PDA

View Full Version : Alvaro Recoba

diitus
20.02.11, 19:13
läbi aegade minu lemmik ja uskumatud karistuslöögid mehel ikka parimatel päevadel ja kindlasti üks Interi legende...kahju et varakult vigastuste küüsis vaevles ja sellepärast Interist lahkuma pidi :(

Vähe mehe andmeid ka siis ja statistikat:
Täispikk nimi siis Álvaro Alexander Recoba Rivero ja sündinud Uruguays Montevideos 17.03.1976
Kesk/ vasak ründav poolkaitse/ründaja/playmaker.

Alustas proffessionaalse jalgpalluri karjääri samuti Uruguay klubis nimega Danubio(34/11), kust jätkas teekonda sis itaaliasse Interisse(175/53). Seal viibiski mees enamuse karjäärist ehk siis hooajad 1997-2008. Nüüd siis mees mängib jälle Danubios(22/9). Uruguay koondise eest jõudis mängida 69 kohtumist ja nendes lõi 11 väravat kokku.

Tema tugevusteks on hea tehnika, triblamine ja tugev vasak jalg. Nõrkusteks on mehel olnud vigastused ja pole kunagi olnud selline täispika mängu mängija vaid pigem vahetusest sekkub.

Lisan siia veel TOP10 video Recoba karistuslöökidest, mis minu jaoks tundus selline kõige korralikum, laul jätab muidugi soovida :D

http://www.youtube.com/watch?v=6mvbRtDE4I0

Jasper
20.02.11, 20:18
superman vs winston bogarde. minu meelest ülehaibitud vend, kes oma väärtust tõestas euroderby ajal. aga eks interistadel on raske mehe debüüdist(kui oluline see esimene mulje inimest hinnates nüüd oligi?) mööda vaadata.

Halb ründaja
20.02.11, 21:25
Eks tal see vorm kõikus koguaeg ja noh vigastused tüütasid teda ka. Selline Cassano tüüpi vend oli, kas tegi imesid või situs nähtamatult 90 minutit platsil (enamasti tuli vahetusest tegelikult).

SoccerWorld
21.02.11, 00:19
Hr. Moratti isiklik lemmik oli. Aga väga andekas, kahjuks jah, vigastused juhtusid liiga tihti tulema.

Uuu
21.02.11, 00:24
Mis selle teema point oli? Sünna mehel või mõtles, et läheb erru koos vana pekise ronaldoga?
Vähemalt oli Uruguay vend või panin puusse?

Maarek
21.02.11, 12:36
Mis selle teema point oli? Sünna mehel või mõtles, et läheb erru koos vana pekise ronaldoga?
Vähemalt oli Uruguay vend või panin puusse?

diitus lihtsalt arvas, et peaks tema pensionieelikust lemmikmängija kohta vist eraldi teema tegema :confused:

Loodan, et vanemad olijad nüüd ette ei hakka kujutama, et võikski igasuguste lemmikute kohta lambist teemasid tegema hakata.

Uuu
21.02.11, 14:04
Täitsa nõus Maarekiga.
Printeri teemas võiksite meenutada oma nostalgiaaegu ja suluseisust löödud väravaid.

Jasper
21.02.11, 16:03
Vanemad olijad võiks just vanadele heerostele oma teemad teha. Kui teema algataja kirjutada artikli pikkuse jutukese mängijast(näiteks Batistuta ;)) sissejuhatuseks triiviks asi mõnusates vetes. Lisaks videosid, pilte, artikleid ning muud nänni, mis näppude vahele satub. Heietaks kuidas Serie A oli kunagi suurim kodune liiga. Ilus oleks ju :)

diitus
21.02.11, 18:09
selleks et siia midagi riputada ei pea ma küsima sinult/teilt selleks luba või kuidas asjad on Maarek ja Uuu,avasid postituse järelikult pakkus huvi ju, ma ei saa aru nagu milles siin probleem on nüüd?

diitus
21.02.11, 18:15
lisan siis väikse video ka Recoba mõnest iluväravast...
http://www.youtube.com/watch?v=pE5y4N9d69s

orbitaaljaam
21.02.11, 18:15
No ma arvan, et pole ka vaja uusi postitajaid ära hirmutada, niigi see Itaalia alamfoorum väheste liikmetega.
Ehki kodanik diitus võiks siis oma esimest postitust tuunuda ning tõesti sinna mingi asiseme jutu ka juurde vormistada.

Saarlane
21.02.11, 18:19
Vanemad olijad võiks just vanadele heerostele oma teemad teha. Kui teema algataja kirjutada artikli pikkuse jutukese mängijast(näiteks Batistuta ;)) sissejuhatuseks triiviks asi mõnusates vetes. Lisaks videosid, pilte, artikleid ning muud nänni, mis näppude vahele satub. Heietaks kuidas Serie A oli kunagi suurim kodune liiga. Ilus oleks ju :)

Tann kunagi tegi Itaalia jalgpalli ajaloost artikleid, aga siis vist pigem klubidest kui persoonidest.

count
21.02.11, 18:27
ah et sellisele mehele siis selline teema...Maarek ? Saarlane? wtf? Ma äkki tulistan homseks siis igale failinud mehele serie a meeskondadest oma teema? Ega neid üle 400 ei tuleks, luban! Ma soovitaks teil selliste teemade loojatega juba eos tegeleda, muidu võitlete lõpus siin juba varjudega...

ja no kuna selline teema juba on, ja meeles ta ka mul on, selline hyper über fail mõttetu ahv nagu ta oli:

http://www.youtube.com/watch?v=g40P6mSNSJA

Jasper
21.02.11, 18:40
Tann kunagi tegi Itaalia jalgpalli ajaloost artikleid, aga siis vist pigem klubidest kui persoonidest.
Mhmh. Ma siin Rino tegemisest nii aktsiooni täis, et v-o võtan veel mõne mehe ette, kellele artiklit olen lubanud pühendada. Kahjuks teen asja praegu ainult inglise keeles ... näeme tuleb midagi huvitavat.

Maarek
21.02.11, 23:17
No ma arvan, et pole ka vaja uusi postitajaid ära hirmutada, niigi see Itaalia alamfoorum väheste liikmetega.
Ehki kodanik diitus võiks siis oma esimest postitust tuunuda ning tõesti sinna mingi asiseme jutu ka juurde vormistada.

Ei ole kedagi soov ära hirmutada, sest nagu sa võibolla märkasid, siis minu soov oli kerge märkusega lihtsalt teada anda, et päris kõigil ka nüüd ei maksa oma lemmikutest teemat hakata tegema, eriti kui veel isikliku lemmiku näol pole tegu teab mis suurusjärgu staariga.

Tanelil oli asi sätitud niimoodi, et teema artiklitega ajaloost oli lukus ja kommenteerida sai tema kirjapandut eraldi teemas. Sellel näitel võiks mõtet edasi arendada küll.

SoccerWorld
22.02.11, 00:30
Aga saaks vaid ainult maha teha teisi, mis teemasid siia teha.

orbitaaljaam
22.02.11, 09:22
Tra, mis vahet seal on, kui suur staar keegi on. Kui ma tahan, siis ma teen ikka Catania väravavahtide treenerist ka teema ja ühelgi könnil pole õigust möliseda. Raiskab see sinu arvuti kettaruumi kui selle jaoks oma teema on või?

Maarek
22.02.11, 09:39
Tra, mis vahet seal on, kui suur staar keegi on. Kui ma tahan, siis ma teen ikka Catania väravavahtide treenerist ka teema ja ühelgi könnil pole õigust möliseda. Raiskab see sinu arvuti kettaruumi kui selle jaoks oma teema on või?

Tra, rahune maha :doh:
Lase aga käia. Lausa ootan sinu sisukat analüüsi Catania väravavahtide treeneri kohta :doh:

orbitaaljaam
22.02.11, 10:15
Kes su piruka seest moosi ära võttis?
Läheb väga OT juba, panege teema kinni ja jätke alles Koondise ja Serie A top 6 meeskondade teemad, plus Juve ja Roma. Ülejäänud teemad nagunii kedagi ei koti :D

Maarek
22.02.11, 12:59
Kes su piruka seest moosi ära võttis?
Läheb väga OT juba, panege teema kinni ja jätke alles Koondise ja Serie A top 6 meeskondade teemad, plus Juve ja Roma. Ülejäänud teemad nagunii kedagi ei koti :D

Sul on terve pirukas koos moosiga vist ära võetud :confused:
Rahune maha ja koosta teemasid niipalju, kui süda soovib. Kui sa võibolla pole veel sellest aru saanud, siis minu postitus oli puhtalt soovituslik!

count
22.02.11, 15:52
Kas sa Maarek reaalselt kujutad ka ette kui palju sitta siia kogunema hakkab, kui iga inglismaa (jah väikse tähega, neil on ainult üks vigane väike tähekesekene) piider tuleb siia teemat tegema? Mina olen üldjuhul küll viimane kes trollimise või läbustamise vastu häält tõstaks, aga Recoba? cmon? Võiks ikka mingi mõte ka nendel teemadel olla....või noh ok, ma teen kohe ühe test-teema...

vendetta
22.02.11, 20:01
awwwww...
countikene, elu ongi ebaõiglane.. harden the fuck up :)

orbitaaljaam
22.02.11, 20:08
No teeb siis Kiriku keset küla ja muudab teema pealkirja "MInu lemmik KUNN itaalia liigas", kuhu siis igaüks, kel soovi saab oma Recobad-Matterazzid ja Vierid kirjutada kui soovi peaks olema.

Maarek
22.02.11, 20:57
No teeb siis Kiriku keset küla ja muudab teema pealkirja "MInu lemmik KUNN itaalia liigas", kuhu siis igaüks, kel soovi saab oma Recobad-Matterazzid ja Vierid kirjutada kui soovi peaks olema.

Teema on olemas. Ootan ka sinu lemmiku(te)st sisukais postitusi.

diitus võiks ka nüüd oma postitust natuke täiuslikumaks vorpida ja lisada ka mõned pildid ja liigutan selle sinna.

Jasper
22.02.11, 21:07
Serie A-le on siiski omane isikukultus. Üldjuhul elatakse kaasa kõikidele tähtedele, kes ei palli otseses rivaalvõistkonnas, seega ma oleks 'eraldi teema per kärss' poolt. Kuigi, mis me jutustame, keegi midagi teha ka viistib?

keenjus250
22.02.11, 21:10
Mina teen, homme-ülehomme. Kellest teen, ei ütle:p

d-fox
22.02.11, 22:09
Ühendan ajalookraadi, haiguse ning igavuse huvitavaks lugemispalaks ühe itaalia härrasmehe kohta, arvestatud ajakulu kusagil 2-3 päeva.

orbitaaljaam
22.02.11, 22:27
Teema on olemas. Ootan ka sinu lemmiku(te)st sisukais postitusi.

Näopihens.
Head ootamist.

edit: see "panen ära" on liiga kaugele läinud. Minu poolt aitab