PDA

View Full Version : Mainimist väärt mängumehed Serie A ajaloos

count
22.02.11, 16:23
Gaizka Mendieta Zabala

1974 aasta 27 märtsil nägi ilmavalgust üks selle sajandivahetuse supermehi. Aga siis ta veel seda ei teadnud.
Esimene suur pauk avaareenil oli 1993 aasta 13 Juuni, Valencia meeskonna särgis! 97-98 hooajal oli mees juba väga hoogu täis. Mängis kaasa 30 kohtumist ja lõi 10 väravat ja seda kõike superkuulsa peatreeneri Ranieri käpa all. 99-2000 hooaja lõpus anti mehele Euroopa parima keskvälja mehe tiitel, ennem seda oldi Real Madridile CL finaalis 3-0 kaotatud. Gaizka Mendieta sai veelkord CL finaalis mängida ja kaotusvalu tunda, kuid seekord alles penaltiseeria põnevas lõppfaasis, kus hakkas kuulsust koguma ka tema meeskonnakaaslane , väravavaht Canizares (temast teeme eraldi teema kunagi). See finaal peaks mul kuskil VHS-i peal tolmu koguma, niiet kui keegi tahab laenata , siis andke märku! Peale seda finaali nimetati Mendieta UEFA poolt parimaks keskvälja meheks!
Peale seda toimus midagi, mida keegi ette ei näinud. Vaevalt et Gaizka isegi nägi.

Mendieta hinnalipik kuriviti lakke, mehel oli palju kosilasi, kui Mendieta otsustas minna SS Lazio-sse, kes peale Veroni ja Nedvedi müüki oli palju raha teeninud ja nagu väike laps kommipoes ei osanud sellega midagi teha ja tulistas suhtelislelt suure summa välja. Kindlasti SS Lazio klubi ajaloo(nii minevikku kui ka oletatavat tulevikku silmas pidades) suurima summa - 48 miljonit €urot!(tol ajal all time top 6 transfer summa)!
Peale seda üleminekut ei tea keegi täpselt mis juhtus, aga mõned eksperdid räägivad, et SS Lazio natsisugemetega sisekliima ei sobinud hingelt pehmele ja tundlikule Gaizkale. Vähemalt ükskõik mis ka ei juhtunud, Lazio sai kõik oma raha ära kulutada ainult selle jaoks, et aasta hiljem mees laenule anda ja siis üldse poolmuidu Middlesbrough ära müüa.

Middlesbrough meeskonnas avastas Mendieta jälle oma skilli, mida Lazio meeskonnas peeti ülehinnatuks ja kus trenni asemel oldi käidud klu klux klanni mütsidega kodutuid põlema panemas. Middlesbrough meeskonnaga võideti klubi ajaloos esmakordselt Inglismaa Liiga karikas, üleüldse klubi esimene auhind. Kahjuks aga saatus ei olnud Gaizka poolt ja arvatavasti karma vms. astus mängu ja karistas teda nii lolli valiku nagu SS Lazio eest ja mees oli oma karjääri lõpuni pidevalt vigastatud. Oma viimase karjäärimängu pidas ta 2006 aastal 26 detsembril Evertoni vastu.

Õpetlik ja kurb lugu mehest , kes tegi valel ajal vale otsuse. Kui sa oled super heas hoos, siis sa ei saa lihtsalt ilma klubi taustagi uurimata lihtsalt oma armastatud klubi hüljata ja minna Laziosse , kus ei pea keegi kellestki lugu. Mees oli kirjutamas ennast jalgpalli ajalukku, kui väga hea keskvälja jumalana, kuid Laziosse minek röövis temalt selle võimaluse. Samas need kes nägid teda palli veeretamas Valencia eest, peavad Gaizkat ikka meeles kui ühe ülimalt toreda ja tehniliselt graatsilise jalgpallurina!

Õnnelik noor poiss Valencias
http://img29.imageshack.us/img29/7497/gaizka1.jpg (http://img29.imageshack.us/i/gaizka1.jpg/)
Tallekene shaakalite küüsis!
http://img534.imageshack.us/img534/2259/gaizkamendietalazio7245.jpg (http://img534.imageshack.us/i/gaizkamendietalazio7245.jpg/)
Peale shokki taastumas...
http://img222.imageshack.us/img222/2192/gaizkamendietanew.jpg (http://img222.imageshack.us/i/gaizkamendietanew.jpg/)

vendetta
22.02.11, 20:20
Väga hea mõte count. Mendieta on kindlasti meenutamist väärt. Paraku ei suuda ma vait olla ja juhin paarile loogikaveale tähelepanu nüüd. Esiteks on Mendieta bask, tundub et sa pole oma elus baske eriti lähedalt näinud, sellist imelooma nagu ''tundlik ja hella hingega bask'', kes saab klubi sisekliimast hingetrauma annab ikka otsida (vt. ka põhimõtetega poliitik, aus keskerakondlane, analüüsivõimeline AS Roma fänn jne). Teiseks kui sa juba Mendietast kirjutad, siis ei tohi ära unustada Barca laenu aega. Kas Barcas olid ka KKK meeste kokkutulekud trenni asemel :D
Üldiselt tore, et üritasid... aga Jasperi tasemele jõudmiseks soovitan proffesionaalidega konsulteerida, midagi nagu jääb puudu, ei ole eriti huvitav lugeda sellist labast wikist faktide korjamist ja fännisoustiga üle kallamist.

Mask
22.02.11, 21:13
aga Jasperi tasemele jõudmiseks soovitan proffesionaalidega konsulteerida, midagi nagu jääb puudu, ei ole eriti huvitav lugeda sellist labast wikist faktide korjamist ja fännisoustiga üle kallamist.

Täitsa nõus. Kui üritad midagi sellist kirjutada püüa ikka viha Lazio vastu alla suruda ja erapooletult kirjutada.

Uuu
22.02.11, 21:47
Peale Lazio mahategemise siin ju muud polegi. Kloun kuubis korrutatud 100ga.

count
22.02.11, 22:13
Peale Lazio mahategemise siin ju muud polegi. Kloun kuubis korrutatud 100ga.

VÄGA asjalikud vastused...
pigem ootasin Lazio poolehoidjatelt oma nägemust juhtunust. Kuidas 48 miljonise hinnalipikuga supermehest teha ühe hooajaga 0 väärtusega kivipallur...Aga nagu arvata oli, ei tea mehed et selline mees neil kunagi platsil käinud ongi, või siis on minuga nõus, ja teavad isegi et ükski normaalne TIPP pallur Laziosse ronima ei peaks.

Maarek
22.02.11, 22:47
VÄGA asjalikud vastused...
pigem ootasin Lazio poolehoidjatelt oma nägemust juhtunust. Kuidas 48 miljonise hinnalipikuga supermehest teha ühe hooajaga 0 väärtusega kivipallur...Aga nagu arvata oli, ei tea mehed et selline mees neil kunagi platsil käinud ongi, või siis on minuga nõus, ja teavad isegi et ükski normaalne TIPP pallur Laziosse ronima ei peaks.

Aga miks sa arvad, et tema allakäigus Lazio süüdi on? Äkki oleks ta põhimõtteliselt kõrbenud enamuses Serie A suuremates tiimides, sealhulgas Romas. Proovige mõnikord luua ka postitus või avaldata arvamus, milles ei sisaldu põhimõtteline koinimine teineteise kallal.

count
22.02.11, 22:51
Aga miks sa arvad, et tema allakäigus Lazio süüdi on? Äkki oleks ta põhimõtteliselt kõrbenud enamuses Serie A suuremates tiimides, sealhulgas Romas. Proovige mõnikord luua ka postitus või avaldata arvamus, milles ei sisaldu põhimõtteline koinimine teineteise kallal.

Praegu on see kõigest minu subjektiivne arvamus, et Lazio temaga midagi nii erakorraliselt valesti tegi, et superstaarist sai tühine 0. Kui mõni laziale viitsik analüüsivalt mingit tarka teksti vastu kirjutada oma nägemusest, siis ma olen nõus oma subjektiivsuse ümber hindama. Senikaua ei ole sellel teema kallal küll midagi ilkuda.

Halb ründaja
22.02.11, 22:57
Tegelt olen countiga nõus. Lazio fännid rääkige nüüd, mis siis täpsemalt toimus, et üks rekordost platsile ei saanud. Sama lugu juhtus ka Ivan de la Penaga, kes Barcelonast veidikene varem Laziosse saabus.

keenjus250
23.02.11, 15:36
Mitte-mingi-spuerstaar-aga-väga-tundmatu-ka-pole...

...ehk ainuke Prantslane, kes Milanis mängida on osanud.
Minu jaoks kummaline mees. Olen teda telekast vaid ühe korra näinud, aga see-eest oli see üldse esimene kord, kui ma Milani mängimas nägin. Üllataval kombel jäigi see mäng parma vastu temale viimaseks milani särgis...

Mees oli üheksakümnendate lõpus tõeline staar. Nagu praegune Bale. Milanis kahjuks läbilööki ei tulnud ja maandus pingiotsas. Mis sa ikka teed, kui ees olid oma aja kunnid Seedorf, Costa ja leonardo(Ning natuke hiljem Pirlo).

Muuseas, huvitav fakt, et 1998. aastal toimunud milan-flora sõprusmäng sai eesti klubi eest värava löönud Urmas Kirs just Ibou särgi. «Pärast jagamist sain endale särgi, mille selja peal oli kirjas Ibou. Siiamaani ma ei tea, kes on Ibou.» (link (http://sport.postimees.ee/?id=305681))

Nagu öeldud, Milanis oli ta kindel pingipoiss ning seetõttu saadeti ta laenule Perugiasse ja Marseille'sse. Perugias sai ta hakkama vägeva teoga, kui tegi zidane'i ehk lõi peaga tollast Cagliari mängijat Fabio Macellarit.

Laenult tagasi tulles sai ta algkoosseisus mängida vaid komel korral ning suvel müüdi ta Boltonisse. Seal suutis oma karjääri tuksi keerata. Ühe hooaja jooksul, mil ta seal mängis sai Ba algkoosseisus alustada vaid viiel korral. Nädal enne tema lepingu lõppemist hakkas ta streikima ja soovis Boltonist lahkumist. Miks, teab vaid Sam Allerdyce. Uus leping talle küll pakuti, kuid ta ei rahuldunud sellega ja lahkus Türki, Çaykur Rizespori. Ka seal ei suutnud juba 30-aastane Ba midagi korda saata. Eeldatavasti tahtis ta seal olla seepärast, et tema vanavanemad olid türgi päritolu. Mänge 2, seejuures mõlemad vahetusest tulles.

Rootsi soovitasid tal tulla tollaaegsed Milani mängijad Jesper Blomqvist ja Andreas Andersson. Kuigi Djurga peatreener oli õhinas ja ütles, et ta on üks treeninglaagri parimaid mängijaid, ei saanud ta ka seal mängida. Pingipoisiks ta seal jäi ning peale hooaja lõppu naases AC Milani. Mängida sai ta vaid korra, Coppa Italias Catania vastu vahetusest tulles. Kuigi Ancelotti nimetas teda enne hooaega "Il Beckham Rossonero"-ks.

Koondise eest skooris ta kahel korral. Kahjuks netist mina neid ei leidnud.

Hetkel on Ba AC Milani skaut Lõuna-Aafrikas.

http://www.rmc.fr/images/article/sBdW69ntf7828jahTe3q368bBf2ESSWgThumbnail.jpg

Jasper
23.02.11, 15:59

Minu jaoks kummaline mees. Olen teda telekast vaid ühe korra näinud, aga see-eest oli see üldse esimene kord, kui ma Milani mängimas nägin. Üllataval kombel jäigi see mäng parma vastu temale viimaseks milani särgis...

Mees oli üheksakümnendate lõpus tõeline staar. Nagu praegune Bale. Milanis kahjuks läbilööki ei tulnud ja maandus pingiotsas. Mis sa ikka teed, kui ees olid oma aja kunnid Seedorf, Costa ja leonardo(Ning natuke hiljem Pirlo).

Muuseas, huvitav fakt, et 1998. aastal toimunud milan-flora sõprusmäng sai eesti klubi eest värava löönud Urmas Kirs just Ibou särgi. «Pärast jagamist sain endale särgi, mille selja peal oli kirjas Ibou. Siiamaani ma ei tea, kes on Ibou.» (link (http://sport.postimees.ee/?id=305681))

Nagu öeldud, Milanis oli ta kindel pingipoiss ning seetõttu saadeti ta laenule Perugiasse ja Marseille'sse. Perugias sai ta hakkama vägeva teoga, kui tegi zidane'i ehk lõi peaga tollast Cagliari mängijat Fabio Macellarit.

Laenult tagasi tulles sai ta algkoosseisus mängida vaid komel korral ning suvel müüdi ta Boltonisse. Seal suutis oma karjääri tuksi keerata. Ühe hooaja jooksul, mil ta seal mängis sai Ba algkoosseisus alustada vaid viiel korral. Nädal enne tema lepingu lõppemist hakkas ta streikima ja soovis Boltonist lahkumist. Miks, teab vaid Sam Allerdyce. Uus leping talle küll pakuti, kuid ta ei rahuldunud sellega ja lahkus Türki, Çaykur Rizespori. Ka seal ei suutnud juba 30-aastane Ba midagi korda saata. Eeldatavasti tahtis ta seal olla seepärast, et tema vanavanemad olid türgi päritolu. Mänge 2, seejuures mõlemad vahetusest tulles.

Rootsi soovitasid tal tulla tollaaegsed Milani mängijad Jesper Blomqvist ja Andreas Andersson. Kuigi Djurga peatreener oli õhinas ja ütles, et ta on üks treeninglaagri parimaid mängijaid, ei saanud ta ka seal mängida. Pingipoisiks ta seal jäi ning peale hooaja lõppu naases AC Milani. Mängida sai ta vaid korra, Coppa Italias Catania vastu vahetusest tulles. Kuigi Ancelotti nimetas teda enne hooaega "Il Beckham Rossonero"-ks.

Koondise eest skooris ta kahel korral. Kahjuks netist mina neid ei leidnud.

Hetkel on Ba AC Milani skaut Lõuna-Aafrikas.

http://www.rmc.fr/images/article/sBdW69ntf7828jahTe3q368bBf2ESSWgThumbnail.jpg

Kultusmängija Ba on faking legend. Kui ta esimest korda Milani tuli, ütles Galliani, a'la 'Me ei saanud küll Figot[kes on ämm mainin ma suusoojaks], aga me saime noorema venna ehk kokkuvõttes parem diil'. Kui talle teist korda lepingut pakuti saatis üleminek maavärina Milani fännide seas ning parimaks pakkumiseks pidasin isiklikult, et vaene Ibue soetati MilanLabile katsejäneseks. Ühte Maldini intekat googletranslate läbi närides sain ma aru nagu hetkel hoiaks Ibue koos Paologa ennast vormis poksitreeningutega. Ibue Ba'le wikipedia artiklis ilutses omal ajal üks rekord, mis on parem kui Vieri kaks-kolli-trennis-poole-hooaja-peale:
wikipedia: "Ibrahim Ba, along with Stelios Giannakopoulos, holds the record for the most difference in number of letters between names during a substitution when Giannakopoulos replaced Ba during a match playing for Bolton Wanderers. Ba holding 2 surname letters with Giannakopoulos holding 14 even though he has 'Stelios' printed on his shirt."

Jalgpalli Dennis Rodman:
http://www.jeuxvideo.com/articles/0000/images/pc/a/aso3pc0b.jpg

Ibue Ba, Ibue BA,
BWAHHAHAHHAA

cannuman
23.02.11, 16:02

Mees oli üheksakümnendate lõpus tõeline staar. Nagu praegune Bale.

Ok prantslane on väikese tähega...Ja siis tõeline staar Bale. OK sain aru et teed nalja..edasi ei viitsi lugeda. Sorry noh.

Jasper
23.02.11, 16:08
Check-check, check it out
http://www.nancarrow-webdesk.com/warehouse/storage2/2007-w49/img.87720_t.jpg

Yo, homies
http://www.gazzetta.it/speciali/statistiche/2008_nw/images/foto_calciatori/1365.jpg
Flocks
http://i182.photobucket.com/albums/x192/h3rc17/442-5.jpg

swagging kinda hard ... swagging harder than hard
http://img42.imageshack.us/img42/6269/foto2aa.jpg

Uuu
23.02.11, 18:29
Nonii. Tahaks siis härra peeniselt(cock) küsida miks valisid üldse sellise mängumehe nagu Gaizka Mendieta. Miks valisid mehe, kes vaevu üldse Serie-As oli? Miks valisid mängumehe kes mängis su otsese rivaali meeskonnas? Miks? Ma saan aru, kui respceti mõttes valiksid Laziost, Stami, Veroni, Peruzzi, S.Inzagh, C.Lopez, G.Signori, R.Mancini, M.Salasi jne. Mehed kes tõesti on palju Itaalias olnud ja teinud/võitnud, aga sa valid mehe kes vaevu sai jala Itaalias maha ja põrus.
Ma tean täpselt miks sa just Gaizka valisid. Kuna ta ju "keerati per*se". Kuna su enda klubi käesoleval momendil on nii pihtas-põhjas ei leidnud sa muud moodust oma tuju üleval hoida, kui ajaloost mingeid intriige välja korjata. Cockpeenis, kas sul käed juba ei sügelenud tema Valencia aegadest kirjutasid, et krt kuna ma juba jõuan selle Lazio transferini ja siis saaks mingit natisjuttu ajada ja nii lahe. Maun oled.
Natuke siis teemasse.
Gaizka case on tegelikult suht lihtne. Lazio oli tollel hetkel nagu Real, Chelsea, või City hetkel. Raisati natuke liiga palju. Võeti liiga suuri riske. Aga siis olid teised ajad ja tingimused.
Aastal 1998-2002 oli Laziol kindlasti Euroopa parimaid meeskondi. Nimekaid mehi müüdi-osteti iga transferi aken. Aga samas võideti sellel perioodil ka mõnusalt palju. Oldi tipus.
Jõudes siis Gaizka juurde, mees lihtsalt ei sobinud Itaalia liigasse. Anti talle võimalusi mängida, aga midagi ei tulnud välja. Sama juhtus ka J.P.Soriniga. Põles mees samuti läbi.....ei sobi lihtsalt. Ega klubi selles süüdi pole. Ta on üks väheseid koos Ivan Dela Penaga, kes hakkama ei saanud. Ma ei viitsi siia kirjutada seda pikka nimekirja kes kõik said hakkama ja särasid pikalt. Nii, et mõttetu ajada jura, et mingi natsikliima valitses klubis.
Kaks aastat tagasi liitus Lazioga Eliseu. Portugali koondislane....failis igas vaates. Läks Hispaaniasse....hakkas asi paremaks muutuma. Me kõik teame, et La liga on saast....seal saabki hakkama. Pole Lazio mure, et ei sobi.
Ja mis puutub käesolevasse vaesesse Lotito Laziosse siis siin klubis toodetakse/pannakse särama andekaid mehi. Pandev, Behrami, Corradi, Fiore, Muslera, Kolarov, Radu, Giannichedda, Oddo, Lichsteiner, Rocchi, Dias, Gonzalez, Stankovic, Mihaljovic, Cesar, jne. See mida mehed edasi teevad, kui rahanälg peal on nende oma teha.
Soovitus siis Cokypeenisepoisile millistest "nimekatest Serie-A teenritest" veel kirjutada: Darko Kovacevic, Ivan DelaPena, Sorin Laziost ja Rivaldo näiteks milanist.
Tervitused adrianole Mcdonaldsist!!!!!!!!Loodan, et rasv su haigele õlale liiga ei tee. Võtan nüüd ühe kohvi ja teen mõned saiakesed Nutella sokolaadiga.

Saarlane
25.02.11, 11:45
Haha, Ba oli paras naljavend ikka. Aga parim prantslane WTF?? Desailly?

maanus
25.02.11, 18:05
Kusjuures ärge nüüd norige aga mina tahksin päris tõsiselt Nakatast lugu kuulda, pole Roma fänn olnud aga tahan teada kutist ,kes on siiani eeskujuks kõikidele Hondadele,Kagawagadele ja Onodele. Mõte tekkis siin vahetult peale Montella nimetamist treeneriks, et miks näiteks Nakata ei sobiks Serie A treeneriks - idamaade kord ja samurai teravus, pasta asemel riis ja sake näiteks?

maanus
25.02.11, 18:06
Kui ma nüüd õieti mäletan neid mänge kus Rivaldo mängis siis olid tal ka helged momendid.

Uuu
25.02.11, 18:59
No tema helged momendid olid napid....kadus vend areenilt päris kiiresti....Barca Rivaldo kes lonkava jalaga väravaid lõi oli minevik :)

Halb ründaja
25.02.11, 19:24
Üleüldine trend vist viitab sellele, et Hispaania liigas tulnud mängijad põruvad üsna suure protsendiga ja vastupidi.

Mõned näited:

Cosmin Contra, Jose Mari, Javi Moreno, Rivaldo, Ronaldinho (küsitav) - AC Milan
Farinos, Solari, Figo (Barcelona, Reali taset välja ei mänginud aga üldjoontes sai hakkama) - Inter
Eliseu, De La Pena, Mendieta, Kovacevic, Lequi, Scaloni - Lazio
Baptista - AS Roma
Kovacevic - Juventus
Mijatovic - Fiorentina

count
25.02.11, 19:25
Nakata kohta isegi teeks mingi kirjatüki, aga pole hetkel nii palju aega, peab seda Galliani ja Moratti sitta analüüsima päevadläbi. Kui kellegil on aega, siis võiks selle nakata teema küll üles võtta. Igati tore mägnumees oli!

Uuu
25.02.11, 22:41
Kui sa pead Scaloni viimast kahte aastat Lazios siis ta ongi pask, ta oli Hispaaniaski pask. 1 mängu 5-6st on hästi mänginud. Radud ta ei söö ealeski pingile.

Maarek
26.02.11, 11:17
Mijatovic - Fiorentina

Peja saabus meeskonda, kus Batistuta kõrval tuli hakata võitlema koha eest Chiesaga.
Tema allakäik hakkas ju tegelikult juba Madridis ja Fiorentinas temast poolvigasena ei Trapi ega Terimi käe all erilist mängumeest ei saanudki.
Arvan, et ta oleks suht sarnaselt kõrbenud ka suvalises La Liga meeskonnas.

Uuu
26.02.11, 12:45
Enrico Chiesa on ka Lazios au sees. Kiitused, et meenutasid sellise nime.

Saarlane
26.02.11, 15:27
Enrico Chiesa on ka Lazios au sees. Kiitused, et meenutasid sellise nime.
2002–2003 Lazio (http://en.wikipedia.org/wiki/S.S._Lazio) 12 (2)

Ah, mida?

Maarek
26.02.11, 21:23
2002–2003 Lazio (http://en.wikipedia.org/wiki/S.S._Lazio) 12 (2)

Ah, mida?

Päästis neid UEFA karikasarjas Wisla vastu. Ju siis oli see uuu jaoks oluline moment.

Uuu
26.02.11, 22:17
Ju sina Maarek tead tolle aja Lazio sisekliimat. Chiesa lõi tõesti ainult kaks väravat, aga tema mentaalne panus oli põhiline. Aga las ta jääb....Sa suure ja rikka klubi pooldaja(another Saturday evening joke)...teil teine mentaliteet :)
Roberto Muzzi ei löönud ka tilligi...endiselt tekitab sooje tundeid, kui nimi kõlab....nagu ka ilanist tulnud Albertini. Mängis Lazio särgis nagu oleks iga mäng viimane ta elus.

Jasper
27.02.11, 16:47
Ju sina Maarek tead tolle aja Lazio sisekliimat. Chiesa lõi tõesti ainult kaks väravat, aga tema mentaalne panus oli põhiline. Aga las ta jääb....Sa suure ja rikka klubi pooldaja(another Saturday evening joke)...teil teine mentaliteet :)
Roberto Muzzi ei löönud ka tilligi...endiselt tekitab sooje tundeid, kui nimi kõlab....nagu ka ilanist tulnud Albertini. Mängis Lazio särgis nagu oleks iga mäng viimane ta elus.
http://img189.imageshack.us/img189/7940/albertini.jpg

Albertini oli faking klass ja kindlasti vääriks ühte ilusasti kirjutatud lugu.

Francesco
24.06.11, 02:17
http://img189.imageshack.us/img189/7940/albertini.jpg

Albertini oli faking klass ja kindlasti vääriks ühte ilusasti kirjutatud lugu.

Ootan su kirjutist Jasper. oli küll klass, pakuks ise klass 2 kui mitte rohkem.

Tanel
25.06.11, 16:39
Vahtisin enne paari videot ja Julio Cruzist tulid head mälestused... ei teagi mitu palli ta Milani ja Juve võrku kõmmutas - igatahes üsna palju.

Halb ründaja
25.06.11, 17:10
Cruzist paremat vahetusründajat tuleb vist kaua oodata.

Saarlane
10.07.11, 00:59
Portreteerisin põgusalt Cannavaro karjääri. (http://blog.soccernet.ee/2011/07/09/%E2%80%9Eberliini-muur%E2%80%9C-vajus-aastate-raskuse-all-kokku/)

Uuu
10.07.11, 17:13
Nojah....Inter ja parimad mahlad temast tõesti kätte....Lazios oli ta kõvasti edukam, kui AdriMac riommas, aga kokkuvõttes teenis ainult palka ja mitte mun**nigi Lazio eest ei andnud. Ainuke positiivne tegu tema poolt oli lepingu lõpetamine ennetähtaegselt.

Jasper
19.09.11, 17:48
OHHHHHHHHHH......

Rocky Jonur is the incredibly weak Roque Junior.

Actually, I think I will call him Rocky Jonur for now on. That name is about as stupid as he actually is, which makes for a perfect combo.

Hopefully someone will be purchasing Rocky Jonur from us this offseason. I think a bag of beer nuts should be ample compensation to us in order to reserve his services for the future.

Forza Rocky Jonur
This kid had best not be the second coming of Chamot. I recall securing Chamot's transfer. The media ensured Milan had captured the next Roberto Ayala. Instead, we got the first Jose Chamot. Together with "Rocky Jonur" they could have easily installed all of the highlights for a Serie A bloopers video from 00-03.
http://www.calciobidoni.it/immagini/roque-junior.jpg

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lr5tdkHMuC1qlqonqo1_400.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=7Wtzgq5GKIw

Jasper
19.09.11, 18:10
kui Balotelli reality showd ei saa, siis ma vaataks ka selle mehe oma:

http://www.youtube.com/watch?v=LN5KTioOyEA

eika
19.09.11, 18:21
See Roque Juniori video on kuld. Esiteks ma ei saa aru, kuidas mu mälusoppides on Roque talletunud kui "mitte-maailma-kõige-halvem-keskkaitsja". Õudne. Ma süüdistan selles noorust, MMi ja tunnen end nagu Marko "Baroš tegi ühe hea EMi, eks ta on maailma parim ründaja ka 4 ja 6 aastat hiljem, pohhuj, et vahepeal on löönud erinevate klubide eest kokku 10 väravat" Kaljuveer. Teiseks tahaks tagasi aega, kui Moratti enne mängu on näoga, et ta tahaks oksendada (ehk sellel hooaja tuleb?) ja kolmandaks tahaks tagasi Dorfi mässivsoengut (tra, miks afromehed kiilanevad?).

Melo on muidugi "Fuck, selle mehe tähistamised on nii mässivid, et ta võiks skoorida vähemalt 20 kolli per hooaeg" tabeli tipus. Võimsalt ja üksinda.
http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs2/1291433_o.gif

cannuman
19.09.11, 18:43
Teemasse ka.

Napoli ainus supertäht, Goran Pandev. Ei viitsi praegu pikemat lugu trükkida, aga mehest võiks raamatu kirjutada. Siiski Makedoonia läbi aegade parim mängumees.

Halb ründaja
19.09.11, 19:29
Mäletan 2003 Meistrite liiga finaali, kus Roque Junior millegi pärast sisse vahetati ning lõpuks suutis ennast ära vigastada. Lisaajal hoiti teda platsil vaid augutäitena, et äkki longates jõuab ehk mõni pall temani. Sama mäng vist Nesta oksendas ka platsi kõrval.

Mõnuagent 007
19.09.11, 19:46
Mäletan 2003 Meistrite liiga finaali, kus Roque Junior millegi pärast sisse vahetati ning lõpuks suutis ennast ära vigastada. Lisaajal hoiti teda platsil vaid augutäitena, et äkki longates jõuab ehk mõni pall temani. Sama mäng vist Nesta oksendas ka platsi kõrval.

See oli minu mälu järgi hoopis Ambrosini, kes seal viga sai ja hädalahendusena kuhugi äärele rünnati, kus ta siis vegeteeris.

Halb ründaja
19.09.11, 19:50
Minu mälu neegrit valgega sassi ei aja.

Jasper
19.09.11, 20:03
Rocky Jonur oli vigane. Sellest vist üldse ta nimi esile kerkiski. Sheva kinnitus - http://www.youtube.com/watch?v=Rtahb5aat60 + http://www.youtube.com/watch?v=Q1QdM2BTL9g

meenutus sellest õhtust - http://www.theacmilanblog.com/28-05-2003

Jasper
27.09.11, 22:41
Melo on muidugi "Fuck, selle mehe tähistamised on nii mässivid, et ta võiks skoorida vähemalt 20 kolli per hooaeg" tabeli tipus. Võimsalt ja üksinda.
3 mängu, 3 kolli. väravaid pole tähistamiseks vaja:

http://www.youtube.com/watch?v=dJ-EjHWb9xg

eika
27.09.11, 23:42
See tal ju tüüpteema:
http://ra1cqa.bay.livefilestore.com/y1pr44ZGIpJB1oLTL7_zvPMPQnZFyhaVc5e57Tv6F_H4ApOK7i rWcEU_Mji0gu-LxbHfXZszAhde8kLVE46ovfVH2KdyWrPi6Mz/311020101-new.gif

kala2
28.09.11, 00:24
Vastastel on David Seaman väravas?:D

kui Balotelli reality showd ei saa, siis ma vaataks ka selle mehe oma:

http://www.youtube.com/watch?v=LN5KTioOyEA

Jasper
14.05.12, 16:35
http://i.imgur.com/f8svH.jpg

eika
14.05.12, 16:37
firmamuuv
http://i32.fastpic.ru/big/2012/0406/8a/_467c9cb7833c8885f10636afcedabe8a.gif?noht=1
+
http://i32.fastpic.ru/big/2012/0406/8e/4f4ff18b99ed2910509048ae39c1e98e.gif
+
tiimikaaslane Riera kohtus Meloga
http://media1.ntvspor.net/C/I/249/melohaber_VT0T2.jpg
(põhjus, miks Gala väidetavalt väljaostu osas veidi blokib)

eika
14.05.12, 17:03
mainimisväärsed lahkujad
https://p.twimg.com/As02kIWCAAAsTi7.jpg
(tegelt oleks cool, kui mingi Serie A psühhomanik kasvõi osad vanurid ühte tiimi koondaks ja nad koos paugutaksid. a la Pippo-DP ründeduo veel viimast aastat koos või midagi sellist)

Jasper
14.05.12, 17:07
Oddo?

Tofoa
14.05.12, 17:14
+ Sneijder?

eika
14.05.12, 17:22
+ Sneijder?
"veidi" teemast mööda.

Jasper
14.05.12, 17:22
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pvKdURxzBi0

eika
14.05.12, 17:27
MELO SERIE A`sse TAGASI!
(ükskõik mis tiimi. mingis teisejärgulises liigas vegeteerimine on puhas huumoriraiskamine)

Tofoa
14.05.12, 17:28
"veidi" teemast mööda.

Kui mängija lahkub Serie A-st, siis läheb ta ajalukku, ei? Või peab ta oma karjääri siin liigas lõpetama, et ajalukku minna?

eika
14.05.12, 17:31
mängija peab ikka oma peeraastad ka liigas veetma (ja hiljem võib kuskil väikeklubis rahasüstisutsaka teha). siis on ilus ja õige ja kandideeriks koosseisu.

Jasper
25.11.12, 00:05
koeral on hea nädal

http://www.youtube.com/watch?v=IX6Dky_-Cec&feature=player_embedded#!

cannuman
25.11.12, 00:13
Kulminho lõi täna sajanda värava liigas

http://www.youtube.com/watch?v=Ah0BWzHjR1k

Tamzu
25.11.12, 12:13
Vend saigi sel hetkel esimest korda nagu palli, palju ruumi polnud vaja ja põrutas löögi 9-sse! Kõva tüüp!! Järgmine nädal siis Interi kaitseliinile valvata! :D

Meintz
25.11.12, 12:42
Reegleid mees ei tunne
http://www.footballtarget.com/wp-content/uploads/2012/11/melo-penalty-save-300x150.jpg

Jasper
25.11.12, 13:57
kaasmaalane õpetas
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcer3qvHyg1rjphzyo7_250.gif

Ba figureerib endiselt kvaliteetses seltskonnas:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/c0.0.600.286.83274021352/p843x403/374390_10151105500181949_1641938606_n.jpg

Jasper
08.01.13, 21:47
Gazza: 'I went from 2 grand a week to twenty two and a half a week. It was quite good money at that time. Went to have a blond woman. Can't remember her name!"

Doc narrated by AC Jimbo

http://www.youtube.com/watch?v=bJ3-IjD_wME&feature=player_embedded

atleticomadrid
08.01.13, 22:31
Pilk minevikku, silma mehele, kes ei pidanud paljuks vastane lihtsalt nahka pista, kui olukord seda väga nõuab.
Räägitakse, et nagu on lood autodega on need samamoodi ka jalgpalluritega. Neid lihtsalt ei tehta enam rauast.

Notorious hardmen, Claudio Gentile !
http://forum.juventuz.org/threads/23254-Claudio-Gentile

Francesco
23.03.13, 19:01
Rodrigo Ferrante Taddei!

Palju kustumatuid mälestusi jaganud ja ka foorumis vägagi tuntud mängija, mitte just maailma ilusaim oma näo poolest aga see eest suur töötegija ja väga universaalne mängumees, peale väravavahi ja keskkaitsja positsioonide on see meeskaamel ka igal pool mänginud.

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/03_01/TaddeiCele_468x347.jpg

Sündinud Brasiilias 6. Märtsil aastal 1980, saades oma täiskasvanu karjääri alguse Palmeirase klubis. Itaaliasse kolis mees aastal 2002 - asudes mängima sel ajal Serie Bs pallivas Sienas. Pärast edukaid hooaegasi Sienas, kellega tuldi ka kõrgseltskonda, sõlmis mees aastal 2005 viie aastase lepingu AS Romaga mida pikendati aastal 2010 veel neli aastat.

Kuigi Taddei on sünnipoolest Brasiillane, on ta vanavanemad pärit just Itaaliast ja ta hoiab ka Itaalia passi. Olles ka avalikult tunnistanud et ta mängiks suurima hea meelega Itaalia särgis.

http://www.laststicker.com/i/cards/4/154.jpg

Kindlasti mehe üks meeldejäävamaid liigutusi tuli Meistrite Liigas alagrupi mängus Kreeklaste Olympiakose vastu, kui ta vastaste karistusalas filigraanselt mängis üle kaitsemängija. Hiljem nimetas Taddei selle manöövri tolleaegse abitreeneri(praeguse AS Roma peatreeneri) Aurelio Andreazzolli järgi “The Aurelio.”

http://www.youtube.com/watch?v=btdkTEe3C2c

Igatahes on ta ennast vähemalt minu jaoks ennast igaveseks AS Roma ajaloo raamatusse kirjutatud suurte tähtedega. Ei nutaks kui ta edasi liiguks nüüd ja kohe, aga ei lööks ka õnnest rusikat õhku ja meenutaks ainult hea sõnaga.

FORZA TADDEI!!!!!

eika
23.09.13, 14:06
FELIPE MELO!

Melole punane...

https://www.youtube.com/watch?v=Vwv05A7P7Wk
...misjärel mängijad/kohtunikud põgenesid väljakult...
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/09/22/article-2429432-182D3FB900000578-994_634x454.jpg
...et fännid saaksid staadionil üksteist tampida.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/09/22/article-2429432-182CC5BF00000578-64_634x369.jpg

Felipe Melo Serie Asse tagasi!

Francesco
24.09.13, 18:44
Kuidagi väga vähe kajastust sai meedias ja eriti siin soccernetis järjekordse Maailmameistri pensionile minek.

Inglismaal sündinud ja lõvi osa oma karjäärist Huntide keskel viibinud Simone Perrotta on minu jaoks alati sümpaatne mängumees olnud, eelkõige jääb ta meelde oma väsimatuse ja võitleja hingega. Oma parimas jalgpalluri eas olles kompenseeris ta just nende omadustega oma natuke puudulikuma tehnilise poole.

Jääd alatiseks minu mälestustesse Mr.Perrotta!!

TÕELINE HUNT!!!

http://3.bp.blogspot.com/_DYvvvjk0rcU/S7u7u_h-cVI/AAAAAAAAAk4/26ROUGK-Q0M/s320/Simone+Perrotta.jpg

http://www.kanalbola.com/2/media-soccer/2010/11/Simone-Perrotta-AS-Roma-Fiorentina-Liga-Italia-11Nov10.jpg

http://farm8.staticflickr.com/7015/6588511923_b7bd359db7.jpg
Perrotta 
koos teiste sealkandis sündinud maailmameistrite Jimmy Armfieldi ja 
Sir Geoff Hurstiga jäädvustatud ta sünnikohta Ashton-under-Lyne’i.