320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Wales (11.10.2021 21:45 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas sanderk Vaata postitust
    sellised fännid ei väärigi paremat koondist, siis küljetribüüni zombid vastaksid, et selline koondis ei väärigi paremaid fänne.
    seda ma mingi hetk tahtsin öelda ka. Vähemalt mõtlesin. Vb unustasin öelda. Aga selle vahele saab võrdusmärgi panna jah.

    Kindlasti ei hävita ega kasvata ühe mänguga. Liidul on 30 aastat aega olnud JH 20 aastat ja kui koondisemängu tulemus on 100 ultrat ning 3000 tavalist inimest, 15k mahutaval staadionil siis ma julgeks öelda “läks veits vittu”. Kui keegi hakkab rääkima, et sügis, igav vastane jms. Maailma nr1 vastu 200 fänni ja 6000 inimest, ajal kui me olime väga väga lähedal MMile minemises(kui sn lugeda) ütleks “läks veel rohkem vittu”.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      +1.

      arvaks, et enamikel maailma staadionitel täidavad küljetribüüne peamiselt sellised/minusugused, kes n-ö fännirepertuaarist heal juhul 'Eesti-Eesti!' ja mängijate nimesid kaasa hõiskavad, aga on südamega asja juures ja iga positiivse momendi korral spontaanselt lärmi teevad. veidi sinisilmne eeldada, et kogu staadion näo sinimustvalgeks võõpaks ja katkematu laulujoru üles võtaks. alustaks pigem sellest, et staadion võiks olla täis, mitte pooltäis, ja otsatribüünil rohkem hardcore fänne kui see käputäis, kes seal eile kõmridega võidu laulis – pole mõtet isegi olemasolevaid maha teha.
      Ma ei tahtnud otseselt kogu külge maha teha. pardon, seal on aktiivseimaid ka kindlasti. ma eile sattusin lihtsalt selliste inimeste ümber, et ma siiralt imestusin Tekkis kurbus… kas see ongi eesti fänluse olevik ja tulevik.



      NB ei tahtnud kedafi maha teha chill. tore et üldse veel keegi teab midagi koondisest ja alecoqist. Varsti ilmselt peab muinasjuturaamatutest otsima neid kohti ja inimesi. need jutud kus asjad 7 maa j mere taga on. 4. westons 1 on veel ja ma peaks kell 5 ärkama. fakk sõbrad elama on laiffi

      üldiselt kriitika oli suunatud siiski liidule või organisatsioonidele kes peaks inimesi staadionile saama. mis iganes on üritatud teha see on läbikukkunud.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas nimastain Vaata postitust
        NB ei tahtnud kedafi maha teha chill. tore et üldse veel keegi teab midagi koondisest ja alecoqist. Varsti ilmselt peab muinasjuturaamatutest otsima neid kohti ja inimesi. need jutud kus asjad 7 maa j mere taga on. 4. westons 1 on veel ja ma peaks kell 5 ärkama. fakk sõbrad elama on laiffi
        jõudu! ma pärast kolme Westonsit viski peale edasi liikunud, aga õnneks äratuskella ei vaja (vabakutselise rõõmud). usun siiski, et jalgpall on iga arenenud ühiskonna loomulik/orgaaniline osa ja (kui just maailmakorda pea peale ei pöörata) leiab ka Eestis ajapikku aina rohkem kandepinda. see aga ei tähenda, et jalgpalliliitu ei saaks paremini juhtida.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Ma ei tahtnud otseselt kogu külge maha teha. pardon, seal on aktiivseimaid ka kindlasti. ma eile sattusin lihtsalt selliste inimeste ümber, et ma siiralt imestusin Tekkis kurbus… kas see ongi eesti fänluse olevik ja tulevik.


          Isegi kõige väheaktiivsem ja vaiksem fänn kes 90 minutit oma telefoni nokib ei ole kriitikat ära teeninud. Tema on ostnud pileti, tulnud kohale ja andnud mingi panuse. Ärme hakka selliseid maha tegema, see on lame. Vaatame parem otsa neile miljonile inimesele kes seda mingil põhjusel ei teinud.

          Kommentaar


            #65
            Uimased fännilaulud võiks küll repertuaarist koheselt pikalt saata. Mässajate laul on mingi täielik soigumine. Ma ei kujuta ette, kuidas selline lugu kedagi peaks platsil ergutama või muud rahvast kaasa kiskuma. Järgmine jubedus on "Võit tule koju", kuid õnneks seda Walesi mängul ei kuulnud või lihtsalt ei pannud tähele.

            Premier League vaadates on alati meeldiv kuulata näiteks Crystal Palace fänne. Trumm mürrab ja laulud on hoogsad. Hoopis teine asi kohe.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas nimastain Vaata postitust
              Ma luban sulle kui me seal kahekesi seisaksime. Ma karjuks sulle ka nii kõvasti kõrva ja vasardaks trummi, et vastaseid kuulda poleks.
              ma ei tea.. istusin ka küljetribüünil ja kisasin nii, et külalisi polnud (mulle) kuulda. Kas ma laulsin enamuse ajast üksi? jah. Kas mind kotib? ei.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                ma ei tea.. istusin ka küljetribüünil ja kisasin nii, et külalisi polnud (mulle) kuulda. Kas ma laulsin enamuse ajast üksi? jah. Kas mind kotib? ei.
                Siin kohal tuleb tunnistada “Laev ei upu kui ta on vees. Ta upub kui vesi on laevas.” Ehk siis tähtis tegelikult pole ümbrus vaid see mida mina tunnen ja see on mu isiklik probleem jah.



                Olge musid, pange edasi. Mul on 90’ lõpust ja 2000st mälestus veel ilus. Astun parem kõrvale ja jään aegu meenutama.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                  Siin kohal tuleb tunnistada “Laev ei upu kui ta on vees. Ta upub kui vesi on laevas.” Ehk siis tähtis tegelikult pole ümbrus vaid see mida mina tunnen ja see on mu isiklik probleem jah.



                  Olge musid, pange edasi. Mul on 90’ lõpust ja 2000st mälestus veel ilus. Astun parem kõrvale ja jään aegu meenutama.
                  Mu point oli pigem, et asi algab ikka iseendast ja ei maksa sellel vaikival enamusel ennast vaikima sundida seal küljetribüünil.

                  Kommentaar


                    #69
                    mõni mäng tulevikus üleskutse fännidele varakult kohale tulla ja uusi laule harjutada

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Stok
                      Osutub, et miljonid pidid järgmisel päeval tööle ka minema ning neile ei piisa neljast unetunnist, nagu mul eile.
                      Jep, leierdatud teema, aga 21.45 nädala sees on jaburus.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X