PDA

View Full Version : Mõtted ja arutelu

vendetta
22.02.11, 20:38
Kas poleks üldse aeg natuke selgitada ja arutada Itaalia foorumi üldist kodukorda? Et mida teha, et selliseid postitusi nagu Jasperi kirjatükk oleks rohkem ja selliseid mida kustutama või editima peab vähem? Nagu ma aru olen saanud on alafoorumi modedel üsna vabad käed otsustamiseks? Mul tegelikult on päris mitu ideed mida tahaks välja pakkuda aga pole nagu sellist kohta kuhu neid kirja panna, mingi ajutine QA teema oleks äkki mõeldav mõneks päevaks? Äkki kellelgi on veel miskit hingel :)

Maarek
22.02.11, 20:53
Hakkame siis oma mõtteid sellesse teemasse panemagi. Vendetta, sina tegid algust ja vaba voli on ka jätkata.

cannuman
22.02.11, 20:58
otsiks siia ühe mõistliku mode äkki?

Hetkel on siin mõni üksik inimene kes midagi jagab ja viitsib rääkida. Et praeguse olukorra juures ei näe mina asjal küll pointi. Iga hea postitus hävitatakse hunniku pasaga. Inglise foorum on ka sõnnik, lihtsalt teist värvi.

Jasper
22.02.11, 21:00
Et mida teha, et selliseid postitusi nagu Jasperi kirjatükk oleks rohkem

Kulutada umbes 20h nolaifides netis Gattuso teemal :vile:

Gattuso puhul oleks omamoodi hea, kui saaks selle esimeseks postituseks. Seda saab teha mõnda minu vana kasutut jama ümber tõstes ja siis edit peale.

Kuigi see poleks kõige ausam mäng järgnevate kommenteerijate suhtes.

Maarek
22.02.11, 21:05
otsiks siia ühe mõistliku mode äkki?

Kes tõmbaks kõik pasa külma rahuga maha?

eika
22.02.11, 21:20
Kes tõmbaks kõik pasa külma rahuga maha?
Miks mitte?

No praegu jääb küll mulje, et kõik pask jääb üles, kui just personaalseid solvanguid pole mängus. Vähe karmim hoiak võiks ikka olla. Seda ju tunneb ära, kas teema on kohane austuseavaldus või lihtsalt päevakohane (Rino) või kellegi niisama pasa-ajamine (Recoba ja Mendieta). Tehke eraldi teema "Joga Itaalia jalgpalli kohta", kuhu sellised diskusioonid ja muu kahtlase kraami saab suunata.

Sellest ei hakka rääkimagi, et vähegi sisukat juttu ei viitsi keegi enam ajada, sest see kuhjub koheselt (nagu cannu viitas) kauntide, totti fännide ja Interi fännide paukumise alla. Sesmõttes "sakslastel", "hispaanlastel" rääkimata "hollandlastest" ja "prantslastest" on jutt ikka mitu kraadi asjalikum.

Jasper
22.02.11, 21:52
Miks mitte?

No praegu jääb küll mulje, et kõik pask jääb üles, kui just personaalseid solvanguid pole mängus. Vähe karmim hoiak võiks ikka olla. Seda ju tunneb ära, kas teema on kohane austuseavaldus või lihtsalt päevakohane (Rino) või kellegi niisama pasa-ajamine (Recoba ja Mendieta). Tehke eraldi teema "Joga Itaalia jalgpalli kohta", kuhu sellised diskusioonid ja muu kahtlase kraami saab suunata.

Sellest ei hakka rääkimagi, et vähegi sisukat juttu ei viitsi keegi enam ajada, sest see kuhjub koheselt (nagu cannu viitas) kauntide, totti fännide ja Interi fännide paukumise alla. Sesmõttes "sakslastel", "hispaanlastel" rääkimata "hollandlastest" ja "prantslastest" on jutt ikka mitu kraadi asjalikum.
Väga kuivaks ei tasu asja pigistada. Nagu aasta parimate teemade valikud näitasid siis olid need enamjaolt läbuhuumorit täis. Asja tuleb lihtsalt stiilselt teha. Kahjuks sõnavabaduse agendid keelduvad seda omaks võtmast ja arvavad, et tuleb vastata igast paska, et näidata juba postitatud paska.

count
22.02.11, 22:08

No nüüd sa teed küll juba liiga. Ärge nüüd minu nime igasse diskussiooni ka toppige. Itaalia foorumis on küll see minu poolne s*tatootmine miinimumini viidud. Sa äkki räägid UUU ja maimpsi jms. kääbikute sisutühjadest tekstidest?
e: poe vähem, paistad vähem tüdruk välja

eika
22.02.11, 22:14
No nüüd sa teed küll juba liiga. Ärge nüüd minu nime igasse diskussiooni ka toppige. Itaalia foorumis on küll see minu poolne s*tatootmine miinimumini viidud. Sa äkki räägid UUU ja maimpsi jms. kääbikute sisutühjadest tekstidest?
Täpselt sellistest postidest ma sinu puhul räägingi :)

count
22.02.11, 22:17
Täpselt sellistest postidest ma sinu puhul räägingi :)

Kui kärbes provotseerib, siis mees piitsaga ei jäta kidnlasti vastust andmata. Ehk kui sa provotseerid, siis ma ka vastan sulle ja kui tahad edasi provotseerida v targutada siis ... Too mõni konkreetsem näide oma möla toetuseks, või stfu

eika
22.02.11, 22:19
Kui kärbes provotseerib, siis mees piitsaga ei jäta kidnlasti vastust andmata. Ehk kui sa provotseerid, siis ma ka vastan sulle ja kui tahad edasi provotseerida v targutada siis ... Too mõni konkreetsem näide oma möla toetuseks, või stfu
Mina ütlen "Sellest ei hakka rääkimagi, et vähegi sisukat juttu ei viitsi keegi enam ajada, sest see kuhjub koheselt (nagu cannu viitas) kauntide, totti fännide ja Interi fännide paukumise alla."

Sina ütled: " Sa äkki räägid UUU ja maimpsi jms. kääbikute sisutühjadest tekstidest? e: poe vähem, paistad vähem tüdruk välja"

Mis näide VEEL konkreetsem saaks olla?

Maarek
22.02.11, 22:42
No praegu jääb küll mulje, et kõik pask jääb üles, kui just personaalseid solvanguid pole mängus. Vähe karmim hoiak võiks ikka olla.

Jah, kahjuks ei suuda kogu aeg valves olla, ning kahjuks on ka ajalugu näidanud, et nii mõnigi mees arvab, et tema postitus ikka üsna põhjendamatult maha kustutatud ja hakkab peale mingi bla, bla, blaah... teemal, et kellegi teise postitusi ei kustutata ja ei tea, miks tema oma nüüd ette jäi, jne.

orbitaaljaam
22.02.11, 22:53
Kas poleks pärast kustutamist ka võimalik saata kasutajale postkasti põhjendus, miks kustutati? Mingi 50 postituse kustutamise korral päevas ei viitsi seda täiesti arusaadavalt muidugi keegi teha.
Alustada võiks kasvõi sellest, et esimene roppus on postituse kustutamine, teine hoiatus, kolmas pänn. jne
Ja siis see kehtiks muidugi kõigile. Sest muidu pole asjal mõtet.
Ja sitt, pole ropp sõna:)

maimps1
23.02.11, 12:14

sa oled vist küll viimane kes kedagi kääbikuks tuleb sõimama.Tglt ei häiri ka.Sa oled vist mingi maailma peale pahaseks saanud pubekas.Portaalis on ka 1 Risto,lööge punti :D Ma võin sulle oma msni ka anda ja su mured ära kuulata. Heil Totti :D

Jasper
23.02.11, 13:12
Kui kellelegi Gattuso tükk väga meeldis, siis võiks ju eesti keelde tõlkida ja portaali üles lükata.

(ise ma ei viitsi) http://forum.acmilan-online.com/images/smilie/embarrased.gif

F.Totti
23.02.11, 14:56
Miks mitte?

Eika puhul täiesti tavaline, et ta arvab, et eelkõige on tema see suurim kuningas ja postitajate jumalus ja suur eeskuju.Aga siin tood sa ennekõike esile seda, et kõiges on suuresti süüdi ikka AS ROMA ja tema täiesti väärastunud fännid, enda ja juve fännid jätad sa kõigest sellest suurest mängust välja.
Kahtlemata on kohati su poste hea lugeda kui midagi uut jalgpalli alast teada vaja saada.

Selge on see, et sinule on kõige olulisem siiski vanade foorumlaste tugi, siis tunned, et sul on tohutu respekt ja sinu ideid toetatakse, teised uued tulijad, kes sisuliselt oma rida ja oma stiili viljelevad sind ei koti, tahad neid lihtsalt välja süüa.Hetkel otsid sa selgelt omale katust mille alla vihma korral varjuda.

Näiteks ma sageli ei viitsigi lugeda Jasperi ironiseerivaid jne postitusi, sest nad ei paku mulle midagi uut isegi mitte nalja, aga see pole alati nii, sama on nt selle Angeloga ja mõne printeri fänniga.Jasper omasid peab ikka toetama, mitte kinkima neile prügiklaviatuure, järgmine aasta võidakse sind kuldhammastega ironiseerida :)

Ma leian, et kui Roma fänn avaldab ja kaitseb oma alafoorumit kui kodust kindlust mingite suva sissetungijate eest, kes tulevad kuskilt inglise tõrrepõhjast lampi mingit pigi viskama siis tõesti selline asi tuleks kustutada, kuid kui siin on vaja itaalia foorumi siseselt mõni kisma ja kanakitkumine mahapidada siis miks mitte, arved on vaja äraklaarida, see postituste kustutamine lisab ainult pingeid.

Olgugi, et UUU käib siin paska pildumas, aga näiteks mind ajab see tema text kohati naerma ja hea on talle vastu plõksida, siis nagu foorum täidab kõigi eesmärke, mitte ainult seda, et siin mingi Mussolini rezhiim sees on ja postituste sisestamist kontrollivad hambuni relvastatud vormimehed, kuiv ja igav oleks see.Uuu huumor mulle meeldib, pole minu viga, et osadele see peale ei lähe.

Sama lugu on Countiga, ilma temata oleks väga igav siin ringi jõlkuda, sest Cannu on vanaolija ja üritab soliidseks jääda ja hoiab minimalistlikku-miniatuurset vormi, et mitte stressi langeda ja päästerõngaga suvel randa maabuda.Cannu üritab oma viisakust säilitada jne... kuid kui kellegile minu jutt ei meeldi siis jumal temaga, ei ole meie süü, et Cannu meid Roma fänne ehk siis oma maimukesi tunnistada eriti avalikult ei taha.
Count on mõnus humoorikas tegelane,kohe kisub ennem lugema tema teksti kui miskit muud demagoogiat, aga selline järsk maneer, ka seda on siin konnatiigis vaja.

Maarek pidas siin mingit Totti-Lennuki monoloogi vahepeal, vot just nii siin soccernetis need nö. vanad kalad tahavadki teha, et käsi peseks kätt ja kui keegi näpuga näitab siis kustutatakse ja sarjatakse ja võetakse munad maha.

Leppige sellega juba ükskord, et Roma fännid ei lase sarnaselt teistega endal tagant võtta ja me avaldame oma arvamust ehk pisut järsema ja julgema natuuriga.

Ma leian, et soccerneti foorum võikski olla selline mõnus koht, kus igaüks saaks ehk oma eneseväljendus ja kirjaoskust arendada-parandada jalgpalli temaatiliste tekstidena,kuna võib-olla igaühel nt ei ole reaalelus võimalusi, et suust-suhu vutijuttu puhuda, see uus suund ma usun, et vähendaks ja kahandaks kõvasti soccerneti populaarsust, sisuliselt oleks see siis mingi kuningate mängumaa, mustamäe üürikas kus 4000+ posti mehed kokkusaavad ja siis väikese sauna saatel prassivad ja nagistavad linnukestega.

Suurt midagi polegi vaja muuta, kuid ehk vaid seda, et Jasper-Eika-Saarlane-Maarek võtaks omal seeliku seljast, ajage ennast kiilakaks, istutage selga kappa dressid, lõhnastage ennast, tätoveerige täis ja siis ongi kõik korras, paugutate siin uski nii, et vähe pole.

Tofoa, kes üritas mind siin tagant võtta mingi aeg tagasi on ennast kõvasti parandanud ja ainult positiivselt silma jäänud, ehk et ei olegi silma jäänud:)

Jasperil vähemalt on nii palju mõistust säilinud, et saab ise ka siin eelnevas postis aru, et mahlane apelsin on parem kui tühjaks pigistatud apelsin, ehk siis tühi kumminukk on sitem kui täispuhutud.

vendetta
23.02.11, 15:15
Kui kellelegi Gattuso tükk väga meeldis, siis võiks ju eesti keelde tõlkida ja portaali üles lükata.

(ise ma ei viitsi) http://forum.acmilan-online.com/images/smilie/embarrased.gif

Kui rohkem vabatahtlikke ei ole, siis ma olen nõus selle ette võtma. Ette hoiatan, et see jääb järgmise kuu algusesse, hetkel lihtsalt ei jõua ja ülejala seda ette võtta ei tohiks. Ühtlasi vabandan, et enda algatatud teemasse veel ei ole oma ideid jõudnud kirja panna. Enne nädalavahetust nad saavad siin igatahes olema kui see ka niigi olematu uneaja arvelt tulema peab :)

Jasper
23.02.11, 17:43
... et see jääb järgmise kuu algusesse, hetkel lihtsalt ei jõua ja ülejala seda ette võtta ei tohiks. ...

Tottenham - Milan on kavas 9. märtsil :vile:

maimps1
24.02.11, 11:29
eika puhul täiesti tavaline, et ta arvab, et eelkõige on tema see suurim kuningas ja postitajate jumalus ja suur eeskuju.aga siin tood sa ennekõike esile seda, et kõiges on suuresti süüdi ikka as roma ja tema täiesti väärastunud fännid, enda ja juve fännid jätad sa kõigest sellest suurest mängust välja.
Kahtlemata on kohati su poste hea lugeda kui midagi uut jalgpalli alast teada vaja saada.

Selge on see, et sinule on kõige olulisem siiski vanade foorumlaste tugi, siis tunned, et sul on tohutu respekt ja sinu ideid toetatakse, teised uued tulijad, kes sisuliselt oma rida ja oma stiili viljelevad sind ei koti, tahad neid lihtsalt välja süüa.hetkel otsid sa selgelt omale katust mille alla vihma korral varjuda.

Näiteks ma sageli ei viitsigi lugeda jasperi ironiseerivaid jne postitusi, sest nad ei paku mulle midagi uut isegi mitte nalja, aga see pole alati nii, sama on nt selle angeloga ja mõne printeri fänniga.jasper omasid peab ikka toetama, mitte kinkima neile prügiklaviatuure, järgmine aasta võidakse sind kuldhammastega ironiseerida :)

ma leian, et kui roma fänn avaldab ja kaitseb oma alafoorumit kui kodust kindlust mingite suva sissetungijate eest, kes tulevad kuskilt inglise tõrrepõhjast lampi mingit pigi viskama siis tõesti selline asi tuleks kustutada, kuid kui siin on vaja itaalia foorumi siseselt mõni kisma ja kanakitkumine mahapidada siis miks mitte, arved on vaja äraklaarida, see postituste kustutamine lisab ainult pingeid.

Olgugi, et uuu käib siin paska pildumas, aga näiteks mind ajab see tema text kohati naerma ja hea on talle vastu plõksida, siis nagu foorum täidab kõigi eesmärke, mitte ainult seda, et siin mingi mussolini rezhiim sees on ja postituste sisestamist kontrollivad hambuni relvastatud vormimehed, kuiv ja igav oleks see.uuu huumor mulle meeldib, pole minu viga, et osadele see peale ei lähe.

Sama lugu on countiga, ilma temata oleks väga igav siin ringi jõlkuda, sest cannu on vanaolija ja üritab soliidseks jääda ja hoiab minimalistlikku-miniatuurset vormi, et mitte stressi langeda ja päästerõngaga suvel randa maabuda.cannu üritab oma viisakust säilitada jne... Kuid kui kellegile minu jutt ei meeldi siis jumal temaga, ei ole meie süü, et cannu meid roma fänne ehk siis oma maimukesi tunnistada eriti avalikult ei taha.
Count on mõnus humoorikas tegelane,kohe kisub ennem lugema tema teksti kui miskit muud demagoogiat, aga selline järsk maneer, ka seda on siin konnatiigis vaja.

Maarek pidas siin mingit totti-lennuki monoloogi vahepeal, vot just nii siin soccernetis need nö. Vanad kalad tahavadki teha, et käsi peseks kätt ja kui keegi näpuga näitab siis kustutatakse ja sarjatakse ja võetakse munad maha.

Leppige sellega juba ükskord, et roma fännid ei lase sarnaselt teistega endal tagant võtta ja me avaldame oma arvamust ehk pisut järsema ja julgema natuuriga.

Ma leian, et soccerneti foorum võikski olla selline mõnus koht, kus igaüks saaks ehk oma eneseväljendus ja kirjaoskust arendada-parandada jalgpalli temaatiliste tekstidena,kuna võib-olla igaühel nt ei ole reaalelus võimalusi, et suust-suhu vutijuttu puhuda, see uus suund ma usun, et vähendaks ja kahandaks kõvasti soccerneti populaarsust, sisuliselt oleks see siis mingi kuningate mängumaa, mustamäe üürikas kus 4000+ posti mehed kokkusaavad ja siis väikese sauna saatel prassivad ja nagistavad linnukestega.

Suurt midagi polegi vaja muuta, kuid ehk vaid seda, et jasper-eika-saarlane-maarek võtaks omal seeliku seljast, ajage ennast kiilakaks, istutage selga kappa dressid, lõhnastage ennast, tätoveerige täis ja siis ongi kõik korras, paugutate siin uski nii, et vähe pole.

Tofoa, kes üritas mind siin tagant võtta mingi aeg tagasi on ennast kõvasti parandanud ja ainult positiivselt silma jäänud, ehk et ei olegi silma jäänud:)

jasperil vähemalt on nii palju mõistust säilinud, et saab ise ka siin eelnevas postis aru, et mahlane apelsin on parem kui tühjaks pigistatud apelsin, ehk siis tühi kumminukk on sitem kui täispuhutud.

asjalik (Y)

Jasper
24.02.11, 12:19
vau, reaalne mõttearendus F.Tottilt(keegi unustas varika sisse?). ja just siis kui ma ta ignore'i viskasin. :lolirony: miks sa muidu niimoodi ei kirjuta? punktidega ma muidugi ei nõustu, hydrolol@stiil.

orbitaaljaam
14.03.11, 13:23
Mis teil nagu häda on?
See alateema on ammu muutunud Itaalia jalgpalli arutelust mingiks "mul on pikem kui sul" ärapanemise võistluseks. Korralik torge, kukepoks enne tähtsat mängu ja irooniline nätakas on alati omal kohal, aga kui 90% postitustest on puhas pask, siis tekib küsimus, wet kas see on siin mingi pingetemaandamise koht või misasi siis ikkagi. Vahest võiks kolm kordxa üle mõõta enne kui postita kiirvastus nuppu vajutada. Sellest vähe on, et mingisugused budulojus ja co saastamas käivad?
Pole nüüd ka vaja tulla lasteaia jutuga, et "tema alustas". Kuhu on kadunud mänge analüüsivad postitused, eelvaated, probleeme lahkavad arutelud? Paljud ilmselt enam ei viitsigi midagi teha, sest mõte kaob spämmi sisse ära. Ja pole vaja väita , et aega pole. Kõik ülevaated ja asjad ei pea olema nii head kui Jasperi 20 tundi no-laifimist :)
Ehe näide on eilne päev. Itaalias pole just palju selliseid mänge, mis nii kirgi esile kutsuvad kui Rooma klubide omavaheline mäng. Ja foorumi tulemus---Suur Null. Ei mingit eelvaadet, ei mingit arutelu, seeeest kõvasti tsiteerimist ja paukumist.
Ja miks ma seda ise ei tee? Seepärast, et ma ei jaga seda biiti, aga üritan ennast parandada. Korralikult liigatki hakkasin alles see hooaeg vaatama.
Kui on tahtmist midagi öelda, samas nagu pole midagi öelda, aga postitusi tahaks koguda, siis tra postitage mingit noorteturniiride jama kasvõi, ikka parem kui Roma Merda, ilan või mingi selline BS, mis tegelikult kuhugi ei vii. Ma pole piisavalt suur fänn, et käija mööda meeskondade kodulehtesi uudiseid taga ajamas. Foorumis aga loen ikka kõik uued asjalikud postitused läbi.
Tasapidi hakkab tunduma, et Itaalia jalgpalli ning liiga peegelpilt ongi selle toetajad, ehk vaadakem peeglisse.
Üleskutse on avatud aruteluks, kui on tahtmist edasi ainult trollida siis edu.ee, ega keelata ei saa.

Tofoa
15.03.11, 19:49
Tasapidi hakkab tunduma, et Itaalia jalgpalli ning liiga peegelpilt ongi selle toetajad, ehk vaadakem peeglisse.

Mille poolest erinevad Itaalia ja Hispaania jalgpalli fännid? Hispaania fännid pauguvad vähem? Või kas Hollandi jalgpall on kõige kõvemal tasemel kuna Midfielder ja Blue Rock ainult mängude anaallüüse kirjutavadki?

Ma arvan, et tasapisi hakkab tunduma, et su väide on vähe liialdatud.

Mind isiklikult mingid mängude eel- ja järelvaated ei koti, ma saan neid mujalt ka. Foorum ongi koht, kus fännid saavad oma tundeid avaldada. Minul on üsna naljakas lugeda Taneli pidevat ettenutmist, Uuu ühikalugusid, Jesperi üritusi häbistada teisi, counti Roma-armastust ning väikseid üksikuid maimiku suguseid glooryhuntereid, kes kõigest väest üritavad heitida teisi.

Muidugi kui su mõtlemisvõime on piiratud nagu budukal või icemanil, siis tuleks kaaluda kasutaja kõrvaldamisele foorumist. (kohustuslik troll)

This is life.