PDA

View Full Version : Pooooom!!

Leheküljed : [1] 2

vandersell
01.04.02, 11:38
Täna varahommikul teatas Arsenali pressiesindaja, et ostsid Derby County´lt Mart Poomi £5 milj. Mega, lõpuks ometi!!! Poom PL meistriks!!

yheksa
01.04.02, 11:44
hm... vaata kalendrisse ja Sa näed, et on 1. aprill :-)
Täna ei maksaks köike ikka uskuda, mida kirjutatakse...

Jõudu enivei!

vandersell
01.04.02, 11:53
hm.. vaatasin kalendrisse jah. Mõtlesin ise nalja teha, aga rikkusid kõik ära :D :D :D

yheksa
01.04.02, 11:55
Einohh... Anna andeks :-)

vandersell
01.04.02, 11:56
juba antud ;)

kyps
01.04.02, 12:49
julmad naljad sul:)

vandersell
01.04.02, 12:54
MIS MÕTTES ;)

Siim
01.04.02, 17:00
Krt poiss;) ! Mina vedasid küll ninapidi :) . Karjusin juba omaette "Ossapoiss", kuni vaatasin järgmist postitust. Järgmine aasta teen tagasi!:D

Miq
01.04.02, 19:17
Orginally posted by Siim88

Krt poiss;) ! Mina vedasid küll ninapidi :) . Karjusin juba omaette "Ossapoiss", kuni vaatasin järgmist postitust. Järgmine aasta teen tagasi!:D

Naiivitar küll. Suht loogiline, et peale Inglise noortkoondise väravavahi ostetakse mingi vananev eestlasenäss, kes kogu aeg vigane on :)

vandersell
01.04.02, 19:22
Orginally posted by Miq
Naiivitar küll. Suht loogiline, et peale Inglise noortkoondise väravavahi ostetakse mingi vananev eestlasenäss, kes kogu aeg vigane on :)
no sinu jutu järgi võiks Poom juba sussid varna panna, või siis Eestisse tagasi mängima tulla :deemon:

Miq
01.04.02, 19:36
Orginally posted by van der Sell

Orginally posted by Miq
no sinu jutu järgi võiks Poom juba sussid varna panna, või siis Eestisse tagasi mängima tulla :deemon:

Smile'i näed lõpus? Ja ma võrdlsein teda piltlikult Arsenali 2 noore talendiga.

vandersell
01.04.02, 19:37
OK, OK. Mul pole nägemisega kõik korras :lahe: (pime, mitte lahe)

Maarek
01.04.02, 19:50
Orginally posted by van der Sell

Täna varahommikul teatas Arsenali pressiesindaja, et ostsid Derby County´lt Mart Poomi £5 milj. Mega, lõpuks ometi!!! Poom PL meistriks!!

Njah, oleks sa uudises olevaks meeskonnaks ManU valinud, oleks pilt hoopis teine;) ;) ja nii mõnigi mees oleks oma päeva kordaläinuks võinud lugeda.;)

vandersell
01.04.02, 19:51
sry, mind kotib arsenal palju rohkem kui ManU ;)

Rainman
01.04.02, 21:14
Kõige šefim olnuks, kui oleksid juurde lisanud lingi artiklile, mis siis viidanuks mingile lehele, kus suurelt APRILLITOLA!!! :üllatus:

vandersell
02.04.02, 18:09
pole nii kõva arvutimees. aga järgmine aasta...:P

gnat
03.04.02, 23:40
krt ma jäin kaa juba uskuma ja hõõrusin käsi kokku ja olin õnnelik et selline klubi Poomi ära ostis aaaaga kui nägin järgmist reply-t olin väga kurb aga muidu vääääääga hea joke ja hoia sa alt järmine aasta :kaval: :kop: :eiei:

TSA
04.04.02, 05:12
kui pastitust nägin ei saanud kohe aru mis toimub??? aga kui lugesin ,et 1aprill no siis tõesti ei ole see tõsi aga ma ei usugi ,et Poom Derbyst lahkub isegi siis kui nad langevad
Muidu hea joke :)

airmike
08.04.02, 02:51
ma ei tahaks Poomi kohta midagi halvasti öelda aga armsad kaaskannatajad vaatame asjale nii nagu ta on .väravavahi ost on ikkagi investeering ja pidevalt vigastuse käes olevat meest ei hakka keegi ostma.nii kurb kui see ka ei ole oleks Poom juba ammu Derbyst maha müüdud kui keegi oleks tahtnud vigastatud meest osta.:kurb4:

Be[er]wolf
19.04.02, 22:34
Destinationfootball kirjutas et Poom murdisliiga mangus jala ja ei saa jalgpalli MMil valjakule. :naer5:

Naed see on julm nali:naer2:

Peku
12.06.02, 00:48
ehehee
järgmine aasta, me ei tee sulle mitte nalja vaid saad lihtsalt peksa nii, et hakka parem end polsterdama, kutsuma kapid eesti fännid kohale ja läheb...
ja nalja kui palju...
aga kurat, ma juba uskusin

vandersell
12.06.02, 16:30
Algselt tegi selle postituse Peku

ehehee
järgmine aasta, me ei tee sulle mitte nalja vaid saad lihtsalt peksa nii, et hakka parem end polsterdama, kutsuma kapid eesti fännid kohale ja läheb...
ja nalja kui palju...
aga kurat, ma juba uskusin
Oh sind vaesekest, pole vist ammu arvuti taha saanud, see ju niiiii vana nali ;) Aga noh, eks siis järgmine aasta näeb, mis saab:D

Silver
08.07.02, 01:12
seff :D

Tembu
08.07.02, 16:16
Täna siis on see päev kus Derby County juhtkond otsustab (ajakirjandus on see D-Day), kas müüa Poom Evertoni 3.5milli eest. See on 500 000 rohkem kui esialgne pakkumine. Panen panuse, et Everton muutub järgmine hooaeg fännide seas populaarsemaks ja tema käekäiku jälgitakse suurema huviga:)..You know what I mean

moiva
08.07.02, 19:25
Raudne laks!

Oll
08.07.02, 21:31
Algselt tegi selle postituse tembuu

Täna siis on see päev kus Derby County juhtkond otsustab (ajakirjandus on see D-Day), kas müüa Poom Evertoni 3.5milli eest. See on 500 000 rohkem kui esialgne pakkumine. Panen panuse, et Everton muutub järgmine hooaeg fännide seas populaarsemaks ja tema käekäiku jälgitakse suurema huviga:)..You know what I mean

Belive me I do know what you mean.Arvan, et kogu Eesti futboliidi haiged ootavad, et meie au ja uhkus väravavaht Mart klubi vahetaks.

Bobik
08.07.02, 21:44
Olete kõik nii kindlad,et Mart-poiss ise lahkuda tahab?
Ma arvan,et ehk tahab,kuid nii kindel ma ka pole.

ROOTSI KUNN
08.07.02, 22:43
Mart -poiss läheks kindlasti, rääkisin Mardiga Saaremaal ja jutu järgi on tal soov minna ,kuigi otse seda välja ei ütle . Pean lugu tema lojaalsusest vanale klubile.
Kuid minu teada tegi Everton juba uue 4.mlj naelase( 97,5 mlj.eeki) pakkumise.
Loodame ,et oinastel natukenegi mõistust on ,et pakkumine vastu võtta.

jyriöö
09.07.02, 02:35
Arvamused lehtedes ja veebis langevad suht-koht pooleks. £4m võib just see piir olla, millega DCFC nõustub, kuid samas hindavad klubi juhtkond ja peatreener teda kõrgemalt. Mõned lingid: ramzone (http://derbycounty.rivals.net/default.asp?sid=886&p=2&stid=8264721) ja Guardian (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,750384,00.html)
Samuti visake pilk peale Derby fännide message boardile (http://boards.rivals.net/default.asp?sid=886&p=16&forumid=3057&style=1) . Poom on viimastes threadides vägagi esindatud. Osad Evertoni fännid väidavad, et Poom vormistatakse järgneva 24 h jooksul klubi mängijaks. Ühe venna väitel pidada pressikas homme kell 11.00. inglise aja järgi toimuma. Load of bollocks minu arvates. Kuigi spekulatsioonid on väljunud juba ammu traditsiooniliste kõlakate raamidest.

moochie
09.07.02, 03:04
Mehed-Naised, tundub, et vist tõesti on miskit suurt Eesti Jalgpalli jaoks toimumas, tundub, et juttudel on isegi mingi tõepõhi all, kõik peaks siis nüüd Oinaste juhatusest sõltuma! mhhh...Ei suuda homset hommikut ära oodata...:doh:

jyriöö
09.07.02, 17:16
Niiviisi, sõbrad:
well Derby didn't say yes but didn't really say no yesterday, they effectively told EFC to lodge another bid. EFC are considering the response and the probability is they will submit a final offer later today. The offer on the table yesterday was worth £3.85m (£3.5m +10% on appearances). The revised offer is likely to be in the region of £4.25m. Last night I said 60:40 Poom would stay a Derby player, this morning based on what I've been told was the nature of the discussion with EFC last night I believe it to now be 60:40 he will become an Everton player though that obviously implies it is far from cut and dried so you still have reasons to hope. John Gregory is the main stumbling block as his total desire to keep Poom is certainly putting your Board in a tough position - they need the money but need to take account of the manager as well.

vandersell
09.07.02, 17:31
kuskohast sellise infi tõmbasid? mõni link?

moochie
09.07.02, 18:27
See konkreetne jutt peaks vist tulema ramzone.co.uk (http://boards.rivals.net/default.asp?sid=886&p=16&style=2&forumId=3057&acti on=1&replytoid=2137491211) message boardilt.

vello99
09.07.02, 18:46
Mnjah need message boardid, teamtalkid, soccernetid jms. Suuretõenäeoliselt on nendel sama väärtus kui selle topiku kõige esimesel postitusel.

Ega enne kui Everton/Derby pressikonverentsi kokku kutsub ei tasu märjaks minna...

vandersell
09.07.02, 19:22
Algselt tegi selle postituse vello99

Mnjah need message boardid, teamtalkid, soccernetid jms. Suuretõenäeoliselt on nendel sama väärtus kui selle topiku kõige esimesel postitusel.

Ära sa ütle midagi, esimesel postitusel oli väga kõva väärtus sel konkreetsel päeval :D

jyriöö
10.07.02, 03:28
Originally posted by vello99

Ega enne kui Everton/Derby pressikonverentsi kokku kutsub ei tasu märjaks minna...
Faktid: pakkumine tehti. Info Derby Evening Telegraphi lehelt: The Merseyside club has been back in contact with Derby County about their Estonian international.
Hinnas kokkuleppele ei saadud: But there is still a difference of opinion over the player\'s valuation. Reports say that Everton, who have had one bid for Poom rejected, have made an improved offer believed to be around £3.5m.
Loring ütleb nii: The Rams chief executive Keith Loring said not a great deal had changed with the Poom situation.\"Everton are keen on Poom and we are keen to keep him,\" said Loring. \"They have gone away to consider the situation and we\'ll see what happens.\"
Mis puutub mu eelmisse postitusse, siis tundus mulle, et vend jagas asja. Argumendid on loogilised ja summa jääb ka pakutud raamidesse. Tänases Õhtulehes on ka Poomist juttu. Ise ta pakkumisest kuulnud pole ja kui klubi üleminekuga nõustuks, lahkuks ka Poom Premieri. Linki ei viitsi enam lisada, magada tahan :)

Silver
10.07.02, 04:57
ei jah derbyst vôiks mees kyll jlaga lasta, sest minu arvates on tase ikkagi liiga nôrk !! :P aga no jah eks tulevik toob ja näitab mis meie no 1 puurivahist saab :)

moochie
10.07.02, 15:28
Originally posted by CMR

ei jah derbyst vôiks mees kyll jlaga lasta, sest minu arvates on tase ikkagi liiga nôrk !! :P aga no jah eks tulevik toob ja näitab mis meie no 1 puurivahist saab :)

Aga siiski, kui järele mõelda, selle koosseisuga vast I divisionis saaks ikka lammutada, suuresti sõltub see muidugi ka Mardist, sest tema on selle meeskonna selgroog. Derby teeks suure vea, kui nad Mardi maha müüksid, eriti veel nii väikese summa eest! Neile oleks kindlasti kasulikum (Iseasi, kuidas meile...) maha müüa üks kolmest; Christie, Higginbotham, Riggot - Kõige ennem läheks siit vist Christie. Isiklikult kahtlen, kas Derby sama viga kordab, mis tehti Wanchope\'ist ilmajäämisega, tegelikult, mis kahtlen, olen kindel, et vähem kui 5-6 £ eest Marti küll ei müüda!

Poom (?)

Barton - Riggott(?) - Higgenbotham(?) - Zavagno

Kinkladze - Burley - Mustoe(?) - Morris

Christie(?) - Strupar

I Divisioniks ju täica tegija mansa, Promotionit võib juba esimeselt hooajalt vabalt oodata, seda siis muidugi Mardi jäämisel, muidu ei jõua see meeskond kuskile...:doh:

mikk
10.07.02, 15:54
Kui vaadata , mida Derby fännid arvavad, siis enamus ütleb, et keegi tuleb müüa. Ja kui müüa, siis Chritie, aga mitte Poom. Evertoni 3,5 mil pakkumist Poomile peetakse aga lausa solvanguks.

krusty
10.07.02, 17:11
everton loobus Poomist ja püüab nüüd Arsenali Wright\'i. oinad, ma ütlen.

vello99
10.07.02, 19:03
Originally posted by krusty

Algselt kirjutasin \"Uudis Soccernetist, mis põhineb samalaadsel Daili Maili artiklil. Worth precisely d**k.\"

Nüüd on Moyes seda BBC-s kinnitanud.

Samas miks peaks Arse*** seda tegema 1 aasta pärast wrighti ostmist. Pakun, et tegemist on lihtsalt väikse trikiga a la:

Everton: \"Ah et Poomi müüa ei taha, eks siin tuleb keegi teine vaadata\"

Derby: \"Ei palun ostke ikka Poom\".

Ainuke aga on, et ega Derby eriti ei taha teda müüa.

moochie
10.07.02, 19:23

Originally posted by krusty

Uudis Soccernetist, mis põhineb samalaadsel Daili Maili artiklil. Worth precisely d**k.

mnjaa...Aga kui sel vähegi tõepõhja all on, oleks ühest ocast halb, ja teisest ocast hea uudis!

- Mart veedaks hooaja I divisionis
+ Kui Everton tõesti Wrighti meilt kätte saaks, siis ehk on tibakenegi lootust, et Arsenal Mardi vastu huvi tunneb, kaua Seaman enam ikka vastu peab...:silm5:

Kuid oleks on paha poiss...:doh:
Unistada on nii tore...:õnnelik:

vandersell
10.07.02, 19:27
ja-jah, kui Mart Arsenali läheks, siis muutuks lemmikklubi veelgi lemmikumaks ja ma vahetaks oma avatari paugupealt ära :)
aga... oleks, tuleks, võiks. In my dreams ;)
ja nende oleksitega muutuks mu esimene postitus tõeks!! Oi kui kaugelenägelik :P

Silver
11.07.02, 00:02
ehhe oletada vôib palju, aga kui wright laseb arsenalist jalga, siis oleks arsenalil vaja uut väravavahti, sest seamanil vanust palju ja väikseimgi vigastus muudaks mehe puurikatsmisel nôrgemaks..... Wrigtile loodeti kah supper tulevikku Arsenalis, aga näeh mis sai wenger meest ei usalda :( ... Ise arvan, et ega mehel midagi viga pole aga 5 £ mida arsenal maksis ei tasunud küll ära :(

Silver
11.07.02, 00:03
Muidu unistada ja loota vôime me kôik eks aeg näitab

Tembu
11.07.02, 15:52
Wright ei kavatse kusagile liiga parimast klubist kuskile kolida ja kavatseb seal nii mõnegi hea (ja eduka) aasta veeta. Eks Moyes leiab rahakest nats juurde ja võtab ikke Poomi ära...

erx777
12.07.02, 15:20
Viimased uudised räägivad, et ei ole Everton Poomist loobunud veel ühti. Olevat tehtud kolmas pakkumine ja loodetakse sellega lõpule saada. Moyesi ideaal on, et Derby võtaks pakkumise vastu, Mart-poiss läheks kohe lepingut sõlmima ja siis põrutaks kohe Austriasse Evertoni laagrisse.

Isegi Derby fännid on teadmatuses ja segaduses. Meist siin rääkimata

jyriöö
12.07.02, 20:04
Attenzioone, attenzioone
Selgus tundub käes olevat. Derby ametlikul lehel räägib Loring teemal: why we rejected Poom bid. Homepagele pääsete siit (http://www.dcfc.co.uk/homepage.asp)
Loringu meelest on Everton \"mickey mouse club\" ja kui normaalset pappi ei pakuta, ei liigu Poom kuhugi. Siiski: \"every player has his price\" - nii et kui keegi Mardi eest ca £5,5m välja käib, on ta tõenäoliselt lahkuja.

Rainman
13.07.02, 17:31
http://www.therams.co.uk/

Mart’s worth £6m

By Steve Nicholson

John Gregory says he will not be pressured into selling Derby County’s number one goalkeeper Mart Poom.

The Rams manager must sell at least one player and intense speculation has surrounded Poom’s future at the club.

Premiership Everton are keen to sign the 30-year-old Estonian international and have had two bids, believed to be around the £3.5m and £4m mark, rejected.

Gregory puts a value of at least £6m on Poom.

\"Without question, we have to sell a player within the next six weeks but I will not be pressured into selling Mart Poom,\" said Gregory.

\"I consider him to be an execeptionally good goalkeeper.

\"I know this club is in debut but it does not mean somebody can come in and steal our players.

\"Everton’s offers for the player fall well short of our valuation. I will not sell him for the kind of money Everton are talking.

\"The chairman has also said he will not sell Poom for less than we think he is worth.

\"A fair price for Mart Poom? £6m at least ... if not more.\"

Gregory knows every successful team needs a top goalkeeper and has always made it clear that he would like to keep Poom for the challenges that await in Division One.

The manager is also aware that Poom could be of considerable benefit to the Rams as they look to bounce straight back to the Premiership.

\"It does not make sense to sell one of your best players who can assist the club in getting back to the Premiership,\" said Gregory.

\"Anyone who witnessed Mart’s performance in the final game of last season at Sunderland will know what I am talking about.

\"Had he been fit and available for more games last season, he would certainly have helped us get a lot more points.

\"We have 15,000 season tickets holders already who worship and adore him.

\"They will be expecting to see him in our goal next season.

\"Poom, like any of my players, would be available at a price. That price would be the same if the club was £20m in credit.\"

Everton have also made an inquiry about Arsenal goalkeeper Richard Wright but Poom remains their number one target.

Manager David Moyes said: \"I’d like to build a young team here at Everton but we could do with more experience in goal. Mart Poom would give us that experience.\"

Maarek
19.07.02, 18:04
Recber ja Fenerbache rejectisid Evertoni pakkumise Türgi internatsionaalile kuna kollkipper ja tema naine olevat Istanbulis väga rahul ja ei kavatse sealt kuhugi liikuda.
Selle peale pööras Moyes jälle pilgud Mardi poole ja kavatseb ta iga hinna eest endale saada. ;) Eks näis, mis lähinädalad jälle toovad.

ek
20.07.02, 03:33
ma pole varem selle teema all sõna võtnud vaid hinge kinni hoides üleminekut oodanud aga...
usun nüüd et Mart läheb kuna ta ka ise avalikult sõna võttis ning ütles välja et tegelikult siiski sooviks klubi vahetada. On ju tänu Poomile Derby aastaid Premieris püsinud ning usun et pärast tema sõnavõttu tal minna ka lastakse. Või teeb Everton lõpuks parema pakkumise (mis teeks Poomist Inglise liigas vv. üleminekusummade topis päris kõrge tegelase vist)

Ja oh seda eestlase tagasikoidlikust ikka. küll läks aega ennem kui tal ka lõpuks täiesti siiber sai ja \"mässu\" tõstis

moiva
20.07.02, 17:11
normaalne. Igatahes parem hilja kui mittekunagi;)

Silver
20.07.02, 19:06
ex aeg näitab :D

Oll
20.07.02, 22:33
Tänane EPL räägib, et Poomi eest küsitakse hinda, mis võrduks kõigi aegade kuuenda transferiga.;)
Ja muide väravavahtide müügi edetabeli viiest esimesest on neli itaalast.......:D

pastakanovic
21.07.02, 22:50
Uudisjupp Evertoni koduleheküljelt:
http://www.evertonfc.com/news/article.asp?id=4435

pealkiri vihjab millest juttu: \"RAM RAID FAILS\"

sigma
22.07.02, 00:01
kahju, et Evertoni minekust asja ei saanud

kuid ega Div1 ka nõrk liiga pole...edu Poomile ja Derbyle selleks hooajaks, et nad ikka uuesti PL-i tagasi jõuavad. :)

Silver
22.07.02, 00:10
no jah ise olen asja yle väga kurb :( :( lootsin et Mart ikka ostetakse premieri aga näh kogu jama on läbi :( eks nyyd peab siis lootma ja vaatama aks derby suudab t6usta premieri tagasi :D

airmike
22.07.02, 00:47
Sl Õhtulehe vahendusel on Poom ka ise vähe pettunud ,et ärist ei saanud asja.:oih:

sigma
22.07.02, 01:35
rääkides veel natuke Derbyst...

...ise olen sellisel arvamusel (ja loodan) ,et Derbyle mingi suurem rahasüst tulemas (kas uue omaniku näol vmt), sest
1)ühtegi mängijat pole maha müüdud ning Poomist ei tahetud ka loobuda + vanad kallipalgalised mängijad näivad jäävat Derbysse (peateener on isegi Ravanellit kiitnud)
2)testimisele on toodud mitu uut mängijat (näiteks nigeeria ründaja ja üks hispaanlane)

Gregory-il paistab mingi äss taskus olevat...nii enesekindel ei saa lihtsalt olla, kui suurtest võlgadest pole mingit lootust pääseda. Kahju ainult, et Derby mõnesid mängijaid vigastus vaevab. Edu Derbyle, et järgmine hooaeg PL-is jätkata
:)

pastakanovic
22.07.02, 14:34
Sigma postitus on täiesti aktuaalne. \"Oinaste\" foorumis vihjas üks vend et Derbyt ootab tõesti rahasüst - keegi investeerib suurema summa ja samas müüakse ka jupike klubist.
Kas see kõik ka tõele vastab - who knows. Aga tõesti, DCFC bossid käituvad väga julgelt arvestades praegust nigelat seisu.

Rainman
22.07.02, 16:37
Soccerage väidab, et Arsenal on Evertoniga jõudmas kokkuleppele Wrighti ülemineku osas. Samas väidetakse ka, et Poomi vastu on Evertoni huvi kadunud. Võta nüüd kinni, palju siin tõtt sees on. :oih:

Everton Linked With Arsenal Keeper Richard Wright Again (http://www.soccerage.com/en/13/f9537.html)

Ja juba on ka uus artikkel, kus Everton kinnitab oma huvi Wrighti vastu, öeldes, et on lepingu sõlmimisele lähedal.

Everton Confirm Talks With Richard Wright (http://www.soccerage.com/en/13/f9604.html)

ROOTSI KUNN
22.07.02, 23:18
Meie Mart-poiss peab siis Evertonist suu puhtaks pühkima ,kahju!
See ei ole mitte ainult Mardi kaotus vaid kaotus on mõõtmatult suurem kogu eesti jalgpallile. Premier on kogu maailma jalgpallihuviorbiidis ,divisjon siiski mitte. Kõik see mõjutab ka siinset huvi jalgpalli vastu. Ilmselt ei kirjuta lehed enam niipalju jalgpallist
või siis briti jalgpallist ,kui Martti kõrgemas seltskonnas pole. Tahtmatult tekib võrdlus
Martin Müürsepaga ,kes samuti langes maailmatippliigast välja. Seda küll erinevalt
Mart Poomist, lihtsalt kehva mänguoskuse tõttu. Müürsepp lihtsalt tühikargas ja üritas paar aastat ,kuid kui nägi ,et läbi ei löö siis purjetas euroopasse tagasi.
Meie Mardil on taset maailma tipliigas mängimiseks küllaga ,kuid kahjuks on klubi omanikud ikka tõesti OINAD. Minu isiklik arvamus on see ,et osaliselt on Poom ka ise selles süüdi ,et ta marjamaale ei saanud. Liigne lojaalsus klubile ,kes juba hooaja alguse langes tabelilõppu ning lisaks ka veel uue lepingu sõlmimine maksid ennast nüüd kätte. Võib ju spekuleerida ,et vigastatud sportlasele oli see parim lahendus ,kuid Poomi viimased ütlemised näitasid selgelt kuhu tegelikult tema hing ihkas. Derby oli ,on ja jääb keskpäraseks ,kui mitte öelda äbarikuks meeskonnaks ning ei tõuse iial kõrgemale kui esiliiga tipp või Premieri lõpuosa. Ilma meeletute rahade ei tõusta selliste kohtade pealt kõrgustesse. Kas algab siit ka Mardi karjääri allakäik ,tahaks veel loota ,et mitte on ju ta alles 30. aastane. Derby ilmselt ei tõuse sel hooajal Premieri tagasi ja ausalt öeldes oleks mul millegi pärast isegi hea meel , kui see nii juhtub.
See oleks ka paras palk juhtkonnale ,treenerile kogu sellele põikpäisele Derby süsteemile ,kes sisuliselt väevõimuga hoiavad kinni Mart Poomi.
Kahjuks oleks see tagasilöök ja õppetund ka Mardile endale.:oih:

sigma
23.07.02, 03:03
Originally posted by ROOTSI KUNN
Derby ilmselt ei tõuse sel hooajal Premieri tagasi ja ausalt öeldes oleks mul millegi pärast isegi hea meel , kui see nii juhtub.
See oleks ka paras palk juhtkonnale ,treenerile kogu sellele põikpäisele Derby süsteemile ,kes sisuliselt väevõimuga hoiavad kinni Mart Poomi.

ning kui Leeds oleks keeldund Ferdinandi müümast, kas nad siis oleks ka jäärapäised? Ma olen päris kindel, et kui Leedsi treeneril poleks Stam-i varuvarjant juba valmis vaadatud, siis poleks ManU tehingust asja saand.

Seda asja tuleb ka tema mätta otsast vaadata. Loomulikult me vaatama kogu asja eestlase pilguga ning ma ka lootsin, et Poom Evertoni saaks, kuid eks Gregory-l ole tõsine plaan (ja kohustus) Derby tagasi kõrgliigasse tuua ning selle teostamiseks vajab ta nii tugevat kooseisu, kui tal on võimalik kokku saada. Eks ta arvab, et Poom on olnud Derbyle kindel väravavaht ning annab ka kaitsele oma kindluse. Tema kohustus on kõrgliigasse kiiresti tagasi saada ning ta kasutab selleks kõiki võimalusi.

eks see ole väike iroonia - kogu eelmised hooajad oleme lootnud, et treenerid teda usaldavad ning lasevad mängida, kuid praegu ta just selle usalduse pärast ei sa Evertoni siirduda.

ega Derby ka mingi halb meeskond pole - Strupar, Christie, Riggott ning ka Poom - neid mängijaid tahaks kindlasti paljud PL-i meeskonnad. Igatahes edu neile selleks hooajaks ning loodan, et Poomil tuleb hea hooaeg :)

jyriöö
23.07.02, 04:15
Paistab, et Mart mängibki selle hooaja divaris. Mis siis edasi võiks saada? 1. Tuleb mingi suurklubi ja lööb papi lauale. Mängija rõõmus, klubi rõõmus, fännid kah enam-vähem rahul (foorumitest on läbi kõlanud, et oinaste fännidel poleks selle vastu suurt midagi - tunnustus mängijale. Üleminek keskmike hulka - no way). 2. Mardi leping lõpeb kahe aasta pärast. Kui Derby Premieri ei tõuse, siis ollakse sunnitud Mart järgmise hooaja algul maha müüma või muidu lahkub vaba agendina. Kolmas variant oleks karjääri lõpuni Derbys vindumine, mida ma pean ülimalt ebatõenäoliseks.
JG on küll hea treener, kuid pole ressursse. Mustoega on sisuliselt käed löödud, kuid pank ei luba klubil lepingut allkirjastada enne, kui tuleb veidi vaba raha (mõni mängija müüakse, uus investor). Keda müüa? Noori talente nagu oleks, kuid kuigi Christie ja Riggott on U-21 eest mängides ilma teinud, pole nad meeste hulgas suurt midagi veel tõestanud. Ülejäänud on kas pensionärid või tavalised keskpärased 1. divisioni mehed.
Tulevik on suht hägune, kuid enne hooaja algust võib veel igasugu kannapöördeid tulla.

sigma
23.07.02, 04:36
olles veel samal teemal...kas keegi teab miks Derby ja Not.Forest-i fännid üksteist vihkavad? Oleks huvitav teada.

vaikiv mees
23.07.02, 18:02
(<-)Mul on küll geograafiast üsna udune ettekujutus, aga eks see Derby-Nottingham vastasseis on ka sellelt naabrite pinnalt (nagu Newcastele vs Sunderland (??), rääkimata sama linna klubide omavah. mängudest (nn \'derby\')- Asnl vs Tot\'ham näit.

We hate U \'coz we loved U
(loosung Ars-Tot 1.omavah-lt mängult peale S.Campbelli siirdumist vihavaenlase ridadesse)

Aga kui teemasse rääkida, siis mis Poomi puutub, siis Derby käitub tõesti nii nagu ei kavatsekski müüa. Näis, mis s\'est tuleb

ek
25.07.02, 13:47
mnjah! Evertoniga siis lõplikult kellad :(

http://www.delfi.ee/news/sport/valismaa/article.php?id=3993777

Maarek
25.07.02, 14:59
Originally posted by ek

mnjah! Evertoniga siis lõplikult kellad :(

http://www.delfi.ee/news/sport/valismaa/article.php?id=3993777

Evertoniga küll kellad, aga kas mitte Arsenalil nüüd väravavahtidega vähe niruks ei lähe. Manninger\'st ja Wright\'st on lahti saadud. Kas mitte ainult Seaman ja Taylor alles ei jäänud, mis näiteks ühe mehe vigastuse korral teeks seisu väga hapuks. Või on reservidest/noortest mingeid hirmsaid staare peale kasvamas, kes vabalt põhimeeste eest näiteks CL mängus väravas istuks. ;)

Tembu
25.07.02, 15:45
Arvestades seda et Seaman eelmise hooaja lõus kaua vigastusega maadles,ei ole ma tema tervise suhtes kindel..vanust kah juba ja vanad traumad tulevad uuesti esile. Kuid Poomi sinna minek on suht ebatõenäoline. Kui Juventuse Carinist &Ferenbache Rüstüst peaksid nad ilma jääma siis tuleb neil tõesti vist pilk kodumaale heita ja meie mees puurilukuks panna:)

Maarek
25.07.02, 18:01
Originally posted by tembuu
Kui Juventuse Carinist &Ferenbache Rüstüst peaksid nad ilma jääma siis tuleb neil tõesti vist pilk kodumaale heita ja meie mees puurilukuks panna:)

Rüstü igaljuhul Evertonile ütles hoobilt ära kuna ta naine ei tahtvat Istanbulist ära kolida:P
Itaallastega on selline kehv lugu, et need kipuvad saarel kergelt läbi põruma. Viimaseks \"heaks\" näiteks Matteo Sereni, kes suurte lootustega Ipswichi võeti. Pealegi on ta väga lootustandev noormängija, kes Juventusel Buffoni asemel hea võtta. Aga muidugi mõista, ei saa keegi ei öelda heale pakkumisele.

ugla
25.07.02, 18:25
Carini on siiski uruguailane. Juve kodukas (http://www.juventus.com/en/squadre/profili/fabiancarini.html)
Või pidasid sa itaallase all silmas Itaalias mängivat meest ?

Maarek
25.07.02, 20:53
Originally posted by ugla

Carini on siiski uruguailane. Juve kodukas (http://www.juventus.com/en/squadre/profili/fabiancarini.html)
Või pidasid sa itaallase all silmas Itaalias mängivat meest ?

yep, kaitses ju tüüp MM-l vapralt uruguailaste väravat.;)

Üldiselt kipun jah neid Itaalia pinnal mängivaid väga itaaliapäraste nimedega mängijaid esimese hooga itaallasteks pidama :oih: :oih: :oih: . Luban, et järgmine kord olen tähelepanelikum;)

vertex
26.07.02, 00:42
planetfootball teatab, et Foletti istub juba kohvrite otsas, et peale Poomi müüki Derbysse tagasi lennata.
Foletti tööd ootamas (http://www.planetfootball.com/article.asp?id=100868&clid=&cpid=10&Title=Foletti+ waiting+for+Rams+return)

malagar
30.07.02, 02:56
tjah aga 29 juulil oli planetfootballis ülal teade ,et Poom on valmis derbysse jääma:(
nii , et see foletti võibki oma kohvritele istuma jääda

Silver
30.07.02, 05:15
deeem kui lähedal asi oli nuuux.... fucking kuked oleks ta ära laskunud oleks Poom juba ammu evertonis ja kaitseks selle klubi puuri.

SDK
30.07.02, 12:54
Olgu mis on aga Poomi lojaalsus klubile, olgu see millises seisus tahes, on kiiduväärt! See väljendub selgesti ka Derby fännide arvamuses Poomist.

silverman
06.08.02, 03:49
Derby 1 - 2 Lazio

Mäng just lõppes, oma suureks üllatuseks avastasin, et mängu näidati live\'ina Derby koduleheküljel. Kommentaariks nii palju, et Derby oli suruvam pool, Lazio tegi mõne ohtliku vasturünnaku. Poom ei teinud kahjuks ühtegi tõrjet, mille peale võiks braavotada. Eks näis, kuidas seda meedias kajastatakse.

SDK
09.08.02, 13:04
Poom räägib http://www.therams.co.uk/index2.asp oma soovist peale oma mängija karjääri tegeleda Inglismaal väravavahtide treenimisega. Tundub loogiline...

SDK
14.08.02, 12:42
Oinastele jälle kaotus kirja. Seekord 0:1 Gillinghamilt. Asjad hakkavad oinaste jaoks tavapärastesse rööbastesse minema...

Rebu
26.08.02, 05:48
Arsenal ikkagi tahab Poomi!!Tšekki siit!! (http://www.tribalfootball.com/august/engnews4250802.html):õnnelik:

Rebu
26.08.02, 05:50
Ja ManU-lgi on mingid huvid-http://www.soccernet.com/england/news/2002/0825/20020825mufcgoalkeeper.html (Tšekki siit!!):õnnelik:

rohelineKonn
26.08.02, 13:16
olgugi, et Sun on suuuuur ja koooollane on nende \'transfer gossipid\' oluliselt usaldusväärsemad kui paljude teiste omad. näiteks julgesid nemad panna esilehe uudiseks Rio müügi, ajal mil Rio ise teatas, et mõtleb veel ja Risdale ja Venables kinnitasid ühest suust, et pole müügis. Aga Sunil oli karvane käsi sees ning nad ei eksinud. Samuti tuli neilt suht adekvatne info ka Yorke klubivahetuse kohta. Niisiis võib nende ManU kohta käivaid teateid pisut tõsisemalt jälgida. Täna siis <a href=\"http://www.thesun.co.uk/article/0,,3-2002391226,00.html\">kirjutatakse</a> Escudest ja Poomist. Põhjus, miks Alex senini pole Marti palgale võtnud on ilmselt viimase kalduvus tihti vigastuda.

SleepWalking
26.08.02, 14:47
Samas on aga seesamane Sun kirjutanud teemal Poom Manu\'sse väiksemate või suuremate tähtedega juba päris pikka aega ... aga võibolla tõesti seletavad Poomi lõppematud vigastused Alexi huvilainete tõuse ja mõõnu.

vandersell
26.08.02, 14:55
Aga oleks ju ülimega kui minu naljana mõeldud teema mõte tõesti täide läheks.
Aga samas... ainult teise vv-na olla.. mitmeks aastaks Seaman lepingu tegi?

SleepWalking
26.08.02, 15:30
Originally posted by vandersell

Aga oleks ju ülimega kui minu naljana mõeldud teema mõte tõesti täide läheks.
Aga samas... ainult teise vv-na olla.. mitmeks aastaks Seaman lepingu tegi?

Aastase ... nagu sellises vanuses üldiselt kombeks on.

Wingback
26.08.02, 15:52
Tõesti, palju meeldivam oleks näha järgmine hooaeg Poomi Arsenalis Seamani asemel :lahe: , kui juba nüüd ManU-s või siiski kui Seaman kaua veel jaksab siis pole nagu sinna kah asja.
ManU-s oleks Poom kindel nr 2 alles,aga noh...vähem mängiks - vähem vigastusi kah - palk korralik ja alati valmis maavõistlusteks.;)

Glazza
26.08.02, 15:59
Tegelikult ei oleks see mingi mure, kui see hooaeg oleks Poom varus, sest päris kindlasti peaks järgimne hooaeg kindad nurka viskama Seaman ning loodetavasti on tõsi taga ka Barthez\'i Prantsusmaale naasmise juttudel.

NR 2 olla oleks veidi halb Poomile endale ning koondisele, sest varumees mängib ju vaid noortega reservides. Samas tuleb tõdeda, et nii 15 mängu hooajal, mis sisaldab CL, karika ja liiga mänge, teeb esimene varuväravaht vana ja põdura Seamani või ebastabiilse Barthezi asemel kindlasti.

Laupäevaks on aga juba kõik selge kui langeb tähtaeg mängijate registreerimsele Champions League\'i.

Ning kaks Inglismaa suurklubi on 5 päeva enne ikka veel hädas, kuna põhiväravavahti katavad vaid noorukid. Kindlasti ei saa see asi nii jääda ning usun, et 75% tõenäosusega palkavad mõlemad selleks ajaks uue väravavahi.

Loodame, et üheks neist on Poom..

sigma
26.08.02, 16:33
Usun, et Poomile kõige parem varjant oleks Arsenal, sest peaks olema juba täiesti kindel, et Seaman järgmine hooaeg ei jätka. Kuid ManU pakkumise plussiks on see,et ta saaks ennem Barthezi paranemist esiväravavahina mängida..ning kui ta teeks seal head mängu, siis võib olla isegi võimalus, et säilitab esiväravavahi koha.

Kuid kõik see on praegu utoopia..ise pean seda väga suureks imeks, kui Derby laseb Poomil minna, sest ma hästi ei usu, et Arsenal ja ManU Poomi eest mingeid hiigelsummasid välja käivad (arvan et üle 3-4 miljoni nad ei paku, isegi kui sedagi pakuvad). Kuid imesid on ennemgi juhtund.

Glazza
26.08.02, 16:40
Praegu ei saa isegi vaadata, mis oleks parem variant (kuigi muidugi ootaksin Poomi mineku Arsenali). Lihtsalt Derby on ennast ju tema jaoks ammendanud. Kas ta on seda saanud otse välja öelda - ei, kas ta mõtleb nii - jah.

Ning hind mida pakuksid kaks suurklubi oleks nii 5-6 usutavasti. PS! Raha ei ole probleem, tegemist ei ole Evertoniga..

tanielo
26.08.02, 17:57
Originally posted by Stennur

Ning hind mida pakuksid kaks suurklubi oleks nii 5-6 usutavasti. PS! Raha ei ole probleem, tegemist ei ole Evertoniga..

Ma usun ka, et tehakse pakkumine, millest Derby ei keeldu, kuna pankurihärrad on juba üsna tugevalt Derby kõri kallal. Derbyl ei ole ju siiani õnnestunud kedagi müüa, et võlgu maksta.

Loodan, et Arsenal ostab Poomi, kuna ManU puhul oli ju eelkõige juttu võimalikust väravavahi rendilevõtmisest.

SleepWalking
26.08.02, 18:17

Praeguse turu seisu juures? :D 3-4 oleks reaalsem vahemik ... arvestades vanust ja iga jms ...

rohelineKonn
26.08.02, 18:45

minu arvates on raha siin ainus probleem. Arsenal peab mängijate pealt pisut kokku hoidma ja staadionit ehitama, Manu seevastu on juba 30M+tõenäoliselt 3-5M Escude eest juba kulutanud, kuid pole isegi CL alagrupiturniirile kohta veel kindlustanud. Ei usu, et kumbki neist klubidest (eriti arse) oleks nõus 5-6M£ varuväravahi eest maksma.

Antz
26.08.02, 19:04
Poom or bust for Fergie
Alex Ferguson is to make a last-ditch bid to land Derby keeper Mart Poom and French defender Julien Escude from Rennes. Manchester United boss Fergie is desperate for more goalkeeping cover with No1 Fabien Barthez out of tomorrow\'s crucial Champions League qualifier against Zalaegerszeg. And Estonian keeper Poom, 30, still tops the United wanted list despite their failure to land the Rams keeper earlier this summer.

Et siis viimane pakkumine...

mcnamara
26.08.02, 19:31
Originally posted by Antz

Poom or bust for Fergie
Alex Ferguson is to make a last-ditch bid to land Derby keeper Mart Poom and French defender Julien Escude from Rennes. Manchester United boss Fergie is desperate for more goalkeeping cover with No1 Fabien Barthez out of tomorrow\'s crucial Champions League qualifier against Zalaegerszeg. And Estonian keeper Poom, 30, still tops the United wanted list despite their failure to land the Rams keeper earlier this summer.

Tore on, aga palun pane juurde ka ülalnimetet kõmu algallikas.

Jaak
26.08.02, 19:41
Originally posted by mcnamara

Originally posted by Antz

Poom or bust for Fergie

Tore on, aga palun pane juurde ka ülalnimetet kõmu algallikas.

www.thesun.co.uk

Glazza
26.08.02, 19:44
Selle eelmise jutu aadress peaks olema ülalpool olemas.

Lisaks otsib Arsene just meest, kes ei oleks varu vaid up to the challange, ehk siis tõsine rivaal Seamanile. Ning tulevane esiväravavaht. Usun, et sama sooviks ka Alex.

Miks 5, mitte 3. OK, kõige pealt on küsimus mehes ja siis rahas ning nende kahe kooskõlla viimisel. Näiteks Arsenal on ilma suurema kärata nädalaga 4-5 mängijat juba katsetanud, aga ei ole seda taset mida otsitakse. Kui neid 3 miljonilisi mehi oleks vastava tasemega, siis poleks probleemi. Kuna Poomist keelduti juba korra 5 eest, siis teavad seda väga hästi ka kaks kosilast ning kui ta ikka veel on silmis neil, siis arvestatakse ka selle rahaga.

Probleem on muidugi jälle selles tervises - oleks vend viimased kuud terve olnud, oleks asjalood ka teisiti. Kes nüüd aga 5 päevaga peaks otsustama, kas võtta taas viga saanud meest?

vandersell
26.08.02, 19:46
Originally posted by Jaak

www.thesun.co.uk
see nüüd küll mingi hea link ei olnud. Link peaks ikka täpne olema- sellepärast need sinna pannaksegi, et ei peaks pikalt otsima. Ntx kui keegi tahab minult minagi teada, siis ütlen, et vaata õhtulehte aga unustan mainimata, et nädalatagust ;)

Jaak
26.08.02, 19:49

www.thesun.co.uk
see nüüd küll mingi hea link ei olnud. Link peaks ikka täpne olema- sellepärast need sinna pannaksegi, et ei peaks pikalt otsima. Ntx kui keegi tahab minult minagi teada, siis ütlen, et vaata õhtulehte aga unustan mainimata, et nädalatagust ;)

http://www.thesun.co.uk/article/0,,3-2002391226,00.html

oled rahul?

vandersell
26.08.02, 19:55

oled rahul?
olen :)
laisk olen ka.

SDK
26.08.02, 20:04
ManU väravasse spekuleeritakse Poomi kõrval ka brasiillast Marcost. Allikas jälle The Sun.

Rebu
27.08.02, 03:21
Loodan väga et Poom klubi vahetaks -Arsenal oleks :silm4:

muurek
27.08.02, 13:24
arse*al tahab vist tõesti mõne arukama tegelase oma rivistusse osta, lisaks Poomile ihuvad nad ka Sullivani peale hammast. Halvad on mõlemad variandid, aga kui arse*al saaks Sullivani, siis võiks ehk Tottenham ise Poomi osta ;)
ok, tegelikult peab Poom saama korraliku klubi, olgu see siis kasvõi arsen*al, kuigi manus ehk oleks vähe lihtsam nr 1 pääseda.

elukunstnik
27.08.02, 14:25
Soccernet.com väidab, et Fergie tahab väravavahti pigem laenata kui osta. Ka ManU vaateväljas on lisaks meie mehele Sullivan.

loe siit (http://www.soccernet.com/england/news/2002/0826/20020826mufcbarthez.html)

tanielo
27.08.02, 14:53
Originally posted by elukunstnik

Soccernet.com väidab, et Fergie tahab väravavahti pigem laenata kui osta. Ka ManU vaateväljas on lisaks meie mehele Sullivan.

loe siit (http://www.soccernet.com/england/news/2002/0826/20020826mufcbarthez.html)
Sullivan umbes kaheksaks nädalaks mängust väljas, kuna murdis pöidla.

Rebu
27.08.02, 15:31
Originally posted by tanielo

Originally posted by elukunstnik

Sullivan umbes kaheksaks nädalaks mängust väljas, kuna murdis pöidla.

Parandan Sullivan on 2 kuuks väljas!!Loe siit. (http://www.soccernet.com/england/news/2002/0826/20020826thfcsullivan.html)

Chazlor
27.08.02, 15:51
Allo

8 nädalat või 2 kuud....pea ju et sama :P

Parimatega

vandersell
27.08.02, 16:05
Originally posted by Chazlor

kusjuures, pean ka tunnistama oma silmnägemise puudulikkust- mina lugesin alguses kaheks nädalaks, mitte kaheksaks, arvatavasti tegi rebu sama vea :P

Rainman
27.08.02, 16:50
Tänases Sun\'i loos (http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390000-2002391537,00.html) väidab Arsene Wenger, et Seaman on parim väravavaht, keda ta näinud on ning seega asendamatu. Tõenäolisema varuvarjandina nähakse praegu ka Derbys mänginud Ian Feuerit. Samas tõdeb Wenger: \"I signed Manninger and it didn\'t work out and Wright too - although it was his decision to sign for Everton. That underlines how difficult it is to replace Seaman. This is Arsenal and we want an international keeper.\" Seega peaks Poom ikka sihikul olema..

Glazza
27.08.02, 17:33
Selle viimase Sun loo koha pealt, et ütlesin ju juba ennist, et Arsene otsib pikemas perspektiivis asemikku Seamanile. Kui ta teeks taas sammu nagu Manninger või Wright, siis oleks ka too uus aastaks ning taas läinud. See Feuer on sama case.

Seega kaks võimalust - kas aastane asemik või pikaaegne - ja kahjuks on see esimene palju-palju tõenäolisem selleks hooajaks.

raido
27.08.02, 23:39
Arsenalil on ju hetkel teise väravavahi kohal Juventusest laenatud Uruguai koondislane Fabian Carini. Kas Wenger tahab siis 3 head väravavahti omale? ManU-lgi on teise väravavahi kohal Põhja-Iiri koondislane Carroll.
Poomi koht on ja jääb Derbysse, sest teda lihtsalt sealt ei lasta minema enne, kui ta leping lõppeb!

kräka
27.08.02, 23:51
Manu peamine varjant on poom.nimekirjas esimene.Ja ferguson pidi pakkumise ka tegema.

vello99
28.08.02, 00:04
Originally posted by raido

Arsenalil on ju hetkel teise väravavahi kohal Juventusest laenatud Uruguai koondislane Fabian Carini. Kas Wenger tahab siis 3 head väravavahti omale?

Ei ole seal mingit Carinit. Jäi see tehing katki (ja võidetavalt Arse***\' uue vormi tõttu).

priity
28.08.02, 01:44
Viimane kõlakas on, et hoopis ManU tahab Carinit ära osta. 6,5 milli naelaga!!! Allikaks suhteliselt usaldusväärne The Guardiani The Fiver.

Rebu
28.08.02, 04:09

Originally posted by Chazlor

kusjuures, pean ka tunnistama oma silmnägemise puudulikkust- mina lugesin alguses kaheks nädalaks, mitte kaheksaks, arvatavasti tegi rebu sama vea :P

Just vandersell lugesin kaheksa kaheks -minu viga!
:oih:

Peku
28.08.02, 04:51
loe siit (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=34509)et manul on ikka huvi poomi vastu...:kaval:

SleepWalking
28.08.02, 12:59
Originally posted by priity
Viimane kõlakas on, et hoopis ManU tahab Carinit ära osta. 6,5 milli naelaga!!! Allikaks suhteliselt usaldusväärne The Guardiani The Fiver.

Jah, Wenger ütles nädal tagasi midagi sellist, et \"unfortunately he will be joining our rivals now ...\" et siis saab näha.

moiva
28.08.02, 15:22
jutud juttudeks, kuid asju määraad ikkagi teod. Nii et enne pole midagi, kui pakkumine tehtud

guru
28.08.02, 15:29
.... ja ARSE sainib endale argentiina \"noore ja talendika \" carlos roa puurilukuks, et ikka oleks meremehele võrdväärne konkurent/partner väravasuul ja ka õhtul hyde pargis lastele head paremat maiust jagades :P :P :P

SleepWalking
28.08.02, 15:45
Originally posted by guru
.... ja ARSE sainib endale argentiina \"noore ja talendika \" carlos roa puurilukuks, et ikka oleks meremehele võrdväärne konkurent/partner väravasuul ja ka õhtul hyde pargis lastele head paremat maiust jagades :P :P :P

jahah, carlos roa on nüüd küll \"tabloidtalk\", sest ma ei usu, et Wenger pole kuulnud, et roa lõpetas mängimise juba mõned aastat tagasi - ning ka enne seda keeldus laupäeviti mängimast usu tõttu - omadus, mis inglismaa väljakutel väga vajalik :D

roa teema lõpetuseks, teatan kergendusega, et ta olla sõlminud lepingu hispaania II divisioni Albacetega ...

SDK
28.08.02, 16:20
Ei hakka omal enam kõvaks ajama, nagu eelmistel kordadel. Ei juhtu siin ilmas meie vutimeeste jaoks imesid... P.S.- soovin oma sõnu süüa :)

vello99
28.08.02, 16:42
Originally posted by SleepWalking

Originally posted by guru

jahah, carlos roa on nüüd küll \"tabloidtalk\", sest ma ei usu, et Wenger pole kuulnud, et roa lõpetas mängimise juba mõned aastat tagasi - ning ka enne seda keeldus laupäeviti mängimast usu tõttu - omadus, mis inglismaa väljakutel väga vajalik :D

Seda laupäeval mittemängimise asja ma ei tea, aga \"loobus\" ta jah mõni aasta tagasi kuna pidi teadvat et saabub maailmalõpp. Aga vaat kus lops, nii ei läinud ja nüüd on vaja jälle leib lauale panna.

jyriöö
28.08.02, 17:59
Tänases Guardianis (http://football.guardian.co.uk/breakingnews/story/0,1273,-1975610,00.html) teatab Wenger, et väravavaht loodetakse leida kolmapäeva või 48 tunni jooksul. Ehk käiakse Poomi eest papp lauale. Kõlakad Derbyst sosistavad, et enne transfer deadline lahkub Poom klubist.

SDK
28.08.02, 18:02
Jaja. Tšau.

Jaan
28.08.02, 20:13
Roa teadis, et maailmal6pp pidada saabuma 2000.a. 1. jaanuaril kell 00.00. Siis kui ka sekundid veel nulli peal on. EI tulnud, nagu keegi siin juba enne teraselt t2hele pani. Siis kolis ta Argentiinasse kuid Mallorca mehed hakkasid talle ikka pinda k2ima ja siis ta kas yle-eelmine hooaeg m2ngis seal natuke, aga v6ib-olla eelmine. 6nnetuseks on Hispaania liiga enamik m2nge laup2eviti nagu Inglismaalgi... Igatahes on Carlos teatanud, et usk on talle hulga t2htsam kui jalgpall ning ka seda, et Argentiina koondises polevat keegi teda m6istnud.

sigma
29.08.02, 00:36
http://www.derbycounty-mad.co.uk/news/loadroll.asp?cid=ED11&id=59440

\"Poom set to leave for Manchester United if Carini bid fails\"

Kuuldused on, et Derby peab loobub selle nädala jooksul 2-st mängijast...ühega on juba üleminekusumma üle koku lepitud, teisega veel läbirääkimised käivad. Äkki Poom on üks neist? Ise olen realist ning usun Poomi ManU minekusse ainult siis kui näen ametlikku pressiteadet (arvestades veel seda mis Poom täna SLÕhtulehes ütles).

Rebu
29.08.02, 04:47
Loodame kõige paremat!!:doh:

SDK
29.08.02, 12:32
Aaaaaaa.... küll jälle The Sun aga...:)

http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002400089,00.html

sigris
29.08.02, 14:11
kahtlema paneb sun-i summa (4 milj.) millest nagu me teame tahab osa saada ka fc flora. seega ma ei näe nagu erilist põhjust derbyl nüüd müüa kui vaevalt kuu tagasi oleks nad saanud 5 milj. puhtalt.

ERX9
29.08.02, 14:16
Derby pole enam varianti. Olukord on nii kehv , et nad peavad nüüd ka 4m rahul olema, sest pangaonud istuvad juba kukil. Oleks ikka väga kõva kui Poom ManUs mängima hakkaks ja Barthes pingil istuks.

daK
29.08.02, 15:34
kuigi the suni artiklid on veelgi vähem usutavad kui slõhtulehe omad, on siiski manu sosinal suur tõsi taga.
Kuid pole yldse yllatav mõne teise klubi ylatuspakkumine. ja derby myyb, sest pangaonud on kurjad ja derby paljureklaamitud mystilisi rahastajaid pole näha.
Seega christie ja poomi pealt 10 milli teenides aitaks see klubi päästa (loe hoida pankrotist).

Vot nii :õnnelik:

ugla
29.08.02, 16:34
Hmm , ka BBC (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/m/man_utd/2222896.stm) teeb asjast juttu.

mcnamara
29.08.02, 16:34
Jah, Sun on ikka oma sõnastuses kuramuse kindel küll, et diil saab teoks. Huvitav, huvitav.

borat
29.08.02, 16:40
Originally posted by mcnamara

Jah, Sun on ikka oma sõnastuses kuramuse kindel küll, et diil saab teoks. Huvitav, huvitav.

Ei ole.

valdano
29.08.02, 16:50
The Sun on oma sõnastuses nii kindel, sest see on tema stiil. Vahel on Sunil on teistest varem hais ninas (vt R.Ferdinand), samas on ta ka hooga papli pand (vt kõiki eelmisi Poomi lugusid). Raske ennustada, kummaga praegu tegu on. mõned allikad, planetfootball, väidavad, et ManU on teind 3 millise pakkumise Ricardole (Valladolid). Nende esituses on ka lugu täitsa positiivne - hoolimata hispaanlaste soovist saada 4-milli Ricardo eest, oodtaakse tehingu teoks saamist.
Et transfer window hakkab kinni kukkuma, siis pole meil enam kaua aega jäänud oodata. Jõudu!
PS
vaatasin ManU ametlikule kodulehele, seal sellest juttu ei ole. Juttu oli Sullivanist ja Poomist. Sullivan on ilmselt väljas (2 kuuline vigastus), aga Poomi kohta oli selline küsimus: on ta tõesti Carrolist parem?

ERX9
29.08.02, 16:58
Veel üks link http://www.teamtalk.com/teamtalk/Team_News/0,1562,27,00.html

jyriöö
29.08.02, 17:25
The Sun: MANCHESTER UNITED will today complete the £4million signing of Derby keeper Mart Poom and make him their No1.
BBC: Manchester United could be about to swoop for Derby County\'s Estonian goalkeeper Mart Poom, according to reports.

Ühe sõnul on diil juba tehtud, teise arvates alles plaanitakse pakkumist. RamZone (http://www.ramzone.co.uk) message boardil on fännid Poomi lahkumisega juba leppinud. eks näis, ennegi neid jutte kuuldud.

Nurjatu
29.08.02, 17:28
Manu lehe peal oli selline artikel nagu \"Transfer Countdown: Two Days To Go\" ja seal
artiklis on selline lause \"One keeper United won\'t be signing is Derby\'s Mart Poom, however. Reports of a \"done deal\" in today\'s press are wide of the mark, according to the club.\" vot nii on lood.

ERX9
29.08.02, 17:32
Tundubki, et Sun ajas jama .
http://www.ananova.com/sport/soccer/story/sm_659892.html?menu=sport.football

SDK
29.08.02, 17:34
:( http://www.manutd.com/news/fullstory.sps?iNewsid=21142&itype=466

sigris
29.08.02, 17:50
http://www.soccernet.com/england/news/2002/0829/20020829mufcricardo.html

sun õigustas jällegi oma kollast mainet. kahju muidugist

Antz
29.08.02, 17:56
Närvid hakkavad juba läbi minema... Homme on ka veel päev!

Nurjatu
29.08.02, 18:03
Ah see Poomi ostmine manu-sse on olnud koguaeg kaheldav ma arvan, et kui manu oleks tahtnud siis oleks ta ammu juba Mardi omale soetanud. Kustkilt lugsen ka veel seda, et Poomi kõva miinus pidi olema see, et tal on soodumus vigastusteks. Vägis tuleb meelde film unbreakable kus vend oli nii õnnetu, et nigu keegi vastu läks oli luu puru. Poomiga tundub sama häda olevat kaks mängu teeb siis on jälle mingi lihas või närv paigast ära.

armin
29.08.02, 18:03
Kurbnaljakas on see et Sun-i tsiteerivad ka meie \"tõsiseltvõetavad\" meediaväljaanded nagu Postimees ja Kuku. Ma saan aru kui meie siin endal kõvaks ajame aga laiemale üldsusele oleks võinud ikka seletada, et tegemist on kõmuga.

Antz
29.08.02, 18:10
Pull on asjajuures see et raadiost tuleb juba teemat, nagu oleks tehing tehtud.

Nurjatu
29.08.02, 18:13
Mis raadios seda nii räägitakse? Tahaks kah kohe huviga vastupidist juttu kuulata.:doh:

junks
29.08.02, 18:18
Raadios oli uudis nii üllatav et ma algust ei kuulnud, kuid niipalju kui mina uunost aru sain, kavatseb Sir Alex meie Mardi panna oma tiimi esiväravavahiks, sest Barthez on lasknud läbi apsakaid, mis klubi juhtkonnale sugugi ei meeldi ja praegu on ta ka vigastatud.
Eino normaalne!!

mcnamara
29.08.02, 18:29
Originally posted by junks
Raadios oli uudis nii üllatav et ma algust ei kuulnud, kuid niipalju kui mina uunost aru sain, kavatseb Sir Alex meie Mardi panna oma tiimi esiväravavahiks, sest Barthez on lasknud läbi apsakaid, mis klubi juhtkonnale sugugi ei meeldi ja praegu on ta ka vigastatud.
Eino normaalne!!

No aga see ju ongi seesama Sun\'i jutt. Ei maksa uskuda midagi, millel puudub ametlik kinnitus.

mikk
29.08.02, 18:32
Kuna siin oli juttu ka Arsenalist, siis selline uudis:

\"Swedish goalkeeper Rami Shaaban claims he has agreed two-year contract with Arsenal\"

Pikemalt on juttu:
http://www.opta.co.uk/article.asp?id=105356&clid=&cpid=8&Title=Shaaban+c laims+Gunners+deal

ERX9
29.08.02, 18:32
ManU eitab Poomi huvi http://www.teamtalk.com/teamtalk/Top_Stories/0,1569,,00.html#523772

Nurjatu
29.08.02, 18:58
Mis raadios seda nii räägitakse? Tahaks kah kohe huviga vastupidist juttu kuulata.:doh:

Klemm
29.08.02, 20:17
Uskumatu, millise jama kollanepress kahe päevaga üles tõmbas! Pole midagi tuleb lihtsalt oodata, keegi ta ikka lõpuks ära ostab!

maverick
29.08.02, 20:21
manu manuks ja arsenal arsenaliks aga gregory´l olla ikka kindel plaan(loe: tungiv vajadus) mart enne transfer väravate sulgemist ää müüa....
huvitav kellel siis?

sigma
29.08.02, 20:43
Derby üks bossidest Richardson väidab hoopis Derby raadios, et ManU pole isegi ühtegi pakkumist teinud Poomi ostmiseks.

ikka innu
29.08.02, 22:01
ei mingit diili manu-ga nagu kirjutab manu kodukas. kahju kui ei usu minge lugege ise:(

priity
29.08.02, 22:05
eks me mäleta veel kuidas eelmine suvi nii manu ja derby poolt samasugune jutt käis, et ei ole keegi poomi ostmisest juttu teinud. hiljem tuli välja, et olid ikka küll. ferdinandi üleminekuga sel suvel oli üsna sarnane lugu.
asja teeb segasemaks veel see, et ricardo(d), keda manu taga ajab on topeltvariandis. üks ricardo mängib valladolidis (30.a hispaanlane, tema agent kinnitaski, et manu on ricardost huvitet) ja teine boavistas (26.a portugaallane, Daily Mail kirjutab manu huvist tema vastu ning üks manu treeneritest või muidu asjapulkadest on teda nooruses treeninud). hetkel tundub, et üks lihtsalt segab vett ja teisest on manu v-o huvitet, kuid kuna too on boavista eest juba ML kvalifikatsioonis mänginud, ei oleks talle neis mängudes rakendust.
üks kõlakas derbyst aga ütleb, et derby on endale juba uue väravavahi ka välja vaadanud. kui oakes postide vahel jääb, siis läheb jääradel divisjonist väljaujumine üsna raskeks.

p.s. derby halva finantsolukorra põhjuseks on see (nagu bbc kirjutab), et kuus on ettevõtte kahjum 1 miljon naela. peamine millega seda vähendada püütakse on ülemakstud mängijate lepingute lõpetamine. kui õnnestub veel 3-4 mängijaga selline diil teha, siis võib kahjum kusagile poole milli peale kukkuda. mis aga tähendab, et üle ühe mängija ei peagi müüma. tundub, et gregory kipub just sellist taktika eelistama.

Jaan
29.08.02, 22:37

teine boavistas (26.a portugaallane, Daily Mail kirjutab manu huvist tema vastu ning üks manu treeneritest või muidu asjapulkadest on teda nooruses treeninud). hetkel tundub, et üks lihtsalt segab vett ja teisest on manu v-o huvitet, kuid kuna too on boavista eest juba ML kvalifikatsioonis mänginud, ei oleks talle neis mängudes rakendust.

Kui on tegemist portugallasega, sisi tema soovitajaks on ilmselt ManU praegune abitreener Carlos Queiros.

rauno
30.08.02, 02:27
siit veel üks kinnitus selle kohta et Poom ManU väravasuule ei läe:(

http://www.soccernet.com/england/news/2002/0829/20020829mufcricardo.html

vaatasin üle,see artikkel juba siia pandud tänase päeva jooksul,sry

INCE
30.08.02, 02:37
Miks ma küll arvan, et sir fergie on nagu kitsikusse aetud lohe ja laupäev võib tuua nii mõnegi meeldiva uudise?

priity
30.08.02, 03:57
tundub, et asi on vett vedama läind. väidetavalt (bbc uudiste kohaselt) on ricardo (see valladolidi oma) juba lennujaamas kus ta ka intervjuu andis enne manchesteri lendamist. arsenal olevat aga alla kirjutanud rootsi liigas mängiva egiptlase-inglase shaabaniga. see info pärineb samuti mängijalt endalt. eks siis homme (reedel--see on ka viimane aeg mängijaga leping sõlmida kui tahad teda laupäeval mängima panna) paistab, mis asjast saab. endal küll enam lootust pole.

priity
30.08.02, 22:49
now its official. ricardo manu mängija. vt. www.manutd.com
sügavalt kahju, et derby polnud nõus poomi laenamisega.
seega oli õigus neil, kes spekuleerisid teemal, et ferguson üritab eelmisel hooajal toimunud gorami laenamisega sarnast tehingut teha.

P.S. Manu luhtas imehea võimaluse ligi miljon fänni juurde saada ;)

kräka
30.08.02, 22:56
Ja manu sõlmis tehingu Ricardoga ära.odavalt sai 1,5 milli:

Glazza
30.08.02, 23:42
Kokkuvõttes on lihtsalt Mardist endast kahju. Talent missugune, aga transferid aina luhtuvad ja luhtuvad ning vigastused aina kerkivad ja kerkivad. Kurb, aga kuna Mart on avaldanud soovi mängida 35-40 eluaastani, siis on ehk midagi veel ees..

Rebu
31.08.02, 04:56
:kurb4: :kurb4: :kurb4:

Peku
31.08.02, 17:25
kurb:suurnutt: :kurb2: :kurb1: :kurb4:

Silver
01.09.02, 01:24
Enne mingisuguseid transfereid peaks Mart korralikult terveks saama ning heasse vormi ennast ajama. Sellist väravavahti ei soovi keegi, kui mees mängib 3 mängu ja siis 10 on vigastusega väljas... Poleks olnud neid suuri vigastusi oleks vôinud mees juba ammu tippklubide puure tôrjuda. Mis puudutab transfereid, siis jah neid on liiast palju ning iga kuulujuttu pole vaja kohe tôsiselt vôtta vaid oodata ja vaadata kas asi edenema ka hakkab... :)

Pole vaja kôike nii hinge vôtta :) nutt maha!!

Ega jah Poom on jub 30 see ju peaksgi see väravavahi magusaim aeg olema :)
Pole môtet meie Marti veel maha kanda! Küll ka tema aeg tuleb....

el_mero_mero
17.09.02, 23:21
oleks poom portsmouthi jäänud, oleks tal kindlamad lootused järgmisel hooajal premierships mängida :D (portsmouth div1 liider hetkel)
funny how it goes...

-madis-
17.09.02, 23:58
Loodetavasti täituvad Poomi enda unistused tippklubi kohta. Mees on seda väärt:õnnelik:

vendetta
18.09.02, 04:33
Originally posted by el_mero_mero

oleks poom portsmouthi jäänud, oleks tal kindlamad lootused järgmisel hooajal premierships mängida :D (portsmouth div1 liider hetkel)
funny how it goes...

m6tlesin just sama..pall on ikka v2ga ymmargune :oih:

vertex
18.09.02, 06:22
Tänases või siis eileses mängus oli ta jälle põlvevigastuse saanud, olevat tugevalt kinni teibitud.

Jaak
18.09.02, 12:52
Originally posted by vendetta

funny how it goes...

m6tlesin just sama..pall on ikka v2ga ymmargune :oih:

Oleks jäänud, poleks tal siiani ühtki premiere liiga mängu veel mängitud.

priity
18.09.02, 21:22
funny how it goes...

well, kas keegi mäletab veel russel houlti? too tüüp mängib hetkel premieris west bromis. viimatises mängus southamptoni vastu olevat päris hää partii esitanud. tema derby aegadel seda hirmu polnud...

vello99
19.09.02, 15:53

funny how it goes...

well, kas keegi mäletab veel russel houlti? too tüüp mängib hetkel premieris west bromis. viimatises mängus southamptoni vastu olevat päris hää partii esitanud. tema derby aegadel seda hirmu polnud...

Samsa kas ei olnud vahepeal periood kus Poom vigastatud oli ja ta tegi 4-5 nullimängu jutti.

kräka
19.09.02, 23:14
Keegi oli poomi rünnanud nii et kont pidi paistma:deemon:

Jaan
20.09.02, 04:55

Samsa kas ei olnud vahepeal periood kus Poom vigastatud oli ja ta tegi 4-5 nullimängu jutti.

M2ngis teine vahel jah p2ris h2sti ning hoidis isegi Poomi pingil. Loomulikult pakkus Inglise press neile iseloomuliku agarusega venda ka koha koondisesse. Nagu Davud Jamesist ja Nigel Martynist v2he oleks,

kräka
29.09.02, 22:49
Yes derby võitis lõpuks ometi.peale selle tegi mart nulli mängu see on hea näitaja:õnnelik:

vaikiv mees
01.10.02, 20:47
Originally posted by kräka

Keegi oli poomi rünnanud nii et kont pidi paistma:deemon:

Ning lisaks astus vist treeningul oma klubi mees tal sõrmeluu pooleks, nii et mängis näpp lahases

SDK
01.10.02, 22:03
Kas keegi julgeb juba ennustada, mis akkab saama jaanuaris, kui klubid saavad jälle tradeda? Kas tulevad Sun´is jälle suured pealkirjad, et umbes \"Poom mõisavalitsejaks!\" jne...:P

priity
01.10.02, 23:44
Ennustan et ei tule, sest Debyle pole Poomi sugust koba ja olematu tasemega väravavavahti tarvis ning tal lubatakse juba enne jaanuari free transferiga mõnda läti kolmanda liiga klubisse mängima minna...

ek
01.10.02, 23:50
Sunis tuleb hoopis esileheuudis kus kirjutatakse Priity\'st kellest saab Manu esiründaja ja samas ka treener.
võim mis sa ise arvad priity? peaks ju suht reaalne olema et nii läheb

priity
02.10.02, 01:28
Originally posted by ek
Sunis tuleb hoopis esileheuudis kus kirjutatakse Priity\'st kellest saab Manu esiründaja ja samas ka treener.
võim mis sa ise arvad priity? peaks ju suht reaalne olema et nii läheb

Ennustan ka, et ek õpib kunagi tulevikus tundma sellist huvitavat sõna nagu \"iroonia\" ja saab isegi mõne vana nalja üle muiata. Senini on aga tema elu hall ja igav... kui jalgpall sellest välja arvata.

ek
02.10.02, 15:20
jah! isegi mu perekonnanimi on Halljaigav

jyriöö
02.10.02, 16:49
Originally posted by SundanceKid

Kas keegi julgeb juba ennustada, mis akkab saama jaanuaris, kui klubid saavad jälle tradeda? Kas tulevad Sun´is jälle suured pealkirjad, et umbes \"Poom mõisavalitsejaks!\" jne...:P
Oleneb, mis finantsseisus klubi selleks ajaks on. Kui natuke pappi sisse laotakse ja poole hooaja pealt promotion veel reaalne on, siis vaevalt põhitegijatest kedagi müüakse. Kui just huippu pakkumist ei tule juhtumisi. Suvel võib-olla aga küll. Poomil lõpeb minu teada 2004 leping ja kui nüüd Premieri ei tõusta, siis võidakse Mart lihtsalt ära müüa, sest muidu võib ta Bosmaniga lihtsalt niisama minema jalutada.

Jyrka
02.10.02, 17:42
Minuteada lopeb peale seda ooaega

SDK
02.10.02, 17:47
Kle jyrioo ära jama- 2004-ndani! Mul juba käis naks seest läbi rsk...:P Ikka peale seda ooaega peaks lõppema ju? Vai kes teab veel täpsemalt?

sigma
02.10.02, 20:52
Olen päris kindel, et Poomil on Derbyga leping 2004 aastani (st. kuni järgmise hooaja lõpuni).

priity
02.10.02, 22:07
Poom kirjutas 2001.a mais alla kolmeaastase lepingu Derbyga. Kui ei usu otsige mõnest otsingumootorist. Ka Eesti lehtedes oli sellest juttu.

malagar
03.10.02, 03:47
Üks Derby fänn vestles Inglismaal peal mängu Poomiga ja talle Mart ütles , et kui Derby ei peaks selle hooajaga Premierisse tõusma ,siis tema peab oma karjäärile ka mõtlema ja lenam seal ei jätka .

sigma
03.10.02, 04:15
Poom sai tänases mängus 2 kollast kaarti ning eemaldati :(

Peku
03.10.02, 14:52
täpsemalt poomi eemaldamisest loe siit (http://www.delfi.ee/news/sport/valismaa/article.php?id=4385291):(

jyriöö
03.10.02, 16:28
Delfi paneb mäsa veidi. Poom ei tõmmanud kedagi maha, Inglismaa saitidel on praegu kaks versiooni pendla kohta. 1. Carbonari lükkas nurgalöögijärgses olukorras kedagi, 2. keegi mängis karistusalas käega. Poom sai kollase mölisemise eest. See, kas ta teist kaarti saades palli väljaspool karistusala mängis, on ka veel enam kui kahtlane.

Huvitav kas see on Mardi karjääri esimene eemaldamine või on seda ka varem ette tulnud? Endal küll kohe meelde ei tule.

vaikiv mees
03.10.02, 20:35
Punast või 2 kollast küll ei mäleta. ManU vastu sai kunagi Giggs\'i mahatõmbamise eest pendla (ja kollase); kuigi see oli väljaspool ala, aga see-eest tõrjus Sheringhami penalti (üldse maandus tol hooajal liigamängudes tema seljataga vaid 3 penaltit 8st)

eleka
03.10.02, 21:31
Rams goalkeeper Mart Poom will be suspended for the big local derby with Nottingham Forest at Pride Park on 20 October after being sent off tonight.

The big Estonian will serve a one game ban after he was sent off at the end of the first half of extra time for a second yellow card after being adjudged to have handled outside the area. He was earlier booked for contesting a penalty award that ultimately saw Oldham beat the Rams 2-1 and send them crashing out of the Worthington Cup.

yheksa
04.10.02, 12:43
Originally posted by jyrioo

Huvitav kas see on Mardi karjääri esimene eemaldamine või on seda ka varem ette tulnud? Endal küll kohe meelde ei tule.

Tänasest Päevalehest (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=216634) vöib lugeda, et see on Poomi teine punane kaart pallurikarjääri jooksul. Päevalehest kopipaste - Esimest korda nägi Poom punast kaarti oma silmade eest 1994. aastal Portsmouthi eest mängides.

Päikest :-)

jyriöö
04.10.02, 16:58
Originally posted by eleka

Rams goalkeeper Mart Poom will be suspended for the big local derby with Nottingham Forest at Pride Park on 20 October after being sent off tonight.

Väga kahju, et just see mäng vahele jääb. Kohalikud derbyd on fännide jaoks ülitähtsad. Mängust teeb ülekande ka Sky.

Glazza
04.10.02, 20:21
Originally posted by vaikiv mees

Punast või 2 kollast küll ei mäleta. ManU vastu sai kunagi Giggs\'i mahatõmbamise eest pendla (ja kollase); kuigi see oli väljaspool ala, aga see-eest tõrjus Sheringhami penalti (üldse maandus tol hooajal liigamängudes tema seljataga vaid 3 penaltit 8st)

Oled ka hea fantaasiaga - mis koha pealt see toonane siis väljapool ala oli. Puhtalt tõmbas oma vea tõttu ju kastis mängija maha..

SDK
07.10.02, 01:42
Hakkab jälle peale. :D

http://www.teamtalk.com/teamtalk/Team_News/0,1562,17,00.html

vaikiv mees
08.10.02, 18:24

Originally posted by vaikiv mees

Oled ka hea fantaasiaga - mis koha pealt see toonane siis väljapool ala oli. Puhtalt tõmbas oma vea tõttu ju kastis mängija maha..

oma viga oli jah kui maha tõmbas suht meelega, mida ta ka ise ei eitanud. Häälekamad nõudsid veel punast kaarti, kuna oli \'viimane mees\'; eks see rohkem kohtuniku suvast oleneb(eriti kui kukutakse alasse sisse)

b0xter
18.10.02, 04:10
njah seda kyll aga ästi pelas siiski :)

priity
18.10.02, 04:45
Originally posted by zoolazorts
Ütleks niimoodi, et mäng Belgiaga Poomi šansse Derbyst \"pääseda\" just ei suurendanud ;)

Ütleks pisut vastu, et see Poomi mudaliigas mängimine Eesti koondise shansse Belgia-mänguks just ei tõstnud... Seega mõnes mõttes nokk-kinni-saba-lahti-olukord

-Loom-
23.10.02, 12:28
...poom pannaxe müüki poole hinna eest jaanuaris

Lapeteus
23.10.02, 14:00
Mis kanalitest see info pärit on, et Poom müüki läheb?
Ma võin ka öelda, et \" Peale Flora ja Levadia mängu läheb Piiroja kohe müügiks ja ostja on ka juba olemas \".
:trafck:

vandersell
23.10.02, 14:12
No näiteks epl´is (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=218195) on sellest kirjutatud, kindlasti veel kusagil, see oli esimene mis silma hakkas.

Lapeteus
23.10.02, 14:25
Teema on hell kuna Poomi müügi ümber on alati nii palju spekulatsioone olnud, et ilma kindlate faktiteta sellest rääkimine on mõtetu.
Aga nüüd EPL-ist järgi vaatama ....., see peaks nüüd küll hea uudis olema.

:D

Tembu
23.10.02, 18:33
Endistele kosilastele (Everton-Arsenal-jne) pole vast mõtet lootagi...Kuid kellel seda rahakest ikka üle on,eriti hooaja keskel...vaevalt,vaevalt ta kuskile liigub.

ROOTSI KUNN
23.10.02, 21:35
Oinad hakkasid alles nüüd mõtlema ,kui juba esiliigaski kivi kaelas.
Suvel oleks Derby lahedalt 4 milli saanud nüüd ei saa sittagi.:viha:

Glazza
23.10.02, 23:21
Usun et pakkumisi tuleb ikkagi robinal. Sest tippväravavaht suht väikse summa eest.... Ja usun enamik pakkumisi tuleb väljastpoolt piire, kus kindlasti on kellelgi väravahiprobleem. See ka, et sinna on nii 2-3 kuud aega, kindlasti tekib kusagil mingi kriis vigastuse või mänguvormi alanemise läbi.

makser
23.10.02, 23:56
miks sa seda arvad tembuu et poom arsenali ei võix minna,seaman on nagu ta on natuke vana juba,ja keda tal pingilt võtta on.polegi kedagi.poom võix barcasse minna siis saaks barca lõpux hea väravavahi:D:D

Glazza
24.10.02, 00:22
Sest meistermeeskondadele pole kombeks osta kuus nii 2 väravavahti. Arsenali reservmeeskonnas mängib uus ost noor rootslane..

kräka
24.10.02, 00:25
see oleks ülikõva.aga aega on ju veel küll.enne kaitseb ta ikka derby värve nii et ootame ja vaatame.:doh:

priity
24.10.02, 01:58
Sest meistermeeskondadele pole kombeks osta kuus nii 2 väravavahti. Arsenali reservmeeskonnas mängib uus ost noor rootslane..
Vist ikka on. Viimased kõlakad räägivad, et Arsenal tahab Türgi koondislast Rüstu Recberi. Kui oleksin Arsene (mida ma muidugi pole :)) siis peale viimaseid Seamani koondisemänge oleksin küll uuest esiväravavahist huvitet.

-madis-
24.10.02, 22:34
No nii, lõpuks on siis Derby nõus Poomist (ja teistest) loobuma. Paistab, et neil ei jää enam lihtsalt midagi muud üle. Oleks juba ammu pidanud mingi sellise sammu käima, oleks tulnud rahakotile palju kasulikuma.
Aga nüüd siis Poomist. Tuleb jääda suure huviga ootama talle tehtavaid pakkumisi. Oleks üli hää, kui ta satuks mõnda tippklubise. Peaasi, et Poom ei satu mõnda sitta ning allakäinud klubisse, nagu seda Derby viimasel ajal olnud on.

Epic
25.10.02, 01:33
hmm.. kui Molina Deportivost läks ajutiselt pensionile
võiks Depor Poomi ära osta ;)

fun
25.10.02, 02:43
kuna Derby on sellistes raskusdes oma eelarvega sammu pidamises, siis arvatavasti on see Poomile viimane hooaeg Derbys!!

olen juba kuulnud, et Poom võib lahkuda juba Jaanuaris, aga kuhu??

ikka mõnda tugevamasse klubisse kes pääseb ka euroopasse ja kus ta saab 1 väravavahi koha!!

Tembu
25.10.02, 12:56
Originally posted by makser

miks sa seda arvad tembuu et poom arsenali ei võix minna,seaman on nagu ta on natuke vana juba,ja keda tal pingilt võtta on.polegi kedagi.poom võix barcasse minna siis saaks barca lõpux hea väravavahi:D:D

Ma ei arva kohe mitte, et Taylor ja see-imeliku-nimega-rootslane kehvad mehed on...Kusjuures,Seaman jätkab hooaja lõpuni...Need paar eksimust ei võta temalt (veel?) esiväravavahi kohta. Ta on endiselt üks parimatest liigas,raudselt. Rüstüst jäädi juba sügisel ilma,ja hooaja keskel vaevalt teda müütama hakatakse, sest Türgis ju tiba soojem kah kui inglismannide maal:)

Epic
26.10.02, 13:41
aga poom rääkis veel kuskil ajalehes et kui ta endale sobivat kohta ei leia
siis ta ei lahku derbyst ja on seal oma contracti lõppuni ja lahkub alles siis vaba agendina.

Wingback
26.10.02, 15:55
Kusjuures kunagi ühes ajaleheartiklis ütles Poom, et ta soovib oma karjääri jooksul ka Hispaania liigas mängida. Pealegi olevat ta hispaania keele tunde võtmas. :sega1:

daK
27.10.02, 04:34
suhteliselt mõtlemapanev variant see depor.:mupet:
siiski arvan kahetsusega, et arsenal meie marti ei himusta, kuna taylor, stack on tulevased liiga tippvahid ja shaaban ajab seni asjad ära, seega :( .......

aga ikkagi, depor hmmm, miks ka mitte

daK
27.10.02, 04:37
suhteliselt mõtlemapanev variant see depor.:mupet:
siiski arvan kahetsusega, et arsenal meie marti ei himusta, kuna taylor, stack on tulevased liiga tippvahid ja shaaban ajab seni asjad ära, seega :( .......

aga ikkagi, depor hmmm, miks ka mitte

Epic
27.10.02, 13:10
poomi võimalused kahanevad juba TEINE punane kaart sel hooajal.:viha:

Silver
27.10.02, 13:20
Originally posted by EricCantona

poomi võimalused kahanevad juba TEINE punane kaart sel hooajal.:viha: Jep asi on väga madegaks muutunud. ei ole näha enam sellist puurilukku nagu mees oli eelmistel hooaegadel. Ühesônaga rikuti venna karjäär ära, et ei vôetud pakkumist vastu Evertonilt :( aga see on juba minevik. ehk keegi on nii tegija ja ostab Poomi ära:D

Robinho
27.10.02, 20:29
Minu teada pidi Depor Valenciast Palopit tahtma, mitte meie Poomi!:(

Epic
27.10.02, 21:02
äkki läheb Poom Florasse tagasi :D hoopis

kräka
27.10.02, 23:09
Ma arvan et poom eestise küll mitte mingil juhul ei tule see oleks täiega nõme:kaval:

-madis-
28.10.02, 00:04
Originally posted by EricCantona
äkki läheb Poom Florasse tagasi :D hoopis
See küll eriti hää ei oleks. Poomi peaks ikka kuhugi tugevamasse välisklubisse panema, sest meie liiga tase ei ole just eriti tugev.

gnat
28.10.02, 19:09
Poom muidu ise mainis et ta tahaks Inglismaale jääda sest ta pere ja ta ise sealse eluga harjunud ... kui ka mina ei usu tema müüki hooaja jooksul vaid pigem peale hooaega, aga ma küll ei tahaks et ta kuskile Hispaaniasse läheks Depor veel aga vaevalt....

PraS
28.10.02, 20:10
aga äkki kolib ta hoopis kahni asemele saksamaale või mõnda teise sellemaa klubisse.....:)

Rebu
04.11.02, 13:27
Originally posted by märt

aga äkki kolib ta hoopis kahni asemele saksamaale või mõnda teise sellemaa klubisse.....:)

Ei saksamaale ta küll ei lähe!!

Trollike002
10.11.02, 23:16
Originally posted by Rebu

Loodan väga et Poom klubi vahetaks -Arsenal oleks :silm4:

tääca õige!

Artista
10.11.02, 23:59
Ehhee, klikkisin siin Internetis veidi suvaliselt ringi ja vaat mille peale sattusin - artikkel (http://www.jah.ee/article.html?id=604766&theme=30&language=ee&page=1 ) Poomide pere-elust. :D :P ;) :)

vandersell
11.11.02, 12:05
Armas looke, tegi seest kuidagi soojaks. Paistab, et on seal oma eluga rahul aga samas valmis iga hetk kuhugi mujale kolima. Loodame, et nii lähebki.

vertex
11.11.02, 16:35
Paistab, et derbil raha puudust pole... (http://www.dcfc.co.uk/homepage.asp?centreFrame=http://www.dcfc.co.uk/press/index.asp?pr_id=3564)

Leivo-Tigu Vimb
11.11.02, 17:55
huvitav, mis klubi see on?
west ham? mõne suurema varumees?

indrek
11.11.02, 18:05
Man City? Scmeichel ju lõpetab.

SDK
11.11.02, 18:15
Palju Poomi hind siis massade arust oleks?

daK
11.11.02, 18:34
sarnase kirjutise leiate ka siit (http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390000-2002520852,00.html)

Lapeteus
11.11.02, 18:36
Vaevalt, et neile enam nelja milli pakutakse ja eks sellega ka arvestatakse.
Ehk lepivad £ 3 miljoniga.:oih:

-madis-
11.11.02, 20:25
Tõesti oleks huvitav teada, mis klubi see oli. Aga peaasi, et Derby jälle blokkima ei hakka, nagu ta seda suve lõpus tegi.:doh:

sicmic
11.11.02, 20:50
Originally posted by madman666

Tõesti oleks huvitav teada, mis klubi see oli. Aga peaasi, et Derby jälle blokkima ei hakka, nagu ta seda suve lõpus tegi.:doh:

juba blokkis ju 2-millise pakkumise...

ek
11.11.02, 21:17
Kas on nii et 1,5 kuud veel ja \'see Premieri klubi\' saaks Poomi ju ainult Flora nõutava tasu eest eest või kuidas?

ja nii kui Poom on Derbyst läinud võiks minu pärast kasvõi Anti-Derby fanclubi luua :viha:

raido
11.11.02, 22:49
Vaevalt, et Derbyl õnnestub Poomi kallimalt kui £3M maha müüa. Parem müügu heaga ära või Poom lahkub sealt nagunii siis kui leping lõpeb.

-madis-
11.11.02, 23:22
Originally posted by m1kk

Originally posted by madman666
juba blokkis ju 2-millise pakkumise...
Sellepärast ma räägingi, et oleks nagu aeg juba millegagi leppida.

sigma
12.11.02, 00:46
väikese eelinfo põhjal peaks see klubi (kes tegi £2mil pakkumise) olema Premiershipi lõpuosa klubi. Üks väga tõenäoline varjant on West Ham.

Klubi nimi peaks avaldatama homme hommikul. Ei tea kui usaldusväärne see info on kuid eks homme paistab.

sigma
12.11.02, 02:44
Originally posted by zoolazorts
Kusjuures mina olen erinevatest artiklitest aru saanud, et Poomi-pakkumise tegi just keegi Premier League\'i \"tippsatsidest\". Aga jah, eks asi settib lähipäevil. Igaljuhul ma ei mõista miks West Ham\'il Poomi vaja on, endil üks Inglismaa parimaid kollkipreid :oih:

Mul ka tekkis neist artiklitest arvamus, et mingi tipp-klubi on asja taga. Aga nagu ütlesin, peaks homme hommikul see selgeks saama - Loring pidavat klubi nime siis raadios paljastama. Sportstalki andmetel peaks see olema Villa, kuid ega Eckelmann on ju ka hästi esinend ning Inglismaa ajakirjandus on küll viimane asi mida uskuda :)

Olgu see klubi kes tahes, tuleb loota, et Poomi agent teeb head lobby-tööd ning et Derby trio Pickering-Loring-Gregory võtavad mõistuse pähe.

kotkas
12.11.02, 13:29
Usun , et tegemist oli Sunderlandi pakkumisega.

Patt27
12.11.02, 14:44
Miks Sunderlandi? Kas Sorensen on ikka vigastatud? Mäletan üht paari kuu tgaust mängu Sunderland-Newcastle, kus ta kanderaamiga ära viidi. PS mõelge, kui Poom mingi ime läbi Sunderlandi pääseb ja siis S`land esiliigasse kukub. Siis oleks küll \"lahe\" lugu..

Tembu
12.11.02, 15:21
Originally posted by Patt27

Miks Sunderlandi? Kas Sorensen on ikka vigastatud? Mäletan üht paari kuu tgaust mängu Sunderland-Newcastle, kus ta kanderaamiga ära viidi. PS mõelge, kui Poom mingi ime läbi Sunderlandi pääseb ja siis S`land esiliigasse kukub. Siis oleks küll \"lahe\" lugu..

..siis mäletad sa küll valesti! Arsenaliga kohtudes sai Thomas-poiss viga...
Aga asi tundub sedamoodi,et tegu oli suure Mardipäeva naljaga..

jyriöö
12.11.02, 15:40
Pakkumise tegija oligi Sunderland, hinnaks £2m. Suur põhjus, miks pakkumine tagasi lükati, seisnes ka selles, et klubi oli valmis selle raha välja käima alles hooaja lõpus! Seepärast pangahärrad ei sundinudki Derbyt seda vastu võtma ja Loring serveeris keeldumist kui mansa finantsseisu kindlustumist ja usalduse kasvu. Oleks £2m kohe letti laotud, olnuks vastus tõenäoliselt teistsugune. Aga miks just Sunderland väravavahti tahtis, on teiste asi kommenteerida.

indrek
12.11.02, 18:33
Kust võtad, et see Sunderland oli. Sunderlandis pole sellest keegi midagi kuulnud:kaval:

SleepWalking
12.11.02, 19:13
Originally posted by indrek

Kust võtad, et see Sunderland oli. Sunderlandis pole sellest keegi midagi kuulnud:kaval:

Sunderlandi nimega spekuleerib www.therams.co.uk internetilehekülg.

Jaan
12.11.02, 22:17
No jumal tänatud, et Sunderlandi pakkumisest loobuti.