320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Tšehhi (24.03.2021 21.45 @ Lublin, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Harva olen Nasfaliga päri, aga seekord küll. Et võib-olla mitte nii kardinaalselt (olen ju kah selgrootu mollusk), aga sisuliselt küll. Ma tahaks näha, mis selle 100 on hea aga 150 on halb otsuse taga nagu teaduspõhist on. Mind ausalt, ei koti üldse see, et armeenlased tegid seda ja armeenlased tegid toda. Ma tahan, et Lanno vms ütleks, miks on 100 inimest Kuressaares okei, aga 150 alecoqil ei ole. Puhtalt fakte, mitte hinnanguid ja arvamusi. Vabshee, nõudku kasvõi mingeid kõrgema taseme maske siis vms. Et nagu.. leiame lahenduse!

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Harva olen Nasfaliga päri, aga seekord küll. Et võib-olla mitte nii kardinaalselt (olen ju kah selgrootu mollusk), aga sisuliselt küll. Ma tahaks näha, mis selle 100 on hea aga 150 on halb otsuse taga nagu teaduspõhist on. Mind ausalt, ei koti üldse see, et armeenlased tegid seda ja armeenlased tegid toda. Ma tahan, et Lanno vms ütleks, miks on 100 inimest Kuressaares okei, aga 150 alecoqil ei ole. Puhtalt fakte, mitte hinnanguid ja arvamusi. Vabshee, nõudku kasvõi mingeid kõrgema taseme maske siis vms. Et nagu.. leiame lahenduse!
      Seda vastust me ei saa. Pandi puusalt ja nii jääb. Ja saime ka teada, et Eesti riigile on hea kui meil ja Tšehhil on neutraalsel pinnal võrdsed võimalused

      Kommentaar


        #63
        ma ei saa aru, et miks ei võiks seda mängu suvele edasi lükata?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          ma ei saa aru, et miks ei võiks seda mängu suvele edasi lükata?
          Täitsa hea idee,aga arvatavasti pole tšehhid nõus ja neil kui ikka toimub siis EM ka suvel...

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            ma ei saa aru, et miks ei võiks seda mängu suvele edasi lükata?
            Sest Euro eel tahab Tšehhi päristiimidega mängida.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #66
              Miks te nii leilis? Statkale ei lastaks ju fänne nii kui nii...

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                ma ei saa aru, et miks ei võiks seda mängu suvele edasi lükata?
                ma üritasin Lanno üle nalja heita, aga tundub, et tehakse hoopis minu üle

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  ma üritasin Lanno üle nalja heita, aga tundub, et tehakse hoopis minu üle
                  Ma ei teadnud, et see oli Lanno poolt pakutud variant.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Valitsus reaalselt täiesti haiglaselt keerab meile ning 90% fännidest lihtsalt vaikselt pead norus nagu masohhistid, et no jalgpall on ise süüdi. Tahaks öelda, et minge putsi kuradi selgrootud molluskid, aga no ega meie fännide iseloom on vōrdväärses languses koondise sportlike tulemustega.
                    Esiteks keerab TA mitte valitsus ja teiseks ei ole ma kordagi jalgpalli süüdistanud. EJL ei pidanud eelmine kord kokkulepetest kinni ja loomulikult TA ei usalda enam neid. Mulle ka ei meeldi, et meie kodumäng on n.ö võõrsilmäng, aga samas saan ma ka TA-st aru. Äkki ma tõesti siis ei ole "hardcore" fänn

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                      Miks te nii leilis? Statkale ei lastaks ju fänne nii kui nii...
                      Ei saa ka eriti aru, mäng toimub ju telekas.

                      Ja telepildil taustaks pakutav kõledalt inimtühi ning kummituslik A.Le Coq ongi ebameeldivam taustapilt kui mõni võõras staadion.

                      Kommentaar


                        #71


                        Punkt 9 - Välitingimustes on lubatud võistluste korraldamine kui osaleb koos korraldajatega kuni 100
                        isikut, kes peavad olema jaotatud mitte rohkem kui 50-liikmelistesse rühmadesse, sealhulgas
                        juhendajad ja korraldajad ning tagatud peab olema, et kokku ei puututa teiste rühmadega.
                        Võistluste korraldamine, kus osaleb korraga üle 100 inimese või erinevatesse gruppidesse
                        jaotatud inimesed võivad omavahel seguneda, ei ole lubatud."

                        Kesiganes selle "koos korraldajatega" sinna kirja pani on paras uuno. Huvitav kas korraldaja termin laieneb ka teenindavale personalile ? Kas tõesti ei olnud võimalik skeemitada alla 100 või lihtsalt ei viitsitud.

                        Punkt 11- Võistluste korraldamisega seotud teenindav personal (seal hulgas kohtunikud, korraldajad,
                        treenerid) peab siseruumides kandma maske. Võistlejad peavad võistluse eel ja järel kandma
                        maske. Vt täpsemalt VV korraldust nr 282 ja korralduse seletuskirja).

                        Antud punkti valguses tundub et korraldajad eristatakse teenindavast personalist sest nad on teenindava personali alamosana eraldi välja toodud. Mis tähendab et kohtunikud, treenerid, (meedikud, politsei, turva) oleksid ju korraldamisega seotud teenindav personal ja mitte "korraldajad".

                        Nii saaks ju numbri alla 100 küll. Kuna ma ise sügavamale kaevuda ei jõua siis parandage mind kui eksin.
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          #72
                          Äkki peaks Sarve või Kerese või Pilve palkama ning suruks selle mängu ikkagi A le Coqile!

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Valitsus reaalselt täiesti haiglaselt keerab meile ning 90% fännidest lihtsalt vaikselt pead norus nagu masohhistid, et no jalgpall on ise süüdi. Tahaks öelda, et minge putsi kuradi selgrootud molluskid, aga no ega meie fännide iseloom on vōrdväärses languses koondise sportlike tulemustega.
                            +1

                            värdjad
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              #74
                              Eks see üks ära panemine oli. Eelmine kord ju vedas EJL alt TA´d
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                #75
                                Korvpallile ei teeks keegi nii praegu. Probleem on selles, et jalgpall on nii sitt hetkel. Kui me võitma hakkaks, ei julgeks valitsus elusees huiata a.ka Ott tänak.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X