320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Wales (11.10.2021 21:45 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Teine pa täitsa lubas juba. Isegi veits uskumatu, et Wales sai sellise surve alla pandud. Aga…
    JH on oma ürituse täiesti kokku pakkinud? Tribkal nagu polegi varsti enam kedagi, rääkimata otsast. Eile oli ikka päris kurb kui käputäis waleslasi, kohalikke toorelt üle laulsid. Küljetribüün on üldse masendav koht, istud nagu zombide keskel. Aga ma olen leppinud, et eesti inimesed ja selllised fännid(kamina) ei väärigi paremat koondist kui kord kolme aasta jooksul Valgevene võitmine kurp

    Ma olen alati mõelnud, kas pallurid ise ka sellest räägivad/mõtlevad? Või on pohhui, sest kuskilt kuresaarest või kadriorust tulles tundub 3k inimesega koondisemäng nagu CL finaal. Ja noh töö on ju töö.

    Mitte jääda teiste riikide ees häbisse. Võiks ejl ise 10ks aastaks koroonapiirangud panna alecale. Saaks öelda et meil ei tohi tulla mitte ei taheta tulla.

    Kommentaar


      #47
      Tuleb öelda, et põhiründajate ja Vassiljeviga olnuks vast tulemus teine. Poomi ja Kostjat ei saa isegi võrrelda, kaks eri maailma mänguklassilt. Wales tundus ausalt öeldes päris lahja - eks nad katsuvad veel viimast korda Bale'i-Ramsey-Alleni põlvkonnaga MM-ile pääseda, edasi on ilmselt ikaldus nagu Iirimaal juba praegu.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #48
        kurb, et mänguülevaatevideot peab võõrkeelsest meediast otsima https://highlightsfootball.net/video...es-highlights/

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Teine pa täitsa lubas juba. Isegi veits uskumatu, et Wales sai sellise surve alla pandud. Aga…
          JH on oma ürituse täiesti kokku pakkinud? Tribkal nagu polegi varsti enam kedagi, rääkimata otsast. Eile oli ikka päris kurb kui käputäis waleslasi, kohalikke toorelt üle laulsid. Küljetribüün on üldse masendav koht, istud nagu zombide keskel. Aga ma olen leppinud, et eesti inimesed ja selllised fännid(kamina) ei väärigi paremat koondist kui kord kolme aasta jooksul Valgevene võitmine kurp

          Ma olen alati mõelnud, kas pallurid ise ka sellest räägivad/mõtlevad? Või on pohhui, sest kuskilt kuresaarest või kadriorust tulles tundub 3k inimesega koondisemäng nagu CL finaal. Ja noh töö on ju töö.

          Mitte jääda teiste riikide ees häbisse. Võiks ejl ise 10ks aastaks koroonapiirangud panna alecale. Saaks öelda et meil ei tohi tulla mitte ei taheta tulla.
          Mis sa täpsemalt öelda tahtsid äkki tōlgiksid?

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
            Teine pa täitsa lubas juba. Isegi veits uskumatu, et Wales sai sellise surve alla pandud. Aga…
            JH on oma ürituse täiesti kokku pakkinud? Tribkal nagu polegi varsti enam kedagi, rääkimata otsast. Eile oli ikka päris kurb kui käputäis waleslasi, kohalikke toorelt üle laulsid. Küljetribüün on üldse masendav koht, istud nagu zombide keskel. Aga ma olen leppinud, et eesti inimesed ja selllised fännid(kamina) ei väärigi paremat koondist kui kord kolme aasta jooksul Valgevene võitmine kurp

            Ma olen alati mõelnud, kas pallurid ise ka sellest räägivad/mõtlevad? Või on pohhui, sest kuskilt kuresaarest või kadriorust tulles tundub 3k inimesega koondisemäng nagu CL finaal. Ja noh töö on ju töö.

            Mitte jääda teiste riikide ees häbisse. Võiks ejl ise 10ks aastaks koroonapiirangud panna alecale. Saaks öelda et meil ei tohi tulla mitte ei taheta tulla.
            Suht segane jutt

            Kommentaar


              #51
              Suhteliselt arusaadav jutt, mille point oli tegelikult ka koha pealt nähtav, kui võrrelda punast seina (Walesi fännid) ja sinist seina (Eesti fännid). Juba enne kick-offi võis laululahingu kaotuse kirja panna.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Suhteliselt arusaadav jutt, mille point oli tegelikult ka koha pealt nähtav, kui võrrelda punast seina (Walesi fännid) ja sinist seina (Eesti fännid). Juba enne kick-offi võis laululahingu kaotuse kirja panna.
                Loomulikult sellise massivahega on raske vastu saada, kuid ma siiski arvan et eile oli ka Eesti fännisektor sektor tubli. Jah, asi on kaugel ideaalsest ja areneda on vaja nii arvukuselt, repertuaari poolest. On näha, et see asi hakkab vaikselt vaikselt aga siiski mingitki kuju võtma. Võrreldes vahepealse totaalse ikaldusega näen ma paranemise märke aga tööd on palju teha koondise fänlusega. Siiski tänaksin ma kõiki, kes viimastel mängudel oma panuse on andnud.
                Need hetked, kus 10 minutit järjest hea tempoga "Eesti kallis.." tuli meenutavad juba päris asja. Selliseid hoogsaid laule oleks juurde vaja ning nii väheneb ka paljudele tüütuks muutunud "Võitle, Eesti võitle" osakaal.
                FC Flora

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Loomulikult sellise massivahega on raske vastu saada, kuid ma siiski arvan et eile oli ka Eesti fännisektor sektor tubli. Jah, asi on kaugel ideaalsest ja areneda on vaja nii arvukuselt, repertuaari poolest. On näha, et see asi hakkab vaikselt vaikselt aga siiski mingitki kuju võtma. Võrreldes vahepealse totaalse ikaldusega näen ma paranemise märke aga tööd on palju teha koondise fänlusega. Siiski tänaksin ma kõiki, kes viimastel mängudel oma panuse on andnud.
                  Need hetked, kus 10 minutit järjest hea tempoga "Eesti kallis.." tuli meenutavad juba päris asja. Selliseid hoogsaid laule oleks juurde vaja ning nii väheneb ka paljudele tüütuks muutunud "Võitle, Eesti võitle" osakaal.
                  +1

                  Minu arust ka viimasel ajal on vibe väga hea. Ja eriti hea vibe oli fännikas eile. Sealt polnud kõmrisi üldse kuulda. Trumm vasardas, pasun puhus ja laul kaikus. Ja hea töö Brandon selle asja vedamisel!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas enrito Vaata postitust
                    Mis sa täpsemalt öelda tahtsid äkki tōlgiksid?
                    Esimeses lõigus tundsin huvi kas selline organisatsioon nagu JH on veel reaalselt tegev(eelajaloolistel aegadel oli ka põgusad kokkupuuted). Või on sellest pundist jäänud lihtsalt mõned entusiastid, kes üritavad mingisugustki meeleolustiku luua.
                    Jagasin ka kogemust küljetribüünilt.
                    Lõpuks kui tribkal on pohhui siis platsil on pohhui ja kontoris on pohhui(või vastupidi?). Mida aeg edasi on fännidel, liidul, mängijatel kui ka kõigil teistel pohhui kas seal tehakse vutti või toimub tantsupidu (ilmselt tantsukas toob statale rohkem inimesi kui belgia, inglismaa või saksamaa koondis. Meite mehi käib nkn vaatamas heal päeval 500-1000 inimest).

                    Teine ilmselt pole eriti segane. kolmas oli lihtsalt idiootne soovitus(minu meeleolu tõstmiseks), kuidas EJL kes nkn ei viitsi pingutada inimeste staadionile saamise nimel. Võiks stata uksed kinni keerata ja kui keegi küsib: “miks teil vähem inimesi vaatamas käib kui San Marinos ”. Saab öelda “faking piirangud mees”.

                    Muidugi üksikisikuliselt tublid kes seal nö. fännisektoris veel käivad ja proovivad. Aga sihipärase fänluse arendamise ja massi kogumisega on päeva lõpuks valusalt läbi kukutud.

                    Sorri kui kellegile hinge sittusin.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      +1

                      Minu arust ka viimasel ajal on vibe väga hea. Ja eriti hea vibe oli fännikas eile. Sealt polnud kõmrisi üldse kuulda. Trumm vasardas, pasun puhus ja laul kaikus. Ja hea töö Brandon selle asja vedamisel!
                      Ma luban sulle kui me seal kahekesi seisaksime. Ma karjuks sulle ka nii kõvasti kõrva ja vasardaks trummi, et vastaseid kuulda poleks.

                      Kommentaar


                        #56
                        +1 Brantsile

                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ja hea töö Brandon selle asja vedamisel!

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                          Ma luban sulle kui me seal kahekesi seisaksime. Ma karjuks sulle ka nii kõvasti kõrva ja vasardaks trummi, et vastaseid kuulda poleks.
                          Siin foorumis ei ole mõtet seda kirjutada ja Tofoad imelikule pimekohtunigule alecoqile kahekesi meelitama pole ka mõtet hakata. Lõuad tuleb lahti teha, siis kui on mäng ja proovida tuttavaid ka kaasa võtta ning küll need Waleslased ka vait jäävad

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Siin foorumis ei ole mõtet seda kirjutada ja Tofoad imelikule pimekohtunigule alecoqile kahekesi meelitama pole ka mõtet hakata. Lõuad tuleb lahti teha, siis kui on mäng ja proovida tuttavaid ka kaasa võtta ning küll need Waleslased ka vait jäävad
                            Krt pead sa kõik ära nussima. Ma ei julgenud tofoat mängu ajal kohtingule kutsuda ju ei tea milline too välja ka näeb, kütab pärast kohe pasunasse et pederast või midagi

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                              ... Küljetribüün on üldse masendav koht, istud nagu zombide keskel. Aga ma olen leppinud, et eesti inimesed ja selllised fännid(kamina) ei väärigi paremat koondist kui kord kolme aasta jooksul Valgevene võitmine ...
                              Asi pole Eesti inimestes. Ma võin sulle küljetribüüni zombina kirjeldada, et asi on küljetribüünis. Kui sina arvad, et sellised fännid ei väärigi paremat koondist, siis küljetribüüni zombid vastaksid, et selline koondis ei väärigi paremaid fänne. Need kaks asja kokku panna, siis on tegu suletud ringiga, mille kohta võiks öelda jalgpallikultuur. Jalgpallikultuuri ei saa parandada ega hävitada ühe mänguga, see muutub pikaajalise töö tulemusel ja tähtsal kohal on nii lastega küljetribüünil olevad pereinimesed kui ka otsatribüünil üksteisele kõrva karjuvad ultrad. Sulle soovitan ma järgmine kord otsa peale pileti osta, saad ühe õlle jagu odavamalt ka.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas sanderk Vaata postitust
                                Asi pole Eesti inimestes. Ma võin sulle küljetribüüni zombina kirjeldada, et asi on küljetribüünis. Kui sina arvad, et sellised fännid ei väärigi paremat koondist, siis küljetribüüni zombid vastaksid, et selline koondis ei väärigi paremaid fänne. Need kaks asja kokku panna, siis on tegu suletud ringiga, mille kohta võiks öelda jalgpallikultuur. Jalgpallikultuuri ei saa parandada ega hävitada ühe mänguga, see muutub pikaajalise töö tulemusel ja tähtsal kohal on nii lastega küljetribüünil olevad pereinimesed kui ka otsatribüünil üksteisele kõrva karjuvad ultrad. Sulle soovitan ma järgmine kord otsa peale pileti osta, saad ühe õlle jagu odavamalt ka.
                                +1.

                                arvaks, et enamikel maailma staadionitel täidavad küljetribüüne peamiselt sellised/minusugused, kes n-ö fännirepertuaarist heal juhul 'Eesti-Eesti!' ja mängijate nimesid kaasa hõiskavad, aga on südamega asja juures ja iga positiivse momendi korral spontaanselt lärmi teevad. veidi sinisilmne eeldada, et kogu staadion näo sinimustvalgeks võõpaks ja katkematu laulujoru üles võtaks. alustaks pigem sellest, et staadion võiks olla täis, mitte pooltäis, ja otsatribüünil rohkem hardcore fänne kui see käputäis, kes seal eile kõmridega võidu laulis – pole mõtet isegi olemasolevaid maha teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X