetud.

raido
10.02.03, 22:41
Koondisesse tal veel praegu asja ei ole. Ega ta tegelikult eelmisel hooajal Meistriliigas midagi erilist korda ei saatnud. Debyytmängus Flora vastu kyll säras, aga enamjaolt moodustasid hooaja jooksul Transi ryndepaari Gruznov ja Lipartov. Kahe-kolme aasta pärast pääseb kindlasti. Iseasi millal ta Spartakis ennast põhisse võitleb.

jots
11.02.03, 01:12
üldiselt võiksite uurida noortekoondiste nimekirjasid ... juba tükk aega pole enam nii, et koondisesse pääsuks pead flora süsteemi kuuluma.

Võiks juba selle jutu ära lõpetada.

ROOTSI KUNN
11.02.03, 01:48
Ärgem unustagem fakti ,et Vene press ütles nii: Suure tõenäosusega sõlmitakse ... jne. See tähendab ,et veel pole midagi sõlmitud. Ei maksa hõista enne koitu.
Mina ei usu enne ,kui asi on 101% kindel . Kui te mäletate ühte viimastest intervjuudest Tiidusega siis ta mainis ,et kosilasi on ka lääne poolt. Ja ,kui oleks valida siis kuhu peaks Tarmo minema?? Tean juba vastus... sõltub klubist . See ei pruugigi praegu nii väga oluline olla. Tähtis on ,et poiss saaks rahus trenni teha,areneda ,õppida ja meditsiinilst järelvalvet. Venemaal on jalgpall väga paljuski allilma kontrolli all, kahjuks. Ja on meil veel seda vaja ,kui miskit peaks juhtuma.:oih:

PraS
11.02.03, 01:53
ja älkki yxkosilasi on ajax:)

ROOTSI KUNN
11.02.03, 02:08
Originally posted by märt

ja älkki yxkosilasi on ajax:)

Miks ka mitte! Hetkel tugevam ,kui Spartak ,kohe kindlasti. Ootame .ootame ..... võibolla jääb veel selleks hooajaks Eestisse ja Florasse ,kes teab?:D

PraS
11.02.03, 02:22
nagu ma olen lugend pijpersi ja pohlaku avaldustest siis kinki nemad enam tagasi ei võta:P

usun sed apohlakust kyll ja pijpersist.......

ja loodan et koondise koha pealt(mõtlen A koondist) pijpers talle viha ei pea:)

ROOTSI KUNN
11.02.03, 12:39

nagu ma olen lugend pijpersi ja pohlaku avaldustest siis kinki nemad enam tagasi ei võta:P

usun sed apohlakust kyll ja pijpersist.......

ja loodan et koondise koha pealt(mõtlen A koondist) pijpers talle viha ei pea:)

Ma natuke täpsustaks . Florast öeldi ,et niipea uut võimalust ei pakuta. Mis tähendab ,et ilmselt sel hooajal nad uut pakkumist ei tee ,sest meeskond peab juba komplekteeritud olema . Sellist juttu ei olnud ,et üldse enam ei saa.
Ja kui eilseid lehti lugesid siis on Pohlak väga positiivne Tarmo suhtes.:lahe:

rauno
11.02.03, 14:05
tänases õhtulehes veel artikkel tarmost:

http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=135465

jots
11.02.03, 16:01
märt .. kas sinu arvates tähendab see kui Kink spartakisse võetakse automaatset kohta A-koondises?

Ma arvan, et mitte ..

Olenemata klubist kuhu Kink saab, siis järgmine aasta ta alustab siiski U-21 eest.

Teine asi see, et Eestis leidub teisigi sama noori ja sama andekaid mängijaid. Lihtsalt tavaline foorumikasutaja, kes heal juhul käib suvel ilusa ilmaga ML mänge vaatamas ei tea neist midagi. Palju olid inimesed kuulnud ennem Transiga liitumist Tarmost?

Lihtsalt asjaolu, et poisil jätkus nahaalsust Florast mööda minna ja kohe välisklubide uksele koputada ei tähenda, et ta kõigist oma eesti eakaaslastest tohutult parem on ja kohta A koondises vääriks .. tegemist siiski veel noore poisiga.

Andkem aega .. iga asi omal ajal.

Manager
11.02.03, 18:21
Originally posted by jots

märt .. kas sinu arvates tähendab see kui Kink spartakisse võetakse automaatset kohta A-koondises?

Ma arvan, et mitte ..

Olenemata klubist kuhu Kink saab, siis järgmine aasta ta alustab siiski U-21 eest.

Teine asi see, et Eestis leidub teisigi sama noori ja sama andekaid mängijaid. Lihtsalt tavaline foorumikasutaja, kes heal juhul käib suvel ilusa ilmaga ML mänge vaatamas ei tea neist midagi. Palju olid inimesed kuulnud ennem Transiga liitumist Tarmost?

Lihtsalt asjaolu, et poisil jätkus nahaalsust Florast mööda minna ja kohe välisklubide uksele koputada ei tähenda, et ta kõigist oma eesti eakaaslastest tohutult parem on ja kohta A koondises vääriks .. tegemist siiski veel noore poisiga.

Jätkus nahaalsust ,mees tegi õige valiku ,et läks suurde jalgpalli ilma Florata.

Edu ka teistele.

:deemon:

tkkt
11.02.03, 19:54
Originally posted by priity

tuletaks meelde, et kink on koondises, noorte omas nimelt. kusjuures ka mitu mängu nende ridades peetud.

ma mõtlesin A koondist tha.....

Glazza
11.02.03, 20:46

Esiteks - kui ta säärases klubis pidevat mänguaega saaks - oleks koondiskoht loogiline

Teiseks - On Eestis veel palju \"teisigi sama noori ja sama andekaid mängijaid\"

Kolmandaks - Ta on juba nii 2-3 aastat olnud väga silmapaistev. Ta lõi kahe klubi eest (vist III ja IV liiga) umbes 20 mängus 2 aastat tagasi, 15lt, umbes 50-60 väravat. Transis oli viga vast see, et mängiti enam Gruznovile kui talle.

Aga ses suhtes küll, et arenemisruumi on tal jah veel küllaga

Ott
11.02.03, 21:10
Olen Stennuriga täiesti nõus, tahaks teada kes siis on veel sama HEA kui Tarmo (samas vanuses u.). See pole aga teiste süü, et nad polnud Tarmost ennem midagi kuulnud, mis teha kui sa pole Flora süsteemis aga oled hea.
Tarmol on erinevalt teistest näidata ette juba ammusest ajast VÄGA häid tulemusi ning ma arvan, et ei ole siin midagi lõõpida, et selliseid mängijaid on Eestis jalaga segada. Viimane mäng Tarmol siin oli Maarduga Kuressaare vastu, mis võideti 7:2. Meistriliiga klubi! Mitte, et ma Kuressaaret maha teen, mäng oleks olnud ilma Tarmota täiesti võrdne, aga see kui palju kiirem Tarmo teistest oli, tehnilisem ja et talle polnud probleem nendele 6 palli lüüa, peaks tõestama väga paljugi. Ainus asi millest mul väga kahju oli, et ta lõi käärid üle!
Ja olgu vaidlejatele kohe ära öeldud, et see oli üks väga paljudest Tarmo mängudest mida ma näinud olen.
Koondisest nii palju, et loomulikult peab ta ka Spartakis ennast tõestama, kuid usun, et sellega pole tal vähimatki probleemi ning samuti usun, et Pohlak ja Pijpers käituvad mõistlikult.

priity
11.02.03, 21:37
Ütleks niipalju, et konkreetselt Kingist rääkimata oleks mõtet 17-aastane mängija A-koondisesse võtta kui ta suudab end u-21 eest mängides tõestada. see et mõni välisklubi lepingut pakub ei peaks veel näitaja olnud.
konkreetselt kingist rääkides pole tema mänge u-21 eest näinud ja seetõttu kommenteerida ei oska. samas pole kusagilt lugenud, et kink oleks u-21-s mängides superesitusi teinud.

priity
11.02.03, 21:38
Ütleks niipalju, et konkreetselt Kingist rääkimata oleks mõtet 17-aastane mängija A-koondisesse võtta kui ta suudab end u-21 eest mängides tõestada. see et mõni välisklubi lepingut pakub ei peaks veel näitaja olnema.
konkreetselt kingist rääkides pole tema mänge u-21 eest näinud ja seetõttu kommenteerida ei oska. samas pole kusagilt lugenud, et kink oleks u-21-s mängides superesitusi teinud.

ROOTSI KUNN
12.02.03, 12:33
No kurat selgeltnägia ma küll ei ole aga mingi sisetunne ütles ,et Tarmol on veel üks trump tagataskus. Ja oligi. AALBORG ja mulle meeldib see variant rohkrm ,kui Moskva maffiapesa. Jah, tasemelt on Moskva kahtlemata tugevam klubi ,kuid Taanist on kindlasti rahulikum läände edasi minna. Venemaal on jalgpallis suured rahad ,harjutada saab hästi ,kuid jällegi nenede liiga kuidagi liiga metsik Aga noh eks
Tiidus ja Tarmo peavad ise otsustama.

vandersell
12.02.03, 13:05
Kunn, kui millestki räägid, siis ole hea ja pane link ka. Pole veel jõudnud tänaseid lehti või misda iganes asju vaadata kuskohast sa selle infi võtsid. Thanks :)

Edit: vaatasin foorumis veits ringi: inf tuli Carstenilt?

yheksa
12.02.03, 13:17
Postimees Kink saabus Moskvast ja ruttas kohe Aalborgi (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=89566&number=729&rubriik=8) kahjuks täismahus alles peale kella kahte.

Selle (http://www.aab-online.dk/images/2003/AaB_FCN/AaB-FCN.htm) jutu vöiks keegi oskajam ära tölkida.

ROOTSI KUNN
12.02.03, 13:18
Originally posted by vandersell

Kunn, kui millestki räägid, siis ole hea ja pane link ka. Pole veel jõudnud tänaseid lehti või misda iganes asju vaadata kuskohast sa selle infi võtsid. Thanks :)

Edit: vaatasin foorumis veits ringi: inf tuli Carstenilt?

Tänane Postimees ja Veiko Visnapuu. Sorry ,kutid lihtsalt kiiruga ei jõudnud linki panna.

Manager
12.02.03, 15:20
Rohkem sobiks vist Spartak.

mcnamara
12.02.03, 15:44
Originally posted by yheksa
Selle (http://www.aab-online.dk/images/2003/AaB_FCN/AaB-FCN.htm) jutu vöiks keegi oskajam ära tölkida.

No põhimõtteliselt on jutt AaB treeningmängust Nordjyllandi vastu, mille Aalborg 3:1 võitis. Oper ja Zelinski ei mänginud, kuid Tarmo Kink istus vahetuspingil ja sekkus mingil hetkel. Sellest, kuidas ta mängis, räägitud ei ole, küll aega tutvustatakse teda põhjalikult. Tema varasemad klubid, Spartaki huvi ja muu on ära toodud. Öeldakse, et Tarmo on Eesti jalgpalli \"next big thing\". Ei midagi sellist, mida meie juba ei teaks (vähemalt need, kes tänast Postimeest lugeda saanud).

winnie
12.02.03, 19:55
See oleks hullumeelsus valida Aalborg.
Oper mädaneb seal juba elusast peast.
Aaalborgid on Zelinskite jaoks.
Mitte aga üliperspektiivsete noorte mängijate jaoks.

-madis-
12.02.03, 20:07
No see on sinu arvamus. Mina nii pessimistlik ei oleks.
Oper ja mädaneb???
Kas Zelinski on siis ilma igasuguste perspektiivideta ja kuulub mahakandmisele?
Minu mäletamist mööda on Aalborgis 4 Taani U-21 mängijat ja nagu Postimehes Aalborgi juhid ütlesid, pööratakse edaspidi aina suuremat tähelepanu noortele mängijatele. Seega ei saaks kuidagi öelda, et seal pole noortel asja.

ROOTSI KUNN
12.02.03, 21:25
Taani liiga pole sugugi nii sitt nagu mõned siin arvavad. Taani on ikkagi Euroopas väga tugev tegia . Viimasel MM-il mängiti samuti ilusat jalgpalli. Mängustiililt on muidugi Spartak ja Aalborg täiesti erinevad meeskonnad. Üks asi on meie arvamus ,kuid otsustab ikka ilmselt Aivar Tiidus ,sest tema tunneb poisi iseloomu ja natuuri kõige paremini. Tiidusel on hea treenerivaist ja see ei peta.:)

jots
13.02.03, 03:17
Teiseks - On Eestis veel palju \"teisigi sama noori ja sama andekaid mängijaid\"

Kolmandaks - Ta on juba nii 2-3 aastat olnud väga silmapaistev. Ta lõi kahe klubi eest (vist III ja IV liiga) umbes 20 mängus 2 aastat tagasi, 15lt, umbes 50-60 väravat. Transis oli viga vast see, et mängiti enam Gruznovile kui talle.

Stennur sa mängid ise ka jalgpalli Faunas vist ...
Kuidas II liiga see aasta oli, lõdva? Kui nüüd võrrelda näiteks III või IV liigaga?

Igatahes sellel hooajal kui Kink lõi IV liigas väravaid .. mängisid tema Flora süsteemi eakaaslased Esiliigas (Pärnu Tervis).

Või on Stennur Esiliiga võrreldav III liigaga?

Nimetan ühe nime, kes erinevalt Tarmo Kingist mängis terve eelmise hooaja ML ja on sama vana - Ragnar Klavan, Viljandi Tulevik - tegi kaasa rohkem kui pooltes mängudes.
Esiliigas FC Valgas Raido Raudnagel, Priit Sirel terve hooaaeg jne.

Aasta vanematest ei ole mõtet rääkidagi - Raiko Mutle (Viljandi Tulevik) Andrei Sidorenkov (FC Flora)

Samas mul pole eriti mõtet neid nimesid siin laduda ... sa ei tea neist nagunii mitte ühtegi ... kui ükskord A-koondisesärk seljas platsile jookseb, siis mõeldakse, et vaat mis mees.
Ja kui tahad vaielda .. siis eeldaks ka seda, et valdad teemat, et siis oled näinud kuidas ja kes näiteks U-17 mängib või U-19. Või siis oled nendest mängudest midagi kuulnud kasvõi. Mitte ei lahmi umbes .. ajakirjanduse põhjal.

PS. Kui jalgpallikool mängib mudaliigas harrastajatest amatööride vastu, ning enamik mänge võidetakse 6-10 väravaga .. siis pole selles midagi imelikku kui ründaja palju väravaid lööb.

nwa
13.02.03, 13:57
Ja kus Klaavan ,Raudnagel jt. nüüd on?????

Chazlor
13.02.03, 15:48
Allo

Heh oi Jots poiss, nüüd panid küll puusse.
Stennur on näinud kindlasti rohkem eelmise hooaja mänge nii esi, meitrsiliigas kui ka u 17 ja u 19 koondiste tasemel, kui enamus siinse foorumi külastajtest.
Seega ta kindlasti ei lahmi, kuid samas olen sinuga nõus selles suhtes, et Kink ei ole kindlasti ainuke omavanune väga hea tegija Eesti liigas.

Klaavan mängib see hooaeg taas Viljandis ja tegu on vist 84 või isegi 85 sündinud poisiga, nii et tal veel aega on. Raudnagel minu teada jätkab FC Valgas, kus tõsiselt pretendeerib algrivistusse.

Parimatega

vaikiv mees
13.02.03, 17:06
Originally posted by madman666

No see on sinu arvamus. Mina nii pessimistlik ei oleks.
Oper ja mädaneb???
Kas Zelinski on siis ilma igasuguste perspektiivideta ja kuulub mahakandmisele?
Minu mäletamist mööda on Aalborgis 4 Taani U-21 mängijat ja nagu Postimehes Aalborgi juhid ütlesid, pööratakse edaspidi aina suuremat tähelepanu noortele mängijatele. Seega ei saaks kuidagi öelda, et seal pole noortel asja.

Noh, eks ta nats häiriv ole, et Oper, Zelinski &nüüd pürib veel Kink samasse klubisse; kuidagi kitsaks läheb. See on juba nii, et kui mingid liinid on sisse töötatud, siis muudkui lähevad samas suunas- Viikmäe on Valerengas& mitu aastat proovidel käind Piiroja läks lõpuks ka samasse; kui Poom oli Derbys,spekuleeriti vahepeal Operi&Johanssoni sinnasiirdumisega jne Ah eks elu pane kõik paika

winnie
13.02.03, 20:33
Kink on kadunud kui ta end Aalborgiga seob.
Operi vastu ei tunne enam keegi huvi.

priity
13.02.03, 20:41
Kink on kadunud kui ta end Aalborgiga seob.
Operi vastu ei tunne enam keegi huvi.

Ja mille põhjal sa sellised järeldused teed?

winnie
14.02.03, 01:28
Nimeta klubi ja hind?
Keda on suudetud Aalborgist müüa ja kuhu?
Ärme nüüd ikka mingit Aalborgi Moskva Spartakiga võrdleme, viimase kümne aasta jooksul on Spartak 3 korda eurokarikasarjades mänginud poolfinaalides ja ainult 2 korda loovutanud meistritiitli.
Nõrk klubi , ja sa muutud mitte kellekski.
Operist on kahju.

winnie
14.02.03, 01:31
Ja ikka igapäev sellist võimalust ei anta.
Sychev on Olimpique de Marseille
Karpin on Real Sociedadis
Mostovoi on Celta de Vigos
Onopko Rayo Vallecanos
Aleinichev FC Portos jnejne.

Glazza
14.02.03, 05:06

Igatahes sellel hooajal kui Kink lõi IV liigas väravaid .. mängisid tema Flora süsteemi eakaaslased Esiliigas (Pärnu Tervis)..

Nii.. ja kuidas läks. 3 punkti esimest mängust Valga vastu ja hooaeg masendust noortele mängijatele, kes peavad selles vanuses jalgpalli armastama ning oma mängust rõõmu tundma. Jah, hea kogemus mängulises võrdluses tugevamatega. Samas psühholoogilise külje pealt said ehk mõnigi ekstra tonks küljekonti. Treenida aasta oma karjäärist selle nimel, et tead mängule minnes, et saun on juba soe. Ma ei seo liigasid, kuid poiss ammutas enesekindlust siiski sel ajal.

Nimetan ühe nime, kes erinevalt Tarmo Kingist mängis terve eelmise hooaja ML ja on sama vana - Ragnar Klavan, Viljandi Tulevik - tegi kaasa rohkem kui pooltes mängudes.
Esiliigas FC Valgas Raido Raudnagel, Priit Sirel terve hooaaeg jne.
Aasta vanematest ei ole mõtet rääkidagi - Raiko Mutle (Viljandi Tulevik) Andrei Sidorenkov (FC Flora))..

Vaieldamatult väga head noormängijad. Klavan on üks parimaid tulevikulootusi. Ometi jääb sellest geniaalsusest, mis on Kingis, üks aste ehk puudu. 3 nime on kaitsjad, 2 poolkaitsjad. Raske on võrrelda teda muidugi kaitsjatega. Tooge välja väga silmapaistev 16-17aastane ründaja, kellel oleks säärast ründajale vajalikku nahaalsust, kiirust, geniaalsust. Selle poolest on Kink teistest oma seas üle.

Samas mul pole eriti mõtet neid nimesid siin laduda ... sa ei tea neist nagunii mitte ühtegi ... kui ükskord A-koondisesärk seljas platsile jookseb, siis mõeldakse, et vaat mis mees.
Ja kui tahad vaielda .. siis eeldaks ka seda, et valdad teemat, et siis oled näinud kuidas ja kes näiteks U-17 mängib või U-19. Või siis oled nendest mängudest midagi kuulnud kasvõi. Mitte ei lahmi umbes .. ajakirjanduse põhjal.

Respect

Manager
14.02.03, 14:27

Onopko Rayo Vallecanos

See pole võimalus see on tasu!

Udupasun
14.02.03, 17:10

Onopko Rayo Vallecanos

Sychev on omaette ooper muidugi...Ja ülejäänud nimed, mida sa siin esile tood on paraku juba vana põlvkond, kes muudele marjamaadele siirdus juba 90ndate keskel. Viimane tõsine välismaale siirdumine Spartakist on olnud Bestšastnõhhi siirdumine Türki, aga see leidis aset vaid sellepärast, et Spartak temaga enam lepingut ei pikendanud. Muudel juhtudel leiavad spartaklased reeglina omale kodu teistes vene klubides. Lääne-Euroopasse siirdumisel oleks Spartak kindlasti tõsiseks takistuseks, sest Venemaal praegu raha liigub ja Lääne klubidelt küsitaks hingehinda. Mis mängutasemesse puutub, siis eks järgmine hooaeg anna arutust, mulle isiklikult tundub, et hoolimata märksa tasavägisematest meistrivõistlustest on vene klubide konkurentsivõime langemas.

winnie
14.02.03, 22:14
?Aleinichev siirdus AS Romasse(!) 2000 aastal...
See Bestsastnõhh on mänginud Bremeni Werderis, Santanderis.
Sel aastal siirdus Ananko Prantsuse eliitsarja klubisse jne.
Spartak on kindel koht hüppeks edasi.
Aalborg on surm.

überalles
14.02.03, 23:43
Mina arvan, et praegu pole lihtne ühestki klubist kuhugi liikuda. Nii et kõvasti edasi arenema peaks Kink veel mitu aastat, enne kui uut lepingut loodab, hoolimata klubist. Samas kui saab Spartakisse, oleks hea vaadata CL-i ja loota et ka oma poiss end maailmale näidata saab. Ilmselt avaneb tal sel juhul esineda suurema publiku ees, kui ühelgi eestlasel enne teda (pean silmas muidugi tv publikut).

Artista
15.02.03, 02:32

?Aleinichev siirdus AS Romasse(!) 2000 aastal...

Noh, praeguseks on ta sealt igatahes king saanud.

Aalborg on surm.

Ise oled. Kui võtta nö per kapita on norrakad ja taanlased kõige enamesindatud rahvusgrupid premier league\'i klubide nimekirjades. Agendid muudkui siblivad üle mere ja nii see elu käib. Vähemalt mõjub su seisukohtade absoluutsus naeruväärsena. Poiss on lõpuks alles poiss ning tuleb vaadata ka seda, kus talle arenguks parimad ja rahulikumad tingimused luuakse!

Ostoos
15.02.03, 12:52
Ei oska 100% öelda, kas Aalborg on parem kui Spartak. Aga üks on kindel, et venemaale ei tasuks tal küll minna. Peale Aalborgi on ju Skandinaavias küll satse, kust oleks hea lähitulevikus edasi pürgida.

raido
15.02.03, 15:59

Ise oled. Kui võtta nö per kapita on norrakad ja taanlased kõige enamesindatud rahvusgrupid premier league\'i klubide nimekirjades. Agendid muudkui siblivad üle mere ja nii see elu käib. Vähemalt mõjub su seisukohtade absoluutsus naeruväärsena. Poiss on lõpuks alles poiss ning tuleb vaadata ka seda, kus talle arenguks parimad ja rahulikumad tingimused luuakse!
Minu teda on Premieris ikka prantslased enamuses. Kink sobib oma mängustiili poolest rohkem Hispaaniasse või Itaaliasse.

Ostoos
15.02.03, 16:40
Tarmo oli Aalborgi särgis värava löönud. Mängiti mingisuguse 2 liiga meeskonnaga ning seis jäi 2:2.

winnie
15.02.03, 17:37
See kuidas Oper edasi läheb me näeme. Mitte kuhugi ei lähe ta edasi.
Mis puutub norralastesse ja taanlastesse, siis olete isegi tähelepannud et mood nendele on ammu üle läinud. Pole tehnikat ja väljaku nägemist.
Oli üks siin Milanis, aga kärjäär jäi lühikeseks.
Nii et Aalborg on häving, rohkem me enam jalgpallur Kingist ei kuule.
Vastasel juhul oleks Olimpique de Marseille`s mitte Sychev , vaid Oper.
Aga ei ole. Sest Aalborgist on see võimatu.

-madis-
15.02.03, 17:57
Tarmo oli Aalborgi särgis värava löönud. Mängiti mingisuguse 2 liiga meeskonnaga ning seis jäi 2:2.
Eestlane lõi esimese värava ja teine (viigivärav) sündis penaltist peale seda, kui Kink oli karistusalas mahaniidetud.
Paistab teine aktiivne sell olevat.:)

Ostoos
15.02.03, 18:11
Päris palju kiidetakse teda. Aga niipalju kui mina nägin tema mängu eesti meistriliigas ei paistnud ta küll mingi eriline täht olema. Ma ei kujuta ette kust need kollid nüüd tulevad. Kui palju ta lõi eestikatel väravaid? Vist mingi 3 kolli. Kui ta oleks nii kõva tegija et mahuks Spartaki või Aalborgi põhikooseisu, siis oleks ta ju pidanud siin eestis lammutama. Kokkuvõtteks arvan et kui tal tõesti õnnestub kuhugile siirduda siis ÄÄRMISEL juhul duubel, kui mitte mõni reservmeeskond või noorte sats.

winnie
15.02.03, 23:13
selge see et poisil on potensiaali, kuid vaid supertreener suudab selle realiseerida. Vaja on minna Spartakisse

Pätu
15.02.03, 23:15
Kui mängija on talendikas ja osav, sisi teda märgatakse, ükskõik mis klubis ta ei ole. See kas ta kuhugile läände saba või mitte oleneb ju ka sellest, kas mängija kodumaa on EU liige või mitte.

Ott
15.02.03, 23:42
Tead Winni! Mingu ta Aalborgi või Baalborgi aga ma garanteerin sulle, et TARMOST kuuled sa veel raudselt ja mitte vähe. Ostoos sul on õigus, Eestikatel ta nii hästi ei mänginud kuid asi oli selles, et see oli tal esimene aasta meistriliigas, teiseks tuli ta enamjaolt teiseks poolajaks mängu ning ega seal Narvas see pall ründajateni nii tihti ei jõua kui näiteks Floras või TVMKs. Isiklikult tean ma veel ka seda, et tal oli seal üsna suur närvipinge ning seetõttu oli ta teises kohtumises võõrsil Flora vastu näiteks täiesti null. Eestikate puhul võiks Tarmost veel rääkida aga see selleks.
Praegu annab ta igatahes endast maksimumi ning minul on usku Tarmosse ja ta tuleviku 100%.

PraS
15.02.03, 23:46
no winnie kas oper pole peale floorast lahumist yldse edasi arenenud?tõesti on ta veel sellisel tasemel ve?

ROOTSI KUNN
16.02.03, 00:20

Eestlane lõi esimese värava ja teine (viigivärav) sündis penaltist peale seda, kui Kink oli karistusalas mahaniidetud.

Kust selline info pärineb? Mina küll ei leidnud ,isegi Aab -i kodukalt.:doh:

-madis-
16.02.03, 01:15

Kust selline info pärineb? Mina küll ei leidnud ,isegi Aab -i kodukalt.:doh:
Lühiuudis oli ära trükitud tänases Postimehes ja allikana oli märgitud samuti Postimees.

jots
16.02.03, 05:47
Värava kohta uudis (http://asc-kbh.dk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid= 413)

Ülemineku uudis? (http://asc-kbh.dk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid= 420)

tegelt võiks mõni keeleteadlane lugeda ja öelda, kas juttu üelminekust või millest

Artista
16.02.03, 06:20
Selle nn ülemineku-uudise vaba tõlge:
----
Tarmo Kink on kallis...

Lynge Jacobsen ütles eile poolajal, et Tarmo Kink on liiga kallis talent, et AaB temaga lepingu sõlmiks.

Uute üleminekureeglite järgi [?] peaks AaB maksma 700 000 krooni [umbes 1,4 miljonit eesti krooni] Tarmo Kinki lapsepõlveklubile, juhul kui otsustataks temaga leping sõlmida. Lynge Jacobseni sõnul on seetõttu kahtlane, et Tarmo Kinki ka edaspidi AaB ridades näha saaks.
----

Tegelt räägiti uudises muidugi hoopis kellestki Tamo Kinkist, aga ma siiski oletan, et tegu on sama inimesega
:doh:

ROOTSI KUNN
16.02.03, 22:52
Sellise jutuga võib küll taanlased peppu saata, kogugu enne raha ja tulgu siis kosima. :doh:

Pätu
16.02.03, 23:45
Uute üleminekureeglite järgi [?]
See on vist see reegel, et noormängija koolitajaklubile tuleb maksta kompensatsiooni, mille määrab ei tea kes :P Kehtestati vist selleks, et suurklubid ei saaks mängijaid ära rääkida, et nad epingu lõpuni oma klubis passiks ja siis tasuta ära jookseks ilma, et klubi kes poisi valmis teinud raha saaks

ethan
19.02.03, 17:11
Originally posted by Pätu

Uute üleminekureeglite järgi [?]
See on vist see reegel, et noormängija koolitajaklubile tuleb maksta kompensatsiooni, mille määrab ei tea kes :P Kehtestati vist selleks, et suurklubid ei saaks mängijaid ära rääkida, et nad epingu lõpuni oma klubis passiks ja siis tasuta ära jookseks ilma, et klubi kes poisi valmis teinud raha saaks

reegel kehtestati eelkõige selleks, et julgustada väikeklubisid (ma ei mõtle ainult Florasid, vaid näiteks Inglise 3.divisjoni ja Conference\'i ja madalamaidki klubisid) kasvatama noori mängijaid. Varem näppasid kasvõi karvavõrra paremad klubid need mängijad tasuta minema, nüüd aga peavad kompensatsiooni maksma.

näide (nii, kuis mina mõistan):
Stsenaarium 1.
Metropolitan Police\'i \"kasvandik\" John Doe on talendikas noor poolkaitsja. Tema leping lõppeb 2003 juunis (samas, ma pole kindel, kas MP tasemel üldse lepinguid sõlmitakse, ega vist?). Stevenage soovib teda omale, et peagi ta edasi Premieri paraja summaga müüa. Niisiis pakub lepingut John Doe\'le, aga peavad MP-le maksma vastavalt Doe lepingule MP-s.

Stsenaarium 2.
John Doe keeldub MP\'ga uut lepingut sõlmimast, kuna arvab, et mõni Premier klubi tuleb ja võtab ta endale (a\'la Tarmo Kink). Tekitab rioti MP\'s, keeldub mängimast. MP annab talle jalaga (free transferi). Doe teeb, mis tahab(Premieri ta igatahes ei saanud, ette öeldes).

mikk
19.02.03, 17:23
See läheb küll natuke teemast mööda, kuid tean et näiteks Leedsi vihas Manchesteri vastu on ühed juured just Manu seda tüüpi käitumises Leedsi suhtes. 1960-tel oli mitu sellist juhtumit. Leeds ei olnud tollal küll enam mingi väikeklubi, kuid väga tugeva noortesüsteemiga. Oli skandaale , et Manu onud käisid rasked rahakohvrid käes selliste noorte, eelkõige aga nende vanemate juures poisse ära ostamas. Paar juhtumit jõudsid minu arvates isegi kohtusse.

MART
20.02.03, 18:37
Spartak kindlalt ,õige valik.

PraS
20.02.03, 20:53
no kahju tarmost kerab vist oma karjääri pesse:(

-madis-
21.02.03, 01:05
Lugu Tarmost ja Tiidusest Ekspressis (http://www.ekspress.ee/viewdoc/2F20A63A4DB3AF61C2256CD2002D2473)

ROOTSI KUNN
21.02.03, 11:17
Hea ja huvitav artikkel. Rohkem küll Aivar Tiidusest ,kui Tarmost. Kahtlemata on Tiidus üks andekamaid noortetreenereid Eestis ja oleks väga kahju ,kui ta Moskvasse oleks sunnitud minema. Tema noored kasvandikud 91. ja 92. aastakäigust on samuti väga andekad kutid . Olen neid mitmel turniiril mängimas näinud.
Aivar Tiidus peaks Eestis pälvima kindlasti palju suuremat tähelepanu just treenerina.
Loodan siiski ,et tema üks unistustest-juhendada mõnda Eesti noortekoondistest täitub.
Edu talle ja Tarmole!!:)

Manager
25.02.03, 14:02

Hea ja huvitav artikkel. Rohkem küll Aivar Tiidusest ,kui Tarmost. Kahtlemata on Tiidus üks andekamaid noortetreenereid Eestis ja oleks väga kahju ,kui ta Moskvasse oleks sunnitud minema. Tema noored kasvandikud 91. ja 92. aastakäigust on samuti väga andekad kutid . Olen neid mitmel turniiril mängimas näinud.
Aivar Tiidus peaks Eestis pälvima kindlasti palju suuremat tähelepanu just treenerina.
Loodan siiski ,et tema üks unistustest-juhendada mõnda Eesti noortekoondistest täitub.
Edu talle ja Tarmole!!:)

Milles väljendub treeneri andekus? Kas selles kui kasvavad paar head mängjat või kasvatatakse paar head mängjat?

Kas treeneri eeskuju on oluline? Käitumine?

Sun
26.02.03, 00:42
http://www.ekspress.ee/viewdoc/2F20A63A4DB3AF61C2256CD2002D2473

Hea jutt.

vaikiv mees
26.02.03, 01:56
kuule, Sun! Sellele artiklile on ju juba viidatud paar p2eva tagasi

tkkt
26.02.03, 10:41
kink mängis eelmisel nädala vahetusel (23.02) Tõhg-i eest... reformierakonna korraldatud turniiril, mille nad muidugi võidisid... kokku lõi ta meeskonna eest umbes pooled väravad( mingi 4 siis, kui õigsesti tean ) ning samuti mängis nenede eest ka teine lootust andev noormängija Ats Purje... paistab, et poiss ikka veel eesis ja ka edukalt... kuigi turniiri tase oli tema jaox ilmselt suhteliselt masendav... ano ple ullu... go kink:õnnelik:

vastastex olid veel näitex antonov jne.

ROOTSI KUNN
26.02.03, 11:41

kink mängis eelmisel nädala vahetusel (23.02) Tõhg-i eest... reformierakonna korraldatud turniiril, mille nad muidugi võidisid... kokku lõi ta meeskonna eest umbes pooled väravad( mingi 4 siis, kui õigsesti tean ) ning samuti mängis nenede eest ka teine lootust andev noormängija Ats Purje... paistab, et poiss ikka veel eesis ja ka edukalt... kuigi turniiri tase oli tema jaox ilmselt suhteliselt masendav... ano ple ullu... go kink:õnnelik:

vastastex olid veel näitex antonov jne.

Mis loom see Tõhg on ? Pole enne kuulnud!:P

Pealik
26.02.03, 19:34
Mis loom see Tõhg on ? Pole enne kuulnud!:P

hehee:D

winnie
27.02.03, 14:06
Kas keegi ei tea , kuidas seis praegu Kingiga on?

überalles
27.02.03, 14:19
Tõhg- Tõravere Homode Gümnaasium? Mis see on siis?

yheksa
27.02.03, 15:42
Natuke viitsimist härrased :)

www.neti.ee otsingusse TÕHG ja juba teine link annab vastuseks Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium.

Poiss on nii vana küll, et seal veel aastakese (või isegi mitu?) tudeerida selle asemel, et ajalehes mulli ajada :myts7:

daK
27.02.03, 22:25
kuigi ta tõhg eest kylalisesineja. ta ikka sarnaselt opile 37 kk poiss.

thierry
28.02.03, 12:20
Tiiduse, kui treeneri kohta - tõesti, toonud eesti jalkpallikaardile mitmed tõsised tegijad, aga......... kõigist trennis käinud poistest tipp-pallureid ei saa (õigemini hakkab jalkaga elatist teenima vaid väike %). Tekib küsimus, et kas neist poistest, kellest proffe ei saa, tulevad sellise treeneri eeskujul korralikud kodanikud - heade ja korralike inimeste koolitamine ka ju 1 treeneri põhiülessannetest. Paneksite oma poisi tema juurde trenni??:oih:

daK
03.03.03, 21:49
paistab, et spartakiga on leping sõlmitud-kohe sõlmimisel.
nimelt väidab poiss tuttavatele-sõpradele ja muidu teda ymbritsevatele klemmidele, et sõidab peagi venemaale ja jätab kooli pooleli.
ametlik kinnitus peaks saabuma arvatavasti nädala jooksul.:D

priity
03.03.03, 21:55
Originally posted by dakrazy
nimelt väidab poiss tuttavatele-sõpradele ja muidu teda ymbritsevatele klemmidele, et sõidab peagi venemaale ja jätab kooli pooleli.

vaene poiss, ei soovita venemaa eluolu küll kellelegi. v.a. ehk siiski mürka.

ROOTSI KUNN
04.03.03, 09:27

Originally posted by dakrazy

vaene poiss, ei soovita venemaa eluolu küll kellelegi. v.a. ehk siiski mürka.

Jalgpall on Venemaal kõige populaarsem spordiala ja seal kantakse kõiki ,eriti Spartaki mängiaid nagu sitta-pilpa peal. Vilets ainult ,et Tiidus ise on samuti sunnitud poisiga Moskvasse minema ja oma klubi ajutiselt siia jätma.:doh:

winnie
04.03.03, 14:37
Spartaki stiil ja treener Romantsev on erakordselt sobivad Tarmo Kingile.
Usun, et ta hakkaks seal õige pea mängima.

priity
04.03.03, 17:36
Esiteks, pole Kink veel Spartaki põhikooseisumängija, kas ta selleks kunagi saab, näitab mitte järgmine hooaeg vaid veelgi kaugem tulevik. Teiseks, kuigi v-o hoitakse mõningaid mängijaid nii nagu kunn end väljendas, on küsitav, kas selline suhtumine noore poisi arengule kasuks tuleb. Samuti peab Tarmo igapäevaelus ise toime tulema--s.t. magasiinis käima, korterit soojana hoidma, miilitsaga suhtlema, etc. V-o on Spartaki noormängijatele mingid ühikad vms., seda ei tea. Kolmandaks oleks huvitav teada kuidas suhtuvad mõned agressiivsemad vene vutifännid \"balti fashistide\" klubisse võtmisega, kas kui \"juba nad tulevadki meie rüppe tagasi\" või hullemini kui musta mehe nägemisse. Arvata võib, et spartaki fännidel enam suurt vahet pole, kuid vastaste fännid ei jäta oma arvamust välja ütlemata.
Siia lõppu ka oma nägemus, mis on Spartaki tegelikuks motivatsiooniks Kingi ostmisel--paar aastat noort poissi treenida ja siis korraliku papi eest kusagile venemaa avarustele maha parseldada. Tahaks loota, et mul pole õigus, ehk mõni ajakirjanik võiks Spartakit ka pisut peedistada--et mis on nende plaanid Kingiga, kasvõi kõige lähemas tulevikus (s.t. kas antakse poisile võimalus põhikoosseisu võidelda või on juba ette planeeritud tema mängimine kusagil duublis, etc.)

vaikiv mees
04.03.03, 17:54
14 välismängijat 10 riigist on Spartakis proovil käinud ja vaid 5ga on senini tehtud leping Kingi vastu \'huvi säilib\' (http://www.sport-express.ru/art.shtml?63981)

Raske öelda, aga Opi& Zelinski söödaks Venemaal ilmselt ära, samas Kingi-sugusele oli vene vanameeste poolt paikapanekut Transis väga vaja

spekter
04.03.03, 18:20
teadjad, millal siis selgus saabub ning kellest/millest see sõltub?

priity
04.03.03, 21:03
Tänud vaikiv mees lingi eest. Kas keegi oskab öelda, paljude mängijatega Spartak tavaliselt hooaegade vahel lepingu teeb ja paljud neist lõpuks ka Spartaki eest mängima hakkavad? Hetkel võiks uutest tulijatest juba eraldi meeskonna kokku panna.

Huvitav nimi on nimekirjas ka lätlasest poolkaitsja Rubin...

Lisaks veel huvitav kild naisjalgpallur Morkovkinalt seoses paari aasta taguse kutsega Venemaale... http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=04.03.03&r=3&id=136472

winnie
07.03.03, 12:01
Esmaspäeval siis Moskvas:)

winnie
08.03.03, 16:27
Üks vana , aga huvitav

AaB-tręningssejr i lokalderby

AaB trak det lęngste kunstgręsstrå, da der tirsdag aften var ęgte, nordjysk lokalopgųr i kęmpehallen, Gigantium. Topholdet i 2. division, FC Nordjylland blev slået med 3-1.

Mads Bro Hansen bragte AaB foran på straffespark, men Ulrik Kvist udlignede nęrmest omgående for FC Nordjylland.

Efter pausen sikrede scoringer fra Allan Gaarde og Ziad Zaliba sejren på 3-1.

Med hos AaB var iųvrigt en spiller på prųve i skikkelse af den 17-årige ester Tarmo Kink, der også har prųvetręnet med selveste Spartak Moskva.
Kink skulle vęre i besiddelse af en god venstrefod, og han både dribler og skyder godt.

Til AaB-online fortęller AaBs sportsdirektųr Lynge Jacobsen, at Kink har imponeret til tręning, og Kink vil også vęre med, når AaB senere på måneden mųder Jetsmark i endnu en tręningskamp.

henrik.hoffmann@viasat.dk

yheksa
08.03.03, 22:13
Mittemidagieisaaaru :sega5: Mis siin NII huvitavat on :kratsti:

ps tölge on abiks asi :myts7:

winnie
09.03.03, 17:10
Siin kirjeldatakse Kingi oskusi toimunud lokaalderbis.

winnie
11.03.03, 17:04
Tarmo Kingi noorus võib nurjata peatse ühinemise Spartakiga
Teisipäev 11.03.2003

Rahvusvahelise Jalgpalliliidu (FIFA) piirangud alla 18-aastaste vutimeeste ühinemisel välisklubidega võivad ohtu seada tulevikulootuse Tarmo Kingi peatse liitumise Venemaa tippmeeskonna Moskva Spartakiga.
Eelmisel nädalal seitsmeteistkümne aasta ja viie kuu vanuseks saanud Kink sõitis pühapäeva õhtul koos treenerist kasuisa Aivar Tiidusega Moskvasse, et jätkata jaanuaris hoo sisse saanud läbirääkimisi Spartakiga.

Et Venemaal toibuti eile alles naistepäeva-pidustustest, nihkus ammu kavandatud järjekordne läbirääkimisvoor tänasele.

«Tarmo pole Spartakile veel ühtegi allkirja andnud,» kinnitas Tiidus. «Hetkeolukorras ei saagi me millestki konkreetsest rääkida, kõik on alles arutelu ja erinevate võimaluste vaagimise staadiumis.»

Kogu pere valmis kolima

Sel aastal kolmandat korda Moskvas viibiv Tiidus loodab, et tänase kohtumise järel Spartaki bossidega on ta mitmete Eesti ja välisklubide huviorbiiti tõusnud andeka ründaja tuleviku suhtes targem.

«Põhiprobleem on FIFA reegel, mis ei luba alla 18-aastaste pallurite rahvusvahelisi üleminekuid,» selgitas Tiidus. «Samas näen mitmeid erinevaid võimalusi, kuidas Tarmo siirdumine Spartakisse ikkagi teostuks.»

Tiidus on lubanud kasupoja ühinemisel Spartakiga Moskvasse kolida. Tõenäoliselt siirduks siis suurriigi pealinna elama ka jalgpalluri ema, kunagine Eesti tasemel seitsmevõistleja Urve Kink.

«Tarmo on alles laps ja vajaks Moskvas enda kõrvale vanemaid,» leidis 39-aastane Tiidus. «Kogu meie perekonna Venemaale siirdumine eeldab Spartaki tõhusat abi korteri ning töökohtade otsingul.»

Spartak peibutab Kinki pika, eeldatavasti vähemalt viieaastase lepinguga. Moskvasse jäädes mängiks nii peatreener Oleg Romantsevit kui ka president Andrei Tshervitshenkot vaimustanud eestlane debüüthooajal tõenäoliselt klubi järelkasvumeeskonnas.

«Kui kõik probleemid lahenevad, pole põhjust, miks Tarmo ei peaks Spartakisse jääma,» leidis Tiidus. «Nii suur ja edukas klubi pakub häid arenguvõimalusi, samuti hulgaliselt väljavaateid tulevikus veelgi tugevamasse liigasse rühkida.»

Eile pidas Kink Venemaa pealinnas puhkepäeva, täna peaks osalema Spartaki treeningul. Hiljuti põetud gripiviiruse tõttu tunneb ta hingamisteedes kerget kähedust. «Tarmo pidi üle nädala voodis lebama ning on veel haigusest nõrk,» selgitas Tiidus.

Tallinna 37. keskkooli 11. klassis õppiva Kingi vastu ilmutas veebruaris elavat huvi ka Taani meistriliiga klubi AaB Aalborg, Eesti koondise esiründaja Andres Operi tööandja.

Side Aalborgiga säilis

Nädala Aalborgis katsetel viibinud Kink osales kahes kontrollmängus ja lõi väravagi. Ta lahkus Taanist klubi spordidirektori Lynge Jacobseni julgustava sõnumiga: «Meie uksed on alati avatud. Kui sa suveks siduvat mängupaika pole leidnud, võtame juulis taas ühendust!»

Jacobsen tutvustas 6. oktoobril 18-aastaseks saavale Kingile erinevaid võimalusi karjääri jätkamiseks Taanis ning pakkus noormehe mängijaõigusi omavale Tallinna Realile ligi pooleteise miljoni krooni suurust valuraha.

«Aalborgi pakutud tingimused olid Spartaki võimalustest kehvemad,» selgitas Tiidus. «Ka sealse vutiliiga tase jääb Venemaa omale oluliselt alla. Meedias levinud kuuldus, justkui oleks meie side Aalborgiga nüüd lõppenud, osutus blufiks.»

Postimehe andmeil soovib Kinki oma ridades näha ka Soome kõrgliigaklubi Helsingi Jokerit, mida asus juhendama Maardu Levadia endine peatreener Pasi Rautiainen.

Eesti meistri Tallinna FC Flora lepingupakkumisele vastas Kink eitavalt juba jaanuari lõpus, pidades nelja-aastast kontrahti liiga pikaks. Lisaks Florale huvitub Kingi värbamisest samuti Eesti meistrivõistlustel kullasoosikute ringi kuuluv Tallinna TVMK.

Eelmisel hooajal esindas Kink Eesti meistrivõistlustel neljanda koha pälvinud Narva Transi, mille värves sepistas meistriliigas neli ja karikasarjas viis väravat.

Loogilise jätkuna ootas sügisel kutse alla 21-aastaste Eesti koondisse.

Jalgpallur Tarmo Kink
• Sündinud 6. oktoobril 1985

• Pikkus 182 cm, kaal 70 kg

• Positsioon väljakul: ründaja

• Mänginud aastail 1990-2000 Tallinna jalgpallikoolis, 2000-2002 Tallinna Realis, 2002. aasta kevadest sügiseni Narva Transis

• Lõi Transi kasuks Eesti meeste meistriliigas neli ja karikasarjas viis väravat

• Mänginud kolm korda Eesti kuni 21-aastaste koondises, kus löönud kaks väravat

Veiko Visnapuu

Pätu
11.03.03, 19:56
Usun et see vanus ei riku nüüd küll ta võimalusi.. alla 18 aastased siblavad ikka päris tihti ühest klubist teise :)

mjkk
11.03.03, 20:03
Einho, loodame, et poiss ikka saab minema. Kuigi näha, et hiljemalt suvel mingi vahetuse ta omale sebib, siis ikkagi - olgu, mis on - aga vot vanus ei tohiks minu arust takistuseks olla. Kurat küll, pere ja treener + mees ise pingutavad kõigest väest, et saada Spartakisse mängima, mida te veel ootate? Loodame, et ikka saame oma mehe Spartak klubisse ja selline küsimärk kaob varsti ära...

Jeeg
11.03.03, 23:15
KOLMAPÄEVAL, 12. märtsil kell 17:00 saab kuulata Tarmo Kingi lühiintervjuud internetiraadio 24x7 live-streamilt.

Nimelt on eeltoodud kellaajal kavas 24x7me naljasaade \"Eetriterror\", mille kavva kuulub saatejuht Oti tahtel ka jalgaplliveerandtund saate lõpuosas. EI anna sõna, et ettesalvestatud intervjuu Tarmo Kingiga just sinna lõppu jääb, aga saates see ette mängitakse.

Niisiis: Kel huvi kuulata Kingi isiklikke arvamusi, siis minge www.24x7.ee, vajutage sealt \"Listen Now\" või siis teistele kuulamisele viitavatele nuppudele, ning saate kuulda noorukese enese arvamusi veel enne probleeme FIFAga.

INCE
11.03.03, 23:32
kisub küll ohvtopikuks , aga ikkagi mingil määral haakub tarmo nooruse probleemidega...
kunagi oli selline nooruk nimega Norman Whiteside, kes mängis 82 aasta MM-il iiri koondises. Kes teab mis tast edasi sai? igaljuhul oli ta sellel hetkel veel samuti alles 17...

Kaarel
12.03.03, 01:10
Originally posted by INCE

kisub küll ohvtopikuks , aga ikkagi mingil määral haakub tarmo nooruse probleemidega...
kunagi oli selline nooruk nimega Norman Whiteside, kes mängis 82 aasta MM-il iiri koondises. Kes teab mis tast edasi sai? igaljuhul oli ta sellel hetkel veel samuti alles 17...

Põhja-Iiri koondises, kui täpne olla. Tema karjäär lõppes enneaegselt, põhjuseks vigastus.

INCE
12.03.03, 09:53
Originally posted by Kaarel

Originally posted by INCE

Põhja-Iiri koondises, kui täpne olla. Tema karjäär lõppes enneaegselt, põhjuseks vigastus.

tänud, oli tõesti põhja-iiri, mitte iiri.
aga kas ei ole oht just selles, et liiga noorelt minnakse sinna suurde jalgpalli ja eks loodusel ole veel üht teist selles osas sekka öelda.
isiklikult soovin Tarmole edu ja et ta selle lepingu siiski saaks, teiselt poolt tahaks kangesti loota , et ei korduks noore Whiteside lugu, kus ülimalt perspektiivne (et mitte öelda imelaps) peab oma karjaaäri lõpetama enne kui see alatagi saab...

jansa
12.03.03, 12:52
... Pele tuli 17 aataselt maailmameistriks 58 a. ja jätkas pisemate vahedega 70ndate keskpaigani välja...
Owen, Ronaldo jt. mägivad siiani, näiteid teisigi mis loomulikult ei ole reegel sest ka vastupidiseid näiteid on olemas küllaga:(

mcnamara
12.03.03, 13:14

Jah aga täpsustaks siiski nii palju veel, et Whiteside jõudis mängida kahel MM-finaalturniiril 1982 ja 1986. Seega väga lühike ta karjäär tipus polnud.
Ja ManU koosseisus jõudis ta ka õige mitu ilusat hooaega mängida, paraku polnud need sellele klubile parimad aastad.

Aga sest hoolimata muidugi peab Tarmo ettevaatlik olema.;)

mcnamara
12.03.03, 13:19
Originally posted by mcnamara

Jah aga täpsustaks siiski nii palju veel, et Whiteside jõudis mängida kahel MM-finaalturniiril 1982 ja 1986. Seega väga lühike ta karjäär tipus polnud. Ei maksa unustada, et aastal 1982 jõudis Põhja-Iirimaa MM-il alagrupiturniirilt edasi, tollase süsteemi järgi teise grupifaasi 12 tugevama hulka. Praeguses mõttes siis play-off\'idesse.
Ja ManU koosseisus jõudis ta ka õige mitu ilusat hooaega mängida, paraku polnud need sellele klubile parimad aastad.

Aga sest hoolimata muidugi peab Tarmo ettevaatlik olema.;)

Jaan
15.03.03, 04:59
Originally posted by jansa

... Pele tuli 17 aataselt maailmameistriks 58 a. ja jätkas pisemate vahedega 70ndate keskpaigani välja...
Owen, Ronaldo jt. mägivad siiani, näiteid teisigi mis loomulikult ei ole reegel sest ka vastupidiseid näiteid on olemas küllaga:(

Ronaldo on viimase 4 aasta jooksul teinud kokku ehk poolsada m2ngu. Seega just n2ide noorte yleekspluateerimise kohta.

PraS
28.04.03, 03:58
kas kellegil on infi kuidas tarmol JK maardus läheb?või ta polegi seal?

Ott
28.04.03, 16:02
Ei mängi ta Maardu eest praegu.

INCE
28.04.03, 16:32
Tarmo mängijaõigused peaks vist senini kuuluma Narva Transile, kui just vahepeal pole mingisugust kokkulepet saavutatud ...

PraS
28.04.03, 20:34
kui ei mängi maardus e tkus ta siis mängib........või aint vuhib trenni teha?
noorte klassis ikka mängib?

Ott
28.04.03, 22:09
Ei mäleta mis ta selle põhjuse kohta ütles, et miks ta Maardu eest mängida ei saa aga eks ta vuhib jah niisama korralikult. Narvaga on nii, et mängija õigused võivad tal ju miskitpidi seal olla kuid trenni ta küll nendega ei tee ammu ammu. Igatahes kahju küll, et poissi koondisesse ei võeta ta ise lootis küll juba kevadel kas noortekoondise põhis olla või A koondise varus.

PHILIPZ
29.04.03, 19:35
minuteada ta on Tallinna Realis. aga tõesti kahju et koondises teda pole, arusaamatu...

Epic
29.04.03, 19:48
kas teised Tallinna Reali mehed on koondises?Ei
Miks peaks siis Kink olema?

sicmic
29.04.03, 20:16
Originally posted by Epic

kas teised Tallinna Reali mehed on koondises?Ei
Miks peaks siis Kink olema?

Kas teised Tallinna Reali mehed on sama andekad (kindlasti ei ütle siinkohal, et nad andekad ei ole) ja sama lootusrikkad tulevikutähed? Siit leiad tõenäoliselt oma vastuse...Kuid noormees alles 17, las möllab jah noortekoondises veel :lahe:

Jyrka
29.04.03, 20:26
Lausa hämmastav kuidas Cantona iga kord sõna võttes täielikult puusse paneb.

Epic
29.04.03, 22:04
Kas tõesti on kõigil mingi vaimnepuue, et mind cantonaks kutsuvad?Noo on värdjad

Ott
29.04.03, 22:11
Kui sa oled näinud Kinki mängimas (oletagem, et MITTE halvas vormis) ja küsid ikka, et miks peaks ta koondises olema siis on sul jalgpallist mingi vale arusaam. Tallinna Reali mehed pole koondises hmm, ma usun, et sa mõtlesid selle all Tiiduse õpilasi ning ütlesid, et neid pole koondises, kuidas on Operiga, Haavistuga??? Neid on veel!

17
29.04.03, 23:38
njah kinki võiks pidada operi mantlipärijaks aga jah loodame et pijapers võtab ta ikka andorra mänguks koondisess(see mis toimub 07.06.) kuigi eriti uskuda ei tahaks aga siiski loota võib mees on ikkagi kõva tegija kui juba spartak teda tahab siis ikke jah

PraS
30.04.03, 00:17
oi näe mixer sina ka siia jelle exind!!!!!
postita ka mõni siuke postitus millest ma ka targemax saan mitte a`la ta on hea jalgpallur sed ame vist teame:)

Taidur
30.04.03, 09:44
njah kinki võiks pidada operi mantlipärijaks aga jah loodame et pijapers võtab ta ikka andorra mänguks koondisess(see mis toimub 07.06.) kuigi eriti uskuda ei tahaks aga siiski loota võib mees on ikkagi kõva tegija kui juba spartak teda tahab siis ikke jah

Khm, selline asi, et eesti keeles on olemas mingid naljakad vigurid nagu koma, punkt, suur algustäht jms. Soovitan julgelt neid kasutada.

Kahtlemta on tore iga teema alla midagi kirjutada ja vaadata kuidas postituste arv kasvab ning staatus \"asjahuviline\" muutub kui võluväel \"amatööriks\". Kuid kus on mõte?

kaala
30.04.03, 09:48
m6ni lihtsalt postitab selep2rast, et saax ainult aga postitada, m6nel mehel on ikka postitusel iva ka sees:lahe:

van der Sarjas
30.04.03, 10:01
Ja sinu postitustes on iva? Ole kena ning mine lahmi kuskil mujal, see siin ei ole koht, kus lihtsalt niisama kirjutada, et mõni linnuke jälle kirja saada. Mõtle enne kolm korda järele, kas teised ka seda sinu vaimusünnitust lugeda tahavad või ei.

17
30.04.03, 14:57
nagu ma aru saan ei taha te kinki koondises näha:(

sicmic
01.05.03, 02:07
Originally posted by mixer

Idioot, just seletasin sulle ju, et postitused võivad ka pikemad olla, kui 1 lause. Üldse, pöördugem tagasi teemasse, eks. Kinkil on aega maa ja ilm koondises mängimiseks ja muidugi tahame teda seal näha, kuid nii noorena...las omandab noorteklassis kogemusi, meil pole sellist kriisi kah, et ta asendamatu oleks.

ja mixer, palun ära vasta mu kommentaarile, kui siis vaid läbi privaatsõnumi ;)

PHILIPZ
01.05.03, 05:12
Originally posted by m1kk

Originally posted by mixer

Idioot, just seletasin sulle ju, et postitused võivad ka pikemad olla, kui 1 lause. Üldse, pöördugem tagasi teemasse, eks. Kinkil on aega maa ja ilm koondises mängimiseks ja muidugi tahame teda seal näha, kuid nii noorena...las omandab noorteklassis kogemusi, meil pole sellist kriisi kah, et ta asendamatu oleks.

ja mixer, palun ära vasta mu kommentaarile, kui siis vaid läbi privaatsõnumi ;)

heh - meil koondisei noori on, mix siis ei tohix Kink olia, kui ta juba samal tasemel mängib? Asi selles et me isegi ei tea kuhu ta kadus, oli meistriliiga Transis, siis Spartak ja nyyd on mingis sitaaugus nimetusega \"V liiga\" Mehe talent nii kyll ei arene vaid just vastupidi...

PraS
01.05.03, 11:10
asi on selles et ikka koondise treenerid peaxid kutit ka mängimas nägema mitte selle eest koondisesse panema mida ta tegi mõni aeg tagasi:P

aga jah ma arvan kyll et ta olex ehk A-koonidse vahetusmehena vajalik...
aga jah loodame teda siis kas meistriliigas suve poole näha või kuskil välimsmaal pallides ........aga loota on et tulevik talle helge on:)

romario
01.05.03, 22:44
kes teab miks sai Tiiduse punt maardu juunior eston villalt kaotuse(-/+).tegemist oli madalate liigade karikavõistluse 1/16 mänguga.

-madis-
01.05.03, 23:36
asi on selles et ikka koondise treenerid peaxid kutit ka mängimas nägema mitte selle eest koondisesse panema mida ta tegi mõni aeg tagasi:P

aga jah loodame teda siis kas meistriliigas suve poole näha või kuskil välimsmaal pallides ........aga loota on et tulevik talle helge on:)
Jutt jumala õige. Et koondisesse saada, peaks mingi tugevam mängupraktika kah ikka all olema. Ei ole mõtet võtta meest kuskilt õlleliigast A-koondisesse- tasemevahe ju vähe teistsugune. Ega vist ei piisa ka niisama välismaal näitamisest. Seega tuleb end piisavalt tugevasse klubisse sisse seada, rügada mehe moodi ja siis alles koondise poole vaadata.

greenday
02.05.03, 09:37

Jutt jumala õige. Et koondisesse saada, peaks mingi tugevam mängupraktika kah ikka all olema. Ei ole mõtet võtta meest kuskilt õlleliigast A-koondisesse- tasemevahe ju vähe teistsugune. Ega vist ei piisa ka niisama välismaal näitamisest. Seega tuleb end piisavalt tugevasse klubisse sisse seada, rügada mehe moodi ja siis alles koondise poole vaadata. Just nimelt. Eesti koondisesse ei peaks kedagi võtma selle pärast et ta on \"hullult andekas\" või et \"spartaki huviorbiidis\". Võtma peaks tehtud tegude ja näidatud suhtumise järgi. Muidu tekiks mõnel noorel staaril võibolla vale arusaama asjade toimimisest, mis hiljem karmilt kättemaksta võib (nn. \"staarihaigus\").

PHILIPZ
03.05.03, 02:48
Madman ja Greenday:
olete unustanud et Tarmo mängis hooaja Transis + oli noortekoondises, kus näitas ennast vägagi hästi. Kujutage nyyd ette et peale sellist hooaega ta mängib kusagil 5-ndas liigas, mis sellest head tulla saab? Loogiline et mitte midagi.

Kuigi minuteada kui paar jama paberitega korda saab siis Tarmo läheb ikka suvel Venemaale mängima, kuid seni veedab aega mingis sitemat sorti klubis :-/

Silver
03.05.03, 14:21
Kink alustas hooaega SC Reali meeskonnas 5 liigas. Mängiti FC Rõõbaga 2-2 viiki. Spartakis kõmu tekitanud kink on siis õlleliigas nagu näha :D

PHILIPZ
03.05.03, 21:51
Originally posted by treze

Kink alustas hooaega SC Reali meeskonnas 5 liigas. Mängiti FC Rõõbaga 2-2 viiki. Spartakis kõmu tekitanud kink on siis õlleliigas nagu näha :D

mitte kauax, kyll ise näed

Ott
05.05.03, 00:58
PHILIPZIL on õigus, küll te näete! :)
Ah et kui vend on õlleliigas siis on tal ka tase vastav??? Ok greenday, tuleb võtta tehtud tegude järgi koondisesse jah? Sel juhul oleks ta võrreldes teiste U-21 mängijatega juba ammu kindlalt põhikosseisus. Tarmo tegudest juba siin räägiti just aga näiteks kui ta mingi 2 aasta eest 5. liigas mängis lõi ta Reali eest u.37 väravat mis käibki kõikide heade ründajate juurde kuid ta lõi ka teise klubi eest u. sama palju ning mängis väga vähestes kohtumistes!!! Selle teoga oli ta sel aastal eesti jalgpalli ajakirjades ning oli ka midagi öeldud, et ta on ainus kes sellise trikiga hakkama sai vms

PraS
05.05.03, 02:08
no aga ott kas ta tegi siis eelmine aasta ka midagi olulist või silmatorkavat narva transis ........... ma kyll ei mäleta e tpeale selle ebaolulise värava flora vastu:)

Jaan
05.05.03, 03:05
Ma ise arvan, et viiendast liigast ei saa minna rahvusvahelise taseme m2nge minna m2ngima, ent siiski on ka minuga samal poolel olijatel kaheldava v22rtusega argumente. Millega on silma paistnud n2iteks Tarmo Neemelo v6i Enver J22ger? Nad pole Florale isegi v2heolulisi kolle l88nud. Lisaks - ka teise liiga l6unatsoon on minu meelest just mitte parim koht U21 m2ngijale, kelle vastased on sageli p6hikoosseisudes v2hemasti keskmise tugevusega jalkariikide esindussarjades (Rootsi nt.).

Litmanen37
05.05.03, 18:42
N2gin viimast liigam2ngu...kus Kink m2ngis.....ega mehel erilist viitsimist kyll 6llekas m2ngida polnud....lonkis enamusajast niisama...r22kis oma platsik6rval seisvate s6pradega jne.Ma arvan,et see ta karj22rile kyll head ei tee...

dennis10
05.05.03, 19:23
tõepoolest, äkki Tiidus ja Kink panid ikkagi mingil määral oma ülbusega puusse kui Pohlaku pakkumise tagasi lükkasid. Isegi kui Spartaki diil tuleb, on kahetsusväärne, et selline talent peb mingis viindas liigas mädanema.

greenday
05.05.03, 21:25
Originally posted by dennis10

tõepoolest, äkki Tiidus ja Kink panid ikkagi mingil määral oma ülbusega puusse kui Pohlaku pakkumise tagasi lükkasid. Isegi kui Spartaki diil tuleb, on kahetsusväärne, et selline talent peb mingis viindas liigas mädanema.Õigus, Tiidus tegi küll sellega poisile karuteene, et mingit tagavaravarjanti ei kindlustanud juhuks kui kohe spartakisse ei saa...

vaikiv mees
05.05.03, 23:32

no aga ott kas ta tegi siis eelmine aasta ka midagi olulist või silmatorkavat narva transis ........... ma kyll ei mäleta e tpeale selle ebaolulise värava flora vastu:)

no kui sa ise ei n2inud, loe siis vanemaid eelmise hooaja postitusi siit.. Peeti piisavalt heaks, et v6tta U21 koondisse, nyyd ta sinna ei kuulu

Ma ise arvan, et viiendast liigast ei saa minna rahvusvahelise taseme m2nge minna m2ngima, ent siiski on ka minuga samal poolel olijatel kaheldava v22rtusega argumente. Millega on silma paistnud n2iteks Tarmo Neemelo v6i Enver J22ger?
<-jah pigem on mingi iva Jaani jutus, divisionist on raske saada Inglise koondisse& 5.liigast Eesti U21-te,
samas,kui nad oleks Pohlaku pakkumise vastu v6tnud, oleks ilmselt ka Valga duublist (Emmaste?) koondisse saanud (v2ikest k2ttemaksu ma siiski haistan)

Ott
05.05.03, 23:42
Kättemaksu osas on sul kahjuks õigus. Tunnen enda head klasiivenda hästi ja olen siiski üsna kindel, et ta oleks siiski Flora põhimeeskonna eest mänginud. Ega siis see mis pärast lehes öeldi oli pettunud Pijpersi/Pohlaku vastus keeldumisele!:kaval: :viha:

winnie
06.05.03, 00:23
Olete hiljaks jäänud.
Kink on juba Spartakis.
FIFA andis nõusoleku.

Glazza
06.05.03, 11:09
Valgustad pisut ehk?

ethan
06.05.03, 13:15
Originally posted by Ott

Kättemaksu osas on sul kahjuks õigus. Tunnen enda head klasiivenda hästi ja olen siiski üsna kindel, et ta oleks siiski Flora põhimeeskonna eest mänginud. Ega siis see mis pärast lehes öeldi oli pettunud Pijpersi/Pohlaku vastus keeldumisele!:kaval: :viha:

ma olen suhteliselt veendunud, et see, mida Pijpers/Pohlak lehele ütlesid, oli karm tõde Eesti (väikeriik + nõrk liiga) oludes.

praeguse seisuga pole Kink ega veel vähem Tiidus just suure mõttehiilgusega muljet avaldanud.

ROOTSI KUNN
06.05.03, 14:56
No ütleme nii ,et klutt toodi pilvedest jälle maa peale tagasi. Ole või Manus kirjas aga Eesti koondisse ilma treeneri kutseta ei saa :) . Ma arvan ,et väike sulgede kõrvetamine tuleb talle ainult kasuks. Igatahes on selge ,et mõne aja jooksul ta koondisse kutsutakse.Tarmole igatahes kannatust ,rahu ja selget mõistust ning edu soovides!!:lahe:

PHILIPZ
06.05.03, 18:41
Pole ime et Tarmot koondisse ei kutsuta. Arvan et kui omal ajal olex pohlakuga leping tehtud olex kõik vastupidi. No ja mis siis, kaua ta Eesti V-liigas ei vaevle ja varsti mängib juba Spartakis. Kyll siis pohlak näeb milline jobu ta oli siis kui Tarmot ei kutsunud koondisse ja parandab oma vea...

dennis10
06.05.03, 18:53
Originally posted by PHILIPZ

Pole ime et Tarmot koondisse ei kutsuta. Arvan et kui omal ajal olex pohlakuga leping tehtud olex kõik vastupidi. No ja mis siis, kaua ta Eesti V-liigas ei vaevle ja varsti mängib juba Spartakis. Kyll siis pohlak näeb milline jobu ta oli siis kui Tarmot ei kutsunud koondisse ja parandab oma vea...
Aga äkki jääb Kink näiteks Spartakis ka kuskile reservi mädanema ja sellisel juhul võib ta koondisekutsest ainult unistada.

Marduk
06.05.03, 20:04

Ma ei saa aru mis krdi m6tet on 17. a. p2garike koondisesse kutsuda, kel puudub igasugune kogemus sellisel tasemel m2ngimiseks? Las areneb ja 6pib, kyll ta j6uab koondises kah s2rada, kui aeg on k2es (v2hemalt ma loodan). Ei ole meile teist R2hni tarvis :õnnelik:

PHILIPZ
06.05.03, 20:17
Marduk:

ok, ma võin veel nõustuda et põhi koondisse ei võetud, aga mix teda pole noortekoondises? Proovi vasta mulle sellele kysimusele...

überalles
06.05.03, 20:29
Arvatavasti on tõde kuskil vahepeal. Kujutan ette kuidas Tiidus, Kink ja Pohlak neid kommentaare lugedes muigavad ja pead raputavad. Aga loodetavasti laheneb see küsimus peagi ise ära.

\"Absoluutset tõde pole olemas! Aga äkki ikkagi on?\"
R. Tont

greenday
07.05.03, 01:48

Pole ime et Tarmot koondisse ei kutsuta. Arvan et kui omal ajal olex pohlakuga leping tehtud olex kõik vastupidi. No ja mis siis, kaua ta Eesti V-liigas ei vaevle ja varsti mängib juba Spartakis. Kyll siis pohlak näeb milline jobu ta oli siis kui Tarmot ei kutsunud koondisse ja parandab oma vea...Newsflash: Koondisesse kutsub mängijaid Pijpers. Ja ärge hakake jälle vana ila ajama, et kogu koondis on Pohlaku eralõbu ja Pijpersil pole mingit sõnaõigust.

Marduk
07.05.03, 10:09

Marduk:

ok, ma võin veel nõustuda et põhi koondisse ei võetud, aga mix teda pole noortekoondises? Proovi vasta mulle sellele kysimusele...

M6tlesin kyll p6hikoondist, kuid ok yritan su kysimusele vastata. Kes on ryndajad eesti U-21 koondises? Zahovaiko, Teever, J22ger ja Gussev vist. Esimesed 2 m2ngivad suhteliselt h2sti Meistriliigas (loe. omandavad parimat m2ngukogemust, mis Eesti siseselt v6imalik). J22gri kohta ei oska midagi 8elda ja Gussevist tean nii palju et saab Trelleborgi eest m6nikord m2ngida kah :) Millise sa nyyd neist v2lja vahetaksid V liigas m2ngiva palluri vastu? Hetkel ma kyll ei n2e p6hjust miks ta peaks noortekoondises olema.

Miks ta ei olnud noortekoondises eelmine aasta? 2ra kysi, t6de on kuskil seal, aga keegi vist meist ei tea kus :D

PS 2rge valesti aru saage, mul pole Kinki vastu midagi, edu talle!

Martin
07.05.03, 10:57
Originally posted by Marduk
Miks ta ei olnud noortekoondises eelmine aasta? 2ra kysi, t6de on kuskil seal, aga keegi vist meist ei tea kus :D

Aga isegi oli ju.

winnie
07.05.03, 11:19
Pole siin mingit saladust.
FIFA andis 17 aastasele Kingile loa üle minna Spartakisse.
See on täiesti ametlik.
Miks meie press selle maha magas?
Kahjuks on liiga paljud spordiajakirjanikud seotud Indrek Kannikuga...

mcnamara
07.05.03, 13:14
Pole siin mingit saladust.
FIFA andis 17 aastasele Kingile loa üle minna Spartakisse.
See on täiesti ametlik.
Miks meie press selle maha magas?
Kahjuks on liiga paljud spordiajakirjanikud seotud Indrek Kannikuga...

Äkki sa oled nii hea ja viitad mingile allikale ka? Sinu jutust võiks aru saada, et tegemist on nii-öelda siseringkonnale teada faktiga, paraku ei kuulu kõik foorumi inimesed sinna. Ühesõnaga - kust see info pärineb - Spartakist, Fifast?

winnie
07.05.03, 13:15
Just nii, Spartakist ja üle kontrollitud FIFA-st.

winnie
07.05.03, 13:17
Või uskusid sa et FIFA laseb Kingi kohta välja eraldi pressiteate?
Nii hea mees ta ka veel ei ole.
Kingi vanemad asuvad elama Venemaale. Mõneks ajaks.

winnie
07.05.03, 13:40
Ļī čķōīšģąöčč ėžäåé źīķņąźņčšóžłčõ ń Źčķźīģ, Ņąšģī ļīėó÷čė čē ŌČŌĄ šąēšåųåķčå ķą ļåšåõīä ā Ńļąšņąź äī äīńņčęåķč’ čģ 18-ėåņķåćī āīēšąńņą. Åćī šīäčņåėč ļīėó÷čėč šąēšåųåķčå ķą šąįīņó ā ŠŌ.
Ńąģ Ņąšģī ćīščņ ęåėąķčåģ čćšąņü ā ŌŹŃĢ ļīä šóźīāīäńņāīģ ĪČŠą.
Įóäåģ ķąäå’ņüń’, ÷ņī åćī ēą’ā’ņ äī ķą÷ąėą āņīšīćī źšóćą. Ńåé÷ąń Ņąšģī ņšåķåšóåņń’ č čćšąåņ ēą īäķīćī čē ėžįčņåėüńźčõ źėóįīā Ņąėėčķķą.
(ń) ĀĀ

Encoding: Cyrillic Windows

jazzjansa
07.05.03, 18:31
Samasugust juttu on keegi rääkinud/ajanud ka tänases SL Õhtulehe spordiuudiste kommentaaris, et Fifa on andnud loa Tarmo Kingile siirduda Moskva Spartakisse. Üritasin otsida ka netist selle kohast infot (et kas vastab ikka tõele)...aga kuskil pole sellest ei kippu ega kõppu.:sega1:

winnie
08.05.03, 00:41
Mis teha, selline on Eesti ajakirjanduse e. kanniklaste tase.
Persekannikas teiste sõnadega.

gaskoff
08.05.03, 09:41
Originally posted by winnieKahjuks on liiga paljud spordiajakirjanikud seotud Indrek Kannikuga...Nonii, nüüd on siis teada, kes see kurja juur on. Ei ole selleks ei pohlak, savisaar ega priit vilba vaid hoopis Indrek Kannik!
Tõde on päevavalgele toodud!

Udupasun
08.05.03, 10:58
Ma julgeks isegi väita, et Kannikul on täita suur osa ülemaailmses vabamüürlaste vandenõus...

winnie
08.05.03, 13:23
Juut jääb juudiks.:D

Glazza
08.05.03, 14:07

Juut jääb juudiks.:D

Ma ei teadnud, et sa juut oled

Edu siis!

winnie
08.05.03, 16:21
Madu siis :P

PHILIPZ
08.05.03, 16:35

Millise sa nyyd neist v2lja vahetaksid V liigas m2ngiva palluri vastu? Hetkel ma kyll ei n2e p6hjust miks ta peaks noortekoondises olema.

Kle, nats valesti suhtud teemasse. Vaat kui Kink olex koondises siis ta V liigas ei mängix, see on selge. Seal mängix tema asemel hoopis Jääger või teine koondise ryndaja. Siis siin teemas sina ytlexid: \"mina ei näe põhjust mix V liigas pallivat Jäägrit on vaja koondisse võtta\" Nii et kõik see on suhteline, V liiga kohta ta kyll on liiga hea, aga asjaolud sundisid seal mängida, ise tead et ta on meistriliiga tasemel pallur ja väärib samahästi kohta kasvõi noorte koondises.

gaskoff
08.05.03, 16:51
Ei tahaks küll jälle vana asjaga alustada, aga kui ta on meistriliiga tasemel mängija, siis miks perse pärast on ta viiendas liigas. Ja seda ei taha ma kuulda, et selles on süüdi Indrek Kannik.

willane
08.05.03, 16:54
kas rahvusvahelised üleminekud pole endiselt jaanuaris ja juulis!
läbi rääkida ju võib tingimuste osas, et kui alla 18, siis peavad vanemad Moskvasse jne.
aga mina arvan, et enne juulit ei liigu rahvusvaheliselt ükski mängija

priity
08.05.03, 22:12
Kle, nats valesti suhtud teemasse. Vaat kui Kink olex koondises siis ta V liigas ei mängix, see on selge. Seal mängix tema asemel hoopis Jääger või teine koondise ryndaja. Siis siin teemas sina ytlexid: \"mina ei näe põhjust mix V liigas pallivat Jäägrit on vaja koondisse võtta\" Nii et kõik see on suhteline, V liiga kohta ta kyll on liiga hea, aga asjaolud sundisid seal mängida, ise tead et ta on meistriliiga tasemel pallur ja väärib samahästi kohta kasvõi noorte koondises.

P, Sinu suurepärane Narva Trans ongi selleks põhjuseks miks Kink V liigas mängib. Kui Narva fännid oleks Kinki käekäigust tõsiselt huvitatud siis läheks nad ja selgitaks oma klubi ametnikele et nende jäärapäisus toob Eesti jalgpallile vaid kahju.

winnie
08.05.03, 22:59
Maha Indrek Kannik! Eesti jalgpalli hauakaevaja!
Sotsialist Kannik , kas lilled Rosa Luxemburgi ja Clara Zetkina hauale on juba viidud? :kaval:

Artista
08.05.03, 23:09
Kuula sina noorte poiste ihaleja, verbaalne onanist ja anonüümne fashistisiga. Mine arene kuskil ja püüa käituda!

Adminnidele: mõne eelneva postituse puhul on kahtlemata tegu rahvustevahelise vaenu õhutamisega. Teie asemel ma mõtleksin pisut, kas selliseid asju on ikka mõtet siia üles rippuma jätta.

indrek
09.05.03, 00:27

Kuula sina noorte poiste ihaleja, verbaalne onanist ja anonüümne fashistisiga. Mine arene kuskil ja püüa käituda!

Adminnidele: mõne eelneva postituse puhul on kahtlemata tegu rahvustevahelise vaenu õhutamisega. Teie asemel ma mõtleksin pisut, kas selliseid asju on ikka mõtet siia üles rippuma jätta.

Ei maksa kõike liiga tõsiselt võtta.

Tõenäoliselt pole siin tegu miski pahatahtlikkusega, aga lihtsalt noorus pulbitseb. Ja seda mitte alati poliitiliselt korrektselt nagu teil seal Norras.

Vähemalt ma arvan nii.

Ott
09.05.03, 00:48
Kule gaskoff, misasja, et miks ta pole meistriliigas?????? Selle pärast, et Tarmo OLI koos Tiidusega kindel, et ta saab kohe minna Spartakisse kus teda väga tahatakse ning Narvasse jäämisest igal juhul enam juttu polnud. Siiski oli neil ka 2 varuvarianti. 1. oli FC Flora kuid 4 aastat lepingut Tarmo/Tiidus ei soovinud, (neil oli kindel plaan, et kui eestisse jääda siis ainult aastaks ning ärga arvake, et asi oli lihtsalt u. nii et sa võid ju tulla meile...ei olnud!!! Pijpers ja Pohlak pinnisid teda mitu nädalat, helistasid isegi kooli talle korduvalt!) 2. variant oli Aalborg ning see mis lehes öeldi, et Tarmo on liiga kallis, see oli täiesti vale jutt, Aalborgi jäi minemata sellepärast, et UEFA polnud veel Spartakisse minekut ära keelanud ja just sinna tahtis ikkagi Tarmo minna. Ja nüüd siis tõesti ei jõua keegi suveni ära oodata ja virisetakse, et miks ta 5. liigas blablablaa äkki varsti keegi üldse ütleb, et ta on aeglane tal pole tehnikat ja tal on halb löök???:viha: :viha: :viha:

winnie
09.05.03, 00:49
Artista:: mõne eelneva postituse puhul on kahtlemata tegu rahvustevahelise vaenu õhutamisega.

Näed mis välja tuli...Indrek ongi juut:)

PHILIPZ
09.05.03, 01:57

P, Sinu suurepärane Narva Trans ongi selleks põhjuseks miks Kink V liigas mängib. Kui Narva fännid oleks Kinki käekäigust tõsiselt huvitatud siis läheks nad ja selgitaks oma klubi ametnikele et nende jäärapäisus toob Eesti jalgpallile vaid kahju.

Ma arvan et selles jamas on syydi mitte ainult Transi juhatus, Tiidus kah paras mees :D Asi selles et Tiidus ja Burdakov ei jaganud oma vahel raha ja tulemusex ongi see et Tiidus saatis Burdakovi koos Transiga pikalt ja nyyd Tarmo on V liigas... Peab ju kusagil pallima enne Venemaale minekut. Need aga kes arvavad et Tarmo mängib V liigas oma taseme pärast on lihtsalt asjast kaugel. Aja kysimus on see V liiga :ѕnnelik:

greenday
09.05.03, 05:28

Ma arvan et selles jamas on syydi mitte ainult Transi juhatus, Tiidus kah paras mees :D Asi selles et Tiidus ja Burdakov ei jaganud oma vahel raha ja tulemusex ongi see et Tiidus saatis Burdakovi koos Transiga pikalt ja nyyd Tarmo on V liigas... Peab ju kusagil pallima enne Venemaale minekut. Need aga kes arvavad et Tarmo mängib V liigas oma taseme pärast on lihtsalt asjast kaugel. Aja kysimus on see V liiga :ѕnnelik: No selge! Keegi arvas, et Tarmo tase on 5. liiga??? Wau. :D

sirle
09.05.03, 14:29
Tarmo kohta öeldakse, et kõik teavad teda, aga vähesed on teda mängimas näinud.mina igal juhul olen!
kas keegi teab, kus Tarmo see hooaeg mängib?:doh:

yheksa
09.05.03, 14:33
Originally posted by sirle
kas keegi teab, kus Tarmo see hooaeg mängib?:doh:

V liiga S.C. Real (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=03.05.03&r=3&id=139558)

Marduk
09.05.03, 15:42

Aaaa, et siis k6igepealt saame koondisesse ja siis on kohe k6ikide meeskondade uksed/aknad lahti? Vahepeal toksin palli vastu seina? :doh:
Iga mees vaatab asja oma m2tta otsast, ja minu vaade on selline, et kui sa m2ngid hetkel normaalses meeskonas ja saad tasemel m2nge siis sa v6id p22seda koondisesse (kui treener kutsub). Kui need n6uded ei ole t2idetud, siis tee omad j2reldused. See, et sa kunagi kusagil m2ngisid ei oma mingit t2htsust. Rahvuskoondis on eliit, parimad v6itlus v6imelised mehed mis sellel maal hetkel v2lja panna on.

priity
09.05.03, 18:53
Ma arvan et selles jamas on syydi mitte ainult Transi juhatus, Tiidus kah paras mees :D Asi selles et Tiidus ja Burdakov ei jaganud oma vahel raha ja tulemusex ongi see et Tiidus saatis Burdakovi koos Transiga pikalt ja nyyd Tarmo on V liigas... Peab ju kusagil pallima enne Venemaale minekut. Need aga kes arvavad et Tarmo mängib V liigas oma taseme pärast on lihtsalt asjast kaugel. Aja kysimus on see V liiga :ѕnnelik:

Ei pretendeeri tõele kuna ei tea kedagi asjaosalistest isiklikult, kuid ajakirjanduse vahendusel kipub mulje jääma, et Tiidus tõmmati Transi tontide poolt konksu otsa--pakuti võimalust, et kink saab meistriliigas mängida kui tiidus siia ja siia ja veel siis siia alla kirjutab. Tiidus lepingust täpset sotti ei saanud kuigi arvas et saab ja nõnda siis jäi see 100 000/15% nõue igaveseks kehtima.

PHILIPZ
10.05.03, 02:54

See, et sa kunagi kusagil m2ngisid ei oma mingit t2htsust. Rahvuskoondis on eliit, parimad v6itlus v6imelised mehed mis sellel maal hetkel v2lja panna on.

Oletame et Andres Oper on Aalborgist kusagile näitex teisse kohta minemas, aga see teine klubi ei saa teda kohe vastu võtta, sest paberid pole korras, ja siis Oper jääb byrokraatia ohvrix ja peab mängima natuke aega mingis Eesti esiliiga klubis he-he. KAS SINA SIIS YTLEXID ET OPER POLE KOONDISE SÄRKI VÄÄRT ????????

PraS
10.05.03, 06:00
oi jumal sa võrdled tasemelt kinki ja operit...........see on sama mis võrrelda kittot ja piirojat:D

winnie
10.05.03, 13:56
Ah jätke , intriigi taga on Kannik.
See vana pann oskab kõik kihva keerata, lõhkuda.

PHILIPZ
10.05.03, 14:34

oi jumal sa võrdled tasemelt kinki ja operit...........see on sama mis võrrelda kittot ja piirojat:D

Olin kindel et mulle nii vastatakse. Kedagi ma ei võrdle - see on lihtsalt näide !!!

PHILIPZ
10.05.03, 14:34

Ah jätke , intriigi taga on Kannik.
See vana pann oskab kõik kihva keerata, lõhkuda.

See Kannik kindlasti mingi Pohlaku eriline sõber....:D

Marduk
11.05.03, 03:15

Oletame et Andres Oper on Aalborgist kusagile näitex teisse kohta minemas, aga see teine klubi ei saa teda kohe vastu võtta, sest paberid pole korras, ja siis Oper jääb byrokraatia ohvrix ja peab mängima natuke aega mingis Eesti esiliiga klubis he-he. KAS SINA SIIS YTLEXID ET OPER POLE KOONDISE SÄRKI VÄÄRT ????????

Selline v6rdlus on natuke kohatu. Me v6rdleme 2 meest, kellest yks omab tublit kogemust tipp tasemel m2ngudest, kui teine on vaid korraks seda nuusutada saanud. Kui meil oleks valikut (20+ meest m2ngiks v2lismaal) siis ytleks jah, kui vorm kesine egas tal koondisesse asja poleks. Kuid antud momendil m2ngib tema kogemus siiski muud faktorid yle.

PHILIPZ
11.05.03, 04:10
Loe ikka foorumit korralikumalt, juba olen kirjutanud:

Olin kindel et mulle nii vastatakse. Kedagi ma ei võrdle - see on lihtsalt näide !!!

winnie
12.05.03, 12:18
Aga see on hea , et V liigasse on oodata sm. Kanniku uut klubi \"Kapo\" :)

Mängivad Jänku, Sibul ja teised...

PHILIPZ
12.05.03, 15:05

Aga see on hea , et V liigasse on oodata sm. Kanniku uut klubi \"Kapo\" :)

Mängivad Jänku, Sibul ja teised...

hahahaaaaaaa:D