320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nike Eesti jalgpalliliigade ennustusmäng 2011 Soccernetis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nike Eesti jalgpalliliigade ennustusmäng 2011 Soccernetis

    Ennusta Eesti Meistri- ja Esiliiga selle hooaja kohtumisi ning võid võita Nike jalgpallivarustust!

    Nike ennustusmäng paneb Soccerneti külastajate teadmised proovile nii Meistriliiga kui ka Esiliiga tulemuste osas. Ole kärme, sest esimene liigamäng (Levadia-Ajax) peetakse juba laupäeva ennelõunal.

    Ennustusmängust osavõtt on tasuta ning parimad ennustajad saavad hooaja lõpus tasuks väärt auhinnad. Auhinnakoti sisu täpsustame enne hooaja algust.

    Ennustusmängus osalemine on imelihtne:

    * Logi sisse või registreeru Soccerneti foorumis
    * Sisene Nike ennustusmängu lehele
    * Vali linnukesega liigad, mida soovid ennustada, ning hakka pihta!
    * Kui ennustad mõlemat liigat, on mugav sisestada tulemusi järgmiste kohtumiste lehelt

    Ennustada võib kas palju mänge korraga või ainult järgmiseid kohtumisi, kuid pea meeles, et ennustusi saab muuta hiljemalt tund aega enne vastava mängu algust.

    Iga täpne skoor annab 3 punkti ja lihtsalt võitja või viigi äraarvamine 1 punkti. Punktiarvestus käib Meistri- ja Esiliigas eraldi ning parimad selguvad hooaja lõpus, kui kõik 180 kohtumist mõlemas liigatsoonis on lahenduse leidnud. Seejärel võtab Soccernet.ee parimate ennustajatega ühendust nende profiilis märgitud e-maili aadresside kaudu.

    Põnevat jalgpallihooaega!

    #2
    Auhinnakoti sisu täpsustatult: nii Meistri- kui ka Esiliiga arvestuses parim ennustaja saab valida enda jalanumbri järgi endale Nike jalatsid, limiidiks on 115 eurot (jaehind); mõlemas arvestuses paremuselt teine ja kolmas ennustaja saavad Nike palli.

    Kommentaar


      #3
      esiliiga arvestusepidaja on jätnud mul 3punkti märkimata, hetke tabelis mul 7punkti märgitud aga ennustusi vaadates saan mina tulemuseks 10punkti !
      tahtsil lihtsalt tähelepanu juhtida, ikkagist ju uued putsad mängus
      sigpicSuure-Jaani United

      Kommentaar


        #4
        Mul sama teema, tabelis 9 punkti, aga ise lugedes tuleb 12

        Kommentaar


          #5
          Minu punktid on õiged. Ennustamise algus on väga hästi alanud mul. :P Meistriliigas jagan liidri kohta, esiliigas 3. kohta.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            #6
            Ennustus ikka avatud olgugi et mäng juba käib!?

            Kommentaar


              #7
              Eeem.. ma ennustasin, et Sillamäe võidab 2:1 (võitsid tglt 5:1) , aga mul näitab, et Tammeka võitis 5:1

              Kommentaar


                #8
                Oleks tore, kui ka Meistrtie Liiga kohta selline ennustusmäng tuleks, aga vist siiski .....?
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  #9
                  nii, see ennustus nüüd lõppenud, teab keegi midagi auhindadest ka?

                  Kommentaar


                    #10
                    Meistri- ja Esiliiga parimad ennustajad selged

                    Palju õnne kõigile võitjatele! Peagi võetakse teiega ühendust profiilis märgitud kontaktide järgi.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kahju, et see aasta alles kuskil viienda vooru alles seda ennustusmängu märkasin, aga üritan kevadel siis tähelepanelikum olla, kui muidug järgmine hooaeg ka tuleb

                      Õnnesoovid võitjatele igatahes.
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        #12
                        2012.aasta versioon ka tuleb? Liiga hakkab nädalavahetusel

                        Kommentaar


                          #13
                          Tuleb peagi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Võiks ennustuse täna üles panna ma sõidan homme nädalaks minema ja oleks kahju esimesest voorust ilma jääda.

                            Kommentaar


                              #15
                              Põhimõtteliselt on ennustus üleval ja 99% tõenäosusega ennustused ka juba toimivad - http://www.soccernet.ee/ennustus

                              Täpsem info täna õhtuks

                              Kommentaar

                              Working...
                              X