320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu U-16 teemas juba mainitud, loositi ka U-19 koondisele EM-valikgrupi vastased. Šotimaa, Norra ja Liechtenstein, toimub 28. sept - 3. okt Eestis. Igati mängitav grupp.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      miks siis fc jokeri poisse koondises pole?aastalõpu turniir vosko kingi purje vastu said megahösti hakkama ja tõusid teise liigasse ,vahest tuleks ka neid poisse jälgida mitte flora ja levadia ümber passida,sellisttehnika pagasit nagu neil pole paljudel selles nimekirjas nagu neil poistel

      Kommentaar


        on ikka pikk-pikk nimekiri kokku pandud- tundub tõesti, et viimne kui üks jalgpallur saab oma võimaluse ....

        Kommentaar


          Kas Reintam ei mängi U19 koondises?

          Kommentaar


            täna on vist U19 treeningkogunemiseks teatamise tähtaeg.
            urmar, kas meie "välismaalsed" kavatsevad kodumaale end näitama tulla- Belov, Sutt ja Tamm

            Kommentaar


              Algselt postitas spekter Vaata postitust
              täna on vist U19 treeningkogunemiseks teatamise tähtaeg.
              urmar, kas meie "välismaalsed" kavatsevad kodumaale end näitama tulla- Belov, Sutt ja Tamm
              Kahjuks ma ei tahaks sellistele küsimustele vastata, see on siiski treenerite otsustada, mismoodi nad kokku leppinud on.

              Ma arvan, et kui neid nimesid poleks kirjas olnud, siis oleks jälle teised küsimused tekkinud. Mine tea, ehk oleks ka projekt PEDRO ellu äratatud.

              Kommentaar


                ok, kuigi seda on ju varsti isegi näha, kas nad jooksevad 22.-24. treeningul väljakule või mitte
                projekti "Pedro" ei tahaks küll ellu äratada

                ma olen kindel, et Tammega arvestatakse alati, on ta kohal või mitte.
                Belov ja Sutt ma usun niisama Franki kutset koondisesse ei teeni. nemad peaks huvi näitama ja kohal olema, kui soovivad koondisesse pääseda

                Kommentaar


                  Algselt postitas spekter Vaata postitust
                  täna on vist U19 treeningkogunemiseks teatamise tähtaeg.
                  urmar, kas meie "välismaalsed" kavatsevad kodumaale end näitama tulla- Belov, Sutt ja Tamm
                  kas keegi nüüd julgeb avaldada saladuse, kas mõni "välismaalastest" oli kohal

                  Kommentaar


                    KAs homne mäng on hallis või väljas ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas spekter Vaata postitust
                      kas keegi nüüd julgeb avaldada saladuse, kas mõni "välismaalastest" oli kohal
                      Kui lähtuda Portugali sõitvast nimekirjast, siis oli küll. Nimekiri ise ootab veel avaldamist.

                      Kommentaar


                        podholjuzin jäi välja müstilistel põhjustel portugali sõitjate nimekirjast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas holst9 Vaata postitust
                          podholjuzin jäi välja müstilistel põhjustel portugali sõitjate nimekirjast.
                          Parim kaitsja ju !

                          Mäng on hallis kusjuures.
                          Ise küsin ja ise vastan

                          Kommentaar


                            Ise teed nalja, ise naerad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas holst9 Vaata postitust
                              podholjuzin jäi välja müstilistel põhjustel portugali sõitjate nimekirjast.
                              mis need müstilised põhjused siis on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                mis need müstilised põhjused siis on?
                                kas Podholjuzin ei ole Levadiaga Moskvas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X