320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tarmo Kink

    jah, kui on olemas Solbergi ja Kolbassenko (nüüd Nahk) rubriik, siis miks miite ka Tarmo oma.

    olen Tarmo tegemisi viimased aastat 3 jälginud. arvan, et noor ja andekas, kuid ka vanusest tulenevalt tujukas, üleolev, ebastabiilne jne.
    isiklikult loodan ja hoian pöialt, et tast asja saaks. see vajab paraku ka enda kokku võtmist. nii platsil, treeningul kui ka suuvärgi osas. viimane oskus tuleb vist vanusega, milleni ta veel jõudnud pole.
    hea, kui Transis platsile saab, sealt tulevad ka kogemused. siiski arvan, et ta kauaks piirilinna ei jää. seda enam, kui pikka siduvat lepingut pole. arvatavasti on mängijaõigused veel Tiiduse käes, poiss Transis ehk ainult rendil või laenuks!?
    jätkake nüüd teie ...

    #2
    Tarmo Kink = Martin Müürsepp või veel andekam ainult
    et jalgpallis. Kui Mürkast loodeti esimese suurusjärgu tähte siis kahjuks sinna päris tippu ta polegi jõudnud.Räägitakse ,et iseloomudelt olevat nad sarnased
    kuraasi ja auahnust on piisavalt. Isiklikult Kinki ei tea ,kuid mängimas olen näinud. Teemant ,kuid lihvimatta ja head ning karmi treenerikätt oleks seal vist kõige rohkem vaja.
    Siin hea just möödunud Eesti-Vene mängust võrdlusi ja näiteid meeskonnatööst tuua. Muidygi peab satsis ka teemante olema ,kuid ta on ikkagi see kivi ,mis terve kellavärgi osana seiereid liigutab. Ei sooviks tegelikult Tarmole sellist sportlasteed nagu Mürkal. Vaid hoopistasasemat aga järjepidevat arengut kuni maailma tippklubini välja. Kõik sõltub väga paljudest asjaoludest
    treener(nagu juba mainisin),klubi,koondus(esialgu ilmselt noorte) ja lõpuks manager ja kõige tähsam Tarmo ise ja ta tervis. Treenerite koha pealt oskan vähe kaasa rääkida sest ma pole mingi asjatundja managere pole aga eestis eriti palju ja tundub siiski ,et jäme ots FCF-is töötavatel inimestel.
    Ei tahakls ,et ta näit: Venemaale satuks. Kuid sooviks ,et Hollandisse ja siin võivad Arno sidemed juba kasuks tulla .
    Arvan ,et üks Aivar peaks teise Aivariga kas või hetkeks kõik
    vanad jamad unustama ja poisi tulevikku silmas pidades
    ühise kohvilauataha maha istuma ning suud puhtaks rääkima
    Mõlemad on isiksused kahtlematta. Üks strateeg ja teine andekas noortetreener ,kuid eesmärk ikkagi ühine see on eesti jalgpalli viimine maailma paremate sekka. Ja ütlen seda juba täie veendumusega ,usun kindlalt ,et 2008.A.
    EM-oleme juba esindatud. Me veel ei tea isegi ,mis selles valiktsükklis toimub. Annaks jumal poistele jõudu.
    Aga Tarmo Kink- ile soovin edukat seda hooaega siin ,sest praegu teda veel laia maailma saata on vara.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      NII andekas ta nüüd ka ei ole! Ja vähemalt siiani on ta olnud LIIGA LOLL inimene, et tippu jõuda. Ta võib ennast parandada, aga kui seda ei tee ,siis on üks paljudest andekatest kes oma elu ära põletab!

      Kommentaar


        #4
        Seda küll aga mida sa 16 .a. käest ikka nõuad.
        Ja müürsepp oli sama loll ,kui jäi Rootsis võistlustel olles
        poes varastamisega vahele. Ja muidugi võib ka ajakirjandus talle karuteene teha,kui liiga pasundama hakkavad ,sest siis klutil jälle rohkem põhjust nina püsti ajada.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Muuseas Kure mängus oli tüübil olnud I poolaaeg mitu korda sellised olukorrad, kus ümberringi teised transi mängijad vabad aga Kink lõi peale - ja sai roppu sõimu - teiseks poolajaks pandi tüüp paika ning siis mängis ta nagu noor kunn.

          Kingi üks suur miinus on, et ta mängib ainult vasaku jalaga, paremat jalga kasutab üliharva (pealelöömiseks ma mõtlen) ja seda ka ainult siis, kui söödetakse talle tühja värava ette parema jala peale.

          Tüüpiline Kingi lahendus (vähemalt niipalju kui teda saalis olen mängimas näinud) ülikiire kehanõks paremale ning siis vasakult mööda ja väga tugev pealelöök vasakuga.

          Ehk mõistusega kaitsja katab Kingil vasaku poole kinni ja sunnib teda paremalt mängima.

          Eks esmaspäeval Flora mängul näeb.
          Jalgpallihaigla Liige

          Kommentaar


            #6
            Iseloom jah


            Ma arvan, et laiema jalgpalliringkonnaga tuttavatele inimestele ei ole see anne kindlasti uus.

            Samas tean seika, mille läbi ta ametlikust liigast pooleks aastaks kõrvale löödi jõuluturniiril Tallinnas, kus ta mõtetus olukorras penaltite löömise ajal läks ja kohtuniku läbi sõimas.

            Samas see aasta teda seal uuesti nähes tean tõdeda, et oma iseloomu kontrollimises on ta teinud paraja hüppe. Tarmo otsis pigem oma mängulisi võimalusi, kui jälitas kohtunikku ning sarjas mängijaid ning mäng oli ka koheselt effektiivsem.

            Tõeline pärl, kinldapeale. Eriti kui arvestada praegust Eesti mängustiili, mis nõuab ette 4 (vähemalt kolm) marukiiret venda ning see võti lõikab hästi. Venemaa suurim häda oligi - ääres Terja ja Haavistu (Sass veel enam) ning laitmatu Oper keskel. Arvan, et seal peaks olema kunagi kohta ka Tarmo Kink'i jaoks. Ande poolest on ta juba vähemalt neist esimesest kolmest tohutult ees..

            Edu talle..

            Kommentaar


              #7
              Ja ongi käes,tema esimene värav.

              Tarmo Kink lõi tänases FCF-i ja Narva Transi vahelises oma
              esimese värava Meistriliigas. Lisaks oli see vaieldamatult kõige ilusam ja kavalam värav selles mängus. Mis seals ikka
              algus on tehtud. Poiss oli tubli ,kuigi kippus paaril korral isetsema. Aga küll venelased ta paikka panevad. Selles
              vanuses oli vist ainult Andres Oper meil liigas tegija,rohkem
              küll ei mäleta. Vaatame ,mis saab edasi.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Kingi vanuses m2ngis Oper alles 2. liigat kui sedagi. Meistriliigas on kyll juba 14. aastaselt platsil k2idud. Yks Tartu mees miski 94. aasta paiku - ei tule nimi meelde. V6ib-olla oli TJunin? Aga, et keegi 16. aastaselt kolli oleks l88nud, seda kyll meelde ei tule.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #9
                  Tarmo puhul on tegemist tõesti üliandeka noore mängumehega. Tal on kõike, mida perspektiivikal jalgpalluril vaja. Ainus puudumine ongi ehk suhtumine (loe: ülbus), seda märkasin ma juba umbes viis aastat tagasi kui me koos ühes koolis käisime. Kui sai sõprade/koolivendadega käidud palli tagumas, siis Kink oli alati see mees, kes vingus ja halas. Kui ise sitta keeras, siis ei tunnistanud. Ja huvitav-huvitav, kust ta sellise ülbuse pärinud on? Eks ikka Tiiduselt endalt, kes mõned aastad tagasi kohtunikule tugevalt molli pani ja selle eest ka mängukeelu sai, kui pika, ei mäleta. Tiidus ju ülse kogu aeg ja alati röögib ja sõimab oma mängijaid ning igal võimalusel on sigaülbe vanamees. Ja noh, kui selline tüüp last kasvatab, siis pole ka imestada, et lapse sisse ülbus sisse pugenud.
                  Kunagi eriti ammu tatis miski saksa vutiklubi Tarmot juba saksamaale vedada, aga Tarmo ei tahtnud minna ehk siis Tiidus keelas, minu arvates õige tegu kah, sest poisil oleks kindlasti nii noorelt koduigatsus peale tulnud.
                  Ka sellist juttu olen kuulnud, Kink hakkas juba kaheastasel palli jalaga taga ajama.
                  Igatahes mina näen Tarmo Kingis üht parimat, kui mitte kõihge paremat eesti noormängijat, kellel on veel kõvasti arenguruumi nii mängulises küljes kui ka suhtumise osas, kui ta vaid õige treeneri käe alla satuks ja õigel ajal eestist minema saaks, et areng toppama ei jääks, mis kindlasti juhtub, sest meie oma meistriliiga on täiesti perspektiivitu ja mehel lihtsalt kaoks motivatsioon ennast arendada ja treenida.
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Kosk
                    ...sest meie oma meistriliiga on täiesti perspektiivitu ja mehel lihtsalt kaoks motivatsioon ennast arendada ja treenida.
                    Meistriliiga on tõepoolest perspektiivitu. Kui sa ikka 16 aastaselt liigadebüüdis eesti meistrile (loe koondisele) värava ära lükkad, siis pole sul siin maarjamaal tõesti midagi teha.
                    piis!

                    Kommentaar


                      #11
                      Eelkirjutajaid lugedes selgub , et Tarmo Kink on üks ütlemata andekas vend, kellest küll laiem üldsus alles nüüd on teada saanud.Ehk on selliseid noori talente veel ? Teadjamad võiksid neid tutvustada.
                      299195

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Kosk

                        Ka sellist juttu olen kuulnud, Kink hakkas juba kaheastasel palli jalaga taga ajama.
                        minu poeg on aasta ja lükkab ka teadlikult jalaga palli enda ees . oleks seda enne teadnud, oleks ehk Tarmo siis nimeks pannud

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by willane

                          Orginally posted by Kosk

                          Ka sellist juttu olen kuulnud, Kink hakkas juba kaheastasel palli jalaga taga ajama.
                          minu poeg on aasta ja lükkab ka teadlikult jalaga palli enda ees . oleks seda enne teadnud, oleks ehk Tarmo siis nimeks pannud
                          Minu 1,5-aastane proovib juba otse õhust lüüa
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Maarek

                            Minu 1,5-aastane proovib juba otse õhust lüüa
                            Ma ka ükskord proovisin

                            Kommentaar


                              #15
                              Natuke teemas kõrvale.
                              Ma ei ütleks ,et eesti liiga on perspektiivitu.Tase on ikkagi iga aastaga paremaks läinud ja meistrivõistlused huvitavamad. Ütleks nii ,et kõik lihtsalt ei saa marjamaale ja mõnele jääb siin kitsaks. Ja kui on väga hea mängija siis ta peabki paremas liigas mängima. Kink peaks ikka veel aastake-kaks-kolm siin mängima ning mehistuma, samuti ka
                              noorte koondises mängima. Tegelikult on temasuguseid andeid terve euroopa täis ja üles leitakse nad ikkagi koondiste mängudest.
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X