320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mõtted ja arutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtted ja arutelu

    Kas poleks üldse aeg natuke selgitada ja arutada Itaalia foorumi üldist kodukorda? Et mida teha, et selliseid postitusi nagu Jasperi kirjatükk oleks rohkem ja selliseid mida kustutama või editima peab vähem? Nagu ma aru olen saanud on alafoorumi modedel üsna vabad käed otsustamiseks? Mul tegelikult on päris mitu ideed mida tahaks välja pakkuda aga pole nagu sellist kohta kuhu neid kirja panna, mingi ajutine QA teema oleks äkki mõeldav mõneks päevaks? Äkki kellelgi on veel miskit hingel

    #2
    Hakkame siis oma mõtteid sellesse teemasse panemagi. Vendetta, sina tegid algust ja vaba voli on ka jätkata.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #3
      otsiks siia ühe mõistliku mode äkki?

      Hetkel on siin mõni üksik inimene kes midagi jagab ja viitsib rääkida. Et praeguse olukorra juures ei näe mina asjal küll pointi. Iga hea postitus hävitatakse hunniku pasaga. Inglise foorum on ka sõnnik, lihtsalt teist värvi.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Et mida teha, et selliseid postitusi nagu Jasperi kirjatükk oleks rohkem
        Kulutada umbes 20h nolaifides netis Gattuso teemal :vile:

        Gattuso puhul oleks omamoodi hea, kui saaks selle esimeseks postituseks. Seda saab teha mõnda minu vana kasutut jama ümber tõstes ja siis edit peale.

        Kuigi see poleks kõige ausam mäng järgnevate kommenteerijate suhtes.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          otsiks siia ühe mõistliku mode äkki?
          Kes tõmbaks kõik pasa külma rahuga maha?
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Kes tõmbaks kõik pasa külma rahuga maha?
            Miks mitte?

            No praegu jääb küll mulje, et kõik pask jääb üles, kui just personaalseid solvanguid pole mängus. Vähe karmim hoiak võiks ikka olla. Seda ju tunneb ära, kas teema on kohane austuseavaldus või lihtsalt päevakohane (Rino) või kellegi niisama pasa-ajamine (Recoba ja Mendieta). Tehke eraldi teema "Joga Itaalia jalgpalli kohta", kuhu sellised diskusioonid ja muu kahtlase kraami saab suunata.

            Sellest ei hakka rääkimagi, et vähegi sisukat juttu ei viitsi keegi enam ajada, sest see kuhjub koheselt (nagu cannu viitas) kauntide, totti fännide ja Interi fännide paukumise alla. Sesmõttes "sakslastel", "hispaanlastel" rääkimata "hollandlastest" ja "prantslastest" on jutt ikka mitu kraadi asjalikum.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Miks mitte?

              No praegu jääb küll mulje, et kõik pask jääb üles, kui just personaalseid solvanguid pole mängus. Vähe karmim hoiak võiks ikka olla. Seda ju tunneb ära, kas teema on kohane austuseavaldus või lihtsalt päevakohane (Rino) või kellegi niisama pasa-ajamine (Recoba ja Mendieta). Tehke eraldi teema "Joga Itaalia jalgpalli kohta", kuhu sellised diskusioonid ja muu kahtlase kraami saab suunata.

              Sellest ei hakka rääkimagi, et vähegi sisukat juttu ei viitsi keegi enam ajada, sest see kuhjub koheselt (nagu cannu viitas) kauntide, totti fännide ja Interi fännide paukumise alla. Sesmõttes "sakslastel", "hispaanlastel" rääkimata "hollandlastest" ja "prantslastest" on jutt ikka mitu kraadi asjalikum.
              Väga kuivaks ei tasu asja pigistada. Nagu aasta parimate teemade valikud näitasid siis olid need enamjaolt läbuhuumorit täis. Asja tuleb lihtsalt stiilselt teha. Kahjuks sõnavabaduse agendid keelduvad seda omaks võtmast ja arvavad, et tuleb vastata igast paska, et näidata juba postitatud paska.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Sellest ei hakka rääkimagi, et vähegi sisukat juttu ei viitsi keegi enam ajada, sest see kuhjub koheselt (nagu cannu viitas) kauntide, totti fännide ja Interi fännide paukumise alla. Sesmõttes "sakslastel", "hispaanlastel" rääkimata "hollandlastest" ja "prantslastest" on jutt ikka mitu kraadi asjalikum.
                No nüüd sa teed küll juba liiga. Ärge nüüd minu nime igasse diskussiooni ka toppige. Itaalia foorumis on küll see minu poolne s*tatootmine miinimumini viidud. Sa äkki räägid UUU ja maimpsi jms. kääbikute sisutühjadest tekstidest?
                e: poe vähem, paistad vähem tüdruk välja
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  No nüüd sa teed küll juba liiga. Ärge nüüd minu nime igasse diskussiooni ka toppige. Itaalia foorumis on küll see minu poolne s*tatootmine miinimumini viidud. Sa äkki räägid UUU ja maimpsi jms. kääbikute sisutühjadest tekstidest?
                  e: poe vähem, paistad vähem tüdruk välja
                  Täpselt sellistest postidest ma sinu puhul räägingi

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Täpselt sellistest postidest ma sinu puhul räägingi
                    Kui kärbes provotseerib, siis mees piitsaga ei jäta kidnlasti vastust andmata. Ehk kui sa provotseerid, siis ma ka vastan sulle ja kui tahad edasi provotseerida v targutada siis ... Too mõni konkreetsem näide oma möla toetuseks, või stfu
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Kui kärbes provotseerib, siis mees piitsaga ei jäta kidnlasti vastust andmata. Ehk kui sa provotseerid, siis ma ka vastan sulle ja kui tahad edasi provotseerida v targutada siis ... Too mõni konkreetsem näide oma möla toetuseks, või stfu
                      Mina ütlen "Sellest ei hakka rääkimagi, et vähegi sisukat juttu ei viitsi keegi enam ajada, sest see kuhjub koheselt (nagu cannu viitas) kauntide, totti fännide ja Interi fännide paukumise alla."

                      Sina ütled: " Sa äkki räägid UUU ja maimpsi jms. kääbikute sisutühjadest tekstidest? e: poe vähem, paistad vähem tüdruk välja"

                      Mis näide VEEL konkreetsem saaks olla?

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        No praegu jääb küll mulje, et kõik pask jääb üles, kui just personaalseid solvanguid pole mängus. Vähe karmim hoiak võiks ikka olla.
                        Jah, kahjuks ei suuda kogu aeg valves olla, ning kahjuks on ka ajalugu näidanud, et nii mõnigi mees arvab, et tema postitus ikka üsna põhjendamatult maha kustutatud ja hakkab peale mingi bla, bla, blaah... teemal, et kellegi teise postitusi ei kustutata ja ei tea, miks tema oma nüüd ette jäi, jne.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Kas poleks pärast kustutamist ka võimalik saata kasutajale postkasti põhjendus, miks kustutati? Mingi 50 postituse kustutamise korral päevas ei viitsi seda täiesti arusaadavalt muidugi keegi teha.
                          Alustada võiks kasvõi sellest, et esimene roppus on postituse kustutamine, teine hoiatus, kolmas pänn. jne
                          Ja siis see kehtiks muidugi kõigile. Sest muidu pole asjal mõtet.
                          Ja sitt, pole ropp sõna

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            No nüüd sa teed küll juba liiga. Ärge nüüd minu nime igasse diskussiooni ka toppige. Itaalia foorumis on küll see minu poolne s*tatootmine miinimumini viidud. Sa äkki räägid UUU ja maimpsi jms. kääbikute sisutühjadest tekstidest?
                            e: poe vähem, paistad vähem tüdruk välja
                            sa oled vist küll viimane kes kedagi kääbikuks tuleb sõimama.Tglt ei häiri ka.Sa oled vist mingi maailma peale pahaseks saanud pubekas.Portaalis on ka 1 Risto,lööge punti Ma võin sulle oma msni ka anda ja su mured ära kuulata. Heil Totti
                            Milanista

                            Kommentaar


                              #15
                              Kui kellelegi Gattuso tükk väga meeldis, siis võiks ju eesti keelde tõlkida ja portaali üles lükata.

                              (ise ma ei viitsi)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar

                              Working...
                              X