320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tänane mäng - algas magusa ja ilusa unenäona ent lõppes košmaarina.

    Kui vv tegi mõned head liigutused ja tõrjed, siis julgen öelda, et nõrgim lüli meeskonnas oli meil postide vahel... muidugi tänase mängu lõpus ka kaitse ja poolkaitse. no ei saa lasta vastastel kasti joone juures nii vabalt mängida.

    Kommentaar


      Diving wankers

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Diving wankers
        seda küll... vaat et tšehhid oli veel hullemad kui hispaanlased...

        Kommentaar


          vana ubakivi võhma trenne tuleb hakata tegema

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            http://www.ohtuleht.ee/spordiblogi/992

            Eile siis hakkasin msn-ist välja minema kui järsku üks vana sõbranna võttis ühendust (väga jalgpallikauge inimene, vaevalt teab ühtegi Eesti koondislast) ja ütles et läheb homme u19 koondise mängu vaatama teiste sõbrannadega, oli saanud linnapealt 5 piletit. Küsisin, et sa pole kunagi ühtegi koondise mängugi ju käinud vaatamas ja kui olen kutsunudki siis sind pole see eriti huvitanud. Sellepeale vastas ta et meedias on jalgpall väga popiks saanud ja kõik ainult sellest räägivadki. Oli juba käinud nõmme kalju mängul ka. Ja atmosfäär oli meeldinud.

            See, mis toimub on ulmeline, maagiline, ennenägematu!
            vähemalt oli teisel poolajal mida vaadata
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Tsehhid olid täis vorstid. Ainult pikali olid. Algus oli lubav, aga lõpp vajus ära. Minu arust tegi Veis täna hea mängu.

              Positiivne oli see, et pasunaid oli vähem, kui eelmine kord. Aga krt närvi ajab, kui mingid venelased karjuvad tsehhie tsehhie ja ajavad venekeelsed iba, ise mängu ei vahi aga mölisevad.
              Lõvi helistab põlevale ringile:
              «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

              Kommentaar


                Ou jeha sain Ojamaa autokrammi!
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Väga masendav oli minu arust, väravavahilt oleks PALJU rohkem oodanud, puterdas ja kobistasl liiga palju ja no kaitse oli viimastel minutitel kohe juba lihtsalt. Lasta paari minutiga lüüa kaks väravat... Jube lihtsalt, paljud läksid juba 4 värava juures minema, viies viis peaaegu kõik need kes olid veel jäänud, kõik nördinud, kurvad või vihased. Tõesti ootasin rohkemat, kas Tšehhi on tugevam kui Hispaania?
                  LFC

                  Kommentaar


                    Hispaanlased oleksid võinud soovi korral vabalt oma kolmele veel viis pluss viis otsa laduda, neil polnud selle järele tol hetkel lihtsalt enam vajadust.

                    Aga mis ikka, tasemevahe oli nende kolme vastasega siiski liiga võimas. Kahju vaid, et täna selline lagunemine toimus. Esimesel poolajal oli mängu vähemalt oluliselt rohkem kui kahes eelmises kohtumises, paraku jäi väga palju jälle individuaalse praagi ja aeglase mängulugemise taha. Kirutud Veis oli täna igatahes oluliselt kindlam, kiita võib ka kogu mängu aktiivselt võidelnud Subbotinit. Samas mõne mehe platsilolekust sai aru alles siis, kui välja vahetati - tõele au andes, ega tema asemele tulnud vend polnud muidugi ka kuigivõrd aktiivsem.

                    Ja see loosung oli poiste poolt väga ilus žest - kes iganes idee välja mõtles, müts maha.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Ja see loosung oli poiste poolt väga ilus žest - kes iganes idee välja mõtles, müts maha.
                      Word (Y). Mul oli hea tunne selle ajal
                      See lõputu võrrand..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                        Word (Y). Mul oli hea tunne selle ajal
                        Rääkige täpsemalt, ei taju hetkel. Vabandust :P

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Rääkige täpsemalt, ei taju hetkel. Vabandust :P
                          Põhimõtteliselt siis poisid tänasid publikut.
                          Neil oli staadionile tulles käes üks pikk plakat, kus olid peal tänusõnad publikule. Ma täpset sõnastust ei mäleta, aga jah, ilus oli see küll

                          Kommentaar


                            Hümnide mängimise ja kätlemise vahepeal kerisid meie poisid lahti rulli, kus oli kirjas:"Suur tänu, te olete parim publik". Tõesti ilus žest oli.
                            Tänases mängus valmistas pisikese pettumuse Ojamaa. Poiss küll üritas, aga isetses vahel liialt ja kaotas palli. Teisel poolajal hakkas juba rohkem kaaslastele söötma. Aga kolme mängu põhjal oli ta minu arvates siiski Eesti parim.
                            Nõrgaks kohaks oli Sahkur, eriti kõrgete pallide puhul.

                            Kommentaar


                              Algus hea, lõpp kukkus ära ja need pasunad pistke endale sinna, kus päike ei paista, palun.

                              Kommentaar


                                Sahkur- Mulle miskipärast tuletab Sahkur meelde aega, kui täiskasvanute Eesti koondise väravas oli Martin Kaalma. Kaalmalgi oli hea reaktsioon ja samamoodi suutis vastaste 1-1 olukordi annuleerida. Samas kauglöökide tõrjumist ja kõrgete pallide noppimist oli üsna hirmus vaadata. Kui poisil läbi ime 10 cm kasvu veel viskaks, siis võiks Jürisest vägagi asine väravavaht tulla.

                                Veis- Mulle Veis meeldib just tema agressiivsuse ja nö ülbuse tõttu. Üks väheseid mehi, kellel polnud aukartust ühegi vastase ees ja julges igaühele keha anda. Ma usun, et suures jalgpallis löövad pigem läbi just temasugused nö ülbed natuurid, kui pehmikud. Muidu jääb mehel vajaks nii tehnikas, platsinägemises, kiiruses ja vastupidavuses- aga see oli nii terve koondise puhul.

                                Reintam / Artjunin - Pikkust ja jõudu näib omavanuste kohta piisavalt olema. Nüüd läheb vaja lihtsalt mänge, mänge ja veelkord mänge, et endale korralik kogemustepagas hankida.

                                Kaljumäe - Üsna tähelepandamatu mängumees. Kaitses hiigelprohmakaid täna ei teinud, aga ega väga kindel ka polnud. Ründesse ei jooksnud vist kordagi. Noore eestlase kohta oskab tähelepanuväärselt hästi kehaga palli katta- nii mõnigi noor ründaja võiks mehelt õppetunde võtta.

                                Subbotin- Täna vaat et Eesti parimaid mehi. Tegi tööd nii kaitses, kui ka rünnakul. Ainuke mees Ojamaa kõrval, kes üritas vastaseid 1-1 üle mängida.

                                Sinilaid- Täna (ja ka teistes mängudes) oli väga märkamatu, mis pole just parim keskpoolkaitsja omadus.

                                Ojamaa- Kui kõik mehed koondises jookseks ja võitleks nii nagu tema, siis olnuks ka mängude tulemused positiivsemad. Selle turniiri põhjal tahaks ma Ojamaad näha täiskasvanute Eesti koondises. Vähemalt omavanuste seas närb mees küll üsna põkk välja. Kas ainult mulle meenutab Ojamaa kaugelt vaadates nii kehaehituselt kui ka mängustiililt Wayne Rooney`t

                                Kaldoja- Teine täiesti nähtamatu poolkaitsja. Samas näis, et Bernhardt oligi mehele ülesandeks andnud üsna madalal kaitses mängimise ja Kaljumäe abistamise.

                                Anier- Ne rõba, ne mnjasa. Seda Anieri, kes veel paar kuud tagasi rääkis "Palermo noortetiimi ma ei läheks- ootaks paremaid pakkumisi" ei tunne absoluutselt ära. Arusaadav, et mehel esimesed mängud parempoolikuna ei edenenud. Aga tänane mäng ründes oli niisamuti üsna hädine. Ei teagi, kas asi on kinni peas või füüsises.

                                Tamm- Arvestades seda, et noormees oli platsil endast kaks aastat vanemate mängijatega (noorte seal on 2 aastat väga suur vanusevahe), siis oli väga tubli. Natuke peaks koguma lihast luudele ja kogemusi kõvakettale, kuid paar kuud tagasi 17. saanud noormehelt ei tasu ka liiga palju nõuda. Kui seoses kiire tõusuga Flora esindusmeeskonda noormehel piss pähe ei tõuse, siis võib meest oodata ees üsna särav karjäär.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X