320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 Eliitliiga 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U-17 Eliitliiga 2011

    JK Nõmme Kalju
    FC Flora
    FC Puuma
    Tartu JK Tammeka
    Eesti U-15 koondis
    Tallinna JK Kalev
    Kohtla-Järve FC Lootus
    FC Infonet
    Tallinna FC Levadia
    TJK Legion

    #2


    Esimene voor

    Kommentaar


      #3
      Mis sitt selle Puumaga on ja miks leva ja kalev edasi lükati?

      Kommentaar


        #4
        Huvitav, mida jalgpalliliit otsustab kui Puuma otsustas loobuda? Kas liigasse jääb 9 võistkonda või leitakse asendaja? Samas usun, et kõik ülejäänud tiimid on võimelised võitma Puumat ja see kaotus liigale suur ei olegi.

        Kommentaar


          #5
          Kõik tiimid ikka ei suuda nüüd võita Puumat a.k.a nt. Kalev.

          Kommentaar


            #6
            Kahjuks ei osale turniiril FC Puuma ning seetõttu ei toimunud ka nende kohtumist FC Infonetiga. Reedeks selgus, et loobunud Puuma asemel hakkab liigas mängima Pärnu Linnameeskond. Tallinna FC Levadia mäng JK Tallinna Kaleviga on aga edasi lükatud 4. juunile.


            Puuma asemel on liigasse toodud Pärnu Linnameeskond

            Kommentaar


              #7
              tere, tere! keegi mängib kaljus ka? kuidas hiiu kunstmuru korras on? väga meeldiv, et meile treeneri vastuolul siiski eliitliiga koht tagati.
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                #8
                +1 madis, ise ütlesin juba ära et ei mängi aga lars sunnib..

                Kommentaar


                  #9
                  madis?
                  aga nagu mängi ikka, sest meil 0 ründajat
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas alehis Vaata postitust
                    tere, tere! keegi mängib kaljus ka? kuidas hiiu kunstmuru korras on? väga meeldiv, et meile treeneri vastuolul siiski eliitliiga koht tagati.
                    Hiiu kunstmuru on teisipäevaseks mänguks valmiks, samuti ka valmiks selleks, et külalismeeskond lahkub suure kaotusega.

                    Kommentaar


                      #11
                      ahahaha hästi paned friik, ma ise ei pruugi mängida aga teie 96ed saavad ikka aledalt lutti , päris tõsiselt . a muidu paaris kohtumises ikka mängin, kui graafikusse mahub, mul mingi 4liigat mängida koos eliidiga pmst

                      Kommentaar


                        #12
                        Eks näis kes kellelt sumpsi saab eksole Olgu siis see Hiiu staadion hästi mänguks valmis.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
                          ahahaha hästi paned friik, ma ise ei pruugi mängida aga teie 96ed saavad ikka aledalt lutti , päris tõsiselt . a muidu paaris kohtumises ikka mängin, kui graafikusse mahub, mul mingi 4liigat mängida koos eliidiga pmst
                          Väga hull kukk ikka siin.

                          Kommentaar


                            #14
                            Mida tähendab, et staadion on mänguks valmis? Kas 'tal' valitsevad tunded või oled juba ootusärevusest ennast nii täis lasknud, et tembeldad end ettevõitnuks. Samas oled sa päris vaimukas, trollid on alati lahedad! Minu uudishimu oli ikka pigem staadioni korrasoleku kohta. Lumi läinud ja muud möllud?
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              #15
                              Hiiu kunstmuru oli kolmapäeval vähemalt normaalne ja jääd enam ei olnud, lund ka mitte.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X