PDA

View Full Version : Gennaro Gattuso

budu
16.02.11, 00:44
Gattuso on ikka tõeline rott!Loodame,et mees saab nüüd ikka korralikult pika karistuse,sest jalgpall selliseid värdjaid ei vaja!Kui ikka kaotada ei oska siis pole midagi teha

Rein
16.02.11, 00:44
Gattuso tuleks ravile saata!

Teiresias
16.02.11, 00:46
pean reinuga nõustuma - gattuso on ikka täielik türapea. võite minult või Reinult jämejala numbrit küsida

karl54
16.02.11, 00:46
Gattuso peaks 3. mängu karistust kindlasti sellise debiilsuse eest. Üldse vanamees oli ikka väga närvis täna.

cyhton
16.02.11, 00:56
lol @ Gattuso.. sellisele väiksele värdjale tahaks küll kannaga näkku panna.. mingu ravile.
Ja Flamini? Võiks ka enda ülbust maha kerida natuke.

ja lõpuks ütleks siis kolm sõna ka - imege kella makaronid.

Converse
16.02.11, 00:59
korralik nutcase on vana rino

http://en.wikipedia.org/wiki/Rino_gattuso

hea möll käib siin lehel hetkel :D

marv3llous
16.02.11, 01:00
lol @ Gattuso.. sellisele väiksele värdjale tahaks küll kannaga näkku panna.. mingu ravile.

Tahaks näha seda.

Kuidas Flamini ja Gattuso mõlemad täna punast ei saanud - müstika.

Busby
16.02.11, 01:02
Gattuso tegi vähegi huvitavamaks tänase mängu.

Mask
16.02.11, 01:03
Ahh jätke see Gattuso rahule. Õige jalgpallur, kes teeb asju hingega. Eks ta jah üle reageeris mitmes olukorras, kuid samas teda töödeldi ka nii sõnade kui ka vigadega (Crouch sõitis tagant jalgadesse, Palacios) platsil.

Rein
16.02.11, 01:05

Full name I FAIL

tkkt
16.02.11, 01:05

hahaha. kena. iga refresh uus sisu :D

cyhton
16.02.11, 01:11
hahaha. kena. iga refresh uus sisu :D

Early career
The gheyboy started his career with Italian Perugia, but transferred in July 1997, at the age of 19, to the Scottish team Rangers. he is known to be an asshole.

aga ok aitab vist sellest OT's. Cunt on cunt

Daz Booob
16.02.11, 01:14
http://news.bbcimg.co.uk/media/images/51283000/jpg/_51283076_011285380-1.jpg

ol' times g says: "you ain't sh*t to me"

vendetta
16.02.11, 01:18
On February 15th, AC Milan midfielder, and hero, Gennaro Gattuso headbutted Jordan and made him look like a little Scottish bitch. Harry Redknapp also shit himself and left the scene when he heard shouting. Also, Gennaro Gattuso is a scrawny little Italian cunt. You're reading this in Wikipedia, so that makes it true.

Aaviksoo appi, kus on küberkaitseliit

vincent
16.02.11, 01:24
Ahh jätke see Gattuso rahule. Õige jalgpallur, kes teeb asju hingega. Eks ta jah üle reageeris mitmes olukorras, kuid samas teda töödeldi ka nii sõnade kui ka vigadega (Crouch sõitis tagant jalgadesse, Palacios) platsil.
mulle on mees ka alati pigem meeldinud oma 'kilbiga või kilbil' suhtumisega, sellised värvikad vennad on lahedad, aga kamoon, see tänane oli ikka liiga mental. seejuures mitte niivõrd asjad, mis ta tegi platsil, vaid just see spursi pingiga tõmblemine.

Wingback
16.02.11, 01:27
Maurutaudis mees meeskonnas. Süstigem seda venda või midagi. :D

eika
16.02.11, 01:34
Kui siin polnud tegu mingi äraspidise irooniga, siis :)

Hea ravi sulle ka.

Ma ei saagi aru, kas tõesti osad härrased läksid teleri ees tõepoolest Rino peale pöördesse ja peksid koera jalaga, sest mees on kohe nii tropp. Lõbus oli ju. Tõsiselt. Vahepeal oli periood (kuskil seitsmekümnendatel minutitel), kus ükski pallita Tottenhami mees ei julgenud Rino 10-meetri raadiusesse minnagi. Välja arvatud Krõutš, kes hea meelega puikles habemikuga. Tra, kui itaallased mängivad nagu naised (loe: sukelduvad), siis on hala. Kui itaallased mängivad nagu mehed (loe: panevad vastase end kartma), siis on hala.

Kui ma veel viimati ENEst vaatasin, siis jalgpall oli meeste mäng. Et jätke jõenutmine ja kasvatage endale pallid.

Ibanez
16.02.11, 01:38
Ei vaidle, et Gattuso koht on pigem pehmete seintega toas kui jalgpalliplatsil.
Samas tegi tema just tänasest mängust sellise vaatamisväärsuse, et hoia mütsi kinni.
Igava vanadekodu bingoõhtu seas üks hull, keda jälgid palliga ja pallist kaugel rohkem kui ülejäänud mängu.

Daz Booob
16.02.11, 01:47
Kui siin polnud tegu mingi äraspidise irooniga, siis :)

Hea ravi sulle ka.

Ma ei saagi aru, kas tõesti osad härrased läksid teleri ees tõepoolest Rino peale pöördesse ja peksid koera jalaga, sest mees on kohe nii tropp. Lõbus oli ju. Tõsiselt. Vahepeal oli periood (kuskil seitsmekümnendatel minutitel), kus ükski pallita Tottenhami mees ei julgenud Rino 10-meetri raadiusesse minnagi. Välja arvatud Krõutš, kes hea meelega puikles habemikuga. Tra, kui itaallased mängivad nagu naised (loe: sukelduvad), siis on hala. Kui itaallased mängivad nagu mehed (loe: panevad vastase end kartma), siis on hala.

Kui ma veel viimati ENEst vaatasin, siis jalgpall oli meeste mäng. Et jätke jõenutmine ja kasvatage endale pallid.

kusjuures erilisi kiidusõnu peaks ta saama tõeliste jalka elementide eest - naiste värk.
igaks juhuks mainin ära, et ta on äge tegelikult, aga sinu jutt on puhas pask, sest kuidas ta mängib ongi normaalne ja seda kahtluse alla ei seata. enekene.

cyhton
16.02.11, 01:57
Pidasin silmas, et Gattuso siiski mängis kätega rohkem.

count
16.02.11, 02:04
Jalgpalli mängitakse jalgadega nagu nimi ütleb... u moron
Tegelikult on peale jalgade kõvasti muid elemente ka vaja. Ja mina kui üks soccerneti juhtivatest Milani jälestajatest pean Gattuso kaitseks väljsa astuma. Teda n`ssiti ikka väga palju ja enamik konflikte oli Spursi mängjate provotseeritud ja samuti kujutan ette, et Milani fännina, mängjana, ei oleks ma kohe kindlasti vilepaartiiga - või selle puudumise - rahul. Aga muidu...HAHAHAHAHAHAHAHHAHA FAIL MUTHA PHUKKASSS!!!! GO SPURS !!

Jasper
16.02.11, 02:18
Pidasin silmas, et Gattuso siiski mängis kätega rohkem.

sa oled foorumi kõige lollim kasutaja.

Üldse MASSIVE LOL@kõik Gattuso haterid(tsau Yle kommentaatorivärdjas). Mingid sitased inglased mängivad terve mängu ainult kätega - physical game. Üks mees julgeb sõna võtta, siis on kohe eidekisa lahti. LOL@kahemeetrine kriipsujuku, kes kogu oma pikkuse juures ei saa ikka ühtegi peapalli, ilma käte abita. Poulsen on mingi trendsetter? Siis tulevad mingid pingivärdjad ka platsile hüppama. No türa küll, see ei ole teie territoorium - back the fuck up or get smaked the fuck up.

ONORE CAPITANO! True grit. Kättemaks tuleb varem või hiljem.

fakeplayer
16.02.11, 02:29
Tegelikult on peale jalgade kõvasti muid elemente ka vaja. Ja mina kui üks soccerneti juhtivatest Milani jälestajatest pean Gattuso kaitseks väljsa astuma. Teda n`ssiti ikka väga palju ja enamik konflikte oli Spursi mängjate provotseeritud ja samuti kujutan ette, et Milani fännina, mängjana, ei oleks ma kohe kindlasti vilepaartiiga - või selle puudumise - rahul. Aga muidu...HAHAHAHAHAHAHAHHAHA FAIL MUTHA PHUKKASSS!!!! GO SPURS !!
Teda n***iti? Papile ei mahtunud lihtsalt hinge, et noored temast üle on. Panid tähele, kuidas ta Crouchi, kaks korrust madalamal sitsides ja möirates vehkis oma käppadega lipa lopa kuhu vähegi ulatus, lisaks hoides kõikvõimalikest kohtadest kinni. Ja noh tulemus oli muidugi see, et palli ta ei saanud, pikali ka teda ei saanud, mis tõi kaasa hirmsa frustratsiooni mehes(või noh meesgorillas)
Milan ja Gattuso olid provotseerijateks siin, mitte Spurs. Maitea mis mängu sa vaatasid :confused:

eika
16.02.11, 02:37
Minu jaoks on see rohkem põhimõtteline teema. Miskipärast mängijate "saan-kujuteldava-löögi-mis-tegelikult-läks-pool-meetrit-mööda-ja-nüüd-püherdan-maas-nagu-hakkaks-surema" olukordadele vaadatakse läbi sõrmede. Arusaadav, sest igapäevane shit. Aga reaalsuses vajaks pehmete seintega toas viibimist ikkagi inimene, kes kukub kujuteldavate löökide peale pikali kui mees, kes oma kodustaadionil ei lase mingitel vastaste pingitšortidel möliseda ja läheb haarab neil kõrist kinni, et minu kodus on minu reeglid. Ja kui veel on mölinat, siis panen peaga näkku. Sest kuskil on piir.

Ma ei tea, kas asi on selles, et viimasel ajal on rohkelt Ameerika mandril toimuvaid spordialasid vaadatud, aga sellist Rinolikku "tra, minuga ei nussita" suhtumist on jalgpallis ikka paganama vähe alles. Võrreldes nt NFLi, NBA või NHLiga. Muidugi oleks võinud Rino mõne Krõutši käetrügimise peale näost kinni haarata ja maas rulluda. Või siis oleks pingilmölisejate juurde jooksnud, veidi aega lõugu laksutanud ja siis näost kinni haaranud ja maasrullunud. Noh, nii saadakse kaarte ja see on ju normaalne. Ei, reaalselt, jalgpallist hakkab selline põlismehisus ära kaduma. Hea mängija on see, kes graatsiliselt palliga triblab ja kaval mängija on see, kes suudab orgasmikrampe teeselda. Ma saan aru küll, et Rino suguste mental-meeste aeg hakkab läbi saama ja nagu näha suurem osa jalgpallifänne enam ei talugi robustseid mängijaid. Kahju. Eks saadame kõik hingega mängijad ravile ja naudime Busquetsi suguste jorsside maasrullumisi edasi.

Daz Booob
16.02.11, 02:43
huvitav, et Gattuso saab aru, et tema käitumine polnud õige - sina aga kiidad takka. ja kui sa nüüd silmad avad siis n.ö. mental-mehi on ikka päris palju + ka Gattuso oskab näidelda.

lorenzo
16.02.11, 02:48
teater on out, kuid jumal tänatud et jalgpall ei ole veel võrreldav NHL-ga näiteks

count
16.02.11, 02:52
Ok, teeme nüüd snii et mingid wannabe Inlgismaa jalgpalli fännitarid ei tule siia kisama. See on meeste mäng ja platsil on mhed ja palju möllavaid hormoone. Ja kui mkingi piider ikka möliseb liiga palju, siis mõnele lihtslt peab kõvasti vastu pead andma või kõrist kinni haarama, muidu ei saa aru lihtsalt! Ja minge võitke mõni MM , 66 AASTAST SAATI AIND PIHKU TAGUNUD SUURTURNIIRIDEL JA NÜÜD KÕVATAVAD SIIN MAAILMA 4 KORDSE MEISTRI RIIGIGA. Eriti mingi ibetsillikari raisk!
Kui tahate kedagi sõimata, siis sõimake seda sohilaps Ibrat vms. Või seda pooletoobist Allegrit.

sunnik
16.02.11, 03:02
no ma ei tea, mulle meeldivad ka munadega jalgpallurid, kellel silmad põlevad; kes mängivad hingega ja tahaks kõigist teerulliga üle sõita. meeste mäng, muidugi, platsil tehku, mis tahab, aga abipersonalile kätega kallale minemist küll nüüd eriti õigustada ei saa.

vincent
16.02.11, 03:16
....

pisut arusaamatu vastandus, ütleks. maasrullumise ja daivimise ainsaks alternatiiviks on abitreenereid kägistama hakata? ja põlismehisus seisnebki selles, et kui midagi on, siis sõidame kohe kaussi või? kamoon, sa ei mõtle ju tegelt ise ka päris nii.

seda, mismoodi Rino mängib (rõhutan, mängib), on tegelt fantast vaadata. ei anna armu endale ega teistele, kusjuures väike sõnavõtt siin ja seal passib samuti asja juurde. puhas kirg, ja vahva, et on. aga kui sa tuiskad marutõbise koera kombel teravat tõmbama IGAS olukorras, kus seda vähegi teha annab, siis see vast ikka enam päris normaalne ei ole. seejuures rinnad pannakse kokku ikka vahel siin ja seal ja kolmandaski mängus, aga niisugust ühemeheshowd näeb ikka harva ja vaevalt nüüd põhjust ainult sellest saab otsida, et kõik teised mängijad täielikult eidestunud on. esiteks ei provotseerinud teda keegi seal sugugi rohkem kui sellistes pingelistes mängudes tavapäraselt ikka ette tuleb ja teiseks imho läks põhiline edasi-tagasi ärategemine lahti pärast seda, kui kambakesi käidi vigaseks sõidetud Corluka kallal mölisemas, et rooma minema siit platsilt. pluss Flamini poolne rahvale vehkimine sinna juurde, et õu vaadake kus ma nüüd lasin laheda vikati. ok mingil hetkel võib igaühel pulsi korra punasesse lüüa, so what, ja rahunetakse maha jälle, aga sealtpealt lõpuvileni välja kruvis pöördeid aina juurde vaid üks mees.

ja tegelikult mida see nüüd lõppkokkuvõttes kasulikku kaasa tõi endaga, et ürgmees sai oma sõna/pea/käed maksma panna? esiteks võeti täna lutti, teiseks ka järgmises mängus meeskonda aidata ei saa ja kolmandaks tuleb siit üsna ilmsesti mingi pikem bänn ka veel peale. greit saksess tõesti. või on nüüd tänu sellele spektaaklile kivisse raiutud, et edaspidi kõik vastased istuvad viksilt pingi peal reas ja ei julge platsi poole vaadatagi? sest ega sellist paikapanemist pole ju ometi keegi enne kuskil näinud... oh wait.

edit: "we were speaking in Scottish..." LOL.

Jasper
16.02.11, 03:57
Kunagi ma lugesin mingeid fännide lühijutte/mälestusi(ma lugesin netist, aga muidu oli vist raamat olnud). Üks mees meenutas kuidas Cruijff oli Milanis testimisel. Otsustati siiski, et liiga vana(35 vms). Osteti hoopis Joe Jordan ja lennati Serie B-sse. näeme sind järgmisel teisipäeval.

-e- sinule, tofoa!
http://img80.imageshack.us/img80/904/gennarogattussocopy.png

Tofoa
16.02.11, 04:34
Olgugi, et Rinol on väike peenis, siis teda platsil vaadata on tõepoolest äge. Mina nautisin tänast shõud täiel rinnal! Respekt, Gattuso!

Stok
16.02.11, 10:22
Selliseid marutõbiseid koeri on paljudel (igal?) klubil olnud, omad armastavad ja vastasfännid vihkavad. Näituseks kasvõi Roy K***e. Või aktiivi seast Joey Barton. Ega see abitreener mingi meestemagnet ei ole, ju ta ikka mingi meelituse ütles Gattusole. Aga see, kuidas Flamini ja Gattuso ilma punaseta jäid, on küll disgraceful. Või noh, vahet pole, better luck next year.

z3ro
16.02.11, 10:34
Gattuso - vähemalt 3 punase kaardi olukorda oli, kuid sai kollase pigem 50-50 olukorras.
Flamini - selline hüpe hoo pealt kahe sirge jalaga, kas seal saab üldse muud värvi kui punast olla?

Oeh aga kohtunik oli munad koju jätnud ning piirdus kohati ikka väga üllatavate otsustega.

Tottenham oli parem, ning loodan, et siit nad ka edasi lähevad.

cannuman
16.02.11, 11:14
seda, mismoodi Rino mängib (rõhutan, mängib), on tegelt fantast vaadata. ei anna armu endale ega teistele, kusjuures väike sõnavõtt siin ja seal passib samuti asja juurde. puhas kirg, ja vahva, et on. aga kui sa tuiskad marutõbise koera kombel teravat tõmbama IGAS olukorras, kus seda vähegi teha annab...

Ei vasta tõele

esiteks ei provotseerinud teda keegi seal sugugi rohkem kui sellistes pingelistes mängudes tavapäraselt ikka ette tuleb

Ei vasta tõele

aga sealtpealt lõpuvileni välja kruvis pöördeid aina juurde vaid üks mees.

Ei vasta tõele

-------
Ja üldiselt mis krdi õigusega võtab mingi Mänku fänn siin Gattuso teemal sõna?
Ei võta, sest:

1) Ruuni käitumine, Roy Keane, Rio "panen pallist eemal olukorras ründajale molli" Ferninand, Chelsea stuffiga kaklemine pärast põskevõttu jne...

2) Kui Mänksi kohta keegi midagi öelda julgeb, siis kustutatakse ära või nüristatakse kilomeetriste jahupostidega. Mänkud on meil siin nagu juudid-neegrid-naised, et nende kohta midagi öelda ei tohi. Aga tule valge mehe kallal paukima siis on kõik OK.

3) Gattuso on maailmameister. Imege võmpa

zelee
16.02.11, 11:32
No fakk. Tõesti, Gattusot oli nauditav vaadata kuidas hingestatult mängis, aga see ei anna talle õigust laamendada nagu marutõbine koer ja pärast veel õigust nõuda. Juhtus platsil mis juhtus, aga ole siis mees ja neela alla ning tunnista et kaotasite. Kohtunik oleks võinud talle tõesti varem kaardi anda, äkki oleks natuke maha rahunenud. Ja cannuman, mis õiguse annab maailmameistrik olemine? Õiguse käituda nagu idioot ja siis andeks saada? ja kui ma viimati kontrollisin siis on meil veel demokraatia. Sõna- ja arvamusvabadus ja puha.

cannuman
16.02.11, 11:48
ja kui ma viimati kontrollisin siis on meil veel demokraatia. Sõna- ja arvamusvabadus ja puha.

Mine selle jutuga Inglise teemadesse.

Gattuso kohapealt niipalju, et tunnistas oma eksimust ja vabandas. Ehk siis ta ütles et Spursi munnid mölisesid, aga tema käitumine oli vale. Mis tal muud muidugi teha oli ka...

Zinedine "ma ei vabanda kunagi Matrixi ees" Zidane oleks Pikk-Peetri pooleks löönud muidugi, et Gennarol veel arenguruumi on.

Andres.
16.02.11, 11:56
...

Gattuso kohapealt niipalju, et tunnistas oma eksimust ja vabandas. Ehk siis ta ütles et Spursi munnid mölisesid, aga tema käitumine oli vale. Mis tal muud muidugi teha oli ka...

...

Suureks saada?

matys
16.02.11, 11:57
Toimus, mis toimus, kuid minu arvamus on, et Rino suguseid mängijaid on mängu vaja, sest nemad teevad sellest tõelise mängu

latic007
16.02.11, 11:59
Toimus, mis toimus, kuid minu arvamus on, et Rino suguseid mängijaid on mängu vaja, sest nemad teevad sellest tõelise mängu

no wiganis on meil näiteks hendry thomas

orbitaaljaam
16.02.11, 12:18
Kolm lehekülge hülgemöla. Kus siin see argumenteeritud vestlus on olnud? Võtke seal Inglise alateemas üksgrupiviisiline teblett ning haarake Gattuso ka kampa kui tarvilikuks peate. Teema ennast ammendanud ei ole juba?
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSji0_9V58l3Qtbso4s2p_DyF4fd-WKO3AWtBQIcTm-aAN7oQVS

Heh
16.02.11, 12:50
Minu jaoks on see rohkem põhimõtteline teema. Miskipärast mängijate "saan-kujuteldava-löögi-mis-tegelikult-läks-pool-meetrit-mööda-ja-nüüd-püherdan-maas-nagu-hakkaks-surema" olukordadele vaadatakse läbi sõrmede. Arusaadav, sest igapäevane shit. Aga reaalsuses vajaks pehmete seintega toas viibimist ikkagi inimene, kes kukub kujuteldavate löökide peale pikali kui mees, kes oma kodustaadionil ei lase mingitel vastaste pingitšortidel möliseda ja läheb haarab neil kõrist kinni, et minu kodus on minu reeglid. Ja kui veel on mölinat, siis panen peaga näkku. Sest kuskil on piir.

Ma ei tea, kas asi on selles, et viimasel ajal on rohkelt Ameerika mandril toimuvaid spordialasid vaadatud, aga sellist Rinolikku "tra, minuga ei nussita" suhtumist on jalgpallis ikka paganama vähe alles. Võrreldes nt NFLi, NBA või NHLiga. Muidugi oleks võinud Rino mõne Krõutši käetrügimise peale näost kinni haarata ja maas rulluda. Või siis oleks pingilmölisejate juurde jooksnud, veidi aega lõugu laksutanud ja siis näost kinni haaranud ja maasrullunud. Noh, nii saadakse kaarte ja see on ju normaalne. Ei, reaalselt, jalgpallist hakkab selline põlismehisus ära kaduma. Hea mängija on see, kes graatsiliselt palliga triblab ja kaval mängija on see, kes suudab orgasmikrampe teeselda. Ma saan aru küll, et Rino suguste mental-meeste aeg hakkab läbi saama ja nagu näha suurem osa jalgpallifänne enam ei talugi robustseid mängijaid. Kahju. Eks saadame kõik hingega mängijad ravile ja naudime Busquetsi suguste jorsside maasrullumisi edasi.

Sa vaatad ameerika mandril toimuvaid spordialasid..... please. Rohkem paska ei taha siia kirjutada. NBAs ei tohi piiksuda ka kohe tehniline olemas.

Avalda oma arvamust kui soovid aga ära kirjuta siis paska või ärvad, et kõik siin nii lollid, arva kes nüüd tundub siin dumb fcuk

vincent
16.02.11, 13:18
cannuman sa oled lahe. ise kuulutad, et sõnavabadus see ja teine, kõik peavad saama kõike öelda... kuni siis tuled sina ja ütled, kes mida kus ja kuidas tohib. naljahammas.

nagu oleks keegi kuskil väitnud, et Gattuso ei või, aga Keane võis? nagu oleks keegi võrrelnud üldse Inglismaad ja Itaaliat? mis pagan puutub siia üldse mingi manku, kui me räägime konkreetselt eilsest Gattuso käitumisest?

ning seda oma negatiivse jutu kustutamise hala oled sa ka juba kurtnud umbes sada ja seitse korda siin foorumis - kaua võib. mine nuta vanaemale. või saa ükskord aru, et kustu läheb jutt suure tõenäosusega siis, kui ta on täpselt sellises kergelt ebaadekvaatses imege-võmpa-vormis esitatud, nagu sa ise just praegu tegid. see, et siinses alamfoorumis ilmselgelt ohjad lõdvemal on, ei tähenda mitte seda, et inglismaa moded oleksid midagi liiga palju teinud, vaid et siin on liiga vähe tehtud, lihtne. ning sedagi on n+1 korda lahatud, et foorumi nägu on modede/adminide otsustada - jutt praeguse näo muutmise vajalikkusest või mittevajalikkusest käis mäletatavasti aastavahetuse paiku üsna tulises ja samas põhjalikus vormis läbi ning tulemus oli üsna ühene, seega live with it. mida sa ulud kogu aeg.

orbitaaljaam
16.02.11, 13:23
Kolige oma sitane trollimine AC Milani teemast siia.

cannuman
16.02.11, 13:34
Sa ulud kilomeetrite viisi siia foorumisse ja siis tuled sel teemal sõna võtma?

ja mis pagan puutub siia üldse mingi manku, kui me räägime konkreetselt eilsest Gattuso käitumisest?

Vaata kui sa poleks nii piiratud mõtlemisega ja oma lugemisoskust rakendaksid selle asemel et südantlõhestavaid poste teha teemal "foorumi-härrad on in ja teised on rumalad", siis saaksid aru millest ma rääkisin. Mänku teemas ei saa konkreetsest mängust ja asjast rääkida, ilma et külakoerad klähvima ei hakka. Küll kustutatakse, hädaldatakse ja saadetkase postitajaid Itaalia teemasse tagasi.

Ehk siis ära ulu jälle, kui count või tofoa tuleb sinu mättale sittuma.

Maarek
16.02.11, 13:42
Bla, bla, blaah...

Nutt ja hala, nutt ja hala. Saa ükskord üle :doh:

priity
16.02.11, 13:51
Need kes siin valimatute sõnadega siin mõningaid jalgpallureid (silma jäid Gattuso ja Zidane) sõimavad võiksid kõigepealt mõelda sellepeale kas nad julgeksid samad sõnad oma solvangute sihtmärkidega näost näkku seistes välja öelda...
Kuigi samas, kui öelda Gattusole, et sa oled väljakul täielik psühh, siis usutavasti võtaks ta seda komplimendina...

vincent
16.02.11, 13:53
kes sul ulgus? oli arvamus Gattuso käitumise kohta, millele sa reageerisid hüsteeriliselt ning seejärel oma tavapärase retoorikaga nagu "foorumi-härrad", "südantlõhestav" ja lugulauluga sellest, kuidas sind manku teemas taga kiusatakse.

kuna ühed ja samad probleemid on siin foorumis alati just sinul ja veel ühel või kahel tegelasel, siis äkki tasuks peeglist vastust otsida, mitte süüdistada kogu maailma selles, et kõik asjad pole nii, nagu sinu meelest õige on.

aga ega me sellel teemal ilmselgelt samale arvamusele iial ei jõua. over and out.

2pac
16.02.11, 14:03
Ja Flamini? Võiks ka enda ülbust maha kerida natuke.

ja lõpuks ütleks siis kolm sõna ka - imege kella makaronid.

Mis sinust siis küll järgi jääks?!
Gattuso on kunn!

count
16.02.11, 14:20
perekonna inimene! armastav isa ja abikaasa!

http://img6.imageshack.us/img6/3366/6cnm1s0.jpg (http://img6.imageshack.us/i/6cnm1s0.jpg/)

vello99
16.02.11, 14:20
tuli pähe, et kui saaks praegu Jasperi ja vello jälle sama laua taha, oleks priceless.

Me jooks õlut edasi ja arutaksime korvpalli teemadel, et kuidas tal Dallases meeldis.

Gattuso no problem, millegipärast keskendutakse temale, kuigi tegelik munn on Flamini. Shoti mehed natuke mürasid ja kui Gattuso pidi kellegi valima siis miks mitte Joe Jordani, kes ise Milani eest mingi 50 mänguja 12 vms väravat teinud, sobis ideaalselt. Ma isegi ei teadnud, et Gattuso naine on shotlane.

P.S. Väidetavalt on igale riigile andtud standardne kogus meesteilu ja itaalia mehet olevat keskmiselt kenamad kuna kogu rahvuse koledus on koondunud Gattusosse. Whatever, mulle Gattuso on alati meeldinud ja see mäng ei mõjuta seda arvamust.

F.Totti
16.02.11, 16:03
Kolige oma sitane trollimine AC Milani teemast siia.

Käisin täna hommikul essul ja äka oli täpselt Gattuso nägu.....milline kunst!!!

Kasepats-Pidur
16.02.11, 16:54
Sõpradega saunas.

http://xc5.xanga.com/56aa471274c3265371824/w43769955.jpg

kõlar
16.02.11, 17:03
See oli ikka päris juba mis ta muru peal tegi. Temasugused tuleks ujumisbasseini saata.

Jasper
16.02.11, 17:04
http://media.tumblr.com/tumblr_lgol1a6p5v1qc5fgq.gif
http://media.tumblr.com/tumblr_lgol07W8MR1qc5fgq.gif
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lgoujiOPIx1qzi3s8o1_500.gif

F.Totti
16.02.11, 17:33
http://media.tumblr.com/tumblr_lgol1a6p5v1qc5fgq.gif
http://media.tumblr.com/tumblr_lgol07W8MR1qc5fgq.gif
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lgoujiOPIx1qzi3s8o1_500.gif

Milan 0-1 Tottenham
Gattuso 2-1 Tottenham

Selgelt mehel olid isiklikud huvid mängus!Oleme ausad kes sellest mängust kõige rohkem võitis :rolleyes:

Loomulikult Gattuso ja terve soccerneti foorum, mees sai oma teema isegi lõpuks siia!!!

count
16.02.11, 17:53
Täpselt! Gattuso suguseid mehi oleks rohkema vaja! Hingega mängus, mitte palgapäeva pärast. Ja kui mingid inglise amatöörpallurid tulevad tema õue peale kraaksuma, saavad peaga näkku. PUNKT
Ja playa heitereid on alati rohkem kui õigeid mehi, niiet las need ülejäänud foorumlased kraaksuvad oma karvadeta munadega!

fruit
16.02.11, 17:57
Täpselt! Gattuso suguseid mehi oleks rohkema vaja! Hingega mängus, mitte palgapäeva pärast.

word,

cyhton
16.02.11, 18:04
c
u
n
t

count
16.02.11, 18:11
Kuna internet on selline tore koht, kus info hästi kiirelt liigub , siis sain näpud taha internetti lekkinud Gattuso ühele lemmik laulule, mis vähemalt terve tänase päeva on tema lamborghinis repeati peal olnud:

http://www.youtube.com/watch?v=nUadVQZOX4M&feature=related

Rein
16.02.11, 19:07
http://vnexpress.net/Files/Subject/3B/A0/3C/22/gattuso.jpg

Tõenäoliselt lilla!

Jasper
17.02.11, 19:00
Gattuso ei olegi enam Milaniga seotud? Millal distsiplinaarotsus tuleb? Ma vist püüan midagi kirjutada ... seniks:
http://media.tumblr.com/tumblr_lgoxiwtGjj1qc5fgq.gif

http://media.tumblr.com/tumblr_lgoxjgyzqZ1qc5fgq.gif

http://media.tumblr.com/tumblr_lgoxlaI0mr1qc5fgq.gif

Rein
17.02.11, 20:54
Jasper, pane ka see peaga löök. See oli peaaegu nagu Chuck Norris.

Jasper
18.02.11, 01:26
Jasper, pane ka see peaga löök. See oli peaaegu nagu Chuck Norris.
silmapööritus.

-e-
vana hea

http://www.youtube.com/watch?v=w7NoJIUcvbY

Jasper
18.02.11, 14:40
nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein
http://img266.imageshack.us/img266/3815/0000t9tq.gif

Rein
18.02.11, 15:05
Ära pöörita midagi silmi. Pidasin silmas seda peale peale lõpuvilet tehtud pealööki.

Jasper
18.02.11, 15:16
Ära pöörita midagi silmi. Pidasin silmas seda peale peale lõpuvilet tehtud pealööki.

pööritab endisest suuremaid silmi

count
18.02.11, 16:09

Kui see lõpuvilejärgne insident oleks juhtunud mõne arsenali konnaõgija näkku, siis tahaks isegi 5 erineva kaameranurga alt seda asja vaadata, aga antud juhul on teema ennats juba ammu amu ammendatud ja vaimukus on sul ikka totaalne 0

Francesco
18.02.11, 16:23
http://www.youtube.com/watch?v=1tq20CNKxss

Ivan the Terrible - THE HERO OF ITALIAN FOOTBALL!!

Mõnuagent 007
18.02.11, 17:41
Ma olen alati arvanud, et tegelikult ei peitu budulojuse taga üks inimene, vaid tegu on rändauhinnaga Puiatu erikooli 6b kõige lollimale õpilasele, aga sellest ei tahtnud ma praegu rääkida. Vaid sellest, et minu poolt üsnagi lugupeetud foorumlased eika ja Jasper jooksevad praegu Gattuso pärast meeletusse kaitsesse "võitleb lõpuni" jne argumentidega, aga meenutavad natukene meie poliitbroilereid, kelle puhul poleks tõesti mingit vahet, et kas Savisaar või Ansip vägistaks lasteaias kaisukarusid või mitte, niikuinii on kusagil mingi muu koledam tross.

budu
18.02.11, 17:56
Ma olen alati arvanud, et tegelikult ei peitu budulojuse taga üks inimene, vaid tegu on rändauhinnaga Puiatu erikooli 6b kõige lollimale õpilasele, aga sellest ei tahtnud ma praegu rääkida. Vaid sellest, et minu poolt üsnagi lugupeetud foorumlased eika ja Jasper jooksevad praegu Gattuso pärast meeletusse kaitsesse "võitleb lõpuni" jne argumentidega, aga meenutavad natukene meie poliitbroilereid, kelle puhul poleks tõesti mingit vahet, et kas Savisaar või Ansip vägistaks lasteaias kaisukarusid või mitte, niikuinii on kusagil mingi muu koledam tross.

millega ma sulle jälle ette jäin?mina seda teemat ei ole teinud ja soovitavalt oleks sealt minu nimi ära kaotada

Jasper
18.02.11, 18:28
LOL. Kes sul üldse 'võitleb lõpuni' väidetega ambrasuurile lendas? Kui ma eika poste lugesin kumas sealt minu meelest läbi just sinu varasem jutt a'la 'vähemalt jalgpallis on veel tõelisi inimesi, kes ei karda reageerida ausalt' või ajan ma midagi sassi? Ma saadan sulle selgitava PM-i, muidu sa ei jaga essugi sarnaselt gröönimaa jalgpallurile.

tempo
19.02.11, 12:29
All in all on Gattusso üks krdi eit. Ole mees ja töötle vastu, mida ta ka kindlasti tegi. Aga kehva närvikava tõttu sõitis katus ära. Ja siis juba kätega hakkas katsuma. Eriti tore on siis pärast meediale rääkida, et "mida kõike koledat talle öeldi". Ehe eit.

cru
19.02.11, 12:36
subjektiivsuse objektiivne debiilsus. ideaalne

orbitaaljaam
19.02.11, 12:45
Jah, kõik peaks olema põhja-korealased ja nutma kui hümni kuulavad, või Ronaldod ja kohtunikule püksisäärde tatist nina puhtaks pühkima

Jasper
19.02.11, 14:13
All in all on Gattusso üks krdi eit. Ole mees ja töötle vastu, mida ta ka kindlasti tegi. Aga kehva närvikava tõttu sõitis katus ära. Ja siis juba kätega hakkas katsuma. Eriti tore on siis pärast meediale rääkida, et "mida kõike koledat talle öeldi". Ehe eit.
Kui sul pisut ajuraasu oleks, siis sa saaksid aru, et ta töötleski vastu ja ütles meediale, et 'shotikeelne' jutt jääb tema ja asjaosaliste vahele.

Meireles
19.02.11, 14:33
See miilanimeeste ringkaitse on päris humoorikas, jätkake.

Jasper
19.02.11, 15:16
Varsti tuleb pikem lugu :)

keenjus250
19.02.11, 18:44

Mis milani? Isegi count astus meie kaitseks vastu.

Mõnuagent 007
20.02.11, 02:40
LOL. Kes sul üldse 'võitleb lõpuni' väidetega ambrasuurile lendas? Kui ma eika poste lugesin kumas sealt minu meelest läbi just sinu varasem jutt a'la 'vähemalt jalgpallis on veel tõelisi inimesi, kes ei karda reageerida ausalt' või ajan ma midagi sassi? Ma saadan sulle selgitava PM-i, muidu sa ei jaga essugi sarnaselt gröönimaa jalgpallurile.

Kusagilt läheb piir ka. Üks on inimese tahtmine võita, teine on pärast mängu ja mängu ajal lolli mängimine. Mida kuradit aitab meeskonnale kaasa abitreeneriga tõmblemine? Ajad enda närvi ja kaasmängijad vaatavad ka, et nüüd on vennal katus ära sõitnud. Kahjuks on viimase aasta mängud näidanud (minu subjektiivne hinnang), et härra on kaotanud üsna suures osas enda mängijaoskused, aga seda ürita ta korvata lihtsalt sõgeda pullina ringi kimades. No offens, aga imo ületas siin Rino totaalselt hea maitse ja hea võitleja piirid ja tegi endal lihtsalt margi täis.

Jasper
20.02.11, 10:50
Kusagil läheb Rino piir ka. See läks sealt, kus 'abitreener'(mu lemmikväljend. kord on Jordan abitreener nagu see oleks mingi staatusenäitaja, kord kõige julmem vend peale Chuck Norrist, kellele ei tohigi midagi vastu öelda) platsile hüppas. Jah sa pead San Sirol platsile jõudmiseks dugout'ist välja hüppama. See subjektiivne hinnang on ka totaalne sitt, millel arvatavasti ka praeguses olukorras sinu hinnang põhineb. Kuigi Cl-is ei ole ta väga hea olnud räägivad kõik, kes tema mängu näinud, ümbersündinud mehest. Aga fak it, ma ei viitsi enam. Vähemalt vello jagab biiti.

eika
20.02.11, 10:54
Dannari objektiivsusega tuleb meelde MM, kus De Rossi kukkumine seljatagant udimise peale oli aasta daiv ja 100% samasugune olukord Torrese vastu oli ilmselge viga.

Tanel
20.02.11, 12:29
Mees tõmbab just molli ära ju.

cannuman
22.02.11, 12:31
Blog: Banned Ringhio deserves respect Although slapped with a four-match ban by UEFA, Serafino Ingardia insists the respectable Gennaro Gattuso isn’t the villain that he has been portrayed as http://football-italia.net/imgs/whitebox.gif http://football-italia.net/blogs/gattusospurs460.jpg http://football-italia.net/imgs/whitebox.gif Now that Gennaro Gattuso has been handed a four-match ban by UEFA following his spat with Joe Jordan, there will be those who believe justice has been done.

Gattuso’s suspension, plus the additional one-match ban that he was due to serve for his booking during the first leg of the Tottenham tie, means he will be out for five European matches – but could theoretically feature in the Wembley Final were Milan to go all the way. Listening to what some had to say the punishment should have been even heavier than that, while both the player and his agent believe the sentence was excessive.

One thing is for sure, Gattuso’s behaviour as a player and most importantly as a captain of Milan was out of order and the Italy international fully deserves to pay for it. There is no excuse, whatsoever, for what Ringhio did on that infamous Tuesday night at San Siro.

That said the portrait made of Gattuso by the English media is unacceptable and blatantly bias. A night of madness cannot erase what the Rossoneri midfielder really is – he’s no caveman, he’s one of the most honourable players in the game. Those who know Ringhio personally, but also the majority of his national and international rivals, can confirm that Gattuso is one of the fairest players in today’s game despite his role of midfield pit-bull.

He is no villain nor Mafioso and he is not the dirty player he was made out to be. With only one red card in 104 European matches and one yellow card every three games, his record speaks louder than accusations and stereotypes.

Ringhio made a mistake and is ready to pay for it without appealing against the UEFA decision. His head-butt on Jordan was perhaps the ugliest episode in his entire career. But talking about head-butts, it is difficult not to compare the Gattuso-Jordan clash with the Zinedine Zidane-Marco Materazzi confrontation.

The retiring French star was only given a three-match ban for his mistake in the 2006 World Cup Final. And unlike Gattuso, almost five years after the incident, Zizou is yet to apologise for his actions. Furthermore, Zidane was quickly forgiven in the name of his immense talent while Materazzi inexplicably became the culprit. Even more shockingly the Italian defender was banned for two games and fined after being found guilty of provoking Zidane.

Lo Squalo Jordan smoothly escaped similar punishment and may be a harder man than Gattuso, as he was grotesquely described, but he was undoubtedly involved in provoking the player’s anger. Following the final whistle, Gattuso, who played the second half with a deep cut to his knee which needed 12 stitches, shook hands with Harry Redknapp and was about to talk to Jordan when he inexplicably went mental again.

Whatever was said by Jordan during and after the match does not justify Gattuso’s reaction though. As a captain and a veteran Ringhio should have known better. But what does that make of Jordan, an ex-Milan player, who returns to San Siro to allegedly abuse the captain of his former team?

It wasn’t really a class act from an old man and a Coach, not even if you compare it to the foolish reaction of a young-ish player. Jordan should have treated the Rossoneri player with respect, also considering that his achievements as a footballer are peanuts compared to Gattuso’s glorious career.

Regardless of who is the most successful and who would have the better in a potential ring fight, it has to be said that both men didn’t look good on the night. Gattuso, though, is the only one suffering the consequences even if one bad day at the office will not overshadow the fact that he is and always will be a calcio and Milan legend.

Daz Booob
22.02.11, 12:40
ot: millal hakatakse karistama neid trennipoisse ja treenereid, kes (vhakk vidiost näha ju) valimatult sõimavad vilemehi ja ka teisi pallitagujaid jne?

Jasper
22.02.11, 12:58
ot: millal hakatakse karistama neid trennipoisse ja treenereid, kes (vhakk vidiost näha ju) valimatult sõimavad vilemehi ja ka teisi pallitagujaid jne?
mine
http://farm6.static.flickr.com/5207/5308033285_11936daf36.jpg

ma jäingi hiljaks ... faking 101 vasta juba!!!

Jasper
22.02.11, 13:09
How much do you know about Gennaro Gattuso?

He's a footballer - obviously if you're reading this you know that much; he's a World Cup winner - if you weren'tborn on the 21-st century you probably know this; he's a two time Champions League winner - you may have caught his heroics on multiple Tuesday or Wednesday nights in the 21st century; he's a patriotic Italian - you may have caught how he sings his anthem (http://www.youtube.com/watch?v=MVHIQQFRbsA). But what kind of a player is he? Everybody knows he's passionate, many would say he's tough but fair, meanwhile a lot of people would suggest that he's a dirty player like Materazzi always looking for trouble with the opposition, getting carded every match for fouling like say Marco Tardelli. You watched him on Tuesday night and you saw proof how he was going over the line and starting trouble all over the pitch, or did you?

Graeme Souness named him 'a dog at best'. Something can't be as close to the truth as well as far away from it. Rino is a dog, a pitbull who hunts down the opposition (http://www.youtube.com/watch?v=JU3fdyQ_iiQ), because he acts like a dog but not in the bad sense of the word rather than the good. He grew up in a dog-eat-dog world of Calabria. People from society classes like where he's from often haven't learned a lot of manners. They learn how to behave in this world with their conscious. The first rule you learn not to get yourself in trouble is not to start trouble. The second rule is if someone starts trouble with you - make sure he never wants to start trouble with you again. That is exactly how Ringhio carries himself on the pitch.

http://img291.imageshack.us/img291/3222/gattusokoer.jpg

Barking dog doesn't bite.

Rino is very emotional and vocal but his actions are mostly towards the referee and strictly talk. When going gets rough, he gets rough. Well to be honest he's pretty rough from the start but that doesn't include the 'trying to start trouble and foul opposition' reputation that is often given to him. He always (as always as a human and a footballer can) tries to get the ball. That's why he is in so high regard as a defensive midfielder. Steven Gerrard even referred to him 'as scary as a kitten' and I believe the Liverpool captain is right though there's a literary exaggeration. But when the opposition starts to put in harsh fouls, too much hands or whatever else he will respond. Even if you don't do it directly to him rather than his teammates - he will respond, because the dog always looks out for his keeper.

Now you comfortably tell me he went into a mad dog stage on Tuesday. Let's try to
understand the game through his point of view?

Starting with what happened to his keeper on Tuesday? One of his best friends in the team, Christian Abbiati (http://www.youtube.com/watch?v=3EJFKeK7lqk), was escorted from the pitch with neck splint (pitbulls hate neck splints). You and me saw from television that the challenge which resulted the injury was nothing special - it happens all the time, in fact Crouch accidentally had caught Abbiati's face even before that. No biggie. But Rino might have not seen it, even if he did it's hard to judge on the pitch just as the real villain on the night, Mathieu Flamini, was unaware how rough his challenge was asking the reporters if it 'was really that bad'.

Minor stuff like Pienaar handling Gattuso also happened in the first half. This is everyday stuff in football - handling opponent, few harsh fouls and few elbows will be part of every game. To someone like Gattuso they will start to set the tone. Especially if he sees his keeper taken out on a stretcher and his striker getting fouled near the area and getting elbowed inside the area while not receiving any calls from the referee. Meanwhile we all saw how Gattuso was captaining a ship that just wasn't in the moment - Milan was tedious, slow and unmotivated
and beginning to look frustrated.

The breaking point came with Flamini's tackle on Corluka. The referee couldn't red card Flamini(who's nickname is rightfully Mad Dog) since he felt a dept from the Ibra situation. Flamini didn't know how harsh was the challenge and tried to spark his teammates who responded by distastefully mobbing an injured player since he was on the way of their momentum. This episode sent the two sides into full out war. There was no 'let's get this done as professionally as we can and let the best team win'. Ringhio(Gattuso nickname that means growl in Italian) had his teeth out and was ready to bite.

Jasper
22.02.11, 13:10
Graham Poll about Peter Crouch 'He's a real pain and he's getting away with too much.'

It's evident that Milan got a little rebuke from their coach at half-time and possibly their captain. As Zlatan describes Gattuso "If I'm relaxing I know that Rino will be behind me giving me the motivation and adrenaline I need. When Rino doesn't play, the dressing room is silent and nobody talks. But when Rino is there, he talks to everyone and gives everyone the motivation they need. He arrives with an incredible determination. On the field he's an animal, without him we cannot do it." So they came out with a new attitude and a little different game plan. Milan came out for a win and started to penetrate Tottenham's area. Gattuso was comfortably sitting on the backseat dealing with Tottenham counters. Since the pressure was pretty big the Londoners tried to find their tall forward with clearances and he had to face off with Gattuso. The game was built very physical and so both players were as rough as they could meanwhile hands came into play as well. So the same elbow that sent Gattuso's teammate to the hospital found way to his face and it was time to bite. Crouch was not getting away from Rino at San Siro and he let Crouch know how he felt about the tall man's shenanigans by smacking him back and then shoving him when the Englishmen tried to tell what he thought about it.

Then Joe Jordan interfered to protect his team and since Crouch might not have enough
and character to take on raving Gattuso(70kg vs 76kg). He was having a go at Gattuso as he entered the pitch. I know you'll say it was only a yard in but he stepped over a crucial line. An unwelcomed guest entered the dog's yard. What do pitbulls do in this situation? They hunt down the trespasser and bite them even if they give an inch for teeth to reach. They protect their territory at all costs. It's not about if the guy is a senior, or an assistant-coach or a Milan legend(all of which are mildly laughable if you asked me) at that moment.

Gattuso won't give you an inch (http://www.youtube.com/watch?v=9rFx6OFooCs) and that what makes him as a player. That's why Sir Alex Ferguson has admired him so much and should he have succeeded signing him on the summer of 2006. I'm confident the outcome of the AC Milan - Manchester United would have been different. Ferguson had to settle finding someone else meanwhile Rino held back everything you could throw at him. Did you notice United only won the first game after Gattuso had to limp off with an injury (Redknapp also seriously thought about going after him after he managed Rino in one charity match:"“Gattuso was fantastic in the dressing room and, because of being his ‘manager’ on that night against the Rest of the World, I gave it serious thought. But it never quite worked out.”)

What happened after the whistle was disgraceful. Rino immediatly acknowledged it and apologized. Meanwhile we can't rule out if it was uncalled for since we don't know what words Joe Jordan threw at him. Some might say since he apologized he realized his wrongdoings and I should judge him guilty as well but I don't. I know he felt guilty for loosing it and because he let down his teammates and maybe headbutting(hairbutting anyone?) but does he really regret hitting a guy that was in his face the whole night? Zidane still doesn't regret his action against Materazzi and it's not because Rino and Zizou are bad people rather than Zizou's background on the streets of Marseille Rino's upcoming in Calabria.

Media. (http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/01252/splash-nutters_1252727a.jpg)

It's amusing to read how (English)media corresponds to the game. Part of them are using terms like 'assistant coach' for it to sound like general. A status you just don't touch. Meanwhile do people really think Joe Jordan is a well-mannered assistance to Harry Redknapp? Or is Football Weekly's comment about his job being mostly to wind up the opposition for 90 minutes closer to the truth?

They try to give him a status of Milan legend since he helped Milan out of Serie B forgetting he
was in the only team in Milan's history to be relegated for not getting enough points on the
pitch. Someone went as far as saying Jordan's career puts Rino into shame ... How is that even
remotely comparable to all the titles Rino has won for rossoneri and Italy? The wind-up merchant's place seems more compatible to me since what help do you give to a manager who's tactics are 'just run the fuck around'.

Other side of the media reminds Joe Jordan's glory days. Most of it is how he was the nastiest
prick of the game(no-one judging him like Rino) who ran around without his front teeth (http://www.whoateallthepies.tv/joe%20jordan.JPG)(allow me to point out that this might happen when you run your mouth too much, though I'm unaware his exact dental history). Somebody everyone should have been scared of. Forgetting that the (self)righteous will/shall not be afraid of anything. They glorify a man who helped Scotland to WC meanwhile forgetting the circumstances of how he did it. He handled in opposition the ball in the opporition area and somehow convinced the referee that instead of him it was the Wales player's hand and got a penalty for it. Dirty cheat. Speaking of it what has Crouch done in WC? He has scored a single goal and managed to do that only by pulling the opposition from hair. (http://www.youtube.com/watch?v=JURU3iFmRxs) That's innovative but still a dirty cheat game. What has Rino done for his country? Oh, just won some golden trophy in Berlin. How? With performances that will be higlighted to anyone in defensive midfielder position for years. When you fall on ten man(Italy vs Australia) playing along with Rino Gattuso at his best is like 11 vs 11.

What do you say to a kid or a drunken friend who wrestles too much with your dog and ends up bitten? 'You were asking for it'. Maybe not Joe Jordan for that matter rather than the circumstances. The dog wasn't just mad, he was driven mad. His keeper got hurt, he was manhandled by Pienaar, he was almost stud-tackled by Palacios, he had Van Der Vaart in his ear with whatever we didn't hear but judging from Rino's gesture it was some bollocks, he was captaining a team (http://www.youtube.com/watch?v=KP4QZm0Kt2o) that needed to show some grit, he had a hard-ass Scot jump into his face - did you say it was all him?

Everybody is calling Rino names. Names you wouldn't give to your dog. Because if you know the real character of the dog, it's not his fault. It's the owner or in this case the circumstances. I'm not trying to victimize Rino, because eventually he stepped over the line as well, but I'm trying to make you think. Next time you see Rino play look if he's stirring up everything or is it the other way around. Next time you see Joe Jordan on the sideline watch if he's advising Redknapp or just looking for an angle to provoke the opposition. Next time you see Peter Crouch go for a header watch where his hands are at - he's always(as always as a human or a footballer can be) climbing on the other guy and it isn't the ordinary fight for the ball in modern football rather than his characteristic move. And next time you hear Souness speak ask yourself how does his words cope with his actions on the pitch. (http://www.youtube.com/watch?v=ygVgxYa3mlo)

Jasper
22.02.11, 13:10
Good dog.

Dogs like to play and wrestle as does Gattuso. He's your biggest friend. He's loyal and will stick with you through thick and thin. David Beckham describes him with these words '“Gattuso is the *biggest character I’ve ever played with. How you perceive him on the pitch is exactly how he is. Before coming to Milan I’d played against him a few times – and he’s definitely one of those guys who you just never want to face. He’s a player you always want on your team. He’s like Roy Keane used to be at United. He’s such a *character. And he’s not just like that for one or two days – he’s like it every day of every week. It’s characters like that who make a team.” Pets also make Becks laugh: “He is always at Milanello, and he never wastes an opportunity to joke around, especially with Pato, and player like him is fundamental in the dressing room. No one makes me laugh like he does.”

Becks also see him fair but irritating when he talks about his debut as England captain - a
match decided by Gattuso's goal (http://www.youtube.com/watch?v=A2A_vDlKoEI): “He told me not to dive in the box because we weren’t in a swimming pool. We both remembered this incident. Rino is a player that you do not like much when he is your opponent, as he can be irritating. He is always on you, and doesn’t allow you to do much. I will always remember that match, not only because of Gattuso, but also because it was my first game as England captain.” Gattuso carried the weight of the captain as well and though some may wanted to see him stripped of vice-captaincy(Milan's first choice is Ambrosini at the moment) it's manager's decision who said following:"No, I never thought to take away the captaincy because he took responsibility. He made a mistake but his career shows what a player he is and what man he is. After the game he apologized to the team, to me, and teammates, also remember that he finished the game with 12 stitches in his knee: Rino deserves the armband."

I know Gattuso. I know him probably better than you. I watch him play every weekend and I can even recognize him from his running technique. My judgment on him is not based on some basic prejudice of Italian footballer or classical defensive midfielder who is expected to play dirty though it might be clouded with the colors I hold dear to my heart. I don't know every detail of his life but above everything I'm confident I know the most important thing - how he thinks. Simply because I think the same. He starts the game with a spark that is meant to light up his team while it can turn into an inferno. That's the only way players like him can be - they are on the edge all the time. As H. S. Thompson puts it "The edge, there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over" meaning you don't get Roy Keane's dragging captaincy without the occasional red card resulting offence. You don't get a Maradona without him going balloons once in a while. Gattuso once told Steve Nash 'if he doesn't play like a madman he's Serie C.'

Even if what he did was wrong I can't judge him since I've done the same. I've showed a coach who was in a place he shouldn't have been and I've physically assaulted someone who was too vocal about an unwarranted disqualification. I too regretted the hit because it was my friend and he wasn't really standing, but I don't regret that a bigmouth was confronted. And years later he also admitted he was way over the line. I want you to judge the action rather than the man and see if your judgement correlates with your own actions(hi Graeme
Souness). Hopefully everyone involved will make their conclusions like in my case - he was the last guy I hit(about 10 years from now).

Maldini is my hero for being perfect - a man I can never be. Rino is a guy who is a fan himself. He is one of us - RINO UNO DI NOI.

http://img232.imageshack.us/img232/1613/gattusounodinoi.png

Thank you for investing your precious time time to read through, invest some more to think it through as well.

A video dedicated to Tuesday night:

http://vimeo.com/20141657

Another good video about what Rino is about

http://www.dailymotion.com/video/xh4wi5_gennaro-gattuso-21st-century-schizoid-man_sport

Daz Booob
22.02.11, 13:11
ma saan aru, et sa oled omasooihar, aga räägid äkki enda postitusest täpsemalt?

Jasper
22.02.11, 13:12

kallis emme-issi lumehelbeke(kui juba hellitusnimedeks läks), mul on viie leheküljeline lugu toimunust. asi vajab roppu linkimist and shieet. kas siin foorumis pole 10k tähemärgi piirangut?

või sa ei saanud aru, et ma saatsin su posti persse?

Daz Booob
22.02.11, 13:20
sain aru küll, mida sa osavalt imiteerisid, aga ei saa aru selle põhjusest... et on siis vaja enda energiat taolisele asjale kulutada? ma saan aru, et joomisele aga... mina küsin ausalt-siiralt-sinisilmselt, sina aga vastad nagu mingi "räppar" - ligi 8k postitusega võiksid ju midagi õppida-jagada.

edit/ot2: millepärast sisuliselt eelmist postitust on vaja tsiteerida?

Jasper
22.02.11, 13:24
sain aru küll, mida sa osavalt imiteerisid, aga ei saa aru selle põhjusest... et on siis vaja enda energiat taolisele asjale kulutada? ma saan aru, et joomisele aga... mina küsin ausalt-siiralt-sinisilmselt, sina aga vastad nagu mingi "räppar" - ligi 8k postitusega võiksid ju midagi õppida-jagada.

edit/ot2: millepärast sisuliselt eelmist postitust on vaja tsiteerida?
sest sa oled siin ainult selleks, et Joe Jordani eeskujul ilkuda.

Daz Booob
22.02.11, 13:32
juhul kui sa aru pole saanud, siis n.ö. ilkumine pole üldse mitte Gattuso suunas, vaid NB! märkus selles suunas, et osapooli on mitmeid nagu ka antud blogikandes on mainitud. Sellest tulenevalt, kuna ma ise eriline "reeglite" talletaja pole, siis esitasingi küsimuse, et millepärast üks osapool tihti karistada saab... kas taolise valimatu räuskamise eest ei peaks trennipoisse-treenereid ja 8k postitajaid karistama?

edit: seda tsiteerimist kasutatakse vist sellepärast, et "molkus" ei saa enda postitust "unustada" - vä?

orbitaaljaam
22.02.11, 13:51
Mind ajavad ikka need postitused stiilis "sul on x-tuhat postitust sa peaksid ju tark olema" naerma. Mõni ütleb 2 postitusega rohkem kui teine 20 000, see nyyd küll mingi verstapost pole, millega mõõta postituse sisu.

d-fox
22.02.11, 13:55

teeme nii, et sellised kommentaarid jätame poo teemasse....

Daz Booob
22.02.11, 14:12
Mind ajavad ikka need postitused stiilis "sul on x-tuhat postitust sa peaksid ju tark olema" naerma. Mõni ütleb 2 postitusega rohkem kui teine 20 000, see nyyd küll mingi verstapost pole, millega mõõta postituse sisu.

kõik õige. egas surmtõsiselt ei peagi seda väidet-viidet võtma... see on/oli tingitud Jasperi jaburast (üle)reageeringust, mis viitas sellele, et võib olla pole mõtet igat ühte p*rse saata.

Jasper
22.02.11, 14:35
aaa ... siis on tõesti minu paha, eeldasin irooniat. andestust :)

tsiteerin jah, et ei saaks muuta, samalajal, et igasugu tofoad saaksid aru, et nendega ei räägita.

Aga nüüd kõik üleval ja ootan kommentaare/parandusi.

Maarek, oleks ju hea kui saaks mängijate teemad avatud selliste pikkade ja põhjalike postidega? Ehk õpiks sellest ka uued kasutajad, sest kui nad vaatavad, kuidas tehti teemasid aastal 2003 siis need olidki samaväärsed recoba-avanguga.

-e- otseloomulikult polnud mul aimugi, et mul 8kilo poste on, sest mul on sellest po.

Kasepats-Pidur
22.02.11, 15:21
http://y.delfi.ee/norm/160345/8698843_leKynB.jpeg

PRESSITEADE

Tuntud ja tunnustatud jalgpallikorüfee Peep Pahv avaldas tänases Mehed Ei Nuta saates toetust Gennaro Gattusole.
"Gattuso ei ole tavaline itaallane, see on nagu selge. Ta ei ole selline tavaline geelipea ikkagi. Mulle ta väga meeldib, ta on siukse stiili mängumees nagu tegelt peabki üks mees platsil olema. Ja ma ütleks nii - mäng ju toimus tegelikult Milani koduväljakul, eksole, kui ma õieti mäletan. Õige ka! Mingisugune mees, mingisugune inglane tuleb siin inisema platsi ääres - tulebki panna talle naksti-naksti ära." Samuti ei nõustunud Pahv kaassaatejuhtide kriitikaga nagu annaks Gattuso käitumine halba eeskuju Vasalemma noorsportlastele. "See on teine asi. Selleks, et sul oleks üldse õigust niimoodi möllata, selleks pead sa juba ise olema kõva mees. Ja Gattuso on nii kõva mees, et tema võib seda endale lubada."

Jasper
22.02.11, 15:27
Peep Pahv ongi original big dick playa, mitte mingi Malcolm mLincolni Mõnuagent. :cool:

Jasper
22.02.11, 15:46
http://news.bbcimg.co.uk/media/images/51283000/jpg/_51283076_011285380-1.jpg

ol' times g says: "you ain't sh*t to me"

http://www.youtube.com/watch?v=XozWJgzgnT8

count
22.02.11, 15:48
Peep Pahv ongi original big dick playa, mitte mingi Malcolm mLincolni Mõnuagent. :cool:

Teeme nii, et see on praegu ainuke ja viimane kord, kui mulle su postitused meeldivad, eriti see viimane. Mõnuagent oma ülimalt ahvilaadsete postitustega Gattuso suunas on ikka vägavägaväga oma margi maha teinud, seal pole enam midagi parandada :)
.....ja nüüd argipäeva juurde tagasi.

Jasper
22.02.11, 15:56
http://img580.imageshack.us/img580/1557/gattusojordan2.jpg

http://www.shrani.si/f/3z/MW/1nlyi0xr/gatusojordan.gif

Daz Booob
22.02.11, 16:14
lõbusta end palju tahad, aga antud kakluses jäi vanamees siiski peale. Võib olla ta oli lihtsalt liiga aeglane või hirmunud, et ei osanud muud teha kui möliseda, võib olla on ta rohkem kursis "piirieluga" ja oskas enda käed paigal hoida... teie kahjuks rihmastati antud õhtul Gattuso. Kahjuks jääb see pilt koos Lippi tutistamisega enamikele meelde.

Gattuso on tegelikult kui jalkast arusaamise välimääraja - kui inimene ei mõista, millepärast teda hinnatakse, siis järelikult on mõistlikum jutt pornole üle viia.

cannuman
22.02.11, 16:52
mhmh...See kes saab kasvatajalt noomida, ongi kakluse kaotanud.

orbitaaljaam
22.02.11, 17:11
http://img580.imageshack.us/img580/1557/gattusojordan2.jpg

Hea pilt. Nägu on selline ees, et vasaku käega tõmbab südame rinnust välja ja topib selle talle suhu. :)

Jasper
22.02.11, 17:20
Hea pilt. Nägu on selline ees, et vasaku käega tõmbab südame rinnust välja ja topib selle talle suhu. :)
Ma Milani foorumis kutsusin ülesse Mortal Kombati stiilis gifidele, kuid seal pole vist piisavalt osavaid häkkereid. Ehk siin?

Kasepats-Pidur
22.02.11, 17:24
Külgvaates:

http://www.moviezeal.com/wp-content/uploads/rambo4-photo-01.jpg

Jasper
23.02.11, 13:02
Joe Jordan's at the door? He wants a word with me? And he's got brass knuckles and a cricket bat you say?
http://www.resizr.com/resized/97ff.jpg
Give me a sec' though...

Jasper
25.02.11, 11:56
'omal ajal oskas ta palliga ka midagi teha' - mõnuagent007.

wat? no-look pass mäng enne tottenhami, anybody?

http://www.youtube.com/watch?v=udXcuN4wrI0

võida pall oma poolel; too see üle ja leia üige mees, anybody mäng pärast Tottenhami, anybody?

http://www.youtube.com/watch?v=JuJPR16ZR_g

'ta tase on langenud' - mõnuagent

ankrumehe esitus Chievo vastu, anybody?

http://www.youtube.com/watch?v=p_oTPRMazWg

joel lindpere sõnadega, 'kes see D.L. on?'

orbitaaljaam
06.03.11, 14:56
hahahha, võtke välja haterid.

http://www.youtube.com/watch?v=4Z0PMK6u5Js

Jasper
07.03.11, 14:54
armastan.
http://farm6.static.flickr.com/5299/5500881370_1d87045b1e.jpg

ciao haters
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189330_10150117057941937_147054831936_6752281_3575 611_n.jpg

Jasper
08.03.11, 14:35
enne mängu:
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lhnqq9skaB1qcxs0bo1_500.gif

pärast väravat:
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lhly2edyqc1qawsswo1_500.gif

pärast mängu:
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lhnbvxffhg1qe6u1ho1_500.gif

omal ajal:

http://www.youtube.com/watch?v=gyVdecT890M

Angelo Nerazzurro
10.03.11, 01:23
enne mängu:
pärast mängu:
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lhnbvxffhg1qe6u1ho1_500.gif

Selgelt kokku leppitud mäng...

Jasper
04.04.11, 02:01
tähtsa mängu puhul armastust treenerile:

http://29.media.tumblr.com/tumblr_lj3ckx1kej1qawsswo1_r2_500.gif

Jasper
22.09.11, 12:26
http://i288.photobucket.com/albums/ll182/chelebear13/rino-1.jpg

Jasper
09.01.12, 14:50
Auguri!

http://www.youtube.com/watch?v=PAvZgKn9sOI&feature=youtu.be

orbitaaljaam
14.06.12, 22:38
Uus klubi FC Sion Sveitsis. 2 aastane lelping. Jõudu ja jaksu talle sinna.

Tofoa
15.06.12, 00:36
Uus klubi FC Sion Sveitsis. 2 aastane lelping. Jõudu ja jaksu talle sinna.

Ei maksa päris kõike uskuda, mis wikipedia kirjutab. Hetk tagasi oli veel FC Sion ja särginumber #100, nüüd juba GALATASARAY SK.

orbitaaljaam
15.06.12, 00:44
Misasi see wikipedia on?

Tofoa
15.06.12, 00:47
Misasi see wikipedia on?

Too oma jutu tõestuseks mingi link.

orbitaaljaam
15.06.12, 00:51
Ses suhtes, et kui klubi SD seda ütleb, siis pole tegu tavalise "ajakirjanik mõtles välja jutuga" a no plõksi edasi kui tahad.

Tofoa
15.06.12, 02:42
Ses suhtes, et kui klubi SD seda ütleb, siis pole tegu tavalise "ajakirjanik mõtles välja jutuga" a no plõksi edasi kui tahad.

Point selles, et sattusin täna koondise mängu ajal wikipediast vaatama, et Gattuso uueks klubiks on pandud Sion ning särginumbriks #100. Hetk hiljem oli juba uus seal Türgi klubi nimi. Arvasin, et tegemist on kellegi naljaga, mille ohvriks Sina langesid. Tundub, et mina sain tünga hoopis. Aga edu selle särginumbriga ikkagi :)

orbitaaljaam
15.07.12, 17:37
Gattusol võttis aega 40 minutit, et teenida esimene kollane kaart Sioni eedt :)

atleticomadrid
15.07.12, 18:29
Gattusol võttis aega 40 minutit, et teenida esimene kollane kaart Sioni eedt :)

My hero

orbitaaljaam
05.11.12, 15:10
Ei saa mitte vaiki olla
http://www.101greatgoals.com/gvideos/barking-mad-gennaro-gattuso-screams-orders-to-his-sion-teammates-from-the-sidelines-v-st-gallen/

orbitaaljaam
15.01.13, 00:26
AC Milan News ‏@Milanello (https://twitter.com/Milanello) Gattuso: "Before the WC final, I drank about 20 cups of coffee because I didn't want to fall asleep and have nightmares about Zidane."

Jasper
16.01.13, 13:57
Mulle meeldis see: "Ancelotti never used to tell me anything before a game because he knows I'm already way too pumped up, but that night he told me in roman dialect “Te lo devi magnà!” (literally means -You must eat him!-)..so yeah I completely owned C.Ronaldo that night."

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z8JZE9cJv8s

http://i.imgur.com/qgNdu.jpg

veel intervjuud

http://www.youtube.com/watch?v=kuPxAcmjNfU&feature=player_embedded

eika
05.02.13, 10:19
Gattuso style (alates 2.05)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5dTCLFv8Q1E

(kohutav)

hofnar
05.02.13, 17:33
wow... pole sõnu kui pask see oli

Francesco
28.02.13, 03:00
Siit polegi läbi käinud, et Gattuso on Sionis kuni hooaja lõpuni mängiv treener. Treeneri debüüdil siis 2:0 võit Šveitsi cupis.

Jasper
06.03.13, 13:24
Rino Gattuso and Pippo Inzaghi would instead read the sports papers, watch whatever match was on TV and if there wasn't one, well, they'd ask for a DVD from the performance analysis department. Football was everything to them and it was clear to most that once their playing days were over they'd never be able to walk away from the game. They'd coach.

"Inzaghi possessed a frightening archive," Milan's former team manager Silvano Ramaccioni said. "He had in fact memorised the movements of all the centre-backs in Italy and in Europe as a whole. Rino instead often took pleasure in suggesting names of players for the club to sign. Being very bold too, I remember that both with Ancelotti and (later Massimiliano) Allegri, he would shout orders from the bench. It was in fact like he was an assistant coach."

Rohkem treener Gattusost - http://espnfc.com/blog/_/name/espnfcunited/id/3945?cc=5739

Jasper
29.03.13, 17:48
Rino avaldab armastust nagu ikka
http://25.media.tumblr.com/d1c31ea4d83944f38075ad0f915bffbb/tumblr_mkbelhkZYB1qd6uvbo8_400.gif (http://spainchampions.tumblr.com/)

'võta kokku ennast, sa kannad minu numbrit.'
http://25.media.tumblr.com/4975d9d9e668d6644299f89f33368706/tumblr_mkbf1mvbMW1qd6uvbo7_250.gif (http://spainchampions.tumblr.com/)

Tofoa
13.05.13, 19:52
Sell Gattuso, sack Gattuso (http://www.soccernet.ee/gattuso-vallandati-sveitsis-treeneriametist)

atleticomadrid
13.05.13, 21:30
They mess with the wrong guy.

http://img254.imageshack.us/img254/9181/550vodnoproblem0009pn4.jpg

orbitaaljaam
18.08.13, 00:01
Esimene ametlik mäng treenerine Itaalias. MIs sa teed? Loomulikult organiseerid enda minema saatmise platsi äärest. :kiisu:

Juventino27
18.08.13, 00:09
Esimene ametlik mäng treenerine Itaalias. MIs sa teed? Loomulikult organiseerid enda minema saatmise platsi äärest. :kiisu:

Ei olnud tal mängumehena mõistust, ei ole ka treenerina. Mängijana oli vähemalt muid oskusi, mis kasuks tulid, aga treenerit iga igast inimesest ei saa olgu sa nii hea mängijana kui tahes- minu silmis on Palermo hooaeg ammu juba metsa poole tüürimas..

orbitaaljaam
18.08.13, 00:11
No ma ei tea. Palermo on ründavam olnud kui See fashistide klubi, keda on päästnud siiani raamid ja väravavahi ulmemäng.

atleticomadrid
18.08.13, 00:33
Häbitu solvang Juventini! Mängupildilt oli Palermo ründavam ja põnevam vaadata, keskväljal tõsi jäädi sageli siiski alla. Rosanero poolt üks post, üks latt - paraku kasutas Hellas ära oma ühe vasturünnaku ning vana kala Toni suskas valusalt ribide vahele. Serie B tasemel võib Palermo osutuda väga ohtlikuks jõuks, mängus oli tahtmist kõvasti, samapalju oli vähemalt ebaõnne.
Hellase kasuks võib öelda, et tugeva kaitsemänguga peavad kõik Serie A tänavused vastased arvestama, kaitsta Veronalased oskavad.

Njah, lisaks eemaldamisele oli umbes 25 minuti jagu Gattusol kannatust esimese vahetuse tegemiseni :D Andkem vanameistrile aega !

Jasper
18.08.13, 00:40
Esimene ametlik mäng treenerine Itaalias.

Palermo - Cremonese 2-1.

orbitaaljaam
18.08.13, 00:41
Ei olnud tal mängumehena mõistust, ei ole ka treenerina. Mängijana oli vähemalt muid oskusi, mis kasuks tulid,

Jup.

http://www.youtube.com/watch?v=rYkqeTv0Gs8

tore õhtu oli.

orbitaaljaam
18.08.13, 00:42
Palermo - Cremonese 2-1.

faktid-shmaktid

orbitaaljaam
14.09.13, 00:45
Jälle saadeti platsiäärest minema?
http://i1339.photobucket.com/albums/o711/JeliesS/MittRomneynotsureifihadseenthisbefore_ec5254_42203 11_zpsc414e62d.gif

orbitaaljaam
04.12.13, 22:01
Nii küll teed tagasi Milani ei silluta.
Gattuso on Barbara Berlusconi: "I don't see women very good in football. Sorry, but that's what I think"

Jasper
17.12.13, 13:17
for fuck sake

eika
17.12.13, 13:21
18 sul campo :)

Halb ründaja
17.12.13, 15:42
Kui sellest korralik skandaal tuleb, siis Itaalia võib juba MM tiitli varakult kappi panna.

count
17.12.13, 15:48
Ja mida ma viimased sada aastat rääkinud olen? Milan mädaneb igast otsast ja nüüd lendavad peale ka karistused. Kõik on õige! Kahju et Gattuso oli see loll kes patuoinaks ette lükati, aga küll ta ka Gallianid jms. maha paneb.
AC Milan - Aus jalgpall since never!

eika
17.12.13, 16:50
Kahtluse all olevad Serie A mängud, mille eel väidetavalt ühenduti telefonitsil vahistatud Francesco Bazzaniga.

- Bologna-Lazio, 23 gennaio 2011 (3-2): contatti con Brocchi della Lazio il 22 e il 23 gennaio.

- Brescia-Chievo, 30 gennaio 2011 (0-3): contatti con D’Anna, ex calciatore del Chievo, il 28 gennaio e l’1 febbraio.

- Milan-Lazio, 1 febbraio 2011 (0-0): contatti con Brocchi della Lazio l’1.2.2011, il 25 gennaio del 2011 con Gattuso.

- Chievo-Napoli, 2 febbraio 2011 (2-0): contatti con D’Anna.

- Cagliari-Chievo, 13 febbraio 2011: contatti con D’Anna.

- Chievo-Milan, 20 febbraio 2011: contatti con Gattuso e con D’Anna.

- Chievo-Parma, 6 marzo 2011: contatti con D’Anna.

- Milan-Bari, 13 marzo 2011 (1-1): contatti con Gattuso.

- Lazio-Juve del 2 maggio 2011 (0-1): contatti con Brocchi della Lazio.

- Udinese-Lazio, 8 maggio 2011 (2-1): contatti con il capitano della Lazio, Mauri.

- Milan-Cagliari, 14 maggio 2011 (4-1): contatti con Gattuso, Pipieri e Sebastano Rossi (ex portiere del Milan e allenatore della Primavera).

Halb ründaja
18.12.13, 01:30
"Mai combinato una gara. Piuttosto mi ucciderei in piazza davanti a tutti"

orbitaaljaam
10.06.14, 23:49
Coka, Fanta, Sprite?

https://www.youtube.com/watch?v=-p5kYnIbIUg

superpippo
11.06.14, 11:34
Coka, Fanta, Sprite?

https://www.youtube.com/watch?v=-p5kYnIbIUg

See oli hea.

atleticomadrid
11.06.14, 19:04
Mis puutub mehe treenerikarjääri siis värskelt on mees asunud OFI Crete palgale Kreekasse.

orbitaaljaam
21.09.14, 16:39
Mis puutub mehe treenerikarjääri siis värskelt on mees asunud OFI Crete palgale Kreekasse.

https://www.youtube.com/watch?v=HS9HxCjU9t0http://thabto.files.wordpress.com/2012/11/cartoon-character-mutley-laughing.gif

orbitaaljaam
26.10.14, 20:10

Ja tänasest enam ei ole seal palgal.

atleticomadrid
10.05.15, 13:28
Former AC Milan midfielder Gennaro Gattuso on how to stop Lionel Messi: “I would not know how to coach players to do that. Perhaps man marking - or even a little kick!"

http://images.performgroup.com/di/library/goal_uk/53/59/cartoon-of-the-day-gattuso-on-lionel-messi_c9b58pz5oqfy1tg24xg9o2f8d.jpg?t=944368253&w=940

orbitaaljaam
06.02.17, 15:30
828464025021345793